Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ballard is tudja h nem lesz szezon es csak 1-2 spannak segit a megelhetesben, ezert az egy eves dealek. Respect
Borbinho
Ezeknek a nagyja meccspenzt kap, alairasert alig valamit, ugyhogy meg ez a verzio sem nagyon allna meg sajnos. Eleg furcsa, hogy az a Ballard, aki harom evig elt-halt a fiatalokert es a pickekert, iden top15os picket cserel el, es sorra hozza a 29-30 eves jatekosokat. Mintha be lenne fosva, hogy veszelyben az allasa.
Stez
Azok utan h a kezdo 30 evest egy borzalmas szezon utan kivagta, hozott ket 30 evest cornert ahol van 2 masodevesunk meg, meg egy retek Quincy Wilson akit sztem mar kivagtunk vna ha nem lenne a jarvany es normalis offseason lenne, meg par udfank.
Byron Jones helyett Bucknernek adtunk nagy penzt, a frontok mindig is a legfontosabbak lesznek nalunk. Buckner meg eleg nagy upgrade Hunthoz kepest.
Mas CBnek nem nagyon adtam vna en se hosszutavut iden, akkor meg inkabb olyat akit vagy ismernek (Rhodes), vagy sokoldalu (Carrie), de mindenkepp olyat akinek van kezdo tapasztalata. Ezert is csak egy evesek a dealek, raadasul potom osszegekert.

Akkor fogok aggodni Ballard donteseinel, ha pl Macknek nagy penzt adna, vagy ha egyaltalan nem csinalna semmit.

Szepen epitkezunk, kellett kezdo CB, igy van, nem kell egybol Tellnek 40 snapet jatszania, Ya Sin is leultetheto ha begozolne vagy ha ronggya egetnek. Kell a tapasztalat a fiatalok melle.

Stilusos lenne 1.kor vegere visszacserelni es elvinni a Pats elol Hurtsot v epp Loveot 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Mennyi esélyt láttok arra hogy idén egyáltalán nem húzunk QB-t és tényleg win-now idény lesz?
Baba Yaga
Szerintem faszsag. Nincs meg hozza a keret, nem lenne 26 millio cap space, nincs egy epkezlab elkaponk Hiltonon kivul, a TE sor is vekony..
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ballard is tudja h nem lesz szezon es csak 1-2 spannak segit a megelhetesben, ezert az egy eves dealek. Respect
Borbinho
Ezeknek a nagyja meccspenzt kap, alairasert alig valamit, ugyhogy meg ez a verzio sem nagyon allna meg sajnos. Eleg furcsa, hogy az a Ballard, aki harom evig elt-halt a fiatalokert es a pickekert, iden top15os picket cserel el, es sorra hozza a 29-30 eves jatekosokat. Mintha be lenne fosva, hogy veszelyben az allasa.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ballard is tudja h nem lesz szezon es csak 1-2 spannak segit a megelhetesben, ezert az egy eves dealek. Respect

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
TJ Carrie. Atyaeg.
Stez
Na ezeket a faszságokat nem értem, akkor inkább már Tell kapjon több szerepet, benne több upsideot látok.
Tony Adams
Azt olvastam hogy mostanában inkább nickelben játszott (mármint Carrie), Tellt meg valószínűleg inkább a szélen fogjuk nyomatni. Egyébként sem Rhodes, sem Wilson nem számít betonkezdőnek, szerintem lesznek snapjei. De ha nem, akkor sem a világvége, ötödik köröstől sokat nem kell várni.
Ez az utolsó két igazolás ilyesztően grigsonosra sikerült, remélem a draftban nem akarja utánozni 😀.
Mennyi esélyt láttok arra hogy idén egyáltalán nem húzunk QB-t és tényleg win-now idény lesz?
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
TJ Carrie. Atyaeg.
Stez
Na ezeket a faszságokat nem értem, akkor inkább már Tell kapjon több szerepet, benne több upsideot látok.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
TJ Carrie. Atyaeg.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/GovHolcomb/status/1244238330222596108?s=20
Bence94
Luck ot honapig rejtozkodott kb. mindenki elol, manapsag egesz szepen elokerult. Latszik, hogy azert hianyzik neki a kozeg.
Stez
Engem az lepett meg, hogy kepes volt igy kivonnia magat a forgalombol. Nem adott egy interjut sem, nem szerepelt podcastben, ami infot tudunk rola, azt is az apja mondta el. Tudom, ott a baba, meg nem hasznal social mediat, max. a konyklubjanak profiljait kezeli ( szerintem azt sem o), de azert egy ilyen kaliberu sztar ritkan tunik el a kozeletbol, egyik naprol a masikra ( foleg amekkora visszhangja volt a visszavonulasanak).
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/GovHolcomb/status/1244238330222596108?s=20
Bence94
Luck ot honapig rejtozkodott kb. mindenki elol, manapsag egesz szepen elokerult. Latszik, hogy azert hianyzik neki a kozeg.

több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
 twitter.com/GovHolcomb/status/1244238330222596108?s=20
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Még nincs hivatalos szám, de több helyen is 5M-t írtak Rhodes fizujára (ösztönzőkkel). Annyiért jó deal, Desir 5.5-et kereshet a Jetsnél (szintén ösztönzőkkel).

A safety és a corner edzőnk is ismeri (előbbi D coordinator volt Rhodes 1.évében, utóbbi meg secondary coach volt 3 évig). Ők jókat mondtak róla, lehet ezért jött inkább ő, és nem maradt Desir (+ Rhodes a Vikesnál egy másik systemben volt szar, Desir nálunk. igaz sérülten).

Hiányozni fog Desir ha lehet ilyet írni, hasonlóan mint mások, ő is nálunk talált magára és hozta a legjobb formáját, ezért picit a szívemhez is nőtt. Remélem jó lesz a Jetsben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1244260485442215936
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Látom a mester megint alkotott.
 twitter.com/MarkSchofield/status/1243641469568778244
iktriad
He?
Sok-sok eve megszallott gitargyujto, es tud is veluk banni. Oke, hogy poenkodsz a Nagymesteren, csak hat ez nem talalt. 😕
Stez
"A mester megint alkotott." Hol a kritika a részemről? Csak a tényeket közöltem. 😊 Miért feltételezed, hogy rossz szándékokkal értekeztem Irsayról? Netán mert magadból indultál ki? Ejnye-bejnye. 😊
iktriad
Ja hogy te néha komolyan gondolod amit leírsz? jó hogy szóltál, azt hittem te vagy a beépített humor rész, de akkor ezután másképp olvaslak 🤣 | Sorry, I had to take it 😉 |

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Látom a mester megint alkotott.
 twitter.com/MarkSchofield/status/1243641469568778244
iktriad
He?
Sok-sok eve megszallott gitargyujto, es tud is veluk banni. Oke, hogy poenkodsz a Nagymesteren, csak hat ez nem talalt. 😕
Stez
"A mester megint alkotott." Hol a kritika a részemről? Csak a tényeket közöltem. 😊 Miért feltételezed, hogy rossz szándékokkal értekeztem Irsayról? Netán mert magadból indultál ki? Ejnye-bejnye. 😊
iktriad
Mert nem birod elviselni, hogy Brissett a Colts iranyitoja, mig nektek csak szarok jutnak.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom a mester megint alkotott.
 twitter.com/MarkSchofield/status/1243641469568778244
iktriad
He?
Sok-sok eve megszallott gitargyujto, es tud is veluk banni. Oke, hogy poenkodsz a Nagymesteren, csak hat ez nem talalt. 😕
Stez
"A mester megint alkotott." Hol a kritika a részemről? Csak a tényeket közöltem. 😊 Miért feltételezed, hogy rossz szándékokkal értekeztem Irsayról? Netán mert magadból indultál ki? Ejnye-bejnye. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Látom a mester megint alkotott.
 twitter.com/MarkSchofield/status/1243641469568778244
iktriad
He?
Sok-sok eve megszallott gitargyujto, es tud is veluk banni. Oke, hogy poenkodsz a Nagymesteren, csak hat ez nem talalt. 😕

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom a mester megint alkotott.
 twitter.com/MarkSchofield/status/1243641469568778244
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem rossz ez a Rhodes igazolás, ha nem fizettük túl. Amit nem hiszek. Idén a CB felhozatal nekem olyan volt, mint a WR, hogy 1-2 játékos kivételével a többi nekem nem ért annyit, amennyit kapott (ergó nekünk is fizetnünk kellett volna, ha megyünk érte). Az elkapóknál kb. Sanders volt egyedül, aki ár/értékben tetszett volna, a cornereknél meg Chris Harris, illetve miután kirakta a Falcons, Trufant. De egyik se az a típus akit mi igazán keresünk. Rhodes-al annyit elértünk, hogy nem KELL CB-t húzni, most már 4 év alatt harmadszor, korán. Ami, tekintve, hogy idén első körünk sincs, nem baj. Sőt jó.

Geatherst visszaigazolhatnánk, hogy a safety se legyen muszáj-draftposzt. Bár ha tényleg Berry-re megyünk, akkor jöjjön ő (ha tud).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Rhodes igazolasrol nekem az volt az elso gondolatom, hogy akkor iden (ha lesz szezon) meg tobb emberezes lesz a defben.

Rhodes pressben volt mindig is jo, Zimmer meg tavalyelott egyre tobb zonet meg man-zonet hivott, tavaly meg atallt erosen a cover4re, ahol a CB-k off-ban allnak fel es a palya szeleit vedik mely utvonalak ellen.

Nalunk Ya-Sin is pressben a legjobb, nem lepne meg ha draftolnank is vmi projekt press CB-t a hatso korokben, de idenre jo is lehet Rhodes.


Kozben erkezett Sheldon Day is, Bucknert ismeri, o is a Friscoban volt tavaly, eddigi 4 eveben rotacios belso falember volt. Ugy latszik Ballardek nincsenek elajulva az idei DL classtol

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Prankmaster in action again 😉

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem kell kivagni, 1 eves szerzodest kapott. Desir mas volt, o 27 evesen kerult ide fillerekert, es o amugy beverekedte magat a kezdobe. Mivel o jelentektelen igazolaskent jott, senki sem huzta a szajat. Rhodes mindjart 30. Mivel rovid szerzodes, ezert nem gond szerintem, de az fix, hogy a csavo ket eve annyira rossz, hogy nagyot kell javulnia.

Ezzel az igazolassal mi kb csak nyerhetunk, de rovid tavon. Hosszu tavon o ra epiteni nem nagyon lehet, az is biztos. Max ha Afrikabol szerez uj papirokat, es betolja, hogy amugy o meg csak 26 eves.

több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 twitter.com/AdamSchefter/status/1243274890096017408?s=20
Bence94
Nálam ez minimum "A" igazolás. Annó Desir miatt sem örömködtünk aztán a prove it évében jó számokat hozott és meg is kapta a hosszabbítást. Egyértelműen nagyobb tehetség mint Desir és ha legalább annyira "szárnya kap" akkor jobb számokat fog hozni.

Ha meg szar akkor kivágjuk mint macskát.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na Dennardot tuti nem hoznam. Berry kell ide. Meg Randy Moss a wr sorba.
Stez
Eric nem ér rá, Halle meg már elmúlt 50. Moss meg már Cantonban van. de a fia TE-ként elérhető a drafton.
iktriad
Eric maximum a szaroknak nem er ra, mint a Jax. 😀
Halle nekem raer, az a lenyeg. Moss a Colts kedveert visszater. A fia kell a fasznak.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na Dennardot tuti nem hoznam. Berry kell ide. Meg Randy Moss a wr sorba.
Stez
Eric nem ér rá, Halle meg már elmúlt 50. Moss meg már Cantonban van. de a fia TE-ként elérhető a drafton.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na Dennardot tuti nem hoznam. Berry kell ide. Meg Randy Moss a wr sorba.