Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
1/3-ra kit húznátok, ha mondjuk PM nem lenne játékra alkalmas?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát nem tudom hogy vagytok vele, de én sokkal jobban örülök neki, hogy Wayne elkapta azt a labdát és nyertünk, még akkor is ha bandi nem hozzánk kerül...sőt talán jobban is járunk. Igazából a két nagy QB-ből nekünk az kell aki képes leülni PM mögé a padra.

Jobb volt így látni a csapatot, ahogy küzd és nyer is. Nem pedig azt amit egész évben láttunk.

A másik: Szerintetek a '97es idényben is ekkora spekulációk voltam Manning körül mint most Luck körül? 😀dugo1993
Jó, de azért egy kérdésem lenne.
Ha PM áprilisban mondjuk a draft előtt bejelenti, hogy a nyaka nem jött rendbe és visszavonul, akkor is boldog leszel, hogy nem tudjuk mondjuk behúzni Luckot, mert végül a szezon utolsó meccseit meghúztuk és nyertük?
Vagy, gondolkozz el egy durvább verzión. Verjük a Jaxet, 1/3 leszünk. Akkor is ilyen boldog leszel, ha 1/1-re elviszi más Luckot, ráadásul 1/2-re meg betradelnenk elénk RGIII-ért, aztán maradna nekünk max Landry Jones?
Mert tudod könnyen lehet ez is, tekintve, hogy Luck 1/1 lesz valszeg, viszont nálunk meg mindenki tudni fogja, hogy bizony az 1/3-unkkal RGIII-at akarjuk elvinni, így nagy eséllyel bejönnek elénk majd. Mert lesz jó pár olyan QB needes csapat, aki azért az 1/2-ért is a zsebébe nyúl, ha Griffint akarja, nem csak Luckért lesz nagy a tolongás.
Én valahogy baromira nem lennék boldog egy ilyen forgatókönyvvel.
És én mondjuk emiatt tartok az 1/3-tól.Stez
Azért amerikában teljesen más a felfogás erről...elképzelhetetlennek tartom hogy a Colts szurkolói ne örültek volna a tegnapi győzelemnek, vagy esetleg ne örülnének majd jövő héten ha legyőzitek a Jaguars-t...minden egyes W-nek hatalmas jelentősége és presztizse van, az ott nem európa és nem soccer hogy azzal kalkulálgassan hogy kikapnak....Luck ide vagy oda...gravedigger
Félre ne érts, én is örülök annak, hogy nyertünk.
Viszont a franchise jövőjének szempontját is figyelembe veszem, annak ami pedig ezek után az, hogy ne csússzunk vissza 1/3-ra. És aki nem buta, az pontosan megérti, hogy idén inkább legyen csak 2 győzelmünk, ami viszont megalapozza ismét a következő 10-15 évre a sikeres szezonjainkat és a franchiset sikerességét.
És én inkább választok most egy 2-14-es szezont és sok remek évet ezek után, mint hogy 3-13-as idényt toljunk, aztán meg mondjuk a következő években azért kelljen imádkoznunk, hogy pozitív szezont zárjunk.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
mondjuk a Vikingsban bízom h behúznak egy meccset és akkor az 1/2 megvan

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
És én mondjuk emiatt tartok az 1/3-tól.Stez
Szintén.
Mondjuk az évszázad lúzere címre simán pályázhatunk, hogy ha ilyen pozícióból képesek leszünk elszúrni. Nem csak Luck-ot, mert róla lényegében már lemondtam, de ha nyerünk a JAX ellen, akkor lehet, hogy RGIII is megy a levesbe.
Most nem vagyok túl optimista.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát nem tudom hogy vagytok vele, de én sokkal jobban örülök neki, hogy Wayne elkapta azt a labdát és nyertünk, még akkor is ha bandi nem hozzánk kerül...sőt talán jobban is járunk. Igazából a két nagy QB-ből nekünk az kell aki képes leülni PM mögé a padra.

Jobb volt így látni a csapatot, ahogy küzd és nyer is. Nem pedig azt amit egész évben láttunk.

A másik: Szerintetek a '97es idényben is ekkora spekulációk voltam Manning körül mint most Luck körül? 😀dugo1993
Jó, de azért egy kérdésem lenne.
Ha PM áprilisban mondjuk a draft előtt bejelenti, hogy a nyaka nem jött rendbe és visszavonul, akkor is boldog leszel, hogy nem tudjuk mondjuk behúzni Luckot, mert végül a szezon utolsó meccseit meghúztuk és nyertük?
Vagy, gondolkozz el egy durvább verzión. Verjük a Jaxet, 1/3 leszünk. Akkor is ilyen boldog leszel, ha 1/1-re elviszi más Luckot, ráadásul 1/2-re meg betradelnenk elénk RGIII-ért, aztán maradna nekünk max Landry Jones?
Mert tudod könnyen lehet ez is, tekintve, hogy Luck 1/1 lesz valszeg, viszont nálunk meg mindenki tudni fogja, hogy bizony az 1/3-unkkal RGIII-at akarjuk elvinni, így nagy eséllyel bejönnek elénk majd. Mert lesz jó pár olyan QB needes csapat, aki azért az 1/2-ért is a zsebébe nyúl, ha Griffint akarja, nem csak Luckért lesz nagy a tolongás.
Én valahogy baromira nem lennék boldog egy ilyen forgatókönyvvel.
És én mondjuk emiatt tartok az 1/3-tól.Stez
Azért amerikában teljesen más a felfogás erről...elképzelhetetlennek tartom hogy a Colts szurkolói ne örültek volna a tegnapi győzelemnek, vagy esetleg ne örülnének majd jövő héten ha legyőzitek a Jaguars-t...minden egyes W-nek hatalmas jelentősége és presztizse van, az ott nem európa és nem soccer hogy azzal kalkulálgassan hogy kikapnak....Luck ide vagy oda...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát nem tudom hogy vagytok vele, de én sokkal jobban örülök neki, hogy Wayne elkapta azt a labdát és nyertünk, még akkor is ha bandi nem hozzánk kerül...sőt talán jobban is járunk. Igazából a két nagy QB-ből nekünk az kell aki képes leülni PM mögé a padra.

Jobb volt így látni a csapatot, ahogy küzd és nyer is. Nem pedig azt amit egész évben láttunk.

A másik: Szerintetek a '97es idényben is ekkora spekulációk voltam Manning körül mint most Luck körül? 😀dugo1993
Jó, de azért egy kérdésem lenne.
Ha PM áprilisban mondjuk a draft előtt bejelenti, hogy a nyaka nem jött rendbe és visszavonul, akkor is boldog leszel, hogy nem tudjuk mondjuk behúzni Luckot, mert végül a szezon utolsó meccseit meghúztuk és nyertük?
Vagy, gondolkozz el egy durvább verzión. Verjük a Jaxet, 1/3 leszünk. Akkor is ilyen boldog leszel, ha 1/1-re elviszi más Luckot, ráadásul 1/2-re meg betradelnenk elénk RGIII-ért, aztán maradna nekünk max Landry Jones?
Mert tudod könnyen lehet ez is, tekintve, hogy Luck 1/1 lesz valszeg, viszont nálunk meg mindenki tudni fogja, hogy bizony az 1/3-unkkal RGIII-at akarjuk elvinni, így nagy eséllyel bejönnek elénk majd. Mert lesz jó pár olyan QB needes csapat, aki azért az 1/2-ért is a zsebébe nyúl, ha Griffint akarja, nem csak Luckért lesz nagy a tolongás.
Én valahogy baromira nem lennék boldog egy ilyen forgatókönyvvel.
És én mondjuk emiatt tartok az 1/3-tól.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
RGIII nyilatkozott olyat h padozna? Vagy nem értem miért gondolja mindenki, h ő leülne PM mögé, de Luck nem. Ha PM visszatér mindegy melyikük jön, ha nem akkor inkább Luck, de az elmúlt hetek forma javulását nézve a srácok sztem tudnak valamit 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
csak szerintem ment volna egész meccsen a passzolgatás ? érthetetlen szituációkba hívott futást Caldwell. a körmömet is lerágtam a végén , de Angerer és D is jól játszott leszámítva ,hogy párszor beszopták a fake futást.szampi#33
Caldwellnek mikor volt értelmes megmozdulása? Annak örülmék PM visszatérésén kívül a legjobban, ha elküldenénk a festővel együtt, de azt hiszem erre várhatunk.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Hát nem tudom hogy vagytok vele, de én sokkal jobban örülök neki, hogy Wayne elkapta azt a labdát és nyertünk, még akkor is ha bandi nem hozzánk kerül...sőt talán jobban is járunk. Igazából a két nagy QB-ből nekünk az kell aki képes leülni PM mögé a padra.

Jobb volt így látni a csapatot, ahogy küzd és nyer is. Nem pedig azt amit egész évben láttunk.

A másik: Szerintetek a '97es idényben is ekkora spekulációk voltam Manning körül mint most Luck körül? 😀

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ejha. Valaki nagyon nem akarja Luckot a csapathoz. Az hagyján, hogy nyertünk, de jópár játékos úgy örült neki, mintha superbowlt nyertünk volna. 😀peterk2005
Polianék mindig karácsony előtt osztják a srácoknak járó százalékot az éves tippmix-bevételből, még szép, hogy örültek 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Rams bukja a visszalévő 2 meccsét az tuti. Még ha a Rams is lenne az 1/1 miért húznák Luck-ot? Mi értelme lenne nekik? Bradford gig szerződése mellé egy Luck-ot? Igaz már kontrollált a lové amit Luck kaphat, de aligha hiszem, hogy Bradfordra ráhúznák Luckot. Elcserélni nem tudnák, aligha fizetné ki bárki más Bradfordnak azt a pénzt. Ha cut, akkor meg agyonvágj a a salary capot nagyrészt.Alabama Niners
Mert az 1/1-et elcserélni nem tudják...
Végül is ez igaz, elvégre Luck egy foshalmaz, a ligába meg nincsenek QB needes csapatok, így biztosan nem adna ssenki semmit azért az 1/1-ért...
Egyébként meg már hajnalban írták, mikor még hátrányba voltunk, ha kikapunk, tutira miénk az 1/1, de nyertünk. Ha a Jax ellen is nyerünk, akkor marad a miénk az 1/1, ha a Rams és a Jax is nyer még egy meccset. Egyébként 1/3 leszünk, ha ez nem így történik és megverjük a Jaxet is. Ilyen egyszerű az egész.
Ha a jövő héten nyerünk, RGIII, ha kikapunk, Luck.Stez
Akár Vikings, akár Rams lesz az 1/1, simán elcserélhetik. Akár a Browns is adhat érte 2 első köröst még 2012-re (Falconstól van nekik ugyebár), mert McCoy sem az igazi. Csak mint példaLN
Ha nem a QB needes Indy lesz végül az 1/1, akkor legalább 5-10 csapat keresheti majd meg a Rams/Vikings duót az 1/1-ért.
És mivel Luck az utóbbi 20 év legjobb prospectje a legtöbbek szerint, így nyilván a csapatok többsége hajlandó is lesz majd érte a zsebébe komolyan belenyúlni.. Most hadd ne kelljen felsorolni azt a 10 csapatot, akinek eléggé kéne egy Luck a kezdőjébe.. 😊
Szóval jah, ha nem a miénk lesz az 1/1, akkor maximum RGIII jöhet, mivel mi nem tudunk abszolút versenyezni egy licitháborúban az 1/1-ért, de nem is akarunk, hiszen akkor nem nyertünk volna hajnalban. 😊

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
csak szerintem ment volna egész meccsen a passzolgatás ? érthetetlen szituációkba hívott futást Caldwell. a körmömet is lerágtam a végén , de Angerer és D is jól játszott leszámítva ,hogy párszor beszopták a fake futást.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A Rams bukja a visszalévő 2 meccsét az tuti. Még ha a Rams is lenne az 1/1 miért húznák Luck-ot? Mi értelme lenne nekik? Bradford gig szerződése mellé egy Luck-ot? Igaz már kontrollált a lové amit Luck kaphat, de aligha hiszem, hogy Bradfordra ráhúznák Luckot. Elcserélni nem tudnák, aligha fizetné ki bárki más Bradfordnak azt a pénzt. Ha cut, akkor meg agyonvágj a a salary capot nagyrészt.Alabama Niners
Mert az 1/1-et elcserélni nem tudják...
Végül is ez igaz, elvégre Luck egy foshalmaz, a ligába meg nincsenek QB needes csapatok, így biztosan nem adna ssenki semmit azért az 1/1-ért...
Egyébként meg már hajnalban írták, mikor még hátrányba voltunk, ha kikapunk, tutira miénk az 1/1, de nyertünk. Ha a Jax ellen is nyerünk, akkor marad a miénk az 1/1, ha a Rams és a Jax is nyer még egy meccset. Egyébként 1/3 leszünk, ha ez nem így történik és megverjük a Jaxet is. Ilyen egyszerű az egész.
Ha a jövő héten nyerünk, RGIII, ha kikapunk, Luck.Stez
Akár Vikings, akár Rams lesz az 1/1, simán elcserélhetik. Akár a Browns is adhat érte 2 első köröst még 2012-re (Falconstól van nekik ugyebár), mert McCoy sem az igazi. Csak mint példa
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy a Jax pass rusherei nagymami szintjén tolják, így az utolsó hétvégén Orlovsky lazán, de nagyon lazán fog majd dobálni és benne nincs meg a Painter faktor, hogy elbukja a meccseket totál nyertes helyzetből. Úgyhogy én igazából már elkezdtem megbékélni a RGIII draftunkkal.
Nyerünk, a srácok nagy felszívták magukat és látszik, hogy már nem akarnak 1/1-et. Nem véletlen el az elképesztő "javulás". Biztosan ők is azt akarják, hogy PM mögé menjen maximum padozni valaki, ne pedig kitúrják a csapat éléről, most érte is küzdenek a fiúk.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ejha. Valaki nagyon nem akarja Luckot a csapathoz. Az hagyján, hogy nyertünk, de jópár játékos úgy örült neki, mintha superbowlt nyertünk volna. 😀

Megjegyzem, én örülök a történteknek. Egy ideje beleszerettem a Manning felgyógyul, RGIII kispadra ül verzióba, és afelé megyünk. 😀

(Clarkról nem akartam vitát kirobbantani. Mint írtam a kedvenc játékosom, de Andre Johnssont és Gronkowskit is jobbnak tartom nála. Fura kettősség tudom, majd eljárok csoportterápiára. 😀)peterk2005
A. Johnson szerintem WR. Q*a jó játékos, de így alma-körte összehasonlítás...

Most mi lesz vajh az ucsó fordulóban? Nem lett vón egyszerűbb most kikapni a végén meg nyerni?Fredo
Én pont ezt nézem miért hasonlít össze WR-eket Te-el.... Totál érthetetlen.
No végigolvasva ahogy nézem más sem érti.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Rams bukja a visszalévő 2 meccsét az tuti. Még ha a Rams is lenne az 1/1 miért húznák Luck-ot? Mi értelme lenne nekik? Bradford gig szerződése mellé egy Luck-ot? Igaz már kontrollált a lové amit Luck kaphat, de aligha hiszem, hogy Bradfordra ráhúznák Luckot. Elcserélni nem tudnák, aligha fizetné ki bárki más Bradfordnak azt a pénzt. Ha cut, akkor meg agyonvágj a a salary capot nagyrészt.Alabama Niners
Mert az 1/1-et elcserélni nem tudják...
Végül is ez igaz, elvégre Luck egy foshalmaz, a ligába meg nincsenek QB needes csapatok, így biztosan nem adna ssenki semmit azért az 1/1-ért...
Egyébként meg már hajnalban írták, mikor még hátrányba voltunk, ha kikapunk, tutira miénk az 1/1, de nyertünk. Ha a Jax ellen is nyerünk, akkor marad a miénk az 1/1, ha a Rams és a Jax is nyer még egy meccset. Egyébként 1/3 leszünk, ha ez nem így történik és megverjük a Jaxet is. Ilyen egyszerű az egész.
Ha a jövő héten nyerünk, RGIII, ha kikapunk, Luck.

több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Ejha. Valaki nagyon nem akarja Luckot a csapathoz. Az hagyján, hogy nyertünk, de jópár játékos úgy örült neki, mintha superbowlt nyertünk volna. 😀

Megjegyzem, én örülök a történteknek. Egy ideje beleszerettem a Manning felgyógyul, RGIII kispadra ül verzióba, és afelé megyünk. 😀

(Clarkról nem akartam vitát kirobbantani. Mint írtam a kedvenc játékosom, de Andre Johnssont és Gronkowskit is jobbnak tartom nála. Fura kettősség tudom, majd eljárok csoportterápiára. 😀)peterk2005
A. Johnson szerintem WR. Q*a jó játékos, de így alma-körte összehasonlítás...

Most mi lesz vajh az ucsó fordulóban? Nem lett vón egyszerűbb most kikapni a végén meg nyerni?Fredo
na pont erre gondoltam én is, h egy WR-t összehasonlítani egy TE-vel hülyeség.Farky
Clark egyébként inkább elkapó TE, nem? Mert ha így van akkor inkább Hernandezzel hasonlítsuk össze.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Rams bukja a visszalévő 2 meccsét az tuti. Még ha a Rams is lenne az 1/1 miért húznák Luck-ot? Mi értelme lenne nekik? Bradford gig szerződése mellé egy Luck-ot? Igaz már kontrollált a lové amit Luck kaphat, de aligha hiszem, hogy Bradfordra ráhúznák Luckot. Elcserélni nem tudnák, aligha fizetné ki bárki más Bradfordnak azt a pénzt. Ha cut, akkor meg agyonvágj a a salary capot nagyrészt.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Relax, a hétvégén nyernek a közvetlen "riválisok" és minden el van intézve 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én tényleg örülök, hogy örültök, de kicsit materialistábban gondolkodva, mi a fa*zt csinálunk? Tényleg tervbe vették a vezetők, hogy a Colts szurkolók a következő másfél évtizedben a falba verjék a fejüket?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Ejha. Valaki nagyon nem akarja Luckot a csapathoz. Az hagyján, hogy nyertünk, de jópár játékos úgy örült neki, mintha superbowlt nyertünk volna. 😀

Megjegyzem, én örülök a történteknek. Egy ideje beleszerettem a Manning felgyógyul, RGIII kispadra ül verzióba, és afelé megyünk. 😀

(Clarkról nem akartam vitát kirobbantani. Mint írtam a kedvenc játékosom, de Andre Johnssont és Gronkowskit is jobbnak tartom nála. Fura kettősség tudom, majd eljárok csoportterápiára. 😀)peterk2005
A. Johnson szerintem WR. Q*a jó játékos, de így alma-körte összehasonlítás...

Most mi lesz vajh az ucsó fordulóban? Nem lett vón egyszerűbb most kikapni a végén meg nyerni?Fredo
na pont erre gondoltam én is, h egy WR-t összehasonlítani egy TE-vel hülyeség.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Az 1/1-el kapcsolatban az év kommentje:

A Colts megsemmisítő győzelmet szenvedett 😂
(The Colts suffered a devastating victory!!!)szf61
micsoda WISECRACK!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Az 1/1-el kapcsolatban az év kommentje:

A Colts megsemmisítő győzelmet szenvedett 😂
(The Colts suffered a devastating victory!!!)

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Most nézem reggel az eredményt és már lassan sikersorozatról beszélhetünk...

Drafttal kapcsolatban mennyire láttok esélyt arra, hogy 1/1 vagy 1/2 lesztek és nem QB húztok?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
olyan qb mellett mint Brady nem nehéz jónak lenni. 😊Lecso4
Azért Clark-nak sem az iskolai futballcsapat vizesfiúja dobálgatott 😀nDRo
pontosan

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018