Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sanders továbbállt Buffaloba tárgyalni ahogy azt várni lehetett, több helyen is körülnéz mielőtt dönt.
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-02-21/story/former-all-pro-safety-bob-sanders-visits-jaguars
Március 3.-ig van ideje aláírni - ha a várható lockout ideje alatt szerződéssel szeretne rendelkezni.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
március 3-ig kaphat szerződést Bobzilla, szóval ha keveset ajánlotok neki akkor majd elmegy máshova.
ideje vanHöri
Igen én se számítok ma még bejelentésre - inkább arra hogy anno mint Holt '09-ben körülnéz pár helyen és dönt.
Bár mondjuk ma végrehajtanak rajta nálunk egy szokásos rutin egészségügyi teszet, remélem átmegy azon...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
március 3-ig kaphat szerződést Bobzilla, szóval ha keveset ajánlotok neki akkor majd elmegy máshova.
ideje van

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elit játékos, ha gombokért jön, akkor megéri. Talán sikerül életben is tartani, ha most pihenhet +1 évet...

Holttal pl jól járt a Jax: elkapott 7-800 yardot és ami fontosabb: MSW remekül megélt mellette.Húsrágó
Tra Thomas is jól jött mesternek Monroenak. Remélem Ha jön Sanders jön mögé draft pick is idén.

Amúgy Kampman, Considine és Sanders az Iowaban anno csapattársak voltak.iktriad
Considine kicsit kilóg a sorból 😛Húsrágó
Elmegy. Amúgy nem tudom mennyire játszik szerepet Gene Smith és Kirk Ferentz állítólag kitünő viszonya abban, hogy egyre gyakrabban bukkannak fel az Iowa egykori játésai nálunk. Kampmannél pl. ez is faktor volt (a pénz, meg a jó barát Meester mellett) hogy ide igazolt.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Szerintem húzzuk be, nagy számok törvénye alapján jó lehet sérülés nélkül. Aztán max. megint lesz egy Jerry Porterünk, 1 millió dollár/tackle. :cool:Maka
Szerencsére az elmúlt 3 szezonja miatt jöhet olcsón, ha Gene okos. Ha nem fizetjük túl, jöhet, de tényleg nem szabad többet kapnia, mint amit az elöző HSzemben írtam. Olyan szerződést kéne adni neki mint amit Tra Thomas és Torry Holt kapott 2009ben, és 1 gonddal kevesebb. Illetve nem kell olyan sürgösen draftolni oda- bár S-t igy is kell húznia Gene-nek függetlenül attól Sanders aláír-e vagy se - ha másért nem, hát a biztonság kedvéért.iktriad
Elit játékos, ha gombokért jön, akkor megéri. Talán sikerül életben is tartani, ha most pihenhet +1 évet...

Holttal pl jól járt a Jax: elkapott 7-800 yardot és ami fontosabb: MSW remekül megélt mellette.

Amúgy Kampman, Considine és Sanders az Iowaban anno csapattársak voltak.iktriad
Considine kicsit kilóg a sorból 😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem húzzuk be, nagy számok törvénye alapján jó lehet sérülés nélkül. Aztán max. megint lesz egy Jerry Porterünk, 1 millió dollár/tackle. :cool:Maka
Szerencsére az elmúlt 3 szezonja miatt jöhet olcsón, ha Gene okos. Ha nem fizetjük túl, jöhet, de tényleg nem szabad többet kapnia, mint amit az elöző HSzemben írtam. Olyan szerződést kéne adni neki mint amit Tra Thomas és Torry Holt kapott 2009ben, és 1 gonddal kevesebb. Illetve nem kell olyan sürgösen draftolni oda- bár S-t igy is kell húznia Gene-nek függetlenül attól Sanders aláír-e vagy se - ha másért nem, hát a biztonság kedvéért.

Amúgy Kampman, Considine és Sanders az Iowaban anno csapattársak voltak.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szerintem húzzuk be, nagy számok törvénye alapján jó lehet sérülés nélkül. Aztán max. megint lesz egy Jerry Porterünk, 1 millió dollár/tackle. :cool:

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scheftertől:
Former Colts S Bob Sanders is in Jacksonville, visiting Jags today. As a released player, Sanders is free to sign w/ a team until March 3.

Ne Gene, neeeeeeeeeeeeee - vagy max nem sokat kockáztatava (3 millió $ garantált és kb ugyanennyi fizetés/év - ami kondiciókkal lehet akár -jóval- több is) - többet jelenleg nem ér (a sérülékenysége -9 játszott meccs a lehetséges 48ból az elmúlt 3 évben- és nem a játéktudása miatt).
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fannin sleepernek számít nálam, hiszen kicsit sem fáradt az Auburn bő RB rotációja végett, ezáltal a számai nem fognak profiként sem (sokkal) visszaesni. Erőfutónak 7. körben érdemes elgondolkodni rajta.
Lásd tavaly Keiland Williams

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb két embert jegyezzünk fel a "A Jags érdeklődik utána" listára:

Grambling State DE Christian Anthony and Auburn RB Mario Fannin

Rövid tudnivaló a két játékosról:
Fannin is a 5’11, 225 running back who might sneak into the end of the draft, but could also go undrafted. Anthony is a 6’4, 281 pound defensive end with tons of talent, but has fallen to undrafted talk among draftniks due to a reported heart attack in August 2010. However, Anthony’s current management, XL Sports Management, has refuted the heart attack as a rumor and claims he is 100% healthy.

Anthony különösen érdekes prospect - ime pár indok miért(pl ezért - 12 tackles, 11 solo, 1 sack vs Russell Okung 2009 - FCS-ben játszik, tehát ritkán kerül szembe BCS-es/1. osztályban játszó ellenféllel, és ezek szerint ilyen szintű ellenféllel szemben is megállja a helyét):
http://jagsonville.com/post/3124327504/ … anthony-de
Ha esetleg nem DE-t draftolunk az első 2-3 körben és tényleg minden rendben van a szivével, simán el tudom képzelni, hogy GM Gene lecsap majd rá.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bobzillánál drágább 😀 olyan nincsenHöri
Hacsak nem kezdődik érte nagy licitálás, nem hiszem hogy sokat kérhet. Elvégre 2007 már elég régen volt, mikor az utolsó nagyon szezonját produkálta...Plusz a 9 meccs amin játszott a lehetséges 48-ból az elmúlt 3 szezonban se túl jó ajánlólevél. Ez kb Grant Hill Orlandói munkásságát idézi. Ha jól emlékszem a Phoenix szinte ingyen igazolta le anno azután...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bobzillánál drágább 😀 olyan nincsen

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gene Frenette szerint a Jaguars jobban tenné ha nem próbálná Sanders-t Jacksonvillebe vinni:
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2011-02-18/gene-frenette-damaged-safety-bob-sanders-not-good-fit
Mint írja, inkább próbáljanak meg egy ugyan valószinű drágább, de nem ennyire sérülékeny S-t szerezni, mint Sanders. Én is azt gondolom, Sanders "ha nincs más lehetőség" kategória. Hogy Frenette-t idézzem: "A healthy player is a better alternative than an inactive one...."
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
McCown 30 éves, milyen potenciál van benne, amit az előző 7 szezonban nem tudott soha kihozni magából? Ha pedig egyforma pénz kérnek (veterán minimum), akkor azért Trent jobb annyival, hogy 5X annyi meccsen kezdett mint McCown. Ok, McCown "helyi hülye" (hogy az Üvegtigris 2-t idézzem), de minimum pénzért a tapasztaltabb játékosban több a ráció, nem? Ez nem szociális foglalkoztató - ráadásul a fanbase sem áll tömött sorokban a pénztáraknál McCown miatt (meg úgy egyáltalán sem állnak ott - és nem azért mert neten rendelik jegyet).

ui: rájöttem, hogy "csak" 7 szezonja volt McCownnek, javítva a korábbi hozzászólás is.Húsrágó
nekem Edwards amikor beállt játszani, olyan QB képét keltette, aki 3.ik számúnak se kell egy csapatba. én is azon a véleményen vagyok, hogy ha itt nem talál magának állást, akkor mehet más ligába. McCown idén a pre-season alatt nem játszott rosszul, inkább ő legyen a 2.ik vagy 3.ik QB mint Edwards, és nem hiszem hogy sokkal többet kérne az egyik a másiknál.kisvanek4
Pontosan ez volt az én érzésem is.
Csak megjegyzésképp: Todd Bouman elfogadható meccset játszott az elég jó Kansas D ellen (= nem 2 jó paszt engedett el/félidő...). Egy olyan pasasról beszélünk, aki 5 évvel azelőtt játszott korábban az NFL-ben. Edwards ehhez képest se a Titans, se a liga egyik legrosszabb védelmével(és szinte minden playmakere nélkül) felálló Texans D ellen nyújtott nem túl bíztató produktumot...Csak ezek alapján is inkább McCown mellett raknám le a voksot. (Egyébként a 30 év egész jó kor QB-nél, főleg egy 2. vagy 3. számúnál. Mark Brunell asszem 40 évesen volt Sanchez 1. számú(!) tartalékja a Jetsben tavaly).
Amúgy az NFL nem az a hely, ahol a tartalék QB marketingértéket komoly képvisel (kivéve egy Jacksonville-i srácot tavaly Coloradóban 😊 - illetve majd idén nálunk, hisz sokan akarják, hogy a Garrard korszak véget érjen - és ha minden igaz, idén ott lesz mögötte már az útódja...), szóval nem oszt és nem szoroz hogy McCown vagy Edwards jön vissza, ha visszajön egyátalán.

Ma kitettek pár safety-t a ligában: Bob Sanders-t a Coltsból (sajnos túl sérülékeny - én kihagynám - max C vagy D tervként venném számításba, ha se free agent, se meglehetősen korán kiválasztott rookie nem jön a draftról), Eugene Wilson-t a Texans (a Texans secondary kábé velünk emlegethető egy lapon- szóval inkább őt is kihagynám GM Gene heyében), és a Rams (nagy meglepetésemre) O.J. Atogwe-t. Na nála lehetne próbálkozni, bár biztos hogy nem lenne olcsó.

Amúgy íme az FA-k listája - (ebben még nincs benne Sanders, Atogwe vagy Wilson.)
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e58b27/article/cba-or-no-cba-teams-still-preparing-for-freeagency-market?module=HP_cp2

Ha már secondary - John Oesher cikke Derek Coxról, aki bár pick teamleader volt az elmúlt 2 évben, meglehetősen elégedetlen az eddigi teljesítményével: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9809

És Ryan Robinson MJD tavalyi szezonját elemzi a statjai alapján: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9807
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Edwardsot biztosan nem igazolják újra? Ő is van legalább egy "McCown-i tehetség", csak jóval több meccsel a háta mögött. Biztosan többet kér a szolgálataiért, de azt aligha gondolhatja Trent, hogy bárhol is kezdő irányító lesz a közeli jövőben, max olyan helyre mehet, ahol nem 3. hanem 2. számúként számolnak vele, szóval olyan sokkal azért nem kérhet több pénzt. De ha Garrard cut vagy trade sorsára jut (paycut??) akkor több ráció van Trentet itt tartani, mint a 7 év alatt 7 meccses McCownre bízni 2. QB szerepét. McCown soha sehol nem váltotta meg a világot, tavaly volt rá lehetősége San Diegoban, de nem bírta a gyűrődést. Egyáltalán nem bízom abban, hogy 30 évesen jobban állja majd sarat. Jó gyerek, meg biztos ügyes is(amikor senki sem látja), de ilyen QB-ből 12 egy tucat. Munkamorálja biztosan jobb mint JMR-é, de ha ennél többet nem tud felmutatni, akkor kizárólag spórolási célzattal ittartani szerintem felesleges rizikó. Cap alatt van egy bőséges 60M$-os mozgástér még... persze tudom, hogy szegény az eklézsia de:
Új franchise QB esetén nem lehet biztosra menni. Bírja majd a sackeket? Stafford 2 év alatt összesen nem játszott le egy teljes szezont, szóval igencsak elkél egy új QB mögé a tapasztaltabb társ. Kár, hogy Favre már visszavonult 😀 Az utolsó mondat csak VICC, kérelek ne vegyétek komolyan! 😛Húsrágó
Edwards szerintem örül ha talál magának állást az NFL-ben még...Én McCown-t preferálnám a kettő közül. Jobban ismeri a Jags offense-t (Másfél éve van a csapatnál), és valamennyivel több potenciált látok benne. De az se biztos, hogy kelleni fog 3. számú QB Garrard és az új draftról jövő irányító mögé....iktriad
McCown 30 éves, milyen potenciál van benne, amit az előző 7 szezonban nem tudott soha kihozni magából? Ha pedig egyforma pénz kérnek (veterán minimum), akkor azért Trent jobb annyival, hogy 5X annyi meccsen kezdett mint McCown. Ok, McCown "helyi hülye" (hogy az Üvegtigris 2-t idézzem), de minimum pénzért a tapasztaltabb játékosban több a ráció, nem? Ez nem szociális foglalkoztató - ráadásul a fanbase sem áll tömött sorokban a pénztáraknál McCown miatt (meg úgy egyáltalán sem állnak ott - és nem azért mert neten rendelik jegyet).

ui: rájöttem, hogy "csak" 7 szezonja volt McCownnek, javítva a korábbi hozzászólás is.Húsrágó
nekem Edwards amikor beállt játszani, olyan QB képét keltette, aki 3.ik számúnak se kell egy csapatba. én is azon a véleményen vagyok, hogy ha itt nem talál magának állást, akkor mehet más ligába. McCown idén a pre-season alatt nem játszott rosszul, inkább ő legyen a 2.ik vagy 3.ik QB mint Edwards, és nem hiszem hogy sokkal többet kérne az egyik a másiknál.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Edwardsot biztosan nem igazolják újra? Ő is van legalább egy "McCown-i tehetség", csak jóval több meccsel a háta mögött. Biztosan többet kér a szolgálataiért, de azt aligha gondolhatja Trent, hogy bárhol is kezdő irányító lesz a közeli jövőben, max olyan helyre mehet, ahol nem 3. hanem 2. számúként számolnak vele, szóval olyan sokkal azért nem kérhet több pénzt. De ha Garrard cut vagy trade sorsára jut (paycut??) akkor több ráció van Trentet itt tartani, mint a 7 év alatt 7 meccses McCownre bízni 2. QB szerepét. McCown soha sehol nem váltotta meg a világot, tavaly volt rá lehetősége San Diegoban, de nem bírta a gyűrődést. Egyáltalán nem bízom abban, hogy 30 évesen jobban állja majd sarat. Jó gyerek, meg biztos ügyes is(amikor senki sem látja), de ilyen QB-ből 12 egy tucat. Munkamorálja biztosan jobb mint JMR-é, de ha ennél többet nem tud felmutatni, akkor kizárólag spórolási célzattal ittartani szerintem felesleges rizikó. Cap alatt van egy bőséges 60M$-os mozgástér még... persze tudom, hogy szegény az eklézsia de:
Új franchise QB esetén nem lehet biztosra menni. Bírja majd a sackeket? Stafford 2 év alatt összesen nem játszott le egy teljes szezont, szóval igencsak elkél egy új QB mögé a tapasztaltabb társ. Kár, hogy Favre már visszavonult 😀 Az utolsó mondat csak VICC, kérelek ne vegyétek komolyan! 😛Húsrágó
Edwards szerintem örül ha talál magának állást az NFL-ben még...Én McCown-t preferálnám a kettő közül. Jobban ismeri a Jags offense-t (Másfél éve van a csapatnál), és valamennyivel több potenciált látok benne. De az se biztos, hogy kelleni fog 3. számú QB Garrard és az új draftról jövő irányító mögé....iktriad
McCown 30 éves, milyen potenciál van benne, amit az előző 7 szezonban nem tudott soha kihozni magából? Ha pedig egyforma pénz kérnek (veterán minimum), akkor azért Trent jobb annyival, hogy 5X annyi meccsen kezdett mint McCown. Ok, McCown "helyi hülye" (hogy az Üvegtigris 2-t idézzem), de minimum pénzért a tapasztaltabb játékosban több a ráció, nem? Ez nem szociális foglalkoztató - ráadásul a fanbase sem áll tömött sorokban a pénztáraknál McCown miatt (meg úgy egyáltalán sem állnak ott - és nem azért mert neten rendelik jegyet).

ui: rájöttem, hogy "csak" 7 szezonja volt McCownnek, javítva a korábbi hozzászólás is.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Edwardsot biztosan nem igazolják újra? Ő is van legalább egy "McCown-i tehetség", csak jóval több meccsel a háta mögött. Biztosan többet kér a szolgálataiért, de azt aligha gondolhatja Trent, hogy bárhol is kezdő irányító lesz a közeli jövőben, max olyan helyre mehet, ahol nem 3. hanem 2. számúként számolnak vele, szóval olyan sokkal azért nem kérhet több pénzt. De ha Garrard cut vagy trade sorsára jut (paycut??) akkor több ráció van Trentet itt tartani, mint a 9 év alatt 7 meccses McCownre bízni 2. QB szerepét. McCown soha sehol nem váltotta meg a világot, tavaly volt rá lehetősége San Diegoban, de nem bírta a gyűrődést. Egyáltalán nem bízom abban, hogy 30 évesen jobban állja majd sarat. Jó gyerek, meg biztos ügyes is(amikor senki sem látja), de ilyen QB-ből 12 egy tucat. Munkamorálja biztosan jobb mint JMR-é, de ha ennél többet nem tud felmutatni, akkor kizárólag spórolási célzattal ittartani szerintem felesleges rizikó. Cap alatt van egy bőséges 60M$-os mozgástér még... persze tudom, hogy szegény az eklézsia de:
Új franchise QB esetén nem lehet biztosra menni. Bírja majd a sackeket? Stafford 2 év alatt összesen nem játszott le egy teljes szezont, szóval igencsak elkél egy új QB mögé a tapasztaltabb társ. Kár, hogy Favre már visszavonult 😀 Az utolsó mondat csak VICC, kérelek ne vegyétek komolyan! 😛Húsrágó
Edwards szerintem örül ha talál magának állást az NFL-ben még...Én McCown-t preferálnám a kettő közül. Jobban ismeri a Jags offense-t (Másfél éve van a csapatnál), és valamennyivel több potenciált látok benne. De az se biztos, hogy kelleni fog 3. számú QB Garrard és az új draftról jövő irányító mögé....
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ti el tudjátok képzelni, hogy legitim 3. számú irányító legyen még belőle? Lassan 30 éves, lockouttal sem fog megfiatalodni. Jövő szezonban (bármikor is kezdődik) Új Franchise QB + Garrard irányítókettős vehető szinte biztosra, és mögöttük ha gombokért aláír, akkor Edwards, ha nem akkor bármikor beszálhat egy Todd Bouman (vagy hasonló kaliberű fickó) a farmjáról visszaérkezve. Emlékeim szerint az első félidőben egész elfogadhatóan játszott.Húsrágó
Attól függ hol húzza GM Gene az új QB-t. Ha netántán 1. körös választott lesz; nem biztos hogy Garrard "túléli" a végső kerethírdetést (cut vagy trade) és akkor McCown igenis jól jön mint kezdő tapasztalattal is rendelkező csere QB. Ha 2 vagy késöbbi körben érkezik az új QB akkor viszont McCown helyzete lesz nagyon érdekes. Kiindulva abból, hogy David mennyit volt tavaly sérült én megtartanám - biztos ami biztos alapon.
iktriad
Edwardsot biztosan nem igazolják újra? Ő is van legalább egy "McCown-i tehetség", csak jóval több meccsel a háta mögött. Biztosan többet kér a szolgálataiért, de azt aligha gondolhatja Trent, hogy bárhol is kezdő irányító lesz a közeli jövőben, max olyan helyre mehet, ahol nem 3. hanem 2. számúként számolnak vele, szóval olyan sokkal azért nem kérhet több pénzt. De ha Garrard cut vagy trade sorsára jut (paycut??) akkor több ráció van Trentet itt tartani, mint a 7 év alatt 7 meccses McCownre bízni 2. QB szerepét. McCown soha sehol nem váltotta meg a világot, tavaly volt rá lehetősége San Diegoban, de nem bírta a gyűrődést. Egyáltalán nem bízom abban, hogy 30 évesen jobban állja majd sarat. Jó gyerek, meg biztos ügyes is(amikor senki sem látja), de ilyen QB-ből 12 egy tucat. Munkamorálja biztosan jobb mint JMR-é, de ha ennél többet nem tud felmutatni, akkor kizárólag spórolási célzattal ittartani szerintem felesleges rizikó. Cap alatt van egy bőséges 60M$-os mozgástér még... persze tudom, hogy szegény az eklézsia de:
Új franchise QB esetén nem lehet biztosra menni. Bírja majd a sackeket? Stafford 2 év alatt összesen nem játszott le egy teljes szezont, szóval igencsak elkél egy új QB mögé a tapasztaltabb társ. Kár, hogy Favre már visszavonult 😀 Az utolsó mondat csak VICC, kérelek ne vegyétek komolyan! 😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Oesher cikke Zach Millerről: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9806 Egész jók az első benyomásaim a pasasról; élvezetes stílusban ír. Az "Ask Vic"-et váltó "O-Zone" (nem a román 1számos banda...) pl. Vichez mérten is egész élvezhető rovat az eddigi 3 rész alapján.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Jacksonville will be trying to find pass rushers, safeties and cornerbacks. Doesn't it seem like the Jaguars are always in the market for players at those positions?"

Ez a mondat nagyon ül. Tudjuk a magyarázatot (próbálkozások az említett posztok javítására, azaz első körös busthalmozás), de első ránézésre azt látszik, hogy egy megoldatlan problémát görget maga előtt a csapat.Húsrágó
CB poszton mindig volt többnyire 1 jobb ember(Mathis), tavaly már ő se - igaz miután JDR végre pályára engedte Derek Cox-t, nem volt annyira rossz.
DE poszt 2007 óta lett egyre nagyobb probléma, Shack Harris fantasztikus 2 pickje (Harvey és Groves) miatt volt ekkora visszaesés. Most Kampman és Mincey személyében van 2 jobb DE, mögöttük ott van Lane és Hart. És van egy olyan érzésem, hogy draftról még érkezik ide valaki.
Safety: mióta nincs a Deon Grant-Donovan Darius duó azóta vannak ezek a bajok. 2007-ben még Sammy Knight jó kis SS pótlás volt, kár hogy csak 1 évre, mellette Reggie Nelson egész jó rookie szezont produkált 2008 óta viszont csak keresgélünk; bár Courtney Greene személyében úgy nézem van egy kezdőként is ellfogadhatóan teljesítő SS végre. Kéne mellé egy veterán FS (vagy egy veterán CB és Mathis-t áthelyezni FS posztra).

Ti el tudjátok képzelni, hogy legitim 3. számú irányító legyen még belőle? Lassan 30 éves, lockouttal sem fog megfiatalodni. Jövő szezonban (bármikor is kezdődik) Új Franchise QB + Garrard irányítókettős vehető szinte biztosra, és mögöttük ha gombokért aláír, akkor Edwards, ha nem akkor bármikor beszálhat egy Todd Bouman (vagy hasonló kaliberű fickó) a farmjáról visszaérkezve. Emlékeim szerint az első félidőben egész elfogadhatóan játszott.Húsrágó
Attól függ hol húzza GM Gene az új QB-t. Ha netántán 1. körös választott lesz; nem biztos hogy Garrard "túléli" a végső kerethírdetést (cut vagy trade) és akkor McCown igenis jól jön mint kezdő tapasztalattal is rendelkező csere QB. Ha 2 vagy késöbbi körben érkezik az új QB akkor viszont McCown helyzete lesz nagyon érdekes. Kiindulva abból, hogy David mennyit volt tavaly sérült én megtartanám - biztos ami biztos alapon.

BCC szándékosan kínozza az olvasóit? 😛 "Stroud was traded to the Buffalo Bills after the 2007 season. The Jaguars shipped him off for a 3rd and 5th round pick, which was used as ammunition to move up in the draft and select Derrick Harvey and Quentin Groves."Húsrágó
Nem a BCC tehet róla hogy úgy el lett cseszve a '08 draft és az egész '08 offseason....Harris (és részben JDR) volt azért a felelős.
(Vic és mások is irták hogy GM Gene és Terry McDonough enyhén ki voltak akadva, hogy igy el lettek herdálva a draft cetlik már a DRAFT UTÁN! Az egykori FTU-s beatwriter Michael C. Wright irta hogy mikor már Gene volt a GM, behívatta Groves-t és azt mondta neki, legközelebb akkor fognak beszélni, mikor ki lesz vágva vagy el lesz cserélve...
Amúgy ha a mostani kettős draftolt volna Harris helyett Jeff Otah-t és Calais Campbell-t próbálták volna elhozni a draft első két körében. )
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
És hírek a régebbi Jags játékosokról: Marcus Stroud-ot elengendte ma a Bills; míg Jerry (1 millió $/elkapás...)Porter a CFL-be (Montreal Alouettes) igazolt
http://www.bigcatcountry.com/2011/2/16/1997226/former-jaguars-on-the-move-buffalo-bills-release-marcus-stroudiktriad
BCC szándékosan kínozza az olvasóit? 😛 "Stroud was traded to the Buffalo Bills after the 2007 season. The Jaguars shipped him off for a 3rd and 5th round pick, which was used as ammunition to move up in the draft and select Derrick Harvey and Quentin Groves."
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ha már sérültek; lassan de biztosan McCown is visszatér; de tudja; hogy a sérült lába miatt nagyon nehéz lesz a keretbe kerülnie; de mindent megpróbál majd:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9802
iktriad
Ti el tudjátok képzelni, hogy legitim 3. számú irányító legyen még belőle? Lassan 30 éves, lockouttal sem fog megfiatalodni. Jövő szezonban (bármikor is kezdődik) Új Franchise QB + Garrard irányítókettős vehető szinte biztosra, és mögöttük ha gombokért aláír, akkor Edwards, ha nem akkor bármikor beszálhat egy Todd Bouman (vagy hasonló kaliberű fickó) a farmjáról visszaérkezve. Emlékeim szerint az első félidőben egész elfogadhatóan játszott.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Megint összejött egy kisebb rakásnyi Jaguars-al kapcsolatos cikk:

Az NFL.com szezon lezáró-szezon előretekintő cikke a Jags-el kapcsolatban:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e4f62d/article/jaguars-still-waiting-to-turn-corner-from-alsoran-to-contender
iktriad
"Jacksonville will be trying to find pass rushers, safeties and cornerbacks. Doesn't it seem like the Jaguars are always in the market for players at those positions?"

Ez a mondat nagyon ül. Tudjuk a magyarázatot (próbálkozások az említett posztok javítására, azaz első körös busthalmozás), de első ránézésre azt látszik, hogy egy megoldatlan problémát görget maga előtt a csapat.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint összejött egy kisebb rakásnyi Jaguars-al kapcsolatos cikk:

Az NFL.com szezon lezáró-szezon előretekintő cikke a Jags-el kapcsolatban:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e4f62d/article/jaguars-still-waiting-to-turn-corner-from-alsoran-to-contender

Britton és Kampman (ha lesz szezon) 100%-os állapotban készen fognak állni az új szezonra az FTU szerint:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-02-16/story/jaguars-linemen-aaron-kampman-and-eben-britton-pace-summer

Ha már sérültek; lassan de biztosan McCown is visszatér; de tudja; hogy a sérült lába miatt nagyon nehéz lesz a keretbe kerülnie; de mindent megpróbál majd:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9802

Kuharsky elgondolkodott arról; milyern hatásai lennének a edzési/felkészülési morálra az AFC South csapatoknál a lockout:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/21463/lockout-leaders-colts-stand-to-gain

És hírek a régebbi Jags játékosokról: Marcus Stroud-ot elengendte ma a Bills; míg Jerry (1 millió $/elkapás...)Porter a CFL-be (Montreal Alouettes) igazolt
http://www.bigcatcountry.com/2011/2/16/1997226/former-jaguars-on-the-move-buffalo-bills-release-marcus-stroud
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Újabb FCS tehetség(?) neve került elő; bár a srác legjobb esetben is UDFA igazolás lesziktriad
valahol itt olvastam, de talán félreértettem, hogy CBA hiánya miatt a draft lezajlik, de UDFA igazolásokra nem kerülhet sor. Szóval a 7. körnél később nincs lehetőség leigazolni. De biztos kijavítanak, ha el vagyok kavarodva.