Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kint van a hivatalos depth chart:

WR Mike Sims-Walker Kassim Osgood Tiquan Underwood
LT Eugene Monroe Jordan Black
LG Justin Smiley Kevin Haslam
C Brad Meester Uche Nwaneri
RG Uche Nwaneri Vince Manuwai
RT Eben Britton Kevin Haslam
TE Marcedes Lewis Zach Miller Zach Potter
WR Mike Thomas Jarett Dillard
QB David Garrard Luke McCown
RB Maurice Jones-Drew Rashad Jennings Deji Karim
FB Greg Jones Montell Owens Brock Bolen

Dillard úgy tünik a 3. WR; ha úgy állunk majd fel. Helyes.

Defense
DE Derrick Harvey Jeremy Mincey Austen Lane
DT Tyson Alualu Leger Douzable
DT Terrance Knighton Landon Cohen
DE Aaron Kampman Larry Hart Aaron Morgan
LB Daryl Smith Russell Allen
LB Kirk Morrison Russell Allen
LB Justin Durant Jacob Cutrera
CB Derek Cox William Middleton Don Carey
SS Anthony Smith Courtney Greene
FS Sean Considine Tyron Brackenridge
CB Rashean Mathis David Jones Michael Coe

Jó látni; hogy Carey csak 5.6. CB. 😀

Special Teams
P Adam Podlesh
PK Josh Scobee
H Adam Podlesh
PR Scotty McGee Mike Thomas
KR Deji Karim Rashad Jennings Scotty McGee
LS Jeremy Cain

A meccsre 30+ fölötti időt mondanak; ami remélem tényező lesz a Denveriek számára. Egy statisztika; ha a meccseinken 27 foknál (81 F) melegebb van a mérlegünk 0.706 (34 meccsen). Most 32 körüli időt jósolnak....

Ma este újabb jele lesz annak hogy itt a szezon. Lesz "Injury report" 2010-ben először!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad üzeni:
szenzációs hír

Jacksonville Jaguars guard Uche Nwaneri has agreed to terms on a five-year contract extension, reports Adam Caplan of FOXSports.com.

According to Caplan, the deal is worth nearly $24 million, and includes between $8-9 million in guarantees.Höri
Kösz Höri a kisegítést. Az túlzás hogy szenzációsnak tartom ezt (Marcedes Lewis hosszabításának 10000× jobban örülnék pl.); de ez azt jelenti; hogy Monroe és Britton mellett Uche-val is hosszú távra tervezünk az O-lineban.
Uche reakciója: http://jacksonville.com/node/435551

Pár link igy reggelre: Ryan Robinson statisztikailag is megvizsgálta az idei keretet:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9221
16 új játékos jött tavalyhoz képest; 15 az 53ból jött Division I-AA-ből


Átlagéletkor:25.17
NFL-ben töltött tapasztalat: 3.66 szezon (!!!)
Oldest player:Center Brad Meester, 33
Legfiatalabb 😀efensive end Aaron Morgan, 21 (12/30/88)
Legmagasabb:Tight end Zach Potter, 6-7
Legkisebb(ki más):Running back Maurice Jones-Drew, 5-7
Legtöbb játékost adó college😕3), San Diego State (Russell Allen, Kirk Morrison, Kassim Osgood) and Rutgers (Tiquan Underwood, Courtney Greene, Kevin Haslam).
Egy Q&A Larry Hart-al: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-09-07/story/jaguars-qa-larry-hart
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
iktriad üzeni:
szenzációs hír

Jacksonville Jaguars guard Uche Nwaneri has agreed to terms on a five-year contract extension, reports Adam Caplan of FOXSports.com.

According to Caplan, the deal is worth nearly $24 million, and includes between $8-9 million in guarantees.

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Zajlik az élet, pedig csak két hetet blicceltem el 😊Húsrágó
Most jön a lényegi rész; nem maradtál le még semmiről.

Nos; mint azt jó rég (még az előző fórumon) megigértem; ime 3 lehetséges verzió (Pesszimista; realista; optimista)arról; hogy is alakulhat a Jags 2010-es szezonja; és ez milyen következményeket hozhat 2011-re. (Mivel angolul van; ha bármi kérdés van a cikkel kapcsolatban; nyugodtan fel lehet tenni).
http://blackandteal.com/2010/09/07/the-jaguars-2010-season-which-way-will-it-go/
Az én elvárásomat idénre a 2. (realista) pont tükrözi. Ha azt tudjuk hozni; azzal nagyjából elégedett leszek; más kérdés; hogy az 1-2 embernek (elsősorban JDR; David😉 mit jelenthet...iktriad
legrosszabbhoz:
a secondary nem lesz rosszabb, nagy veszteség nem érte a szekciót, a javuló passrush pedig talán még egy kicsit javíthatja is.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zajlik az élet, pedig csak két hetet blicceltem el 😊Húsrágó
Most jön a lényegi rész; nem maradtál le még semmiről.

Nos; mint azt jó rég (még az előző fórumon) megigértem; ime 3 lehetséges verzió (Pesszimista; realista; optimista)arról; hogy is alakulhat a Jags 2010-es szezonja; és ez milyen következményeket hozhat 2011-re. (Mivel angolul van; ha bármi kérdés van a cikkel kapcsolatban; nyugodtan fel lehet tenni).
http://blackandteal.com/2010/09/07/the-jaguars-2010-season-which-way-will-it-go/
Az én elvárásomat idénre a 2. (realista) pont tükrözi. Ha azt tudjuk hozni; azzal nagyjából elégedett leszek; más kérdés; hogy az 1-2 embernek (elsősorban JDR; David😉 mit jelenthet...
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 029 — Jaguars fan
Zajlik az élet, pedig csak két hetet blicceltem el 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD sajtótájékoztatója tegnap:
http://www.jaguars.com/multimedia/?3724
Megint megmutatta; hogy a szavakkal is remekül bánik; de mindig is tudtuk. Sérülésről (Ami szerintenincs; és nem is volt); Tebowról és a Denver meccsről valamint a D-lineról és a szezonról beszél.
Aztán Jack tegnapi sajtótájékoztatója; melyen kijelentette; hogy Considine kiérdemeltw; hogy ő legyen a kezdő safety:
http://www.jaguars.com/multimedia/?3724
(Sokan azt mondják; hogy ez egyenlőre csak erre a hétre szól; mert azért keresgélünk az FA-k között)

Vic írása összegzi a tegnap elhangzottakat:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9219

Aztán Vito Stellino elkezdte a drámai felvezetést. Mondom; ez a meccs nem csak 1 a sok közül. Ennek óriási tétje van; "tudjukki" miatt -is-. Plusz ahogy Stellino is megállapítja; az első 4 csapatból talán ezen van a legtöbb sanszunk nyerni. Meg jó lenne 2006 óta először W-vel nyitni a szezont...
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2010-09-07/story/jaguars-opener-important-ever

Aztán Gene Frenette irásában elmagyatrázza miért Considinera esett a választás:
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2010-09-06/jaguars-do-safe-thing-keeping-considine-manuwai
Szerinte bár nem annyira atletikus mint Nelson vagy Alexander; de egyrészt nincsenek sérülésbeli bróblémái(mint Alexandernek a nyakával) másrészt nagyon inteligens játékos; jól választja meg a tacklejei szögweit; szemben Reggievel
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jack Del Rio edzés után megerősítette Considine(FS) és Anthony Smith(SS) a kezdő safety páros és Smiley a kezdő LG Uche pedig a kezdő RG.
Mathis állítólag nem kicsit lepődött meg; hogy Nelson; Alexander és Starks is ment. Mint mondta; azt hitte mások fognak menni; és mások maradnak a csapattal. Kiváncsi vagyok áll-e még a Top 10-es D jóslata múlt hétről...
Manuwai nem volt bosszús attól; hogy most hivatalosan cserének számit. Mint mondta ez vbenne van a pakliban; és paycut-ot se kértek tőle...
Mindenki edzett kivéve McGee-t és Karim-ot; akiket kimélnek a sérléseik miatt.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A practice squad maradék 3 helye is fel van töltve: C Bradley Vierling, CB John Destin, LB Alvin Bowen
Tehát igy néz ki a P Squad:
QB Brett Ratliff
OT Daniel Baldridge
TE Mike Caussin
WR John Matthews
DT Ko Quaye
LB Alvin Bowen
C Bradley Vierling
CB John Destin
iktriad
Ratliff jó, eléggé underrated QB, én kedvelem. Szóval örülök, hogy lett csapata, mégha csak PS is.
Persze tisztában vagyok vele, hogy soha a büdös életben nem lesz tétmeccsen kezdő, (akárcsak Stanton vagy Lewis) de mind1 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelentés az edzésről.
Sean Considine készül FS-ben az első csapattal; és William Middleton most az első számú nickel corner. És Justin Smiley gyakorolt a kezdőkkel LG-ben. Ó; és MJD újra edz ahogy múlt héten igérte! Valamint mind a 3 kezdő LB is teljes értékűen edzett.

A practice squad maradék 3 helye is fel van töltve: C Bradley Vierling, CB John Destin, LB Alvin Bowen
Tehát igy néz ki a P Squad:
QB Brett Ratliff
OT Daniel Baldridge
TE Mike Caussin
WR John Matthews
DT Ko Quaye
LB Alvin Bowen
C Bradley Vierling
CB John Destin


És ime a tegnap érkezett DT Landon Cohen immár Jaguár mezben:
http://plixi.com/p/43634429

Ajánlom a mai Ask Vic-et; érdekes olvasni hogy Vic (vagy Gene?...) mit gondol a hétvégi változtatásokról.
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9214
Előzetesként pedig itt egy Q&A a vasárnapi nyitány fontosságáról; sok tényező (pl. TT "hazatérése" miatt) ez a szezonnyitó nagyon; de nagyon fontos meccs lesz.
Can you think of another season opener that is going to be as pressure-packed as this one? The chosen one is returning and we need to get out of the gate fast. I'm already a nervous wreck.
Vic: I think you speak for every true Jaguars fan. This one is big. There’s no denying it.

Tudom; hogy ez az első meccs; de a vasárnapi egy "Must Win!" kategóriájú összecsapás a Jags számára. És nem csak e szezon miatt...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ik
Tyson király kezdeni fog? hamár berícseltem fantasyban, érdekelne 😊haromt
Igen; minden bizonnyal ő lesz Knighton párja ha nem jön közbe sérülés.

Csak abból ítélve hogy nálunk a kezdő QB kérdése is csak azért eldöntött,mert David nagy cimbije Rio-nak,plussz horror magas fizuja van.Engem jobban érdekel mi lesz a megoldás S pozícióra,mert talán a liga 5 legjobb passzoló irányítójából kettő a mi csoportunkban játszik...Elég forró a dolog!armando83
Azért Jack és David között nincs semmi extra (Monachino-Tice-Pola) szintű bratyizás. Év elején azért elmondta; hogy "DG nem elit QB; de sikerre vezetheti igy is a csapatot". Inkább a szerződéseik kötik egymáshoz őket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ik
Tyson király kezdeni fog? hamár berícseltem fantasyban, érdekelne 😊
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Csak abból ítélve hogy nálunk a kezdő QB kérdése is csak azért eldöntött,mert David nagy cimbije Rio-nak,plussz horror magas fizuja van.Engem jobban érdekel mi lesz a megoldás S pozícióra,mert talán a liga 5 legjobb passzoló irányítójából kettő a mi csoportunkban játszik...Elég forró a dolog!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól van; a Knighton tartalék megjött. Landon Cohen érkezett aki a Lions játékosa volt. Cohen 7. körös pick volt 2008-ban; 24 meccsen játszott; 4-en kezdett. Tavaly 14 meccsen játszott (ekkor hozta össze a 4 kezdést); 23 tackle-t csinált és 1 FF-t. Knighton tipusú DT; úgyhogy 'Pot Roast' cseréje megvan:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9212
A konyhásnéni; Paul McQuistan lett kivágva; hogy helyet csináljanak neki.
5 ember jött a P Squadba eddig:
Daniel Baldridge, OT, Marshall
Mike Caussin, TE, James Madison
John Matthews, WR, San Diego
Kommonyan Quaye, DT, South Dakota
És Chris Mortensen szerint nem Trevor Harris-t hoztuk vissza 3. QB-nek; hanem Brett Ratliff-et! Ő a Brownsnál volt eddig.
Még 3 hely kiadó még; azt holnap töltjük fel.

Gene Frenette (FTU) szerint a Leinart->Jaguars gondolat abszolút nevetséges(egyetértünk; McCown egész jó backup; minek ide Matty?):
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2010-09-05/idea-jaguars-eyeing-qb-leinart-laughable

Amúgy ezt látta valaki? Óriási Like!!!! 😀
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1599858195368&comments
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
5. 3 UDFA rookie érte el a keretet: Kevin Haslam (OT); Jacob Cutrera (LB) Aaron Morgan (DE)iktriad
visszakerestem a régi fórumon, mert emlékesztem, hogy Haslamről pozitívan nyilakoztam:
Az eddigi UDFA-k közül (szakvéleményt köszönöm Hörinek) "Haslam és Estes aki szerintem megért volna hátsó kört. Malone és McGaha competitor lesz a PS-ért/keretbe jutásért."iktriad
1 bejött legalább 😊Höri
Estes is ott lenne ha nem lenne sérült. Szóval 1,5. 😀 Őt akarták Meester mögé C-nek már idén is.iktriad
sőt. McGaha is IR-en van, bőven jó vagyok.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mojot nem szabad eladni semmiért, és nem is fogjátok. Leinart meg egy kalap szar.
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
1. én tuti nem adnám Mojot
2. kell a fenének Leinart
3. kezdődjön már a szezon

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lehet hogy istenkáromlás,de én beáldoznám mojo-t,egy jobb safety,1 jobb corner,és egy pick-ért.A logika ugyanis hogy futóposzton jóval több(és könnyebb draftolni is)kiváló játékos van mint ezeken a posztokon,és MJD nem fog tudni annyi pontot hozni mint amennyit a Sec-ről kapni fogunk.Vélemények??armando83
Nem látok olyan csapatot, aki tudna adni jó safetyt, jó corner és picket is. Esetleg a Jets, ahol van Green meg Tomlinson.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Plusz.Leinart szabad,én láttam Collegeben jól ment neki,a Cardsban nem,akár őt is behúzhatnánk,és akkor lenne 3 közepesen jó irányítónk,akik közül talán egy észbe kapna és megerőltetné magát a kezdő posztért.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Lehet hogy istenkáromlás,de én beáldoznám mojo-t,egy jobb safety,1 jobb corner,és egy pick-ért.A logika ugyanis hogy futóposzton jóval több(és könnyebb draftolni is)kiváló játékos van mint ezeken a posztokon,és MJD nem fog tudni annyi pontot hozni mint amennyit a Sec-ről kapni fogunk.Vélemények??

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Tűkön ülök, pedig van még egy hét.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nálam Starks sem üti meg azt a bizonyos szintet, de tényleg elég meglepő, hogy Carey maradt helyette.
Még azt akartam írni, hogy öröm boldogság, hogy végre Williamsontól is megszabadultunk.npetiii
Williamsonal kapcsolatban egyetértünk; soha nem váltotta be a hozzá füzött reményket regularbann. És csak egy 6. körös picket adtunk anno érte.
Starks viiszont mindenki szemében a 3. legjobb CB volt; mindenki betonbiztosnak hitte a helyét nickelben; erre ez történik...


És ez a Jones ki a tököm??-persze örülök Nelson lelépésének,most majd a Cicnci drukkereknek lesz nehéz életük,bár állítom mint oly sok mindenki,ő is megtalálja a formáját(pl.elég csak Gregg Williamsre gondolni...).Szal szerintem azért ment a két kezdő esélyes S,mert oda még valami okosságot kitalált Smith,gondolom jön egy komoly játékos,nem kis áldozatért,mert ezt a Secondary-t Al Bundy szétdobná..A 6 back-et nem értem,hacsak az nincs a dologban hogy MJD megy a levesbe(különös sérülés,illetve trade formályában.Lehet úgy értették a Heavy TE offense-t hogy állandóak fenn lesznek blokkolni a futóknak.armando83
Kezdem a végéről: Amúgy is min. 5 back lett volna a keretben de ez a szám is csalóka. Karim ebből elsősorban visszahordó; ezt ne felejtsük el. Owens; bár futott párat az elmúlt 2 premeccsen; inkább ST játékos. Máris 4-nél vagyunk... Greg Jonesmost már elsősorban blokkoló szerepet tölt be. Maradt 3 ember; MJD; Jennings és Bolen. A másik 3 back bár alakalmazható futóként; idén elsősorban más lesz a fő feladatuk.
Secondary: nagy kérdés mi lesz; sajna azt hiszem új CB nem jön Jones-on kivül. Michael Coe biztató volt; és kábé itt ki is merült a CB-k pozitivuma. (Mondjuk örülök; hogy Middelton maradt- ST miatt is). Mathis és Cox sem volt az igazi. Előbbibvel nem tudom mi van; utóbbi sérülten csinálta végig az előszezont; nem kért pihenőt. Ha James egy átlagos backup CB lesz; én örülök az érkezésének. Ha meg Nelson esetleg feltámadna poraiból; akkor is jól járunk; mert condiciónális pick-et is kaptunk érte; tehát a (valószinűsithetően) 7. körösből magasabb pick is lehet...
Safety: Öszintén remélem hogy jön valaki. Considine meg Smith úgy ahogy rendben lenne; de Brackenridge és Greene miatt nagyon aggódom. Előbbi hibrid DB; és inkább CB mint S; utóbbi meg bár csütörtökön jól játszott; azért eddig 5. számú S-ként volt számontartva-Nelson mögött is...Remélem "Darth Geneious" már bőszen telefonálgat safetyk ügynökökeinek. Talán van idén is egy Bernard Pollard kategóriájú FA S a piacon. És remélem; akárki is jön; -ha jön-; nem Brian Russell II lesz...
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
És ez a Jones ki a tököm??-persze örülök Nelson lelépésének,most majd a Cicnci drukkereknek lesz nehéz életük,bár állítom mint oly sok mindenki,ő is megtalálja a formáját(pl.elég csak Gregg Williamsre gondolni...).Szal szerintem azért ment a két kezdő esélyes S,mert oda még valami okosságot kitalált Smith,gondolom jön egy komoly játékos,nem kis áldozatért,mert ezt a Secondary-t Al Bundy szétdobná..A 6 back-et nem értem,hacsak az nincs a dologban hogy MJD megy a levesbe(különös sérülés,illetve trade formályában.Lehet úgy értették a Heavy TE offense-t hogy állandóak fenn lesznek blokkolni a futóknak.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Nálam Starks sem üti meg azt a bizonyos szintet, de tényleg elég meglepő, hogy Carey maradt helyette.
Még azt akartam írni, hogy öröm boldogság, hogy végre Williamsontól is megszabadultunk.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem hiszem el, hogy Alexander cut.... Ők nem látják, hogy mennyire nincs safetynk és akkor a legjobbat még ki is vágjuk....
Amilyen a mi formánk Nelson magára talál a bengalsban és utána megint rajtunk röhög majd mindenki. 😀
Remélem sürgősen nekiállunk kukázni pár jobb játékost, mert ez a keret nem tűnik túl erősnek.npetiii
Offense-el nagy bajom nincs; a védelem és főleg a secondary viszont kinyirhatja ezt a csapatot.
Kuharsky szerint ez a 4-es safety poszton hagyott lehetőséget (Courtney Greene cut v. p. squad) hogy ha talál Gene általa jobbnak itélt játékost; akkor lehet még érkező. http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/14694/jacksonville-jaguars-cutdown-analysis
(Amúgy Alexander-nek a Miami elleni pocsék játéka tehette be a kaput. Nelsonról meg Peter King irta ezt Twitteren: Nelson cannot tackle. Period. Jags fans everywhere celebrate this trade! 😀 )

Az Alexander; Nelson duó pótlás nélküli érkezése se gyenge; de azért a primet mégis a Carey>Starks viszi nálam. Ezen hajnali 3 óta nem tudok napirendre térni. Carey Reggie Nelsonnál is rosszabb volt mint edzőtáborban; mint a meccseken. Gene levehetné a rózsaszín szemüvegét vele kapcsolatban. Nem tudom mit lát benne; amit senki más nem.