Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😂
Láttátok, hogy Supermanes zoknit hord? Köll nekünk ez a gyerek. 😀

(Amúgy a Hesimann után mindenütt RGIII lehetséges draftjáról esik szó, pedig valószínűleg Hörinek lesz igaza, és megvárja, hogy jövőre 1/1 legyen. 😀)peterk2005
nem várja meg. írtam a draft topikba. Griffin mindent elért, amit lehet, nincs értelme tovább maradni.Höri
én mondjuk akkor sem örülnék neki, inkább LuckStez
Nyilván, nem őt fogjuk választani, ez eléggé kézenfekvő.

De eléggé biztos vagyok benne, hogy ő is sikerekben gazdag boldog új évet, ööö NFL karriert tudhat majd magáénak.
Szóval örüljünk, hogy nem Jacksonville-be megy 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
RGIIIat a Coltsba!tenorx
😂
Láttátok, hogy Supermanes zoknit hord? Köll nekünk ez a gyerek. 😀

(Amúgy a Hesimann után mindenütt RGIII lehetséges draftjáról esik szó, pedig valószínűleg Hörinek lesz igaza, és megvárja, hogy jövőre 1/1 legyen. 😀)peterk2005
nem várja meg. írtam a draft topikba. Griffin mindent elért, amit lehet, nincs értelme tovább maradni.Höri
én mondjuk akkor sem örülnék neki, inkább Luck

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
RGIIIat a Coltsba!tenorx
😂
Láttátok, hogy Supermanes zoknit hord? Köll nekünk ez a gyerek. 😀

(Amúgy a Hesimann után mindenütt RGIII lehetséges draftjáról esik szó, pedig valószínűleg Hörinek lesz igaza, és megvárja, hogy jövőre 1/1 legyen. 😀)peterk2005
nem várja meg. írtam a draft topikba. Griffin mindent elért, amit lehet, nincs értelme tovább maradni.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
RGIIIat a Coltsba!tenorx
😂
Láttátok, hogy Supermanes zoknit hord? Köll nekünk ez a gyerek. 😀

(Amúgy a Hesimann után mindenütt RGIII lehetséges draftjáról esik szó, pedig valószínűleg Hörinek lesz igaza, és megvárja, hogy jövőre 1/1 legyen. 😀)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom mit siránkoztok, mint ha bármi esélyünk is lett volna... De már a meccs előtt tudtuk, hogy itt nekünk sok babér nem terem, ki sem ütöttek minket legalább NO módra.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
pedig a Jaguars is nyerni fog

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
Hát, ezt végignézni se volt egy kéjhömpöly...
Akik most "boldogok", azok között nem vagyok.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Eljutottunk arra a szintre mikor már hetente írja be valaki más ugyanazt a pár mondatot, majd megint más válaszolja neki ugyanazt, mint előző héten.

Unom.Höri
Üsdd a Varjút, ne siránkozz, ne szisszenny mindenkis...........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Eljutottunk arra a szintre mikor már hetente írja be valaki más ugyanazt a pár mondatot, majd megint más válaszolja neki ugyanazt, mint előző héten.

Unom.Höri
RGIIIat a Coltsba!tenorx
Nem akarok Colts mezt venni... 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg Collinst is tankolás miatt raktuk IR-re, és azért, hogy fullosra regenerálódjon és jövőre 100%-os állapotban térhessen vissza a pályára, kezdőként!

több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
akkor moderáld
nem mindenki olvassa folyamatosan az összes témát
ne haragudj 😕
Eljutottunk arra a szintre mikor már hetente írja be valaki más ugyanazt a pár mondatot, majd megint más válaszolja neki ugyanazt, mint előző héten.

Unom.Höri


több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ja, meg Paintert a Steelersbe, aztán szarjatok sünt ti is 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Eljutottunk arra a szintre mikor már hetente írja be valaki más ugyanazt a pár mondatot, majd megint más válaszolja neki ugyanazt, mint előző héten.

Unom.Höri
RGIIIat a Coltsba!
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Eljutottunk arra a szintre mikor már hetente írja be valaki más ugyanazt a pár mondatot, majd megint más válaszolja neki ugyanazt, mint előző héten.

Unom.Höri
tehát akkor most nem fogsz örülni a vereségünk után? 😊

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Örülj hogy legalább nem Tebow van a csapatnál
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Eljutottunk arra a szintre mikor már hetente írja be valaki más ugyanazt a pár mondatot, majd megint más válaszolja neki ugyanazt, mint előző héten.

Unom.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
sima Luck draft a coltsnál, PM-től függetlenül
nézzétek meg Rodgerst, hogy mi lett belőle 3 év Favre mögött ücsörgés alatt (és mi lett nálunk Smith-ből egyből a mély vízbe dobva, bár ebben az OC-k is hibásak voltak)
ha meg PM elmegy vagy befejezi Lucknál jobbat nem lehet húznicápa77
Azért Favre és Manning nem ugyanaz a kávéház. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
sima Luck draft a coltsnál, PM-től függetlenül
nézzétek meg Rodgerst, hogy mi lett belőle 3 év Favre mögött ücsörgés alatt (és mi lett nálunk Smith-ből egyből a mély vízbe dobva, bár ebben az OC-k is hibásak voltak)
ha meg PM elmegy vagy befejezi Lucknál jobbat nem lehet húzni


több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
abba meg nem biztos, hogy belemegyJSanyo
Nyilván olvassa az ebben a fórumban leírtakat, és megérti az érveket, nem hülye.wmitty
majd Höri intézkedik az ügyben

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
abba meg nem biztos, hogy belemegyJSanyo
Nyilván olvassa az ebben a fórumban leírtakat, és megérti az érveket, nem hülye.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem tudom, egyre kevésbé érzem azt, hogy őt draftoljátok.Túl jó ahhoz, hogy legalább 2 évig padozzon Manning mögött.Persze ettől függetlenül, ha beáll a sorba és lelkes ücsörgéssel kivárja a megfelelő időt, tanul Peytontól, akkor talán még Manning szintű irányító is lehet belőle. 20 milliós szerződéssel 2 évig padozni luxus.aztec
a szerződést nem lehetne úgy struktúrálni, hogy ne keressen meganagy pénzt az első (két) évében? mondjuk abba meg nem biztos, hogy belemegy

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem tudom, egyre kevésbé érzem azt, hogy őt draftoljátok.Túl jó ahhoz, hogy legalább 2 évig padozzon Manning mögött.Persze ettől függetlenül, ha beáll a sorba és lelkes ücsörgéssel kivárja a megfelelő időt, tanul Peytontól, akkor talán még Manning szintű irányító is lehet belőle. 20 milliós szerződéssel 2 évig padozni luxus.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
A mezszám is megvan. Jobb szélen a fater látható.Höri
19>18
Így jobb lesz,mint Manning! Sima matek. 😊
Bár én még mindig kicsit szkeptikus vagyok. Nem követtem a pályafutását, és cak 2 meccsét láttam, de azokon nem győzött+.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A mezszám is megvan. Jobb szélen a fater látható.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem elhozzuk Luckot akkor is, ha PM játszhat.
De ez majd kiderül néhány hónap múlva. 😊