Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na remek, nem elég, hogy folyton hallgathatjuk a Brady vs. Manning vitát, most még egy Clark vs. Gronkowski flamet is sikerül majd előhozni 😀Stez
De ezt most léci itt folytassátok le ne mindig csak a Past topic oldalszáma nőjön. 😊 még túlságosan elbízzák magukat 😉dande
Mert? Talán a két topik verseng egymással? 😂
Nah most nézem közben, Fake biztois nem örül, de Barkley nem jön már ki, így eggyel kevesebb 1/1-es QB verziónk maradt. Luck vagy RGIII. Vagy Polian állat és hozza Landryt 😀

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na remek, nem elég, hogy folyton hallgathatjuk a Brady vs. Manning vitát, most még egy Clark vs. Gronkowski flamet is sikerül majd előhozni 😀Stez
De ezt most léci itt folytassátok le ne mindig csak a Past topic oldalszáma nőjön. 😊 még túlságosan elbízzák magukat 😉
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na remek, nem elég, hogy folyton hallgathatjuk a Brady vs. Manning vitát, most még egy Clark vs. Gronkowski flamet is sikerül majd előhozni 😀Stez
tudod, hogy kitörlöm 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na remek, nem elég, hogy folyton hallgathatjuk a Brady vs. Manning vitát, most még egy Clark vs. Gronkowski flamet is sikerül majd előhozni 😀

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nincs elit TE-nk???? Clark egyébként meg - szvsz - bőven jobb mint Gronkowski.Farky
Miért gondolod így? Tényleg érdekel.tomi-tomi
Gronko nem érti a süket jelbeszédet.Höri
😊 Így már mindjárt más!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nincs elit TE-nk???? Clark egyébként meg - szvsz - bőven jobb mint Gronkowski.Farky
Miért gondolod így? Tényleg érdekel.tomi-tomi
Gronko nem érti a süket jelbeszédet.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nincs elit TE-nk???? Clark egyébként meg - szvsz - bőven jobb mint Gronkowski.Farky
Miért gondolod így? Tényleg érdekel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hogy nekünk nincs olyan elit TE elkapónk, mint a legtöbb jól passzoló csapatnak.peterk2005
De.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
olyan qb mellett mint Brady nem nehéz jónak lenni. 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
"Ez édeskevés annak fényében, hogy nekünk nincs olyan elit TE elkapónk, mint a legtöbb jól passzoló csapatnak. Clarkot nagyon szeretem, de nem egy Andre Johnsson, Gronkowski, stb."

Nincs elit TE-nk???? Clarkot meg Johnson összehasonlítani hülyeség, egyébként meg - szvsz - bőven jobb mint Gronkowski.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De azért nem keveset rombolt az imázsán azt hogy Packers legendából végül Vikings játékos lett... :/gravedigger
Azért, amit Höri is írt, hogy játszotta a kéretős menyasszonyt éveken át. Ha készült volna folyamatosan, szóba sem hozva a visszavonulást, és úgy küldte volna el a Packers, akkor tuti nem lett volna imázsrombolás, akárhová is ír alá. Sőt, akkor még szimpátiatüntetések is lettek volna a Lambeau Fielden az elengedés hallatán. 😉

Ha Manningnek tényleg kiadnánk az útját - én nem tudom elhinni, de ha megtörténne -, akkor akárhová menne, istenként fogadnák, és pontosan akkora hype-ot kapna, mint Colt-ként. Szerintem a Colts fanok zöme is inkább szurkolna neki, mint ellene.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az én tippjeimet azzal a feltétellel írtam, hogy Manning marad. Ha nem marad és Luck jön, akkor nem látom az értelmét annak, hogy elengedjünk bárkit is Brackett - aki sajnos injury prone lett - és Gonzo - aki szintén - kivételével. Bőven beleférne mindenki a cap space-be még úgy is, hogy agyon fejlesztjük a secondary-t, és nagyon nem tetszik az a gondolat, hogy Lucknak az első évében két normális/minőségi elkapója lenne csak, plusz egy nem elsőkörös rookie, akit várhatóan Gonzo helyére húzunk. Ráadásul a két normális közül az egyik többszörös agyrázkódáson van túl, és egyáltalán nem biztos, hogy olyan lesz, mint 2009/2010-ben. Ez édeskevés annak fényében, hogy nekünk nincs olyan elit TE elkapónk, mint a legtöbb jól passzoló csapatnak. Clarkot nagyon szeretem, de nem egy Andre Johnsson, Gronkowski, stb. Pontosabban Manninggal az, de Luck-al egész biztosan nem lenne az.

Szóval a Wayne/Garcon elengedést csak akkor tudnám elfogadni, ha Manning marad, vagy ha jön egy komoly WR az FA piacról. De az meg inkább még drágább lenne, mint Wayne/Garcon megtartása.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
De azért nem keveset rombolt az imázsán azt hogy Packers legendából végül Vikings játékos lett... :/gravedigger
Nem hívta egyetlen másik csapat sem.Höri
Igen ez világos, de elég sokan kiábrándultak akkor belőle, saját magának is jobbat tett volna ha szépen befejezi Green Bay-ben, és nem csinál hülyét magából hogy hatvanháromezerszáznegyvenkilencszer bejelenti a visszavonulását, utána pedig ugyanennyiszer a visszatérését, ráadásul egy csoportriválisnál... ez az én véleményem, de szerintem sokan osztoznak ezzel.

Na de ami a lényeg, Paytonnal szerintem tuti nem fog ilyesmi megtörténni, ő ha befejezi akkor a Colts-ból teszi azt meggravedigger
Szerintem az ront a legtöbbet az imázsán, hogy Rodgers milyen sikereket ér el a volt csapatával..

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
... És mondjuk ekkor lehetne elgondolkodni például egy nívósabb SS hozatalán, vagy egy agresszívabb FA-záson is.Stez
Azért a vezetőséget ismerve, ez igen meglepő lenneFarky
a vezetőség kuki, viszont egy ilyen szezon után már talán ők is felismerik, hogy itt bizony többre van szükség, mint egy 1/1-es QB-ra mondjuk, Luck nem fogja megoldani a védelem problémáit
és hát tudod, a remény hal meg utoljára.. 😂
főleg, miután tudtommal majd kötelező lesz elhasználni a cap space legtöbbjét

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
... És mondjuk ekkor lehetne elgondolkodni például egy nívósabb SS hozatalán, vagy egy agresszívabb FA-záson is.Stez
Azért a vezetőséget ismerve, ez igen meglepő lenne

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wayne szerintem tutira menni fog, Brackett is. Mathis maradására látok esélyt, ha az előbbi két playa elmegy. Waynet tutira nem dobnám meg nagy lóvéval ebben a korban, nekünk meg a jövő csapatát kell építenünk. És azt kell mondjam, hogy Brackett rohadtul nem feltűnő, ám nagyon hasznos playa volt a védelembe, de idén Angerer már teljesen elfeledtette Őt, úgyhogy nekem nem kérdés, hogy tőle is váljunk meg, mivel a fizetésével is lehet spórolni. Mondjuk a kérdés alapból ott lesz szerintem, hogy Manning folytatja-e, mivel ha igen, akkor necces lesz a space, viszont ha nem tud játszani, akkor azért az Ő fizujának kiesésével hatalmas cap space szabadul ám fel. És mondjuk ekkor lehetne elgondolkodni például egy nívósabb SS hozatalán, vagy egy agresszívabb FA-záson is.

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
Favre azért tett egy kiruccanást a kettő között New Yorkban is 😊 (Aztán onnan is visszavonult 😂 )
Szerintem a sajtosoknak azzal még nem is volt gondjuk, utána a Vikes már valóban betette a kaput a legtöbbjüknél.

Amúgy Peyton 😉

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De azért nem keveset rombolt az imázsán azt hogy Packers legendából végül Vikings játékos lett... :/gravedigger
Nem hívta egyetlen másik csapat sem.Höri
Igen ez világos, de elég sokan kiábrándultak akkor belőle, saját magának is jobbat tett volna ha szépen befejezi Green Bay-ben, és nem csinál hülyét magából hogy hatvanháromezerszáznegyvenkilencszer bejelenti a visszavonulását, utána pedig ugyanennyiszer a visszatérését, ráadásul egy csoportriválisnál... ez az én véleményem, de szerintem sokan osztoznak ezzel.

Na de ami a lényeg, Paytonnal szerintem tuti nem fog ilyesmi megtörténni, ő ha befejezi akkor a Colts-ból teszi azt meg
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De azért nem keveset rombolt az imázsán azt hogy Packers legendából végül Vikings játékos lett... :/gravedigger
Nem hívta egyetlen másik csapat sem.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
De azért nem keveset rombolt az imázsán azt hogy Packers legendából végül Vikings játékos lett... :/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mr. Football - A Call to Arms: Peyton Manningpeterk2005
inkább vonuljon vissza, mint hogy más csapatban játszon 😕 kár lenne ha Favre-t csinálna magából/cinálnának belőle. nem tudom kin múlik majd ha esetleg elmegy...Lecso4
Favre nem azért lett bohóc mert máshol játszott, hanem mert lustaságból visszavonulgatott, hogy ne kelljen edzeni egész nyáron.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mr. Football - A Call to Arms: Peyton Manningpeterk2005
inkább vonuljon vissza, mint hogy más csapatban játszon 😕 kár lenne ha Favre-t csinálna magából/cinálnának belőle. nem tudom kin múlik majd ha esetleg elmegy...
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sajnos mind Brayton, mind Anderson 1 éves szerződést kötött, pedig rég volt ennyire jó a DE rotációnk.

Egyetértek, hogy Garcon és Wayne együtt nem fog maradni. Amennyiben Pierre nem száll el fizetésileg, én őt tartanám meg. Reggie szerintem minimum 3 évet fog kérni, annyi pedig sajnos nincs benne.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mathis és Garcon el fog menni, ebben majdnem biztos vagyok. Brackett is.

Illetve Garcon akkor marad, ha Wayne megy. Kettőre együtt nincs pénz sajnos. A jövő szempontjából Wayne elengedése lenne ésszerűbb. Luck ne olyan elkapóval szokjon össze, akinek 2 éve van a ligában.

Mathis helyére elvileg jött Hughes 😀 szóval fel vagyunk készülve. Valamennyire nekem a Brayton/Jamaal A. igazolás is azt mutatja, hogy már Polianék is tudják, hogy nem tudjuk megfizetni.

Brackett helyén itt van Angerer, nem kell más.

Saturday ha nem vonul vissza most, akkor jövőre fog. Rendes ember, szóval biztosan rá lehet dumálni, hogy Peyton nélkül is maradjon arra az 1 évre míg megszokja a levegőt Luck. Nagyok már a gyerekei, megértik, hogy dolgozni kell 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sztem ma tuti nyerünk. 😊 Foglalkoztunk már ezerszer a drafttal, de a szabadügynökökről mit gondoltok? Ti kit,kiket tartanátok meg? Különösen Reggie és Robert érdekelne.roniadi
Ha elöl húzunk (Luck vagy körülötte), akkor elit első körös WR-t nem fogunk tudni húzni. Akkor pedig jó lenne, ha Reggie maradna első elkapónak, mert Garcon és Collie nem elég. Gonzonak szerintem annyi, két jó elkapót meg nem hiszem, hogy tudnánk találni. És még kéne valaki aki visszahordani is tud. Szerintem Reggie nem az a fajta, akit ha meg akarunk tartani, akkor ne lehetne vele megállapodni. Nem hiszem, hogy bárhol is mega ajánlatot kapna, azért a kicsivel többért, meg talán nem megy el.

Mathis nehezebb ügy, de az elmenetének szintén nem örülnék. A secondarynknak olyan nagy szüksége van az elit, mindkét oldali pass-rush-ra, mint a falat kenyérre. Tartok attól, hogy ha Mathis elmegy, akkor egy év alatt nem fogjuk tudni olyan szinten feljavítani a secondary-t, hogy jövőre ne ugyanolyan remegő gyomorral várjuk a passzoló csapatok elleni meccseket, mint az ideieket/tavalyiakat.

Brackett ideje viszont úgy néz ki lejárt. Angerer ugyan passz szituációkban még nem tart ott, mint az öreg, de így is nagyon ígéretes, az idei teljesítménye alapján minden esély megvan rá, hogy hamar bele fog jönni ebbe is, sőt akár jobb is lehet, mint Brackett fénykorában. Mögé kelleni fog valaki, vagy újonc vagy egy FA.

A futók szerintem maradnak, és a két fal is úgy ahogy alapjaiban összeállt. Clark viszont egy nagy kérdés. A kedvenc csikóm, de az idei éve enyhén szólva se volt meggyőző. Remélem ez csak átmeneti visszaesés.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)