Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Greg Cosell az NFL FIlmstől, azt mondta Blackmonról, hogy Blackmont úgy kéne használnia a Jagsnek, mint a Falcons használja Roddy Whiteot:

NFL Films Greg Cosell and Yahoo! Sports' Doug Farrar talked a little bit about the AFC South draft, including the Jaguars first-round pick. Cosell compared Blackmon to Atlanta Falcons wide receiver Roddy White, noting that like White Blackmon isn't going to run a lot of vertical routes.

On Jacksonville Jaguars first-round receiver Justin Blackmon: "Blackmon is at his best working the short to intermediate areas. Think of how Roddy White is used in Atlanta -- and I'm not saying that Blackmon is Roddy White this season -- but Roddy White doesn't run a lot of vertical routes unless it's a specifically designed shot play. He works a lot of shorter routes in the middle of the field. A lot of crossers and drag-type routes. I could easily see Blackmon doing that, and being very successful."
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Én már korábban is panaszkodtam a DE poszt miatt, de akkor statisztikával támasztották itt alá, hogy Mincey egy Freeney kaliberű DE, Branch pedig egész jó alapanyagnak látszik. Én hajlok afelé, hogy gyenge a DE felhozatal Jacksonvilleben, de ha Mincey=Freeney, akkor ez nem is annyira igaz.
több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Nem értem Höri-t,mindíg velünk van elfoglalva,én a helyedben meg sem szólalnék a tökutolsó ratyi indy miatt 😂 😂
Ha meg csak Luck miatt lettetek azok,akkor meg egy csaló Franchise-nak szurkolsz,ami megint csak szép eredmény 😛 😛armando83
építhetném a rivalizálást a tennessebeliekkel vagy a texasistákkal is, de az itteni mezőny sokkal inkább vevő rá 😀

azt mondjuk hozzáteszem, hogy a "szar a colts" mondat nem a legjobb ellenérv a jaguars pass rush fitymálásának témakörében 😛Höri
Nálunk nagy előrelépést várok pass rush terén, és most nagyon erőltetik edzésen, pár hónapja pass rush edzőt igazoltunk a tavalyi statisztika elég gyenge volt. Wimbley könnyít a helyzeten, de ősszel meglátjuk mi lesz. 😉

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem értem Höri-t,mindíg velünk van elfoglalva,én a helyedben meg sem szólalnék a tökutolsó ratyi indy miatt 😂 😂
Ha meg csak Luck miatt lettetek azok,akkor meg egy csaló Franchise-nak szurkolsz,ami megint csak szép eredmény 😛 😛armando83
építhetném a rivalizálást a tennessebeliekkel vagy a texasistákkal is, de az itteni mezőny sokkal inkább vevő rá 😀

azt mondjuk hozzáteszem, hogy a "szar a colts" mondat nem a legjobb ellenérv a jaguars pass rush fitymálásának témakörében 😛Höri
Pass-rush szempontból nem nagyon bánom, hogy ezzel a csoportal játszunk idén.
Houston jó ebben egyedül itt.
Staffordnak szép estéi lehetnek, ha agyon nem üti addig valaki a mi csoportunkból.Bazzani
Ugye tudod, hogy ezzel megjinxelted Staffordot? 😊 Szinte biztos, hogy a kijelentésed miatt Branch vagy Lane (vagy Alualu) majd ki fogja vonni emiatt egy időre a forgalomból.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem értem Höri-t,mindíg velünk van elfoglalva,én a helyedben meg sem szólalnék a tökutolsó ratyi indy miatt 😂 😂
Ha meg csak Luck miatt lettetek azok,akkor meg egy csaló Franchise-nak szurkolsz,ami megint csak szép eredmény 😛 😛armando83
építhetném a rivalizálást a tennessebeliekkel vagy a texasistákkal is, de az itteni mezőny sokkal inkább vevő rá 😀

azt mondjuk hozzáteszem, hogy a "szar a colts" mondat nem a legjobb ellenérv a jaguars pass rush fitymálásának témakörében 😛Höri
Pass-rush szempontból nem nagyon bánom, hogy ezzel a csoportal játszunk idén.
Houston jó ebben egyedül itt.
Staffordnak szép estéi lehetnek, ha agyon nem üti addig valaki a mi csoportunkból.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem értem Höri-t,mindíg velünk van elfoglalva,én a helyedben meg sem szólalnék a tökutolsó ratyi indy miatt 😂 😂
Ha meg csak Luck miatt lettetek azok,akkor meg egy csaló Franchise-nak szurkolsz,ami megint csak szép eredmény 😛 😛armando83
építhetném a rivalizálást a tennessebeliekkel vagy a texasistákkal is, de az itteni mezőny sokkal inkább vevő rá 😀

azt mondjuk hozzáteszem, hogy a "szar a colts" mondat nem a legjobb ellenérv a jaguars pass rush fitymálásának témakörében 😛

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nem értem Höri-t,mindíg velünk van elfoglalva,én a helyedben meg sem szólalnék a tökutolsó ratyi indy miatt 😂 😂
Ha meg csak Luck miatt lettetek azok,akkor meg egy csaló Franchise-nak szurkolsz,ami megint csak szép eredmény 😛 😛

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát ez nem egy sokat mondó válasz.Höri
Ez igaz, de Kuharsky (aki mégiscsak Nashvilleben tölti ideje nagy részét) szerint a Titans pass rush nem jobb mint a mienk. 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ez nem egy sokat mondó válasz.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tavaly azon ment a matek szezon előtt, hogy az itteni WR állomány-e a legszarabb (az volt), idén a DE poszton ugyanez a helyzetHöri
Mert? (A sajna tavaly teljesen hatástalan) Kampman, Douzable meg Roth ment, Branch, (a múlt szezon legvégén érkező) Selvie és Ryan Davis jött. Hol itt a visszaesés tavalyhoz képest? A távozó DEk 4.5 sacket hoztak össze (+ Drew Coleman 2t) összesen 2011ben. Az nem olyan nagy mennyiség, hogy az újak ne tudnák ezt pótolni.
Mellesleg Roth még mindig csapat nélkül van, ha netán szükség lenne rá. (És bár ő nem DE, de Coleman is még mindig FA...)iktriad
Rosszul közelíted meg a témád, nem a tavalyi keret a kiindulópont, hanem a többi csapat.
Maka azt írta, hogy a várakozások szerint a 2. legkevesebb sack itt lesz. Szóval ha szerinted ez jogtalan, akkor ellenfélcsapatokat kellene sorolni, amelyiknél szerinted jobb az állomány.Höri
Megemlítettem az elméletedet Paul Kuharskynak arról, hogy mienk a leggyengébb DE egység az egész ligában. Ez volt a válasza:

Én:
Do you think the Jaguars will struggle in rushing the passer this year? Because I spoke with a football savy friend (ez volnál te, Höri 😊 )lately and he thinks the Jags might have the worst DE unit (again) in the entire NFL. How would you rand the pass rusher units in the division?
Paul Kuharsky:
They are counting on a big boost from Branch, and I know he's one of three guys they liked -- along with Mercilus and Chandler(WOW!). Will he be enough? I'd prefer they had more. Pass rush ranks: 1) HOU; 2) IND; 3 tie) JAX and TEN. Indy gets second just because of Mathis and Freeney.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A fogadóirodáknál 32.5 az over/under a védelem évben szerzett sackjeire. Csak a Colts védelmének adnak kevesebbet (31.5). Őőő.Maka
tavaly azon ment a matek szezon előtt, hogy az itteni WR állomány-e a legszarabb (az volt), idén a DE poszton ugyanez a helyzetHöri
Mert? (A sajna tavaly teljesen hatástalan) Kampman, Douzable meg Roth ment, Branch, (a múlt szezon legvégén érkező) Selvie és Ryan Davis jött. Hol itt a visszaesés tavalyhoz képest? A távozó DEk 4.5 sacket hoztak össze (+ Drew Coleman 2t) összesen 2011ben. Az nem olyan nagy mennyiség, hogy az újak ne tudnák ezt pótolni.
Mellesleg Roth még mindig csapat nélkül van, ha netán szükség lenne rá. (És bár ő nem DE, de Coleman is még mindig FA...)iktriad
Rosszul közelíted meg a témád, nem a tavalyi keret a kiindulópont, hanem a többi csapat.
Maka azt írta, hogy a várakozások szerint a 2. legkevesebb sack itt lesz. Szóval ha szerinted ez jogtalan, akkor ellenfélcsapatokat kellene sorolni, amelyiknél szerinted jobb az állomány.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fogadóirodáknál 32.5 az over/under a védelem évben szerzett sackjeire. Csak a Colts védelmének adnak kevesebbet (31.5). Őőő.Maka
tavaly azon ment a matek szezon előtt, hogy az itteni WR állomány-e a legszarabb (az volt), idén a DE poszton ugyanez a helyzetHöri
Mert? (A sajna tavaly teljesen hatástalan) Kampman, Douzable meg Roth ment, Branch, (a múlt szezon legvégén érkező) Selvie és Ryan Davis jött. Hol itt a visszaesés tavalyhoz képest? A távozó DEk 4.5 sacket hoztak össze (+ Drew Coleman 2t) összesen 2011ben. Az nem olyan nagy mennyiség, hogy az újak ne tudnák ezt pótolni.
Mellesleg Roth még mindig csapat nélkül van, ha netán szükség lenne rá. (És bár ő nem DE, de Coleman is még mindig FA...)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A fogadóirodáknál 32.5 az over/under a védelem évben szerzett sackjeire. Csak a Colts védelmének adnak kevesebbet (31.5). Őőő.Maka
tavaly azon ment a matek szezon előtt, hogy az itteni WR állomány-e a legszarabb (az volt), idén a DE poszton ugyanez a helyzet

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
még bénább mint gabbert, nem értem ezt az optimizmustHöri
Deverloment projectnek elmegy.

A fogadóirodáknál 32.5 az over/under a védelem évben szerzett sackjeire. Csak a Colts védelmének adnak kevesebbet (31.5). Őőő.Maka
Ilyenekre is lehet fogadni már? Tekintve, hogy tavaly 31 sackünk volt, a 32,5 realisztikusnak tűnik, bár remélem Branch érkezésével és Lane, Selvie és Chick jobb játékának köszönhetően ez a szám emelkedni fog
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A fogadóirodáknál 32.5 az over/under a védelem évben szerzett sackjeire. Csak a Colts védelmének adnak kevesebbet (31.5). Őőő.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még bénább mint gabbert, nem értem ezt az optimizmust

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Nathan Enderle a fedélzeten! '11ben a Bears draftolta az 5. körben, és sokan lehetséges sleepernek tartották a tavalyi draft előtt. Ezzel 4 QB van a rosteren: Szöszi, Henne, Lil' Palmer és Enderle.iktriad
CsempiönsipWyatt
Lehet. Gyorsan tweetet váltottam Michael C Wrighttal, aki most a Bearsről tudósít egy ideje az ESPN Chicagonak, ő ezt írta Enderléről:
"At minicamp recently he looked the best I've seen him in his career. Was handpicked by Martz. Martz departure hurt Nate a little. He just needs time to settle into a system. Verdict still out on his ceiling In my opinion."
Biztatóan hangzik!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wow, Nathan Enderle a fedélzeten! '11ben a Bears draftolta az 5. körben, és sokan lehetséges sleepernek tartották a tavalyi draft előtt. Ezzel 4 QB van a rosteren: Szöszi, Henne, Lil' Palmer és Enderle.iktriad
Csempiönsip

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Nathan Enderle a fedélzeten! '11ben a Bears draftolta az 5. körben, és sokan lehetséges sleepernek tartották a tavalyi draft előtt. Ezzel 4 QB van a rosteren: Szöszi, Henne, Lil' Palmer és Enderle.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem hittem volna, hogy ez lehetséges, de Walter komának sikerült alulmúlnia önmagát velünk kapcsolatban:
http://walterfootball.com/offseason2012jax.php
Ajánlom mindenki figyelmébe a mérlegünkre vonatkozó jóslatát.iktriad
Ez egy idióta.....m-bryo
Ezt tudjuk, de most sikerült alulmúlnia magát. A kedvencem a "Members of his front office and coaching staff don't believe in the quarterback". Ezt pl honnan veszi(volt egy Don Banks utalás erre másfél hónapja, de ezt Pete Prisco - tehát nem a Jags embere- cáfolta, hogy így lenne)?. Azon meg, hogy a cikk tele van tárgyi tévedésekkel, meg sem lepődöm.
Arról nem is beszélek, hogy mindenki -nemcsak a Jags PRosai - (pl ez a korábban nem éppen Gabbert fan szemtanú) szerint is ég és föld a difi a tavalyi és az idei Gabbert között:
http://www.bigcatcountry.com/2012/6/15/3089942/a-return-to-a-nfl-offense-impressions-from-mini-camp-mularkey-12
Mindegy, pár hónap múlva mindenre fény fog derülni...

MJD 12. lett a Top 100 legjobb NFL játékos listáján. Knighton, Poz, Gabbert valamint Jamer Farrior a Steelersből és Adrian 'túrórudi' Clayborn(aranyköpések topikban el lehet olvasni miért illetem ezzel a jelzővel) a Tampából méltatja a videóban, plusz Sexton és Lageman kommentálnak.
http://www.nfl.com/top100/2012#video=09000d5d829fd98b
És íme MJD reakciója(kap benne Gabbert egy csomó méltatást Mauricetól és beszél a szerződéshelyzetéről is egy picit):
http://www.nfl.com/videos/nfl-top100-2012/09000d5d82a0139b/Jaguars-RB-Maurice-Jones-Drew-reacts-to-Top-100-ranking

Jegyeladások:
86%os volt azon szezonbérletesek aránya akik megújították a bérleteiket, és a betervezett 10000 új szezonbérletből már 5440 elkelt(és TC alatt tradicionális van egy közepesebb roham).
Idén egyébként abszolút nem téma a jegyeladás, alig olvasni róla cikkeket, és ha van is valami az általában pozitív. A helyiek kíváncsiak a Mularkey féle Jagsre, Blackmonra, és bizalom is él még szöszi felé. Plusz a hazai schedule azért elég jó, nézőcsalogató csapatokból áll. Van egy olyan érzésem hogy idén meglesz a zsínórban 3. blackout mentes szezon.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nem hittem volna, hogy ez lehetséges, de Walter komának sikerült alulmúlnia önmagát velünk kapcsolatban:
http://walterfootball.com/offseason2012jax.php
Ajánlom mindenki figyelmébe a mérlegünkre vonatkozó jóslatát.iktriad
Ez egy idióta.....
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem hittem volna, hogy ez lehetséges, de Walter komának sikerült alulmúlnia önmagát velünk kapcsolatban:
http://walterfootball.com/offseason2012jax.php
Ajánlom mindenki figyelmébe a mérlegünkre vonatkozó jóslatát.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Volt némi mozgás a keretben ma.
3 jöttek, 3 mentek.
A legnagyobb név Reggie Corner, egy CB (ilyen névvel mi más lenne 😊 ) 4 évet húzott le a Billsben, Tavaly 11 meccsen játszott, 1en kezdett és volt 1 pickje. Mert nem vagyunk tele már így is veterán CBkkel...
http://www.nfl.com/player/reggiecorner/4451/profile
Mellette jött még 2 UDFA rookie, a WR Charles Gilbert és az OT Dan Hoch. Előbbi volt nálunk tryouton májusban, utóbbi a Saintsnél fordult meg, de május 15.én kirakták.
3 UDFA rookie, WR Chris Forcier, a CB Dontrell Forcier(másodszor tessük már ki....), és a LB Donovan Richard lett kirakva miattuk.

A SI.com Jags offseason cikke:
http://nfl.si.com/2012/06/20/offseason-breakdown-jacksonville-jaguars/
A kedvenc részem, hogy a WR poszt(!) a csapat erősségeként van feltüntetve, míg az RB poszt nem. 😊

Gene Smith a QB helyzetről: http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-06-20/gene-smith-quarterbacks-blaine-gabbert-chad-henne-and és arról, hogy szerinte a Jags faiir szerződést rakott Scobbe elé. Ettől függetlenül reméli hamarosan lesz megegyezés:
"There's been a couple recent deals done this out of season, and we're hopeful we'll get his done," Smith said. "Certainly the team and the player and the agent, when you're in negotiation, you look at deals that are done recently."
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Stoud állitólag aláir majd egy egynapos szerződést a csapattal, hogy Jaguárként vonulhasson vissza. Nagyon tisztelem az ilyen játékosokat, ráadásul nagy kedvencem volt ő a JAX-ben. Henderson és Stroud brutál páros volt, remélem előbbi is hasonlóan fog cselekedni.peterbadbone
Végre valami pozitív kicsengésű info a házunk tájáról. Sajnos Henderson esetében alighanem a JDR & Smith duó elintézte, hogy ne történjen meg a dolog, Big John igen rossz szájízzel távozott tőlünk, mielőtt hozzátok átment. Viszont tény, hogy keményebb DT párost nemigen találhatott az ember 2003-2007 között sehol. Igazából ők egymás mellett élték a fénykorukat és voltak igazán jók. Újabb utólagos köszönet jár Coughlin-nak és a stábjának, hogy ledraftolták őket.

Neked pedig köszönet a hírért! 😊

Közben felkerült a hír és a cikk a hivatalos honlapra is:

http://www.jaguars.com/news/article-PressRelease/Stroud-retires-a-Jaguar/bdf95e84-7fc7-41d3-8185-2aa139bb35d9

több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Stoud állitólag aláir majd egy egynapos szerződést a csapattal, hogy Jaguárként vonulhasson vissza. Nagyon tisztelem az ilyen játékosokat, ráadásul nagy kedvencem volt ő a JAX-ben. Henderson és Stroud brutál páros volt, remélem előbbi is hasonlóan fog cselekedni.