Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jack elmondása szerint szerdán műtik MJD-t. Szóval nem hiszem hogy ott lesz a ProBowl-n. 😕 Mondjuk Marcedes fog legalább kezdeni TE-ben.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért gratulálok a szezonotokhoz. Végig partiban voltatok a Po helyért. Azért én ezt előzetesen nem vártam volna. Ugyhogy Grat 😊Bondi
Köszi.

Nem vitt rá a lélek, hogy nekiálljak a mai meccsünknek, inkább a sport tv-s meccset választottam, bár az sem olt valami nagy szám, Olivér pedig a rengeteg baromsággal megint felidegesített. Én spec jobban örültem volna, ha a Colts ettől függetlenül kikap, akkor nagyobb eséllyel rúgtuk volna ki Jacket. Mind1 nem sok esélyünk volt Edwardsal és Jenningsel (bár ő jó volt a statja alapján).
Ahogy ígértem majd részletesen is leírom a véleményem az idei szezonról és néhány játékos és edző jövőjéről amint lesz rá időm.npetiii
Kiváncsi leszek rá; úgyhogy alig várom hogy elkészüljön.

Amúgy bármilyen eretnekségnek hangzik e pillanatban; én remélem Jack visszajön a követekző szezonra. Persze kell pár változtatás az edzői stábban is; de én adnék neki egy utolsó lehetőséget.

Szezon előtt hogy kiegyeztem volna a 8-8al. Most meg nagy csalódás hogy csak ennyi lett belőle....

Amúgy az is eldőlt; hogyha lesz szezon és ha 16 meccses lesz; jön hozzánk a Jets és mi megyünk San Diegoba a '11-es szezonban.
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Nem vitt rá a lélek, hogy nekiálljak a mai meccsünknek, inkább a sport tv-s meccset választottam, bár az sem olt valami nagy szám, Olivér pedig a rengeteg baromsággal megint felidegesített. Én spec jobban örültem volna, ha a Colts ettől függetlenül kikap, akkor nagyobb eséllyel rúgtuk volna ki Jacket. Mind1 nem sok esélyünk volt Edwardsal és Jenningsel (bár ő jó volt a statja alapján).
Ahogy ígértem majd részletesen is leírom a véleményem az idei szezonról és néhány játékos és edző jövőjéről amint lesz rá időm.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért gratulálok a szezonotokhoz. Végig partiban voltatok a Po helyért. Azért én ezt előzetesen nem vártam volna. Ugyhogy Grat 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez aztán az optimizmus Maka! 😀armando83
Realizmus.Maka
Mondtam.

Mókás szezon volt, sok felejthetetlen pillanattal, ennyi a lényeg.Maka
A legvégét szeretném elfelejteni; de egy ideig nem fog menni....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát vége. Ez a mai minden szempontból borzalom volt (Jenningset; Karimot; Hill-t és Marcedes Lewis 10. TD-jét leszámítva).

Weavernek döntenie kell a héten akarja-e Jack-et HC-nek.
GM Genenek sajnos még mindig sok dolga lesz az offseason alatt.
Leglább a Colts nyert...Igy most a pokol 6. bugyrában érezhetjük magunkat és nem a legmélyén....
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ez aztán az optimizmus Maka! 😀armando83
Realizmus.Maka
Mondtam.

Mókás szezon volt, sok felejthetetlen pillanattal, ennyi a lényeg.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem ma megszakad mindkét sorozat:

Kubiak has never lost the last game of the season during his time as Texans head coach. The Jags haven't won their final game of the regular season since 2005.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szoros meccsen verjük a Texans-t; és a Colts 10 ponttal megveri a Titans-t.

Inaktivak listája:

Jacksonville: RB Maurice Jones-Drew, WR John Matthews, WR Tiquan Underwood, TE Zach Miller, T Daniel Baldridge, DT Nate Collins, LB Alvin Bowen, LB Justin Durant

Houston: QB Matt Leinart (3rd QB), WR Andre Johnson, TE Garrett Graham, TE Anthony Hill, G Shelley Smith, DT DeMario Pressley, CB Sherrick McManis, S Bernard Pollard

Andre Johnson mellett Pollard sem lesz. 😀 Marad Cushing és a 2 DE abból a D-ből akire figyelni kell...

És Vic Pre-game videója: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3970
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ez aztán az optimizmus Maka! 😀armando83
Realizmus.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ez aztán az optimizmus Maka! 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ki lesz(lehet) ma a Key player,illetve mennyi sanszot láttok a Titans játékában??
Tippek?-szerintem vérfürdőt rendezünk 31-7armando83
Kikapunk 30-cal, a Colts meg annyival veri a Titanst.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ki lesz(lehet) ma a Key player,illetve mennyi sanszot láttok a Titans játékában??
Tippek?-szerintem vérfürdőt rendezünk 31-7

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Jövőbeni kezdő potenciállal rendelkező QB valószínű, hogy akad majd második körben is még. Kérdés, hogy mennyire fogják kihasználni a csapatok a nagyon erős idei felhozatalt. Ez esetben akadhat gondunk, ha olyanok is lehalásznak majd kezdő szintű QB-t, akiknél elvileg még semmi sem indokolná.
Szerintem RB nem kell, mert aki eséllyel jó lenne MoJo mögé kettesnek, az az elején ki fog menni, márpedig mi az elején tuti nem húzunk ennyi hiányposztnál RB-t. Jennings még fog fejlődni, voltak szép megmozdulásai, ráadásul egy csomó meccset kihagyott. Karim-ot RB poszton meg 1 próbálkozáson kívül nem is láttuk.
Ami a WR posztot illeti, megjegyezném, hogy MSW az egyetlen igazán használható magasabb elkapónk, Thomas 5.8, Hill 6.0, Dillard 5.10 magas, míg Mike 6.2. Tekintve, hogy Osgood, aki 6.5 magas (és az sem biztos, hogy marad) nem nevezhető különösebben jó kezűnek, marhaság lenne MSW-t elengedni. Anno Reggie Williams, meg Matt Jones hórihorgas WR-ek voltak, csak épp a labdát nemigen tudták elkapni. Pedig pár centi magasságkülönbség az általában 6.0 körüli CB-k ellenében igencsak jól tud jönni... feltéve, ha valóban elkapja a WR a labdát. Underwood még hasonló magasságú, mint MSW, de hát láttuk, hogy ő sajnos nem fogja megváltani a világot. Szerintem meg kell fizetni MSW-t és a WR-ekhez nem kell hozzányúlni!
Durant-ot részemről szintén megtartanám, meg Morrison-t is, hacsak nem hozzák ide Patrick Willis kisöccsét 😀
CB/FS/QB első három körben, sorrend persze változhat + még nagyon kéne egy jó RT Britton mögé (rosszabb esetben helyett...), DE valószínű csak utána érkezhet (ami sajnos azt jelenti, hogy kicsi az esély rá, hogy nagy durranás legyen).

több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Azért kell RB mert Jennings nem tudta egyedül hozni a meccset,ő nem kezdő szintű annak ellenére hogy Fred-re emlékeztet.
Én úgy érzem hogy még mindíg a 2 futós csapatoknál van az előny,és nem az 1 kiváló RB-s rendszernél,lásd mi..

Az a baj a DE drafttal,hogy nem keveset húztunk eddig,akkor őket miért??-lett volna inkább 1 db elsőkörös,mint több sokadik körös nokedli.

Ennek ellenére én a Secondary-t turbóznám 100%-osra.

A lepattanóval egyetértek azzal a kivetéssel hogy én a CB helyében elkaptam volna,mert kézre jött.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki a tököm az a Stanzi,már annyiszor felmerült a neve itt?

LB pozícióban annyi jó/kiváló játékost találsz hogy Durant-ért nem éri meg keseregni.

DE-t már ne hozzunk többet,mert elvileg oda draftoltunk már nem keveset,ha én draftolnék nálam a sorrend QB,FS,SS,CB,CB,WR,RB,RB,OL,armando83
Kell DE. Kampman 2 ACL után jön vissza; Mincey sérülékeny (amúgy nem rossz); és a két rookie DE (főleg Larry Hart) nem gyözött meg még. Harvey meg ki tudja hol lesz akkora már....
Durant mikor visszajött idén a sérüléséből; nagyon jól játszott. Akkor produkáltuk a remek futás elleni számokat pl. Foster vagy Hillis ellen. Nem mondanék még le róla.
És bár nálunk BAP a draft filózofia; ime az én need listám CB; QB; FS; DE; (WR- ha MSW megy), C/G; tartalék SS; tartalék CB; tartalék OT (Amúgy miért draftolnál két RB-t még? Karim meg Jennings szerintem elengendő depth; főleg ha MJD tényleg végig(!) sérülten produkált olyan szezont mint idén...)

http://www.nemzetisport.hu/nfl/az-elmult-ev-legparadesabb-nfl-jelenetei-2058261/
az nso összeállítása a tavalyi év (furcsa ezt leírni, hiszen egy napja zárult le) tíz legnagyobb nfl-es momentumáról
a második és a tizedik helyet is a jax birtokolja 😀npetiii
Rajtam kívül hívta más MO-n a Hail Mary-t lepattanónak?Maka
Nálam is ezen a kódnéven szerepel. Szerintem ez a megfelelő elnevezése a playnak. Én mindig így fogom hívni/utalni rá.

Ki a tököm az a Stanzi,már annyiszor felmerült a neve itt?armando83
az egyik admin kedvenc játékosa http://www.youtube.com/watch?v=4x2UUWgv1NQ Höri
Átmentél WR-be hogy 3. személyben beszélsz magadról? 😛 Amúgy Mr. Clutch ellen semmi kifogásom nem lenne- 4. negyedekben egy zseni. Addig néha vannak problémái vagy lehet csak előkésziti magának a terepet...

Ki a tököm az a Stanzi,már annyiszor felmerült a neve itt?

LB pozícióban annyi jó/kiváló játékost találsz hogy Durant-ért nem éri meg keseregni.

DE-t már ne hozzunk többet,mert elvileg oda draftoltunk már nem keveset,ha én draftolnék nálam a sorrend QB,FS,SS,CB,CB,WR,RB,RB,OL,armando83
én iktriaddal értek egyet, szerintem Durantet vissza kéne igazolni, nagyon meglátszott amikor nem játszott idén pl. a Colts elleni 2.ik meccs. fiatal, gyors, tehetséges nem értem miért ne kéne visszaigazolni.
a QB draftot az első körben nem látom annyira szükségesnek. szerintem a D sokkal nagyobb probléma, mint Garrard. a drafton kell húzni egy kezdő S-t meg egy kezdő szintű CB-t is, emellett meg egy jó backup DE-t is és sztem inkább ezekre fognak elmenni a korai pick-ek.
Harvey-ért nem fog kapni a jags 4.ik kört, de abban egyetértünk, hogy jövőre ő nem lesz jaguars játékoskisvanek4
Maximálisan egyetértünk!
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Ki a tököm az a Stanzi,már annyiszor felmerült a neve itt?

LB pozícióban annyi jó/kiváló játékost találsz hogy Durant-ért nem éri meg keseregni.

DE-t már ne hozzunk többet,mert elvileg oda draftoltunk már nem keveset,ha én draftolnék nálam a sorrend QB,FS,SS,CB,CB,WR,RB,RB,OL,armando83
én iktriaddal értek egyet, szerintem Durantet vissza kéne igazolni, nagyon meglátszott amikor nem játszott idén pl. a Colts elleni 2.ik meccs. fiatal, gyors, tehetséges nem értem miért ne kéne visszaigazolni.
a QB draftot az első körben nem látom annyira szükségesnek. szerintem a D sokkal nagyobb probléma, mint Garrard. a drafton kell húzni egy kezdő S-t meg egy kezdő szintű CB-t is, emellett meg egy jó backup DE-t is és sztem inkább ezekre fognak elmenni a korai pick-ek.
Harvey-ért nem fog kapni a jags 4.ik kört, de abban egyetértünk, hogy jövőre ő nem lesz jaguars játékos
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
http://www.nemzetisport.hu/nfl/az-elmult-ev-legparadesabb-nfl-jelenetei-2058261/
az nso összeállítása a tavalyi év (furcsa ezt leírni, hiszen egy napja zárult le) tíz legnagyobb nfl-es momentumáról
a második és a tizedik helyet is a jax birtokolja 😀npetiii
Rajtam kívül hívta más MO-n a Hail Mary-t lepattanónak?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Na Stanzi jöhet minden szívbaj nélkül!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki a tököm az a Stanzi,már annyiszor felmerült a neve itt?

LB pozícióban annyi jó/kiváló játékost találsz hogy Durant-ért nem éri meg keseregni.

DE-t már ne hozzunk többet,mert elvileg oda draftoltunk már nem keveset,ha én draftolnék nálam a sorrend QB,FS,SS,CB,CB,WR,RB,RB,OL,armando83
az egyik admin kedvenc játékosa http://www.youtube.com/watch?v=4x2UUWgv1NQ

több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ki a tököm az a Stanzi,már annyiszor felmerült a neve itt?

LB pozícióban annyi jó/kiváló játékost találsz hogy Durant-ért nem éri meg keseregni.

DE-t már ne hozzunk többet,mert elvileg oda draftoltunk már nem keveset,ha én draftolnék nálam a sorrend QB,FS,SS,CB,CB,WR,RB,RB,OL,

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én Jack-et nem hagynám meg,bármi legyen a vége(nem sokkal áll messzebb tőlem 4. kísérletek nekimenetelében,valamelyikőtök mondta rám hogy még 4. és 99-nek is nekimennék,sokszor JDR is 😀 ),kell a frissítés,és van pár nagyreményű volt HC aki visszatérne.

David mellé elsőkörös QB,az tuti kell.

MSW felőlem mehet,de pick-ért csak.

Durant mehet ahogy akar.

Harvey mehet Oakland-be egy 4. körösért.

Szerintem lesz rájátszás,ma megrázzuk magunkat,az Indy pedig belefut a késbe a Titans ellen - ennyi.armando83
Jack maradni fog; és szerintem jobban járunk vele. Ez a csapat (elsősorban a fiatalok) nagyon kedvelik/tisztelik őt -ezt több forrás is megerősítette. Plusz Weaver nagyon lojális tulaj. Nem fogja kirugn JDR-t mert a fanbase egy (kisebb) része azt akarja. Coughlin-t pl. miattuk rúgta ki anno; és ma már úgy tudom bánja azt a döntést.

QB: Locker-t leszámítva nem látok olyan QB-t akit a Jags ki tudna vinni/örülnék ha behúzna az első körben; és persze lehet hogy ő már nem lesz elérhető; mikor elöször draftolunk. Inkább egy CB(Jenkins; Harris; Brandon Burton) vagy egy DE (Kerrigan; Quinn; Clayborn; Miller) érkezése valószinübb ott(vagy egy olyan játékos is jöhet akit sokan 2. körös picknek gondoltak. 😀) GM Gene hétfőn azt mondta a D-t akarja megint megerősiteni a drafton - elsősorban a skill poziciókra (DE, CB; S) fókuszálva. (Nem csak) szerintem Daviddel kezdjük a következő szezont (ha lesz...) de lehet már az új QB (Dalton vagy Ponder esetleg Stanzi) fejezheti be azt.

MSW esetében egyetértünk; mehet de csak pick árán (értsd rá kell tenni valami 2. vagy 3. körös tag-et - és abból draftolni egy új WR-t...)
Durant a leggyorsabb LB-nk; még fiatal; tény; hogy sérülékeny a srác; de én őt visszahoznám - ha csak 1 évre is; de inkább többre.

Harveynál meg remélem megint lesz egy balek GM; akire rá lehet majd őt sózni 1 hátsó körös pick ellenében.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Én Jack-et nem hagynám meg,bármi legyen a vége(nem sokkal áll messzebb tőlem 4. kísérletek nekimenetelében,valamelyikőtök mondta rám hogy még 4. és 99-nek is nekimennék,sokszor JDR is 😀 ),kell a frissítés,és van pár nagyreményű volt HC aki visszatérne.

David mellé elsőkörös QB,az tuti kell.

MSW felőlem mehet,de pick-ért csak.

Durant mehet ahogy akar.

Harvey mehet Oakland-be egy 4. körösért.

Szerintem lesz rájátszás,ma megrázzuk magunkat,az Indy pedig belefut a késbe a Titans ellen - ennyi.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes cikk a mai FTU-ból:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-01-01/story/few-jaguars-sunday-probably-their-last-call
Arról értekezik kinek lehet ez az utolsó meccse mint Jaguár (ha nem jön össze a playoff persze).
A "valószinű nem jön vissza" (On the way out) szekcióban 3 név szerepel; köztük 2 engem meglep:
Harvey; MSW és Durant. Az 1. egyértelmű nekem (Hacsak nem voodooza meg GM Gene-t 😀) de a másik kettő szerintem kicsit elhamarkodott kijelentés Stellinotól. Durant bár sérülékeny; de a leggyorsabb LB-nk. MSW meg mégiscsak a legveszélyesebbnek tartott jaguár WR(Mindketten szabadügynökök a szezon után).
A "kétséges a visszatérésük"(How long will they be here?) rovatban Mathis; Meester; Morrison; Manuwai; és Garrard neve szerepel.
Mathis valószinű megy; főleg egy esetleges elsőkörös CB draft esetén. Garrardot szerintem egy 1. körös QB draft veszélyezteti; ha 2. körben vagy késöbb jön az utánpótlás akkor még maradni fog segíteni a rookiet. A két O-lineman nagyon jól játsott többnyire idén; csak ha találunk minőségi cserét; akkor engedném el őket. Morrisonra is ugyanez vonatkozik; bár ha Durantet nem marasztaljuk; akkor őt megtartanám és fordítva. Viszont az az érzésem; hogy lesz egy új kezdő LB a következő szezonban; szóval szerintem egyikük menni fog.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.nemzetisport.hu/nfl/az-elmult-ev-legparadesabb-nfl-jelenetei-2058261/
az nso összeállítása a tavalyi év (furcsa ezt leírni, hiszen egy napja zárult le) tíz legnagyobb nfl-es momentumáról
a második és a tizedik helyet is a jax birtokolja 😀npetiii
Tudjuk hogy kell befejezni egy meccset. Mondjuk Glover Quin nagyon pipa lesz azt hiszem; és mindent megtesz majd hogy kiköszörülje a a Hail Mary miatti icsorbát....

Egy kinti; Jax ügyeiben igen megbizható informátorom szerint mindegy mi történik holnap Houstonban; Jack maradni fog jövőre is a Jaguars HC-je.

És egy draft hir: az Alabama-Michigan State meccsen volt Jaguars scout.