Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ha már WR-ek, Laquon Treadwell az 53-ban, így most már nincs kiadó roster hely. Vele is csak többen vagyunk, jobbak nem.
iktriad
ő fogja elkapni ma a meccsnyerő tédét, higgy nekem! #boldprediction


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már WR-ek, Laquon Treadwell az 53-ban, így most már nincs kiadó roster hely. Vele is csak többen vagyunk, jobbak nem.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
OBJr nem akarna itt játszani, egy diadnosztizálhatatlan hátfájással kiülné a szezont, aminek a végén szabadügynök lenne. Felesleges ide hozni, az öltözői hangulaton nem segítene, a rájátszáshoz nem ő az utolsó építőkocka.
Legviccesebb a Tampában lenne WR4-nek. 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tetszik Chris Long (igen a pass rusher, Superbowl győztes Chris Long) gondolatmenete. 😊

4. helyen claimelünk jelenleg, a Lions, Phins, Texans trió van elöttünk. A Houstonnál van elég cap space is OBJ-re. De azért ne csodálkozzunk ha netán mégis ez lesz... Ne felejtsük el a Jaguarsról beszélünk!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J-Rob játéka kérdéses vasárnapra. Szerintem, ha nincs 80%-nál jobb állapotban, ne erőltessük.


Remek írás a Bill meccs elé:

Az megvan, hogy vezetjük a ligát 3rd down szituációs dropokban 9-el? 1 Trevor nem csinál nyarat. És ha már elkapók

Beckhamre nem akarunk rárepülni? Vagy túl mély már így is a WR depth chartunk? 😀
Ppistike
Én örülnék, abban nem vagyok biztos, hogy ő örülne-e.. megértem, ha inkább a Packerst vagy a Chargerst választja.
winston
Waiverre került, szóval nem ő választ. Nem tudom ki claimel előbb, mi vagy a Texans, de ez a 2 csapat tudja jelenleg befogadni a fizuját az 1 győzelmesek közül.
Itt a lista. Beckham fizuja minimum 5 milliós cap spacet igyényel jelenleg.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Beckhamre nem akarunk rárepülni? Vagy túl mély már így is a WR depth chartunk? 😀
Ppistike
Én örülnék, abban nem vagyok biztos, hogy ő örülne-e.. megértem, ha inkább a Packerst vagy a Chargerst választja.
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Beckhamre nem akarunk rárepülni? Vagy túl mély már így is a WR depth chartunk? 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tartok tőle, most az azonos nevű támadó csapata fog nyerni...


Chaissont elboltolhatták volna, ha lehet játékosért inkább és nem egy ötödik körért.
Húsrágó
Ahogy a Hendo-Dan Arnold trade egyelőre kinéz (kaptunk egy remek TE-t és egy 3. körös picket egy nagy kérdőjelért), lehet meg kellett volna húzni. 😊
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Chaissont elboltolhatták volna, ha lehet játékosért inkább és nem egy ötödik körért.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább Smoot úgy játszik, mint egy magasan draftolt pass rusher.


Ha már magasan draftolt pass rusherek - LOLOLOLOLOL

Csodálom, hogy nem mentünk bele. Jövő ilyenkor, mikor majd Jordan Smith végre pályára kerül, és beleakad 1,5 sackbe már vihető lesz...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J-Rob ma sem edzett és Bevell megpedzegette, hogy nagyon bízunk a Carlos Hyde - Dare Ogunbowale RB duóban... Jaj.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J-Rob nem edzett, de Meyer azt mondta kedden nagyon jó hírek jöttek felőle. Ja meg még ezt is mondta szerdán (ezt is megéltük, a Bills a követendő példa!).

Bár az erre való törekvést látnám tőle és Balféktől, ehelyett csak hibát hibára halmozást látok az esetek 90%-ában.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nanana, el a kezekkel Trevortól 😀 ha már minden is szar, legalább a jó QB miatt legyen már értelme nézni a meccseket.

És szép csöndben Laviska is kezd egyre jobban beleállni a földbe. Király draft volt az is...
iktriad
Ez sajnos nagyon látszik, folyamatosan droppol el könnyű labdákat. Nem tudom mivel magyarázhatóak az ilyen visszaesések, eddig el tudta kapni.. Remélem az öltözőben lévő általános frusztráció teszi, még mindig ez az, ami könnyebben orvosolható (lenne egy rendes csapatnál), minthogy a Durungdombiak ellopták a tehetségét.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Inkább, mint hogy lehúzza a karrierjét a klotyón, már bocsánat.
4 éves újonc szerződés, 5. éves opció, franchise tag, ha úgy van elég sokáig ide van kötve.
És hát finoman fogalmazva sem látszik fényesen a jövő, Khan konkrétan sztem még nem hozott jó döntést, mióta ő a tulaj. Bízzon abban, hogy ez majd megváltozik, vagy, hogy egymaga megfordítja a franchise szekerét?
És lehet a franchise is jól járna vele, mert hiába buknak egy korszakos tehetséget, legalább változásra kényszerítené a vezetést, mert látszik, hogy ez az út nem járható, amin az elmúlt x évben haladt a csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk amig Shao a gore, felesleges tulfuteni a remenyeket.
undisputedly
Tulajdonos váltás pedig nem lesz. Hülye lenne leadni egy ekkora üzletet. Az eredmény tök mindegy ha pénz van.
TL pár éven belül nagyon jó QB lesz, csak ki kell várnia, hogy eligazolhasson #nemvicces
Ppistike
En amugy Trevor helyeben toltam volna egy Eli Manninget. Akkora nev volt o, hogy korunk nfl klimajaban siman megtehette volna, hogy megmondja hova akar menni.
undisputedly
Ezt a szezon után még mindig megteheti...
gabokocka
Igen, ez is igaz. Mondjuk az mar kicsit furan venne ki magat talan a fanbase fele. Nem tudom volt-e mar ilyenre pelda, hogy valaki 1 szezon utan tolja el a biciklit.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondjuk amig Shao a gore, felesleges tulfuteni a remenyeket.
undisputedly
Tulajdonos váltás pedig nem lesz. Hülye lenne leadni egy ekkora üzletet. Az eredmény tök mindegy ha pénz van.
TL pár éven belül nagyon jó QB lesz, csak ki kell várnia, hogy eligazolhasson #nemvicces
Ppistike
En amugy Trevor helyeben toltam volna egy Eli Manninget. Akkora nev volt o, hogy korunk nfl klimajaban siman megtehette volna, hogy megmondja hova akar menni.
undisputedly
Ezt a szezon után még mindig megteheti...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk amig Shao a gore, felesleges tulfuteni a remenyeket.
undisputedly
Tulajdonos váltás pedig nem lesz. Hülye lenne leadni egy ekkora üzletet. Az eredmény tök mindegy ha pénz van.
TL pár éven belül nagyon jó QB lesz, csak ki kell várnia, hogy eligazolhasson #nemvicces
Ppistike
En amugy Trevor helyeben toltam volna egy Eli Manninget. Akkora nev volt o, hogy korunk nfl klimajaban siman megtehette volna, hogy megmondja hova akar menni.
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Mondjuk amig Shao a gore, felesleges tulfuteni a remenyeket.
undisputedly
Tulajdonos váltás pedig nem lesz. Hülye lenne leadni egy ekkora üzletet. Az eredmény tök mindegy ha pénz van.
TL pár éven belül nagyon jó QB lesz, csak ki kell várnia, hogy eligazolhasson #nemvicces
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a szezon már az ördögé. Bár tudtuk, hogy nem lesz egy jó szezon, kicsit azért kevésbé szarra számítottunk. Trevort nem bántanám, Minshew első 12 passza óta nem éreztem ekkora izgalmat a QB poszt kapcsán.

Amitől tartok: Meyer és Balfék kap még egy évet, az alatt is ketyeg a "Trev-óra" - a 4 éves (jó legyen 5 éves) szerződéséből 2 év eltelik úgy, hogy utána megint nulláról kell felépíteni a csapatot, miközben két év alatt kiszórt a Jags egy rakás prémium picket vakokra és gyengénlátókra. Aztán persze új stáb, amelynek az első szezonja értelemszerűen gatya, hiszen nincs keret. A második szezon második fele lehetne valami olyan, ami alapján már lehetne reménykedni és az a fél szezon kellene meggyőzze Trevort, hogy az 5. év lehívása helyett hosszú időre írjon alá... Hát nem hangzik jól... És persze Ő itt szeretne legenda lenni, de ha évek alatt nem kap maga köré rendes segítséget, akkor hülye lenne nem elmenni egy szentimentális búcsúlevél hátrahagyásával.

Meyernek szokni kell az NFL-t és stb idő már eltelt, öltözőt elveszítette, meccseket elveszítette, olyan arcot vág meccs közben, mint akit mindenféle háttér nélkül beültettek egy koreai haladó nyelvtanfolyamra, de olyan messze van a széke a táblától, hogy még azt sem látja, hogy azon mi van.
Ennek a vezetőségnek menni kell, mert nem lesz jobb a produktum max egy-két meccs, amin nagyon kijön a lépés. Széthullott az egész - Trevor nélkül ez a kispad lenne a legkevésbé vonzó az NFL-ben, de van Trevor, aki felkeltheti akár egy épelméjű edző érdeklődését is, csak nagyon ketyeg az a fránya Trev-óra.
Húsrágó
Mondjuk amig Shao a gore, felesleges tulfuteni a remenyeket.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ez a szezon már az ördögé. Bár tudtuk, hogy nem lesz egy jó szezon, kicsit azért kevésbé szarra számítottunk. Trevort nem bántanám, Minshew első 12 passza óta nem éreztem ekkora izgalmat a QB poszt kapcsán.

Amitől tartok: Meyer és Balfék kap még egy évet, az alatt is ketyeg a "Trev-óra" - a 4 éves (jó legyen 5 éves) szerződéséből 2 év eltelik úgy, hogy utána megint nulláról kell felépíteni a csapatot, miközben két év alatt kiszórt a Jags egy rakás prémium picket vakokra és gyengénlátókra. Aztán persze új stáb, amelynek az első szezonja értelemszerűen gatya, hiszen nincs keret. A második szezon második fele lehetne valami olyan, ami alapján már lehetne reménykedni és az a fél szezon kellene meggyőzze Trevort, hogy az 5. év lehívása helyett hosszú időre írjon alá... Hát nem hangzik jól... És persze Ő itt szeretne legenda lenni, de ha évek alatt nem kap maga köré rendes segítséget, akkor hülye lenne nem elmenni egy szentimentális búcsúlevél hátrahagyásával.

Meyernek szokni kell az NFL-t és stb idő már eltelt, öltözőt elveszítette, meccseket elveszítette, olyan arcot vág meccs közben, mint akit mindenféle háttér nélkül beültettek egy koreai haladó nyelvtanfolyamra, de olyan messze van a széke a táblától, hogy még azt sem látja, hogy azon mi van.
Ennek a vezetőségnek menni kell, mert nem lesz jobb a produktum max egy-két meccs, amin nagyon kijön a lépés. Széthullott az egész - Trevor nélkül ez a kispad lenne a legkevésbé vonzó az NFL-ben, de van Trevor, aki felkeltheti akár egy épelméjű edző érdeklődését is, csak nagyon ketyeg az a fránya Trev-óra.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes meglátások egy kivűlállótól Lawrence és Jags ügyben.



Lassan amúgy nem csak Meyert kéne az edzői stábból. Cullen vagy különösen pl. a WR edző Sanjay Lal (aki a klublegenda Keenan McCarddell helyett hoztunk) is megérdemelne már egy nyilvános lebaszást.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszahoztuk Divine Ozigbot waiverről (mert megint kirakta a Saints, mi meg felszedtük, megint). Ezen már csak keenumban röhögök.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jordan de Lugo nem túl bíztató depth chartja 2022-re (Norwell természtesen LG).
Köszönjük Balfék/Caldwell/Coughlin/ 5 csillagos Meyer.
iktriad
Félek, hogy nem merik ilyen hamar átszervezni a védelmet, pedig amint látszik, szükség az volna rá. Campbell hiába rossz, egy év után nem cserélik le, Jenkins is marad a kezdőben szerintem, de neadjisten Wingard is... Ebbe belenyúlni a sorozatos tévedések beismerése lenne, ami nem erőssége a csapatnak. Chaisson helye sem kiadó szerintem, majd hoznak egy közepes veteránt maximum.
Allen és Jack két "közepes kezdő" szint feletti játékos. Shaq talán, de azért olyan átütőnek nem nevezném.
winston
Allen, Jack, Hamilton és Shaq kezdene szerinte csak más csapatoknál a D-ből. Ennyi draft tőkével és cap spacecel a szezon előtt ez csúnya szegénységi bizonyítvány. Egyetértek veled Campbell-el és Jenkinsel kapcsolatban 2022-re nézve (HA marad ez a front office, nem álmodozzunk úy is marad), de egyik se kezdő szint. Jenkins kb egy jó 3. safety, nálunk meg úgy van kezele, Meyerék meg úgy kezelik, mintha a prime Kam Chancellor írt volna ide alá még mindig...Chaissonnak a legnagyobb kritika, hogy meg se tudja szorongatni a másik DE poszton Smootot a kezdő helyért...És Caldwell elvitte volna 1/9-en. Nem mintha azzal jobban jártunk volna, akit elvitt 1/20-on. És szép csöndben Laviska is kezd egyre jobban beleállni a földbe. Király draft volt az is... Az idei draft 5 Top 65-ös pickjéből 1 nagyjából a franchiset vonszolja minimális segítséggel (J-Rob nélkül már azzal se) a vállán, a másik négyből egy játszik, ő ordas nagy bust eddig, a másik 3-ból 1 IR-en van (és valószinűleg már nem lesz olyan játékos, mint a sérülés előtt...) a másik kettőt meg nem akarjuk bevetni, pedig nem hiszem pl. hogy Walker Little rosszabb lenne RT-ben jelenléleg mint Jawaan Taylor... Cisco jegelése meg nála is nagyobb rejtély. Gratulálok Balfék és Tapi Papi. De főleg a Bajuszgecinek, aki 10 éve alatt, mint tulaj se tudott egy normális GM-et vagy HC-t találni. De maximálisan hisz Meyerben...

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
A szezon előtt 3 dologban bíztam.

1. Lesz olyan 5-6 győzelmünk.
2. Trevor meccsről meccsre jobban fog játszani.
3. Nem lesz megalázó vereségünk a szezonban.

A szezon végén lehet 3-ból egy se fog összejönni??

Hihetetlen, hogy évi 12 milláért ezt sikerült összehoznia Meyernek.
Volt bőven pénz, draftpick meg 1/1.
Máshol ennyi munícióval dinasztiát építenek, mi meg itt állunk 1-6 al.

Tegnap sokszor eszembe jutott egy Véber György klasszikus (NB2-es futbalisták a f@szomat már...)
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jordan de Lugo nem túl bíztató depth chartja 2022-re (Norwell természtesen LG).
Köszönjük Balfék/Caldwell/Coughlin/ 5 csillagos Meyer.
iktriad
Félek, hogy nem merik ilyen hamar átszervezni a védelmet, pedig amint látszik, szükség az volna rá. Campbell hiába rossz, egy év után nem cserélik le, Jenkins is marad a kezdőben szerintem, de neadjisten Wingard is... Ebbe belenyúlni a sorozatos tévedések beismerése lenne, ami nem erőssége a csapatnak. Chaisson helye sem kiadó szerintem, majd hoznak egy közepes veteránt maximum.
Allen és Jack két "közepes kezdő" szint feletti játékos. Shaq talán, de azért olyan átütőnek nem nevezném.