Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na azért nedicsérjuk túl mert még le fog kelleni váltani a sign-emet :-Pm-bryo
1-9el állunk a rebuliding 4. évében. Nem fenyegeti a pasast a túldicsérés veszélye. És ha Henne be tudja magát betonozni a kezdő Qb poszton, akkor hivatalosan is annyi neki (is).

Kis személyes siker, hogy az elvtelen Blackmon pártolásom végre kifizetődött! JB az JB! Ez a két betű a siker hírnöke!

Azért az elgondolkodtató, hogy a "Blackmon pontatlanul, nem megfelelően futja a route-ot" volt az általános vélekedés vele kapcsolatban, aztán most kiderült, hogy az a route amint Ő fut, az tulajdonképpen egészen hasonló a felrajzolthoz, és oda lehet dobni azt a labdát. Ha nem seggen dobják a labdával, vagy méterrel mögé, hanem szépen elé repül a laszti, akkor a YAC mutató is mindjárt másképpen fest.
Shorts - Blackmon páros WR-ben abszolút vállalható lett. Sőt! Ezzel jó pár évig le lehet tudva a WR kérdés, már csak egy-két kétméteres jeti kell, aki a Red Zoneban lehúzza a labákat. Robinson sajnos...hát ezt megint megszívta a JAX. Sessionnel párban.
Húsrágó
Biztos a Texasi atmoszféra jó hatással van rá. Collegeban gyakran játszott ott és jól. 😀
És igen ezzel a meccsel megmutatta, hogy van benne potenciál. Kiváncsi vagyok tudja-e ezt a formát állandósítani. Mindenestre átvette a vezetés elkapott yardokban a rookiek között(a Browns 2. körös supplemental draft pickje, Josh Gordon 13 yarddal lemaradva a 2. mögötte). 2-3 hete még RBk is voltak előtte ezen a téren....

Robinson - nem hallottam róla semmit meccs után. Ma kiderül, hogy van-e megint valami baja a fejével. Ha igen az már több mint aggasztó és nem csak idénre nézve...

Kiváncsi leszek Mularkey kijelöli-e a kezdő QBt a hétvégére a mai sajtótájékoztatón és ha igen, kit?
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Kis személyes siker, hogy az elvtelen Blackmon pártolásom végre kifizetődött! JB az JB! Ez a két betű a siker hírnöke!

Azért az elgondolkodtató, hogy a "Blackmon pontatlanul, nem megfelelően futja a route-ot" volt az általános vélekedés vele kapcsolatban, aztán most kiderült, hogy az a route amint Ő fut, az tulajdonképpen egészen hasonló a felrajzolthoz, és oda lehet dobni azt a labdát. Ha nem seggen dobják a labdával, vagy méterrel mögé, hanem szépen elé repül a laszti, akkor a YAC mutató is mindjárt másképpen fest.
Shorts - Blackmon páros WR-ben abszolút vállalható lett. Sőt! Ezzel jó pár évig le lehet tudva a WR kérdés, már csak egy-két kétméteres jeti kell, aki a Red Zoneban lehúzza a labákat. Robinson sajnos...hát ezt megint megszívta a JAX. Sessionnel párban.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Cecil Shorts már a 2. yard/catch arányban. 20.1re javult tegnap. Ezzel 2. Vincent Jackson (20.3) mögött.
Végre egyszer bejött vele kapcsolatban a "Walking Dead" alsóbb osztályú playerek utáni imádata. 😀iktriad
Mondjuk ez úgy lett volna az igazi ha egy ismeretlen alsó osztályú gyerekből lesz sztár. Shortsot azért minden NFL csapatnál számon tartották.Höri
"Ünnep"rontó! 😉Húsrágó
Akik beváltak a "scout pickjei" azok szinte mind ismertek voltak:
Lane, Shorts és egészen az utóbbi hetekig Jennings.

Talán Derek Cox a nagy kivétel, mert róla nem sokan hallottak asszem a draftig, még asszem itt sem(ugyanez igaz Knightonra is - de ő FBSes suliból jött). Ahhoz képest elég jó lett, jó úton van ahhoz, hogy 4 idényből harmadszor is pick leader legyen. iktriad
Na azért nedicsérjuk túl mert még le fog kelleni váltani a sign-emet :-P
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cecil Shorts már a 2. yard/catch arányban. 20.1re javult tegnap. Ezzel 2. Vincent Jackson (20.3) mögött.
Végre egyszer bejött vele kapcsolatban a "Walking Dead" alsóbb osztályú playerek utáni imádata. 😀iktriad
Mondjuk ez úgy lett volna az igazi ha egy ismeretlen alsó osztályú gyerekből lesz sztár. Shortsot azért minden NFL csapatnál számon tartották.Höri
"Ünnep"rontó! 😉Húsrágó
Akik beváltak a "scout pickjei" azok szinte mind ismertek voltak:
Lane, Shorts és egészen az utóbbi hetekig Jennings.

Talán Derek Cox a nagy kivétel, mert róla nem sokan hallottak asszem a draftig, még asszem itt sem(ugyanez igaz Knightonra is - de ő FBSes suliból jött). Ahhoz képest elég jó lett, jó úton van ahhoz, hogy 4 idényből harmadszor is pick leader legyen.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Cecil Shorts már a 2. yard/catch arányban. 20.1re javult tegnap. Ezzel 2. Vincent Jackson (20.3) mögött.
Végre egyszer bejött vele kapcsolatban a "Walking Dead" alsóbb osztályú playerek utáni imádata. 😀iktriad
Mondjuk ez úgy lett volna az igazi ha egy ismeretlen alsó osztályú gyerekből lesz sztár. Shortsot azért minden NFL csapatnál számon tartották.Höri
"Ünnep"rontó! 😉
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cecil Shorts már a 2. yard/catch arányban. 20.1re javult tegnap. Ezzel 2. Vincent Jackson (20.3) mögött.
Végre egyszer bejött vele kapcsolatban a "Walking Dead" alsóbb osztályú playerek utáni imádata. 😀iktriad
Mondjuk ez úgy lett volna az igazi ha egy ismeretlen alsó osztályú gyerekből lesz sztár. Shortsot azért minden NFL csapatnál számon tartották.Höri
Igen tudom. Még itt is draftolva lett asszem mock draft és GM Gameben is.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cecil Shorts már a 2. yard/catch arányban. 20.1re javult tegnap. Ezzel 2. Vincent Jackson (20.3) mögött.
Végre egyszer bejött vele kapcsolatban a "Walking Dead" alsóbb osztályú playerek utáni imádata. 😀iktriad
Mondjuk ez úgy lett volna az igazi ha egy ismeretlen alsó osztályú gyerekből lesz sztár. Shortsot azért minden NFL csapatnál számon tartották.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De ha Gabbert véletlenül ugyanolyan szar lenne mint eddig, még mindig trédelhettek Clausenért, benne is sok fantázia van. Komolyan nem értem azokat, akik még mindig hisznek a csodában. Ma kiderült, hogy nem mindenki más szar és Gabbert a meg nem értett zseni, hanem ő alkalmatlan és fogja vissza a többieket.gabokocka
Erre a felvetésedre jól rímel az egyik amerikai Jax szurkoló régebbi megállapítása, miszerint éleslátásáról híres GM-ünk saját kútfőből pontosan olyan játékosokat draftol az esetek 90%-ában, mint ő maga.
Nagy önfegyelem (értsd: legalábbis halvérűnek tűnik) és remek munkamorál, jó ember a pályán kívül, sokat tesz a helyi közösségért, sztárallűrök nuku, csak éppen a tehetség hiányzik...N-Drew
Ennél tökéletesebb leírást még nem olvastam a Gene draft rendszerről. 😀
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
De ha Gabbert véletlenül ugyanolyan szar lenne mint eddig, még mindig trédelhettek Clausenért, benne is sok fantázia van. Komolyan nem értem azokat, akik még mindig hisznek a csodában. Ma kiderült, hogy nem mindenki más szar és Gabbert a meg nem értett zseni, hanem ő alkalmatlan és fogja vissza a többieket.gabokocka
Erre a felvetésedre jól rímel az egyik amerikai Jax szurkoló régebbi megállapítása, miszerint éleslátásáról híres GM-ünk saját kútfőből pontosan olyan játékosokat draftol az esetek 90%-ában, mint ő maga.
Nagy önfegyelem (értsd: legalábbis halvérűnek tűnik) és remek munkamorál, jó ember a pályán kívül, sokat tesz a helyi közösségért, sztárallűrök nuku, csak éppen a tehetség hiányzik...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
További statkukázás:
Cecil Shorts már a 2. yard/catch arányban. 20.1re javult tegnap. Ezzel 2. Vincent Jackson (20.3) mögött.
Végre egyszer bejött vele kapcsolatban a "Walking Dead" alsóbb osztályú playerek utáni imádata. 😀

Szerintem is jó hogy végig küzdöttek és megszorongatták a teheneket.Egyébként a döntetlen hogy van számítva pontokban?m-bryo
A mérleg kap egy harmadik számot. Ha X lett volna akkor 1-8-1el állnánk most.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szerintem is jó hogy végig küzdöttek és megszorongatták a teheneket.Egyébként a döntetlen hogy van számítva pontokban?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt jó döntésnek érzitek, amikor Mularkey a végén 4. és 10-nek ismét neki ment félpályánál (volt egy korábbi 4. és 10, de ott muszály volt, mert hátrányba voltatok az OT-be)? Ha puntoltok könnyen döntetlen lehetett volna, nem sok idő volt már hátra.DC
Ha a Jags "suck for akárki" módban van, akkor már a TO-beli helytállásra se volt szükség, mert az alap játékidőben szépen helytállt a csapat, eladható a meccs, és besöpörve a "L". De nem gondolnám, hogy ennyire suck módban tolná a csapat, akkor pedig a döntetlen nem győzelem, nem sok értelme van arra játszani.

Szerintem a hibát a 4. negyedes védekezéssel követte el a csapat, amikor 2 TD-es előnynél átment prevent védekezésbe. Onnantól kezdve Schaub 16-ból 16 sikereset passzolt. NFL csapatok mondjuk gyakran megcsinálják ezt, de a ti esetetekben azért az #O-nak nem ez a normális teljesítménye, erősen benne volt a kockázat, hogy végetér a "csodanap" és jön egy 3#out. Ilyen esetben én biztos úgy védekeztem volna továbbra is, mint előtte. (Azzal is megtörténhetett volna ugyanez, de jobbak lettek volna az esélyek.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a futójátékunk(!) tök utolsó a ligában? Viszont mind szerzett pontokban, mint passoffenseben elmozdultunk a 32. helyről.
29.ek vagyunk szerzett pontokban (mögöttük van az Eagles(!), a Cards és a Chiefs), és 25. helyre jött fel a passz offense.

Azt jó döntésnek érzitek, amikor Mularkey a végén 4. és 10-nek ismét neki ment félpályánál (volt egy korábbi 4. és 10, de ott muszály volt, mert hátrányba voltatok az OT-be)? Ha puntoltok könnyen döntetlen lehetett volna, nem sok idő volt már hátra.DC
Igen. 1-8al, OTben, a Texans otthonában 3 perccel a vége előtt mi vesztenivalója van? Semmi. Bátor döntés volt, de nem jött be. MM mondta a meccs után, hogy ő nyerni akart a hosszabításban, nem az Xre játszani.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Azt jó döntésnek érzitek, amikor Mularkey a végén 4. és 10-nek ismét neki ment félpályánál (volt egy korábbi 4. és 10, de ott muszály volt, mert hátrányba voltatok az OT-be)? Ha puntoltok könnyen döntetlen lehetett volna, nem sok idő volt már hátra.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jól láttam, Blackmon jelenleg vezet a rookiek között elkapott yardokban!

Ugyanebben a kategóriában Shorts 3. a másodévesek között. Csak Green és Julio előzi meg.

Bár az SNF (és az MNF) adati nincsenek köztük, Poz és Allen is Top 10ben van tackleökben.
Bloodluszny orrát összevarrták, az orrnyergénél szakadt fel a bőr.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem feltétlenül jó, sőt 😛Wyatt
Igen tudom. Bár s pick az OTben Coxtól szép volt.

De ha Gabbert véletlenül ugyanolyan szar lenne mint eddig, még mindig trédelhettek Clausenért, benne is sok fantázia van. Komolyan nem értem azokat, akik még mindig hisznek a csodában. Ma kiderült, hogy nem mindenki más szar és Gabbert a meg nem értett zseni, hanem ő alkalmatlan és fogja vissza a többieket.gabokocka
Teljesen le kell főnie a kávénak. Plusz ha így játszik, Hennevel még veszélybe kerül az 1/1. 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Két nem túl szép stat:
Jaguars D: the 640 yards allowed and 504 passing yards allowed BOTH franchise records.
Ennek ellenére:
Derek Cox 16 tackles, 1 INT;
Russell Allen 15 tackles,
Paul Posluszny 15 tackles, 1 INT, 1 FF.

És bár Henne fantasztikus volt, főleg az elején - erre érdemes egy pillantást vetni:
Chad Henne started 12/16. Finished 16/33. Means he was 4/17 down the stretch.
Mularkey azt mondta, a héten eldönti ki lesz a kezdőQB a Titans ellen. iktriad
Őőő, am a cornereknél a sok tackle nem feltétlenül jó, sőt 😛

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
De ha Gabbert véletlenül ugyanolyan szar lenne mint eddig, még mindig trédelhettek Clausenért, benne is sok fantázia van. Komolyan nem értem azokat, akik még mindig hisznek a csodában. Ma kiderült, hogy nem mindenki más szar és Gabbert a meg nem értett zseni, hanem ő alkalmatlan és fogja vissza a többieket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco véleménye a QB kérédésről:
Let Gabbert play. Find out if he is the future. If not, you know Henne is not.
Adam Stites videóösszefoglalója a meccsről:
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez szívás. De annyira jellemző:
The Jaguars are the first team in NFL history to score in overtime and lose.

De hogy valami vidámat is mondjak - idén több pontot szereztünk mint az Eagles! 😀

És idén a 2 QB 9 TDt és 0 picket dobott idegenben - 5 meccsen!

Érdekes írás QB ügyben:
 www.bigcatcountry.com/crows-nest/2012/11/18/3663430/chad-henne-starting-jaguars-news-titans

Mellesleg lehet, hogy szegény Robinson a meccs legvégén összeszedett egy újabb agyrázkódást. Ez nem hivatalos (még), de úgy tűnt. Ha ez így van, az nagy gáz. És nem csak idénre nézve...
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Delonso írta be a topikunkba, hogy Henne ilyen szempontból hasonló, mint Garrard volt. N-Drew
Annyi kitétellel, hogy Garrard (jó én vele elfogult vagyok, mert nagyon kedvelem) azért univerzálisabb mint Henne, aki néha megindul, de nem nagyon tud mozogni a zsebben. Azonban bízom benne megembereli magát, megérdemelnétek végre egy normális QB-t megint, mert idén tényleg van pár szerethető játékosotok, akikből akár csapat is lehetne.Delonso_
Az elfogultság Garrard-al nálam is megvan, tény, hogy ő képes volt futással is veszélyeztetni. De ez az elkapógárda úgy tűnik jóval többre hivatott, mint amit Gabbert volt képes kihozni belőlük. Amúgy Lefty-nek is szurkolok, hogy alkosson valamit a Steelers-el. A nagy szívét mindig sokra értékeltem, csak azt a NE elleni 2005-ös Wild Card meccset tudnám feledni...

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Delonso írta be a topikunkba, hogy Henne ilyen szempontból hasonló, mint Garrard volt. N-Drew
Annyi kitétellel, hogy Garrard (jó én vele elfogult vagyok, mert nagyon kedvelem) azért univerzálisabb mint Henne, aki néha megindul, de nem nagyon tud mozogni a zsebben. Azonban bízom benne megembereli magát, megérdemelnétek végre egy normális QB-t megint, mert idén tényleg van pár szerethető játékosotok, akikből akár csapat is lehetne.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Kicsit más érzés így kikapni. Gabby-nek reszeltek. Henne előtt megemelem a kalapom, pedig szidtam, mint a bokrot. Rendesen rám cáfolt. Egy meccsen kb. több emlékezeteset produkált, mint Blaine az eddigi összes meccsén. Ettől még a Raiders ellen bűn szar volt, szóval azért a hurráoptimizmus vele kapcsolatban várat még magára. Delonso írta be a topikunkba, hogy Henne ilyen szempontból hasonló, mint Garrard volt. Tök homály meccs után jön a gatyába sz*rás, mert olyan jó.
Blackmon-ban eddig is bíztam, ma nagyon megszolgálta. Pedig én tőle második, harmadik szezonjára vártam ilyen teljesítményt. Shorts-nak örülök még baromira, ő végig konzisztens az idényben. Marcedes is nagyot játszott ma. Összességében az, hogy Henne így tudta mozgatni ezt az offense-t, azt hiszem sokkal egyszerűbbé tesz a jövőre nézve egy csomó dolgot. A komplett WR/TE brigád szárnyakat kapott és mindezt a Texans ellen idegenben. Parmele meg ma valóban lemosta Jennings-et (akit ettől még továbbra is csípek, csak sajnos kevés).
Poz (szerintem a legjobb játékosunk az idényben) megint megmutatta, hogy kéne kinéznie egy vezérnek a pályán. Cox & Mosley szintén nagyot játszottak.
Csatlakozom azokhoz, akik szerint innentől a Gabbert projektnek annyi kell, hogy legyen. Kíváncsi vagyok mondjuk én is az előttünk álló hétre. Mivel nincs egyértelmű "kiválasztott" a draftról QB posztra, érdekes lesz milyen utat választ majd a vezetés. 6 meccs van vissza és a mai játék alapján, ha Henne ilyen dolgokra képes, akkor kinézhet pár győzelem. Főleg, ha még MoJo is visszatér valamikor. A mai érzéseim alapján, ha Henne jól teljesít a továbbiakban (kezdőként), jöhet Geno (tudom, homerség), meg a következő szezon. Jelenleg annyira rosszul állunk, hogy egy 3/4-13/12-es zárással is elhozhatjuk tán Smith-t. GO JAX!!!

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két nem túl szép stat:
Jaguars D: the 640 yards allowed and 504 passing yards allowed BOTH franchise records.
Ennek ellenére:
Derek Cox 16 tackles, 1 INT;
Russell Allen 15 tackles,
Paul Posluszny 15 tackles, 1 INT, 1 FF.

És bár Henne fantasztikus volt, főleg az elején - erre érdemes egy pillantást vetni:
Chad Henne started 12/16. Finished 16/33. Means he was 4/17 down the stretch.
Mularkey azt mondta, a héten eldönti ki lesz a kezdőQB a Titans ellen.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henne 4 TDje mellesleg franchise rekord beállítás. Ha Oaklandben csak negyed ennyire játszott volna jól ...

Hadd ne keressek vissza, hogy hányan fikáztátok itt a 6.-7. meccs körül.Maka
Akkor úgy tűnt, hogy egy újabb bust lesz belőle. De ma reményt adott a játéka. Nem is kicsit.

bejött a tippem, Blackmon csak Gabbert miatt sztrájkolt 😀 Csak sikerüljön a puccs kísérlet...Höri
ezek után megint jön gabbert, 18 kísérlet, 5 jó, 23 yard és két pick...gabokocka
A Titans D nem ilyen erős. Bár otthon játszunk, ami nehezítő körülmény.