Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mularkey rendhagyó módot választott az OTA befejezésére - elvitte az egész csapatot paintballozni pénteke(állítrólag MM nagy rajongója a dolognak)!

Legközelebb a mindenki számára kötelező jellegű minicamp következik június 12 és 14 között: Elméletileg azon MJDnek már meg kell jelennie, Scobee nem tudom köteles-e megjelenni, hiszen nem írta alá a franchise tagot, és még nincs új szerződése sem.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ti már láttátok ezt a Mincey clippet?Én csak most 😀
http://www.youtube.com/watch?v=uf2ZhGd1NF4&feature=related
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Az idei 6. körös pickünk, Mike Harris is aláírt ma 4 évre hozzánk. És mellette Morgan Trentet kiraktuk (tavaly az utolsó meccsen kezdett CBben) és újra leigazoltuk az Murray State-es UDFA rookie CB Dontrell Johnsont.
iktriad
Ez a srác legalább fel tud öltözni rendesen 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei 6. körös pickünk, Mike Harris is aláírt ma 4 évre hozzánk. És mellette Morgan Trentet kiraktuk (tavaly az utolsó meccsen kezdett CBben) és újra leigazoltuk az Murray State-es UDFA rookie CB Dontrell Johnsont.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ha egy szerződést az egyik fél méltánytalannak tart, és kezdeményezi az újratárgyalását, akkor az illik megtenni. Nyomhatod a kakába a másik fejét, de hosszútávon nem jön ki belőle jól egyik fél sem. Multinál dolgozom, látok példát mindkettőre. (nevek nélkül persze 😉 ) Most beszélünk cirka +3-4 milló/évről? Nem örülnék, ha ennyi pénz miatt pl a Bengalsban kötne ki, ahol elfér egy elit futó BJGE mellett.Húsrágó
Miért kötne ki bárhol máshol. Érvényes szerződése van velünk még 2 évig. Majd a Jagsnél eldöntik akarnak-e tárgyalni vele idén egy esetleges emelésről vagy sem. A nemsokára mindenki számára következő kötelező jellegű minicamp majd sok kérdésre választ ad. Ha MJD megjelenik ott, és edz, akkor szerintem ugyanaz lesz a szitu, mint 1-2 éve Mathis kapcsán volt.

Pro Football Focus szerint Daryl Smith-t posztjának prototípusa. És Poz-t is csak Ray Lewis előzi. 100 M$ az 100M$ akár hogy is vesszük! LB sor van, áldassék, aki kifizettte!

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/30/defensive-prototypes-linebackers/

És még egy méltatás innen:
Derek Cox a Secret Superstar kategóriában találta magát! Ezt egy bolhakukinyit túlzásnak érzem.

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/31/secret-superstar-derek-cox-cb-jacksonville-jaguars/Húsrágó
Cox egyre jobb cover corner, csak maradjon egészséges idén. És ebben az évben már nem kell JDR érdekes döntéseitől(padoztatás egy eseteleges rossz meccs után) tartania. LBnél meg remélem Poz sérülése nem fog meglátszani idén. Daryl pedig jelenlegi szerződése utolsó évében van idén(tehát szerintem igencsak iparkodni fog egy zsíros szerződésért).
több mint 11 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
@smartfootball: RT @BryanDFischer Son of Jack Del Rio. RT @EyeOnRecruiting: QB Luke Del Rio commits to Oklahoma St: http://t.co/HzzEq2PI

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Pro Football Focus szerint Daryl Smith-t posztjának prototípusa. És Poz-t is csak Ray Lewis előzi. 100 M$ az 100M$ akár hogy is vesszük! LB sor van, áldassék, aki kifizettte!

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/30/defensive-prototypes-linebackers/

És még egy méltatás innen:
Derek Cox a Secret Superstar kategóriában találta magát! Ezt egy bolhakukinyit túlzásnak érzem.

http://www.profootballfocus.com/blog/2012/05/31/secret-superstar-derek-cox-cb-jacksonville-jaguars/
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
1. "Brees és MJD holdoutjai kapcsán írt arról, hogy vajon miért bocsátanak meg nekik mindent a szurkolók..."

Például azért, mert Brees vastagon benne volt a Saints bajnoki címében. MoJo meg folyamatosan jó és idén mondjuk egyszemélyes hadsereg volt, ráadásul az egyetlen játékosunk, akit csapatszimpátiától függetlenül mindenki elismer/ismer, horribile dictu akár kedvel is.


2. "Jones-Drew led the NFL in rushing last year for a team that was last in passing. That speaks volumes about his talent. But in watching tape of his runs, I think he left yards on the field. He turned many 3-yard gains into 7-yard gains, but also turned potential 20-yard gains into 7-yard gains..."

😂 Ja, én meg eddig nem említettem, de jobban látok a pályán, mint az agyonajnározott Manning tesók, Brady, Brees, Rodgers meg az összes többi QB. Kutyaütő szarok mind. Sokat játszok Madden-t a PS3-on...

3. "Jaguars sources say he isn't nearly as explosive as he used to be, and I would agree." Na ez itt különösen érdekes megállapítás, főleg annak tükrében, hogy Prisco nagyon jó forrásokkal rendelkezik velünk kapcsolatban, lévén itt él.

Szuper. Kik azok a források, mármint név szerint? Khm, 1606 yard egy lassuló vén RB-től... miért érzem úgy, hogy ez megint szánalmas duma? El ne felejtsem: Itt a városomban meg iszonyatos ingatlan-panamák mennek. Vannak forrásaim a városházáról, de nem nevezném meg őket. De én csak tudom, bennfentes vagyok, hisz itt lakom...

4. "Én nem mondok semmit, mert már megint kapok a fejemre hogy front office homer vagyok, mindenesetre érdekes egy eszmefuttatás ez...."

Nem kapsz a fejedre semmit, és ezt Te is tudod. Nem ellened irányul, ha néha keményebb hangot ütünk meg és ezt le is szoktuk írni (lásd Armando utolsó hsz-e.) Ellentétes vélemények ütköznek. Te is megteszed/megtetted, meg mi is többiek, hogy leírjuk a sajátunkat. Jelen esetben is tisztelem a véleményedet, értem a gondolatmenetet is, de továbbra sem lettem meggyőzve. Sőt a többi felkent jenki zseni cikkei sem fognak meggyőzni.
Ez úgy látom fordítva, Rád ugyanúgy igaz. Néha forranak az indulatok bizonyos témákban, mint például ez is, de fura is lenne, ha a lassan 11000 regisztrált fórumozó egyfolytában egymás golyóit polírozná...N-Drew
Jaj, mekkor +1 megint!

Amúgy ha egy szerződést az egyik fél méltánytalannak tart, és kezdeményezi az újratárgyalását, akkor az illik megtenni. Nyomhatod a kakába a másik fejét, de hosszútávon nem jön ki belőle jól egyik fél sem. Multinál dolgozom, látok példát mindkettőre. (nevek nélkül persze 😉 ) Most beszélünk cirka +3-4 milló/évről? Nem örülnék, ha ennyi pénz miatt pl a Bengalsban kötne ki, ahol elfér egy elit futó BJGE mellett.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
1. "Brees és MJD holdoutjai kapcsán írt arról, hogy vajon miért bocsátanak meg nekik mindent a szurkolók..."

Például azért, mert Brees vastagon benne volt a Saints bajnoki címében. MoJo meg folyamatosan jó és idén mondjuk egyszemélyes hadsereg volt, ráadásul az egyetlen játékosunk, akit csapatszimpátiától függetlenül mindenki elismer/ismer, horribile dictu akár kedvel is.


2. "Jones-Drew led the NFL in rushing last year for a team that was last in passing. That speaks volumes about his talent. But in watching tape of his runs, I think he left yards on the field. He turned many 3-yard gains into 7-yard gains, but also turned potential 20-yard gains into 7-yard gains..."

😂 Ja, én meg eddig nem említettem, de jobban látok a pályán, mint az agyonajnározott Manning tesók, Brady, Brees, Rodgers meg az összes többi QB. Kutyaütő szarok mind. Sokat játszok Madden-t a PS3-on...

3. "Jaguars sources say he isn't nearly as explosive as he used to be, and I would agree." Na ez itt különösen érdekes megállapítás, főleg annak tükrében, hogy Prisco nagyon jó forrásokkal rendelkezik velünk kapcsolatban, lévén itt él.

Szuper. Kik azok a források, mármint név szerint? Khm, 1606 yard egy lassuló vén RB-től... miért érzem úgy, hogy ez megint szánalmas duma? El ne felejtsem: Itt a városomban meg iszonyatos ingatlan-panamák mennek. Vannak forrásaim a városházáról, de nem nevezném meg őket. De én csak tudom, bennfentes vagyok, hisz itt lakom...

4. "Én nem mondok semmit, mert már megint kapok a fejemre hogy front office homer vagyok, mindenesetre érdekes egy eszmefuttatás ez...."

Nem kapsz a fejedre semmit, és ezt Te is tudod. Nem ellened irányul, ha néha keményebb hangot ütünk meg és ezt le is szoktuk írni (lásd Armando utolsó hsz-e.) Ellentétes vélemények ütköznek. Te is megteszed/megtetted, meg mi is többiek, hogy leírjuk a sajátunkat. Jelen esetben is tisztelem a véleményedet, értem a gondolatmenetet is, de továbbra sem lettem meggyőzve. Sőt a többi felkent jenki zseni cikkei sem fognak meggyőzni.
Ez úgy látom fordítva, Rád ugyanúgy igaz. Néha forranak az indulatok bizonyos témákban, mint például ez is, de fura is lenne, ha a lassan 11000 regisztrált fórumozó egyfolytában egymás golyóit polírozná...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nemrég hallgattam a szokásos Jaguars This Weeket, sokat beszéltek arról Gabbert sokkal éretebbnek tűnik most az OTAk alatt mint tavaly volt, a lábmunkája határozottan javul, és kezd egyre jobban egy hullámhosszra kerülni új célpontjaival.
Ezt erősítette meg Knighton is: This off-season, Knighton says Gabbert is a “different guy. He’s taking charge on the field, from where I’m watching. He’ll joke and stuff like that once in a while,” Knighton said, “but he’s strictly business. Being a teammate, that’s what you want to see from your quarterback."
Bízzunk abban, hogy tényleg az hogy 3 minőségi edző(Mularkey, Bratkowski, Olson) is foglalkozik vele plusz lényegesen jobb elkapói vannak mint tavaly, nagyon jót tesz neki.Ha már Knighton szóba került, egyre kevéssbé aggódom Pot Roast szemsérülése miatt. Ha a súlyát tudja tartani(a mai edzéseken készült videó: http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Gabbert-Knighton-and-Mosley-after-practice/40ff1ae5-c315-4e3d-bd2f-daae2a8ebe2a alapján szerintem nincs sok extra zsír rajta) akkor simán lehet olyan jó, mint általában az elmúlt 3 évben volt, ha nem küzdőtt súlyfelesleggel.

Ja, van valami kisebb összezördülés a városvezetés és Khan között, valami stadionnal kapcsolatos ügy miatt(a városvezetés kiküldött egy levelet, amiben nehezményezte, hogy miért nem 1 új céggel szerződött a Jags egy olyan helyett amivel már a kezdetek óta együttműködik a franchise-, de a sajtónak is küldőtt e levélből 1 példányt ami hatalmas hülyeség volt a részükről). A JTWben a legfrissebb hírek szerint azóta a városházáról küldtek egy kvázi bocsánatkérő levelet a joggal felháborodó Khannak. Persze a PFT meg a hozzá hasonló színvonalú oldalak tuti elkezdenek majd spekulálni, hogy nincs rendben minden Khan és Jacksonville közt, de ezútal is csak egy vihar támadt egy kanál vízben.
Ime a sztori dióhéjban akit érdekel: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-05-30/story/jacksonville-withdraws-letter-had-shocked-and-perplexed
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hm, milyen hülye megfogalmazás ez az FOTFP. Biztos valami déli szlengbeli gyönyörűség lehet. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mularkey-nek valaki vehetne a fanshopból egy Jaguars pólót...Húsrágó
Van neki, de úgy tűnik inkább az ingekre/pólókra esküszik. 😊

Érdekes, 1 nappal Mularkey TE kommentje után Bratkowski azt mondta, hogy nagyon "TE friendly" lesz az új offense.
"This is a very tight-end friendly offense," said Jaguars' offensive coordinator Bob Bratkowski. "With Mike having played tight end in the league, he has a special knack for using tight ends. Both [Lewis and Miller] are talented players. Any time you start talking about the passing game, you start with the trust factor. He knows that individual has to be where he needs to be when he needs them there. Zach and Marcedes have to elevate their games. They're addressing the issues that they have."

Forrás: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-05-29/story/jaguars-tight-ends-marcedes-lewis-zach-miller-looking#ixzz1wNix5IBz
Majd kiderül, melyik áll közelebb a valósághoz, én Bratkowski verziójának jobban örülnék.

Egyébként a cikkből végre kiderült, mi volt az nagy magánéleti problémája Marcedesnek tavaly(egyfolytában mondogatták, hogy magánjellegű problémák miatt nem tudott annyira fókuszálni 2011ben). Nos a kislánya elhelyezése körül volt az FTUs cikk szerint komoly balhé a lány anyjával. Ahogy olvasom, az ügy lezárult és Marcedeshez került a kislánya. Reméljükez azt eredményezi, hogy idén az hogy csak a játékra fog figyelni és ennek eredménye a pályán is meglátszik majd.

Andre Branch ma nagyon fel volt dobva az új szerződése miatt. Volt egy pickje (Hennetől) és forced fumbleja is edzésen. Azt mondta ez volt az első interceptionje egy jó ideje. Ma megvolt asszem az 1. Jages sajtótájékoztatója is:
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Branch-on-contract-OTAs/2498620a-fe3f-4091-94dd-3a8288d91506

Pete Prisco ma irt egy cikket ami tuti kavar majd vihart.
http://www.cbssports.com/nfl/story/19193045/while-peers-are-accused-of-being-greedy-brees-mjd-can-do-no-wrong/rss
Brees és MJD holdoutjai kapcsán írt arról, hogy vajon miért bocsátnaka meg nekik mindent a szurkolók, még ezt is. Ime az MJDs rész:

As for Jones-Drew, he has two years and $9.5 million remaining on the five-year, $31.35 million contract he signed in April of 2009. When he signed that deal, he had one year left on his rookie deal and that contract made him one of the top-three paid backs in the league. Jones-Drew will be 29 when his current deal expires. He is smart enough to know that backs nearing 30 usually don't get big deals, which is why he wants one now. That's understandable. It's also the reason why the Jaguars won't give him one. Let him play out this deal, and then see what happens. This isn't a back league anymore, and teams are more and more reluctant to pay backs. Megjegyzem kb. ugyanezt írtam pár napja....

Jones-Drew led the NFL in rushing last year for a team that was last in passing. That speaks volumes about his talent. But in watching tape of his runs, I think he left yards on the field. He turned many 3-yard gains into 7-yard gains, but also turned potential 20-yard gains into 7-yard gains.

Jaguars sources say he isn't nearly as explosive as he used to be, and I would agree. Na ez itt különösen érdekes megállapítás, főleg annak tükrében, hogy Prisco nagyon jó forrásokkal rendelkezik velünk kapcsolatban, lévén itt él.

Jones-Drew has always stayed away from OTA work since his rookie season, but this is a new staff for him, the first time for that in his career, and it's a new offense. That makes it different.

Yet as FOTFP he is seemingly getting a pass from the fans for not being around Jacksonville, even if the work isn't mandatory.

The good thing is that with Jones-Drew gone, the team can start morphing from being so run-heavy to a team that is built around the passing game.

Any team that is run-heavy is doing things the wrong way. Blaine Gabbert needs to become the Jaguars FOTFP.

If he does, down the road he, too, will get a free pass when it comes to contract issues.

FOTFPs truly are in a league of their own.
(FOTFP = Face of the franchise player)
Én nem mondok semmit, mert már megint kapok a fejemre hogy front office homer vagyok, mindenestere érdekes egy eszmefuttatás ez....
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Keddi OTA

Eléggé esett az eső szóval indoor edzés volt. Hogy konkrét legyedk pl az egyik helyi kajálda környéként tartott Mularkey edzést(itt lehet pár felvételt látni -Blackmon, Mincey, Mularkey interjú, kicsit bizarr látvány mit ne mondjak):
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blackmon-Mincey-and-Mularkey-after-indoor-OTAs/9f9b6acb-cbf2-4028-b0aa-2993601913d6
iktriad
😂

Srácok, tegnap néhány híradó is tele volt vele, hogy több évtizedre visszamenőleg először "járt" hurrikán Floridában június előtt. A dél-keleti partra csapott le, majd továbbvonult Georgia felé. Ennek tükrében lehet, hogy érthető volt a megtépázott brigád, a kajálda-mizéria, meg az indoor edzés... 😉

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Mularkey-nek valaki vehetne a fanshopból egy Jaguars pólót...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keddi OTA

Eléggé esett az eső szóval indoor edzés volt. Hogy konkrét legyedk pl az egyik helyi kajálda környéként tartott Mularkey edzést(itt lehet pár felvételt látni -Blackmon, Mincey, Mularkey interjú, kicsit bizarr látvány mit ne mondjak):
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Blackmon-Mincey-and-Mularkey-after-indoor-OTAs/9f9b6acb-cbf2-4028-b0aa-2993601913d6

Uche Nwaneri annyit mondott, hogy szeretné ha az O-line megdöntetné a legkevesebb engedett sack rekordját (28 - 2003) idén.
Mularkey annyit mondott, hogy a TE psozt nem biztos hogy profitálni a fog az új offensive schemából, viszont a redzone környékén elég jelentős szerepet szánnak nekik (Marcedes hogy fog ennek örülni...). Ez annak tükrében érdekes igazán, hogy Mularkey anno TE volt a Floridában és az NFLben is.
Mincey szerint egyátalán nem baj, hogy nem a Jags lett kiválasztva a Hard Knocksra, így nyugodtabb lesz majd a felkészülés TC alatt.

A nap legfontosabb eseménye - Andre Branch épp elkötelezi magát hozzánk



Még valami: MSW a Texansnál van workouton. Kíváncsi leszek, leigazolják-e.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan az idei első draftolt rookie szerződés.
Andre Branch's deal is a four-year deal worth $5.1 million (Ganguli)
Hamarosan jövök a mai OTA hírekkel.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Dolphinsé lett végül a szerep.Maka
Micsoda megkönnyebbülés. És Gloria Estefan, JLo, a Williams nővérek és Marc Anthony személyében még sztárokból se állnak rosszul.(Hogy Reggie Busht és a Kardashin nővéreket le ne felejtsem - köszi hogy emlékeztettél rájukl kristof).
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A Dolphinsé lett végül a szerep.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Utóbbit jó lenne valahogy megoldani, elvégre most az Everbank befogadóképessége nagyobb ponyvák nélkül mint pl. a Soldier Fieldé. Mellesleg az Everbank Fielden rendezték szombaton a USA- Skócia soccer meccset.
És Gabbert fejlődése (vagy nem fejlődése) igenis lehet jó storyline.iktriad
kérlek folytasd a sort:
Herman Edwards, Terrell Owens, Ochocinco, Rex Ryan... [xxx]jjncaa
MJDiktriad
Néhány bevágás arról, hogy otthon ül a TV előtt és nyomja a playstationt egy NO MONEY NO YARD pólóban, szerintem ez nem viszi el a hátán a műsort...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Utóbbit jó lenne valahogy megoldani, elvégre most az Everbank befogadóképessége nagyobb ponyvák nélkül mint pl. a Soldier Fieldé. Mellesleg az Everbank Fielden rendezték szombaton a USA- Skócia soccer meccset.
És Gabbert fejlődése (vagy nem fejlődése) igenis lehet jó storyline.iktriad
kérlek folytasd a sort:
Herman Edwards, Terrell Owens, Ochocinco, Rex Ryan... [xxx]jjncaa
MJDiktriad
Anger

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát iktriad, amelyik műsorban a Gabbert-Hanne "csata" jelenti a komoly izgalmat, ott szerintem a magyar jax beatwriter is kaphat egy kis mellékszerepet...

sőt ugye mai hír, hogy átalakíthatják a stadiont, mert Khan mindenképp el akarja tüntetni a ponyvákat, de akkor meg túl sok - üres - hely lenne, szóval ez is egy storyline Blackmon épp aktuális QB-val folytatott harca mellettjjncaa
Utóbbit jó lenne valahogy megoldani, elvégre most az Everbank befogadóképessége nagyobb ponyvák nélkül mint pl. a Soldier Fieldé. Mellesleg az Everbank Fielden rendezték szombaton a USA- Skócia soccer meccset.
És Gabbert fejlődése (vagy nem fejlődése) igenis lehet jó storyline.iktriad
kérlek folytasd a sort:
Herman Edwards, Terrell Owens, Ochocinco, Rex Ryan... [xxx]jjncaa
MJD
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
hát iktriad, amelyik műsorban a Gabbert-Hanne "csata" jelenti a komoly izgalmat, ott szerintem a magyar jax beatwriter is kaphat egy kis mellékszerepet...

sőt ugye mai hír, hogy átalakíthatják a stadiont, mert Khan mindenképp el akarja tüntetni a ponyvákat, de akkor meg túl sok - üres - hely lenne, szóval ez is egy storyline Blackmon épp aktuális QB-val folytatott harca mellettjjncaa
Utóbbit jó lenne valahogy megoldani, elvégre most az Everbank befogadóképessége nagyobb ponyvák nélkül mint pl. a Soldier Fieldé. Mellesleg az Everbank Fielden rendezték szombaton a USA- Skócia soccer meccset.
És Gabbert fejlődése (vagy nem fejlődése) igenis lehet jó storyline.iktriad
kérlek folytasd a sort:
Herman Edwards, Terrell Owens, Ochocinco, Rex Ryan... [xxx]jjncaa
James Harrison, Lamarr Woodley, Troy Polamalu, Mike Wallace, Big Ben, a lábadozó Mendenhall, CB csaták 😀 Kár, hogy mi nem élünk ilyen hülyeségekkel, sztori lenne bőven.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
hát iktriad, amelyik műsorban a Gabbert-Hanne "csata" jelenti a komoly izgalmat, ott szerintem a magyar jax beatwriter is kaphat egy kis mellékszerepet...

sőt ugye mai hír, hogy átalakíthatják a stadiont, mert Khan mindenképp el akarja tüntetni a ponyvákat, de akkor meg túl sok - üres - hely lenne, szóval ez is egy storyline Blackmon épp aktuális QB-val folytatott harca mellettjjncaa
Utóbbit jó lenne valahogy megoldani, elvégre most az Everbank befogadóképessége nagyobb ponyvák nélkül mint pl. a Soldier Fieldé. Mellesleg az Everbank Fielden rendezték szombaton a USA- Skócia soccer meccset.
És Gabbert fejlődése (vagy nem fejlődése) igenis lehet jó storyline.iktriad
kérlek folytasd a sort:
Herman Edwards, Terrell Owens, Ochocinco, Rex Ryan... [xxx]jjncaa
most h írjátok beugrott, hogy a Bengalst bemutató 2009-st mintha láttam volna többé-kevésbé, csak nem tudtam, hogy az ez a műsor. Tény, hogy a Jax style és arcok terén elég sótlan csapat, nem megbántva ezzel a Jax faneket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
hát iktriad, amelyik műsorban a Gabbert-Hanne "csata" jelenti a komoly izgalmat, ott szerintem a magyar jax beatwriter is kaphat egy kis mellékszerepet...

sőt ugye mai hír, hogy átalakíthatják a stadiont, mert Khan mindenképp el akarja tüntetni a ponyvákat, de akkor meg túl sok - üres - hely lenne, szóval ez is egy storyline Blackmon épp aktuális QB-val folytatott harca mellettjjncaa
Utóbbit jó lenne valahogy megoldani, elvégre most az Everbank befogadóképessége nagyobb ponyvák nélkül mint pl. a Soldier Fieldé. Mellesleg az Everbank Fielden rendezték szombaton a USA- Skócia soccer meccset.
És Gabbert fejlődése (vagy nem fejlődése) igenis lehet jó storyline.iktriad
kérlek folytasd a sort:
Herman Edwards, Terrell Owens, Ochocinco, Rex Ryan... [xxx]


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát iktriad, amelyik műsorban a Gabbert-Hanne "csata" jelenti a komoly izgalmat, ott szerintem a magyar jax beatwriter is kaphat egy kis mellékszerepet...

sőt ugye mai hír, hogy átalakíthatják a stadiont, mert Khan mindenképp el akarja tüntetni a ponyvákat, de akkor meg túl sok - üres - hely lenne, szóval ez is egy storyline Blackmon épp aktuális QB-val folytatott harca mellettjjncaa
Utóbbit jó lenne valahogy megoldani, elvégre most az Everbank befogadóképessége nagyobb ponyvák nélkül mint pl. a Soldier Fieldé. Mellesleg az Everbank Fielden rendezték szombaton a USA- Skócia soccer meccset.
És Gabbert fejlődése (vagy nem fejlődése) igenis lehet jó storyline.