Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Coltman: Olvass vissza 2011, 2012 környékére, a szakma az egekig nyalta Grigsont. Többen GM of the year-t akartak csinálni belőle. Nem vicc, ez volt a helyzet, csak a memória rövid. És pontosan ugyanazon érvek alapján, amit most Ballardnak írsz fel pozitívumként. 😊

Mondjuk én pont a Walden, de még a Cole igazolást se írom be Grigson mélyrepülései közé. Cole egyszerűen megöregedett, de amikor egészséges volt, akkor még így öregen is hozott olyan mutatókat, mint pl. Sheard hozott tavaly. A pff szerint is. Ami persze nem referencia, de nem is a gradingje az érdekes, hanem a pressure per snap, run stop, stb. Csakhogy azokban is kb. ugyanazt produkálta, mint Sheard. Így érdemes a Sheard igazolást nézni. Sheard nem lesz egy fénykorában játszó Mathis, egy distruptive pass rusher akkor se, ha beválik nálunk. Inkább Cole fiatalabb verziója, kb. ugyanannyi pénzért, akiben elsősorban annyi a plusz, hogy fiatalabb és emiatt talán kevésbé sérülékeny és több snapet lehet pályára küldeni. Ettől még Sheard nem rossz igazolás, de ez a helye.

Walden is kifejezetten a jobb igazolások közé tartozott. A mostani Ballard igazolásoknál se rosszabb. Amikor idejött, 1 évvel volt idősebb, mint most Simon. És kb. ugyanannyiért érkezett. Strong side-on évekig korrektül megoldotta azt amit azon a poszton meg kell. Fogta az edge-t és elfogadható rush teljesítményt hozott. Simon-tól pont ennyi várható. Ismét csak kb. ugyanannyiért, amennyiért ezt Walden oldotta meg eddig. (Mondjuk én Simonban éppenséggel nagyon bízom, ő azért mégiscsak Clowney és Mercilus mögött kellett, hogy játékidőt harcoljon ki, és tavaly már kezdőbe sikerült beverekednie magát addig, amíg le nem sérült. Benne több lehet, de ez egyelőre inkább csak az én reményem, a realitás inkább a Walden szint egyelőre és így előre.)

Nincs ezzel semmi probléma, ahogy írtam már, az eddigiek mind logikus lépések, így kell elkezdeni rendbetenni egy kiöregedett/kiürült rostert. Nekem is - ahogy Stez is leírta - hiányzik azért még 1, esetleg 2 masszívabb igazolás, mert pénz is lenne rá, és papíron jelölt is lenne rá. Elsősorban ILB-be, de nem csak oda. A CB sor is vékony. Ha már stratégia, hogy volt korai körös bustokból próbáljuk kihozni azt amit a draftóló csapatnak nem sikerült, akkor pl. Claiborne kiválóan beleillett volna ebbe a képbe. Az utolsó évében már kifejezetten jól játszott. Igaz, ő meg sérülékeny, de pénz van, sokba nem került volna, nem vesztettünk volna vele sokat, ha megpróbáljuk. Vagy ha őt nem, akkor mondjuk Terence Newman, aki meg pont az ellenkezője, már nagypapa, de tavaly egész kiváló éve volt. Alig kerülne többe, mint a vetmin, és bőven tudna segíteni. És az se lenne gond, ha netán megtalálnánk a drafton a jövő #1 cornerét, mert annyiért amennyit ő kér akár végig is ülhetné az egész idényt, be-be ugorva #4 CB-ként. Ha viszont kiesne valaki, lenne egy minőségi ember a kieső helyett. Nem ez lenne a cél? Dehogynem.

Szóval bennem azért van még hiányérzet. Igaz, a piac még nyitva, és ezeket nyárig is el lehet rendezni, lehet, hogy rendezi is Ballard majd. És én addig nem is mennék el, hogy elkezdjem Ballardon számon kérni, hogy miért nem hozta ide Poe-t, vagy Mintert, mert nem tudjuk, hogy mit miért dönt. Lehet, hogy megvan a logikus oka. Lehet, hogy Poe-t egyszerűen nem értékelte annyira, hogy 1 év X millánál többet érjen, hosszabb időre meg nem akarta idehozni, mert .... mittudomén. Mert Poe nem ér többet, vagy mert pl. McGill úgy fejlődik, hogy benne sokkal több a potenciál hosszú távon. Vagy Ridgeway. Mindkét fiatal szépen fejlődik. Minter skillsetje is lehet, hogy nem passzol hozzánk. (Akkor jöjjön Zach Brown, én őt kifejezetten szeretném. Bár azt megint nem tudom megítélni, hogy nincs-e séma probléma vele kapcsolatban is.)

Lényeg a lényeg, hogy oké amit Ballard eddig csinál, de ne essünk át a ló túloldalára se. Szapulni sincs értelme, de annak sincs, hogy minden sz*ros nyilatkozatát és minden lépését úgy értékeljük, hogy "hű de mennyire más". Mert - eddig - nem más. Igazából egy picit se. Grigson nem ezekben volt fos, ezt még ő is megoldotta. Amiben nagyon f*s volt, az még előttünk van. Abban még Ballard sem bizonyított. Nem tudjuk, hogy a mostani igazolásai mennyire fognak beválni, és azt sem, hogy hogyan draftol. Egy kis optimizmus és előre megadott bizalom persze kell, anélkül nem megy, de ez tényleg csak annyi lehet, hogy az "in Grigson we trust" az abszolút megszűnt, csak a csömör volt helyette. Most meg lehet valamiben bízni azért. De "the jury is still out".


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A sok sztár és a közepes, de azért kezdőszintű játékosok között rohadt nagy a különbség. Mert hogy eddig kezdőszint az Sheard és talán Simon, de utóbbival kapcsolatban halkan jegyezzük meg, hogy csak akkor került kezdő közelébe Houstonban, hogyha valaki megsérült, szóval papíron ő most inkább csak olyasvalaki, akitől várjuk a robbantást és a pénze alapján Ballardék is így tesznek.

Ő lehet a következő Barwin, de azért az sem mindegy, hogy Barwin stabil kezdő volt évekig a Texansban, utána ment el az Eaglesbe. A többiek meg nullák, nem kezdőszintű játékosok, hanem olyanok, akikkel vastagítjuk a depthet. Ami egyébként egy nagyon okos dolog, hisz ugyebár tavaly épp az derült ki, erre milyen nagy szükség van. De akkor is. Egy ennyire gány keret befoltozásához igenis nagyobb aktivitás kell, több játékos, nagyobb nevek. Nem sztárok, de Kevin Minter egy órája írt alá a Bengalshoz, Zach Brown felől semmi hír, basztunk Claiborne-ra, basztunk a többiekre, basztunk szinte mindenkire, pedig így öten-hatan jó 15-20 olyan nevet írtunk össze, akik abszolút nem sztárok, de Minterhez hasonlóan igenis nagyon hasznos igazolások lehettek volna a csapatnak.

Apropó, azt is halkan jegyzem meg, hogy az viszont engem igenis zavar, hogy manapság elég sűrűn lehetett hallani vizitálókról, utána se híre se hamva további infóknak, így volt ez Minter esetében, Poe-éban is, meg állítólag Brown is vizitál, vagy már meg is történt, mégis kuss. Vagy spórolunk a pénzzel, vagy Ballard egyszerűen nem tud olyan meggyőző lenni egyelőre, mint kellene.

Én nem vártam sztárokat egyébként, de igenis vártam volna több Minter-szintű kezdőszintet, munkásokat. De semmi és senki. És ez így kevés. Ehhez a kerethez ez kevés. Kell a jó draft, és bajom sincs azzal, hogy a hangsúly azon van, de igenis szükség van az FA-ra is, ha olyan csapatod van, ami tele van lyukakkal, te pedig egyrészt eredményeket akarsz, másrészt mély keretet. A draft és az FA között meg kell találni a hangsúlyt, azonban vallom, hogyha valakinek ennyire fos rostere van, mint a miénk, akkor az elején nagyobb erőbefektetés kell az FA-ba. Az pedig szerintem nonsense, hogy a liga leggyengébb keretével, 50 milla hellyel kezdtük az FA-t, és ha nem változik semmi, akkor a holt szezont konkrétan úgy zárjuk, hogy maradt 30 milla helyünk, ráadásul továbbra is a miénk a liga egyik leggyengébb, ha nem a leggyengébb kerete. Szignifikáns előrelépést nem Schwenke, Hunt és Mingo szerződtetése fog adni, de még csak nem is Woodsé.

Nincs bajom velük, de így, hogy szinte csak ők vannak az érkezők listáján, ez szerintem baromira kevés. Úgy baromira kevés, hogy nagyon nem vártam állatkodást Ballardtól (bár megjegyzem, ő nagy agresszivitást ígért az FA-t illetően).

több mint 7 éve
deleted account 1 758
Hát tény, hogy mindenki kicsit nagyobb pukkra számított, de ha visszanézzük az interjúkat, akkor belegondolva csak mi pörögtük túl a dolgokat, mert elégé hangsúlyozva volt a "you cannot build a locker room" dolog, tehát várható volt, hogy sok nagy sztárt nem fog akarni iderántani Ballard, ráadásul ebből ugye Poe volt az egyik, aki hülye mód elment máshova 1 évre.

Részemről mondjuk az upgrade hogy Volden meg Kól féle szutykok eltakarodtak, akik már igazolásukkor erősen kérdőjelesek voltak, mert hogy előtte se toltak nagy performanszt, különösen mondjuk Walden esetében emlékszem erre, szinte hálásak voltak a Packers hívek, hogy nem náluk folytatja - ami azért nem tudom hogy nem tűnt fel Ryannak, de hát tudjuk, TR, szóval nem marcangolom tovább eme témakört.

Ahogy nézem amúgy most a piac annyira azért nem pörög az első 1-2 nap után, és nem fogynak úgy a játékosok, ennek lehet több oka is, mindegyik várja hogy a nagyobb cap space miatt hátha nagyobb ZS-t tud kitúrni magának, vagy a csapatok várnak ki, hogy hátha lejjebb tudják tolni a playák árát, ha kiéheztetik őket, vagy egyéb okok, amikről fogalmam sincs, szóval én most nem ítélem teljesen siralmasnak a történetet. Lásd elmúlt 2 évben kb fél védelmet vásárolt magának a JAX, draftolta a másik felét, oszt mégis mindig össze tudnak omlani 😀 Ehhez képest mi sokkal olcsóbban oldottuk meg ugyanezt RG-vel, ha úgy nézzük 😛

Alapvetően pedig azért vagyok optimistább Ballarddal, mert szimplán szakmai szempontból sokkal kvalifikáltabb, mint elődje, fokozatosan ment előre lépcsőfokonként, nem egy nagyot ugorva lett GM, mint RG, plusz szakmailag is főleg pozitív értékeléseket hallani róla, míg elődjéről a negatív volt inkább a jellemző. De ez adódik az egész jellemből, összeszedett, megvan a ballansz és ami nekem megragadt a combine-os videókból, hogy ha kellett tudott konkrét játékos példát mondani elemzésre, döntésre, draftra, UFA-ra, stb. RG csak a Pagano féle "heck of a player", meg "evaluation is a long process" sódert nyomatta mindig - klasszikus falazás a mögötte semmi tartalomnak.

Szóval igen, futhatunk megint oda mint RG-vel, benne van, de Irsay az előző kockáztatós/nagyot húzós stratégia helyett most a józan észt és a szakmaiságot választotta, ami hosszú távon szerintem meg fogja mutatni a különbséget. Addig meg tényleg marad az "in Ballard we trust" 😉
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jók ezek a contractok, de egyelőre Stezzel vagyok. Nem az én pénztárcám bánja, az csak cap szempontból érdekel, hogy pénzügyileg mekkora terhet jelentenek. Mivel Sheard és Doyle contractján kívül gyak. az összes többi se nem oszt se nem szoroz cap szempontból, ezért nem is érdekel más, csak az, hogy mennyit javul a roster összesített minősége. Ergó a legtöbbnek be is kellene válnia, ami azért elég ritka.

Doyle tavaly is itt volt, ő jó, de nem ad hozzá, csak nem vesz el a tavalyi rosterből. Sheard, Simon jó igazolások, főleg Simonban látom, hogy több lehet benne, mint amennyi eddig kijött. De, hogy mekkora upgrade lesznek Mathis/Cole/Walden-hez képest, az kérdés. A többi pedig még nagyobb kérdőjel. Mingo, Hunt kifejezett boom or bustok. Schwenke valószínűleg hasznos lesz rotációban, kell az ilyen player, de nem fog többet hozzáadni, mint amennyit mondjuk Reitz adott tavaly. Csak ő C/G hibrid, nem G/T hibrid. Szükség esetén bevethető, és talán össze se omlik a fal, ha ő van pályán.

Egy masszívabb ILB igazolás még nagyon kellene draft előtt. Van pénz, legalább próbáljunk ki valakit. Olyan már úgy sincs a piacon akibe belerokkanna a franchise, ha nem jön be. Enélkül egyelőre azt érzem, hogy ott vagyunk, ahol a part szakad. Lecseréltük a vénjeinket fiatalabbakra - ami jó, de jobbak ettől önmagában még nem lettünk. Az sem rossz, hogy 7 pickünk van az első 4 körben, de ennek meg majd csak akkor lehet jelentősége, ha ki is tudjuk használni. Úgyhogy nincs más, mint elővenni a fatalista énünket, és "in Ballard we trust". Ezt csinálja persze majdnem minden csapat fanja ilyenkor, ritka, ha nem. De azért az "in Ballard we trust" nem hangzik úgy, mint mondjuk az "in Belichick we trust". Az "in Grigson we trust"-nál persze biztosan jobb, de annál nem nehéz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Margus Hunt 2 év, 4,1 milla, 500 ezer garantált.
Brian Schwenke 1 év, 1,3 milla, 300 ezer garantált.
Tony Adams
mindkettő hibátlan.
ha hunt szar kirakjuk az 53as roster előtt fél millió az meg nem számít

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Margus Hunt 2 év, 4,1 milla, 500 ezer garantált.
Brian Schwenke 1 év, 1,3 milla, 300 ezer garantált.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nnna. Sherman féle töltelékek helyett végre egy normális játékos.

Mondjuk az 1 évet nem értem. Annyira nem öreg, van benne ennél több is. Adams már akkor korosabb volt, amikor idejött, oszt még most is 2 évre vitték el. Bethea is 3 évre szerződött. A safety-k nem öregszenek 😊 Bizonyítania sem kell semmit, lényegében karrier évet tolt. És garantáltat se rakunk manapság ezekbe a contractokba, úgyhogy ingyé elereszthető lenne ha nemkölltöbbé.

Na mindegy. Olyan mély a S class idén, hogy lehet, hogy Ballard bekalkulált egy érkező fiatalt ..... vagy nem.
peterk2005
Az 1 év szerintem annak szól, hogy ténylegesen meg tudja-e csinálni a transition-t, ami szerintem mindkét félnek jó valahol. Ha nem válik be akkor nem ragad be ZS, ha meg beválik, akkor Butler kicsit felsrófolhatja az árát ahhoz képest, mint amit most kapna 2-3 évre. Kb ugyanaz mint Poe, csak ennek több értelmét látom, mert Poenál visszanyalhat a fagyi, hogy kiújul a sérülése, és akkor gyakorlatilag még kevesebb ZS-t fog kapni, mint amit most kapott volna.
coltman
Poe-val az a baj, hogy nem jött még rá, hogy az a klasszikus nózi, amit ő játszik, sok helyen kihalófélben van, egyre kevesebbszer küldi sok csapat a rendszerében pályára a dagadékot, míg Poe a KC-ban nagyon ment a rendszerbe, és ott a nózi végig pályán is volt, ha épp nem volt sérült. És mivel rengeteg csapat úgy számol, hogy kezdőként is 500-600 snapet erőltetné Poe-t, akkor viszont nem feltétlenül ér meg annyit, mint amire ő egyébként taksálja magát.

És nem vagyok biztos benne, hogy ha jó szezont nyom, akkor is megkapná jövőre azt az évi 12-13 milliót, nem pedig ugyanaz lesz, mint idén, hogy 6-10 milliót megkap, de ennyi. Poe jelenleg elég nagyot kockáztat, aláírhatott volna egész szép zséért a Jaxbe, sok csapattal épp amiatt nem tudott megegyezni, mert ő egyéves offert akart, míg hosszú távú ajánlatok érkeztek.

Viszont ha nem robbant a 2017-es szezonban, akkor szarban lesz, lehet annyi pénzt sem kap meg, mint amiket most visszautasított. Ha pedig mondjuk bármiféle súlyos sérülést szed össze, hosszú távra nem vállalják be, majd megint kap prove-it szerződést, hogy bizonyítsa, egészséges és jó. És azzal megint elmegy egy év. És Hankins is épp ezt szopja be egyébként, mivel pass rushban limitált nózikról van szó, a GM-ek nem vélik őket annyira, mint a poszton jobbakat. ELment a liga passz irányába, a pass rush az elsődleges.

Tavaly Damon Harrison run stopperként alapból meglepett, mennyit kapott, az ő évi 9 milliója is sok volt, de Poe-ék határozottan többet akarnak, pedig szvsz még jövőre is örülhetnek akárcsak egy olyan szerződésnek.

De mindegy, Poe ment, Hankins drága, Jenkins ment, lépjünk tovább. Megpróbálta Ballard, ez van. Az FA-val nem vagyok elégedett, noha a legtöbb igazolást rossznak nem vélem, egyszerűen csak a liga egyik legszarabb keretébe acélosabb erősítéseket, neveket vártam. AZért nem fogok úgy számolni, hogy majd a drafton hozunk négy kezdő szintű állatot.

több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Kamar Aiken jön ma vizitre, 27 éves, tipikus FA igazolás volna,
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Nnna. Sherman féle töltelékek helyett végre egy normális játékos.

Mondjuk az 1 évet nem értem. Annyira nem öreg, van benne ennél több is. Adams már akkor korosabb volt, amikor idejött, oszt még most is 2 évre vitték el. Bethea is 3 évre szerződött. A safety-k nem öregszenek 😊 Bizonyítania sem kell semmit, lényegében karrier évet tolt. És garantáltat se rakunk manapság ezekbe a contractokba, úgyhogy ingyé elereszthető lenne ha nemkölltöbbé.

Na mindegy. Olyan mély a S class idén, hogy lehet, hogy Ballard bekalkulált egy érkező fiatalt ..... vagy nem.
peterk2005
Az 1 év szerintem annak szól, hogy ténylegesen meg tudja-e csinálni a transition-t, ami szerintem mindkét félnek jó valahol. Ha nem válik be akkor nem ragad be ZS, ha meg beválik, akkor Butler kicsit felsrófolhatja az árát ahhoz képest, mint amit most kapna 2-3 évre. Kb ugyanaz mint Poe, csak ennek több értelmét látom, mert Poenál visszanyalhat a fagyi, hogy kiújul a sérülése, és akkor gyakorlatilag még kevesebb ZS-t fog kapni, mint amit most kapott volna.
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Mondtam én, ha Ballard nem válik be, ugyanazt fogjuk erről az évről is mondani 2 év múlva, mint Grigsonéról két év után. 😊

Mindegy, Grigson sem az első évében krta el, sőt. Eleinte voltak jó move-jai, és akkor a túlfizetés se volt gond, tele voltunk lével. Még az első draftja is jó lett, a Luck no brainert leszámítva is. Úgyhogy ha másban nem, abban bízhatunk, hogy Grigson 6. év helyett kapunk egy Grigson első évet .... és ha így lesz, nem lesz utána még 4 sz*r év 😊

Ja, és azért adjunk meg annyit Ballardnak, hogy ez a logikus amit csinál. Egy kiürült rostert nem lehet 2-3 elit igazolással helyre tenni. Ez a dolgok rendes menete először: a depth-et kell mélyíteni, a rotációt kell kialakítani, hogy ne az legyen megint ami tavaly, hogy péklegények játszanak, ha valaki kiesik. Ahhoz meg bizony nem a FA piac elejét kell lerabolni, hanem célzottan, másodvonalasokra menni, akik NFL kezdő szint, de a piac nem veri fel az árukat. Az összes érkező 25-27 éves, és jellemzően valamikori korai körös, akik nem váltották be a reményeket. De azért normális coachinggal ezek kezdő szintű játékosok lehetnek, még, ha nem is azon a szinten, ahol draftolták őket eredetileg. De az meg kit érdekel, egy FA veterán annyit ér amennyiért el lehet hozni, nem annyit amennyiért valamikor draftolták.

A dolgok majd a drafton (draftokon) dőlnek el. Olyan draftjaink nem lehetnek, mint Grigson középső néhány évében.
peterk2005
Pöti difföranszié : Hogy Grigsonnál az első éves draftot tulajdonképp Arians csinálta (eddig senki nem tudott róla meggyőzni, hogy nem), a 40M beragadt cap miatt meg nem is hozhatott mást Grigson, mint olcsó playereket, akiktől ezáltal senki nem is várt semmit. Plusz mázlija volt, mert ha nincs Chuck bátyó eksönje, nem hiszem, hogy 8-8 felé megyünk, szóval ott gyakorlatilag be volt szorítva Ryan bátyó egy elég szűk folyosóra plusz mázlija volt - ami a következő 4 évben be is bizonyosodott.

És ahogy azért többen írják, Ballard a draftra fókuszál, ahogy ezt ő is megmondta, amit szarabbul már tényleg művészet lenne csinálni Ryannél. Plusz mondjuk kurva üres posztokra igazol - ha még nem is elit játékosokat, de igazol, és nem Waldent meg Trent Colet hagy ott egy bottal közlekedő Mathis papával arra, hogy hátha lesz valami. Már önmagában Jabaal Sheard igazolása több dolog, mint amit az elmúlt 3 évben Grigson összesen tett a pass rushért.
több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Mondtam én, ha Ballard nem válik be, ugyanazt fogjuk erről az évről is mondani 2 év múlva, mint Grigsonéról két év után. 😊

Mindegy, Grigson sem az első évében krta el, sőt. Eleinte voltak jó move-jai, és akkor a túlfizetés se volt gond, tele voltunk lével. Még az első draftja is jó lett, a Luck no brainert leszámítva is. Úgyhogy ha másban nem, abban bízhatunk, hogy Grigson 6. év helyett kapunk egy Grigson első évet .... és ha így lesz, nem lesz utána még 4 sz*r év 😊
peterk2005
😀 😀 Azért vissza ne sírjük már Grigsont, mert falnak megyek.Főleg te peterk baszki, az örök optimista...

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondtam én, ha Ballard nem válik be, ugyanazt fogjuk erről az évről is mondani 2 év múlva, mint Grigsonéról két év után. 😊

Mindegy, Grigson sem az első évében krta el, sőt. Eleinte voltak jó move-jai, és akkor a túlfizetés se volt gond, tele voltunk lével. Még az első draftja is jó lett, a Luck no brainert leszámítva is. Úgyhogy ha másban nem, abban bízhatunk, hogy Grigson 6. év helyett kapunk egy Grigson első évet .... és ha így lesz, nem lesz utána még 4 sz*r év 😊
peterk2005
Ballardtól épp, hogy FA-n nem várhatóak óriási igazolások, eleinte legalábbis. Ellenben, mivel ő óriási scout hírében áll, a drafton azért lehet pálfordulás, kicsit kiegyensúlyozottabb választásokat várok. Viszont folyamatos BPA-zást, úgyhogy nem lep meg, ha mondjuk úgy alakul, húzunk idén egy pass rushert első körben, és ha jövőre már nem életbevágó, akkor is ugyanúgy húzunk első körben 2018-ban, mert épp a poszton lesz BPA valaki.

És én továbbra is futót várok a mostani drafton. LB és RB között vacillálok.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondtam én, ha Ballard nem válik be, ugyanazt fogjuk erről az évről is mondani 2 év múlva, mint Grigsonéról két év után. 😊

Mindegy, Grigson sem az első évében krta el, sőt. Eleinte voltak jó move-jai, és akkor a túlfizetés se volt gond, tele voltunk lével. Még az első draftja is jó lett, a Luck no brainert leszámítva is. Úgyhogy ha másban nem, abban bízhatunk, hogy Grigson 6. év helyett kapunk egy Grigson első évet .... és ha így lesz, nem lesz utána még 4 sz*r év 😊

Ja, és azért adjunk meg annyit Ballardnak, hogy ez a logikus amit csinál. Egy kiürült rostert nem lehet 2-3 elit igazolással helyre tenni. Ez a dolgok rendes menete először: a depth-et kell mélyíteni, a rotációt kell kialakítani, hogy ne az legyen megint ami tavaly, hogy péklegények játszanak, ha valaki kiesik. Ahhoz meg bizony nem a FA piac elejét kell lerabolni, hanem célzottan, másodvonalasokra menni, akik NFL kezdő szint, de a piac nem veri fel az árukat. Az összes érkező 25-27 éves, és jellemzően valamikori korai körös, akik nem váltották be a reményeket. De azért normális coachinggal ezek kezdő szintű játékosok lehetnek, még, ha nem is azon a szinten, ahol draftolták őket eredetileg. De az meg kit érdekel, egy FA veterán annyit ér amennyiért el lehet hozni, nem annyit amennyiért valamikor draftolták.

A dolgok majd a drafton (draftokon) dőlnek el. Olyan draftjaink nem lehetnek, mint Grigson középső néhány évében.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Darius Butler marad újabb 1 évre és elvileg safety lesz.
Farky
Na mai napra végre van egy fasza hír 😊 Ez viszont így kilövi a Ron Parker trade-ről szőtt álmaimat.Segáz,, viszont ha Butler safety lesz akkor tuti, hogy több picket is ellövünk a CB posztra, gondolom a 4. kör környékén. Remélem megtalálja nekünk Ballard a mi kis Marcus Petersünket .

több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Majd én kimondom azt amit mindenki gondol de senki sem mer leírni. Eddig rohadtul hasonlít Ballard tevékenysége Grigsonéhoz. Hozza ezerrel a középszer játékosokat. Annyi, hogy Ballard nem fizeti túl őket.. Na de nem vagyok pesszimista, remélem ebből jobb dolog fog kisülni.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nnna. Sherman féle töltelékek helyett végre egy normális játékos.

Mondjuk az 1 évet nem értem. Annyira nem öreg, van benne ennél több is. Adams már akkor korosabb volt, amikor idejött, oszt még most is 2 évre vitték el. Bethea is 3 évre szerződött. A safety-k nem öregszenek 😊 Bizonyítania sem kell semmit, lényegében karrier évet tolt. És garantáltat se rakunk manapság ezekbe a contractokba, úgyhogy ingyé elereszthető lenne ha nemkölltöbbé.

Na mindegy. Olyan mély a S class idén, hogy lehet, hogy Ballard bekalkulált egy érkező fiatalt ..... vagy nem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Darius Butler marad újabb 1 évre és elvileg safety lesz.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
deleted account 1 758
Vagy a Seahawks ad egy 2. kört, mi meg átvállaljuk Sherman cap hitjét. És Ballard még azt is elnézi, hogy feka.
Stez
Alakul ez 😀 Látod, ezért van ráció abban, hogy 4 év múlva te leszel a Colts GM, ha ilyeneket is tudsz 😛
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy a Seahawks ad egy 2. kört, mi meg átvállaljuk Sherman cap hitjét. És Ballard még azt is elnézi, hogy feka.

több mint 7 éve
deleted account 1 758
elég durva lenne annyiért elhozni 😊
Miska84
szerintem egy ötödik körért még durvább lenne 😀
több mint 7 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
elég durva lenne annyiért elhozni 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vannak pletyik, melyek szerint a Seahawks elcserélné Shermant, amennyiben durva offert kapnak.

Ajánlhatnánk egy 3. kört, Ballard majd jól megmondja, hogy neki az a durva.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Johnathan Hankins a Giantsben volt 4-3 DT, aki nálunk sztem nem annyira fit, ő pass rushban sem rossz, de 3-4ben inkább DE mint NT. John Jenkins meg egy kurva nagy cula, aki kb csak 3-4 NT-be jó,. szerintem(Nemtudom h a Saintsnél 3-4eztek-e, emlékeim szerint ott 4-3volt, ott azért lehetett pass rushban jó, mert nem duplázták szarrá és nem a C-vel szemben állt fel, de ha 3-4ezett v hibridezett a saints, akkor vissza az egész).
BWillnek meg Poenak megadtam volna a nagy zsetont, a fenti kettő közül 5év 45milla sztem mindkettőért luxus lenne. A DL az a rész, ahol van legalább jó játékosunk, aki amikor egészséges volt, akkor jó is volt. Az LB sorban egyelőre senki, a DB sorban Vontae + Geathers(?), édes kevés.
Hozzuk el Zach Brownt meg 1.körben Fostert vagy bárkit aki upgrade a defbe. Örülnék egy vezérnek, egy ILB pick nagyon adná magát.
Még mindig visszasírom Newsome-ot. Vagy épp Hughes is lehetett vna jó itt is (asszem még 43aztunk mondjuk amikor jött).
Offense-ben örülnék egy futónak első 3körben, aki Gore mögött kaphat meccsenként 20 snappet. McCaffrey-ért feltrade-elünk a 2.kör elején, mert csúszni fog (mert fehér, és ugye nem is kell ecsetelni tovább, miért trade-el fel Ballard).
Borbinho
Johnathan Hankins a Giantsben volt 4-3 DT, aki nálunk sztem nem annyira fit, ő pass rushban sem rossz, de 3-4ben inkább DE mint NT. John Jenkins meg egy kurva nagy cula, aki kb csak 3-4 NT-be jó,. szerintem(Nemtudom h a Saintsnél 3-4eztek-e, emlékeim szerint ott 4-3volt, ott azért lehetett pass rushban jó, mert nem duplázták szarrá és nem a C-vel szemben állt fel, de ha 3-4ezett v hibridezett a saints, akkor vissza az egész).
BWillnek meg Poenak megadtam volna a nagy zsetont, a fenti kettő közül 5év 45milla sztem mindkettőért luxus lenne. A DL az a rész, ahol van legalább jó játékosunk, aki amikor egészséges volt, akkor jó is volt. Az LB sorban egyelőre senki, a DB sorban Vontae + Geathers(?), édes kevés.
Hozzuk el Zach Brownt meg 1.körben Fostert vagy bárkit aki upgrade a defbe. Örülnék egy vezérnek, egy ILB pick nagyon adná magát.
Még mindig visszasírom Newsome-ot. Vagy épp Hughes is lehetett vna jó itt is (asszem még 43aztunk mondjuk amikor jött).
Offense-ben örülnék egy futónak első 3körben, aki Gore mögött kaphat meccsenként 20 snappet. McCaffrey-ért feltrade-elünk a 2.kör elején, mert csúszni fog (mert fehér, és ugye nem is kell ecsetelni tovább, miért trade-el fel Ballard).
Borbinho
Hankins lejjebb fog adni az igényeiből, mert ennyit sanszosan senki nem ad neki... Főleg ha Poe kapott egy év 8 millát akkor Hankisnel senki nem ad olyan szerződést ami 9 átlagban évente...

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Johnathan Hankins a Giantsben volt 4-3 DT, aki nálunk sztem nem annyira fit, ő pass rushban sem rossz, de 3-4ben inkább DE mint NT. John Jenkins meg egy kurva nagy cula, aki kb csak 3-4 NT-be jó,. szerintem(Nemtudom h a Saintsnél 3-4eztek-e, emlékeim szerint ott 4-3volt, ott azért lehetett pass rushban jó, mert nem duplázták szarrá és nem a C-vel szemben állt fel, de ha 3-4ezett v hibridezett a saints, akkor vissza az egész).
BWillnek meg Poenak megadtam volna a nagy zsetont, a fenti kettő közül 5év 45milla sztem mindkettőért luxus lenne. A DL az a rész, ahol van legalább jó játékosunk, aki amikor egészséges volt, akkor jó is volt. Az LB sorban egyelőre senki, a DB sorban Vontae + Geathers(?), édes kevés.
Hozzuk el Zach Brownt meg 1.körben Fostert vagy bárkit aki upgrade a defbe. Örülnék egy vezérnek, egy ILB pick nagyon adná magát.
Még mindig visszasírom Newsome-ot. Vagy épp Hughes is lehetett vna jó itt is (asszem még 43aztunk mondjuk amikor jött).
Offense-ben örülnék egy futónak első 3körben, aki Gore mögött kaphat meccsenként 20 snappet. McCaffrey-ért feltrade-elünk a 2.kör elején, mert csúszni fog (mert fehér, és ugye nem is kell ecsetelni tovább, miért trade-el fel Ballard).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
45 milla 5 évre? Az mán nem kevés.... Én ennyit biza egy 2 downos NT/DT-nek nem fizetnék. Szerintem Ballard se fog. Legalábbis remélem. Évi 300-400 snapet, első 2 down-t Ridgeway/Woods/McGill megoldja occóé, még akkor is, ha Parry utilapú. Költsük a pénzt skill posztokra inkább, meg az LB sorra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)