Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Johnny Firpo 125
Jekyll & Hyde kutyafa*za volt ahhoz képest amit idén csináltunk. Nem emlékszem még egy ilyen kétarcú csapatra. Nem baj, nem volt ez rossz idény összességében, de jövőre most már kiegyensúlyozottabb alapszakasz kell, hogy esélyünk legyen a bye weekre, és hazai pályára az elődöntőben. Az O-lineba és a védelembe kell draftolni/igazolni, ebben gondolom egyetértünk.
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ja, még annyit, hogy a 17. forduló után azt írtam, hogy a Colts ugyan problémákkal küzd az offense terén, de a védelem úgy néz ki egész jól összeállt, még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a playoff egyik legjobb védelme legyen az AFC-ben. Erre kaptunk 44 majd 42 pontot. Úgyhogy ennyit arról, hogy milyen jós vagyok. 😀 😀peterk2005
Lottó 5ösre ne számíts 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, még annyit, hogy a 17. forduló után azt írtam, hogy a Colts ugyan problémákkal küzd az offense terén, de a védelem úgy néz ki egész jól összeállt, még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a playoff egyik legjobb védelme legyen az AFC-ben. Erre kaptunk 44 majd 42 pontot. Úgyhogy ennyit arról, hogy milyen jós vagyok. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Aubrayo Franklin mit tett hozzá, hogy maradnia kell? Nekem teljesen jó lenne egy Chapman a kezdőben, bár tudjátok, hogy elfogult vagyok vele.
(A tegnapi hivatalos papírok közt láttam, hogy 340 font van beírva neki versenysúlynak 😮 mikor idejött 312 volt)Höri
Szerintem futás ellen kimondottan nem volt rossz..
Höri szerinted kiket kéne megtartani?Stev85
hát ez nyilván az igényektől is függ, de Bethea nélkül én nem tudom elképzelni a csapatot, vele kezdeném.
Vontae szerintem tuti marad, letette mellette a voksát igen erőteljesen a front office, itt érzek némi túlfizetési veszélyt is, de abszolút nem bánom ha marad.
Donald szerintem mindenkinek a szívéhez nőtt mostoha gyerekként, a kérdés, hogy ő hogyan élte meg a 4 év kínlódás után ezt az idényt. Sajnos benne van, hogy elmegy Jacksonvillebe évi 1.5 millával többért, és nem róhatjuk fel neki. Örülnék ha maradna.
Vinatieri még most is nagyon jó, de lehet, hogy abbahagyja, neki már túl sok pénzre nincs szüksége a sikeres élethez. Ha van kedve focizni, jó lenne megtartani, nyilván ő a neve miatt többet érdemel, mint ami a cap managementnek ideális, de vissza is hozza a bele fektetett pénzmagot mindig.
McAfee egy jutányos szerződéssel maradjon csak, franchise tag körüli zsetont én semmiképp se adnék neki. Tavaly is volt 3 rookie punter, aki hozta magát, szerintem Pat kicsit többet gondol saját értékéről, mint amennyi.
McGlynn csak cserefizetéssel tartanám meg, de ebben nem fog belemenni az ügynöke, viszontlátásra.

Ennyi a lényeg. Angererhez és Moalához nem ragaszkodnék, 2. napos pickként ha nem kapnak 2. szerződést, az nem egy nyerő élettörténet, de mind2 könnyen pótolható a draft végén is.

Linky és Vaughn cserének szerintem maradni fognak minimális fizetésemelkedéssel. Ha lesz más GM, aki többet ad nekik, vigye.

Franklin és Bradshaw már veterán, én nem ragaszkodom hozzájuk.

Heyward-Beynek köszönjük a próbálkozást, ez ide kevés.Höri
Csak akkor tudom elképzelni a Donald-> Jags kapcsolatot ha a Jagsnek elege lesz Kacsa csak ellenük brillírozik 😀
Addig meg ott van nekik MJD.

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Az, hogy jött ki? Az azt jelentené, hogy 8 játékost megtartotok 10 millióból. (Játékosonkénti átlag 1,25 millió) Vagy beleszámoltad,hogy cutoltok valakit?tamasboldizsar
Szerintem alulkalkulálta. De amúgy se tudjuk mennyibe kerülnének, mert nem tudjuk Grigson milyen jellegű contractokat akar. Még mindig front loadol, vagy elkezdi a backloadolgatást. Előbbi esetben többe is kerülhetnek jövőre, mint amit érnek (cap-ben legalábbis), utóbbi esetben meg kevesebbe.

A Conner, Gordy,Hengerer, Davis, Kacsa, Bethea, Franklin,Vina sorból egyébként én kivenném Hengerert. Az első idényét kivéve többet sérült, mint egészséges a srác. És azért arra amit ő tud - lényegében kizárólag futást blokkolni - találni az ő árában megoldást bőven.McAfee-t viszont hozzátenném. Jó punter a srác, szeretjük is, és egy tacklekirály. 😊 Adjuk neki egy 2-3 évest és maradjon.

A cap miatt senkit nem kell cutolnunk, ami azért jó helyzet. Ráadásul azok akik komolyabb dead money-t hagynának maguk után, jól, de legalábbis elfogadhatóan játszottak. Igaz, nincsenek is sokan, Mathis, Luck, Cherilus, Landry, Walden, és kb. ennyi. A többiek mind max. 1-2 milla dead capet generálnának, vagy annyit se. Közülük Satele, Toler, Redding, Hassie(?), Donald Thomas azok akik komolyabb - 4-5 milla - összegbe kerülnek, de könnyen cutolhatóak. Majd a TC kideríti, hogy lesz-e olcsóbban jobb náluk. Rajtuk kívül mindenki vagy rookie contractos, vagy minimum körüli kiegészítő ember.

Én egyébként idén is inkább a mennyiségre, mint a minőségre utaznék. Félek a nagy sztároktól, én inkább jobban bízom a jó szemben és a munkában. Alig tudok arra példát, hogy nagy pénzért elszerződött sztár játékos az új helyén virágzik igazán ki. Minden ilyen esetre jut kettő, amelyik meg lesérül, alulteljesít. Viszont tele a liga olyan játékosokkal, akik valahol valamiért nem tudtak jól teljesíteni, aztán elkerülve máshová hirtelen meghatározó emberek lettek, mert megtalálták a helyüket. Én ilyenekre vadásznék inkább.

És Pagano-tól jövőre szakmailag többet várok. Jó edzőnek és remek embernek tartom, de egy védekező gurunak ne ilyen legyen a védelme. Ahhoz képest, hogy az offense sokkal nagyobb kihívásokkal szembesült a sérülések miatt - lényegében az első héttől már nem tudtuk azt játszani amit elterveztünk -, amondó vagyok, hogy az offense jobban hozta magát, mint a defense. Nem gondoltam volna,de most így az idény után azt mondom, Pep jó lesz nekünk. Megjárta a maga kanosszáját, de úgy néz ki képes alkalmazkodni és tanulni. Pagano hagyja csak rá az offense-et, és koncentráljon a védelemre.peterk2005
Pat et kihagytam, de nélküle ezt a csapatot nem tudom elképzelni 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az, hogy jött ki? Az azt jelentené, hogy 8 játékost megtartotok 10 millióból. (Játékosonkénti átlag 1,25 millió) Vagy beleszámoltad,hogy cutoltok valakit?tamasboldizsar
Szerintem alulkalkulálta. De amúgy se tudjuk mennyibe kerülnének, mert nem tudjuk Grigson milyen jellegű contractokat akar. Még mindig front loadol, vagy elkezdi a backloadolgatást. Előbbi esetben többe is kerülhetnek jövőre, mint amit érnek (cap-ben legalábbis), utóbbi esetben meg kevesebbe.

A Conner, Gordy,Hengerer, Davis, Kacsa, Bethea, Franklin,Vina sorból egyébként én kivenném Hengerert. Az első idényét kivéve többet sérült, mint egészséges a srác. És azért arra amit ő tud - lényegében kizárólag futást blokkolni - találni az ő árában megoldást bőven.McAfee-t viszont hozzátenném. Jó punter a srác, szeretjük is, és egy tacklekirály. 😊 Adjuk neki egy 2-3 évest és maradjon.

A cap miatt senkit nem kell cutolnunk, ami azért jó helyzet. Ráadásul azok akik komolyabb dead money-t hagynának maguk után, jól, de legalábbis elfogadhatóan játszottak. Igaz, nincsenek is sokan, Mathis, Luck, Cherilus, Landry, Walden, és kb. ennyi. A többiek mind max. 1-2 milla dead capet generálnának, vagy annyit se. Közülük Satele, Toler, Redding, Hassie(?), Donald Thomas azok akik komolyabb - 4-5 milla - összegbe kerülnek, de könnyen cutolhatóak. Majd a TC kideríti, hogy lesz-e olcsóbban jobb náluk. Rajtuk kívül mindenki vagy rookie contractos, vagy minimum körüli kiegészítő ember.

Én egyébként idén is inkább a mennyiségre, mint a minőségre utaznék. Félek a nagy sztároktól, én inkább jobban bízom a jó szemben és a munkában. Alig tudok arra példát, hogy nagy pénzért elszerződött sztár játékos az új helyén virágzik igazán ki. Minden ilyen esetre jut kettő, amelyik meg lesérül, alulteljesít. Viszont tele a liga olyan játékosokkal, akik valahol valamiért nem tudtak jól teljesíteni, aztán elkerülve máshová hirtelen meghatározó emberek lettek, mert megtalálták a helyüket. Én ilyenekre vadásznék inkább.

És lehet, hogy ezért megköveztek, de Pagano-tól jövőre szakmailag többet várok. Jó edzőnek és remek embernek tartom, de egy védekező gurunak ne ilyen legyen a védelme. Ahhoz képest, hogy az offense sokkal nagyobb kihívásokkal szembesült a sérülések miatt - lényegében az első héttől már nem tudtuk azt játszani amit elterveztünk -, amondó vagyok, hogy az offense jobban hozta magát, mint a defense. Nem gondoltam volna,de most így az idény után azt mondom, Pep jó lesz nekünk. Megjárta a maga kanosszáját, de úgy néz ki képes alkalmazkodni és tanulni. Pagano hagyja csak rá az offense-et, és koncentráljon a védelemre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1/26 megy Clevelandbe ha nyer a Denver.
Ha kiesnek akkor 1/25.

Nagy nap ez a barnák számára 😀

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
sajnos ez most nem jött össze, de jó csapat ez, luck a jövő egyik nagy irányítója, úgyhogy sok sikert a továbbiakban(kivéve ellenünk 😛)

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aubrayo Franklin mit tett hozzá, hogy maradnia kell? Nekem teljesen jó lenne egy Chapman a kezdőben, bár tudjátok, hogy elfogult vagyok vele.
(A tegnapi hivatalos papírok közt láttam, hogy 340 font van beírva neki versenysúlynak 😮 mikor idejött 312 volt)Höri
Szerintem futás ellen kimondottan nem volt rossz..
Höri szerinted kiket kéne megtartani?Stev85
hát ez nyilván az igényektől is függ, de Bethea nélkül én nem tudom elképzelni a csapatot, vele kezdeném.
Vontae szerintem tuti marad, letette mellette a voksát igen erőteljesen a front office, itt érzek némi túlfizetési veszélyt is, de abszolút nem bánom ha marad.
Donald szerintem mindenkinek a szívéhez nőtt mostoha gyerekként, a kérdés, hogy ő hogyan élte meg a 4 év kínlódás után ezt az idényt. Sajnos benne van, hogy elmegy Jacksonvillebe évi 1.5 millával többért, és nem róhatjuk fel neki. Örülnék ha maradna.
Vinatieri még most is nagyon jó, de lehet, hogy abbahagyja, neki már túl sok pénzre nincs szüksége a sikeres élethez. Ha van kedve focizni, jó lenne megtartani, nyilván ő a neve miatt többet érdemel, mint ami a cap managementnek ideális, de vissza is hozza a bele fektetett pénzmagot mindig.
McAfee egy jutányos szerződéssel maradjon csak, franchise tag körüli zsetont én semmiképp se adnék neki. Tavaly is volt 3 rookie punter, aki hozta magát, szerintem Pat kicsit többet gondol saját értékéről, mint amennyi.
McGlynn csak cserefizetéssel tartanám meg, de ebben nem fog belemenni az ügynöke, viszontlátásra.

Ennyi a lényeg. Angererhez és Moalához nem ragaszkodnék, 2. napos pickként ha nem kapnak 2. szerződést, az nem egy nyerő élettörténet, de mind2 könnyen pótolható a draft végén is.

Linky és Vaughn cserének szerintem maradni fognak minimális fizetésemelkedéssel. Ha lesz más GM, aki többet ad nekik, vigye.

Franklin és Bradshaw már veterán, én nem ragaszkodom hozzájuk.

Heyward-Beynek köszönjük a próbálkozást, ez ide kevés.

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Aubrayo Franklin mit tett hozzá, hogy maradnia kell? Nekem teljesen jó lenne egy Chapman a kezdőben, bár tudjátok, hogy elfogult vagyok vele.
(A tegnapi hivatalos papírok közt láttam, hogy 340 font van beírva neki versenysúlynak 😮 mikor idejött 312 volt)Höri
Szerintem futás ellen kimondottan nem volt rossz..
Höri szerinted kiket kéne megtartani?

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aubrayo Franklin mit tett hozzá, hogy maradnia kell? Nekem teljesen jó lenne egy Chapman a kezdőben, bár tudjátok, hogy elfogult vagyok vele.
(A tegnapi hivatalos papírok közt láttam, hogy 340 font van beírva neki versenysúlynak 😮 mikor idejött 312 volt)Höri
LOL, tegnap, amikor azt hiszem a harmadik negyedben volt egy negyedik és hosszú, és a Pats elkezdett kavarni, hogy punt vagy nekimennek, végül puntoltak, akkor hirtelen kellett leszaladni a védelemnek a pályáról. Na, ott dőltem, mert Chapman kb. gurult. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Aubrayo Franklin mit tett hozzá, hogy maradnia kell? Nekem teljesen jó lenne egy Chapman a kezdőben, bár tudjátok, hogy elfogult vagyok vele.
(A tegnapi hivatalos papírok közt láttam, hogy 340 font van beírva neki versenysúlynak 😮 mikor idejött 312 volt)Höri
bocs, átsiklottak felette még könnyes szemeim

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aubrayo Franklin mit tett hozzá, hogy maradnia kell? Nekem teljesen jó lenne egy Chapman a kezdőben, bár tudjátok, hogy elfogult vagyok vele.
(A tegnapi hivatalos papírok közt láttam, hogy 340 font van beírva neki versenysúlynak 😮 mikor idejött 312 volt)

több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Sztem valamit elszámoltál, ha cuttot nem számoltál bele 😊
Mert már Bethea elvisz sztem 5-6 millát + Vina is kb. 3at. Ez meg 2 emberrel majdnem 10 milla, te pedig 8ra számoltál ennyit.

Szerk: Ha Toler ilyen sérülékeny az ő cutjával lehet szerezni 4 milla helyet.
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Az, hogy jött ki? Az azt jelentené, hogy 8 játékost megtartotok 10 millióból. (Játékosonkénti átlag 1,25 millió) Vagy beleszámoltad,hogy cutoltok valakit?tamasboldizsar
Mivel az első ilyen próbálkozásom nem kizárt valami elcsúszott 😀
De szívemnek közeli lenne a T-Rich cut de a 2M dead money nagyon sok...

több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Az, hogy jött ki? Az azt jelentené, hogy 8 játékost megtartotok 10 millióból. (Játékosonkénti átlag 1,25 millió) Vagy beleszámoltad,hogy cutoltok valakit?
több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
NA számolgattam.
Ha megtartjuk: Conner, Gordy,Hengerer, Davis, Kacsa,Bethea, Franklin,Vina.
Akkor cirka 27-28 Millánk marad kb. Ha senkit nem kell túlfizetni.
(Pat ugye Franchise taggel maradt, őt lehet újra tagelni, vagy csak contractot kaphat? )

több mint 10 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Nem igazán értem a fanyalgókat. Egy teljes rebuild utáni 2. évben nyertünk meccset a PO-ban, amire sok csapat szurkolói 10+ éve várnak. Számomra csodálatos szezon volt, nem várt eredményességgel. A 4. negyed elejéig meccsben voltunk ezen a meccsen is, és egyetértve dugo-val ez a meccs szerintem is az OL-on ment el, ezzel kell kezdeni valamit.Tallu
Az a probléma, hogy ha Grigson ezen a tavasszal-nyáron nem hoz komolyabb upgrade-et, akkor megint kezdődik ugyanaz a tendencia, mint ami Manning-éra vége fele volt, hogy van egy darab irányítónk pár WRrel, aztán kézcsók. A 11-5ös mérleg (hiába örültem neki én is) bőven csalóka, nem fogunk minden évben topcsapatokat upsetelni, a playoff-szereplésnek idén az volt a legnagyobb hozadéka, hogy legalább a Brownsot szívattuk egy kicsit a pick értékvesztésével.
Nekem az a legnagyobb bajom, hogy nemigazán van depth a csapatnál, a fő probléma továbbra is a két fal megerősítése, illetve minőségi cserék beszerzése. Ahogy Stev is írta, az FA-k nagy része nyugodtan mehet, amerre lát, viszlát és kösz a halakat, én mondjuk még Connert megtartanám.


A tegnapról meg röviden annyit, hogy:
Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha!Simon Tibor
Lényegében ugyanúgy hihetetlen, hogy mit játszott a csapat a 2. félidőben, mint a Chiefs ellen, csak most az előjele negatív.JSanyo
Felőlem Conner is maradhat, de szerintem Bethea elég drága lesz.. Viszont nézve a Cap spaceket, orbitális fizukat nem kell fizetnünk...
Dead money elenyésző... Úgyhogy 2-3 elit falember hozható csak jól kell strukturálni a szerződéseket..
A következő 4 év Cap Space most: 2014, 37,1 2015, 61,7 2016, 91,3 2017, 100+
Igaz csalóka mert 16-17ben jár le Luck és a WR ek contractja ami súlyos pénz lesz,
Aki szeretne "játszani Gm-esdit 😀
 overthecap.com/calculator/?Team=Colts

több mint 10 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
én is minden draft cetlit és szabad dollárt az OL-re és a védelemre áldoznék. Ez a wr corp nagyon is összeállt a végére. Whalen nagy kedvenc lesz rövid időn belül. TY már-már elitnek nevezhető, és Rogersbe pedig simán ott van az a potenciál amiért akár egy 2 körös cetlit ellőhetnénk a drafton. Ugyh felesleges wr-t hozni. Kiegészülve Wayne-el és Allen-el kedvére válogathat majd Luck. Na meg ugye Fleener, aki ha lassan is, de biztos fejlődést mutat.
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nem kenődtem el annyira a kieséstől, hiszen ezek a srácok fél lábbal még az NCAA-ben vannak és már kétszer is playoffba jutottak. Tovább kell foltozni azokat a lyukakat. Én nagyjából csak az OL-re koncentrálnék off seasonben és D-re. Láttuk tegnap, hogy azért Andris nem szeret annyira folyamatos nyomás mellett dobálni. Ahogy volt ideje 2 TD is lett belőle. A D-ről meg annyit, hogy nagyon szar volt nézni, hogy a playek nagy részénél a Safetyknél kezdődött a védekezés...Külön kiemelném Whalen-t. Azok után, amit tegnap csinált és kapott és türt, azok után már értelmet nyert Pagano mondata, amikor azt mondta, hogy ő lehet a köv. Welker. Nincs itt para szerintem WR-ek területén, Wayne sérülésekor már majdnem azt hittük😊 Na jövőre is Go Colts és kezdődhet a házi GM-kedés😊

több mint 10 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
FA-ról + Draftról amit mindenképpen hoznék, az egy no 1-nek is jó WR (ok, ott van Wayne ,de idős már). Da'Rick lehet ilyen, de eddig volt 2-3 jó meccse. Egy fullos TC + pre season után meglátjuk, de én akkor is hoznék egy WR-t.
Kelleni fog a DL + az LB sor mélyítése is, mert az nonszensz, hogy Mathis generálja az egyedüli pass rusht.
Orakpo az álmom, de ő is esélytelen sajna.
Kelleni fog DB is, Toler nem jött be, Vontae se az igazi. DB coach váltás nem lenne célra vezető? Annyira nem értek hozzá, nyugodtan írjátok, ha hülyeség. Csak sztem azért az emberállomány elég fasza a DB sorhoz (Landry,Bethea,Davis,Toler, Butler..).Borbinho
szerintem itt a PO-ban kiderült,hogy nem kell WR-t hozni, mert Brazil,Rodgers bevált és a TC után csak királyabbak lesznek, Whalen személyében meg lett a saját Welkerünk vagy Edelmanünk, Hilton-t nagyon nem tudom senkivel összehasonlítani egy 175 centiméteres törpe beast! Wayne kiegészíti majd ezeket a fiatal srácokat. Ezekre a nevekre plusz Allen-Fleener duóval egy Patriots féle spread taktikával ligaverő offense lehet..ehhez az kéne, hogy FAről meg draftról befoltozzuk az offense falat.

Ha rendbe szeretnénk hozni a Front7-t akkor nem fér bele egy sztár WR szerintem.
A DB-kel nem Pagano foglalkozik külön is? nyilván azért van külön edző ,de Pagano bármikor betud segíteni szerintem.

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szeretnék nektek gratulálni az egész szezonhoz, mert nagyon nagy tett volt, amit nyomtatok. Hülye fejjel bele olvastam az NSO-s kommentekbe, de nem kellett volna. Luck néhol egészen parádésan játszott, igazi vezér volt. A hibák benne vannak a játékában, de ez egyértelműen a rutintalanságnak köszönhető. Sok sikert a következő szezonra. Van potenciál a csapatban. Ha tudtok Luck mögé tenni egy normális védelmet, akkor biztos vagyok benne, hogy Luck fog nektek gyűrűt hozni.
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nem igazán értem a fanyalgókat. Egy teljes rebuild utáni 2. évben nyertünk meccset a PO-ban, amire sok csapat szurkolói 10+ éve várnak. Számomra csodálatos szezon volt, nem várt eredményességgel. A 4. negyed elejéig meccsben voltunk ezen a meccsen is, és egyetértve dugo-val ez a meccs szerintem is az OL-on ment el, ezzel kell kezdeni valamit.Tallu
Az a probléma, hogy ha Grigson ezen a tavasszal-nyáron nem hoz komolyabb upgrade-et, akkor megint kezdődik ugyanaz a tendencia, mint ami Manning-éra vége fele volt, hogy van egy darab irányítónk pár WRrel, aztán kézcsók. A 11-5ös mérleg (hiába örültem neki én is) bőven csalóka, nem fogunk minden évben topcsapatokat upsetelni, a playoff-szereplésnek idén az volt a legnagyobb hozadéka, hogy legalább a Brownsot szívattuk egy kicsit a pick értékvesztésével.
Nekem az a legnagyobb bajom, hogy nemigazán van depth a csapatnál, a fő probléma továbbra is a két fal megerősítése, illetve minőségi cserék beszerzése. Ahogy Stev is írta, az FA-k nagy része nyugodtan mehet, amerre lát, viszlát és kösz a halakat, én mondjuk még Connert megtartanám.


A tegnapról meg röviden annyit, hogy:
Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha!Simon Tibor
Lényegében ugyanúgy hihetetlen, hogy mit játszott a csapat a 2. félidőben, mint a Chiefs ellen, csak most az előjele negatív.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 929 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jó a WR corp, de sok a fiatal, szerződések majd lejárnak 1-2 éven belül, ha Wayne nem lesz itt, akkor abban biztosak lehetünk ,hogy jön egy no 1 WR. Vagy draft, vagy trade(Rice?), vagy FA. És akkor nem hiszem, hogy meg tudjuk majd tartani az összes WR-ünket. Brazill lenyom egy 1000 yardos szezont és elmegy mint Garcon...TY remélem marad sokáig, imádom a palit.

Allen tuti hogy nagy upgrade lesz, ahogy Wayne is. De Donald Thomast csomóan emlegetik, hogy mekkora hiányzó.Na mekkora? Ok, a mi fos OL-ünkhöz képest jobb, ez tény. De eddig kb 1 olyan szezonja volt a ligában, ahol kezdőként számoltak vele. Idén 2 meccs után ment IR-re. Mi miatt ő a megoldás? Inkább csengessünk ki nagypénzt majd egy Levitre szintű emberért. Alex Mack pl FA lesz ha nem kap új szerződést, én őt imádnám a fal közepén. Jon Asamoah a másik álmom a KC-ból, de őt is megtartja sztem jelenlegi csapata.

FA-ról + Draftról amit mindenképpen hoznék, az egy no 1-nek is jó WR (ok, ott van Wayne ,de idős már). Da'Rick lehet ilyen, de eddig volt 2-3 jó meccse. Egy fullos TC + pre season után meglátjuk, de én akkor is hoznék egy WR-t.
Kelleni fog a DL + az LB sor mélyítése is, mert az nonszensz, hogy Mathis generálja az egyedüli pass rusht.
Orakpo az álmom, de ő is esélytelen sajna.
Kelleni fog DB is, Toler nem jött be, Vontae se az igazi. DB coach váltás nem lenne célra vezető? Annyira nem értek hozzá, nyugodtan írjátok, ha hülyeség. Csak sztem azért az emberállomány elég fasza a DB sorhoz (Landry,Bethea,Davis,Toler, Butler..).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."