Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Grigson beszélt, nem Pagano.
És nyilván védeni fogja az első körös befektetését.Stez
Elírtam, késő volt. Így még rosszabb. Remélem akkor DHB-t is megtartjuk, mert ő is hozott nekünk 12 W-t...bár nem tudjuk hogy, de valahogy biztosan volt köze hozzá!

Nem tudom mennyit keres a Colts-nál OC-ként, de valószínűleg jóval kevesebbet* és jobban motiválja az az éves szinten 3+ millió dollár, amit a Vanderbiltnél felajánlhatnak neki.

* Pagano kap itt 4 millió körül a pletykák szerint, szóval kb. megtriplázhatná szerintem a fizetésétbaggio
Pont ezt akartam írni még, hogy azért az egyetemeknél sem szarral gurigáznak, ha fizetésről szó és valszeg többet keresne...

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
mivel van annak realitása, hogy pár éven belül egy gyűrűvel lehet gazdagabb, ha itt marad, ami azért szerintem még mindig minden NFLben dolgozó legfőbb álma.coltman
Nem tudom mennyit keres a Colts-nál OC-ként, de valószínűleg jóval kevesebbet* és jobban motiválja az az éves szinten 3+ millió dollár, amit a Vanderbiltnél felajánlhatnak neki

* Pagano kap itt 4 millió körül a pletykák szerint, szóval kb. megtriplázhatná szerintem a fizetését


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
most már tényleg annyit szapultuk pep-et, hogy örülnék ha maradna. 😀
az év végére elkapta a fonalat, neki is kellett idő, és ha jövőre nem dől ki a legjobb interioir OL, a blokkoló TE, a két kezdő futó, akkor jó futójáték mellett sok yardja lesz szerintem luckyboynak is. azért ez a stratégia a sok sérülések ellenére is összehozott 11W-t és ami a legfontosabb a liga legkevesebb turnoverét. adnék neki még egy éves és egy fullos TC-et..Miska84
12W-t. 😊

A sérülésekkel kapcsolatban én nem merek így számolni. Évről évre, különösebb pech széria nélkül is kiesik szinte minden csapatból O és D oldalon is 2-3 meghatározó ember. Arra kell felkészíteni a csapatot, hogy ugyan ameddig csak lehet mehessünk a legjobb összeállításban, de úgy se essünk vissza, ha kiesik az a néhány fontos ember. A rosternek a mostaninál jóval mélyebbnek kell lennie, nincs mese. Ez nem jelenti azt, hogy milliókba kerülő embereket szeretnék padozni látni bevetésre várva. Nem, továbbra is kukázásról, kiegészítő emberekről van szó, csak úgy, hogy az ide passzoló, megfelelő kiegészítő emberek kerüljenek a csapathoz, és utána olyan TC és olyan napi szakmai munka, ami fel is készíti őket arra, hogy képesek legyenek betömni azokat a lyukakat, amik keletkeznek. Amellett, hogy van egy minőségi gerinc a csapatban, ez utóbbi tesz egy csapatot igazán elitté szerintem.

A minőségi gerinc 1-2 hiányzó poszt kivételével nálunk adott, ahol meg nem, arra van pénzünk FA-ról pótolni. (És azért draftról is, azért azzal a 2., 3. és 5. körös pickkel lehet hasznos játékosokat találni. Sőt, a 2. és 3. pickkel el is várom ezt.) Amiben viszont még sokat kell javulnunk az az, hogy a többi poszton - ami a kezdő posztok nagyobbik része, és a rotational posztok egésze - képesek legyünk szolíd teljesítményre. Offensive line-től defense front sevenen át secondary-ig.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudhatjuk, Pep miről álmodik.
Lehet, hogy Trent farkát akarja nyalogatni, mióta látta a kazettáját.
Lehet, számára a HC poszt többet jelent, hiába NCAA. Több csajt vagy pasit tud megfektetni HC titulussal, mint OC-val.

több mint 10 éve
deleted account 1 758
most már tényleg annyit szapultuk pep-et, hogy örülnék ha maradna. 😀
az év végére elkapta a fonalat, neki is kellett idő, és ha jövőre nem dől ki a legjobb interioir OL, a blokkoló TE, a két kezdő futó, akkor jó futójáték mellett sok yardja lesz szerintem luckyboynak is. azért ez a stratégia a sok sérülések ellenére is összehozott 11W-t és ami a legfontosabb a liga legkevesebb turnoverét. adnék neki még egy éves és egy fullos TC-et..Miska84
Hát ha az év végi formáját hozza Pep, akkor én jó sok TC-t és évet adnék neki, persze nem egyszerre, csak úgy fokozatosan 😉 Amúgy szerintem azért dumálnak/dumáltak vele Paganoék, és nem fog elmenni, mivel van annak realitása, hogy pár éven belül egy gyűrűvel lehet gazdagabb, ha itt marad, ami azért szerintem még mindig minden NFLben dolgozó legfőbb álma.
több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
most már tényleg annyit szapultuk pep-et, hogy örülnék ha maradna. 😀
az év végére elkapta a fonalat, neki is kellett idő, és ha jövőre nem dől ki a legjobb interioir OL, a blokkoló TE, a két kezdő futó, akkor jó futójáték mellett sok yardja lesz szerintem luckyboynak is. azért ez a stratégia a sok sérülések ellenére is összehozott 11W-t és ami a legfontosabb a liga legkevesebb turnoverét. adnék neki még egy éves és egy fullos TC-et..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Grigson beszélt, nem Pagano.
És nyilván védeni fogja az első körös befektetését.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Szállingózik némi Colts hír, Grigson megtalálta a mikrofonját. 😊

- Vontae újraigazolása prioritás, mondjuk ez nem meglepő
- Wernernek egy kis izmot kéne pakolnia magára offseasonban, hogy erősebb legyen
- Grigson szerint ha Trent nincs, nem lett volna 12 W-nk a szezonban, ő továbbra is hisz ebben a tradeben, míg én már sok hete mondtam, hogy szerintem Brownt nem igazoljuk újra, ezt továbbra is tartomStez
Ne bassz...és melyik meccseket hozta nekünk Trent, Pagano szerint? A Kansas City ellenit?FearTomi
az idegenbeli meccse nem volt rossz: 58 total yard 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
deleted account 1 758
Szállingózik némi Colts hír, Grigson megtalálta a mikrofonját. 😊

- Vontae újraigazolása prioritás, mondjuk ez nem meglepő
- Wernernek egy kis izmot kéne pakolnia magára offseasonban, hogy erősebb legyen
- Grigson szerint ha Trent nincs, nem lett volna 12 W-nk a szezonban, ő továbbra is hisz ebben a tradeben, míg én már sok hete mondtam, hogy szerintem Brownt nem igazoljuk újra, ezt továbbra is tartomStez
Ne bassz...és melyik meccseket hozta nekünk Trent, Pagano szerint? A Kansas City ellenit?FearTomi
Végül is, ha úgy nézzük hozta, mert nem a végén ejtette el a labdát, hanem rögtön a legelején, volt még idő helyrehozni 😀
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Szállingózik némi Colts hír, Grigson megtalálta a mikrofonját. 😊

- Vontae újraigazolása prioritás, mondjuk ez nem meglepő
- Wernernek egy kis izmot kéne pakolnia magára offseasonban, hogy erősebb legyen
- Grigson szerint ha Trent nincs, nem lett volna 12 W-nk a szezonban, ő továbbra is hisz ebben a tradeben, míg én már sok hete mondtam, hogy szerintem Brownt nem igazoljuk újra, ezt továbbra is tartomStez
Ne bassz...és melyik meccseket hozta nekünk Trent, Pagano szerint? A Kansas City ellenit?

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szállingózik némi Colts hír, Grigson megtalálta a mikrofonját. 😊

- Vontae újraigazolása prioritás, mondjuk ez nem meglepő
- Wernernek egy kis izmot kéne pakolnia magára offseasonban, hogy erősebb legyen
- Grigson szerint ha Trent nincs, nem lett volna 12 W-nk a szezonban, ő továbbra is hisz ebben a tradeben, míg én már sok hete mondtam, hogy szerintem Brownt nem igazoljuk újra, ezt továbbra is tartomStez
furcsa, én inkább pont, hogy fogyasztanám. nem kellően fürge pass rushnál. most 260 font nfl.com szerint

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szállingózik némi Colts hír, Grigson megtalálta a mikrofonját. 😊

- Vontae újraigazolása prioritás, mondjuk ez nem meglepő
- Wernernek egy kis izmot kéne pakolnia magára offseasonban, hogy erősebb legyen
- Grigson szerint ha Trent nincs, nem lett volna 12 W-nk a szezonban, ő továbbra is hisz ebben a tradeben, míg én már sok hete mondtam, hogy szerintem Brownt nem igazoljuk újra, ezt továbbra is tartom

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
régi ismerősök rovat:

Lefeged nevet váltott és Joe Young néven aláírt a Jaguarsba 😀😀Höri
Fordítva inkább el tudtam volna képzelni a dolgot😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nocsak. Vajon miért? A twitter accountjától akart megszabadulni, vagy félt, hogy rákeresnek a statjaira a neten? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
régi ismerősök rovat:

Lefeged nevet váltott és Joe Young néven aláírt a Jaguarsba 😀😀

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Elég, ha csak ellátogat Indianapolisba. Szív egy kicsit Da'Rick-kel, elmegy egy swinger partyba Richardsonnal és úszik egyet bemarva a csatornában McAfee-vel.

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem fogunk WR-t hozni, majd valami jó kis OL-t becserkészünk. 😊
Mike Evans kössön itt ki valahogy, letojom, hogy. 😀 Bár ha Lee csúszik, érte is akár felmehetnénk, én benne Waynet látom valamiért. 😊 Azzal a különbséggel, hogy Lee sokat sérült mostanság, Wayne azért nem volt az az üveg féle.Stez
anno felvetettem, hogy sózzunk rá valami kamu drogügyet, még nem késő cselekedniJSanyo
Áh azt ne.
Okosabb, ha meghívjuk privát workoutra, ahol a locker roomban véletlenül a meztelen Luck fogadja és kényszeríti, hogy készítsen fotót, aztán pedig leitatják a srácok és elküldik a csatornához, hogy úszkáljon picit, aztán ráhívják a zsarukat. Luck majd lenyilatkozza, hogy Evans már részegen jött workoutra és kikezdett vele a rohadt homokláda. Az alkoholizmus és a homoszexualitás együtt csak elég, hogy csússzon egy kört. 😀Stez
Indy rollin' in stlye 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fogunk WR-t hozni, majd valami jó kis OL-t becserkészünk. 😊
Mike Evans kössön itt ki valahogy, letojom, hogy. 😀 Bár ha Lee csúszik, érte is akár felmehetnénk, én benne Waynet látom valamiért. 😊 Azzal a különbséggel, hogy Lee sokat sérült mostanság, Wayne azért nem volt az az üveg féle.Stez
anno felvetettem, hogy sózzunk rá valami kamu drogügyet, még nem késő cselekedniJSanyo
Áh azt ne.
Okosabb, ha meghívjuk privát workoutra, ahol a locker roomban véletlenül a meztelen Luck fogadja és kényszeríti, hogy készítsen fotót, aztán pedig leitatják a srácok és elküldik a csatornához, hogy úszkáljon picit, aztán ráhívják a zsarukat. Luck majd lenyilatkozza, hogy Evans már részegen jött workoutra és kikezdett vele a rohadt homokláda. Az alkoholizmus és a homoszexualitás együtt csak elég, hogy csússzon egy kört. 😀

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem fogunk WR-t hozni, majd valami jó kis OL-t becserkészünk. 😊
Mike Evans kössön itt ki valahogy, letojom, hogy. 😀 Bár ha Lee csúszik, érte is akár felmehetnénk, én benne Waynet látom valamiért. 😊 Azzal a különbséggel, hogy Lee sokat sérült mostanság, Wayne azért nem volt az az üveg féle.Stez
anno felvetettem, hogy sózzunk rá valami kamu drogügyet, még nem késő cselekedni

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fogunk WR-t hozni, majd valami jó kis OL-t becserkészünk. 😊
Mike Evans kössön itt ki valahogy, letojom, hogy. 😀 Bár ha Lee csúszik, érte is akár felmehetnénk, én benne Waynet látom valamiért. 😊 Azzal a különbséggel, hogy Lee sokat sérült mostanság, Wayne azért nem volt az az üveg féle.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pont jókor mély a WR class megint, 2-3. körben is találunk szélső elkapót, ha akarunk.

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Overton is részt fog venni a Pro Bowl-on😊

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ESPN's Adam Schefter reports Colts OC Pep Hamilton is a candidate for Vanderbilt's head-coaching job.

HoppáStez
Meglepődnék visszamenne...Stev85
Miért ne menne? Volt már NFL-ben korábban is, utána is visszament. Most azért egy HC állást ajánlhatnak neki. Aztán, ha még jól is jön össze neki a szezon a Vanderbilt-tel, akkor még van esélye visszajönni. Azért nem egy NFL csapat küszködik HC gondokkal...

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
The Indianapolis Colts today signed six players to Reserve/Future contracts including: guard Zach Allen, center Thomas Austin, linebacker Alan Baxter, cornerback Marcus Burley, quarterback Chandler Harnish and tight end Martell Webb.

Harnish.. De miééérrrr????
Komolyan meglep nem tradelünk Painterért 😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ESPN's Adam Schefter reports Colts OC Pep Hamilton is a candidate for Vanderbilt's head-coaching job.

HoppáStez
Ha már kezdett belejönni miért ne menne el...ervihmv
a Rams OC Brian Schottenheimer a másik komoly jelölt...

és így néz ki a 2014-es draftotok eddig:

baggio
Fantasztikus. 😀
A 2013-as évi draftunk kis túlzással egy szenny, de a 14-es is remeknek ígérkezik. 😀
Bár nem lepődnék meg, ha bemennénk első körben 2015-ös pick felhasználásával, Grigson kurva agresszív, nem fogja kibírni a seggén az első kört. 😀