Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kevin Haslam - IR; Daniel Baldridge jött fel a helyére a P squadból; Jonathan Palmer érkezett Baldridge helyére. 2007 óta van a ligában; főleg a P Squadokban tölti az idejét. Megfordult már a Pittsburgh, Carolina, Arizona, Cleveland és a New York Giants csapatánál is.
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9623


És íme Vic 10 pontja vasárnapra:
Here are 10 things the Jaguars have to do to beat the Raiders.

1. Stop the run—The Raiders win by running.

2. Run the ball—Pass-defense is the Raiders’ strength.

3. Protect the quarterback—The Raiders are number one in the league in sacks per pass play.

4. Rush the quarterback—The Raiders are one of the league’s worst teams at protecting the quarterback.

5. Prepare for the worst—The weather forecast is for rain and falling temperatures.

6. Win turnover battle—On a bad-weather day, turnovers are likely to happen, and they’ll likely determine the outcome of this game.

7. Make crunch time your time—This is it. This is December. This is decision time.

8. Welcome “Big John”—He’s upset at being cut. He’s called his old team out. What will be its response?

9. Send a message to Indy—They’ll be watching, for sure.

10. Feel the fedora—December defines quarterbacks.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
belterjes egy banda 😀Húsrágó
hasonló bejegyzést minden meccs előtt lehetne írni, csak sok idő összeszedni 😛

jó volt végigolvasni ezt .Höri
Én minden héten az Eagles hosszú beharangozójába beírom leghíresebb kapcsolatokat. Bár nem én szedem össze őket 😀
De akkor olvasd azt, az Ismerősök rész a te szekciód benne 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reggeli cikkajánló:

Joe Cullen a D-line rotációjáról beszél; David megvendégelte az egész csapatot (!!!- Múlt héten az O-line-t látta vendégül egy kis közös kajálásra) tegnap egy hatalmas pizza parti keretében; valamint Zach Miller sérüléséről. Hát nem tudom; hogy tud-e vasárnap játszani... Mondjuk ez jó lenne a müsorközlőknek; mert igy csak 1 TE lenne Zach Miller néven a pályán:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-12-09/story/jaguars-notebook-defensive-line-coach-joe-cullen-pleased

Kevésbé vidám téma- John Henderson morgolódásai régi csapatára:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-12-09/story/former-jaguars-dt-john-henderson-talking-tough

Vic szintén Cullenre és a D-linera fókuszál cikkében: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9618

És végül GM Gene értékeli itt a 2009-es Jags draft tagjait:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9614
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát nem volt túl jó a mostani edzés:

Nem edzett: Courtney Greene; Vince Manuwai , Zach Miller. Utóbbi kettő; főleg Vinnie helyzete nagyon aggasztó; remélem tudja vállani mindkettő vasárnap a játékot. Vinnie hiánya MJD-t is alaposan vissza vetné. Justin 😊 futásblokkolása jelenleg nem hiszem hogy egy lapon emlithető Vinnie formájával....
Limitálva volt: Justin Durant
Teljes értéküen edzett: Tyson Alualu; Mike Sims-Walker és Terrence Wheatley (MSW visszatérése viszont remek hír!)

Emelett még Marcedes Lewis hüvelykujja is megsérült egy DB-vel történt ütközésnél; de azt mondta nem fogja ez zavarni vasárnap.

Íme az Oakland sérült listája

Did not participate: S Hiram Eugene (ribs), LB Rolando McClain (foot), DE Jarvis Moss (hand)
Limited participation: CB Nnamdi Asomugha (ankle), S Tyvon Branch (shoulder), DT John Henderson (knee), CB Chris Johnson (groin), WR Nick Miller (ankle), TE Zach Miller (foot), WR Chaz Schilens (knee)

Ha esetleg McClain nem tudná vállani a játékot az nagyon megkönnyitené MJD-ék dolgát vasárnap. Különösen úgy hogy Groves is arrafelé játszik.....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez igen!
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/18950/jaguars-are-three-and-out-minimalists
Melyik csapatnak volt idén a legkevesebb 3 &out drive-ja? Nekünk (9). Kinek volt a második legkevesebb 3&out driveja? New Orleans (23). "Enyhén" vezetjük ezt a kategóriát.....iktriad
ezt a statisztikát a tennessee elleni meccsen is megmutatták, ellenük pl. 0 3&out volt. bár sztem ez a statisztika is csalóka mert attól még hogy minimum 1 first down sikerül egy drive alatt, még korántsem biztos hogy azokból pontok lesznek...kisvanek4
Igen; de igy a D többet tud pihenni; ahogy Kuharsky is írta; az meg soha nem jön rosszul- akkor se ha a driveból nem lesz pont.

Egy statisztika; amiben bizakodhatunk: a nyugati parti csapatoknak nem nagyon megy/ment eddig Jacksonvilleben- 7-2 a mérlegünk elllenük; és 2000 óta nem kaptunk ki onnan jövő csapattól!

A Jags kért egynapos hosszabbítást a blackout elkerülésére. Jelen állás szerint 1700 jegy van még; hogy elkerüljük ezt. Szerintem Wayne Weaver idén nem fogja engedni hogy legyen blackout; szóval holnap gondolom; ha nem lenne elegendő jegy eladva; majd ir egy csekket...

További nem túl jó(l eső) hír; hogy valaki nagyon mérges ránk; és nagyon motivált lesz vasárnap:
http://www.bigcatcountry.com/2010/12/9/1866406/raiders-jaguars-bad-blood
Van érzékünk felbőszíteni az egykori legendákat(Big John Henderson sajnos nem az első ilyen játékos- felkészül Rashean Mathis?.....)

És a Raiders villámgyors rookie WR-e Jacoby Ford és Deji Karim összehasonlítása:
http://www.bigcatcountry.com/2010/12/8/1865242/crazy-stats-jacoby-ford-vs-deji-karim
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Ez igen!
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/18950/jaguars-are-three-and-out-minimalists
Melyik csapatnak volt idén a legkevesebb 3 &out drive-ja? Nekünk (9). Kinek volt a második legkevesebb 3&out driveja? New Orleans (23). "Enyhén" vezetjük ezt a kategóriát.....iktriad
ezt a statisztikát a tennessee elleni meccsen is megmutatták, ellenük pl. 0 3&out volt. bár sztem ez a statisztika is csalóka mert attól még hogy minimum 1 first down sikerül egy drive alatt, még korántsem biztos hogy azokból pontok lesznek...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez igen!
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/18950/jaguars-are-three-and-out-minimalists
Melyik csapatnak volt idén a legkevesebb 3 &out drive-ja? Nekünk (9). Kinek volt a második legkevesebb 3&out driveja? New Orleans (23). "Enyhén" vezetjük ezt a kategóriát.....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
belterjes egy banda 😀Húsrágó
hasonló bejegyzést minden meccs előtt lehetne írni, csak sok idő összeszedni 😛

jó volt végigolvasni ezt .

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 036 — Jaguars fan
Érdekességek. ezúttal a Raiders honlapjáról:

CONNECTIONS

RAIDERS: T Khalif Barnes entered the NFL as a Jaguars draft pick and played for Jacksonville from 2005-08…LB Quentin Groves was a second round pick of the Jaguars in 2008 and played two seasons in Jacksonville before being traded to Oakland…DT John Henderson played for the Jaguars from 2002-09… G Cooper Carlisle played his college ball at Florida… T Mario Henderson was born in LeHigh Acres, Fla., attended LeHigh High School, and went to Florida State…K Sebastian Janikowski was born in Daytona Beach, Fla., attended Seabreeze High School, and went to Florida State… Linebackers coach Mike Haluchak served in the same capacity for the Jaguars from 2003-04…Haluchak coached alongside Jaguars defensive coordinator Mel Tucker with the Cleveland Browns from 2005-08…LB Travis Goethel and Jaguars LB Russell Allen attended high school together at Vista High School in Oceanside, Calif.…Allen and Raiders WR Chaz Schilens played together at San Diego State…WR Louis Murphy and DE Jarvis Moss and Jaguars DE Derrick Harvey and DL Jeremy Mincey all played at Florida…S Hiram Eugene and Jaguars K Josh Scobee played together at Louisiana Tech…WR Darrius Heyward-Bey and G Bruce Campbell and Jaguars P Adam Podlesh played at Maryland…LB Bruce Davis played at UCLA with Jaguars RB Maurice Jones-Drew and TE Mercedes Lewis… G Robert Gallery played at Iowa with Jaguars S Sean Considine…RB Michael Bush and Jaguars FB Brock Bolen were teammates at Louisville.

JAGUARS: LB Kirk Morrison entered the NFL with the Raiders and played for the Silver and Black from 2005-09…Morrison is an Oakland native and attended Bishop O’Dowd High School along with current Raiders T Langston Walker…Head coach Jack Del Rio is a native of Castro Valley and attended Hayward High School…RB Maurice Jones-Drew is from Antioch and attended De La Salle High School in Concord…WR Jason Hill is from San Francisco and attended Sacred Heart Cathedral Prep…WR Kassim Osgood is from Salinas and attended North Salinas High School…QB Trent Edwards played collegiately at Stanford and prepped at Los Gatos High School…Offensive coordinator Dirk Koetter served in the same capacity at San Francisco State in 1985…Koetter coached Raiders TE Zach Miller at Arizona State.N-Drew
belterjes egy banda 😀
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Érdekességek. ezúttal a Raiders honlapjáról:

CONNECTIONS

RAIDERS: T Khalif Barnes entered the NFL as a Jaguars draft pick and played for Jacksonville from 2005-08…LB Quentin Groves was a second round pick of the Jaguars in 2008 and played two seasons in Jacksonville before being traded to Oakland…DT John Henderson played for the Jaguars from 2002-09… G Cooper Carlisle played his college ball at Florida… T Mario Henderson was born in LeHigh Acres, Fla., attended LeHigh High School, and went to Florida State…K Sebastian Janikowski was born in Daytona Beach, Fla., attended Seabreeze High School, and went to Florida State… Linebackers coach Mike Haluchak served in the same capacity for the Jaguars from 2003-04…Haluchak coached alongside Jaguars defensive coordinator Mel Tucker with the Cleveland Browns from 2005-08…LB Travis Goethel and Jaguars LB Russell Allen attended high school together at Vista High School in Oceanside, Calif.…Allen and Raiders WR Chaz Schilens played together at San Diego State…WR Louis Murphy and DE Jarvis Moss and Jaguars DE Derrick Harvey and DL Jeremy Mincey all played at Florida…S Hiram Eugene and Jaguars K Josh Scobee played together at Louisiana Tech…WR Darrius Heyward-Bey and G Bruce Campbell and Jaguars P Adam Podlesh played at Maryland…LB Bruce Davis played at UCLA with Jaguars RB Maurice Jones-Drew and TE Mercedes Lewis… G Robert Gallery played at Iowa with Jaguars S Sean Considine…RB Michael Bush and Jaguars FB Brock Bolen were teammates at Louisville.

JAGUARS: LB Kirk Morrison entered the NFL with the Raiders and played for the Silver and Black from 2005-09…Morrison is an Oakland native and attended Bishop O’Dowd High School along with current Raiders T Langston Walker…Head coach Jack Del Rio is a native of Castro Valley and attended Hayward High School…RB Maurice Jones-Drew is from Antioch and attended De La Salle High School in Concord…WR Jason Hill is from San Francisco and attended Sacred Heart Cathedral Prep…WR Kassim Osgood is from Salinas and attended North Salinas High School…QB Trent Edwards played collegiately at Stanford and prepped at Los Gatos High School…Offensive coordinator Dirk Koetter served in the same capacity at San Francisco State in 1985…Koetter coached Raiders TE Zach Miller at Arizona State.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU cikke a Darren McFadden-Michael Bush RB tandem jelentette kihívásról; Cutrera IR-t jelentő komoly agyrázkodásáról; és MSW állapotáról:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-12-08/story/jaguars-notebook-defense-prepares-raiders-versatile-running
A cikk is kiemeli; hogy mikor 1 domináns futót kellett kordában tartani a Jags run D remekül működött; de a Giants meccsen a Bradshaw-Jacobs duó hatásosnak bizonyult; és ez a mostani kettős is hasonló stilusú duót alkot...
Jeff Lageman a szerda esti Jaguars This Week-ben azt mondta; szerinte ez lesz az egyik legszorosabb mecccse a Jagsnek; és nem lepné meg ha 1-2 pont döntene a győztes javára. Nagyon veszélyes és erős csapatként jellemezte az elmúlt pár meccs felvételei alapján a Raiders-t(leszámítva Quentin Groves-t aknek a játékát 1 szóban foglalta össze: "Terrible"-borzalmas).


És beszélgetés Kirk Morrisonnal Oaklandi kötödéséről és arról milyen érzés lesz volt csapata ellen játszani:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-12-08/story/raiders-roots-run-deep-jaguars-lb-kirk-morrison
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Courtney Greene and Terrence Wheatley kihagyta az edzést. Alualu; Durant; Sims-Walker; és Manuwai limitálva volt.

Rick Gosselin cikke és elemzése szerint megérte a Jagsnek a 10. pickkel Alualu-t drafttolni; itt lehet egy olvasni egy idei mutatott játék alapján készült "újradraftot".
http://www.dallasnews.com/s/dws/nwsltr/sports/fromthe50/stories/120910dnspoinsidenfl.2cb2465.html
A szerző óriási dicséretben részesíti a Jags-t hogy bevállalta Tyson-t. Mit is kezdtem el mondani pár nappal a draft után?(Addig nekem is sokk volt; bár Vic draft előtt 1 nappal emlitette a nevét a lehetséges jelőltek közt anno) Hogy majd a szezon dönti el GM Gene ostoba volt-e vagy sem? Nos eddig ő áll nyerésre....(Mellesleg e szerző Vince Manuwairól is ir pár kedves sort e cikkben- e héten nem egyedüliként...)
(ma egyébként Peter King év twitteren Tyson-t 6. helyre rangsorolta mint az ő "év védőújonca" listáján: http://twitter.com/SI_PeterKing/statuses/12516284168151040)

Mai interjúk: JDR http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3920 David http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3918 MJD http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3919

Jack ma végig felsőfokban beszélt a Raidersről; azt mondta a két csapat sok mindenben egymás tükörképe jelenleg:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9609

Kuharsky listáján Jennings és Greg Jones játékának szintje is emelkedőben van: http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/18958/how-i-see-it-afc-south-stock-watch-36

Morrison és Henderson is megszólalt ma.
Morrison azt mondta; lassan vette fel a tempót a csapatnál; de most már beilleszkedett a Jaguars szisztémájába. Azt mondta apukája még mindig Raiders fan; de vasárnap nekünk szurkol. 😊
Big John viszont az mondta; nagyon rosszul viselte; ahogy el lett küldve a csapattól. Ezt a jelzőt használta az esetre: "unprofessional" 😕

És végre feltűnt 1 Jaguár a Pro bowl szavazás AFC Top 5-jében. Nem; nem MJD; vagy Marcedes; vagy Greg Jones; vagy Vinnie Manuwai volt az (akik mostanában nagyon jól játszanak) hanem Josh Scobee- akinek nem volt éppen jó vasárnapja a Titans ellen...
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2010-12-08/josh-scobee-creeps-top-five-pro-bowl-fan-voting-other
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ha valaki... akkor én vagyok az aki egy szót se szólhat a többi szürkésfekete fanpajtársaimmal egyetemben! 😐 😊 😀 😂
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudjátok az a vicces, hogy itt meg egy páran a jó öreg Big John-t "gyászoltuk" meg, ráadásul TST a felvetésedre reagálva, ha McClain-t nem viszitek el, szerintem őt hoztuk volna el első körösként a drafton, nem Alualu-t.
Amin meg szintén csak mosolygok, hogy Morrison hozzánk kerülésekor örvendezett annak, végre esélye lehet rá, hogy eljusson a csapata a PO-ba... erre tessék, ha maradt volna akkor is lenne rá esélye!
Ja és persze a Jags fanokat leszámítva, gondolom jót röhögtek rajta, hogy a Jaguars szerinte eljuthat PO közelébe 😂N-Drew
Ezek milyen remek meglátások; főleg a draftos rész. Tényleg így van.
Mondjuk volt még egy terv a draft idején McClain után is MLB-re. Fel akartunk tradelni a 2. körbe Sean Lee-ért; de a Phily a Dallas ajánlatát fogadta akkor el.... Igy lett nyélbe ütve a Morrison üzlet Crazy/Undead Al Davis-el a 3. napon.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hát ennek örülök, hogy Kirk kapitány itt is kedvenccé vált! Szimpatikus fickó tényleg, én is nagyon szerettem őt! Sajnos, mivel én nagyon nem követtem a pályafutását, de mivel most aktuálissá vált, így azért örömmel hallom, hogy jól teljesít! Mondjuk meglep hogy pont a futás ellen jó és a passz ellen nem! Mert nálunk fordítva csinálta a dolgot. 😊Bruce
Nálunk azért jó a futás ellen, passz ellen meg nem Bruce, mert beilleszkedett a csapatba 😀

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Igen, ezt csak Ik írta bele a hsz-ébe, de vitán felül baromi szimpi a csóka, mondjuk le se tagadhatná, még képernyőn keresztül is átjön, hogy laza californiai srác. Azt hiszem még Rolni kérdezett minket először róla it a topikban, ami mondjuk nem csoda, tekintve hogy Kirk fekete öves harcművész, Rolni meg elég aktív volt emlékeim szerint a küzdősportok topikban... gondolom mondjuk nem feltétlenül ezért kedvelte 😉
Tudjátok az a vicces, hogy itt meg egy páran a jó öreg Big John-t "gyászoltuk" meg, ráadásul TST a felvetésedre reagálva, ha McClain-t nem viszitek el, szerintem őt hoztuk volna el első körösként a drafton, nem Alualu-t.
Amin meg szintén csak mosolygok, hogy Morrison hozzánk kerülésekor örvendezett annak, végre esélye lehet rá, hogy eljusson a csapata a PO-ba... erre tessék, ha maradt volna akkor is lenne rá esélye!
Ja és persze a Jags fanokat leszámítva, gondolom jót röhögtek rajta, hogy a Jaguars szerinte eljuthat PO közelébe 😂

több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Hát ennek örülök, hogy Kirk kapitány itt is kedvenccé vált! Szimpatikus fickó tényleg, én is nagyon szerettem őt! Sajnos, mivel én nagyon nem követtem a pályafutását, de mivel most aktuálissá vált, így azért örömmel hallom, hogy jól teljesít! Mondjuk meglep hogy pont a futás ellen jó és a passz ellen nem! Mert nálunk fordítva csinálta a dolgot. 😊Bruce
Nem véletlenül volt szar futás ellen Bruce koma! 😊 Napjainkban lehet nálunk is jobb volna...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
Hát ennek örülök, hogy Kirk kapitány itt is kedvenccé vált! Szimpatikus fickó tényleg, én is nagyon szerettem őt! Sajnos, mivel én nagyon nem követtem a pályafutását, de mivel most aktuálissá vált, így azért örömmel hallom, hogy jól teljesít! Mondjuk meglep hogy pont a futás ellen jó és a passz ellen nem! Mert nálunk fordítva csinálta a dolgot. 😊
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Olá Srácok! Ha már Hendo-ról meg Groves-ról volt érdeklődés... 😊 Nem tudom volt-e írva, ha igen akkor sorry, de Morrison-ról tudtok mondani valamit? Hogy tolja itten?TST
Üdv!

Szeressük... most hétvégén a Titans ellen tetszett eddig a legjobban, vastagon benne volt, hogy Chris Johnson nem tudott fickándozni. Tudom, hogy a Raiders fanbase is csípte, gondolom így, hogy eddig McClain nem igazán hozza azt, amit vártak tőle - bár rookie évben ez olyan sokat még nem jelent - sokan sajnáljátok is, hogy eljött Oakland-ből. Igazi csapatember, élvezi amit csinál, hasznos és úgy egyáltalán előrelépett vele a LB-sorunk!N-Drew
Igazából nekem személy szerint nagy kedvencem volt, és sajnálom, hogy elküldtük... A draft előtt mindenre gondoltam csak arra nem, hogy MLB-t húzunk... :/ 😀 Mindenki azt rótta fel neki, hogy hiába a sok tackle-je, csak messze a LOS-től teszi ezt! Egy szar fal mögött naná, hogy nem tud az ember úgy gyalázni...
Örömmel hallom, hogy itt vitézkedik a dzsimbó! 😀 Remélem legalább sokáig itt marad akkor, ha itt ilyen véleménnyel vannak róla... 😊
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Olá Srácok! Ha már Hendo-ról meg Groves-ról volt érdeklődés... 😊 Nem tudom volt-e írva, ha igen akkor sorry, de Morrison-ról tudtok mondani valamit? Hogy tolja itten?TST
Üdv!

Szeressük... most hétvégén a Titans ellen tetszett eddig a legjobban, vastagon benne volt, hogy Chris Johnson nem tudott fickándozni. Tudom, hogy a Raiders fanbase is csípte, gondolom így, hogy eddig McClain nem igazán hozza azt, amit vártak tőle - bár rookie évben ez olyan sokat még nem jelent - sokan sajnáljátok is, hogy eljött Oakland-ből. Igazi csapatember, élvezi amit csinál, hasznos és úgy egyáltalán előrelépett vele a LB-sorunk!

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olá Srácok! Ha már Hendo-ról meg Groves-ról volt érdeklődés... 😊 Nem tudom volt-e írva, ha igen akkor sorry, de Morrison-ról tudtok mondani valamit? Hogy tolja itten?TST
Nincs panasz rá; de semmi extra. Ő a leginterjú-képesebb LB-nk ez biztos(Daryl Smith nem beszél annyit egész év alatt; mint Kirk 1 hét alatt az újságírókkal; és Durantet sem hallom túl sokat megszólalni; szemben Morissonnal). 😀
A D-line (főleg Knighton-Alualu) nagyon sokat segit neki abban; hogy futás ellen viszonylag hatékony legyen egész évben. Passz elleni védekezésben neki is problémái vannak persze. De ahhoz képest; hogy gyakorlatilag ingyen jött (Kaptunk draftpicket is mellé a 4. körös pickünkért.) nagyon jó bolt volt az ő idehozatala.

Azt hiszem év végén lejár a szerződése; kiváncsi vagyok meghosszabítjuk-e. Ha mondjuk Gene tud találni egy remek MLB-t az első 2-3 körben ez nem biztos (Mark Herzlich draft esetén nem tudom maradna-e pl...). Amúgy remek fickónak tűnik pályán kivűl; én kedvelem.
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 446 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Olá Srácok! Ha már Hendo-ról meg Groves-ról volt érdeklődés... 😊 Nem tudom volt-e írva, ha igen akkor sorry, de Morrison-ról tudtok mondani valamit? Hogy tolja itten?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
inkább le kéne igazolniHúsrágó
Inkább ne...- DT különben is az egyik legerősebb poszt (ne feledkezzünk meg D'Anthony Smithről se; aki jövőre ott lesz Knighton és Alualu mögött!)iktriad
És a két premier ember mögött kik is vannak? (Smith nélkül, aki azért még nem bizonyított igazán), hát kb... Ha Knighton vagy Alualu kidől, még csak közelítőleg sincs hasonló kaliberű pótlás mögöttük. Albert herceg pedig nagyot tol, ellene izzadnak az O-falak rendesen, és ha kegyvesztett lesz, akkor a fizetési igénye is csökkenhet...Húsrágó
Douzable-ből nem rossz kis backup lett mögöttük.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
inkább le kéne igazolniHúsrágó
Inkább ne...- DT különben is az egyik legerősebb poszt (ne feledkezzünk meg D'Anthony Smithről se; aki jövőre ott lesz Knighton és Alualu mögött!)iktriad
És a két premier ember mögött kik is vannak? (Smith nélkül, aki azért még nem bizonyított igazán), hát kb... Ha Knighton vagy Alualu kidől, még csak közelítőleg sincs hasonló kaliberű pótlás mögöttük. Albert herceg pedig nagyot tol, ellene izzadnak az O-falak rendesen, és ha kegyvesztett lesz, akkor a fizetési igénye is csökkenhet...Húsrágó
Öööööö...izé, ezt a csökkenést ennek a jelenlegi contract-nak a függvényében nézd:

Albert Haynesworth:

2/27/2009: Signed a seven-year, $100 million contract. The deal contains $41 million guaranteed, including a $5 million signing bonus and his 2009-2011 base salaries. Haynesworth is due a $29 million "poison pill" in 2013, effectively making it a four-year, $48.2 million deal. Another $15 million is available through incentives. 2010: $3.6 million (+ $21 million guaranteed option bonus due 4/1), 2011: $5.4 million, 2012: $6.7 million (+ $500,000 workout bonus), 2013: $8.5 million (+ $20 million "discretionary signing bonus" + $500,000 roster bonus due 8/31 = Poison Pill Year), 2014: $10.3 million (+ $500,000 roster bonus due 8/31), 2015: $11.5 million (+ $500,000 roster bonus due 8/31), 2016: Free Agent

ÖSSZEHASONLÍTÁS & ELRETTENTÉS:

Maurice Jones-Drew:

4/15/2009: Signed a five-year, $30.95 million contract. The deal contains $17.5 million guaranteed, including a $9 million signing bonus and Jones-Drew's base salaries in years one and two. Another $1.8 million is available through incentives. 2009: $4.1 million, 2010: $4.4 million, 2011: $4.05 million, 2012: $4.45 million, 2013: $4.95 million, 2014: Free Agent

Szerinted? 😉

Inkább feltenném azt a zsetont Jamon Serrano-ra...


+ bónusz alapfokú népművelődés:

http://www.spencerhill.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=86:jamonserrano&catid=40:erdekessegek&Itemid=96

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 036 — Jaguars fan
És Albert Haynesworth-t eltiltotta szezon végéig a Redskins; vele se fogunk találkozni a 16. héten.iktriad
inkább le kéne igazolniHúsrágó
Inkább ne...- DT különben is az egyik legerősebb poszt (ne feledkezzünk meg D'Anthony Smithről se; aki jövőre ott lesz Knighton és Alualu mögött!)iktriad
És a két premier ember mögött kik is vannak? (Smith nélkül, aki azért még nem bizonyított igazán), hát kb... Ha Knighton vagy Alualu kidől, még csak közelítőleg sincs hasonló kaliberű pótlás mögöttük. Albert herceg pedig nagyot tol, ellene izzadnak az O-falak rendesen, és ha kegyvesztett lesz, akkor a fizetési igénye is csökkenhet...