Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ez a Batman vs Joker azért szimpibb rivalizálás mint OBJ vs Norman.

Védelmetek ijesztő😊 Jó lesz nézni egész szezonban.

Támadósor miatt kicsit RIP, szenvedős lesz, mint a tavalyi támadósorunk nekünk.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Bortles nemtom mar, de vagy 3 alkalommal azert nem dobott picket, mert a vedo kiejtette. Kene egy normalis QB mar ide.
ulpianus
Bortles elég normális.
Győzelem után fikázni?
Első meccen nem lehet SB-t nyerni.
Mire odaérünk, rá se fogsz ismerni. Ő PO-menő.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik lesz Fournette vasárnap.
 twitter.com/RapSheet/status/1039116464614240256

Joker és Batman a meccs után azért mezt cseréltek.


Barkley sem kis játékos mezét gyűjthette be elsőre.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette lábán fáslit láttak, és optimisták vele kapcsolatban az emberek. Viszont Leon Jacobs lábán speciális csizma volt. Mondjuk ha ő nincs, akkor ott van a szerintem egyik tegnapi legjobbunk, Lerentee McCray (Fowler miatt nem kell a héten beugrania tehermentesíteni Yannickot DE posztról vasárnap) a pótlására. Marrone ma beszél a sajtóval, remélhetőleg mond pár infót, hogy mi a helyzet sérülésfronton.

Myles Jacket jelölték a hét védőjének.
 twitter.com/TDickman89/status/1039144231187767300

Jack már most nagyon készül vasárnapra.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1039184716824555520

Egyébként az LB-k közül Telvint kritizálták sokan a kintiek közül, feltűnően sok rossz szerelése volt. És bár OBJ nem szerzett TD-t, azért Ramseyt párszor azért szépen átjátszotta tegnap, akkor is, amikor visszaálltunk zónázásról emberezésre a 2. félidőben. Vasárnap mindkettőjüktől (sokkal) több kell.


Keelan Cole azt hitte, hogy Bortles TD.t fut a hosszú sprintnél, és v iccelődve daginak csúfolta.
“I was running behind him hoping he [would score],” wide receiver Keelan Cole said, according to Jacksonville.com. “I see he got tired. I called him fat for it. No I’m just kidding. I for sure thought he would [score]. How far did he get? 41? I’ll take it.”
Bortles azt mondta, hogy 30 yard után érezte, hogy beállt a hamstringje és ideje kifutni. 😊


Csalódást keltő első meccs, de tudjuk be annak, hogy Bortles tavaly sem játszott jól idegenben (a két rájátszásmeccset leszámítva). Ennél több kell támadóoldalról, mert minden meccsen nem fog touchdownt csinálni a védelem - csak minden másodikon ugye.

Futás ellen még mindig nem vagyunk az igaziak, bár ennyi mistackle-t nem láttam még az új rezsim alatt a védelemtől, mint a tegnapi Barkley félmaratonnál.

Fournette elvesztése nem férne bele, reméljük jól van, Grant szituációs speedsternek oké, második számú futónak nagyon nem.

Ez a játék nem lesz elég a Pats ellen, de szerintem jobbak leszünk, egyrészt a hazai pálya miatt, másrészt mert van miért visszavágni.

A divízióban körbenézve azért lehet travoltázni rendesen, Watson bődületesen gyenge volt (aki látta, az tudja, hogy a Texans támadófala ellen megint benne lesz 10 sack tőlünk), Mariota se pengézett (és szerencsétlen Walker is kidőlt az évre), tán legjobban még a Colts nézett ki, de ott a védelem senkit nem fog 25 pont alatt tartani.
Maka
Hatalmas +1 mindenre, de konstatáljuk a tényt, hogy szerintem végre újra eljutottunk arra a szintre, hogy megtaláljuk az utat, hogy az ilyen meccseket behúzzuk, ami szerintem egy fontos tulajdonsága egy nagyon jó csapatnak.


1 hét után máris egyedül vezetjük az AFC South-t. 😊
iktriad
És a Texans - Titans meccs után valamelyik rivális 0-2-vel fog állni. Érdekel, hogy ti kinek szurkoltok majd ott.
Maka
Haromt-t idézve, hogy összeomoljon a stadion a meccs alatt. A Titansnek kéne, ha logikusan gondolkodik az ember, de nekünk az a csapat szvsz rosszabb matchup, mint a Texans. Watson kíváncsi leszek, hány meccset bír még egészségesen a borzalamas fala mögöt. Legyen tényleg X.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
1 hét után máris egyedül vezetjük az AFC South-t. 😊
iktriad
És a Texans - Titans meccs után valamelyik rivális 0-2-vel fog állni. Érdekel, hogy ti kinek szurkoltok majd ott.
Maka
Egyértelműen a Titans-nek. Fél szemmel néztem a meccsük első 4 óráját (tehát kb az első félidőt) és nagyon fejetlennek tűntek egy Dolphins ellen (persze hozzá kell tenni, hogy hihetetlenül rossz bíráskodás volt a meccsen, nem is értem, hogy Branch pl hogyan játszhatta végig a meccset...). Kiesett Walker, lesérült Mari, Lewan is, meg Woodyard is (ő nem tudom, hogy visszajött-e). Meglepetés lenne, ha nyernének a Houston ellen, akik bármennyire is rosszul néztek ki, mégis csak a Pats ellen játszottak. Persze egy meccs nem a világvége, de azért most inkább azt érzem, hogy a Houston a nagy rivális a csoportban.
kisvanek4
Végre valaki szurkol nekünk a Jags topikban! 😊 Woodyard szerintem nem sérült meg, viszont Adoree Jackson igen, egy visszahordás után maradt lenn. Lewant ugye kifejelték következmény nélkül, agyrázkódással ment le, Mariota könyöksérülést szenvedett egy késői ütés után, amire szintén nem ment sárga. (És még egy TD-t is jogtalanul vettek el tőlünk...) Ha Lewan és Mariota nem játszik, akkor nekünk Gabberttal tuti annyi. De még velük is esélytelenebbek vagyunk, mert a mi játékunk pár momentumtól eltekintve elég rossz volt Miamiban. Az is talány, mi lesz a TE játékunkkal Walker nélkül, de nem akarok itt tovább offolni.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Myles Jack még mindig nem volt lent. 😊 😊 😊
 twitter.com/Jaguars/status/1038873734726045697

iktriad
kár, hogy az a benyelt TD nagyrészt az ő lelkén szárad 😕
eaglesmcnabb
Bocs, itt mit kell nezni?
undisputedly
A tavalyi AFC döntőben megszerzett egy fumble-t, amivel könnyen visszamehetett volna touchdownra és Super Bowlba küldte volt a Jagset, de a bírók úgy ítélték meg, hogy volt olyan Pats játékos, aki hozzáért a földön és megállították a játékot idő előtt.

Azóta ez ilyen running meme, hogy Myles Jack wasn't down.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Myles Jack még mindig nem volt lent. 😊 😊 😊
 twitter.com/Jaguars/status/1038873734726045697

iktriad
kár, hogy az a benyelt TD nagyrészt az ő lelkén szárad 😕
eaglesmcnabb
Bocs, itt mit kell nezni?
több mint 5 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
1 hét után máris egyedül vezetjük az AFC South-t. 😊
iktriad
És a Texans - Titans meccs után valamelyik rivális 0-2-vel fog állni. Érdekel, hogy ti kinek szurkoltok majd ott.
Maka
Egyértelműen a Titans-nek. Fél szemmel néztem a meccsük első 4 óráját (tehát kb az első félidőt) és nagyon fejetlennek tűntek egy Dolphins ellen (persze hozzá kell tenni, hogy hihetetlenül rossz bíráskodás volt a meccsen, nem is értem, hogy Branch pl hogyan játszhatta végig a meccset...). Kiesett Walker, lesérült Mari, Lewan is, meg Woodyard is (ő nem tudom, hogy visszajött-e). Meglepetés lenne, ha nyernének a Houston ellen, akik bármennyire is rosszul néztek ki, mégis csak a Pats ellen játszottak. Persze egy meccs nem a világvége, de azért most inkább azt érzem, hogy a Houston a nagy rivális a csoportban.

Szerkesztette: kisvanek4
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Myles Jack még mindig nem volt lent. 😊 😊 😊
 twitter.com/Jaguars/status/1038873734726045697

iktriad
kár, hogy az a benyelt TD nagyrészt az ő lelkén szárad 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1 hét után máris egyedül vezetjük az AFC South-t. 😊
iktriad
És a Texans - Titans meccs után valamelyik rivális 0-2-vel fog állni. Érdekel, hogy ti kinek szurkoltok majd ott.
Maka
Vagy 0-1-1-gyel mindkettő 😀
gabokocka
Akartam jelezni, hogy azok után, hogy az AFC North úgy áll veretlenül, hogy kettő egymás ellen játszott, ne vegyük ennyire fixre 😀

Az ikszet adom, kapjon ki a Colts és a Jaguars is

több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
1 hét után máris egyedül vezetjük az AFC South-t. 😊
iktriad
És a Texans - Titans meccs után valamelyik rivális 0-2-vel fog állni. Érdekel, hogy ti kinek szurkoltok majd ott.
Maka
Vagy 0-1-1-gyel mindkettő 😀
gabokocka
Az a best case scenario. 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
1 hét után máris egyedül vezetjük az AFC South-t. 😊
iktriad
És a Texans - Titans meccs után valamelyik rivális 0-2-vel fog állni. Érdekel, hogy ti kinek szurkoltok majd ott.
Maka
Vagy 0-1-1-gyel mindkettő 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
1 hét után máris egyedül vezetjük az AFC South-t. 😊
iktriad
És a Texans - Titans meccs után valamelyik rivális 0-2-vel fog állni. Érdekel, hogy ti kinek szurkoltok majd ott.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
afeg 1
Sziasztok!
Egy munkából kifolyólag Jacksonville környékén leszek szept 30-án, így tervezek menni a Jets elleni meccsre. Nem tudtok véletlenül valaki magyarról, aki szintén ott lesz. Csak jobb lenne társasággal élvezni a meccset... Köszi!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Amúgy Chark hol volt? Nem is láttam a sérültlistán.
Willis
A végén ő okozta az elejtett puntot.
winston
azért az erős túlzás.. egyszerűen elejtette a "returner".
Szesze
összezavarta! amugy valóban inkább a védő bénázása volt, Chark alig súrolta, de lehet, hogy nem ejti ki, ha nem rongyol át felette.
winston
 www.nfl.com/gamecenter/2018090907/2018/REG1/Jaguars@Giants?icampaign=scoreStrip-globalNav-2018090907#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000959737&tab=videos

igazából már azelőtt kiejtette, hogy odaért volna, de persze nincs ennek sok jelentősége
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy Chark hol volt? Nem is láttam a sérültlistán.
Willis
A végén ő okozta az elejtett puntot.
winston
azért az erős túlzás.. egyszerűen elejtette a "returner".
Szesze
összezavarta! amugy valóban inkább a védő bénázása volt, Chark alig súrolta, de lehet, hogy nem ejti ki, ha nem rongyol át felette.
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Amúgy Chark hol volt? Nem is láttam a sérültlistán.
Willis
A végén ő okozta az elejtett puntot.
winston
azért az erős túlzás.. egyszerűen elejtette a "returner".
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bortles nemtom mar, de vagy 3 alkalommal azert nem dobott picket, mert a vedo kiejtette. Kene egy normalis QB mar ide.
ulpianus
Vigyazz, iktriad ezt meglatja es bannoltat a topicbol.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy Chark hol volt? Nem is láttam a sérültlistán.
Willis
A végén ő okozta az elejtett puntot.
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Bortles nemtom mar, de vagy 3 alkalommal azert nem dobott picket, mert a vedo kiejtette. Kene egy normalis QB mar ide.
ulpianus
Nathan "NFL-ready" Peterman?

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Első félidő simán meggyőző volt egyébként, akkor még Bortles valószínűleg emlékezett a playbookra. Aztán kimentünk a második félidőre, mintha az O elfelejtett volna játszani. Szokásos run-run-pass-punt az egész második félidőben, elképesztő hatékonysággal. A pats ellen nem sok esélyünk lesz, ha a hurkatöltő elkapóink folyamatosan droppolnak, és még hozzá Bortles is hozzá a szokásos formáját.

Amúgy Chark hol volt? Nem is láttam a sérültlistán.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Bortles nemtom mar, de vagy 3 alkalommal azert nem dobott picket, mert a vedo kiejtette. Kene egy normalis QB mar ide.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Csalódást keltő első meccs, de tudjuk be annak, hogy Bortles tavaly sem játszott jól idegenben (a két rájátszásmeccset leszámítva). Ennél több kell támadóoldalról, mert minden meccsen nem fog touchdownt csinálni a védelem - csak minden másodikon ugye.

Futás ellen még mindig nem vagyunk az igaziak, bár ennyi mistackle-t nem láttam még az új rezsim alatt a védelemtől, mint a tegnapi Barkley félmaratonnál.

Fournette elvesztése nem férne bele, reméljük jól van, Grant szituációs speedsternek oké, második számú futónak nagyon nem.

Ez a játék nem lesz elég a Pats ellen, de szerintem jobbak leszünk, egyrészt a hazai pálya miatt, másrészt mert van miért visszavágni.

A divízióban körbenézve azért lehet travoltázni rendesen, Watson bődületesen gyenge volt (aki látta, az tudja, hogy a Texans támadófala ellen megint benne lesz 10 sack tőlünk), Mariota se pengézett (és szerencsétlen Walker is kidőlt az évre), tán legjobban még a Colts nézett ki, de ott a védelem senkit nem fog 25 pont alatt tartani.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 hét után máris egyedül vezetjük az AFC South-t. 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Az alapszakaszt nem kell túlizgulni.
A bajnokság a PO-ban kezdődikmajd.
Tiszta Pats feeling...