NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
a végén még nyerünk idén meccset

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Coyert kirúgta a Colts. Mike Murphy az új DC.gsn
nem hagyhatjuk válaszlépés nélkül Del Rio kivágását 😀

több mint 12 éve
gsn 3 548
Coyert kirúgta a Colts. Mike Murphy az új DC.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Ha akkora zseni lesz mint az apja akkor minden oké lesz a Coltsnál!ParadSEC
ja csak ez nem így megy 😛 kell az 1/1 hozzá.

21 évig ki kéne bírnia Lucknak az NFL-ben, utána Suck4Manning.Höri
majd a fater elintézi 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha akkora zseni lesz mint az apja akkor minden oké lesz a Coltsnál!ParadSEC
ja csak ez nem így megy 😛 kell az 1/1 hozzá.

21 évig ki kéne bírnia Lucknak az NFL-ben, utána Suck4Manning.

több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Itt a Colts legújabb reménysége 😀

Ork
Honnan van ez a kép? Twitter?szf61
Apja fia! A fej méretük szinte azonos! 😛
Ha akkora zseni lesz mint az apja akkor minden oké lesz a Coltsnál!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Kibaszták Del Riot.
Reméljük, hogy hasonlóan trutyi edzőt neveznek majd ki a helyére. 😊Stez
mondjuk vihetnék Caldwellt 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kibaszták Del Riot.
Reméljük, hogy hasonlóan trutyi edzőt neveznek majd ki a helyére. 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az illető nem látott egy Colts meccset sem az idénOrk
ott a pont

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
"Meg kell mondani, sajnálom szegény Curtis Paintert. Ha épp nem ebben a csapatban játszana, talán egész ügyes gyerek lehetne. Talán ha lenne egy jó offense fala, egy tehetséges futója, még talán nyerhetne is pár meccset és a szurkolók talán pozitívan emlékeznének rá. Így meg leginkább arra emlékszünk majd, hogy Ő volt az irányító amikor a Colts az istentudjamióta 11-ből egy meccset sem nyertek. Ciki.
Carolina Panthers - Indianapolis Colts 27-19" fuzovelkifele.blog.nepsport.hu
Vélemény?SIpetya
Painter abszolút értékben is szar, hiába adsz mellé Pro Bowl csapatot akkor is.
Ha jól olvas rosszul dob, ha jól dob rosszul olvas.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
az illető nem látott egy Colts meccset sem az idén
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
"Meg kell mondani, sajnálom szegény Curtis Paintert. Ha épp nem ebben a csapatban játszana, talán egész ügyes gyerek lehetne. Talán ha lenne egy jó offense fala, egy tehetséges futója, még talán nyerhetne is pár meccset és a szurkolók talán pozitívan emlékeznének rá. Így meg leginkább arra emlékszünk majd, hogy Ő volt az irányító amikor a Colts az istentudjamióta 11-ből egy meccset sem nyertek. Ciki.
Carolina Panthers - Indianapolis Colts 27-19" fuzovelkifele.blog.nepsport.hu
Vélemény?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na Mahaffey olyannyira király volt, hogy a heti első érkező Jerome Felton, a Panthers fullback-je.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brown pl hetek óta bizonyítja, hogy lehet vele számolni jövőre is.Escalade
én mostanában csak shortcutokban látom, de tényleg fejlődést mutat, egy normálisabb OL-el egész fasza lenne.kristof
én néztem a meccset és szerintem nagyon sokat köszönhet a futójáték ryan mahaffey-nek. nagyon jó blokkokat adottdugo1993
Volt 1-2 remek blokkja, de ez a tegnapi OL kifejezetten jól meg tudta nyitni a lyukakat Brown számára, aki pedig ezt ki is használta. A folytonos kísérletezgetésből így a szezon végére egész korrekt OL jön össze, kár, hogy egy Painternek ez sem elég, holott simán ki kéne használni ezt egy QB-nak. PM baszki koktélt tudott volna iszogatni a tegnapi fal mögül, meglepetésére. Sajnálatos, mindenkit kinyírna. :/

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Brown pl hetek óta bizonyítja, hogy lehet vele számolni jövőre is.Escalade
én mostanában csak shortcutokban látom, de tényleg fejlődést mutat, egy normálisabb OL-el egész fasza lenne.kristof
én néztem a meccset és szerintem nagyon sokat köszönhet a futójáték ryan mahaffey-nek. nagyon jó blokkokat adott

több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Szerintem simán csak a viszonyítás, a környezeti változó változott a futásban. Eddig egy PM vezette passzgépezet (PM állandó, mint fizikai mennyiség) mellett gyenge futásunk volt, most egy Festő mellett már egész jó.... Vagy ennyit számított volna "min1holding" Diem hiánya, és az egyetemi ifjoncok megjelenése? flzoli
Diem kezdő volt tegnap is és egyszer se mozdult be : pedig nem center volt 😀Höri
5 teljesen végigjátszott meccs alatt egy sárga zászlót se gyűjtött be
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Brown pl hetek óta bizonyítja, hogy lehet vele számolni jövőre is.Escalade
én mostanában csak shortcutokban látom, de tényleg fejlődést mutat, egy normálisabb OL-el egész fasza lenne.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem simán csak a viszonyítás, a környezeti változó változott a futásban. Eddig egy PM vezette passzgépezet (PM állandó, mint fizikai mennyiség) mellett gyenge futásunk volt, most egy Festő mellett már egész jó.... Vagy ennyit számított volna "min1holding" Diem hiánya, és az egyetemi ifjoncok megjelenése? flzoli
Diem kezdő volt tegnap is és egyszer se mozdult be : pedig nem center volt 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 951 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
amugy iktriad nem kell ilyen kamu hirekkel dobaloznod. nyugodtan ird be h rohadjon meg az egesz franchise pmet pedig foldeljek el de ez az alszent erdeklodes nemigen all neked jol sztem. mellesleg ha a jax nem mindig tolunk fog kiszopni akkor a titansszel es a texansszal is ezt fogod csinalni h odajarkalsz a topikjukba csak azert h fikazz es karorvendhess v csak minket tisztelsz meg ezzel ? 😊Fake
Nem kárörvendek(nem vagyok/vagyunk abban a helyzetben, és nem is jellemző rám a dolog) és nem is annak szántam, csak megláttam az Sport Illustrated oldalán a dolgot és belinkeltem. Ennyi.
Mellesleg PM a szemeben a legjobb QB akit valaha láttam játszani. Nem örülnék, ha így lenne vége a csodás pályájának.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amugy iktriad nem kell ilyen kamu hirekkel dobaloznod. nyugodtan ird be h rohadjon meg az egesz franchise pmet pedig foldeljek el de ez az alszent erdeklodes nemigen all neked jol sztem. mellesleg ha a jax nem mindig tolunk fog kiszopni akkor a titansszel es a texansszal is ezt fogod csinalni h odajarkalsz a topikjukba csak azert h fikazz es karorvendhess v csak minket tisztelsz meg ezzel ? 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Végülis 50% az esélye h PM kezd a Pats ellen. Vagy igen vagy nem...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
50+% az esélye hogy Manning hamarosan vissza fog vonulni egy friss hír(?) szerint. Szóval sanszos, hogynem lesz semmi cserebere Luck érkezése után. Marad festő backupnak?
http://tracking.si.com/2011/11/28/report-better-than-50-percent-chance-peyton-manning-retires/?sct=nfl_t2_a3iktriad
rohadt hiteles forras.
es ha maholnap hori beirja h 12 eves hosszabitast kapott akkor az is keszpenz lesz.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 951 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
50+% az esélye hogy Manning hamarosan vissza fog vonulni egy friss hír(?) szerint. Szóval sanszos, hogynem lesz semmi cserebere Luck érkezése után. Marad festő backupnak?
http://tracking.si.com/2011/11/28/report-better-than-50-percent-chance-peyton-manning-retires/?sct=nfl_t2_a3
több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem simán csak a viszonyítás, a környezeti változó változott a futásban. Eddig egy PM vezette passzgépezet (PM állandó, mint fizikai mennyiség) mellett gyenge futásunk volt, most egy Festő mellett már egész jó.... Vagy ennyit számított volna "min1holding" Diem hiánya, és az egyetemi ifjoncok megjelenése?

Vagy Festő sokkal rafináltabb playeket hív, szerintem még ő sem tudja mit csinál, amikor megkapja a lasztit, nemhogy az ellen 😀 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilván 0-10nél húzzuk elő a 20 évente előforduló ST jolly jokert, a blokkolt FGt...

Nagyon nehéz szezon, viszont vannak pozitívumok. Brown pl hetek óta bizonyítja, hogy lehet vele számolni jövőre is.Escalade
Szerintem Powers is egész jól tolja mostanság, főleg, mint első számú CB, nagyobb rajta a teher is gondolom. Brown nem rossz, a futás is megyeget mostanság.