Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó kis meccs volt (én már annak örülök, hogy végre élvezhetem a szezon nagy részét), csak a stream ne szart volna be (mint mindig)! 😀 Hajlamos az OAK hátradőlni a vezetés tudatában, de ettől függetlenül ahogy felállt a Jags az jóféle volt! Gratula! 😊TST
Köszönjük.

Most már nagyon várom a COLTS-al a meccset!m-bryo
Oké, legyen ez az 1000. hsz: Meg fogjuk nyerni idén az AFC South-t!!!N-Drew
Úgy legyen!

Ezt a statisztika nem semmi (történelmi W volt a mai):

This is the first time in franchise history the Jaguars have allowed 30 points and won – the Jaguars 31-29 playoff win over the Steelers was previously the most points they’d ever allowed in a win.

Kirk Morrison és Jeremy Mincey(5. sack egy pasastól aki majdnem keretre se került- ő az új Paul Spicer) az öltözőből: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3925 (lehet látni a 2 srácon mennyit jelentett ez a W- Mincey láthatóan meg van hatódva; és Morrisonról is süt a boldogság hogy ez a W is 'bent van a zsákban')

Vic első cikke a ST kulcs szerepéről a mai meccsen: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9627 (És tényleg - Osgood és Owens labdaszerzése milyen fontos volt; és Karim első nagy visszahordása a legvégén)
több mint 13 éve
TST Las Vegas Raiders 1 450 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jó kis meccs volt (én már annak örülök, hogy végre élvezhetem a szezon nagy részét), csak a stream ne szart volna be (mint mindig)! 😀 Hajlamos az OAK hátradőlni a vezetés tudatában, de ettől függetlenül ahogy felállt a Jags az jóféle volt! Gratula! 😊
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
a meccsel kapcsolatban még 1 dolog, nem tudom mit mondott most az öltözőben JDR és mit mondott az előző 5 meccsen, de végre fordított volt a második félidő mint eddig. most hátrányból nyert a csapat (méghozzá 31 pontot szerezve) és nem azt adta le.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A siker kulcsa,játsz jól decemberben,ennyi 😀
Ha a Sec legalább közepes szintű lenne,nagyon jó kis csapat lennénk,de az a rész még mindíg nagyon foghíjjas...
Előre Jack-ért!!!!armando83
Greene nagyon kéne jövő hétre! Sean Considine nem rossz játékos; de olyan mint Middleton- padról hatékonyabb. És remélem Durant (és Lane) is tudja majd vállalni a játékot(ők keten szedtek be sérülést- ebből Justiné a komolyabb; de remélem ő is rendelkezésünkre fog állni).

Kuharsky értékelése a meccsről: http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/19147/wrap-up-jaguars-38-raiders-31
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 686 — Eagles fan
Innentől teszek rátok! :o (kisebb összegekkel persze..de ma is ti húztok ki a szarból 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
A siker kulcsa,játsz jól decemberben,ennyi 😀
Ha a Sec legalább közepes szintű lenne,nagyon jó kis csapat lennénk,de az a rész még mindíg nagyon foghíjjas...
Előre Jack-ért!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja és idén több W-nk(8) van már mint tavaly(7) volt. Egy sokkal kenményebb sorsolás mellett! WOW!

Grat!Rolni
Nagyon köszi!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 654 — Raiders fan
Grat!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
őrült egy meccs volt az biztos. a második félidő elején a mcfadden TD után ki is kapcsoltam a stream-et, abban a pillanatban nagyon úgy nézett ki hogy csúnya is lehet a vége, de utána jennings TD-je után gyorsan visszakapcsoltam szerencsémre. Middleton játéka egyre jobban tetszik, sztem tökéletes 3.ik CB, és nem írnám az ő számlájára azt a visszafújt TD-t. végre volt spec. teamnél turnover, bár a TD még várat magára. szerintem az a fumble az egyik fordulópontja a meccsnek.
8-5-tel megy a csapat a Lucas Oil-ra amit fel lehet fogni AFC South döntőnek is. ha javul a passz elleni védekezés és nem sz*pnak be ennyi hosszú playt jövőhéten, akkor ezzel a futójátékkal simán van esély a győzelemrekisvanek4
Remek elemzés- maximálisan egyetértek az utolsó mondatokkal.iktriad
Én meg majd elemzek az ágyban 😀 Szép álmokat ragadozók! 😀 GO JAGS!!!!!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
őrült egy meccs volt az biztos. a második félidő elején a mcfadden TD után ki is kapcsoltam a stream-et, abban a pillanatban nagyon úgy nézett ki hogy csúnya is lehet a vége, de utána jennings TD-je után gyorsan visszakapcsoltam szerencsémre. Middleton játéka egyre jobban tetszik, sztem tökéletes 3.ik CB, és nem írnám az ő számlájára azt a visszafújt TD-t. végre volt spec. teamnél turnover, bár a TD még várat magára. szerintem az a fumble az egyik fordulópontja a meccsnek.
8-5-tel megy a csapat a Lucas Oil-ra amit fel lehet fogni AFC South döntőnek is. ha javul a passz elleni védekezés és nem sz*pnak be ennyi hosszú playt jövőhéten, akkor ezzel a futójátékkal simán van esély a győzelemrekisvanek4
Remek elemzés- maximálisan egyetértek az utolsó mondatokkal.
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Most már nagyon várom a COLTS-al a meccset!m-bryo
Oké, legyen ez az 1000. hsz: Meg fogjuk nyerni idén az AFC South-t!!!

több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Most már nagyon várom a COLTS-al a meccset!
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
őrült egy meccs volt az biztos. a második félidő elején a mcfadden TD után ki is kapcsoltam a stream-et, abban a pillanatban nagyon úgy nézett ki hogy csúnya is lehet a vége, de utána jennings TD-je után gyorsan visszakapcsoltam szerencsémre. Middleton játéka egyre jobban tetszik, sztem tökéletes 3.ik CB, és nem írnám az ő számlájára azt a visszafújt TD-t. végre volt spec. teamnél turnover, bár a TD még várat magára. szerintem az a fumble az egyik fordulópontja a meccsnek.
8-5-tel megy a csapat a Lucas Oil-ra amit fel lehet fogni AFC South döntőnek is. ha javul a passz elleni védekezés és nem sz*pnak be ennyi hosszú playt jövőhéten, akkor ezzel a futójátékkal simán van esély a győzelemre
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ez valami nagyon durva volt. Bár kiderült, hogy fingom nincs a challenge-ről 😉 ettől függetlenül vérlázító, hogy Pot Roast TD-jét elvették a zebrák. Megérdemelten nyertünk! McFadden viszont egy állat...

Mi van, mindenki az 1000. topik hsz-re gyúr? 😂

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GAME OVER - JAGUARS WIN!!!!!!!

Megint 200 yard fölött futottunk- 3. meccs zsinórban. MJD 6. meccse zsinórban 100 yard fölött. David beállította Brunell TD idényrekordját(20). Mincey 5. sack. Don Carey pick. Jason Hill(Nahy vagy GM Gene) és micsoda TD-k

Courtney Greene gyógyuljon fel mert hiányzott.


Jövő héten AFC South döntő a Lucas Oil Field-en; és ha az W a Jags megnyerte a csoportot. Ezzel a futójátékkal meg is tudja ott. (Persze holnap a Baltimorenak is kéne ehhez nyernie hogy 100% tény legyen)
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hát eddig ez hulladék!
D: Secondary ma végképp röhejes... kilóméterekre kolbászolnak a töküres WR-ektől. Considine inkább maradhatott volna csodacsere, de sajnos Greene sérülése miatt kezdett, szar is, de nagyon. Carey eddig kellemes meglepetés. Egy Jason Campbell-ből elit QB-t csinálni fantasztikus teljesítmény. Persze úgy, hogy pass rush az nincs, órákat álldogálhat a zsebben Campbell célpontot keresve. Futás ellen jó eddig egyedül a D, Morrison nagyon odateszi magát.


O: Garrard lassan indult be, de az INT tipikusan az, amit "megköszönhet" Thomas-nak. MoJo-t nem tudom hová rakták második negyedtől, mert eltűnt. Lewis-t lehet eddig dícsérni az O-ból.

Muszáj lesz passzjátékot eröltetni, mert -10 pontról a mai formánkat elnézve csak futással nem fog összejönni a W. Eddig nehezen hiteti el velem a csapat, hogy összeszarja magát a divíziógyőzelemért. Ennél sokszorosan több kell a W-hez, és a TO-kat kurva gyorsan el kell felejteni, különben annyi.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
inactives: John Matthews, Tiquan Underwood, Terrence Wheatley, Courtney Greene, Brock Bolen, Larry Hart, Nate Collins, Daniel Baldridge
Considine kezd Greene helyett SS-ben

Hart megint inaktiv... Sajna Mathis mellett nekem eddig ő az év nagy csalódása eddig. Gene ezt benézte. Mondjuk viszont mióta Auten Lane a kezdőben van; sokak szerint erősödött a D-line vele (Harveyhoz képest upgrade- a nagy voodoo-s ezt már nem tudta kizsugázni....)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
még órák vannak hátra, de már most izguloknpetiii
Én is nagyon - talát a nővekvő tét miatt.

Vic pregame videója: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3924

Jeff Lageman és Vic azt mondta most a pre-game showban; hogy az eső és a szél ami most a pálya fölött van és lesz javítja a mi esélyeinket; mert a mély passzokat a két csapat valószinűleg elfelejtheti ezen a meccsen (ami főleg a Riadersnek hátrány; mi 5-15 yardos passzokkal probálunk előre menni. Remélem igazuk lesz. Amúgy szerintem ezen a mecsen 90-100 futás várható; szóval lehet hamarabb vége lesz; mint az átlag meccsek (a futással ugye gyorsaban megy az óra...9

Hamarosan kijön a két csapat inaktivjainak listája. Remélem a mienken nem lesz meglepi; és hogy McClain vagy más fontos játékos aki kérdésesként volt a Raidersnél feltüntetve rajta lesz....
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Még 9 óra és háború. Előre kurvák, gengszterek! Maka
...bízni szeretnék bennetek 😉

több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
még órák vannak hátra, de már most izgulok

több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Na ja a szokásos tippjáték.Én nem érzem szorosnak,talán 21-7 ide.

És én is úgy gondolom hogy a földön dől el,talán David lehet az X-faktor,ha a nagyon jó formáját hozza,mert az ellen Sec-je igaz hogy jó,de az hogy MJD ellen kell majd az ember a Box-ba,megnyithatja a rövidpasszos játék lehetőségét,csak ehhez kell MJD jó teljesítménye is.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 758
Még 9 óra és háború. Előre kurvák, gengszterek!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy aranyos; 2 oldalas cikk a két Zach Millerről; akik mindketten TE poszton jelentenek majd kihivást a másik csapatának. Ahogy ebből az irományból nézem; szerintem meccs után fognak pár szót váltani egymással:
http://www.deseretnews.com/article/700090873/Raiders-Jaguars-lets-Zach-Miller-meet-Zach-Miller.html?pg=1

A New York Times leközölt egy érdekes cikket a Richesson házaspár munkájáról és a Jags játékosainak jó kondicióban tartásáról. Megszólal benne Terrance 'Pot Roast' Knighton is (teljesen érthető okokból- hisz Richessonék szépen rendbe hozták a túlsúlyát):
http://www.nytimes.com/2010/12/12/sports/football/12jaguars.html?_r=2&pagewanted=2&ref=sports

És Vito Stellino Greg Jonesról; aki Vinnie Manuwai mellett szintén hatalmas szerepet játszik abban; hogy MJD-nek úgy megy mostanság ahogy:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-12-12/story/jaguars-best-supporting-factor-greg-jones-evolves-top
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime Vic szokásos szombati cikke:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9626
És kivételesen belinkelem az én meccs előzetesemet- (ezzel egyben válaszokol már most armando szokásos "mit tippeltek?" kérdésére - Nagyon kemény; és végtelenül szoros meccsen- Jaguars 24- Raiders 23)
http://blackandteal.com/2010/12/11/are-they-really-better-then-they-were-last-year-game-preview-against-the-raiders/
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 042 — Jaguars fan
Ez van...Mondjuk nem véletlenül raktuk ki/nem jelentkezett érte senki trade-re tavasszal...
Bármennyire is rossz ezt tudomásul venni néha- mert sajnos nagy kedvencnek jelenti ez a véget sokszor-; de attól még igaz: "This is a young men's game...."iktriad
Persze, nálunk is csak szituációs run stopper - annak mondjuk elég jó -, de abban biztos vagyok, hogy ha kell, az anyját is le fogja nyomni a meccsen, tényleg nagyon be van torzulva.Döme
Tudom - nem véletlenül irtam róla a (már csak publikálásra váró)cikkemben hogy ő lehet az az X-faktor (nem poénkodunk 😀) ami az Oakland javára dönthet egy szoros meccs esetén.
Ellenetek meg az 13:00 kezdést és a keleti parti turát hoztam fel. Amúgy 2000 óta nem nyert West Coast csapat Jacksonvilleben. 2-7 a mérlegük itt.iktriad
Valahogy nem tartok a vén medvétől, a fal majd megmutatja, hogy Ő már kevés ide.
Ha nagyot játszana ellenünk, az inkább a fal kritikája. Készülhetnek egy jól ismert ellenfélre (sok új trükköt már csak nem tud mutatni, amit a Jags még nem látott...), aki 100.000-szer nyilatkozta, hogy mennyire motivált. Na ha ezek után is átmegy a falon/megállítja a futást, akkor kit fog meg/tol el ez a fal??? Izzaszt majd Henderson a srácokon, de nem lehet Ő az "X-faktor" amikor mindenki tudja azt, hogy mit tud, mire készül és milyen öreg 😉