Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Buszke vagyok Luckra. Senkiert es semmiert nem cserelnem el. Ismet bebizonyitotta, micsoda lelki ereje van.

Kikaptunk, de nyerhettunk volna. Jobbak voltunk. Nem erdekel.

Csak az erdekel, hogy Luck zsenialis volt, es egyszeruen remek passzokkal megmutatta a sok rosszindulatu fikazonak, hogy igenis itt van, senki ne irja ot le. Kikaptunk, de en a negyedik TD-jenel komolyan konnyeztem. Azt ereztem, hogy visszatert. Tenyleg visszatert.
Stez
Most bántás nélkül, a liga legrégebb óta nyeretlen csapatától sikerült lenyallantani. Betonbiztosra vettem, hogy nyertek, hogy sikerült ebből kikapni?
Wyatt
azert a hosszu nyeretlensegben benne volt az, hogy nem volt Watson. Iden meg 0-3al kezdtek, de nem szar csapat a Texans. Watson kezd belelendulni, Hopkins-Fuller-Coutee meg eleg fasza elkapo trio. Ettol fuggetlenul nyernunk kellett volna. Adtunk nekik 14 pontot, ugy kaptunk ki...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Buszke vagyok Luckra. Senkiert es semmiert nem cserelnem el. Ismet bebizonyitotta, micsoda lelki ereje van.

Kikaptunk, de nyerhettunk volna. Jobbak voltunk. Nem erdekel.

Csak az erdekel, hogy Luck zsenialis volt, es egyszeruen remek passzokkal megmutatta a sok rosszindulatu fikazonak, hogy igenis itt van, senki ne irja ot le. Kikaptunk, de en a negyedik TD-jenel komolyan konnyeztem. Azt ereztem, hogy visszatert. Tenyleg visszatert.
Stez
Most bántás nélkül, a liga legrégebb óta nyeretlen csapatától sikerült lenyallantani. Betonbiztosra vettem, hogy nyertek, hogy sikerült ebből kikapni?

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Luck jo, Reich egyelore nem tud konstans jol teljesiteni, ami 2.meccsen egymas utan a gyozelembe kerult.
nincs kezdo LT, TE, RT, most mar WR1 sem. A tobbi WR a 4.negyedben es az OT-ben nagyjabol elo tudott lepni, remeljuk TY-nak nem kell sokat kihagynia, borda + hamstring serulese is lett, utobbi utan mar vissza se jott. a def erezhetoen elfaradt a vegere, a pass rush is a 4.negyedben mar szinte nem is volt.
meg mindig nem remenytelen a szezon, de nem is a PO a lenyeg, hanem hogy Hines, Nelson, Clark (...), Turay, Ward, Leonard, Fraklin meg a tobbi fiatal is jatsszon, szerezzen tapasztalatot. Mert az latszik, hogy van bennuk potencial.
Kell egy kezdo CB Desir melle (ha megtartjuk Desirt), de azt leszamitva a def sztem rendben van emberanyagra.
Az offense-ben Braden Smith nem tudom mennyire lehet szar tackle-ben, ha meg se probaltuk Good helyen. Aki egy dolgos backup, es probalkozik is, de Watt ellen az elso felidoben borzalmas volt, es ez a realitas. Masodik felidoben mar tole + Clarktol is joval jobb volt a pass prot, de az 1.felidoben, foleg egy olyan kezdo drive utan kb sokkot okozott az a beszopott snap es a kapott def td. 2 negyedig nem tudott mit csinalni kvazi az offense.
Az meg kulon duhito, h 28-10rol feljovunk ,es megis kikapunk...
Bengals ellen a Doyle fumble, Eagles ellen a droppok es buntetesek a vedelemtol, ma meg a 2 labdavesztes lett a csapat veszte. Adtunk egyszer egy TD-t miuta TD-vel inditottunk es a def csinalt egy stop-ot, utana meg 21-7nel amikor mentunk a 2 min drive-ra 10 yardosunkon belul fumble es abbol meg TD-t dobott Watkins...
Azt jo latni, h minden meccsen meccsben voltunk eddig, nem az miatt kapunk ki, mert annyira szarok lennenk.
Persze az L az L...
Pats hal'istennek nyert most a 3-0s Dolphins ellen, igy talan lesz eselyunk ellenuk 😀 ...ha megkapnank oket, az felerne egy PO-val

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Buszke vagyok Luckra. Senkiert es semmiert nem cserelnem el. Ismet bebizonyitotta, micsoda lelki ereje van.

Kikaptunk, de nyerhettunk volna. Jobbak voltunk. Nem erdekel.

Csak az erdekel, hogy Luck zsenialis volt, es egyszeruen remek passzokkal megmutatta a sok rosszindulatu fikazonak, hogy igenis itt van, senki ne irja ot le. Kikaptunk, de en a negyedik TD-jenel komolyan konnyeztem. Azt ereztem, hogy visszatert. Tenyleg visszatert.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Basham megint inaktiv, sztem probaljuk elcserelni vmi hatso korert, azert van meg rosteren.
Mack inaktiv, kivancsi vok Hynes megint tobb szerepet kap-e mint Wilkins (aki eddig elesben csalodas :s, hiaba latszik h van erzeke + turelme is).
Stewart es Ridgeway is inaktivak, Autry akkor ezek szerint nagyjabol rendben van (Ridgeway mondjuk serult). Jo lenne ha Hunt a szelrol pusztithatna, kozepen meg Autry/Ward Woods mellett.

Hajra Colts!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebből egy csúnya verés is lehet, ha Hopkins is játszik. 😊 | (Nyilván Texans verés persze.) |
kristóf17
Hat ezzel nem mondtal ujdonsagot. Eddig sem volt kerdes. Brissett-tel 24–23-ra nyernenk, Luckkal ez 24–21 lesz. Elit kube ennyit javit a vedelmen is.
Stez
Aha szoval Brisettel kapnank egy safetyt? Csak mert fekete?!
Borbinho
Bocs, pajtas, elhatarolodom ettol a mentalitastol. Nem ismerlek.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ebből egy csúnya verés is lehet, ha Hopkins is játszik. 😊 | (Nyilván Texans verés persze.) |
kristóf17
Hat ezzel nem mondtal ujdonsagot. Eddig sem volt kerdes. Brissett-tel 24–23-ra nyernenk, Luckkal ez 24–21 lesz. Elit kube ennyit javit a vedelmen is.
Stez
Aha szoval Brisettel kapnank egy safetyt? Csak mert fekete?!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebből egy csúnya verés is lehet, ha Hopkins is játszik. 😊 | (Nyilván Texans verés persze.) |
kristóf17
Hat ezzel nem mondtal ujdonsagot. Eddig sem volt kerdes. Brissett-tel 24–23-ra nyernenk, Luckkal ez 24–21 lesz. Elit kube ennyit javit a vedelmen is.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 www.theplayerstribune.com/en-us/articles/adam-jackson-for-my-brother-edwin-poundcake-jackson
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Ebből egy csúnya verés is lehet, ha Hopkins is játszik. 😊 | (Nyilván Texans verés persze.) |
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Haeg IR. Novemberben talan visszaterhet. Remeljuk addigra mint Castonzo parja a jobb szelre.
Doyle, Ridgeway, Castonzo es Quincy Wilson out statust kaptak vasarnapra.
Autry + Mack questionable, mindketten edzettek a heten.
Egyik kosaras helyere jott a masik, Swoope waive no.9999, Mo-Alie Cox a rosteren. Skai Moore is waive-elve lett, ami szamomra meglepo, de igaz, h a Pre ota kb csak 1-1 def snapet kapott, spec teamben meg akk nem alkotott maradandot.
Jeremy McNichols RB is aktivalva lett (akk Mack megse jatszik? v 4 futoval megyunk neki?)
Caroll Phillips DE szinten fel lett hozva PS-bol. Megmondom oszinten azt se tudtam h ott van. 2017es udfa, Jaxben volt tavaly, nem nagyon jatszott. Egyetemen senior eveben 19 TFL-je es 9 sackje volt, NFL.com szerint 242 font, kb Turay szintu szituacios pass rushernek jo lehet.

Texansnal Hopkins, Kaywon Webster es Shareece Wright questionable. Utobbi ketto DB kozul Webster eddig nem is jatszott (gondolom serult?), Wright meg csak az utolso meccsukon. Hopkinsnak nagyujj, csuklo es bokaserulese is van.

Jo lenne ha akar tudatosan is kerulnenk Wattot es Clowneyt. Ha Mercilus palyan van, akkor az o iranyaba lehetne futni, eleg gyengen muzsikal iden. Ebronnak elo kell lepnie igy h nincs Doyle, es remeljuk T.Y hozza a szokasost a Texans ellen 😊 Mehetnek a rovid gyors passzok, de picit tobb hosszu passz kellene sztem. Minden meccsen volt eddig DPI vagy elkapas. Clarknak es Goodnak meg kell oldania Mercilusekat, Nelsoneknak meg ki kell venni Wattot amennyire csak lehet.

A deftol jo lenne ha kivennek a rengeteg ingyen jatekot, a skins ellen az offside-ok, az Eagles ellen a dpi/holdingok es a rengeteg missed tackle tartott eletben jo par driveot az ellenfelnek...A yardokat nem annyira erdekel ha tovabbra is engedik, amig hozzak a turnovereket + a stopokat amikor kell. Wentz ugye hosszu serulesbol jott vissza, nem annyira eroltette a hosszu passzokat, Watson viszont dobalni fogja Fullerre meg Hopkinsra, Ellington IR-re kerult ugye naluk, nemtom hirtelen ki lesz a 3.szamu WR-juk.
A futokat, Millert + Bluet ugyan ugy ki kene venni a meccsbol mint a Skins ellen AP-t + Thompsont, viszont Watson joval tobbet fut mint Smith, erre figyelni kell, meg arra is, h ne basszak agyon amikor csuszik...
A TE-ket sztem Leonard, Walker meg Geathers megoldjak.

Kell a pont Banditol + Ebrontol fantasyban, szoval tuti most futnak majd a futoink 3 td-t meg rugunk 2 mezonygolt azt cso..

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most lebuktatok, hogy olvassatok a posztjaimat.

4. Tagoljávaze, mert sír a szemem :d
Wyatt
Erre talán jobb, ha most nem válaszolok. 8D
Stez
Ez most valami vicc?

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
4. Tagoljávaze, mert sír a szemem :d
Wyatt
o nem a Bama mostani kezdo QB-ja? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most lebuktatok, hogy olvassatok a posztjaimat.

4. Tagoljávaze, mert sír a szemem :d
Wyatt
Erre talán jobb, ha most nem válaszolok. 8D

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 790 — Keep pounding
Mondjuk a felütésen én felsírtam 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4. Tagoljávaze, mert sír a szemem :d

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
na az NSO homik vitaja utan beszeljunk picit aktualis Colts temarol is.
Mack + Autry 2.napja edzenek, ami jo hir nagyon.
Castonzo ma edzett, de kva nagy kerdojel a hetvegere. Csak akkor jatszatnam ha 100%os a hamstringje.
Hooker, Geathers meg Ebron nem edzetek tnap, de ma mar igen.
Doyle + Haeg is valszeg par hetig nem lesznek meg.
Basham apuka lett tegnap, ezert nem volt edzesen, ma mar edzett. Nem gondolom, hogy ettol egy csapasra jol jatszana, v jatszana egyaltalan lol. Mindenesetre gratula neki, sok egeszseget a babanak meg az anyanak.
Vasarnap fogadjuk a 0-3as Texans-t. Az o szezonjuknak kb veget vethetunk, a mienket meg eletben tarthatjuk. Ha kikapunk, akkor a divizion belul meg amugy is eleg szarul allnank. Watson dobalja a legtobb hosszu passzt (nem meglepo), eddig meg kb ellenunk dobtak a legkevesebb hosszu passzt (most Wentz dobta talan a legtobbet a 3 meccs kozul). Szoval a sec-nek fel lesz adva a lecke, es van egy olyan erzesem, hogy Hookernek jo napja lesz (+ Moore-nak is). Hopkins jo lenne ha extra figyelmet kapna, de Watsonnak amugy nem tudom mennyire megy a vedelem, es foleg a zonak olvasasa. Holtversenyben 4.ek vagyunk a ligaban sackekben, ugy h a 2. legkevesebb blitzet hivtuk. Amikor blitzeltunk, az kb mind sack is lett (ugye Leonard 3 sack). A Texans ellen elmondtak Eberflusek is, h Watson-t kell kivenni, az a fo, es nem feltetlen azzal, h rarakunk egy spy-t azt csa. Megint kell a jo munka a DL-tol, ha Autry tudna akar csak nehany snapra jatszani, az jol jonne nagyon. Ridgeway tovabbra sem edz, ahogy Wilson se.
Lehet megint 4 CB-vel megyunk neki a meccsnek?
Jo lenne vegre ha tudnank futni, persze Wattek ellen nem lesz konnyu...Ugy erzem Lucknak nagy meccse lesz, es 30-24re nyerunk 😀
Borbinho
1. Ne feleselj a nagyokkal.

2. Castonzo combhajlitoja nem lesz rendben ebben a szezonban, ezt szerintem ne is vard. Maximum akkor lenne az, ha mondjuk pihenne a 9-10. hetig. A combhajlito roppant makacs es szemet serules, elkepesztoen konnyen kiujul. Mivel Castonzo ugye augusztus vegen raserult a meglevo bajara, majd korulbelul 3 het mulva ismet raserult a mar raserult gebaszra, igy valoszinuleg eleg gany allapotban lehet emberunk. Sajnos szamolhatunk azzal, hogy ha AC visszater is, akkor is 80-85 szazalekos allapotban jatszik majd, es nagyon imadkozhatunk, hogy ne seruljon ismet meg, mert azert eleg szakadasveszelyes am a dolog.

3. Hopkins a liga egyik legjobb elkapoja, en megis Fullerben erzem a nagyobb veszelyt, mar ami a mi vedelmunket illeti. Es persze szamolnunk kell Watson futasaival is, bar afelol nincs ketsegem, hogy ha sokat erolteti, ra fog faragni. Egy dolgot ugyanis az eddigi harom meccs alapjan eszrevettem, ami az elmult evekben nem jellemezte a vedelmunket: utesek.

A harom meccsen egyarant brutalis hiteket lattam a sok fiataltol, erezheto, hogy nagyon buntetni akarjak az ellenfelet. Es ezekbol azert lesz is nehany labdaszerzesunk.

Mondjuk az Eagles ellen sajnos a nagy utesek mellett rengeteg volt a missed tackle is, ezeket jo volna eltuntetni, megcsinalni egybol a szerelest, eleg sok jatek volt, ahol minuszyardos jatekbol nyaltunk igy 5+ yardot.

Az nem kerdes szamomra, hogy az evezred galameccsen, siman megcsapjuk az ellent, en mondjuk 24–21-et mondok.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
na az NSO homik vitaja utan beszeljunk picit aktualis Colts temarol is.
Mack + Autry 2.napja edzenek, ami jo hir nagyon.
Castonzo ma edzett, de kva nagy kerdojel a hetvegere. Csak akkor jatszatnam ha 100%os a hamstringje.
Hooker, Geathers meg Ebron nem edzetek tnap, de ma mar igen.
Doyle + Haeg is valszeg par hetig nem lesznek meg.
Basham apuka lett tegnap, ezert nem volt edzesen, ma mar edzett. Nem gondolom, hogy ettol egy csapasra jol jatszana, v jatszana egyaltalan lol. Mindenesetre gratula neki, sok egeszseget a babanak meg az anyanak.
Vasarnap fogadjuk a 0-3as Texans-t. Az o szezonjuknak kb veget vethetunk, a mienket meg eletben tarthatjuk. Ha kikapunk, akkor a divizion belul meg amugy is eleg szarul allnank. Watson dobalja a legtobb hosszu passzt (nem meglepo), eddig meg kb ellenunk dobtak a legkevesebb hosszu passzt (most Wentz dobta talan a legtobbet a 3 meccs kozul). Szoval a sec-nek fel lesz adva a lecke, es van egy olyan erzesem, hogy Hookernek jo napja lesz (+ Moore-nak is). Hopkins jo lenne ha extra figyelmet kapna, de Watsonnak amugy nem tudom mennyire megy a vedelem, es foleg a zonak olvasasa. Holtversenyben 4.ek vagyunk a ligaban sackekben, ugy h a 2. legkevesebb blitzet hivtuk. Amikor blitzeltunk, az kb mind sack is lett (ugye Leonard 3 sack). A Texans ellen elmondtak Eberflusek is, h Watson-t kell kivenni, az a fo, es nem feltetlen azzal, h rarakunk egy spy-t azt csa. Megint kell a jo munka a DL-tol, ha Autry tudna akar csak nehany snapra jatszani, az jol jonne nagyon. Ridgeway tovabbra sem edz, ahogy Wilson se.
Lehet megint 4 CB-vel megyunk neki a meccsnek?
Jo lenne vegre ha tudnank futni, persze Wattek ellen nem lesz konnyu...Ugy erzem Lucknak nagy meccse lesz, es 30-24re nyerunk 😀
Borbinho
Nagyszájú Soviniszta Organizmusok?

Watson szerintem nem olvas védelmet, csak tüzel, azt' valaki csak elkapja😁
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na az NSO homik vitaja utan beszeljunk picit aktualis Colts temarol is.
Mack + Autry 2.napja edzenek, ami jo hir nagyon.
Castonzo ma edzett, de kva nagy kerdojel a hetvegere. Csak akkor jatszatnam ha 100%os a hamstringje.
Hooker, Geathers meg Ebron nem edzetek tnap, de ma mar igen.
Doyle + Haeg is valszeg par hetig nem lesznek meg.
Basham apuka lett tegnap, ezert nem volt edzesen, ma mar edzett. Nem gondolom, hogy ettol egy csapasra jol jatszana, v jatszana egyaltalan lol. Mindenesetre gratula neki, sok egeszseget a babanak meg az anyanak.
Vasarnap fogadjuk a 0-3as Texans-t. Az o szezonjuknak kb veget vethetunk, a mienket meg eletben tarthatjuk. Ha kikapunk, akkor a divizion belul meg amugy is eleg szarul allnank. Watson dobalja a legtobb hosszu passzt (nem meglepo), eddig meg kb ellenunk dobtak a legkevesebb hosszu passzt (most Wentz dobta talan a legtobbet a 3 meccs kozul). Szoval a sec-nek fel lesz adva a lecke, es van egy olyan erzesem, hogy Hookernek jo napja lesz (+ Moore-nak is). Hopkins jo lenne ha extra figyelmet kapna, de Watsonnak amugy nem tudom mennyire megy a vedelem, es foleg a zonak olvasasa. Holtversenyben 4.ek vagyunk a ligaban sackekben, ugy h a 2. legkevesebb blitzet hivtuk. Amikor blitzeltunk, az kb mind sack is lett (ugye Leonard 3 sack). A Texans ellen elmondtak Eberflusek is, h Watson-t kell kivenni, az a fo, es nem feltetlen azzal, h rarakunk egy spy-t azt csa. Megint kell a jo munka a DL-tol, ha Autry tudna akar csak nehany snapra jatszani, az jol jonne nagyon. Ridgeway tovabbra sem edz, ahogy Wilson se.
Lehet megint 4 CB-vel megyunk neki a meccsnek?
Jo lenne vegre ha tudnank futni, persze Wattek ellen nem lesz konnyu...Ugy erzem Lucknak nagy meccse lesz, es 30-24re nyerunk 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Magat alazza meg, hogy NFL-jatekoskent gondol magara, de jobban jarna, ha menne Carter utan Kanadaba focikazni. Kis tokfej.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mert nem nézted az új kedvenc csapatod elleni meccsét! De majd a hétvégén alázni fog

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Pats lett a kisColts, Simon is ott landolt. Az biztos hogy motivált, kíváncsi vagyok hogy válik be, mintha ott is 4-3 futna.(Vagy csak szokásos infóvásárlás történt)
Tony Adams
a Pats 34ezik (igaz hibrid neha). sztem ezert is oda ment. egyszeruen nem eleg robbanekony 43 end-be.
Borbinho
Az oké, hogy a mai passzbuzi ligában igazából ennek a megnevezésnek sok tétje már nincsen, mert kb gyakoribb a nickel, mint bármi más, de tisztán 3–4-et szerintem még max valamikor 2012 előtt játszottunk, azóta szerintem kb csak 4–3 volt. Most meg nem mondom biztosan, de az fix, hogy Chandler Jonesnál anno aggály volt, hogy vajon mire megy a Cardinalsnál 3–4-es OLB-ként a 4–3-as DE-szerepkör után, őt meg 2012-ben hoztuk, szóval szerintem már akkor is az lehetett. Viszont tény, hogy van itt minden, szóval a számok kevéssé érdekesek

Persze jó móka, miután évekig a szemetünket gyűjtöttétek, most meg mi hozunk nálatok használhatatlanokat 😊
Wyatt
Ez nem igaz. Ryan Grigson szo szerint azt mondta, hogy Dorsett meg Hiltonnal is jobb lesz. Mivel ezt egy szakember mondja...

Tehat itt a Bredi a szar, mivel Dorsett jobb a Szallodanal.
Stez
Azt mondtam, hogy nálatok használhatatlan, nem azt, hogy nálunk is azok 😀
Wyatt
Ezt mondjuk Dorsetten eleg nehez eszrevenni egy-egy normalis megmozdulast eltekintve. xD

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Pats lett a kisColts, Simon is ott landolt. Az biztos hogy motivált, kíváncsi vagyok hogy válik be, mintha ott is 4-3 futna.(Vagy csak szokásos infóvásárlás történt)
Tony Adams
a Pats 34ezik (igaz hibrid neha). sztem ezert is oda ment. egyszeruen nem eleg robbanekony 43 end-be.
Borbinho
Az oké, hogy a mai passzbuzi ligában igazából ennek a megnevezésnek sok tétje már nincsen, mert kb gyakoribb a nickel, mint bármi más, de tisztán 3–4-et szerintem még max valamikor 2012 előtt játszottunk, azóta szerintem kb csak 4–3 volt. Most meg nem mondom biztosan, de az fix, hogy Chandler Jonesnál anno aggály volt, hogy vajon mire megy a Cardinalsnál 3–4-es OLB-ként a 4–3-as DE-szerepkör után, őt meg 2012-ben hoztuk, szóval szerintem már akkor is az lehetett. Viszont tény, hogy van itt minden, szóval a számok kevéssé érdekesek

Persze jó móka, miután évekig a szemetünket gyűjtöttétek, most meg mi hozunk nálatok használhatatlanokat 😊
Wyatt
Ez nem igaz. Ryan Grigson szo szerint azt mondta, hogy Dorsett meg Hiltonnal is jobb lesz. Mivel ezt egy szakember mondja...

Tehat itt a Bredi a szar, mivel Dorsett jobb a Szallodanal.
Stez
Azt mondtam, hogy nálatok használhatatlan, nem azt, hogy nálunk is azok 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Pats lett a kisColts, Simon is ott landolt. Az biztos hogy motivált, kíváncsi vagyok hogy válik be, mintha ott is 4-3 futna.(Vagy csak szokásos infóvásárlás történt)
Tony Adams
a Pats 34ezik (igaz hibrid neha). sztem ezert is oda ment. egyszeruen nem eleg robbanekony 43 end-be.
Borbinho
Az oké, hogy a mai passzbuzi ligában igazából ennek a megnevezésnek sok tétje már nincsen, mert kb gyakoribb a nickel, mint bármi más, de tisztán 3–4-et szerintem még max valamikor 2012 előtt játszottunk, azóta szerintem kb csak 4–3 volt. Most meg nem mondom biztosan, de az fix, hogy Chandler Jonesnál anno aggály volt, hogy vajon mire megy a Cardinalsnál 3–4-es OLB-ként a 4–3-as DE-szerepkör után, őt meg 2012-ben hoztuk, szóval szerintem már akkor is az lehetett. Viszont tény, hogy van itt minden, szóval a számok kevéssé érdekesek

Persze jó móka, miután évekig a szemetünket gyűjtöttétek, most meg mi hozunk nálatok használhatatlanokat 😊
Wyatt
Ez nem igaz. Ryan Grigson szo szerint azt mondta, hogy Dorsett meg Hiltonnal is jobb lesz. Mivel ezt egy szakember mondja...

Tehat itt a Bredi a szar, mivel Dorsett jobb a Szallodanal.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Pats lett a kisColts, Simon is ott landolt. Az biztos hogy motivált, kíváncsi vagyok hogy válik be, mintha ott is 4-3 futna.(Vagy csak szokásos infóvásárlás történt)
Tony Adams
a Pats 34ezik (igaz hibrid neha). sztem ezert is oda ment. egyszeruen nem eleg robbanekony 43 end-be.
Borbinho
Az oké, hogy a mai passzbuzi ligában igazából ennek a megnevezésnek sok tétje már nincsen, mert kb gyakoribb a nickel, mint bármi más, de tisztán 3–4-et szerintem még max valamikor 2012 előtt játszottunk, azóta szerintem kb csak 4–3 volt. Most meg nem mondom biztosan, de az fix, hogy Chandler Jonesnál anno aggály volt, hogy vajon mire megy a Cardinalsnál 3–4-es OLB-ként a 4–3-as DE-szerepkör után, őt meg 2012-ben hoztuk, szóval szerintem már akkor is az lehetett. Viszont tény, hogy van itt minden, szóval a számok kevéssé érdekesek

Persze jó móka, miután évekig a szemetünket gyűjtöttétek, most meg mi hozunk nálatok használhatatlanokat 😊