Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mathis mikor fénykorában volt úgy hívták hogy SHUTDOWN corner,nem mellesleg probowler,és a legtöbb INT-et ő szerezte,úgyhogy kérlek,ne emlegessük egy lapon őket!!! 😛armando83
Ettől még most rosszabb, mint Cox...
Nem véletlen, hogy kint azt mondják, Mathis azt csinál amit akar a szezon után, de Coxot vissza kell hozni.
És tavaly Derek nagyon közel volt ahhoz, hogy shutdown cornernek lehessen hívni.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Mathis mikor fénykorában volt úgy hívták hogy SHUTDOWN corner,nem mellesleg probowler,és a legtöbb INT-et ő szerezte,úgyhogy kérlek,ne emlegessük egy lapon őket!!! 😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cox nem egy Mathis,se nem egy Cromartie,vagy éppenséggel Charles Woodson,szal nem értem mire isteníted 😮armando83
Nem istenítem, csak közlőm a tényt a rosteren lévő jelenleg legjobb cover cornert kritizálod. Mathis rosszabbb, Ross rosszabb, Middleton sokkal rosszabb.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Cox nem egy Mathis,se nem egy Cromartie,vagy éppenséggel Charles Woodson,szal nem értem mire isteníted 😮

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Attól hogy nagyágyúk verték Cox-ot nekem nem lett nagy játékos,ilyenekkel tele a polc....Ráadásul lelkileg is gyenge,szal...armando83
Ezt a "lelkileg gyenge" dolgot felejtsd már el. Az a 2. évében volt, mikor JDR vele szívózott. Azóta nem merült fel ez a probléma vele.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Attól hogy nagyágyúk verték Cox-ot nekem nem lett nagy játékos,ilyenekkel tele a polc....Ráadásul lelkileg is gyenge,szal...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igaza van Sobrinak,Tebow egy faktor -ennyi,attól függetlenül szorítiok Blaine-nek!!!

Cox????-egy rakás szar,csak te isteníted Ik,mint anno Gene Smith-t,mikor nyitod már ki a szemedet???
Hány nagy WR-t tűntetett el???????Nem úgy mint Monroe,aki letakarít mindenkit!armando83
Cox sérült háttal játszik. És a legjobb CBnk jelenleg, de toronymagasan. Csak mondom.
És egy lista, hogy kiknek volt jó napjuk ellene idén:
A.J. Green, Brandon I Marshall, Calvin Johnson, Reggie Wayne. Csupa "szar" játékos...

Timmy meg itt egyedül nem fog meccseket hozni. Denverben egy kibaszott jó védelem tartotta meccsben a Broncost, hogy a 4. negyed legvégén jöjjön a Tebow-time. Sok sikert ezt összehozni a Houston, az Indy és ha Locker is belejön a Titans ellen...
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Igaza van Sobrinak,Tebow egy faktor -ennyi,attól függetlenül szorítiok Blaine-nek!!!

Cox????-egy rakás szar,csak te isteníted Ik,mint anno Gene Smith-t,mikor nyitod már ki a szemedet???
Hány nagy WR-t tűntetett el???????Nem úgy mint Monroe,aki letakarít mindenkit!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
És vele kb ugyanott lennénk mint szöszivel. Ha már QBt váltunk, akkor minőségi csere legyen, ne egy ugyanolyan szart hozzunk (bocsi Sobri), ami már most is megvan. És mielőtt valaki azt mondja, hogy Tebow sokkal jobb, Gabbert jelen állás szerint idén kb 3000+ yardot és 17-20 TDt hozhat össze még idén is, és nem hiszem, hogy Timmy ennél többre lenne képes, ami indokolna egy cserét.
iktriad
Semmi baj, de erre csak annyit, hogy ha mindenképpen számokat akartok nézni, akkor Tebow-nál a W-L mutatót ajánlom, nem pedig yardokat vagy dobott TD-t, passzszázalékot.
Azt már ki se fejtem, hogy ha ide kerülne, és hozná szépen a meccseket, ami ugye a specialitása, hogyan éreznéd magad mint jaxfan, amikor a csapatod bárkit elkaphat, senki ellen se eleve esélytelenül lép pályára, van benne tűz, tartás, önbcsülés, küzdenitudás, motiváltan, összeszedetten hoznák a tudásuk 110%-át - mert Tebow ezt tudja adni egy csapatnak.
És sokszor az önbecsülés visszaadása többet ér 6000 yardnál és 60 TD-nél is.
És Tebow ebben nem csak Gabbertnél jobb, hanem top3 az egész NFL-ben.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki nem találjátok ki az egyedüli Jags játékos a Top 5ben a posztján a Pro Bowl szavazáson.

(dobpergést kérek) Bryan Anger! (5. a punterek közt).
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/43603/the-afc-south-in-early-pro-bowl-voting

Injury reort:
MJD, Lowery, Greg I Jones, Mathis, Meester(pihent) DNP
Gabbert teljes értékűen edzett.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Britton kezdő akar lenni és elnézve mind a 32 csapat keretét, jutni is fog neki helyHöri
Ha olyan jó formában lenne, nem két UDFA (az egyik ráadásul rookie) lenne jelenleg nálunk a kezdő LG és RT...Mondjuk ha Meester visszavonul, akkor Brewsterből lehet C, és akkor az LG poszt kiadó, bár jövőre visszatér Rackley is az IRről.

A védő FAk - itt már több elgondolkodtató jelölt van:

LB Daryl Smith
CB Derek Cox
CB William Middleton
DE John Chick
DE George Selvie
DT Terrance Knighton
LB Kyle Bosworth
CB Rashean Mathis
S Chris Harris

Cox - őt mindenképpen vissza kell hozni.
Daryl Smith - 1 éves szerződést adnék neki.
Chick és Selvie jó lenne ha visszajönne egy okos szerződés mellett.
Mathis ha olcsón, kevés pénzért itt marad, akkor igazoljuk újra, ha nem, tesztelje a piacot, bár ő is olyan mint Meester, már nincs sok benya a tankban.
Knighton nagy kérdőjel - mint ahogy az egész szezonja is az...
A többiek mehetnek.


Mularkey mondott egy érdekeset ma szöszivel kapcsolatban:
Mike Mularkey said Gabbert is improving, but did offer on deep passes, needs to take chances and "let it go".
Mondjuk ezt Bratkowskival is megbeszélhetné MM. Nem hiszem, hogy szöszi odavan a 10-15 yardos passzhívásokért...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Britton kezdő akar lenni és elnézve mind a 32 csapat keretét, jutni is fog neki hely

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a idény utáni offensive FAink kistája:

FB Greg Jones
OL Eben Britton
C Brad Meester
RB Rashad Jennings
RB Jalen Parmele
TE Zach Potter
WR Michael Spurlock
WR/TE Maurice Stovall
FB Will Ta'ufo'ou

Hát nem fog senki se egy vagyonba kerülni innen....
Én Greg Jonest és Spurlockot visszahoznám olcsón. Brittont, ha nem kér sokat, mint OT és G depth és talán Jenningst. Meester ha akar még focizni, és nem kér sokat visszajöhet. De inkább jobb lenne, ha visszavonulna az év végén.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
95%, hogy Gene draftol? Khan megerősített most a pozicióját?Húsrágó
Kimaradt a "nem" a hogy és Gene között. #iktriadfail 😀

Ik! Olvastam valahol, hogy Garrard egészséges és csapatot kerestet magának az ügynökével. Nincs még vége a karrierjének.Bazzani
Az idén augusztusban műtött bokája és a tavalyi hátbaja miatt inkább tartózkodnék attól, hogy leigazolja bárki is. Sajnos neki is vissza kéne vonulnia. Az átlag feletti tartóssága és szívossága is a múlté, és jobb sem lett az elmúlt 2 évben.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ik! Olvastam valahol, hogy Garrard egészséges és csapatot kerestet magának az ügynökével. Nincs még vége a karrierjének.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
6) Tudom, hogy az a mantrád Ik, hogy Tebow nem akart ide jönni, de erről már diskuráltunk és erőssen eltér a véleményünk, hogy ki mondott igazat akkoriban Tebow vagy Elway.Húsrágó
Írtam már, ugyanazt az ajánlatot tettük le a Broncos elé mint a Jets. Elwaynek mindegy volt. Az esetleg belejátszhat (ezt mondogatták a trade idején), hogy állítólag azt mondták nálunk, hogyha idejön, nem játszhat QB poszton, hanem mint TE/RB számítanak rá.

És vele kb ugyanott lennénk mint szöszivel. Ha már QBt váltunk, akkor minőségi csere legyen, ne egy ugyanolyan szart hozzunk (bocsi Sobri), ami már most is megvan. És mielőtt valaki azt mondja, hogy Tebow sokkal jobb, Gabbert jelen állás szerint idén kb 3000+ yardot és 17-20 TDt hozhat össze még idén is, és nem hiszem, hogy Timmy ennél többre lenne képes, ami indokolna egy cserét.
Ne beszélve arról, hogy gyakorlatilag a semmiért kéne eltradelni egy 4.-5. körös picket(és jövőre már 95% hogy Gene draftol majd...).



iktriad
95%, hogy Gene draftol? Khan megerősített most a pozicióját?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdemes átböngészni ezt a topikot, de legalább az első és negyedik oldalt a 2013-as draft QB prospectjeiről. A beszélgetés még 2011. decemberében kezdődött. Vajon mennyit változott a világ azóta?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
6) Tudom, hogy az a mantrád Ik, hogy Tebow nem akart ide jönni, de erről már diskuráltunk és erőssen eltér a véleményünk, hogy ki mondott igazat akkoriban Tebow vagy Elway.Húsrágó
Írtam már, ugyanazt az ajánlatot tettük le a Broncos elé mint a Jets. Elwaynek mindegy volt. Az esetleg belejátszhat (ezt mondogatták a trade idején), hogy állítólag azt mondták nálunk, hogyha idejön, nem játszhat QB poszton, hanem mint TE/RB számítanak rá.

És vele kb ugyanott lennénk mint szöszivel. Ha már QBt váltunk, akkor minőségi csere legyen, ne egy ugyanolyan szart hozzunk (bocsi Sobri), ami már most is megvan. És mielőtt valaki azt mondja, hogy Tebow sokkal jobb, Gabbert jelen állás szerint idén kb 3000+ yardot és 17-20 TDt hozhat össze még idén is, és nem hiszem, hogy Timmy ennél többre lenne képes, ami indokolna egy cserét.
Ne beszélve arról, hogy gyakorlatilag a semmiért kéne eltradelni egy 4.-5. körös picket(és jövőre már 95% hogy Gene draftol majd...).
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Most újraolvastam a mockdraft elejét, és a QB vonalon azért van fanyalgás, míg DT és egy rakás DE is van top10-ben, akiknél egyértelműbb, hogy jók lesznek. Különösen a Starról szóló leírás tetszett, ahol Suhhoz hasonló kezdő évet prognosztizálnak a srácnak. Na ilyen figura kell. Irányítani meg jöjjön egy veterán (Garrard?) vagy Szöszi, ha behúz pár meccset (mondjuk most hétvégén 😉 ).Húsrágó
Garrardnak annyi. Annyi sérüléssel ami neki volt, nincs értelme erőltetni.
És ha 1/1es lesz a csapat, az azt is jelenti, hogy szöszi nem tudott komoly fejlődést felmutatni. Marad a QB draft, mégha ez a 2013as QB class eléggé gyengus is (sajnos) főleg az ideihez képest. Mint mondtam, mi szívni is rosszkor tudunk....
iktriad
Gyenge QB classból választani annyira jó ötlet? Remmélem az új GM nem lesz ennyire "vonalas" gondolkodású, hogy mindenáron "QB-t kell húzni" legyen az alapelve.

Nem Sobri csalogatásnak szánom, de igazából itt a tökéletes alkalom elhozni Tebowt - Szöszi mehetne Jetsbe Sanchez mögé padozni! (kövezzetek meg)
1) Szurkolók könnyektől párás szemmel mennek a fanshopba mezért
2) Általános mediahype
3) QB classban senki igazán vonzó nincsen
4) nem tökmindegy, hogy Gabbert csinál egy 4-12-es, vagy Tebow egy bármilyen szezont?
5) Ha nem válik be Tebow mint QB, amire van némi esély (6-10 vagy rosszabb szezont produkál elsőre), akkor a következő drafton húzhat valakit a Jags, Tebow pedig mehetne RB-nek, ami nem olyan rossz opció, MJD mellett.
6) Tudom, hogy az a mantrád Ik, hogy Tebow nem akart ide jönni, de erről már diskuráltunk és erőssen eltér a véleményünk, hogy ki mondott igazat akkoriban Tebow vagy Elway.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt el se hiszem. Alfie "Wiseass" Crow szerint a Jagsnek meg kéne tartania jövőre is szöszit mint kezdő QB, mert a többi opció nem tűnik olyan biztatónak. Íme az érvelése:
 www.bigcatcountry.com/crows-nest/2012/11/13/3638286/jaguars-news-blaine-gabbert-bust-2013

And this isn't because Blaine Gabbert is good, it's because he's not terrible and the alternatives appear to just also be.. not terrible.
Meglep ez az álláspont tőle, mert ő hamar szeret megszabadulni attól, aki nem túl jó, és nem éppen olyan elvakult homer, mint én szoktam általában lenni.

Jelen állás szerint a Chiefsé az 1/1es pick és a mienk az 1/2es:
 www.bigcatcountry.com/2012/11/13/3641452/nfl-draft-2013-jaguars-chiefs-first-pick
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most újraolvastam a mockdraft elejét, és a QB vonalon azért van fanyalgás, míg DT és egy rakás DE is van top10-ben, akiknél egyértelműbb, hogy jók lesznek. Különösen a Starról szóló leírás tetszett, ahol Suhhoz hasonló kezdő évet prognosztizálnak a srácnak. Na ilyen figura kell. Irányítani meg jöjjön egy veterán (Garrard?) vagy Szöszi, ha behúz pár meccset (mondjuk most hétvégén 😉 ).Húsrágó
Garrardnak annyi. Annyi sérüléssel ami neki volt, nincs értelme erőltetni.
És ha 1/1es lesz a csapat, az azt is jelenti, hogy szöszi nem tudott komoly fejlődést felmutatni. Marad a QB draft, mégha ez a 2013as QB class eléggé gyengus is (sajnos) főleg az ideihez képest. Mint mondtam, mi szívni is rosszkor tudunk....
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Tegnap este pótoltam a Chiefs-Steelers meccset. Hát azt kell mondjam, hogy a Chiefs közel sem annyira reménytelen csapat, mint most a Jags. Sőt. Nem kérdés, hogy az 1/1 a Jaguars választása lesz.Húsrágó
Amíg Cassel ott a QB, szoros lesz a meccs. Hihetetlen mennyire visszafogja őket. És ez az ember 60 milliót kapott pár éve... Garrardnak legalább volt azután is jó szezonja(2010), mikor túl sokat kapott. Az biztos, hogy a két jövő évi topp QB inkább oda, mint hozzánk akar majd menni. Ott tényleg minden megvan, kivéve a QBt.

Szerintem Cassel talán még szöszinél is reménytelenebb eset idén. iktriad
Most újraolvastam a mockdraft elejét, és a QB vonalon azért van fanyalgás, míg DT és egy rakás DE is van top10-ben, akiknél egyértelműbb, hogy jók lesznek. Különösen a Starról szóló leírás tetszett, ahol Suhhoz hasonló kezdő évet prognosztizálnak a srácnak. Na ilyen figura kell. Irányítani meg jöjjön egy veterán (Garrard?) vagy Szöszi, ha behúz pár meccset (mondjuk most hétvégén 😉 ).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap este pótoltam a Chiefs-Steelers meccset. Hát azt kell mondjam, hogy a Chiefs közel sem annyira reménytelen csapat, mint most a Jags. Sőt. Nem kérdés, hogy az 1/1 a Jaguars választása lesz.Húsrágó
Amíg Cassel ott a QB, szoros lesz a meccs. Hihetetlen mennyire visszafogja őket. És ez az ember 60 milliót kapott pár éve... Garrardnak legalább volt azután is jó szezonja(2010), mikor túl sokat kapott. Az biztos, hogy a két jövő évi topp QB inkább oda, mint hozzánk akar majd menni. Ott tényleg minden megvan, kivéve a QBt.

Szerintem Cassel talán még szöszinél is reménytelenebb eset idén.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Tegnap este pótoltam a Chiefs-Steelers meccset. Hát azt kell mondjam, hogy a Chiefs közel sem annyira reménytelen csapat, mint most a Jags. Sőt. Nem kérdés, hogy az 1/1 a Jaguars választása lesz.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Delonso - Selvie elismerő szavakat kapott az FTUtól:
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-11-12/story/jaguars-notebook-de-george-selvie-making-most-opportunityiktriad
Hm, jól hangzik. Úgy tűnik kapaszkodik az utolsó esélyébe. Nagyon kíváncsi vagyok arra mi jön ki belőle a hátralévő meccseken.Delonso_
Snapszámok alapján most ő a 3. számú DE Mincey és Lane mögött!