Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Főleg, hogy Jacksonville-ben csupa jófiú van a csapatban, valószínűleg az öltöző is hat majd rá.Húsrágó
Ha nem az öltöző akkor a zuhanyzó. 😂 😂

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Szerintem a legjobbkor történt az eset.
Búúúúúúúúúú, kezdhettek utálni, de én úgy gondolom, hogy Jacksonville Új Királya pont időben kap a fejéhez, hogy ebből komoly gond lehet a jövőben. Valószínűleg hosszú-hosszú beszélgetések lesznek arról, hogy igéretes NFL karriert milyen gyorsan le lehet húzni a WC-n, ha ezt csinálja a továbbiakban. Furcsán fog hangzani, de én örülök, hogy ez most történt. Pedagógiai szempont ideális pillanat.
És azt a fejmosást, amit a csapattól, családtól kap még megfejeli az ügynöke is. Gondolom az agyvérzés határán van a fickó, de ez van, figyelt volna jobban az ügyfelére, mert ez az üveg vodka most nem 12$-ba került, hanem kb 1-2 millióba amit nem a garantált rovatban fog szerepelni a szerződésében, hanem az erőssen teljesítményfüggőben...Húsrágó
Már bocs mindenkitől, de hülye aki ilyet csinál ilyenkor...fejmosás nem biztos, h sokat segít annak akinek ennyi esze van...
Volt már egy balhéja ezzel, most szerződés előtt megint?? Basszus ott kinn is van taxi, meg sofőrszolg...
Nem két sör után ült be amit vállrándítással lehet kezelni...satu részeg volt...simán megölhetett volna vkit...
Sokat nem hiszem, h a szerződése változik...ha eltiltás se lesz akkor nem hiszem, h sokat ér a fejmosás...gondolom kapott érte anno egyetemen is és gondolom most is fel lett hívva a figyelme a dologra...Rolni
Nem írtam én, hogy ügyes-okos volt Blackmon, de ha már ennyi esze van, akkor jobb, hogy most történt meg ez az eset, mintha pl a szezon felénél. Hogy az egyetemen milyen retorziók voltak, hát tökmindegy, az kevésbé befolyásolja a hátralevő életét, mintha a NFL-ből a kanadai ligába transzportálná magát a részegeskedéssel... Most még idejében kaphat észhez, ha még egy ilyen történik vele, akkor nem lesz érte jelentkező az NFL-ből.

Ha én szerződnék vele, akkor bizony nem lenne az egész pénze garantált, mint mostanában az összes 1. körösnek, hanem nála tényleg lenne teljesítményfüggő része.

Hogy megváltozik-e? Azért még nem egy 30 éves emberről beszélünk, aki 8 éve masszívan iszik, és őt próbálod megváltoztatni, hanem egy sztárolt gyerekről. Itt még jó eséllyel tudsz rajta alakítani. Főleg, hogy Jacksonville-ben csupa jófiú van a csapatban, valószínűleg az öltöző is hat majd rá.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Szerintem a legjobbkor történt az eset.
Búúúúúúúúúú, kezdhettek utálni, de én úgy gondolom, hogy Jacksonville Új Királya pont időben kap a fejéhez, hogy ebből komoly gond lehet a jövőben. Valószínűleg hosszú-hosszú beszélgetések lesznek arról, hogy igéretes NFL karriert milyen gyorsan le lehet húzni a WC-n, ha ezt csinálja a továbbiakban. Furcsán fog hangzani, de én örülök, hogy ez most történt. Pedagógiai szempont ideális pillanat.
És azt a fejmosást, amit a csapattól, családtól kap még megfejeli az ügynöke is. Gondolom az agyvérzés határán van a fickó, de ez van, figyelt volna jobban az ügyfelére, mert ez az üveg vodka most nem 12$-ba került, hanem kb 1-2 millióba amit nem a garantált rovatban fog szerepelni a szerződésében, hanem az erőssen teljesítményfüggőben...Húsrágó
Már bocs mindenkitől, de hülye aki ilyet csinál ilyenkor...fejmosás nem biztos, h sokat segít annak akinek ennyi esze van...
Volt már egy balhéja ezzel, most szerződés előtt megint?? Basszus ott kinn is van taxi, meg sofőrszolg...
Nem két sör után ült be amit vállrándítással lehet kezelni...satu részeg volt...simán megölhetett volna vkit...
Sokat nem hiszem, h a szerződése változik...ha eltiltás se lesz akkor nem hiszem, h sokat ér a fejmosás...gondolom kapott érte anno egyetemen is és gondolom most is fel lett hívva a figyelme a dologra...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Szerintem a legjobbkor történt az eset.
Búúúúúúúúúú, kezdhettek utálni, de én úgy gondolom, hogy Jacksonville Új Királya pont időben kap a fejéhez, hogy ebből komoly gond lehet a jövőben. Valószínűleg hosszú-hosszú beszélgetések lesznek arról, hogy igéretes NFL karriert milyen gyorsan le lehet húzni a WC-n, ha ezt csinálja a továbbiakban. Furcsán fog hangzani, de én örülök, hogy ez most történt. Pedagógiai szempont ideális pillanat.
És azt a fejmosást, amit a csapattól, családtól kap még megfejeli az ügynöke is. Gondolom az agyvérzés határán van a fickó, de ez van, figyelt volna jobban az ügyfelére, mert ez az üveg vodka most nem 12$-ba került, hanem kb 1-2 millióba amit nem a garantált rovatban fog szerepelni a szerződésében, hanem az erőssen teljesítményfüggőben...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az NFL vizsgálodni fog Blackmon ügyében, és sok függ attól, hogy 1. vagy 2. esetként fognak a DUIra tekinteni (Ugyebár volt már 1 ilyen ügye 2010ben, még az Oklahoma State játékosaként).
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8298bac9/article/justin-blackmon-subject-to-nfl-discipline-for-dui-arrest?campaign
Ha 1. alkalomnak nyilvánítják, akkor elvonóra és tanácsadásra kell járnia, de a liga nem fogja eltiltani.
Ha a 2. (visszaeső) esetként kezelik, akkor járhat úgy is Terrelle Pryor az Oakland QBje, aki 5 meccses eltiltással kezdte meg profi pályáját (Blackmon nem biztos hogy ennyit kap, de biztos, hogy nem 1 meccsre meszelnék el).

Egyébként újabb részletek kerültek napvilágra az incidens kapcsán:
According to the police report emailed to the T-U, Blackmon was driving 60 in a 35 mph zone. And driving left of center.
Csoda hogy nem lett ebből komolyabb baleset.

Egyszer draftol Gene egy rovott múltú játékost, és az kapásból rossz fényt vet a franchisera. Asszem ezek után amíg Gene draftol, akinek csak icipici kis probléma van a múltjában, abból nem lesz jaguár draft pick.
na azért el nem kell ájulni. ha Dui miatt eltiltás járna, az első hetekben ötven játékos nézné tévén a meccseket.Höri
Mivel neki ez már nem az 1. ilyen esete, plusz a véralkohol szintje "enyhén" magas volt, nem vagyok én ebben olyan biztos...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mugshot


A jó hír, hogy 1000 $ már kiengedték Blackmont a fogdából.
A rossz hír, hogy úgy tudni seggrészeg (konkrétan majdnem a haláloshoz közeli volt az alkoholszintje!)volt mikor igazoltatták.
Hogy JJt idézzem a draft topikból:
hopp, véralkoholszintje .24 volt... csak a viszonyítás kedvéért:

0.25%: Minden mentális, fizikai és szenzoros funkciód csökken. Érzelmileg tompa leszel. Nagy esélye van, annak hogy megfulladsz a hányástól, vagy megsérülsz, mert elesel, vagy egyéb baleset történik veled.
jjncaa
A helyi rendőrség közleménye is ezt támasztja alá:
http://www.bigcatcountry.com/2012/6/3/3061150/justin-blackmon-arrest-dui-breathalyzer
"He was unsteady on his feet, his speech was slurred, and his eyes were glassy and blood shot," Dickerson said in a statement. "He admitted to consuming alcohol prior to driving."


Hogy örülhetnek most a Jags PRosai... Sajnos attól tartok ebből eltiltás lesz (ha nem Goodell teszi, meg, akkor ma mi)...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na azért el nem kell ájulni. ha Dui miatt eltiltás járna, az első hetekben ötven játékos nézné tévén a meccseket.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt Blackmon. Szerzödéskötési tárgyalás alatt összehozni egy 2. DUIt. Gratulálok. Remélem nem eltiltással fogja kezdeni a profi karrierjét....iktriad
Előre is bocs a trollkodásért de az volt az első reakcióm mikor olvastam a hírt h ő már nem is kap szerződést a Jagstől mert h problémás játékos.empty taxi
Á, ez nem fog előfordullni, De lehet hogy 1-2 millióval most sikeresen megrövidítette magát.
Ez az első alkalom egyébként a francsise történetében, hogy rookie a draft és a szerződéskötés közt le lett tartóztatva.

A Jags ezt a közleményt adta ki az ügyben:
We are aware of the report and are continuing to gather information. We have no further comment at this time.

Sajnos mivel neki már collegeban volt egy DUIa, lehet hogy számíthat büntetésre a liga részéről, akár lehet belőle 1-2 meccses eltiltás.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Szép volt Blackmon. Szerzödéskötési tárgyalás alatt összehozni egy 2. DUIt. Gratulálok. Remélem nem eltiltással fogja kezdeni a profi karrierjét....iktriad
Előre is bocs a trollkodásért de az volt az első reakcióm mikor olvastam a hírt h ő már nem is kap szerződést a Jagstől mert h problémás játékos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt Blackmon. Szerzödéskötési tárgyalás alatt összehozni egy 2. DUIt. Gratulálok. Remélem nem eltiltással fogja kezdeni a profi karrierjét....
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Az lenne a tuti ha Gene menne be érte és lerakná a kauciót 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blackmon interjú még a pár héttel ezelőtti NFLPA rookie rendezvényről
http://www.youtube.com/watch?v=stSmYg6Nvt0
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
JDR meg golfozni vitte őket...nem értem,ha ennyi fölös energiájuk van,akkor miért nem edzenek mégegyet!!!!! :mad:armando83
mert limitálva van az edzések száma (az új CBA pl. kimondja, hogy naponta két edzést már nem lehet - a korábbi gyakorlattól eltérően - tartani)jjncaa
A hivatalos indoklás az volt Mularkey részéről, hogy mindent meg tudtak valósítani (az eheti indoor edzések ellenére is)m amit OTA alatt akartak. Egyébként meg utolsó napra ez belefér. Jót tehet a csapatszellem kialakulásának. És paintball alatt többet mozognak, és több szükség van a reflexekre mint a golfnál. 😊

és mindenki csapatszínű töltényt kapott Ford úrtól.
Höri
Ezért ha lehetne 2 pluszpontot adnék. Lost utalás, Teal töltények. 😊

ON is legyek:

Gabbert meccsvideók: http://draftbreakdown.com/blaine-gabbert-video-sampler-platter
Gabbert elemzés első része, inkább általános gondolatokkal: http://draftbreakdown.com/blaine-gabbert-what-can-be-done-part-1DoM
Köszi, olvastam már, és én is csak ajánlani tudom, valamint várom a második részt már egy ideje.

Ja és a Jags (idén a North Dakota State-el FCS bajnok) UDFA rookie TEje, Matt Veldman ma azt írta nekem twitteren (DMben), hogy tavaly tavasszal volt Magyarországon, és nagyon tetszett neki amit itt látott. Remélem nem (csak) valami spring breakes bulizós-piálós-csajozós party keretében volt itt. 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
ON is legyek:

Gabbert meccsvideók: http://draftbreakdown.com/blaine-gabbert-video-sampler-platter
Gabbert elemzés első része, inkább általános gondolatokkal: http://draftbreakdown.com/blaine-gabbert-what-can-be-done-part-1
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
mert limitálva van az edzések száma (az új CBA pl. kimondja, hogy naponta két edzést már nem lehet - a korábbi gyakorlattól eltérően - tartani)jjncaa
Az OTA-k során ez szerintem nem újdonság. Az edzőtábor és minicamp alkalmával lett olyan módosítás, hogy nem lehet két "full pads" edzés egy napon. Ha tartanak második edzést is, akkor az walkthrough (non contact) lehet.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mularkey rendhagyó módot választott az OTA befejezésére - elvitte az egész csapatot paintballozni pénteke(állítrólag MM nagy rajongója a dolognak)! iktriad
és mindenki csapatszínű töltényt kapott Ford úrtól.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
JDR meg golfozni vitte őket...nem értem,ha ennyi fölös energiájuk van,akkor miért nem edzenek mégegyet!!!!! :mad:armando83
mert limitálva van az edzések száma (az új CBA pl. kimondja, hogy naponta két edzést már nem lehet - a korábbi gyakorlattól eltérően - tartani)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
JDR meg golfozni vitte őket...nem értem,ha ennyi fölös energiájuk van,akkor miért nem edzenek mégegyet!!!!! :mad:

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mularkey rendhagyó módot választott az OTA befejezésére - elvitte az egész csapatot paintballozni pénteke(állítrólag MM nagy rajongója a dolognak)!

Legközelebb a mindenki számára kötelező jellegű minicamp következik június 12 és 14 között: Elméletileg azon MJDnek már meg kell jelennie, Scobee nem tudom köteles-e megjelenni, hiszen nem írta alá a franchise tagot, és még nincs új szerződése sem.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ti már láttátok ezt a Mincey clippet?Én csak most 😀
http://www.youtube.com/watch?v=uf2ZhGd1NF4&feature=related
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Az idei 6. körös pickünk, Mike Harris is aláírt ma 4 évre hozzánk. És mellette Morgan Trentet kiraktuk (tavaly az utolsó meccsen kezdett CBben) és újra leigazoltuk az Murray State-es UDFA rookie CB Dontrell Johnsont.
iktriad
Ez a srác legalább fel tud öltözni rendesen 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei 6. körös pickünk, Mike Harris is aláírt ma 4 évre hozzánk. És mellette Morgan Trentet kiraktuk (tavaly az utolsó meccsen kezdett CBben) és újra leigazoltuk az Murray State-es UDFA rookie CB Dontrell Johnsont.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ha egy szerződést az egyik fél méltánytalannak tart, és kezdeményezi az újratárgyalását, akkor az illik megtenni. Nyomhatod a kakába a másik fejét, de hosszútávon nem jön ki belőle jól egyik fél sem. Multinál dolgozom, látok példát mindkettőre. (nevek nélkül persze 😉 ) Most beszélünk cirka +3-4 milló/évről? Nem örülnék, ha ennyi pénz miatt pl a Bengalsban kötne ki, ahol elfér egy elit futó BJGE mellett.Húsrágó
Miért kötne ki bárhol máshol. Érvényes szerződése van velünk még 2 évig. Majd a Jagsnél eldöntik akarnak-e tárgyalni vele idén egy esetleges emelésről vagy sem. A nemsokára mindenki számára következő kötelező jellegű minicamp majd sok kérdésre választ ad. Ha MJD megjelenik ott, és edz, akkor szerintem ugyanaz lesz a szitu, mint 1-2 éve Mathis kapcsán volt.

Pro Football Focus szerint Daryl Smith-t posztjának prototípusa. És Poz-t is csak Ray Lewis előzi. 100 M$ az 100M$ akár hogy is vesszük! LB sor van, áldassék, aki kifizettte!

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/30/defensive-prototypes-linebackers/

És még egy méltatás innen:
Derek Cox a Secret Superstar kategóriában találta magát! Ezt egy bolhakukinyit túlzásnak érzem.

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/31/secret-superstar-derek-cox-cb-jacksonville-jaguars/Húsrágó
Cox egyre jobb cover corner, csak maradjon egészséges idén. És ebben az évben már nem kell JDR érdekes döntéseitől(padoztatás egy eseteleges rossz meccs után) tartania. LBnél meg remélem Poz sérülése nem fog meglátszani idén. Daryl pedig jelenlegi szerződése utolsó évében van idén(tehát szerintem igencsak iparkodni fog egy zsíros szerződésért).
több mint 11 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
@smartfootball: RT @BryanDFischer Son of Jack Del Rio. RT @EyeOnRecruiting: QB Luke Del Rio commits to Oklahoma St: http://t.co/HzzEq2PI

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Pro Football Focus szerint Daryl Smith-t posztjának prototípusa. És Poz-t is csak Ray Lewis előzi. 100 M$ az 100M$ akár hogy is vesszük! LB sor van, áldassék, aki kifizettte!

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/30/defensive-prototypes-linebackers/

És még egy méltatás innen:
Derek Cox a Secret Superstar kategóriában találta magát! Ezt egy bolhakukinyit túlzásnak érzem.

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/31/secret-superstar-derek-cox-cb-jacksonville-jaguars/