Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Nézhetem a meccseinket. Azt hittem már vége, ránéztem a Game Center-re. Láttam statokból Scobee már kétszer hibázott. Labda a Houston-nál és jönnek előre. Gondoltam, ha már belémfagyott a szar a monitor előtt most má' végigkövetem a GC-en. Talán lepörög és hosszabbítás lesz. Erre már majdnem vártam a Texans győztes FG-jét, amikor látom fumble... na mondom hál' Istennek hosszabbításra mentjük. Aztán Lewis 11 yard-os elkapása + utána 5 yard PEN a Texans-nál... gondoltam hátha Scobee bevágja vagy 70-80-ról... ekkor átfutott az agyamon mekkora lenne, ha megjelenne, hogy TD (3 másodperc volt game clock-on)... és lőn!!! 😀 El se hiszem b*ssza meg!!! 😀

több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Komolyan nem hiszem el még most sem, amit láttam.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ma megérdemelten nyert a csapat,nagyon kellett!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 637 — Raiders fan
mekkora mák volt 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jah,de már nincs Sexy rexi hogy dobjon 1 int-et.Szerintem lesz Sack,csak lehet hogy David G. szenvedi el 😀armando83
Hát ez bejött eddig.

1. félidő recap:

JÁTSZIK A D!
MJD előkerült!
17-3 ide- Foster sehol egyenlőre.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Jah,de már nincs Sexy rexi hogy dobjon 1 int-et.Szerintem lesz Sack,csak lehet hogy David G. szenvedi el 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez igaz,remélem a fiatalok lesznek a D fal szélén,és megmutatják miért is kerültek ide.Igazából két emberen múlik ma a siker,David és MJD-n,ennyi.armando83
És Marcedesen. A Texans legalább annyira borzalmas TE coverageben mint mi. (Kicsit ez a "kié a rosszabb defense bowl")

Lane és Mincey kezd. Hart és gondolom Harvey is majd kap lehetőséget. Kiváncsi vagyok lesz e ma sackünk?...
Amúgy tavaly Harvey ugyanezen a meccsen kivette a meccsből Schaub-ot elég időre; hogy addig megnyerjük a meccset.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ez igaz,remélem a fiatalok lesznek a D fal szélén,és megmutatják miért is kerültek ide.Igazából két emberen múlik ma a siker,David és MJD-n,ennyi.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tippek??-én már jósolni se tudok semmit,bár Davidből kiindulva (ugye legutóbb Probowl szinten teljesített) most igen gyenge napja lesz sajnos,plusz a védelem további gyengülése nem sok jót sejtet,hacsak a ST nem tud meccset nyerni.armando83
Azért a Texans D se vasbetonból van idén ezt ne felejtsd el. Pontgazdag meccsre számítok; a győztesnek min 30 pont kell a sikerhez!
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Tippek??-én már jósolni se tudok semmit,bár Davidből kiindulva (ugye legutóbb Probowl szinten teljesített) most igen gyenge napja lesz sajnos,plusz a védelem további gyengülése nem sok jót sejtet,hacsak a ST nem tud meccset nyerni.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU interjúja Gene Smith-el; aki szerint a Playoff még mindig a cél; és ehhez a folyamatos javulás a cél:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-11-14/story/jaguars-gm-gene-smith-says-improvement-key-postseason


Inaktivjaink a mai meccsre:
FB Brock Bolen, WR John Matthews, T Adam Terry, T Guy Whimper, DE Aaron Moran, DT Nate Collins, CB Terrence Wheatley, CB Chevis Jackson

Jennings aktiv ennek örülök. És a két kezdő DE Lane és Mincey lesz ma! Mincey életében elöszőr; Lane másodszor kezd egy NFL meccsen!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ponder lehet nem is játszik 😛JJ Tiller
Mondjuk FSU meccsen már volt idén Jags scout- szóval ez nem akkora probléma.

Update: még 1 meccs az eheti scout listára: UCF - Southern Miss
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 291 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Ponder lehet nem is játszik 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy (már sejthető) változás van nálunk. Az utolsó üres Practice squad helyet elfoglalta a DT Dre Moore; ak i a héten nálunk járt.

Scout/draft update- 11. hét:
Gene scoutokat küldött a San Diego State-TCU; Clemson-FSU és a Utah-Notre Dame meccskere.
http://www.bigcatcountry.com/2010/11/13/1811806/jaguars-scouting-locations-week-11
A cikkben lehet olvasgatni hogy kiket figyelhet Gene ezeken a meccseken. (Ponder pl.)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
érkezett a Giants PS-ből Nate Collins rookie DT.
a Virginiára járt, alulértékelt, robbanékony játékos, az egyik all-star gála edzésein is megfigyelhettük a télen.
tavaly kapott egy szavazatot az ACC év védője szavazáson, amit Derrick Morgan nyert.Höri
Draft előtt volt nálunk is workouton; úgyhogy nem ismeretlen Gene-ék előtt a játékos. Sőt; szeptember elején; mikor a Giants elküldte a végső kerethirdetés alkalmával a Jags már majdnem szerződtette; de előkerült Landon Cohen és Gene akkor inkább mellette döntött(köszönet ezekért az infókért a BCC-nek).
http://www.bigcatcountry.com/2010/11/13/1811643/jaguars-sign-dl-nate-collins-off-giants-practice-squad-aaron-kampman
Kampman-t ezzel egyidőben IR-re raktuk.

És ime Vic szombati meccselőzetese is:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9491
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
érkezett a Giants PS-ből Nate Collins rookie DT.
a Virginiára járt, alulértékelt, robbanékony játékos, az egyik all-star gála edzésein is megfigyelhettük a télen.
tavaly kapott egy szavazatot az ACC év védője szavazáson, amit Derrick Morgan nyert.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A védelem reakciója Aaron sérülésére:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-11-12/story/jaguars-defensive-leader-aaron-kampman-lost-season-acl-tear

Mincey kezét megröntgenezték tegnap - a törött csont szépen gyógyul; és nincs akadálya(?) hogy vasárnap ott legyen a kezdőben. (Dallasban is már játszhatott volna; ha kell; de ott végül az edzői staáb úgy döntött nem kockáztat egy komolyabb sérülést.)Azért én nem vagyok nyugodt igy se; hogy egy nem 100%ig egészséges játékos lesz az egyik kezdő DE- főleg hogy Foster szeret az DEndek irányába futni...

A másik amire kiváncsi leszek; az hogy a fiatalok a D-lineban hogy fognak reagálni Kampman hiányára. Olyan szerepet tölt be; mint tavaly Holt a WR-ek között; de még nála is (sokkal) nagyobb hatással van arra az egységre pályán kivül és belül. Alualu a cikkben azt modta "ő az edzőnk a pályán".

Gene Frenette azt irta a 15 év alatt még soha nem volt olyan a Jags történetében; hogy egy másik csapattól jövő játékos ilyen fontos vezető szerepet tudott volna betölteni pályán és az öltözőben ilyen rövid idő alatt. Május/Junius idejére már ő számított a D vezérének(Március végén jött ugye). Nem tudom milyen hatással lesz a D-re (és főleg a line-ra)a kiválása. Sajnos nem tudom elhessegetni a gondolatot; hogy milyen pl. a Texans D mióta nincs Ryans (az ottani D vezére)...

Érdekes szavak ezek 'Pot Roast'-tól:
"When Harv plays he has to be Harv, when Mincey plays, he has to be Mincey, Austen has to be Austen," defensive tackle Terrance Knighton said. "They can't try to be Kamp or overcompensate for Kamp. Like coach Cullen told us today, Kampman showed us the way and now we gotta keep it going."

Amúgy mostantól Garrardék teljesítményén múlik minden. A hátralévő meccseken kb. 30 pont körül kell termelni az O-nak; hogy legyen esély a nyerésre! Nem túl bíztató kilátások...
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
nem hiszem el, hogy Kampman IR... b*****meg... :mad:

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
I.R.Höri
Cool. Coolcoolcool.Maka
"Írtam három fergeteges jó poént a Bears szezonjával kapcsolatban, aztán észrevettem, hogy a bal kezem gyűrűs ujján betört a köröm, és elkezdett gombásodni. Ez nyert."

Ezen besírtam 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
I.R.Höri
Szezonról ennyit. Egy kedves barátom mondása, hogy "30 felett minden nap ajándék", hát most Kampman nélkül, "minden kapott pont nélküli drive ajándék" kategóriába lépett a gárda.

Gyenge passrush a sokat szídott secondaryt egyszerűen felszámolja. Kínos lesz a dolog!

Harveyból már nem lesz passrusher, szóval inkább jöjjenek a fiatalok.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harvey nagy sámán az biztos.
Kiszoríthatatlan.Höri
Na igen- ez az egyetlen előnye(amellett hogy a "futás ellen jó"); hogy nem egy sérülékeny pasas szemben azokkal akik le is tudják sackelni az irányítót... Amúgy most ő lehet a kezdő az RDE poszton. Nem tudom sirjak vagy nevessek-e ezen kinomban...
Amúgy ha nem kezd el sackeket produkálni; hamarosan jön a fiatalitás Austen Lane és Larry Hart képében. (Ne feletjtsük el Austen kezdett Dallasban; mikor Minceynek eltört a keze; és úgy tünt Harvey fog kezdeni...)

Greg Jones annyit mondott hogy akivel már másodszor esik meg ugyanaz a sérűlés (Neki is több 'torn ACL-je' volt ugyebár) az könnyeben fel tud gyógyulni belőle. Kampman ugyanezt mondta; mivel egyszer már átélte ugyanezt a másik lábával tudja mire kel odafigyelnie majd a gyógyulás idején.

Joe Cullen ma reggell azt mondta a D-line tagjainak; Kampman megmuttata hogyan kell jól játszani DE-ként; most a fiatalokon a sor hogy kövessélk a példáját.

IR report: Mincey, Daryl Smith, Alualu, és Greg Jones is probable (valószinű) besorolást kapott. Legalább akkor Alualu játszhat vasárnap. Egy kis öröm az ürömben.....

Öszintén megmondom inkább látnám Hart-ot és Lane a kezdőben mint Mincey-t (hogy akar törött kézzel sackelni?....) és Harvey-t(akik valószinű vasárnap kezdenek majd DE-ben). Nézzük meg hogy Gene mellélőtt-e velük; vagy tényleg lehet belőlük komolyan vehető pass-rusher az NFL-ben.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
I.R.Höri
Cool. Coolcoolcool.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Harvey nagy sámán az biztos.
Kiszoríthatatlan.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime a hivatalos oldal közleménye:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9490

A hirek szerint (Jags locker room on Friday is usually boisterous with music playing. Not today. Kampman news really dampened the mood) elég letargikus a hangulat az öltözőben. "Remek". 😕
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kuharsky gyors helyzetelemzése a Jags pass-rushról Aaron nélkül (személyes véleményem hogy Kampman nékül gyakorlailag meg fog szünni létezni. A két jelenlegi kezdő DE-nkből az egyiknek el van törve a keze; a másik meg Harvey...Hacsak a fiatalok -Hart, Lane és talán Morgan- nem javulnak fel; megkockáztatom idén 20-nál kevesebb sackkel zárunk - most van 14)
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/17800/minus-kampman-jaguars-rush-will-suffer

Aaron fog nyilatkozni hamarosan a térdsérüléséről a helyi médiának.


És bár hirtelen minden másodlagossá vált; azért a hagyomány az hagyomány - Ime a heti 10-es Victől

Here are 10 things the Jaguars have to do to beat the Texans.

1. Score, baby, score—You’re not gonna shut the Texans offense down. You’ll have to score with them.

2. Throw the ball—They’re last in the league against the pass.

3. Run the ball—The only reason they’re 11th in the league against the run is because they’re last in the league against the pass.

4. Make them drive it—The more plays they have to make, the greater the chance they’ll make a mistake.

5. Rally your spirit—We’ve reached the point in the season that a lot of teams are playing without a lot of their star players. The Texans have injuries, too.

6. Hit the quarterback—Matt Schaub has sore ribs.

7. Attack the linebackers—The Texans aren’t the same without DeMeco Ryans.

8. Motivate yourself—This is the telling season. This is when the contenders are separated from the pretenders.

9. Be young—It has its advantages. Energy can carry a team.

10. Feed Marcedes—Lewis is having a Pro-Bowl year. He’s become the Jaguars’ star on offense.