Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Hát örülök, hogy te megnyugodtál, én még nem. 😊 Rivers a fénykorában is elég rizikóvállalós irányító volt - a karrier INT átlaga valami 3% körül vagy talán afölött is van, ami ilyen elit szintre kerülő irányítónál ritka (Jacobyé pl. valami 1.7%) -, és tavaly ezen az átlagon is rontott. Másrészt nekem két éve, amikor nagyon hasított a Chargers, akkor se tetszett az a támadósor, olyan volt mint a köhögő motorú sportautó amelyik minden három kísérletből kétszer felköhög, aztán egyszer megindul és akkor ugrik egy nagyot. Nekem ez a támadó felfogás nem tetszik, igazán sosem tetszett, ma pedig kifejezetten idejétmúltnak gondolom. Ne tessék félreérteni, nem a checkdown bajnokság mellett és a mély játékok, chunk yardok ellen vagyok. Előbbi sem tetszik, utóbbi pedig fontos, jönniük is kell, de tervezett módon. A filozófia viszont a magas completion százalékú alap playhívás, amit Reich tulajdonképpen csinál, és ő maga "multiple"-nek hív, lényegében azt mondva, hogy ugyanazokból a felállásokból játszunk mindahányszor picit mást, és ez viszi előre az offense-t, a chunk yardok meg időnként ebből alakulnak ki. Rivers támadósora sose volt ilyen, még tavaly se amikor Ekeler élete idényét futotta, meg lett volna hozzá a személyzet (talán a falon kívül).

Szóval én szkeptikus vagyok, hogy 38 évesen mennyire lesz képes mást játszani egy Rivers féle irányító ahhoz képest, amit lényegében egész karrierjében játszott. Manning, Brady, Brees kiemelkedően intelligensek is, ők felfogják és szénné melózzák magukat, ha érzik, hogy váltani kell. Rivers ennyire nem (játék) intelligens szerintem. Tartok tőle, hogy ő hozni akarja magát és kész, nem akar és nem is tud majd változtatni. De ne legyen igazam.

(A QB draftot viszont nagyon támogatnám. Nekem még az is tetszene, ha a 2/1-es pickünkkel felmennénk 1/20 környékére - egy 3. körért fel lehet menni szinte odáig - mondjuk Love-ért.)
peterk2005
Nem mondtam, hogy aggálymentes Rivers, csak hogy így már nem csak egy választásnak tűnik Rivers, hanem látom a mögöttes mechanicset is, ami adja magát. Azt értem, hogy nem Manning meg Brees, de olyan kb 20-30 évente megy ki egy a piacra, és értékelést mindig a körülményekhez képest tartom reálisnak.

Hogy mire lesz képes Rivers az meg majd kiderül, azért akár Jacoby, akár draft, vagy akár TB választásnál szinte biztosan várható, hogy jobb lesz. És mivel Reich-hel dolgozott együtt, így ameddig nem bizonyul másképp addig megbízom Reich ítéletében, hogy intelligens, és képes lesz felvenni a mi rendszerünket. Ezért is mondtam, hogy most 100%, aztán lehet év közben lesz, hogy többször is le akarok szállni a bandwagonról 😀 A fal meg pontosan láttuk mennyit hoz, amikor Luck-hoz 5 meccsig oda se fértek még két éve - míg Rivers gyakorlatilag early Luck-ot játszik, akinek snap utáni első feladata, hogy run, Forest, run.

Btw, akkor most Jacoby jó vagy rossz, hogy ennyire alacsony az INT százaléka? Mert bárkinél ki lehet emelni ilyet, így engem ezek a számok önmagukban sosem érdekeltek, mint ahogy Winston hatalmas teljesítménye sem ejt ámulatba, mert mellette 30 INT is volt. Szóval lehet Jacoby nem adja el a labdát, csak épp yardokat sem hozunk, akkor meg lófilét sem ér a statisztika. Brissett egyszer tudta épphogy felköhögni magát 3000 yard felé (csak hogy klasszikust idézzek 😀), míg Rivers az elmúlt 12 évben egyszer maradt 4000 alatt, amikor annyira jó fallal dolgozott, hogy csak 49-szer sackelték, ami még a Grigson féle támadófalat is felül tudta múlni, ami nem kis munka, lássuk be 😛 És 30+ sackes szezonokkal hozza folyamatosan a 4000+ yardokat.

Amíg nem mutatja meg Rivers, hogy jó fallal is folyamatosan sackelik, ergo a játékstílusából adódnak ezek a számok, addig én inkább gondolom azt, amit Lucknál is tapasztaltunk, hogy ha ótvar fal van elől, akkor az erősen teljesítmény rontó hatású. Ugye Lucknál is a kompetitív hajlamból jöttek a folyamatos INT-ek, mivel látta, hogy a fél csapat egy halom fos, és ha folyamatos biztonságit játszik, akkor ugyan ő megvédi a seggét a számokkal, csak a rohadt életben nem fogunk komoly eredményt elérni, ezért állt bele a Moncrief féle sack passzokba, amik egy része néha félrement, lásd KC elleni első PO meccs első 2.5 negyede. És ugye ezt mutatta meg eddigi utolsó évében, amikor pl senki nem tudott odaérni 5 meccsen keresztül, hogy mennyivel javult a hatékonyság, pontosság, és én hasonló trendet várok Riverstől is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát örülök, hogy te megnyugodtál, én még nem. 😊 Rivers a fénykorában is elég rizikóvállalós irányító volt - a karrier INT átlaga valami 3% körül vagy talán afölött is van, ami ilyen elit szintre kerülő irányítónál ritka (Jacobyé pl. valami 1.7%) -, és tavaly ezen az átlagon is rontott. Másrészt nekem két éve, amikor nagyon hasított a Chargers, akkor se tetszett az a támadósor, olyan volt mint a köhögő motorú sportautó amelyik minden három kísérletből kétszer felköhög, aztán egyszer megindul és akkor ugrik egy nagyot. Nekem ez a támadó felfogás nem tetszik, igazán sosem tetszett, ma pedig kifejezetten idejétmúltnak gondolom. Ne tessék félreérteni, nem a checkdown bajnokság mellett és a mély játékok, chunk yardok ellen vagyok. Előbbi sem tetszik, utóbbi pedig fontos, jönniük is kell, de tervezett módon. A filozófia viszont a magas completion százalékú alap playhívás, amit Reich tulajdonképpen csinál, és ő maga "multiple"-nek hív, lényegében azt mondva, hogy ugyanazokból a felállásokból játszunk mindahányszor picit mást, és ez viszi előre az offense-t, a chunk yardok meg időnként ebből alakulnak ki. Rivers támadósora sose volt ilyen, még tavaly se amikor Ekeler élete idényét futotta, meg lett volna hozzá a személyzet (talán a falon kívül).

Szóval én szkeptikus vagyok, hogy 38 évesen mennyire lesz képes mást játszani egy Rivers féle irányító ahhoz képest, amit lényegében egész karrierjében játszott. Manning, Brady, Brees kiemelkedően intelligensek is, ők felfogják és szénné melózzák magukat, ha érzik, hogy váltani kell. Rivers ennyire nem (játék) intelligens szerintem. Tartok tőle, hogy ő hozni akarja magát és kész, nem akar és nem is tud majd változtatni. De ne legyen igazam.

(A QB draftot viszont nagyon támogatnám. Nekem még az is tetszene, ha a 2/1-es pickünkkel felmennénk 1/20 környékére - egy 3. körért fel lehet menni szinte odáig - mondjuk Love-ért.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758


Néhány érdekesség a kicsit fura sajtótájékoztatóból:

Riversről végre volt egy kicsit részletesebb vélemény, és alapvetően sok igazság van benne. Egyik fő mondat ami elhahgzott, hogy a playbook 80-85%-át tudja alapból, ami definitív előny, plusz hogy brings juice (és gondolom nem az OJ-re gondolt Reich 😀), szóval ez az alap. Csekkolták, és az elmúlt 2 évben nem volt physical dropoff, tehát nem kell plusz rehab meg meló, mint mondjuk TB-nek, ami ugye most a rövidített offseasonben még inkább kiemelt fontosságú. Tekintve, hogy pont ez az egyik dolog, ami tavaly hiányzott, a deep play, ez nagy előny. Emellett RPO playeknél jól jön a quick thinker/releaser mentalitása, ergo utolsó pillanatig ki tud várni, és akár a mélyet is megdobja, ha kell - ugye itt kamatozik kicsit a nem túl szép dobómozdulata, hanem hogy Mahomes féle mód is tud dobni, oldalról. Ráadásul most lesz előtte OL, szóval ez is azért javítani fogja a játékát. Plusz Reich mondta, hogy Riverst nem statok alapján kell nézni, nem egy stat guy. Ezek alapján én most már 100%-ig felpattantam a bandwagonra, persze vsz lesznek meccsek, amikor majd le akarok szállni, de összességében ez így nekem teljesen kerek sztori.

Poén rész, hogy megkérdezték TB egyáltalán számításba került-e, na erre egy akkora 1-2 perces habos lófaszos BS következett, ami gyakorlatilag semmilyen konkrétumot nem tartalmazott, hogy azt öröm volt nézni 😀 Kb a nem akarom lehúzni a GOAT-ot a faszba, hogy Jacoby szint, de hülyeséget se akarok róla mondani, hogy mennyire király 😀

QB helyzet továbbra is érdekes, ott a "Jacoby a kezdő lehet, meg lesz is valamikor, meg bízunk benne 100%-ig", stb a duma, de azért erősen érezhető volt a draft kérdésnél, hogy hezitálás van, ergo nekem ebből az jön le, hogy színfalak mögött zajlanak a dolgok, és lesz itt Jacoby nyakára hozva nagy valószínűséggel valaki. Ha más nem csak azért, hogy ha esetleg Jacoby is marad a backup, letoljuk az árát jövőre rendesen. Ami még szerintem valószínű, vagy számítok rá, hogy Philly special jelleggel fogunk mi látni pár érdekes játékot Jacobyra megírva, ahogy ez az 5-7 play/meccs már nem először hangzik el.

WR kérdés igazából aggasztó, de ezt ők is látják (legalábbis a reakcióból gondolom), persze itt is ment a kirakat duma, de amikor fel akarod sorolni a játékosokat, és TY meg Paris után a "rest of the guys" jön, az erősen jelzi, hogy ők se nagyon bíznak a többiekben annyira, hogy szezonnak ezzel menjünk neki - vsz mivel mély a draft idén, esélyes, hogy második nap több WR is kihúzásra kerül hozzánk.

Rhodes igazolásában látszólag volt szerepe annak, hogy két év alatt kétszer is találkozott vele Reich, és ugye még mielőtt konstans hulladék lett, így gondolom ezért lett behúzva, mert tudják mire képes - írta itt valaki, hogy most a rendszer miatt szenvedett az elmúlt két évben, hát legyen így.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan




több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Big Q lesz kérem a titkos fegyver, meglássátok. Tavaly már teszteltük, de direkt elrontottuk nehogy gyanút fogjanak az ellenfelek. Idén viszont a cél a TD rekord!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Ennyit sem erdemel. Neki kene fizetnie, hogy a bajnokcsapatban jatszhasson.
Stez
Az a baj, hogy en NEM*** latok Riversben egy esetleges SB runt
Bence94
Teljesen jogos, hogy nem látod, mert csak az rohan, aki nem biztos. Mi viszont verünk mindenkit, és behúzzuk a SB saunter-t 🤣 És igazából Ballard csak azért nem igazol WR-eket, hogy ne legyen megalázó a többi csapat számára az idény, és utáljanak meg minket, mint a Warriorst 😀
coltman
A Warriors a kulcsembereit mind draftolta. Ballard ezt tudja, most a draftrol jon 2-3 elkapo, es kb. ujonc WR-sorral nyerunk gyurut.
Stez
Ezt mondom, ha nem rookie WR corp lenne, akkor lehet playoffban végigmennénk egy kapott FG-lal, az meg olyan lenne, mint amikor a Warriors 16-1-gyel tolta végig a 2017-es PO-t - mindenki minket utált 😀 Ballard ezt nem akarja kockáztatni 😛
coltman
A FO jól titkolta, de a tavalyi Panthers elleni meccsen már elég egyértelmű volt a taktika: Hines TD-re fogja visszahordani az összes puntot és kick-offot. Szóval elkapó nem is szükséges, a védelemre kell gyúrni, meg kell egy rakat special teamer =>19-0
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ennyit sem erdemel. Neki kene fizetnie, hogy a bajnokcsapatban jatszhasson.
Stez
Az a baj, hogy en NEM*** latok Riversben egy esetleges SB runt
Bence94
Teljesen jogos, hogy nem látod, mert csak az rohan, aki nem biztos. Mi viszont verünk mindenkit, és behúzzuk a SB saunter-t 🤣 És igazából Ballard csak azért nem igazol WR-eket, hogy ne legyen megalázó a többi csapat számára az idény, és utáljanak meg minket, mint a Warriorst 😀
coltman
A Warriors a kulcsembereit mind draftolta. Ballard ezt tudja, most a draftrol jon 2-3 elkapo, es kb. ujonc WR-sorral nyerunk gyurut.
Stez
Ezt mondom, ha nem rookie WR corp lenne, akkor lehet playoffban végigmennénk egy kapott FG-lal, az meg olyan lenne, mint amikor a Warriors 16-1-gyel tolta végig a 2017-es PO-t - mindenki minket utált 😀 Ballard ezt nem akarja kockáztatni 😛
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyit sem erdemel. Neki kene fizetnie, hogy a bajnokcsapatban jatszhasson.
Stez
Az a baj, hogy en NEM*** latok Riversben egy esetleges SB runt
Bence94
Teljesen jogos, hogy nem látod, mert csak az rohan, aki nem biztos. Mi viszont verünk mindenkit, és behúzzuk a SB saunter-t 🤣 És igazából Ballard csak azért nem igazol WR-eket, hogy ne legyen megalázó a többi csapat számára az idény, és utáljanak meg minket, mint a Warriorst 😀
coltman
A Warriors a kulcsembereit mind draftolta. Ballard ezt tudja, most a draftrol jon 2-3 elkapo, es kb. ujonc WR-sorral nyerunk gyurut.

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ennyit sem erdemel. Neki kene fizetnie, hogy a bajnokcsapatban jatszhasson.
Stez
Az a baj, hogy en NEM*** latok Riversben egy esetleges SB runt
Bence94
Teljesen jogos, hogy nem látod, mert csak az rohan, aki nem biztos. Mi viszont verünk mindenkit, és behúzzuk a SB saunter-t 🤣 És igazából Ballard csak azért nem igazol WR-eket, hogy ne legyen megalázó a többi csapat számára az idény, és utáljanak meg minket, mint a Warriorst 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennyit sem erdemel. Neki kene fizetnie, hogy a bajnokcsapatban jatszhasson.
Stez
Az a baj, hogy en NEM*** latok Riversben egy esetleges SB runt
Bence94
Majd Jacoby beszáll.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Ennyit sem erdemel. Neki kene fizetnie, hogy a bajnokcsapatban jatszhasson.
Stez
Az a baj, hogy en NEM*** latok Riversben egy esetleges SB runt

Szerkesztette: Bence94
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennyit sem erdemel. Neki kene fizetnie, hogy a bajnokcsapatban jatszhasson.

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
 twitter.com/TomPelissero/status/1245680161682489345?s=20
Bence94
Ez így elég jó dealnek tűnik.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/TomPelissero/status/1245680161682489345?s=20
több mint 4 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/JoelAErickson/status/1245009283063910405?s=20
Bence94
Guys, check the date : April 1st, és ez kb az a szint, hogy Jacoby meg mobility 😀 mármint ha random Brown mozgás kell, akkor tényleg ő a mi emberünk, de amúgy...
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Megkockáztatom, Carrie összegtől függően lehet meg se éli az 53-at, Rhodes-ra azért nagy esély van 5M-mel. Szerintem tavaly nagyon nem volt senior leadership, most egy kicsit a másik irányba tolja Ballard a szekeret, és valahol kettő között fogunk beállni majd hosszabb távon.coltman
Biztos vagyok benne, hogy a pár idősebb igazolásnak ehhez is köze van. Az idény után Ballard többször, és kifejezetten önkritikusan mondta el, hogy fasza dolog a character, meg a remek személyiség, de az öltözőbe kellenek leaderek is, és ebben úgy érzi nem tett eleget. Kb. úgy kimondta, ahogy 2 éve a támadófallal kapcsolatban. És ugye annak is láttuk a következményét. Nem mellébeszélt, azt mondta amit gondolt és próbált tenni ellene. A falnál bejött, az idősebb veteránokkal majd meglátjuk, mindenesetre az okok között biztos ott van ez is. És ránk is fér, így is rendkívül fiatal. Az NFL valami 4. vagy 5. legfiatalabb kerete még mindig (mögöttünk csak a Miami-k vannak, a rebuildelő csapatok). Nem árt pár veterán, ha már Rivers nem egy kifejezett öltözői leader. 😊

Amúgy remélem Carrie tényleg csak roster szűkítésig lesz itt. Szurkolok a két noname fiatalnak. A legkúlabb nevekből álló corner sorunk lehetne ha Picasso Nelson, Lafayette Pitta és Rock Ya-Sin alkotnák. 😀
peterk2005
Ballard egész biztosan erre gyúr 😀 Az már csak hab a tortán, ha SB is lesz belőle 😀 Csak akkor Tell-t valahova jó pickért el kell tradelni, hogy nehogy bezavarjon a képbe 😀
coltman
Mi bajod a Marvellel 😀? Vajon véletlen hogy már X professzor is a csapatot erősíti??
Baba Yaga
My bad, valamiért a vezetéknévre koncentráltam, de visszavontam...akkor még kell Cromartie, hogy meglegyen a DC is az egyensúly kedvéért 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/JoelAErickson/status/1245009283063910405?s=20
Bence94
Hogy mibol? :o

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Sztem ezt úgy számolta ki Franky bá, hogy lesz 5-7 ef TDnk a szezonban ,amikor beszalad photobombolni Jacoby. 😀
(20 milla nettóért de szar egy év vár rá... )

Meg ugye tudjuk hogy erősebb Jacoby karja,mint Lucké, úgyhogy 3&15 nél rá bízzuk a hosszú lézerpasszokat. 😀
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
 twitter.com/JoelAErickson/status/1245009283063910405?s=20
Bence94
Akkor azt hiszem megvan a returnerünk a következő szezonra.
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/JoelAErickson/status/1245009283063910405?s=20
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Megkockáztatom, Carrie összegtől függően lehet meg se éli az 53-at, Rhodes-ra azért nagy esély van 5M-mel. Szerintem tavaly nagyon nem volt senior leadership, most egy kicsit a másik irányba tolja Ballard a szekeret, és valahol kettő között fogunk beállni majd hosszabb távon.coltman
Biztos vagyok benne, hogy a pár idősebb igazolásnak ehhez is köze van. Az idény után Ballard többször, és kifejezetten önkritikusan mondta el, hogy fasza dolog a character, meg a remek személyiség, de az öltözőbe kellenek leaderek is, és ebben úgy érzi nem tett eleget. Kb. úgy kimondta, ahogy 2 éve a támadófallal kapcsolatban. És ugye annak is láttuk a következményét. Nem mellébeszélt, azt mondta amit gondolt és próbált tenni ellene. A falnál bejött, az idősebb veteránokkal majd meglátjuk, mindenesetre az okok között biztos ott van ez is. És ránk is fér, így is rendkívül fiatal. Az NFL valami 4. vagy 5. legfiatalabb kerete még mindig (mögöttünk csak a Miami-k vannak, a rebuildelő csapatok). Nem árt pár veterán, ha már Rivers nem egy kifejezett öltözői leader. 😊

Amúgy remélem Carrie tényleg csak roster szűkítésig lesz itt. Szurkolok a két noname fiatalnak. A legkúlabb nevekből álló corner sorunk lehetne ha Picasso Nelson, Lafayette Pitta és Rock Ya-Sin alkotnák. 😀
peterk2005
Ballard egész biztosan erre gyúr 😀 Az már csak hab a tortán, ha SB is lesz belőle 😀 Csak akkor Tell-t valahova jó pickért el kell tradelni, hogy nehogy bezavarjon a képbe 😀
coltman
Mi bajod a Marvellel 😀? Vajon véletlen hogy már X professzor is a csapatot erősíti??

Szerkesztette: Baba Yaga
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na vajon Kirkpatricket is elhozzuk 1 évre? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Megkockáztatom, Carrie összegtől függően lehet meg se éli az 53-at, Rhodes-ra azért nagy esély van 5M-mel. Szerintem tavaly nagyon nem volt senior leadership, most egy kicsit a másik irányba tolja Ballard a szekeret, és valahol kettő között fogunk beállni majd hosszabb távon.coltman
Biztos vagyok benne, hogy a pár idősebb igazolásnak ehhez is köze van. Az idény után Ballard többször, és kifejezetten önkritikusan mondta el, hogy fasza dolog a character, meg a remek személyiség, de az öltözőbe kellenek leaderek is, és ebben úgy érzi nem tett eleget. Kb. úgy kimondta, ahogy 2 éve a támadófallal kapcsolatban. És ugye annak is láttuk a következményét. Nem mellébeszélt, azt mondta amit gondolt és próbált tenni ellene. A falnál bejött, az idősebb veteránokkal majd meglátjuk, mindenesetre az okok között biztos ott van ez is. És ránk is fér, így is rendkívül fiatal. Az NFL valami 4. vagy 5. legfiatalabb kerete még mindig (mögöttünk csak a Miami-k vannak, a rebuildelő csapatok). Nem árt pár veterán, ha már Rivers nem egy kifejezett öltözői leader. 😊

Amúgy remélem Carrie tényleg csak roster szűkítésig lesz itt. Szurkolok a két noname fiatalnak. A legkúlabb nevekből álló corner sorunk lehetne ha Picasso Nelson, Lafayette Pitta és Rock Ya-Sin alkotnák. 😀
peterk2005
Ballard egész biztosan erre gyúr 😀 Az már csak hab a tortán, ha SB is lesz belőle 😀 Csak akkor Tell-t valahova jó pickért el kell tradelni, hogy nehogy bezavarjon a képbe 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megkockáztatom, Carrie összegtől függően lehet meg se éli az 53-at, Rhodes-ra azért nagy esély van 5M-mel. Szerintem tavaly nagyon nem volt senior leadership, most egy kicsit a másik irányba tolja Ballard a szekeret, és valahol kettő között fogunk beállni majd hosszabb távon.coltman
Biztos vagyok benne, hogy a pár idősebb igazolásnak ehhez is köze van. Az idény után Ballard többször, és kifejezetten önkritikusan mondta el, hogy fasza dolog a character, meg a remek személyiség, de az öltözőbe kellenek leaderek is, és ebben úgy érzi nem tett eleget. Kb. úgy kimondta, ahogy 2 éve a támadófallal kapcsolatban. És ugye annak is láttuk a következményét. Nem mellébeszélt, azt mondta amit gondolt és próbált tenni ellene. A falnál bejött, az idősebb veteránokkal majd meglátjuk, mindenesetre az okok között biztos ott van ez is. És ránk is fér, így is rendkívül fiatal. Az NFL valami 4. vagy 5. legfiatalabb kerete még mindig (mögöttünk csak a Miami-k vannak, a rebuildelő csapatok). Nem árt pár veterán, ha már Rivers nem egy kifejezett öltözői leader. 😊

Amúgy remélem Carrie tényleg csak roster szűkítésig lesz itt. Szurkolok a két noname fiatalnak. A legkúlabb nevekből álló corner sorunk lehetne ha Picasso Nelson, Lafayette Pitta és Rock Ya-Sin alkotnák. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Megkockáztatom, Carrie összegtől függően lehet meg se éli az 53-at, Rhodes-ra azért nagy esély van 5M-mel. Szerintem tavaly nagyon nem volt senior leadership, most egy kicsit a másik irányba tolja Ballard a szekeret, és valahol kettő között fogunk beállni majd hosszabb távon.

Egyébként simán lehet Ballard azért is áldozta be idén az első kört, mert necces a szezon - bár elmaradni szerintem nem fog, max 2011 újra, és előszezon nélküli szezon lesz - és ugye nehezebb most evaluationt csinálni, így nagyobb az elcseszés esélye, főleg ha Goddell tényleg helyben tartja a dradftot, míg Buckner ehhez képest sure shot.

Azt meg végképp nem hiszem, hogy Ballard veszélyben érezné az állását, azért Luck short notice visszavonulása ellenére is simán hozuk a szezont majdnem egálra, aminek egy része a nem várható Vina bakikon ment el. Comparison, 2016-ban Luck-kal mentünk 8-8-at. Egyszerűen bármilyen szakmai szempontból nézve sincs értelme, hogy veszélyben érezze magát, főleg azután, hogy Jim papa még két évet letolt Grigsonnal, ami után mindenki látta, hogy egy inkompetens barom, és már senki nem akarta itt látni.