NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 035 — Jaguars fan
WOOOOOOOOW!

Micsoda félidő.
17-6 ide és mi kezdjük a 2. félidőt.
3 drive- 3 pontokkal végzödött akció
Az offense eddig remek. 150 futott yard (Giants D 90-et átlagol per meccs)
2 futott TD - de egyik se MJD-től (Jennings ma nagy terhelést kap)
A 3. drive is 90+ yardos volt; kár hogy abból csak FG lett
David eddig remek; a futott TD-je gyönyörű volt!!!!
Eddig 0 sack!
Red-zone D remek- kétszer is FG-n tartottuk a New Yorkot; pedig a 10 yardosnál voltak.

Defense itt-ott gyengus a redzone-on kivül
Mathis... Volt a Giantsnek egy visszafújt TD-je; akkor Manningahm bóhocot csinált belőle.

Azt mondom innen jó lenne ezt megnyerni és 7-4el továbbra is veztni a csoportot!
Plusz ha ezt ma megnyerjük; az országosan is nagyon jó képet festene rólunk a következő pár napban!iktriad
rendesen lehűtötték a félidős lelkesedést.
O fal elfáradt a végére, minden playnél Garrard sack/vagy nagyon közel hozzá. Teljesen összezuhantak, amikor a leginkább kellett volna egy-két másodperc...
basssssszus, pedig igazi meglepetés lett volna egy győzelem
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
WOOOOOOOOW!

Micsoda félidő.
17-6 ide és mi kezdjük a 2. félidőt.
3 drive- 3 pontokkal végzödött akció
Az offense eddig remek. 150 futott yard (Giants D 90-et átlagol per meccs)
2 futott TD - de egyik se MJD-től (Jennings ma nagy terhelést kap)
A 3. drive is 90+ yardos volt; kár hogy abból csak FG lett
David eddig remek; a futott TD-je gyönyörű volt!!!!
Eddig 0 sack!
Red-zone D remek- kétszer is FG-n tartottuk a New Yorkot; pedig a 10 yardosnál voltak.

Defense itt-ott gyengus a redzone-on kivül
Mathis... Volt a Giantsnek egy visszafújt TD-je; akkor Manningahm bóhocot csinált belőle.

Azt mondom innen jó lenne ezt megnyerni és 7-4el továbbra is veztni a csoportot!
Plusz ha ezt ma megnyerjük; az országosan is nagyon jó képet festene rólunk a következő pár napban!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindent bele srácok, sok sikert Guy és ha netán vesztunk 😉 akkor olyat játszatok hogy felemelt fejjel távozzhasatok a pályáról!!
Go Jags!!!!!!!!!!!!!!m-bryo
+1

Jó az nekünk,ha nem egy 100%-os MSW(rinyálós marshall barát) lesz a kezdő??-azért annyira nem nagy név hogy kettőzzék szerintem.armando83
Mike Thomas vagy Zach Miller (vagy ez a srác: http://plixi.com/p/59773600 )nagyot profitálhat abból hogy MSW megosztja/magára tereli a figyelmet a Giants secondaryben!

Amúgy Daryl Smith 1. tackleje all-time franchise csúcs lesz/lehet. Legtöbb tackle egy Jags védő által!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
én azt hallottam hogy kezd, de nem fog sokat játszani

több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Jó az nekünk,ha nem egy 100%-os MSW(rinyálós marshall barát) lesz a kezdő??-azért annyira nem nagy név hogy kettőzzék szerintem.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mindent bele srácok, sok sikert Guy és ha netán vesztunk 😉 akkor olyat játszatok hogy felemelt fejjel távozzhasatok a pályáról!!
Go Jags!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Sims-Walker játszik és kezd!!!!!!

Jaguars inactives: John Matthews, Tiquan Underwood, Terrance Wheatley, Nate Collins, Eugene Monroe, Aaron Morgan, Brock Bolen, Adam Terry

Whimper kezd LT-ben (1. startja lesz az NFL-ben...)Monroe helyett. Sok sikert neki. Terry inaktiv ez meglep; Haslam van egyedül; mint tartalék T. Underwood viszont nem lep meg; hogy inaktiv...

És itt van Vic pregame videója:
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=3892
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én győzelemre tippelek,az elmúlt meccsek W szériája miatt,a Giants pedig L szériában van,talán ez segíthet,plusz nekik "kötelező győzelem" ez,az pedig általában kínkeserves.Bármilyen legyen a kimenetele az estének,szoros lesz,3 ponton belül.armando83
Ez aztán a z optimizmus 😀 De legyen igazad 😉 ěn sajnos egyáltalá nemszámíttok gyozelemre :/ de reméllem nemvállik be a tippem 35:12 😐
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én győzelemre tippelek,az elmúlt meccsek W szériája miatt,a Giants pedig L szériában van,talán ez segíthet,plusz nekik "kötelező győzelem" ez,az pedig általában kínkeserves.Bármilyen legyen a kimenetele az estének,szoros lesz,3 ponton belül.armando83
Ha 3 pontos vagy azon belüli lesz belüli lesz a difi egy esetleges L esetén; az már nekünk egy kisebb győzelemmel ér fel...
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Én győzelemre tippelek,az elmúlt meccsek W szériája miatt,a Giants pedig L szériában van,talán ez segíthet,plusz nekik "kötelező győzelem" ez,az pedig általában kínkeserves.Bármilyen legyen a kimenetele az estének,szoros lesz,3 ponton belül.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vito Stellino 6 indoka arról; miért van jelenleg a Jaguars az AFC South 1. helyén:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-11-27/story/sometimes-stats-lie-six-reasons-why-jaguars-are-first-place

A hivatalos oldal szokásos szombati meccselőzetese:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9563

És végül egy jóslat tőlem a meccs végkimenetelére: Giants 28- Jaguars 21.
Ezt írtam a meccselőzetesembe a B&T-n; maradok ennél- szerintem főleg Monroe nélkül óriási/hatalmas bravúr lenne a Jags W.
DE! Ahogy meccselőzetesemben is megírtam(dobpergést kérek; mert idei nagyon könnyelmű/merész/ostoba/bátor -ki-ki döntse el melyik jelző alkalmas erre- jóslatom következik😊 - ha ezt ma valami kisebb csoda folytán megnyeri a Jags- akkor szerintem a idén meg fogja nyerni a diviziót is! A mainál keményebb ellenfél már ugyanis véleményem szerint nem lesz(a Coltsban túl sok a sérült; a Titansnél meg mégiscsak egy rookie a kezdő QB).
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy kiváncsi leszek Haslam vagy Whimper lesz-e a kezdő LT. Whimper jól ismeri mondjuk a Giants embereit; 2006 óta mégiscsak velük készült minden nap. Az más kérdés hogy meg is tudná-e állítani Osi-t. Haslamnek talán ez túl nagy falat lenne.
Az hogy MSW tud-e játszani ma fog eldölni. (Viszont mi csak holnap tudjuk meg; hogy játszik-e vagy sem).
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-11-26/story/jaguars-notebook-left-tackle-eugene-monroe-fails-baseline

És ime a Giants sérültlistája. Ha Andrews nem játszana; amire jó esély van; az vlamennyire segit nekünk. Ahogy várható volt Tuck és Umeniyora játszik vasárnap....
http://www.jaguars.com/news/injuryreport.aspx
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Azért, hogy legyen valami örömünk is:

http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9561

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eugene Monroe hivatalosan is OUT vasárnapra!!! Nem is utazik el a csapattal New Yorkba.

Az UDFA rookie Kevin Haslam vagy az egykori Giants játékos Guy Whimper lesz a kezdő LT vasárnap- ez game time decesion lesz a két ember közt. (Időközben a Giants LT-i közül Diehl hivatalosan is out; mig az eddig ott játszó Andrews doubtful minősítést kapott; sanszos hogy nem játszik. Ha ez igaz; Minceynek lehet esélye 'terrorizálni' Eli-t...)

MJD és MSW is questionable besorolást kapott vasárnapra. Maurice fog játszani; Mike-al kapcsolatban pedig Jack elmondta a következő 48 órában kiderül; tényleg vállalni tudja-e a játékot. Greg Jones proable besorolást kapott; a blokkolásai nagyon fognak kelleni vasárnap.

Sajnos Monroe nélkülözése azt is fogja jelenteni; hogy Marcedes inkább segíteni fog az O-linenak a blokkolásban; mintsem hogy a passzjátékban tudnánk használni; ami nagy hátrány; főleg Lewis idei teljesítményét elnézve:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/18415/without-monroe-lewis-may-threaten-less
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eugene Monroe nem ment át az 'agyrázkodás-teszten' és ma sem edzett. Holnap még 1szer megpróbál átmenni a teszten; ha sikerül neki; játszhat. De szerintem nem fog vasárnap.

Ami azért baj; mert az Umeniyora & Tuck vs. Jordan Black & Guy Whimper/Kevin Haslam/Adam Terry párharc olyan országos egyes; mint a parlament....Ha így kell felállnunk és David végig tudja játszani egészségesen ez a meccset; az önmagában kisebb csoda lesz.....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy látszik mindkét kezdő LT-nek rázos hete van. A Giants LT-jét Shawn Andrews-t tegnap korházba kellett vinni a hátfájdalmai miatt:
http://www.bigblueview.com/2010/11/26/1837004/report-shawn-andrews-hospitalized-with-back-pain
Ha nem tudna játszani; Minceynek talán lenne esélye komoly nyomást helyezni Eli-ra.

Vic 10 pontja vasárnapra.

Here are 10 things the Jaguars have to do to beat the Giants.

1. Stop the run—With the Giants’ top receivers out, it would only make sense that coach Tom Coughlin is going to emphasize the running game.

2. Win up front—This game will be decided by the play of the two teams’ lines.

3. Rush the passer—Eli Manning has always been a back-foot thrower.

4. Play better at QB—Last week’s effort won’t work against the Giants.

5. Protect the QB—This will be the best pass-rush the Jaguars will have faced since week three against the Eagles.

6. Run a little—The Giants are fourth in the league against the run, so don’t expect a lot of rushing yardage, but the Jags won’t win without some success on the ground.

7. Feel the season—A big game in a big place on Thanksgiving weekend. The Jaguars have arrived.

8. Play the cutback—Ahmad Bradshaw is a cutback runner. Do not overpursue.

9. Dominate special teams—The Giants special teams are troubled.

10. Beware of screens—Kevin Gilbride loves them.

és végül egy Terrance Knighton interjú: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9557
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Wild Card meccsre tartogatják. 😀Maka
Oda el is kéne valahogy jutni (amúgy ha meglesz a PO; lehet játszunk a WildCard hétvégén; de mint hazai csapat=diviziógyőztes; a Southból idén csak 1 csapat megy playoffba...)iktriad
blackoutos PO meccsel történelmet lehetne írni 😛Húsrágó
Ha netán összejönne a diviziógyőzelem (és a 'home field advatage') garantálom hogy nem lesz blackout ott.

Amúgy a Raiders meccsre 6,644(még 2 hét); a Redskins meccsre(még 4 hét) 7,199 jegyet kell eladni a blackout megakadályozásához(mindkettő tegnapi adat). Csak viszonyításképp; a Cleveland meccs előtt 7 nappal 6500 jegyet kellett eladni; és mint tudjuk akkor(kis segítséggel) de sikerült megúszni az elsőtétítést!
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 035 — Jaguars fan
Utánanéztem mikor szerzett a D pontokat és ledöbbetem: 37 meccs óta (az akárhogy is számolom több mint 2 teljes idény) nem sikerült fumbe-t vagy interception-t TD-re váltani. Utoljára az eddigi utolsó vasárnap esti meccsünkön; 2008-ban; az 5. héten a Steelers ellen váltotta pontokra Mathis Big Ben egy passzát...iktriad
A Wild Card meccsre tartogatják. 😀Maka
Oda el is kéne valahogy jutni (amúgy ha meglesz a PO; lehet játszunk a WildCard hétvégén; de mint hazai csapat=diviziógyőztes; a Southból idén csak 1 csapat megy playoffba...)iktriad
blackoutos PO meccsel történelmet lehetne írni 😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU cikke szerint Monroe várhatóan tudja vállalni a játékot vasárnap. MJD-nek hassérülése(?) van; de a csapat reméli ez nem veti vissza az elmúlt hetelkbeli remek produkcióját. MSW biztató volt a tegnapi edzésen; de korai még megmondani játszhat-e vasárnap. Underwood bakija; valamint hogy Osgood; Matthews és Hill nem biztos hogy megfelelően tudja segíteni a passzjátékot; nagyon úgy tűnik Zach Milllernek fel fog értékelődni a szerepe vasárnap(helyes).
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-11-26/story/jaguars-notebook-maurice-jones-drew-listed-limited-abdomen

És egy nagyon kedves cikk Tom Coughlinról - a csapat sokat köszönhet mostani ellenfelünk HC-jének mikor még ő irányította vezetőedzőként a Jaguars-t.
http://www.bigcatcountry.com/2010/11/25/1836133/reason-to-be-thankful-tom-coughlin
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Utánanéztem mikor szerzett a D pontokat és ledöbbetem: 37 meccs óta (az akárhogy is számolom több mint 2 teljes idény) nem sikerült fumbe-t vagy interception-t TD-re váltani. Utoljára az eddigi utolsó vasárnap esti meccsünkön; 2008-ban; az 5. héten a Steelers ellen váltotta pontokra Mathis Big Ben egy passzát...iktriad
A Wild Card meccsre tartogatják. 😀Maka
Oda el is kéne valahogy jutni (amúgy ha meglesz a PO; lehet játszunk a WildCard hétvégén; de mint hazai csapat=diviziógyőztes; a Southból idén csak 1 csapat megy playoffba...)
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Utánanéztem mikor szerzett a D pontokat és ledöbbetem: 37 meccs óta (az akárhogy is számolom több mint 2 teljes idény) nem sikerült fumbe-t vagy interception-t TD-re váltani. Utoljára az eddigi utolsó vasárnap esti meccsünkön; 2008-ban; az 5. héten a Steelers ellen váltotta pontokra Mathis Big Ben egy passzát...iktriad
A Wild Card meccsre tartogatják. 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Monroe kérdésében nagyon bízok az orvosi csapatban.Húsrágó
Nagy kakiban vagyunk ha ő sem tud játszani. EGy Jordan Black- Kevin Haslam/Adam Terry OT párostól már most elfog a remegés...

Mivel szerintem a Giants D szerintem túl erős a mi offensünknek; plusz a Giants offense nagy labdaeladó idén; a W-hez kellenének D által szerzett pontok is. Csak olyat már rég csináltuk. Naaaaaagyon rég.

Utánanéztem mikor szerzett a D pontokat és ledöbbetem: 37 meccs óta (az akárhogy is számolom több mint 2 teljes idény) nem sikerült fumbe-t vagy interception-t TD-re váltani. Utoljára az eddigi utolsó vasárnap esti meccsünkön; 2008-ban; az 5. héten a Steelers ellen váltotta pontokra Mathis Big Ben egy passzát...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 035 — Jaguars fan
Monroe kérdésében nagyon bízok az orvosi csapatban.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
IR riport:
Monroe és Greg Jones nem edzett ma (remek- két remek blokkoló- mikor ha nem most vannak problémáik; amikor nagyon kellenének?....)
MSW (ennek örülök) és MJD (ennek nem annyira) volt limitált
Alualu; Hart; Durant és Considine edzett teljes értékűen.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 152 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MSW tréningezett(egyenlőre nem tudni; teljes értéküen vagy csak könnyítetten) a mai edzésen; Monroe-t viszont nem látták a pályán. Ha Eugene nem tud vasárnap játszani; én szinte semmi esélyt sem látok arra; hogy nyerjük; és David mázlista lesz; ha megússza azt a meccset komly sérülés nélkül....

Mai hivatalos injury report nemsokára várható.