Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Én nem gondolkodok OLB-be. Miért is tenném, amikor Walden tavaly drágáért jött, Wernert meg első körben hoztuk? Azért őt nem írnám le, sérült is volt, limitált snapszámban is játszott. Majd ha főállásban nyomja, meglátjuk mit tud.
Az OLB szerintem most nem kérdéses. Kezdő, gyors, emberező ILB-t hoznék, Deckert és egy kezdő CB-t. De jó cornert, akkor pedig Toler repülne. S az Betheától függ, ha elengedjük, akkor elitet hoznék, aki pedig Byrd, ha Bethea marad, akkor ő azért minőség, szóval rosszul nem járunk vele.
És DL-be sem gondolkodom, mert szvsz egyáltalán nem volt rossz idén a DL-ünk. A sackeket és a folyamatos pass rusht nem is tőlük kell várni.Stez
Bennem sem merült fel OLB need. Szerintem Werner egyáltalán nem volt rossz, vagy úgy mondom, hogy voltak jó megmozdulásai, jön a training camp, meg majd Mathis kalapál rajta még, aztán szerintem jó lesz.

McAfee-ről meg annyit, hogy hiányozni fog, de fölöslegesen nem kéne rá kidobni pénzt. A Pats majd elviszi😀

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most néztem képeket amiken megköszönik a játékosok a támogatást.
Pat kiírása alapján úgy látszik biztos benne hogy nem fog maradni..
Pedig a Beast nagyon kellene...
OK, csak egy Punter, de ő a csapat szíve lelke... ÉS egy állat 8)

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem gondolkodok OLB-be. Miért is tenném, amikor Walden tavaly drágáért jött, Wernert meg első körben hoztuk? Azért őt nem írnám le, sérült is volt, limitált snapszámban is játszott. Majd ha főállásban nyomja, meglátjuk mit tud.
Az OLB szerintem most nem kérdéses. Kezdő, gyors, emberező ILB-t hoznék, Deckert és egy kezdő CB-t. De jó cornert, akkor pedig Toler repülne. S az Betheától függ, ha elengedjük, akkor elitet hoznék, aki pedig Byrd, ha Bethea marad, akkor ő azért minőség, szóval rosszul nem járunk vele.
És DL-be sem gondolkodom, mert szvsz egyáltalán nem volt rossz idén a DL-ünk. A sackeket és a folyamatos pass rusht nem is tőlük kell várni, szerintem jók voltak ehhez képest. Csak RJF sokat volt sérült.

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
jelenleg a legfontosabb hír:

András megborotválkozott 😀shady
ÉS ezzel millió Amish lelkét törte darabokra 😀
SB re milyen szakálla lett volna 😀 Annál fogva sackelték volna 😀

több mint 10 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
jelenleg a legfontosabb hír:

András megborotválkozott 😀
több mint 10 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
érdekes olvasni a véleményeket 😊 nekem a CB poszt lenne fontossági sorrendben max a 3. vagy 4. helyen.Szerintem sokkal fontosabb lenne a Front7-t rendbe rakni és kemény passrush-t generálni és hirtelen arra kapnánk fel a fejünket, hogy még Vaugh is szedné le a homály passzokat.Alapvetően szerintem király a CB sor, de nem sok támogatást kap maximum Mathis-től.Viszont érdekes belegondolni abba, hogy Mathis ennyi idősen nem azért lett sack király mert vörös szőnyeget dobtak le elé, hogy "kérlek öld meg az irányítónkat" ,hanem mert olykor bivaly volt az emberezés.

Nálam ez lenne a fontossági sorrend:
1. OL befoltozása (akár komoly összeg egy-két komoly játékosra)
2.Front7 rendberakása (ahogy Stez is írta egy király akár lehet egy neves ILB Freeman mellé és talán egy OLB is,mert Walden-nel vegyesek az érzéseim, Wernertől meg úgy félek mint a tűztől, hogy beválik-e vagy nem...)
3.CB kérdés, hogy Toler-rel mi legyen..mennyink marad..kiket lenne érdemes idehozni...sok kérdés)
4.WR corp erősítése.Arra kaptam fel a fejem, hogy nálam és szerintem mindenkinél Wayne kiesésével ez a poszt volt az első helyen mint legfontosabb probléma.A PO-val nálam kiderült, hogy ha nem is oldódott meg tökéletesen a WR kérdés, de látszik, hogy tehetséges játékosaink vannak egytől egyig mindenkiben van potenciál.Komoly TC vár rájuk remélem kiemelt figyelmet kapnak.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Biztos nagyon boldog lennék, ha Harrist elhoznánk most, hogy elszakította az ACL-jét.
Maradnék Vernernél. 😊Stez
LOL, hát tényleg nem jó időzítés. 😀

Ettől függetlenül, szerintem ez neki rossz elsősorban, nem pedig annak a csapatnak aki elviszi. Így sokkal olcsóbb lesz, mint amúgy lett volna. És manapság egy ACL szinte rutin dolog, rengetegen sérülnek le így és a fiatalabbak legtöbbje simán visszatér és éveket játszik utána. Ebben rengeteget fejlődött az orvostudomány, akár öt-tíz évvel ezelőtthöz képest is. Reggie-ben is bízunk ugye, pedig ő 34 éves... Vagy Ballard - edzésen sérült le! -, hogy csak saját csapaton belüli példát mondjak. Ez van, gyakori sérülés lett az új szabályok miatt. Nem kell neki 5 éves szerződést adni és kész.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Biztos nagyon boldog lennék, ha Harrist elhoznánk most, hogy elszakította az ACL-jét.
Maradnék Vernernél. 😊Stez
Ja, errol meg nem olvastam tegnap ota nem volt idom a tegnapi meccsekkel kapcsolatban olvasni. Hat jo, akkor legyen Verner😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztos nagyon boldog lennék, ha Harrist elhoznánk most, hogy elszakította az ACL-jét.
Maradnék Vernernél. 😊

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nekem Talib lenne a favorit, a méretei miatt. Manapság kell a méretes, fizikális corner. Ő sem olcsó, te Toler számaira "csak" kb. 3-5 millát kéne rádobni, annyiért elhozhatnánk szerintem. Vagy akár Davis helyett. Az a helyzet, hogy idén annyi jó CB jön ki a piacra - Verner, Chris Harris, Munderlyn, Davis, DRC -, hogy lenne bőven választék. Chis Harris is pl. nagy erősítés lenne, talán a legjobb #3 corner a ligában, aki képes #1, #2-t is jól játszani. (Tegnap amíg pályán volt, nulla yardra vette le Allent. Lesérült, és Allen csinált 140 yardot és 2 TD-t. Ennyire jó a srác.)peterk2005
Talibot én a sérülései miatt skippelném inkább, volt idén is jó pár játékos, akiről tudtuk, hogy nem tud egészséges maradni és mégis elhoztuk, aztán jól le is sérültek, kicsit uncsi már. Én Davis-t mindenképpen megtartanám, Toler 2 meccsenként lesérül, szóval sztem kuka és Vernert hoznám, vagy Harris-t.

Uuuu Deckernek nagyon örülnék, bár nem tartom olyan fontosnak, hogy most WR-re dobáljuk ki a pénzt. Wayne-Hilton-Brazill-Whalen/Rogers kezdő nekem eléggé tetszik + vissza jön Allen is ugye, aki kikupálja FLeener-t, aki nem zárt szörnyű szezont szerintem és lesz célpont.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
szerintem tolert megtartjuk, davist elengedjük és hozunk a piacról egy nagy nevet, nem lepődnék meg ha talib lenne. mondjuk sérülékeny. nem adnék neki hosszú szerződést, inkább rövid nagyot. mert az idén láttuk borzasztóan motiválja, hogy lejárt a szerződése. 2 év 16M max kb, de hát nem vagyok én grigson. mellett toler is jobb lenne. jobban ki tudná segíteni a safety. sherman a vicces, a safety nem is néz arra, úgyis megoldja. 😀 ilyen cb kellene. (meg egy ötöslottó nyertes szelvény)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem Talib lenne a favorit, a méretei miatt. Manapság kell a méretes, fizikális corner. Ő sem olcsó, te Toler számaira "csak" kb. 3-5 millát kéne rádobni, annyiért elhozhatnánk szerintem. Vagy akár Davis helyett. Az a helyzet, hogy idén annyi jó CB jön ki a piacra - Verner, Chris Harris, Munderlyn, Davis, DRC -, hogy lenne bőven választék. Chis Harris is pl. nagy erősítés lenne, talán a legjobb #3 corner a ligában, aki képes #1, #2-t is jól játszani. (Tegnap amíg pályán volt, nulla yardra vette le Allent. Lesérült, és Allen csinált 140 yardot és 2 TD-t. Ennyire jó a srác.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg annak örülnék a legjobban, ha Davis maradna és Vernert is elhoznánk mondjuk, Tolert meg kiraknánk a fenébe.
Brutális secondarynk lenne. És a vicc az, hogy most néztem csak meg, ha Tolert kirakjuk, 666K DM-et nyelünk be, jövőre meg 333K-t.
Na ez az, ami nem sok. De felszabadulna majdnem 4 millányi hely. Verner remek szezont zárt, ennyiből tutira nem fogjuk tudni elhozni, de még rápakolunk kicsit, aztán nem lenne nagy probléma. 😊
De ha meg Davist is megdobjuk új szerződéssel, ha mondjuk 15 milliót elvinne két cornerünk a capből, az talán egy kicsit luxus. Bár tényleg olyan jól állunk a cappel, hogy megtehetnénk, mire a fiatal, jobb játékosaink szerződése kifut, úgy kell kiokoskodni, hogy addigra nagy büntiket már ne szedjünk be velük. Ahogy Toler szerződését is okosan csinálták, hogy akár már most, egy év után apró büntiért repülhet.
Össze lehet ezt hozni, de kétlem, hogy Grigsonék ennyire agresszíven rámennének a secondaryre, Betheát és Davist megtartjuk szvsz, ha Toler megy, hozunk valami hasonló, középszer CB-t, azt csókolom. De jó lenne, ha Grigson nem csak a tradeknél agresszívkodna, hanem piacon is bemutatkozna végre. 😀 Byrd-Verner-Decker trió, na ez lenne az álom. 😀

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
[quote=Stez

Davis nem 5 millió alatti játékos, inkább 6-9 közötti. És félek, hogy nem a 6-os lesz a mi számunk.[/quote]szerintem meg nagyon messze van a 6-tól. de még az öttől is. mondjuk lesz olyan hülye GM aki megadja neki, mert nincs sok jó FA cb a piacon, fel lesz verve az ára. szerintem mehet, lehet kevesebből megúsznánk talibot vagy vernert, ráadásul riválist gyengítenénk
 bleacherreport.com/articles/1908126-2014-nfl-free-agency-a-primer-for-this-years-free-agent-crop/page/12

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A többiekhez képest még 2 évig kb. nagyon jól állunk capban. Az is teljesen átlagos, hogy 7-8 kezdő szabadügynök van. Igazából nem a számuk a fontos, hanem, hogy milyen kategória, mennyibe kerülnek. Mert egy QB contract el tud annyit vinni, mint amennyibe 3-4 jó kezdő újraszerződése kerül. Nálunk csak Bethea száma lennének/lesznek relative magasak, de ő is bőven 10 milla alatti játékos. A többiek 5 milla alattiak, sőt inkáb 1-2-3 millás kategória. Ekkora cappel ez nem probléma. Még, ha mindenkit kicsit túlfizetve meg is tartanánk, akkor is lenne vagy 20-22 milla FA mozgásterünk, amibe 3-4 jó játékos belefér. De szerintem ennél nagyobb mozgás lesz, fogunk még kitenni contact alatti játékost is és hozni helyette mást.

Arra kíváncsi leszek, hogy idén is túlfizetjük-e az FA-inkat, ahogy tavaly, vagy idén már nem? Mert tavaly azért 1-2 igazolásunk elég bőkezű volt. Minden bizonnyal azért, mert volt bőven költenivaló, amit a szabályok szerint el is kellett költeni. De, ha megnézed a szerződések struktúráját, már idén az a helyzet, hogy a tavalyi bőkező contactok közül egyedül Cherilus kitétele hagyna komoly dead money-t, a többieket akár idén kitehetnénk különösebb következmények nélkül. Szóval azért Grigson nem tűnik hülyének. 😊peterk2005
Davis nem 5 millió alatti játékos, inkább 6-9 közötti. És félek, hogy nem a 6-os lesz a mi számunk.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A többiekhez képest még 2 évig kb. nagyon jól állunk capban. Az is teljesen átlagos, hogy 7-8 kezdő szabadügynök van. Igazából nem a számuk a fontos, hanem, hogy milyen kategória, mennyibe kerülnek. Mert egy QB contract el tud annyit vinni, mint amennyibe 3-4 jó kezdő újraszerződése kerül. Nálunk csak Bethea száma lennének/lesznek relative magasak, de ő is bőven 10 milla alatti játékos. A többiek 5 milla alattiak, sőt inkáb 1-2-3 millás kategória. Ekkora cappel ez nem probléma. Még, ha mindenkit kicsit túlfizetve meg is tartanánk, akkor is lenne vagy 20-22 milla FA mozgásterünk, amibe 3-4 jó játékos belefér. De szerintem ennél nagyobb mozgás lesz, fogunk még kitenni contact alatti játékost is és hozni helyette mást.

Arra kíváncsi leszek, hogy idén is túlfizetjük-e az FA-inkat, ahogy tavaly, vagy idén már nem? Mert tavaly azért 1-2 igazolásunk elég bőkezű volt. Minden bizonnyal azért, mert volt bőven költenivaló, amit a szabályok szerint el is kellett költeni. De, ha megnézed a szerződések struktúráját, már idén az a helyzet, hogy a tavalyi bőkező contactok közül egyedül Cherilus kitétele hagyna komoly dead money-t, a többieket akár idén kitehetnénk különösebb következmények nélkül. Szóval azért Grigson nem tűnik hülyének. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na sikerült előkerülnöm.
A meccsről nem mondok semmit, nem mi voltunk az esélyesek, sajnos benne volt a levegőben, hogy szétfutnak minket, azért a Pats OL sokkal erősebb és jobb, mint a mi front 7-ünk, simán elnyomtak minket. Luck meg tanul a hibáiból, ezért lesz jobb és veszélyesebb jövőre a Colts is. 😊

Offseasonról:

QB: Örömmel konstatálom, hogy nem hoznék Luck helyére senkit sem. 😀 Hassie remélem nem vonul vissza, bár sokat kap, ennyiért szerintem örömmel padozik, akkor sima a poszt.

Futóknál nagy a kérdőjel. Brown király volt idén, de én valahogy mégis arra hajlok, hogy ha 1-1,5 milliónál többet kér évente, akkor kiröhögném és nem tartanám meg. Most engem nem az érdekel, hogy Richárd mit nyújtott eddig, hanem az érdekel, hogy mit fog. Erre csak egy teljes TC után, szeptemberben kapunk választ, de mivel első körért jött, így egyelőre nálam a 2014-15-ös szezont ő nyitja, vagy nyitná kezdőként. Ha jövőre sem bizonyít, na akkor kijelenthető, hogy ezt bebuktuk, kell valami frissítés a posztra. De megérdemli, hogy megkapja az esélyt és az FO szerintem mellette áll egyelőre. Donald meg ha maradna, így papíron backup lenne, az meg nem ér meg sokat nekem. Bradshawwal nem is számolok, minek? A csávó király volt és látszott rajta, hogy nagyon akar, de annyit mondtak róla, hogy nyaksérülés. Utána kuss mindenkitől, mindenhonnan, egy műtétet írtak, de semmi több. Nekem ez gyanús. A nyaksérülés nagyon komoly dolog, pont a futónál, aki ennyit kap, nem túl biztató. Nekem olyan érzetem van, hogy Bradshawt nem hogy Indy mezben nem látjuk már játszani, de az NFL-ben sem. De ne így legyen. 😊 Nem öreg ő, ha rendben van, lehet őt hoznám vissza, persze valami olyan szerződéssel, amelyik kitér a sérülésekre és aszerint fizet, amennyit játszik. Ballard ACL-ből vissza. Tudjuk, hogy jó a srác, kérdés, bírja-e majd a lába.

Most divat lett a WR corpunkra nyálazni, mert Rogers pályára került és volt jó meccse, de szinte egy jó meccs mellett csak annyit tudott felmutatni, hogy 2-3 negyedekre eltűnik, esetleg egész meccsekre. Elkap 20-30 yardokat. Jó, mondjuk megnézném egy teljes TC után, viszont kockáztatni nem kockáztatnék ezzel, mert a végén úgy járunk, mint DHB-val. Ráadásul Wayne 127 évesen ACL-ből tér vissza, szintén nagy a rizikó, milyen formában lesz? Mennyire bírja a térde? Mennyire tud felépülni?
Hilton meg egy rohadt nagy király, de tavaly végig gond volt a vállával, idén végig gond volt a vállával, most a térdével is, az egyetemen meg injury prone playa volt, hiába nem hagyott ki a profik közt eddig meccset. Nekem túl sok a kérdés, a függőben lévő kérdés. És én azt vallom, inkább legyünk vastagok ezen a premier poszton, mint hogy elfogyjunk.
Számomra Byrd mellett az FA másik legfontosabb kérdése az (lehetőleg) Decker, vagy valami hasonló, megbízható #2 WR megszerzése lenne. Akár picit túlfizetve is. Deckernél szvsz pont megtehetnénk, mert ő azért talán még #1 WR is lehet, ha beüt a sok sérülés. Fizikális, magas WR, akinél nem a deepeket fogja bombázni Luck. De nem is ez kell nekünk szvsz. Vele egy kiváló RZ targetet is kapnánk.

TE-kről sokat nem tudok mondani. Fleener jó volt, majd eltűnt, majd így év végére ismét előkerült. Ha Allen visszatér, akkor brutális TE duó lehet ez, Fleenernek is nagyobb helyet hagyva. Már nem vagyok olyan borúlátó vele kapcsolatban, most az elmúlt hetekben voltak jó meccsei, ami nagyon fontos, hogy egyre megbízhatóbbá vált, nehéz lasztikat kapdosott el, és nem ejtett el rögtön mindent, ahogy odaért a védő. A megbízhatóság nagyon fontos, mert eddig ez nála nagyon nem volt meg. Örülök a javulásnak!

Nyilván az OL nem kérdés, ott javítani kell. Centert nem fogunk hozni, Satelének egy éve van a szerződéséből, viszont RG-t hoznék biztosan. (Persze mivel Satele szar, centert is nyilván, csak Grigsonnak szvsz eszébe sem jut a poszt.) Thomas remélem rendben lesz, akkor ő azért javulást fog hozni az OL-be biztosan, de tényleg McGlynnel nem egyeznék ki kezdőként. Jó a veterán a depthbe, és centert is tud játszani, minimumért mindenképpen megtartanám, de ennyi. Ha még egy jó OG-t sikerülne összekaparnunk valahonnan, azért az kihatással lenne Satele játékára is, illetve a két OT is javulna, ráadásul ők alapból jók voltak. Cherilus jó vételnek tűnik legalább, maradjon is így.

DL-LB. Szerintem egyáltalán nem volt rossz a DL-ünk idén, pedig látom, elégedetlenek vagytok velük. Hát fene tudja, RJF amikor játszott a liga jobb játékosai között volt futás ellen, Redding bivaly évet nyomott nagyon, a pass rushban is feljavult idén, Franklin meg Franklin, nem váltotta meg a világot, de rossz sem volt amúgy. Nem is tőle reméltük a robbantást. Viszont a fal közepe azért kérdéses így is. Egyrészt azért, hogy Chapman képes-e kezdőként, több snapet lehúzni magas szinten, másrészt meg mivel a sémában csomószor nincs is fent nózi, így például oda megéri-e drágán hozni minőséget, ha Chapman kevés. Szerintem nem kell oda költeni, jó lesz a Chapman+Franklin duó is akár. De a pass rusht tőlük nem várhatjuk, ahhoz azért kevés lesz ez a trió. Ott be kell segíteniük az OLB-knek. Mathis többet nem tud, élete idényét nyomta, de az offseasonban robbanthatna végre Werner, mert egyelőre mikor látom játszani, nem hiszem el, hogy ez a srác jó lesz. Idén sérült is volt, egyébként is limitált snapszámot kapott, de év vége felé már egyre többet került pályára, jövőre meg már végképp nyomatni fogják Paganoék, lesz helye/ideje a bizonyításra. És ha már LB sor, menjünk át középre. Conner szerintem megbízható cserejátékos, vagyis erős backup, gyenge kezdő szintjén áll, de idén sokat volt sérült, ez segíthet, hogy olcsón megtartsuk. Hengerer viszont szerintem mehet. Egyetlen remek éve volt, ahol nem sérült, PM hiányában a védelem volt a pályán, hozta is a szép számokat, de sosem volt a csapatnak vezére, sosem láttam benne azt az igazi átütőerőt, hogy az átlagosnál jobb lesz. Elengedném. Freeman mellé hoznék azért valami gyorsabb ILB-t, aki erősebb emberezésben. Freeman sem rossz egyébként, csak ő azért lassú, így a tempókülönbség hamar kijön. De ILB-be kezdőt hoznék mindenképpen, nem csak backupokra mennék. A vezér és a főnök marad Freeman, de a hatékony emberezéshez picit még javulni kellene.

DB. Na itt vagyok gondban. Vegyes érzelmekkel indulok neki, mert Bethea nekem az egyik legnagyobb kedvencem és szerintem nagyon jó játékos, idén is sok jó meccse volt, ráadásul a védelem egyik vezére vitathatatlanul, nehéz lenne nélküle elképzelni a csapatot.
Viszont én baromira hiányolom a ballhawk DB-ket ebből a csapatból és Bethea minden évben elejt 3-4-5-6 sima picket, ami alapvetően nem gond, de néha azért mégis zavaró. És 30-on túl van, ami nem gáz, simán van benne 3-4 jó év még, de én elhoznám Byrdöt minden kérdés nélkül. Futás ellen is remek safety, a ballhawk tulajdonságát nem kell bemutatni, ráadásul szerintem 3-4 millióval kérne többet Betheánál évente, lehet még annyival sem. És azért korban is jobban áll.
Bethea is király, de Byrd még jobb. Engem ő érdekelne szinte a legjobban FA-ról.
Landry kibaszott nagy játékot tolt a szezon elején a sérüléséig, de passz ellen elég ergya, ráadásul úgy év végére a futás ellen is visszaesett, aminek a fő oka, hogy egyre több szerelést szúrt el. Kevés a Scitec úgy látszik. De azért nem rossz, csak ne sérülne folyton...
A corner sor so-so. Egyik nap nagyon jók, másik nap szarok. Egyetlen játékosra tudom azt mondani, hogy rohadtul elnyerte a bizalmam, és az Butler. Röpke 1,5 év alatt, Pagano kezei alatt a liga egyik legjobb nickelbackjévé nőtte ki magát, ő az, akit semmiképpen sem lenne szabad elengedni, de szerencsénkre ő csak jövőre lesz UFA. Nincs mese, meg kell fizetni, most már a nickel CB is szinte kezdőnek számít, a ligában nem véletlenül szórják nekik a pénzt. De ha Butler így folytatja, akkor meg is fogja érni. Lehet, hogy még idén odanyomnék az orra alá egy új szerződést, amíg még eléggé "fű alatt" játszik.
Tolerre jelenleg nem tudok sok mindent mondani. Én nagyon bíztam benne, mert amúgy ő nem volt rossz játékos, és ballhawk is volt, de folyton sérült már a Cardsnál is. Reméltem, itt majd küzd és bizonyít, talán kibírja sérülés nélkül a szezont. Nem így lett, ráadásul meccsről-meccsre gyengébb lett. Túléltük, de mondjuk ennyi pénzért kurvára remélem, hogy jövőre azért mutat is valamit majd. Nyilván maradnia kell, de a 3. éve után már kibaszhatjuk simán, addig sajnos enni fogja a pénzt. Mondjuk szerencsénkre azért jól állunk cappel nagyon, fiatal a csapat.
Vontae "Tom Brady" Davis szintén egy nagy kérdés. Mondjuk egy pillanatig sem futott át az agyamon, hogy nem kéne megtartanunk, de nem vagyok vele elégedett. Kicsit az az érzésem, hogy elkaristolt az idény első felében, Toler és Vaughn szar volt, őket pécézték ki az ellenfelek, talán ennek is köszönheti a "korrekt" játékot Davis, de összességében a Broncos elleni meccsből élt meg onnantól. Ott lehozott egy hibátlan meccset, majd hétről-hétre betlizett. Rookiek ellen, veteránok ellen, tucatjával, mindenhogy. De ennek ellenére azért #1 corner és megmutatta Manning ellen (vagy Brady volt az? 😀), hogy mire képes. Nála az az érzésem van, hogy egyszerűen csak fejben kell egyben tartani, pátyolgatni kell Paganoéknak, mint egy ovist. De folyton. 😊 Őt meg kell tartanunk, ez nem kérdés, és szerintem tutira túl fogjuk fizetni, mert Grigson kényszerben fogja magát érezni, mivel előző évben 2. körért jött Vontae, ha meg elkezd szórakozni vele, elküldi a faszba és megy FA-ra.
Mondjuk ilyen téren én picit reménykedem abban, hogy Davis a trade óta itt megtalálta a számításait, jól érzi itt magát, mert ez nála sokat számíthat, egy nagyra nőtt gyerek, akinek a nagyi pátyolgatja a lelkét, talán emiatt nem is repes attól, hogy ha esetleg váltania kéne. De ez csak ilyen szubjektív véleményem, semmi több, lehet, hogy hülyeség. 😊
Vaughn is pickért jött, én mondjuk nem tartanám meg, de az elmúlt 1,5 évben kiderült, hogy Paganoék nagyon bíznak benne, odáig vannak érte, szóval szerintem nem fog távozni. Engem nem érdekel, ha itt van, amíg nem kerül pályára. 😀
De amúgy egy #2 cornert mindenképp hozni kellene, de biztos vagyok benne, hogy nem fogunk. Egyrészt most Vontaet jól megtömjük pénzzel, másrészt Tolert tavaly fizettük meg, a dead miatt nem vágjuk ki, szóval kétlem, hogy akkor most hozunk megint egy kezdőt, akinek kipengetünk évi 4-7 milliót is akár.

ST: Patnek maradnia kell, a csapat legnagyobb arca, de nem fog. Valamiért már év eleje óta az az érzésem van, hogy Irsay nem akar és nem is fog kifizetni neki évi 3 millió körüli összeget, Pat meg azért pénzt akar, hiába érzi jól magát itt. Mint ha az rémlene, hogy tavaly is tag körüli összeget kínáltunk neki hosszútávú offerben, de nem írt alá. Szóval vannak félelmeim vele kapcsolatosan, de azért talán megjött Jim papa esze. 😊


Alig várom az offseasont, bár van egy sanda gyanúm, hogy mi megint olyan csapat leszünk, aki under the radar hozza majd a középszer játékosokat, mint tavaly is. Tisztelet a kivételnek persze. Idén ezt el kéne felejteni, pickünk alig van, FA-ról hozni kellene 1-2 nevesebb erősítést is, hogy átlendüljünk egy szinten és olyan csapatunk legyen, ami azért akkor is SB esélyes legyen, ha megsérül 1-2 jó kezdőnk, mint idén.

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
szerintetek a többiekhez képest mennyire állunk jól capban?

 overthecap.com/nfl-cap-space2.php?Year=2014

mert itt kellemes számokat látok, csak félek h a sok FA árnyalja a képet. azért az nem átlagos, hogy 7-8 kezdő játékos lesz szabadügynök

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1


Álomnő O_Obobi0092
DLbe is remek lenne, nem sokan blokkolnák 😊

több mint 10 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Álomnő O_Obobi0092
Ez a kép fórumgyilkos, kérlek töröld.
több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
én is a két újonc szerződésű futó mellet bradshawt favorizálom, kacsa megfizetni felesleges, ballard lesz a kezdő ha nem lesz nagy csoda

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Franklin és Bradshaw már veterán, én nem ragaszkodom hozzájuk.Höri
Érdekes, hogy Bradshaw-ra én is veteránként (márminthogy korban veteránként) gondolok, pedig csak 27 éves. Igaz, hat idényen van túl, ami egy futónál már sok is lehet. De Bradshaw sokat játszott Jacobs, a végén meg már Wilson mögött, így a carry száma kifejezetten alacsony. Maurice Jones-Drew, aki 28 éves, például kétszer annyi carry-n van túl. És Bradshaw nem is különösebben sérülékeny, pech, hogy nálunk viszont rögtön lesérült. Ennek ellenére én örülnék, ha kiderülne, hogy jó, és jövőre visszahoznánk.

Franklin más eset, ő 33 éves, "kifutó modell". 😊 Helyette jó lenne találni valami olcsó, hátsó körös vagy UDFA fiatalt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
A tegnapi meccsről: igazából csak a mutatott játék miatt vagyok csalódott, meg h pont a patstől kellett kikapni, de ha okosan gazdálkodunk hosszú időre "benn ragadhatunk" a PO-ban. 6 futott TD-t kapni a NE-től vicc, Pep goal line playhívása is vicc, de legalább annyi vigasztal, hogy nem számítottam a szezon elején 8-8-nál jobb szezonra.

Ja és a bírók is bekaphatják...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Aubrayo Franklin mit tett hozzá, hogy maradnia kell? Nekem teljesen jó lenne egy Chapman a kezdőben, bár tudjátok, hogy elfogult vagyok vele.
(A tegnapi hivatalos papírok közt láttam, hogy 340 font van beírva neki versenysúlynak 😮 mikor idejött 312 volt)Höri
nyáron meg 350-360 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."