Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem én is az vagyok azért, mert szeretném, hogy ha ezek után már véletlenül sem csúszna ki a kezeink közül az 1/1.
Azt viszont nem néztem, hogy ha nyerünk 2-t, akkor is a miénk az 1/1, de nem is szabad a véletlenre bízni. 😊
Győzelmünk meg lesz idén, senki sem beszélt itt 0-16-ról.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ne tévedjünk: én például annak drukkolok minden héten, hogy nyerjünk. Hithű Colts-drukkerként mi mást tehetnék.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
orulok h ti igy birtok szurkolni annak h nehogy nyerjunk (...)
en viszont nem szeretnem papirzacskoval a fejemen nezni a sbt 😀Fake
Mire látsz jelenleg több esélyt Fake, hogy nyer a Colts idén vagy nem nézed a Super Bowlt? 😀

(Szerintem egyébként nem lesz 0-16, annál azért jobb ez a csapat, főleg, hogy egy W is belefér az 1/1-hez)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
orulok h ti igy birtok szurkolni annak h nehogy nyerjunk (...)
en viszont nem szeretnem papirzacskoval a fejemen nezni a sbt 😀
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jelen állás szerint még 2 győzelemmel is 1/1.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Ravensről senki sem beszélt. Vagy én legalábbis biztos nem, ez fix L, ezzel nincs is semmi gond. A Texans is az lesz, mivel Cushingék beleverik a földbe a rettegett O-nk, Foster meg kinyírja a D#-t. 😊
Én a Titanstől félek, mert irgalmatlan nagy balfasz csapat az is, mint a Jax. Aztán véletlenül sem kéne 2 W-n összemákolnunk. 😀 Ezért remélem, hogy mikor velük játszunk, még lesz sanszuk a PO-ra, mert akkor kénytelenek lesznek nem szopikázni ellenünk. Kérdés, CJ2K melyík formáját hozza. Ha pihen, akkor simán nyerhetünk majd, ha viszont van kedve futni, akkor úgy is szopunk.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
komoy ez a disputa.

mintha lenne bármi esély is rá, hogy ne kapjunk ki a baltimore-tól.Höri
Szerintem sincs semmi esély.
Nincsenek véletlenek.
Akinek a kisujja is sérült azonnal kiveszik, kell a csapat jövőre.
A Ravens biztos bukta.
A végén egy heroikus win a Jags ellen és 1-15-el megvan Luck.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
komoy ez a disputa.

mintha lenne bármi esély is rá, hogy ne kapjunk ki a baltimore-tól.Höri
Mivel a nem túl jó csapatok ellen hajlamosak idén beleszaladni egy pofonba, akár még lehetne is esélyetek. Bár akkor mindenkinek, aki még bevethető 110%-okot kell adnia.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
komoy ez a disputa.

mintha lenne bármi esély is rá, hogy ne kapjunk ki a baltimore-tól.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
de azért a Jags ellen nyerni kéne az utolsó fordulóban, tippmix szempontból jó pénz lenne 😀Farky
A Jax ellen nyerünk. Mondjuk pont Gabbert az, akitől nem rettegek, hogy nagyon szétdobálna minket. 😂
De ha nyerünk még egyet, akkor veszélyben az 1/1, úgyhogy Polianék biztosra mennek. 😀 Kezdhetünk drukkolni a Titansnek W-ért és a Texans zakóért, mert akkor mindenki a csoportgyőzelemért harcot vív ellenünk, így még véletlenül sem mákolnánk be még egy W-t a Jaxen kívül és ott az 1/1. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
de azért a Jags ellen nyerni kéne az utolsó fordulóban, tippmix szempontból jó pénz lenne 😀Farky
Ne rondítsunk bele már akkor ebbe a szeptember óta készülő sormintába. Már csak Orlovsky miatt is. 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
de azért a Jags ellen nyerni kéne az utolsó fordulóban, tippmix szempontból jó pénz lenne 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Arra céloztam, hogy gyengült megint a védelem, ezért még ha véletlen Orlovsky hozna is valamit, még több pontot kaphatunkdugo1993
Alapból nem nyerhetünk 😊
Polianék nem bízzák a véletlenre. 😊
Ezen a héten Powers IR, Angerer sem fog szerintem játszani a hétvégén, de azon se lepődnék meg, ha idénre végleg befejezné.

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Colts LB Pat Angerer to sit out today's practice, status for Sunday unknown


újabb jó hír
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Arra céloztam, hogy gyengült megint a védelem, ezért még ha véletlen Orlovsky hozna is valamit, még több pontot kaphatunk

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nevisnek is ennyi idénre.Farky
Muszáj volt kivenni az egyetlen értelmes DT-nket, nehogy Orlovsky összehozzon valamitdugo1993
Orlovskynak mi köze Nevishez?
Azt eddig is tudtuk, hogy nem Ő lesz az, aki 6-7-8 perces driveokat vezet majd és ezzel segíti a védelmet.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Nevisnek is ennyi idénre.Farky
Muszáj volt kivenni az egyetlen értelmes DT-nket, nehogy Orlovsky összehozzon valamit

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Nevisnek is ennyi idénre.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Az lett volna igazán a hab a tortán, ha pont ezt a szánalmas szezont bírja végig.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
CB Jerraud Powers is out for the season with arm/elbow injury

Angererről nem tom van-e friss hírOrk
Egyértelmű volt, már vártam.
Egy szezonban sem bírja végig Powers, bár lehet, hogy csak biztosítjuk az 1/1-et. 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Colts claimed LB Zac Diles from Tampa Bay, waived TE Mike McNeill and placed CBs Jerraud Powers and Terrence Johnson on injured reserve.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
akkor királyt csinálunk Flacco-ból is

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
CB Jerraud Powers is out for the season with arm/elbow injury

Angererről nem tom van-e friss hír
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
a Ravens mindig szar ellenünk.Höri
Jah, voltak fájó pontok. 😛
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
a Ravens mindig szar ellenünk.Höri
de akkor majd beküldjük Paintert.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning