Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
hát iktriad, amelyik műsorban a Gabbert-Hanne "csata" jelenti a komoly izgalmat, ott szerintem a magyar jax beatwriter is kaphat egy kis mellékszerepet...

sőt ugye mai hír, hogy átalakíthatják a stadiont, mert Khan mindenképp el akarja tüntetni a ponyvákat, de akkor meg túl sok - üres - hely lenne, szóval ez is egy storyline Blackmon épp aktuális QB-val folytatott harca mellett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az HBO azért nem akarja a JAX-t, mert amellett, hogy a lehető legtipikusabb small-market csapat, semmilyen különleges sztorivonallal nem tud szolgálni a Jaguars... max MJD szerződése és Khan bajusza lenne érdekes, de nincsenek nagy egyéniségek, az edzők "sótlanok", GM Gene a drafton villog, iktriad és a város között meg fényév távolságjjncaa
Azért én látok egy-két érdekességet nálunk is.
Gabbert és Henne média által gerjesztett QB csatája izgalmas lehet. Az coachhing stuffban is vannak érdekes alakok, pl a D-line edző Joe Cullen színes egyéniség (és itt most nem a régi incidensére célzok mikor részegen és mezetelnül áthajtott egy McDriveon...).
Knighton felépülése a szemsérülésből se rossz történet, aztán ott van Blackmon (aki akárhogy is nézzük az idei draft class egyik sztárja lehet)első profi TCje is. Anger is érdekes lehet a korai draftja miatt. MJDnek meg kameraérzékeny személyisége van.
Egyébként én hogy jövök bele a képbe? 😊
2007ben indult a Chiefsel. Aztán volt Cowboys 2008ban, Bengals 2009, Jets 2010ben.

Egy csapat felkészülésének mindennapjaiba betekintést engedő reality show, vagy hogy mondjam. Nekem anno a Chiefses tetszett Herminator Edwardsszal.ulpianus
Igazából 2001ben indult a Ravensszel, majd 2002 Cowboys, aztán szünet, és úgy jött a Chiefs.tenorx
Oké, bár én az újraindult szériára gondoltam ami most van.
Mindenesetre akkor ebben a topicban ne hagyjuk ki, hogy volt 2003ban a Jax.ulpianus
De asszem az nem HBOs volt, hanem az NFL csinálta és adta le (volrt már akkor NFL Network?).
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
az HBO azért nem akarja a JAX-t, mert amellett, hogy a lehető legtipikusabb small-market csapat, semmilyen különleges sztorivonallal nem tud szolgálni a Jaguars... max MJD szerződése és Khan bajusza lenne érdekes, de nincsenek nagy egyéniségek, az edzők "sótlanok", GM Gene a drafton villog, iktriad és a város között meg fényév távolság


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
2007ben indult a Chiefsel. Aztán volt Cowboys 2008ban, Bengals 2009, Jets 2010ben.

Egy csapat felkészülésének mindennapjaiba betekintést engedő reality show, vagy hogy mondjam. Nekem anno a Chiefses tetszett Herminator Edwardsszal.ulpianus
Igazából 2001ben indult a Ravensszel, majd 2002 Cowboys, aztán szünet, és úgy jött a Chiefs.tenorx
Oké, bár én az újraindult szériára gondoltam ami most van.
Mindenesetre akkor ebben a topicban ne hagyjuk ki, hogy volt 2003ban a Jax.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
2007ben indult a Chiefsel. Aztán volt Cowboys 2008ban, Bengals 2009, Jets 2010ben.

Egy csapat felkészülésének mindennapjaiba betekintést engedő reality show, vagy hogy mondjam. Nekem anno a Chiefses tetszett Herminator Edwardsszal.ulpianus
Igazából 2001ben indult a Ravensszel, majd 2002 Cowboys, aztán szünet, és úgy jött a Chiefs.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
2007ben indult a Chiefsel. Aztán volt Cowboys 2008ban, Bengals 2009, Jets 2010ben.

Egy csapat felkészülésének mindennapjaiba betekintést engedő reality show, vagy hogy mondjam. Nekem anno a Chiefses tetszett Herminator Edwardsszal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King szerint a Seahawks is nemet mondott az HBOnak Hard Knocks ügyben. Most már komolyan kíváncsi leszek, hogy törlik-e az HBOnál idénre a műsort, annak ellenére, hogy Shao jelezte, szívesen látná itt a TC alatt a stábjukat (hogy Gene & Mularkey mit szól ehhez az másik kérdés - annyira nem hiszem hogy repesnének az örömtől, ha mégis összejönne a dolog...).
Azért ez tényleg mindent elmond a Jags helyzetéről, hogy kb 7 vagy 8 csapat lemondta a dolgot, és mindig nem mondták azt a csatornánál, "Jó, akkor legyen a Jags idén."... Enyhén kezd nagyon kínos szaga lenni a dolognak elég sok szempontból(az HBOnál, hogy nem akarják őket sehol, a mi esetünkben pedig az HBO nem akar minket...).iktriad
ez milyen jellegű műsor lenne egyébként?Amadeus91
Felkészülést mutatja be training camp alatt. 2 éve pl rohadt nagy siker volt, mert Rex Ryan szava minden második szava "fucking" volt benne. Ez pedig all-time klasszikus jelenet:
http://www.youtube.com/watch?v=Rt-C_pZ8nws
Mondjuk ilyenek nálunk nem lennének, mert nálunk csak jó fiuk vannak. Különben is Gene Smith cutolna bárkit aki káromkodna kamera előtt. .)
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Peter King szerint a Seahawks is nemet mondott az HBOnak Hard Knocks ügyben. Most már komolyan kíváncsi leszek, hogy törlik-e az HBOnál idénre a műsort, annak ellenére, hogy Shao jelezte, szívesen látná itt a TC alatt a stábjukat (hogy Gene & Mularkey mit szól ehhez az másik kérdés - annyira nem hiszem hogy repesnének az örömtől, ha mégis összejönne a dolog...).
Azért ez tényleg mindent elmond a Jags helyzetéről, hogy kb 7 vagy 8 csapat lemondta a dolgot, és mindig nem mondták azt a csatornánál, "Jó, akkor legyen a Jags idén."... Enyhén kezd nagyon kínos szaga lenni a dolognak elég sok szempontból(az HBOnál, hogy nem akarják őket sehol, a mi esetünkben pedig az HBO nem akar minket...).iktriad
ez milyen jellegű műsor lenne egyébként?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King szerint a Seahawks is nemet mondott az HBOnak Hard Knocks ügyben. Most már komolyan kíváncsi leszek, hogy törlik-e az HBOnál idénre a műsort, annak ellenére, hogy Shao jelezte, szívesen látná itt a TC alatt a stábjukat (hogy Gene & Mularkey mit szól ehhez az másik kérdés - annyira nem hiszem hogy repesnének az örömtől, ha mégis összejönne a dolog...).
Azért ez tényleg mindent elmond a Jags helyzetéről, hogy kb 7 vagy 8 csapat lemondta a dolgot, és mindig nem mondták azt a csatornánál, "Jó, akkor legyen a Jags idén."... Enyhén kezd nagyon kínos szaga lenni a dolognak elég sok szempontból(az HBOnál, hogy nem akarják őket sehol, a mi esetünkben pedig az HBO nem akar minket...).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik!!!-a legnagyobb tisztelettel írom ezt feléd,HÚZD MÁR KI A FEJED A JAGS VEZETÉSÉNEK A SEGGÉBŐL,ÉS NE LEGYÉL MINDÍG A KÖZÖSSÉGÜNK ELLENHANGJA LÉGYSZÍVES!!!!!!!

Te sem gondolhatod komolyan amit leírtál MJD-ről,és Scoobey-ról,ugye???-komolyan mondom olvasd vissza,és gondolkodj el Pl. a Podlesh szituról... Utána "csak a Punter" játékoson mentek el meccseink?!?!?!?! -szerinted a csapat egyetlen NFL ikon szintű játékosa nélkül hanyadik lenne a támadósor????kb 36....

Nem kell meghatározó RB???leértékelődött a szerepe???Na ne röhögtess!!!! 😉
Nem,nem ez értékelődött le,hanem ahogy az évek tanulságai bizonyítják,akkor nyersz SB-t ha minden csapatrész kiegyensúlyozottan erős,nem akkor ha egy egy erősséged van...Pl. hatalmas passzjáték,többi kuka,vagy a Chicago esetén,ST,D hatalmas,offense ramaty...

Gabbert semmit nem mutatott,egy romhalmaz volt,de állítom most többet kerese MJD-nél,szerinted?????? :o

És igen,mindenki rajtunk röhögne ha MJD megpattanna...a másik 31 csapat bármelyike kezdő szintű fizetést adna neki,100 %-ra veszem...armando83
A Black & Tealen lehet olvasgatni mennyire "elfogult" vagyok a front officeal kapcsolatban( 10ből 7 cikkem ekéző....). A legutolsó cikkem meg aztán pláne "Gene Smith párti"(nézz utána facebookon, ott a link ha kell).
MJD sokkal többet keres ídén mint Gabbert nyugodj meg.
Scobee szerződése meg lesz oldva TCig, ha meg nem akkor alá fogja irni a franchise taget(nem fog elmenni nyugi). MJD esetén meg nem indokolja semmi, hogy most fizessen a csapat(+ 2 év van még a szerződésből és egy korosodó RBről beszélünk - sajnos).
RB poszt - akármit mondasz a liga nagyon is a passzjáték felé tolódik el. Nézd meg légyszíves az utóbbi 3 év legjobb futója ki volt, és playoffba jutott-e a csapata az adott évben. Utána visszajöhetsz és érvelhetsz hogy milyen fontos is az RB poszt mostanság(sajnos - mivel mi inkább még mindig futás orientált csapat vagyunk).
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Persze, hogy azt akarom, hogy MJD itt maradjon pályafutása végéig, de jelen esetben semmi sem indokolja, hogy MOST új szerződést adjunk neki. Van 2 év még hátra a szerződéséből.
Fizetés: persze, hogy most minden jobb RB jobban keres, de 2009ben az igencsak jó pénznek számított(főleg úgy, hogy akkor nem lehetett tudni, képes lesz-e 16 meccsen át hozni magát). Biztos vagyok benne, hogy mikor a vezetés úgy érzi itt a hosszabítás ideje egy méltányos szerződés lesz az orra elé téve.
Ó és ha már a 16 meccses RB kérdés szóba kerül. Ne felejtsük el, a tavalyi volt az ELSŐ olyan szezonja MJDnek, mikor végig bírta játszani a 16 meccset. Mind 2009ben, mind 2010ben volt több meccses rossz szériája.Teszem azt megkapja a hatalmas emelést - mi a garancia arra, hogy végigbírja sérülés nélkül ezt az évet? Vagy teszem azt nem kezd el hanyatlani a teljesítménye. Igen tudom Fred jól tartotta magát sokáig (pont amíg nálunk volt, és csak csöndben megjegyzem a Patsnél töltött 2 éve utólag a Jags front office döntését igazolta a cuttal kapcsolatban), de nem biztos hogy MJD is olyan tartós lesz mint Freddie T volt, perzse remélem így lesz, mert én is szeretném ha nálunk jönne össze az a 10000 yard.

Az RB posztra meg annyit - igen rájátszásban (pl. a hideg miatt) felértékelődik a szerepe ez szerencsére mindig bebizonyosodik, de az alapszakaszban primán el lehet lenni nélküle is, ha jó a passzjátékod.

Ja és N-Drew, MJD és nem a front office tette az 1. rossz és tiszteletlen lépést azzal, hogy az első veterán minicampen(áprilisban) nem jelent meg. Ezzel fityiszt mutatott Mularkeynak és az új edzői stábnak(pl. új RB coacha is van Sylvester Croom személyében). Holdoutolni akar egy új szerződés maitt? Oké, arra ott az OTA. De erre az első 3 napos edzésre csak illet volna elmennie ,most hogy új offensive edzői stáb van. Ha igazán profi, ott lett volna áprilisban, jelezvén, hogy lehet vele számolni, és csak az OTAt kihagyva simán küldhetett volna jelzést az FOnak a szándékairól.
Júniusban lesz egy kötelező minicamp, kíváncsi vagyok, hogy azon MJD ott lesz-e. Ha igen, akkor még az alkupozíciói is javulnak. Ha nem, zűrös lesz a nyarunk....
Scobee szerződését meg elég TCig rendezni. Olyan nagyon nem kell sietni vele. És szerintem meg is lesz a megegyezés addigra.
Lényeg a lényeg, remélem mindkét ember helyzete megnyugtatóan rendeződik. Scobee új szerződést kap, MJD meg...majd valahogy megoldják a felek.

Hard Knocks - a hírek szerint az HBO június 1ig szeretné lefixálni melyik csapat TCjébe fog jó mélyen bepillantani. Kíváncsi vagyok, ha Jagsen kívül nem lesz más jelentkező, végül ránk fanyalodnak-e. És hogy ha így lesz, az milyen nézetséget fog nekik hozni....

Mularkey eheti OTa záró sajtótájékoztatója sok edzésfelvételekkel (Pl. Anger punt és pár Gabbert passz) megspékelve:
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Mularkey-after-OTAs/03725d4b-bd5e-4541-a3f1-db9f0fd77d1eiktriad
Ik!!!-a legnagyobb tisztelettel írom ezt feléd,HÚZD MÁR KI A FEJED A JAGS VEZETÉSÉNEK A SEGGÉBŐL,ÉS NE LEGYÉL MINDÍG A KÖZÖSSÉGÜNK ELLENHANGJA LÉGYSZÍVES!!!!!!!

Te sem gondolhatod komolyan amit leírtál MJD-ről,és Scoobey-ról,ugye???-komolyan mondom olvasd vissza,és gondolkodj el Pl. a Podlesh szituról... Utána "csak a Punter" játékoson mentek el meccseink?!?!?!?! -szerinted a csapat egyetlen NFL ikon szintű játékosa nélkül hanyadik lenne a támadósor????kb 36....

Nem kell meghatározó RB???leértékelődött a szerepe???Na ne röhögtess!!!! 😉
Nem,nem ez értékelődött le,hanem ahogy az évek tanulságai bizonyítják,akkor nyersz SB-t ha minden csapatrész kiegyensúlyozottan erős,nem akkor ha egy egy erősséged van...Pl. hatalmas passzjáték,többi kuka,vagy a Chicago esetén,ST,D hatalmas,offense ramaty...

Gabbert semmit nem mutatott,egy romhalmaz volt,de állítom most többet kerese MJD-nél,szerinted?????? :o

És igen,mindenki rajtunk röhögne ha MJD megpattanna...a másik 31 csapat bármelyike kezdő szintű fizetést adna neki,100 %-ra veszem...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Persze, hogy azt akarom, hogy MJD itt maradjon pályafutása végéig, de jelen esetben semmi sem indokolja, hogy MOST új szerződést adjunk neki. Van 2 év még hátra a szerződéséből.
Fizetés: persze, hogy most minden jobb RB jobban keres, de 2009ben az igencsak jó pénznek számított(főleg úgy, hogy akkor nem lehetett tudni, képes lesz-e 16 meccsen át hozni magát). Biztos vagyok benne, hogy mikor a vezetés úgy érzi itt a hosszabítás ideje egy méltányos szerződés lesz az orra elé téve.
Ó és ha már a 16 meccses RB kérdés szóba kerül. Ne felejtsük el, a tavalyi volt az ELSŐ olyan szezonja MJDnek, mikor végig bírta játszani a 16 meccset. Mind 2009ben, mind 2010ben volt több meccses rossz szériája.Teszem azt megkapja a hatalmas emelést - mi a garancia arra, hogy végigbírja sérülés nélkül ezt az évet? Vagy teszem azt nem kezd el hanyatlani a teljesítménye. Igen tudom Fred jól tartotta magát sokáig (pont amíg nálunk volt, és csak csöndben megjegyzem a Patsnél töltött 2 éve utólag a Jags front office döntését igazolta a cuttal kapcsolatban), de nem biztos hogy MJD is olyan tartós lesz mint Freddie T volt, perzse remélem így lesz, mert én is szeretném ha nálunk jönne össze az a 10000 yard.

Az RB posztra meg annyit - igen rájátszásban (pl. a hideg miatt) felértékelődik a szerepe ez szerencsére mindig bebizonyosodik, de az alapszakaszban primán el lehet lenni nélküle is, ha jó a passzjátékod.

Ja és N-Drew, MJD és nem a front office tette az 1. rossz és tiszteletlen lépést azzal, hogy az első veterán minicampen(áprilisban) nem jelent meg. Ezzel fityiszt mutatott Mularkeynak és az új edzői stábnak(pl. új RB coacha is van Sylvester Croom személyében). Holdoutolni akar egy új szerződés maitt? Oké, arra ott az OTA. De erre az első 3 napos edzésre csak illet volna elmennie ,most hogy új offensive edzői stáb van. Ha igazán profi, ott lett volna áprilisban, jelezvén, hogy lehet vele számolni, és csak az OTAt kihagyva simán küldhetett volna jelzést az FOnak a szándékairól.
Júniusban lesz egy kötelező minicamp, kíváncsi vagyok, hogy azon MJD ott lesz-e. Ha igen, akkor még az alkupozíciói is javulnak. Ha nem, zűrös lesz a nyarunk....
Scobee szerződését meg elég TCig rendezni. Olyan nagyon nem kell sietni vele. És szerintem meg is lesz a megegyezés addigra.
Lényeg a lényeg, remélem mindkét ember helyzete megnyugtatóan rendeződik. Scobee új szerződést kap, MJD meg...majd valahogy megoldják a felek.

Hard Knocks - a hírek szerint az HBO június 1ig szeretné lefixálni melyik csapat TCjébe fog jó mélyen bepillantani. Kíváncsi vagyok, ha Jagsen kívül nem lesz más jelentkező, végül ránk fanyalodnak-e. És hogy ha így lesz, az milyen nézetséget fog nekik hozni....

Mularkey eheti OTa záró sajtótájékoztatója sok edzésfelvételekkel (Pl. Anger punt és pár Gabbert passz) megspékelve:
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Mularkey-after-OTAs/03725d4b-bd5e-4541-a3f1-db9f0fd77d1e
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
(Tudom "népszerű" leszek megint, de) én meg azt mondom, idén MJD csak játsszon csak a most érvényben lévő szerződésével. Ha idén is produkálja a tavalyi számokat (van egy olyan érzésem, hogy nem fogja - ott lesz Jennings, és idén úgy néz ki lesz passzjáték is....), akkor megérdemli, hogy kapjon még egy utolsó nagy fizetésemelést. Viszont ha a produktuma visszaesik mondjuk csak kb 10-15%ot (mert Jennings és a passzjáték kompenzál), akkor egy kisebb emeléssel a Jags magához is tudja kötni a pályafutása végéig.
Akármilyen jó RB MJD, és akármennyire is tisztelem-imádom, egyszerűen nem dobsz meg a mai NFLben egy 27 éves RBt egy blockbuster szerződéssel. Sajnos a poszt fokozatosan elveszti a jelentőségét(nézzétek meg hogy a 2 SB döntős csapat, a Pats és a Giants hol végzett futásban tavaly az alapszakaszban...). A Jagsnek volt a legjobb futója és az utolsó fordulóig Top 5s Dje volt mellé és ha jól emlékszem 5-11es mérleg lett a vége. Sajnos adhatunk egy rohadt nagy emelést MJDnek, ha mellé nem lesz jó passz offense, egyedül ő kevés mint mackósajtban a brummogás. És sajnos előbb mint útóbb el fog kezdeni hanyatlani a teljesítménye.... iktriad
Húsrágó-hoz csatlakozva:

Ik, én végignéztem a hasonlóan teljesítő RB-k szerződéseit, és a közös bennük az éves szinten kb. 8-10 milliós fizetés. MoJo idén 4,5 milliót fog keresni, 2013-ban éppen alulról fogja verni az 5 milliót. Gigaszerződésben nyilván Peterson 7 éves, 96 milliós kontraktusára utalsz. Kétlem, hogy MoJo ilyenben gondolkozna, sőt biztos vagyok benne, hogy nem vár hasonló számokat (ott évi 10 millió feletti fizuról beszélhetünk).
Chris Johnson holdout-ja megvan? Ugye láttuk, milyen hatékony volt idén. Lehet, hogy MoJo visszajön és végignyomja az idényt rossz formában és értelemszerűen visszaesik, plusz új szerződés nélkül nem fogja strapálni sem magát különösebben. Ez esetben a te logikád szerint jobb pozícióból adunk majd neki jövőre kevesebb pénzt, mint amit idén szeretett volna. Aha, biztosan... vagy inkább kitölti a maradék egy évét motiválatlanul és elmegy máshová, mert láthatóan nem becsülik meg.
Kevesebb carry, nem használódik el annyira és még mindig lehet 2-3 jó éve. Esetleg idén, ha fáj valami, kevésbé akaródzik majd visszamenni... Ez nem lenne profi mentalitás? Miért a FO hozzáállása az profi? A kisujjukat sem mozdítják, miközben telik az idő és pontosan tudják mit akar a legjobb játékosuk, a franchise arca. Új tulajról, új edzői stábról is mutatja, mire számíthat tőlük. Nem egy jó kezdés, finoman szólva...
De vegyünk más lehetőséget. Hoz MJD megint 1300 körüli yardot és az idei 8 helyett újfent 10-15 TD-t, mert Jennings jó lesz és akad majd értékelhető passzjáték is, így kevésbé fognak egyértelműen futásra számítani az ellenfelek.
Mi a garancia rá, hogy nem fog még durvább fizetési igénnyel előállni? Gondolod olyan hülye, hogy beszopja majd Smith-ék dumáját arról, hogy most már még egy évvel közelebb vagy fiam a harminchoz, örüjjé' annak, amit eléd tolunk? Hát még, ha esetleg olyan CAP helyzetet hoznak addig össze, hogy képtelenek lesznek kifizetni az igényeit és teszem azt kiprovokálja, hogy cutolják. Az aztán k***a szép lenne... 31 csapat meg rajtunk röhögne.

No de hagyjuk a malíciát. Pontosan tudjuk, hogy 2009-ben hatalmas húzás volt azokkal a kondíciókkal leigazolni további öt évre. Így kell nézni az igényeit is.

Azt mondod a RB pozíció leértékelődik. Hát nem tudom, szerintem meg azok a csapatok, akiknek nincs normális futójátékuk, ugyanúgy szopnak. Az alapszakaszban meg lehet, hogy nem volt jó futójátéka a Giants-nek, de a PO-ban kijött, hogy ettől még volt két jó RB-jük. A Pats-nek meg nem voltak és ez meg is látszott a döntőben. Maradjunk annyiban, hogy elmehet a passzjáték irányába a liga, de mindenképpen kell egy egészséges egyensúly, anélkül nem megy.
Nálunk 2007-ben jól működött volna a brutál D, brutál RB-tandem, jó game manager QB koncepció, ha lettek volna legalább átlagosnál jobb WR-ek. A Pats ellen is a WR-eken ment el a meccs, a többi nagyon is jól működött.

Én nem hiszem, hogy Gabbert top5-ös irányító lesz valaha is, viszont jó WR-ekkel, jó RB-kkel és top5 D-vel lehet belőle valami.
Ehhez egy kipróbált ember van és az MoJo. Ő biztos, hogy elit és még most a legjobb éveiben van rá szükségünk, méghozzá elégedetten és motiváltan.
Arról már nem is beszélek, hogy a másik, posztján kiemelkedő játékosunk Scobee, szintén Maurice-hoz hasonló cipőben jár.
Az egy dolog, hogy nála tán kevésbé lényeges, hogy végignyomja az összes edzést augusztusig, de ugyanakkor az is röhej, hogy képtelenek megállapodni vele, beszámolók szerint azon a fronton sem haladtak semmit. Legalább tag-elték, teszem hozzá szerencsére.

Amúgy nyilván elfogadom a véleményed, csak ez esetben semmilyen szinten nem tudok vele azonosulni. Azt gondolom, hogy túlságosan a csapatvezetés, meg a CAP space oldaláról közelíted meg a szitut. De mint szurkoló Te is azt akarod elsősorban, hogy teljes gőzzel menjen a csapat és nem leszel tőle boldog, ha pénzt spórolnak(?), de cserébe akadozni kezd a gépezet...

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
(Tudom "népszerű" leszek megint, de) én meg azt mondom, idén MJD csak játsszon csak a most érvényben lévő szerződésével. Ha idén is produkálja a tavalyi számokat (van egy olyan érzésem, hogy nem fogja - ott lesz Jennings, és idén úgy néz ki lesz passzjáték is....), akkor megérdemli, hogy kapjon még egy utolsó nagy fizetésemelést. Viszont ha a produktuma visszaesik mondjuk csak kb 10-15%ot (mert Jennings és a passzjáték kompenzál), akkor egy kisebb emeléssel a Jags magához is tudja kötni a pályafutása végéig.
Akármilyen jó RB MJD, és akármennyire is tisztelem-imádom, egyszerűen nem dobsz meg a mai NFLben egy 27 éves RBt egy blockbuster szerződéssel. Sajnos a poszt fokozatosan elveszti a jelentőségét(nézzétek meg hogy a 2 SB döntős csapat, a Pats és a Giants hol végzett futásban tavaly az alapszakaszban...). A Jagsnek volt a legjobb futója és az utolsó fordulóig Top 5s Dje volt mellé és ha jól emlékszem 5-11es mérleg lett a vége. Sajnos adhatunk egy rohadt nagy emelést MJDnek, ha mellé nem lesz jó passz offense, egyedül ő kevés mint mackósajtban a brummogás. És sajnos előbb mint útóbb el fog kezdeni hanyatlani a teljesítménye....

Ha már pass offense - jó hírek jöttek szösziről. Bratkowski és Olsen elkezdte rendbe rakni a lábmunkáját(a pass rush érzéékenysége mellett ez volt a másik fő problémája a szakik szerint)!
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/24/3041363/blaine-gabberts-jaguars-footwork-mechanics

Kuharsky is nálunk vizitál éppen, és beszélt Gabbberttel és az új offense stábbal arról, hogy halad a "Szöszi Reloaded" project:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/37250/yes-improving-gabbert-can-rebound

És ha már Kuharsky - íme Paul álom és rémálom forgatókönyve idén a Jags számára:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/37210/jaguars-dreamnightmare-scenariosiktriad
Értem én, hogy anyagilag mi lenne a legjobb a klubnak, de azért a Francise EGYETLEN NFL szinten ismert emberéről beszélünk.
1) -10%? 160y? Ne vicceljünk már, hogy azt "visszaesés"ként élnéd meg? Ha lesz passzjáték, akkor 300 carryből is megcsinálja, mert nem lesz nevetség tárgya a run-run-incomplete-punt VAGY run-run-run-punt "taktika", aminek a levédekezéséhez k.ra nem kell elit D.
2) Eddig baromi olcsón futkosot itt elite RB - ezt kellene lekompenzálni, nem az eljövendő éveit kifizetni elsősorban. Elhiszem, hogy nem boldogság ez az új tulajnak, de meg kell tenni.
3) Az, hogy a csapat egy elit RB-vel és egy jó D-vel nem ért el eredményt, az bizony 32. passzjáték eredménye, ez nem csökkenti MJD teljesítményét (sőt szerintem növeli). Rice és Ravens pl elég szépen muzsikált (elit RB, elit D). Cundiffnyira voltak a SUPERBOWL-tól!!!Húsrágó
4) Öröm, hogy Jennings bíztató, de ne vicceljünk azzal, hogy pótolja MJD-t amiatt, hogy eddig jól dolgozott kiegészítőként, majd egy évre megsérült, majd most jó állapotban tért vissza. MJD egy sztárjátékos, Jennings egy ígéret. A támadójáték egyetlen biztos pontját kockáztatni óriási hülyeség.
5) Pats és Giants offense: Brady és Manning... ahol korszakos zseni és genetikailag QB-nak tenyésztett fickók irányítanak, ott természetesen nincs akkora hangsúly a futáson. Jacksonville-ben a helyzet tavaly kicsit más volt... kicsit...egész kicsit.... De azért emlékszem a rájátszásból olyan meccsre, ahol a Giants futásból is termelte a yardokat becsülettel, de most lusta vagyok visszanézni a statokat. Brady, Brees, Rodgers, Manningek mellég nem vagy rákényszerítve a jó futásra, de ha más QB-t dobott neked a gép, akkor nincs sok választásod, mert a yardok meg kellenek.
6) D jó volt nagyon, de nem volt annyira Domináns, hogy Elite D-nek emlegessék. Statisztikák szépek, de rendes root cause analízis után azért kiderülnének dolgok. Szerintem Pl jó mezőnypozició miatt az ellenfeleknek átlagosan kevesebb yardot kellett megtenni mint egy működő offense vagy értelmes punter esetében. Ha lesz időm valamikor, akkor összedobok erről egy összehasonlító statot másik 2 top 5 D-vel összevetve. Emlékeztek a Jets meccsre? 20 - 30 yardot kellett általában megtenniük a TD-hez... D két drive alatt kapott 50 yardot, ami nem is rossz, csak jutott mellé 14 pont is...
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
(Tudom "népszerű" leszek megint, de) én meg azt mondom, idén MJD csak játsszon csak a most érvényben lévő szerződésével. Ha idén is produkálja a tavalyi számokat (van egy olyan érzésem, hogy nem fogja - ott lesz Jennings, és idén úgy néz ki lesz passzjáték is....), akkor megérdemli, hogy kapjon még egy utolsó nagy fizetésemelést. Viszont ha a produktuma visszaesik mondjuk csak kb 10-15%ot (mert Jennings és a passzjáték kompenzál), akkor egy kisebb emeléssel a Jags magához is tudja kötni a pályafutása végéig.
Akármilyen jó RB MJD, és akármennyire is tisztelem-imádom, egyszerűen nem dobsz meg a mai NFLben egy 27 éves RBt egy blockbuster szerződéssel. Sajnos a poszt fokozatosan elveszti a jelentőségét(nézzétek meg hogy a 2 SB döntős csapat, a Pats és a Giants hol végzett futásban tavaly az alapszakaszban...). A Jagsnek volt a legjobb futója és az utolsó fordulóig Top 5s Dje volt mellé és ha jól emlékszem 5-11es mérleg lett a vége. Sajnos adhatunk egy rohadt nagy emelést MJDnek, ha mellé nem lesz jó passz offense, egyedül ő kevés mint mackósajtban a brummogás. És sajnos előbb mint útóbb el fog kezdeni hanyatlani a teljesítménye....

Ha már pass offense - jó hírek jöttek szösziről. Bratkowski és Olsen elkezdte rendbe rakni a lábmunkáját(a pass rush érzéékenysége mellett ez volt a másik fő problémája a szakik szerint)!
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/24/3041363/blaine-gabberts-jaguars-footwork-mechanics

Kuharsky is nálunk vizitál éppen, és beszélt Gabbberttel és az új offense stábbal arról, hogy halad a "Szöszi Reloaded" project:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/37250/yes-improving-gabbert-can-rebound

És ha már Kuharsky - íme Paul álom és rémálom forgatókönyve idén a Jags számára:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/37210/jaguars-dreamnightmare-scenariosiktriad
Értem én, hogy anyagilag mi lenne a legjobb a klubnak, de azért a Francise EGYETLEN NFL szinten ismert emberéről beszélünk.
1) -10%? 160y? Ne vicceljünk már, hogy azt "visszaesés"ként élnéd meg? Ha lesz passzjáték, akkor 300 carryből is megcsinálja, mert nem lesz nevetség tárgya a run-run-incomplete-punt VAGY run-run-run-punt "taktika", aminek a levédekezéséhez k.ra nem kell elit D.
2) Eddig baromi olcsón futkosot itt elite RB - ezt kellene lekompenzálni, nem az eljövendő éveit kifizetni elsősorban. Elhiszem, hogy nem boldogság ez az új tulajnak, de meg kell tenni.
3) Az, hogy a csapat egy elit RB-vel és egy jó D-vel nem ért el eredményt, az bizony 32. passzjáték eredménye, ez nem csökkenti MJD teljesítményét (sőt szerintem növeli). Rice és Ravens pl elég szépen muzsikált (elit RB, elit D). Cundiffnyira voltak a SUPERBOWL-tól!!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking - idén már nem lesz Oklahoma Drill a TC alatt.

Jaguars HC Mike Mularkey says no Oklahoma Drill at training camp moving forward. Will cover a bit more in Inside Jaguars later today, but basically Mularkey said he didn't like the drill when he was a player in Pittsburgh and doesn't plan to run it anymore. (Oesher)

Mondjuk az Oklahoma JDR és résztben Vic Ketchman projecktje volt, és mivel egyikük sincs már a csapatnál, érthető ez a lépés. Inkább látványos volt és a kilátogató nézők számára volt kvázi show. És ne feledjük 2010ben Alualu térde itt sérült meg.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(Tudom "népszerű" leszek megint, de) én meg azt mondom, idén MJD csak játsszon csak a most érvényben lévő szerződésével. Ha idén is produkálja a tavalyi számokat (van egy olyan érzésem, hogy nem fogja - ott lesz Jennings, és idén úgy néz ki lesz passzjáték is....), akkor megérdemli, hogy kapjon még egy utolsó nagy fizetésemelést. Viszont ha a produktuma visszaesik mondjuk csak kb 10-15%ot (mert Jennings és a passzjáték kompenzál), akkor egy kisebb emeléssel a Jags magához is tudja kötni a pályafutása végéig.
Akármilyen jó RB MJD, és akármennyire is tisztelem-imádom, egyszerűen nem dobsz meg a mai NFLben egy 27 éves RBt egy blockbuster szerződéssel. Sajnos a poszt fokozatosan elveszti a jelentőségét(nézzétek meg hogy a 2 SB döntős csapat, a Pats és a Giants hol végzett futásban tavaly az alapszakaszban...). A Jagsnek volt a legjobb futója és az utolsó fordulóig Top 5s Dje volt mellé és ha jól emlékszem 5-11es mérleg lett a vége. Sajnos adhatunk egy rohadt nagy emelést MJDnek, ha mellé nem lesz jó passz offense, egyedül ő kevés mint mackósajtban a brummogás. És sajnos előbb mint útóbb el fog kezdeni hanyatlani a teljesítménye....

Ha már pass offense - jó hírek jöttek szösziről. Bratkowski és Olsen elkezdte rendbe rakni a lábmunkáját(a pass rush érzéékenysége mellett ez volt a másik fő problémája a szakik szerint)!
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/24/3041363/blaine-gabberts-jaguars-footwork-mechanics

Kuharsky is nálunk vizitál éppen, és beszélt Gabbberttel és az új offense stábbal arról, hogy halad a "Szöszi Reloaded" project:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/37250/yes-improving-gabbert-can-rebound

És ha már Kuharsky - íme Paul álom és rémálom forgatókönyve idén a Jags számára:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/37210/jaguars-dreamnightmare-scenarios
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Én nagyon nem tudok egyetérteni Adam barátoddal. Szerinte a számai vissza fognak esni, az új passzorientáltabb taktika hatására, én meg azt mondom, hogy bőven tud majd ezután is +1300 yardos szezonokat menni, főleg ha végre nem 8-9 ember várja őt a boxban, úgy, hogy Alaszkától Timbuktuig mindenki tudja, hogy futás jön, mert Szöszke már nem is vár a dobásig, inkább már a snap előtt becsukja a szemét...
Az csak természetes nem, hogy akkor akar tárgyalni, amikor a legjobb tárgyalási pozicióban van? Adam másként tenné? Lópimplit! És, hogy a franchise arca kapjon egy olyan szerződést, mint amilyet mostanság osztogatnak RB-nek, inkább természetes kellene legyen.
És egy dolog, ami fölött Adam elsiklott elegánsan. Lássuk tisztán: MJD eddig elég "akciósan" vitte a hátán a csapatot. http://www.profootballbusiness.com/ -os összeállítást, most nem találtam meg elsőre, de MJD eddig alulfizetett volt teljesítményarányosan nézve. Arról nem is beszélve, hogy a támadóyardok hány százaléka fűzödik hozzá. Most kompenzációt kér. Jár neki. Nem kizárt, sőt valószínű, hogy 30+os korában, már nem megy majd neki, de addig még lesz pár szezon. Gabbertből láttál már olyat, ami alapján azt mondod, hogy elit RB nélkül is sikeres offenset vezet? Hö-Hö!
MJD 2. körös választás volt, nem top10-es pick, így az elején sem kaszált nagyot. Legutóbb pont a Probowl szezonja előtt hosszabbított, az Ő szempontjából elég pechesen. Most viszont kéri azt a pénzt, amiért cserébe már az elmúlt években letermelte a yardokat. A karrierje végén vissza lehet nézni, és azt mondani, hogy xezer yard + x TD = x M$, és fogadni mernék, hogy az jön majd ki, hogy olcsó volt a többi RB-hez viszonyítva. Azt pedig nem könnyű dollárban sem kifejezni, hogy mennyit ér egy csapat egyetlen sztárjátékosának lenni...Húsrágó
Na ezt az érvelést maximálisan adom! Azt mondják általában 30 éves korukban a RB-k, mintha falnak mennének, lelassulnak, nincs már meg az átütő erő.
Ami minket illet, Fred Taylor rácáfolt erre még egy-két évig, igaz, hogy MoJo ott volt mellette és segítették egymást. De tudjuk mi lett Freddy-vel, miután nem hozta a számokat és MoJo bebizonyította, hogy személyében megvan a "váltás".
A szent tehenet elküldték, méghozzá méltatlanul. Úgy, hogy felajánlotta a paycut-ot és egyértelműen hajlandó lett volna kettesként játszani. Helyette szépségtapaszként JDR személyesen közölte vele Smith és a saját döntését.
Ne higgye senki, hogy erre MoJo nem emlékszik, főleg úgy, hogy máig jó barátok Fred-del. Plusz valóban Maurice nem 1/8-as választott volt, annak megfelelő fizuval... '95 óta létezik a franchise, ehhez képest jó esélyünk van rá, hogy 20 év alatt kitermel két 10000 yardos futót. Nem néztem utána, de kétlem, hogy bármelyik másik csapat fel tudna mutatni hasonlót.
Megnézzük MJD-t, ahogy termeli a TD-ket, vagy épp a legtöbb yard-ot futja a ligában nulla passzjáték mellett, agyontöltött boxokban, ahol tudják, mi következik... idén kapott 343 carry-t. Mióta kezdő 2009-ben ez a szám 312 volt, 2010-ben 14 meccsen 299. 1300 yard alatt nem volt egyszer sem, pedig Garrard-al még értékelhető passzjátékunk is volt. Azokat a számokat akkor hozta. Tavaly meg ilyen nem létezett és így volt 1606. Tökegyedül gyakorlatilag.
MoJo megnősült, gyerekei vannak, majd akkor fogja összetöretni magát a tudásához képest aprópénzért, ha fagy... és ebben qrvára igaza van, a helyében én sem tenném. Ha van a csapatnak játékosa, akiért mindenki irigyel minket, az ő.

Ennyi. Meg kell adni Maurice-nak, ami jár neki és mindezt örömmel, mosolyogva!!! Az ő esetében nem fér bele a szarrágás és nem képezi vita tárgyát, hogy megkapja e az új szerződést, ha azt akar. Maximálisan megszolgálta!Pont.N-Drew
Maximálisan egyetértek,ez az ember már eddig is megszolgálta a nagy pénzt,amit helyette Harvey,Jerry Porter és a többi kutyaütő markolt fel....C'mon Man!!!!!!!!!!!!!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én nagyon nem tudok egyetérteni Adam barátoddal. Szerinte a számai vissza fognak esni, az új passzorientáltabb taktika hatására, én meg azt mondom, hogy bőven tud majd ezután is +1300 yardos szezonokat menni, főleg ha végre nem 8-9 ember várja őt a boxban, úgy, hogy Alaszkától Timbuktuig mindenki tudja, hogy futás jön, mert Szöszke már nem is vár a dobásig, inkább már a snap előtt becsukja a szemét...
Az csak természetes nem, hogy akkor akar tárgyalni, amikor a legjobb tárgyalási pozicióban van? Adam másként tenné? Lópimplit! És, hogy a franchise arca kapjon egy olyan szerződést, mint amilyet mostanság osztogatnak RB-nek, inkább természetes kellene legyen.
És egy dolog, ami fölött Adam elsiklott elegánsan. Lássuk tisztán: MJD eddig elég "akciósan" vitte a hátán a csapatot. http://www.profootballbusiness.com/ -os összeállítást, most nem találtam meg elsőre, de MJD eddig alulfizetett volt teljesítményarányosan nézve. Arról nem is beszélve, hogy a támadóyardok hány százaléka fűzödik hozzá. Most kompenzációt kér. Jár neki. Nem kizárt, sőt valószínű, hogy 30+os korában, már nem megy majd neki, de addig még lesz pár szezon. Gabbertből láttál már olyat, ami alapján azt mondod, hogy elit RB nélkül is sikeres offenset vezet? Hö-Hö!
MJD 2. körös választás volt, nem top10-es pick, így az elején sem kaszált nagyot. Legutóbb pont a Probowl szezonja előtt hosszabbított, az Ő szempontjából elég pechesen. Most viszont kéri azt a pénzt, amiért cserébe már az elmúlt években letermelte a yardokat. A karrierje végén vissza lehet nézni, és azt mondani, hogy xezer yard + x TD = x M$, és fogadni mernék, hogy az jön majd ki, hogy olcsó volt a többi RB-hez viszonyítva. Azt pedig nem könnyű dollárban sem kifejezni, hogy mennyit ér egy csapat egyetlen sztárjátékosának lenni...Húsrágó
Én csak azt tudnám ehez fúzni hogy képtelen vagyok abba belegondolni hogy máshol futkározna labdával 😕 (persze korántsem tartunk még ott) csak belegondolni is fura!!! Mert ez a srác maga a Jax csapat!!
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Én nagyon nem tudok egyetérteni Adam barátoddal. Szerinte a számai vissza fognak esni, az új passzorientáltabb taktika hatására, én meg azt mondom, hogy bőven tud majd ezután is +1300 yardos szezonokat menni, főleg ha végre nem 8-9 ember várja őt a boxban, úgy, hogy Alaszkától Timbuktuig mindenki tudja, hogy futás jön, mert Szöszke már nem is vár a dobásig, inkább már a snap előtt becsukja a szemét...
Az csak természetes nem, hogy akkor akar tárgyalni, amikor a legjobb tárgyalási pozicióban van? Adam másként tenné? Lópimplit! És, hogy a franchise arca kapjon egy olyan szerződést, mint amilyet mostanság osztogatnak RB-nek, inkább természetes kellene legyen.
És egy dolog, ami fölött Adam elsiklott elegánsan. Lássuk tisztán: MJD eddig elég "akciósan" vitte a hátán a csapatot. http://www.profootballbusiness.com/ -os összeállítást, most nem találtam meg elsőre, de MJD eddig alulfizetett volt teljesítményarányosan nézve. Arról nem is beszélve, hogy a támadóyardok hány százaléka fűzödik hozzá. Most kompenzációt kér. Jár neki. Nem kizárt, sőt valószínű, hogy 30+os korában, már nem megy majd neki, de addig még lesz pár szezon. Gabbertből láttál már olyat, ami alapján azt mondod, hogy elit RB nélkül is sikeres offenset vezet? Hö-Hö!
MJD 2. körös választás volt, nem top10-es pick, így az elején sem kaszált nagyot. Legutóbb pont a Probowl szezonja előtt hosszabbított, az Ő szempontjából elég pechesen. Most viszont kéri azt a pénzt, amiért cserébe már az elmúlt években letermelte a yardokat. A karrierje végén vissza lehet nézni, és azt mondani, hogy xezer yard + x TD = x M$, és fogadni mernék, hogy az jön majd ki, hogy olcsó volt a többi RB-hez viszonyítva. Azt pedig nem könnyű dollárban sem kifejezni, hogy mennyit ér egy csapat egyetlen sztárjátékosának lenni...Húsrágó
Na ezt az érvelést maximálisan adom! Azt mondják általában 30 éves korukban a RB-k, mintha falnak mennének, lelassulnak, nincs már meg az átütő erő.
Ami minket illet, Fred Taylor rácáfolt erre még egy-két évig, igaz, hogy MoJo ott volt mellette és segítették egymást. De tudjuk mi lett Freddy-vel, miután nem hozta a számokat és MoJo bebizonyította, hogy személyében megvan a "váltás".
A szent tehenet elküldték, méghozzá méltatlanul. Úgy, hogy felajánlotta a paycut-ot és egyértelműen hajlandó lett volna kettesként játszani. Helyette szépségtapaszként JDR személyesen közölte vele Smith és a saját döntését.
Ne higgye senki, hogy erre MoJo nem emlékszik, főleg úgy, hogy máig jó barátok Fred-del. Plusz valóban Maurice nem 1/8-as választott volt, annak megfelelő fizuval... '95 óta létezik a franchise, ehhez képest jó esélyünk van rá, hogy 20 év alatt kitermel két 10000 yardos futót. Nem néztem utána, de kétlem, hogy bármelyik másik csapat fel tudna mutatni hasonlót.
Megnézzük MJD-t, ahogy termeli a TD-ket, vagy épp a legtöbb yard-ot futja a ligában nulla passzjáték mellett, agyontöltött boxokban, ahol tudják, mi következik... idén kapott 343 carry-t. Mióta kezdő 2009-ben ez a szám 312 volt, 2010-ben 14 meccsen 299. 1300 yard alatt nem volt egyszer sem, pedig Garrard-al még értékelhető passzjátékunk is volt. Azokat a számokat akkor hozta. Tavaly meg ilyen nem létezett és így volt 1606. Tökegyedül gyakorlatilag.
MoJo megnősült, gyerekei vannak, majd akkor fogja összetöretni magát a tudásához képest aprópénzért, ha fagy... és ebben qrvára igaza van, a helyében én sem tenném. Ha van a csapatnak játékosa, akiért mindenki irigyel minket, az ő.

Ennyi. Meg kell adni Maurice-nak, ami jár neki és mindezt örömmel, mosolyogva!!! Az ő esetében nem fér bele a szarrágás és nem képezi vita tárgyát, hogy megkapja e az új szerződést, ha azt akar. Maximálisan megszolgálta!Pont.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Én nagyon nem tudok egyetérteni Adam barátoddal. Szerinte a számai vissza fognak esni, az új passzorientáltabb taktika hatására, én meg azt mondom, hogy bőven tud majd ezután is +1300 yardos szezonokat menni, főleg ha végre nem 8-9 ember várja őt a boxban, úgy, hogy Alaszkától Timbuktuig mindenki tudja, hogy futás jön, mert Szöszke már nem is vár a dobásig, inkább már a snap előtt becsukja a szemét...
Az csak természetes nem, hogy akkor akar tárgyalni, amikor a legjobb tárgyalási pozicióban van? Adam másként tenné? Lópimplit! És, hogy a franchise arca kapjon egy olyan szerződést, mint amilyet mostanság osztogatnak RB-nek, inkább természetes kellene legyen.
És egy dolog, ami fölött Adam elsiklott elegánsan. Lássuk tisztán: MJD eddig elég "akciósan" vitte a hátán a csapatot. http://www.profootballbusiness.com/ -os összeállítást, most nem találtam meg elsőre, de MJD eddig alulfizetett volt teljesítményarányosan nézve. Arról nem is beszélve, hogy a támadóyardok hány százaléka fűzödik hozzá. Most kompenzációt kér. Jár neki. Nem kizárt, sőt valószínű, hogy 30+os korában, már nem megy majd neki, de addig még lesz pár szezon. Gabbertből láttál már olyat, ami alapján azt mondod, hogy elit RB nélkül is sikeres offenset vezet? Hö-Hö!
MJD 2. körös választás volt, nem top10-es pick, így az elején sem kaszált nagyot. Legutóbb pont a Probowl szezonja előtt hosszabbított, az Ő szempontjából elég pechesen. Most viszont kéri azt a pénzt, amiért cserébe már az elmúlt években letermelte a yardokat. A karrierje végén vissza lehet nézni, és azt mondani, hogy xezer yard + x TD = x M$, és fogadni mernék, hogy az jön majd ki, hogy olcsó volt a többi RB-hez viszonyítva. Azt pedig nem könnyű dollárban sem kifejezni, hogy mennyit ér egy csapat egyetlen sztárjátékosának lenni...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Thomas nagy ratyi,eddig volt itt elsőszámú,amíg nem hoztak máshonnan 2. számúakat,nagy karrier..armando83
Ezzel azért vitatkoznék. M-80 2009ben és 2010ben is remek volt. '10ben tényleg ő volt a legjobb elkapónk, és akkor még egy viszonylag jó MSW is a rosteren volt. Hogy tavaly a szezon közben mi történt vele, azt nem tudom, de mintha nem ugyanaz a játékos lenne. Viszont neki nem is kéne 1. számú WRnek lennie, inkább egy jó 2es/slot kombó szerep lenne számára az ideális, de úgy tűnik ebből csak a slot marad..
Mondjuk OTAkből nem érdemes mindig kiindulni. Ha TC alatt jó formába kerül, akkor mindegy hogy most milyen formában van. De ha nem javul, pont a tavalyi új szerződése miatt lesz elküldve. Csak slot WRnek kicsit magas fizetéssel rendelkezik...
Viszont íme Ganguli érvei arra, hogy Thomas helye a rosteren miért NINCS veszélyben:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-05-23/why-mike-thomas-likely-isnt-jaguars-bubble

Viszont Evans elég jó formát mutat, mióta itt van. Laurent Robinson toronymagasan a legjobb WR az eddigi OTAk alatt. Sullivan pedig állítólag naaaaaaaaagyon meg van elégedve Shortssal. És azt mondják akik az edzéseket látogatják, hogy az UDFA rookie Kevin Elliotnak nem csak az önbizalma van rendben(könnyen ő lehet az új ST returneünk...).
John Oesher szerint a Jags 6 legjobb WRje jelenleg az OTAk alapján. 1.-2.: Robinson és Blackmon. 3.-6. Evans, Shorts, Thomas, Robiskie.

Hamarosan elkezdőzhet a draftpickjeink leigazolása. Ganguli szerint nincs messze a megegyezés Andre Branch-el:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-05-23/jaguars-have-made-progress-second-round-pick-andre
És elkezdtük a tárgyalásokat Blackmon ügynőkével is
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-05-23/discussions-justin-blackmons-contract-have-begun

Íme még egy nagyon érdekes kérdés, és hajlok Adam véleményére evvel kapcsolatban:
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/23/3038121/maurice-jones-drew-jaguars-holdout
MJDnek van még 2 éve a szerződéséből, és 27 éves. Ki tudja mikor kezd el hanyatlani a teljesítménye (és mivel ő inkább izomból mint sebességből dolgozik, ez dupla kockázatot jelent), szóval ez egy fogós kérdés. Nem biztos, hogy idén adnék neki egy nagyobb emelést/nagy összegű új szerződést....

Lageman azt mondta, Mathis nagyon biztatóan futkos ahhoz képest, hogy ACL műtétje volt. Knighton pedig már visszatért a konditerembe és bőszen emelgeti a súlyokat!(és Kampman állapota is állítólag bíztatóan javul). 😊
Lageman szerit a 2 legjobb formát mutató játékos ezzen a héten Eben Britton(!) és Rashad Jennings volt. Mindkettőt jó hallani, mivel két sérülésből visszajövő, fontos játékosról van szó. Jeff szerint Jennings van talán legjobb formában az OTA részt vevők közül.

UDFAk - Lageman is nagyon dicsérte Elliotot(az idie/új Nate Hughes/Charles Sharon/Jamar Newsome? 😊) és Ryan Davist. Davis (Bethune-Cookman DE) Lageman szerint a legjobb UDFA igazolás, bár azt is mondta, hogy még csak május van és szeretné majd látni teljes felszereléssel is, hogy képes-e olyan formát mutatni az edzéseken mint mostanában.

Érdemes belenézni egyébként a videóinterjúkba a Jaguars hivatalos oldalán. OMostanság oyan kevéssé a fókuszba kerülő játékosokkal is van interjú mint Russell Allen vagy D'Anthony Smith. Vagy rookiekkal mint Marshall, Pendleton (a hé végén elveszi a barátnőjét 😊 ), és az UDFA rookie Kevin Elliot. Nem is emlékszem volt-e már ilyen hogy OTA vagy TC alatt egy UDFA rookienak sajtótájékoztatója volt nálunk
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Thomas nagy ratyi,eddig volt itt elsőszámú,amíg nem hoztak máshonnan 2. számúakat,nagy karrier..

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
http://www.bigcatcountry.com/2012/5/23/3038982/mike-thomas-jaguars-cut
Mivel az osszes WR Laurent Robinson, Justin Blackmon, Lee Evans és még Cecil Shorts III is addig jobbnak bizonyul mint Mike Thomas aki akár lehet hogy fel se kerul a rosterre!!
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Most, hogy a Texans is lemondta a Hard Knocksot, egyre jobban úgy néz ki, hogy idén minket követ majd az HBO. Személy szerint nagyon örülnék neki.Maka
Arra azért kiváncsi vagyok, hogy 31 elutasítás után leforgatják-e Jacksonville-ben, vagy inkább törlik a műsort 😛