Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
Jaguars first-round pick Justin Blackmon was a no-show for the first day of training camp Thursday, and is officially a holdout.

Kezd kellemetlen lenni a kép így, hogy a húzójátékosok holdoutolni kezdenek. 😛
Jöhet Blackmon és MoJo is Indianapolisba, ha ennyire nincs rájuk szükség. 😀Stez
Ja, még nem tudod? Gabbert isteni lesz idén, bármilyen fakezűből probowler elkapót csinál 0 futójáték mellett is. Balkézzel úgy dob majd mint Mark Brunell fénykorában, jobb keze pedig tökéletes ötvezete Brady-Manning-Brees-Rodgers kezének. Fut majd mint Vick, és olyan hosszú karriert tervez mint Favre. Kb Ő lesz Chuck Norris megfelelője az NFL-ben! 😉Húsrágó
lehet gúnyolódni, de szerintem fog fejlődést mutatni a szöszi.Amadeus91
Neki már csak felfelé van, az biztos! De jelenleg még nem az megváltó elit irányító, aki egyedül viszi a hátán a csapatot.
több mint 11 éve
gsn 3 548
Jaguars first-round pick Justin Blackmon was a no-show for the first day of training camp Thursday, and is officially a holdout.

Kezd kellemetlen lenni a kép így, hogy a húzójátékosok holdoutolni kezdenek. 😛
Jöhet Blackmon és MoJo is Indianapolisba, ha ennyire nincs rájuk szükség. 😀Stez
Nem tudom ki írta ezt, de sok kívánni valót hagy maga után ez a kijelentés.. Hogy a jó égbe holdoutolhat egy olyan játékos, akinek nincs szerződése? Ki az az eszetlen, aki megjelenik szerződés nélkül a TC-ben, ahol ráadásul már kontakt is van...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 059
Jaguars first-round pick Justin Blackmon was a no-show for the first day of training camp Thursday, and is officially a holdout.

Kezd kellemetlen lenni a kép így, hogy a húzójátékosok holdoutolni kezdenek. 😛
Jöhet Blackmon és MoJo is Indianapolisba, ha ennyire nincs rájuk szükség. 😀Stez
Ja, még nem tudod? Gabbert isteni lesz idén, bármilyen fakezűből probowler elkapót csinál 0 futójáték mellett is. Balkézzel úgy dob majd mint Mark Brunell fénykorában, jobb keze pedig tökéletes ötvezete Brady-Manning-Brees-Rodgers kezének. Fut majd mint Vick, és olyan hosszú karriert tervez mint Favre. Kb Ő lesz Chuck Norris megfelelője az NFL-ben! 😉Húsrágó
lehet gúnyolódni, de szerintem fog fejlődést mutatni a szöszi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
MJDnél pattog a pöttyös labda. Neki kéne lépnie. iktriad
Na szerintem ez tévedés. Most kell gesztust gyakorolni a Jags részéről és megteremteni a lehetőségét annak, hogy visszatérhessen, mert így mindenki veszít!
(amúgy a franchise tag jó lenne neki, az a top5 átlaga, ami több mint 8 M/év, de második évre már 120%-os szabály játszana...)

Pl szép gesztus lenne, ha pl D.Smith, Mathis, Gabbert, Lewis, Meester meglátogatná Őt, és kérnék, hogy térjen vissza. Abba bele se merjünk gondolni, hogy pl ha MM menne el hozzá ugyanígy. Tiszteletlenségeknek ezzel véget lehetne vetni azonnal. Nem kell durcásan ülni az elefántcsont toronyban. Én továbbra is tartom, hogy hatalmas hiba volt Gene részéről az OTA előtt üzengetni. De tőle nem remélném, hogy elmegy hozzá, és azt mondja: MJD, bocs, elbasztam. Engem terhel a felelősség. Elnézésedet kérem, de az a helyzet, hogy... és egy ilyen beszélgetés vége már lehet az, hogy MJD ott van a következő edzésen, bosszúból fut 2000 yardot a szezonban, és utána lehet vele a szerződéséről tárgyalni 😀
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
Jaguars first-round pick Justin Blackmon was a no-show for the first day of training camp Thursday, and is officially a holdout.

Kezd kellemetlen lenni a kép így, hogy a húzójátékosok holdoutolni kezdenek. 😛
Jöhet Blackmon és MoJo is Indianapolisba, ha ennyire nincs rájuk szükség. 😀Stez
Ja, még nem tudod? Gabbert isteni lesz idén, bármilyen fakezűből probowler elkapót csinál 0 futójáték mellett is. Balkézzel úgy dob majd mint Mark Brunell fénykorában, jobb keze pedig tökéletes ötvezete Brady-Manning-Brees-Rodgers kezének. Fut majd mint Vick, és olyan hosszú karriert tervez mint Favre. Kb Ő lesz Chuck Norris megfelelője az NFL-ben! 😉
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaguars first-round pick Justin Blackmon was a no-show for the first day of training camp Thursday, and is officially a holdout.

Kezd kellemetlen lenni a kép így, hogy a húzójátékosok holdoutolni kezdenek. 😛
Jöhet Blackmon és MoJo is Indianapolisba, ha ennyire nincs rájuk szükség. 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az FO előtt most ott a lehetőség, hogy egy baromi ügyes pr trükköt előhúzva olyan körülményeket teremtsen, amiben MJD nagyobb presztízsveszteség nélkül felhagyhasson a holdouttal.
1. MJD a köv szezonban nincs a top 10 rb között fizu alapján
2. Gene az elején keménykedve a sajtóban üzent MJD-nek, ami természetesen nehéz lenyelni MJD-nek
3. MJD ezután kihagyta az "összetartást", de ez borítékolható volt ilyen előzményekkel
4. Khan most kiállt a döntés mellett, nincs visszaút
5. ebben az anyagi harcban is lehetőséget kell adni a legyőzöttnek, hogy emelt fejjel vonulhasson vissza
6. ha nem így történik, akkor MJD és a Jags egyaránt veszíteni fog. a klub valaha volt 4. legjobb játékosa (aki ráadásul még aktív) a franchise arca megy a levesbe. ez biztosan nem érdeke a csapatnak. akár milyen kevéssé fontosnak állítják be az rb posztot, ha bármelyik poszt legjobbját másra cseréled le, akkor visszafelé lépsz...Húsrágó
MJDnél pattog a pöttyös labda. Neki kéne lépnie. Sajnos az, hogy 1× se jelent még meg személyesen, mióta MM a HC, eléggé tiszteletlen a részéről. Plusz a Jags akár 4 évig is szórakozhat még vele (franchise tag alkalmazása 2×) miközben ő nem lesz fiatalabb.

Plusz hiába akar több pénzt, amikor '09ben kifizették, Top 5s fizetést kapott, úgy hogy előtte csak Freddel párban játszott, tehát a Jags lutrira fizetett egy valag pénzt. Ha azért akar új pénzt, mert rushing leader lett, az gyakorlatilag azt jelentené, hogy a Jags 2× fizet ugyanazért... Ez természetesen nem fog megtörténni. Le kell nyelnie a békát, és megjelenni a TCn. Érje be azzal milyen király lett az új locker room és hogy méretre szabott WCt csináltak neki 😊


Ja, az öltöző elég komoly lett. Khan nagyon nem sajnálta a pénzt, szerintem még Jerryworldben (Dallas) sincs ilyen locker room.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-locker-room-tour/9dadaa72-8824-434e-a75f-42913d28bd1b

Újdonságok:
Details from the team on the new office space for players:
Lockers were manufactured in Nebraska and made of wenge, a dark tropical timber with dimensional stability often used for archery bows and musical instruments.
An equipment ventilation system integrated into each locker.
Eighty-four permanent lockers with computer work stations and custom locker chairs.
LED hang rods in each locker.
Twenty full HD LED display screens ranging from 42 to 80 inches.
Crestron matrix control and distribution system for Comcast, Apple TV, Blu-ray and other computer sources.
Eighteen QCS full-range loudspeakers with four high-powered subwoofers, 11 distributed speakers.
Total sound system of 41,600 watts.

Two other areas got major upgrades as well.

Wet areas:
European spa with steam and dry sauna areas.
Plank tiles and stacked stone limousine wall tile.
Illuminated mirrors.
Individual toilet rooms with European-style lavatories.
Two self-contained waterfalls with logo in plunge pool area.
Elevated hot and cold plunge pools.

Equipment room:
State-of-the-art space-saver storage and organization system.
Expanded laundry area with additional washer and dryer facilities.
Large stainless-steel equipment work table.
Audio and video controls for locker room sound and TV screens.
Office space for equipment staff.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
az FO előtt most ott a lehetőség, hogy egy baromi ügyes pr trükköt előhúzva olyan körülményeket teremtsen, amiben MJD nagyobb presztízsveszteség nélkül felhagyhasson a holdouttal.
1. MJD a köv szezonban nincs a top 10 rb között fizu alapján
2. Gene az elején keménykedve a sajtóban üzent MJD-nek, ami természetesen nehéz lenyelni MJD-nek
3. MJD ezután kihagyta az "összetartást", de ez borítékolható volt ilyen előzményekkel
4. Khan most kiállt a döntés mellett, nincs visszaút
5. ebben az anyagi harcban is lehetőséget kell adni a legyőzöttnek, hogy emelt fejjel vonulhasson vissza
6. ha nem így történik, akkor MJD és a Jags egyaránt veszíteni fog. a klub valaha volt 4. legjobb játékosa (aki ráadásul még aktív) a franchise arca megy a levesbe. ez biztosan nem érdeke a csapatnak. akár milyen kevéssé fontosnak állítják be az rb posztot, ha bármelyik poszt legjobbját másra cseréled le, akkor visszafelé lépsz...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jags Terrance Knighton is sub 330 pounds, the lowest weight in his NFL career.




Aaron Ross pedig augusztus 3 és 6 között lesz Londonban, az Olimpián.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szerintem a Jax FO renoméja ugyanúgy romlik ezzel a huzavonával.
ha azt látja a free agent, hogy itt sóher a főnökség, inkább elmegy majd tampába vagy minnesotába.Höri
A free agent fizukból, amit adtunk az elmúlt 2 évben nekem nem a sóherség jön le.... MJDnek van érvényes szerződése, nem is kevés pénzzel.iktriad
Akkor sem kapsz Jacksonville-ben fizetésemelést, ha a posztodon a legjobb számokkal zársz.Höri
Ha elsősorban a múltbeli teljesítmény miatt fizetsz, és nem gondolsz a jövőre előbb-utóbb súlyos salary cap gondjaid lesznek....

Megerősítés Knighton ügyben:

Everything RT @iktriad: @jaguarsinsider How @Yougotroasted96 looks? Is he in perfect shape? I'm think about weight, not just his eyes here.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem a Jax FO renoméja ugyanúgy romlik ezzel a huzavonával.
ha azt látja a free agent, hogy itt sóher a főnökség, inkább elmegy majd tampába vagy minnesotába.Höri
A free agent fizukból, amit adtunk az elmúlt 2 évben nekem nem a sóherség jön le.... MJDnek van érvényes szerződése, nem is kevés pénzzel.iktriad
Akkor sem kapsz Jacksonville-ben fizetésemelést, ha a posztodon a legjobb számokkal zársz.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik!
Jöhetnél kicsit Drew Coleman-ről mesélni Oroszlániába.Bazzani
Talált végre csapatot magának? Máris jövök és mesélek.

Végre egy jó hír - azt mondják odakint Knighton nagyon jó súlyban érkezett meg a TCre. Ha a szeme is rendben lesz, ez remek fejlemény. Látszik a pénz nagy úr (Pot Roast -is- FA lesz szezon végén).
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ik!
Jöhetnél kicsit Drew Coleman-ről mesélni Oroszlániába.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, érdekes. Rashad Jennings ügynököt váltott, mostantól Sunny Shah képviseli, mellesleg ő Monroe agentje is.
Ez csak azért igencsak érdekes jelen pillanatban mert eddig ugyanaz volt Rashad ügynöke, mint MJDnek. Vajon miért váltott Jennings?...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szerintem a Jax FO renoméja ugyanúgy romlik ezzel a huzavonával.
ha azt látja a free agent, hogy itt sóher a főnökség, inkább elmegy majd tampába vagy minnesotába.Höri
A free agent fizukból, amit adtunk az elmúlt 2 évben nekem nem a sóherség jön le.... MJDnek van érvényes szerződése, nem is kevés pénzzel.

Más:
Íme az új öltöző (Ez épp Colin Clohertyé)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Plusz ha még 1 hét múlva is holdoutol, az a fanbase szemében nagyon negatívnak fog az tűnni.
iktriad
azért nem esne nehezünkre felsorolni 50-100-200 NFL játékost, aki telibeszarja mit gondol róla a közönség 😛Höri
Azért hosszú távon nem jó dolog az ha a szar a PRod...iktriad
szerintem a Jax FO renoméja ugyanúgy romlik ezzel a huzavonával.
ha azt látja a free agent, hogy itt sóher a főnökség, inkább elmegy majd tampába vagy minnesotába.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Plusz ha még 1 hét múlva is holdoutol, az a fanbase szemében nagyon negatívnak fog az tűnni.
iktriad
azért nem esne nehezünkre felsorolni 50-100-200 NFL játékost, aki telibeszarja mit gondol róla a közönség 😛Höri
Azért hosszú távon nem jó dolog az ha a szar a PRod....
Mindegy. Schefter helyzetjelentése:
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/38774/video-schefter-on-jones-drew-contract

MJDnek az is problémát jelent, hogy nincs már az FOban olyan döntéshozó, aki kampányolna mellette. JDR a hírek szerint ilyen ember volt.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Plusz ha még 1 hét múlva is holdoutol, az a fanbase szemében nagyon negatívnak fog az tűnni.
iktriad
azért nem esne nehezünkre felsorolni 50-100-200 NFL játékost, aki telibeszarja mit gondol róla a közönség 😛

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mondanám, hogy Al Davis, de ő most már nyugodjon békében. Lehetséges, hogy lesz egy olyan helyzet MoJo és a Jax között mint amit nálunk csinált CP tavaly?Amadeus91
Nem hiszem. Ha tradet kérne, az új csapatnak azonnal új szerződést is kell kötnie vele, ami nem lenne olcsó. Így még az esetleges trade értéke is csökken.

Plusz ha még 1 hét múlva is holdoutol, az a fanbase szemében nagyon negatívnak fog az tűnni. Már most sokan neheztelnek amiatt, hogy azt holdoutol annak ellenére, hogy azért idén és jövőre is jól fog keresni a mostani szerződésével. Ezt a PR csatát nem lehet MJDnek megnyernie.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 059
majd cserét kér MoJo 😀Höri
És 2 vagy 3 1. körös pickért még talán el is engedik....De vajon megér bármelyik csapatnak egy 27 éves RB ennyit? A Redskinsből még talán kinézném ezt a lépést , de ők most egy időre ellőtték az 1. körös pickjeiket 😊...

Amúgy továbbra is tartom, jó döntést hozott a front office ebben az ügyben. iktriad
mondanám, hogy Al Davis, de ő most már nyugodjon békében. Lehetséges, hogy lesz egy olyan helyzet MoJo és a Jax között mint amit nálunk csinált CP tavaly?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tavaly MJD-vel a 32. legjobb támadóalakulat volt a tietek.
Sztem ezt a szintet tartani tudjátok MJD nélkül is.

Jax FO helyében én se fizetnék neki. Bébé
Ez az egyik fő érv, hogy 1606 futott yard ide vagy oda így is csak 5-11es lett a mérleg, és valószínűleg ez nélküle is összejön '12ben. (És idén nem hiszem hogy tökutolsó lesz a passzjátékunk. 20.-30. hely körülire várom magunkat ebben a kategóriában).
Plusz azért MJD olyan rosszul nem fog keresni a hátralévő 2 évében sem... Több mint 9 millió $ azért szép pénz 2 évre.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Tavaly MJD-vel a 32. legjobb támadóalakulat volt a tietek.
Sztem ezt a szintet tartani tudjátok MJD nélkül is.

Jax FO helyében én se fizetnék neki.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Barberhez hasonlóan visszavonul, akkor meg majd nézünk magunk elé...Húsrágó
Miért vonulna vissza? Most nyerte meg a rushing titlet. Ereje teljében érzi magát. Duzzog egy sort, aztán majd visszajön. Valamikor.

Mondjuk állítólag nagyon, nagyon morcos:

But a source close to the running back stated that Jones-Drew is angry with the team for not rewarding him with a new deal.

This is not a shock. Of course he's angry. But I'm getting the feeling Jones-Drew may be willing to push the envelope a bit in terms of when he shows up. He won't hold a portion of the regular season (at least I don't think he will) but there's no question, a source close to the back says, he's considering testing the will of Jaguars leadership.

That's a battle he can't win and Jones-Drew knows this and he'll likely come to his senses.
 www.cbssports.com/nfl/blog/mike-freeman/19660136/source:-maurice-jones-drew-angry-with-jaguars
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
Barberhez hasonlóan visszavonul, akkor meg majd nézünk magunk elé...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint MJD nem fog megjelenni a mindenki számára kötelező mai hivatalos bechekoláson, tehát holdoutol. Ezzel csak a saját pénzét vesztegeti, de ő tudja...