NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha nem Tanner Lee lenne a 3. QB, lehet a Jags kaphatna egy 5. kör körüli picket Kesslerért. Ma hibátlan volt(7/7), produkált egy Blakehez hasonló bevállalós futást, és mellé még addig küzdött, amíg fumbleból TD-t csinált.

Az egyel előtte lévő úrnak érdekes előszezonja van. Olyan, mint a mai statjai.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1033519031175847936
Mivel gondolom a Tampa ellen nem játszik, 0 passzolt TD-vel és 3 pickkel fejezte be az előszezont, de ha olyan TD driveokat vezet minden pick után, mint ma (98 yardost), akkor azért nem fogok nyugtalanul aludni a QB poszt miatt idén.

Ha szegény Marqise tényleg IR-re megy(akár csak visszatérősre is), akkor Mickens és Greene legyen az 5. és 6. elkapó. Mickensnek volt egy remek elkapása, lehet ez elég is lesz neki, hogy megcsípje az 53-at.

Az RB-ink ma: 233 total yard 36 futásból. Ez majdnem 6,5 yard/futás átlagban.

A védelem 2/22-vel zárta 3rd downon az elmúlt 2 mecset(az egyik egy bünti votl, a másikat a 4. negyed végén a hozta össze Falcons 3 csapata), összesen pedig 7/33-nál jár a D 3 tavalyi playoff csapat ellen.

Taven "Wyatt kedvence" Bryan-nek debütálásként volt egy majdnem pickje, és szép pass rush movejai, ok, meg egy túlbuzgó roughing the passer büntije. Marrone fent hagyta a meccs végéig. Szerintem jól játszott.

Lee mellett C. J. Reavis is beszedett egy súlyosabb ütést, de úgy tűnik a Last Chance U alumnak "csak" agyrázkódása van.

Ha már safetyk, remélem Cody Davis és Jarrod Wilson is keretre kerül a Gipson-Church-Harrison 3-as mellé. Ha így lesz, akkor a depth is nagyon erős ezen a poszton, nem csak a kezdő. Gipson és Dareus idő előtt hagyták ott a meccset 2 sérülés miatt, de mindkettő inkább csak elővigyázatosságból történt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A rossz hír. sanszos, hogy Marqise Leet elvesztettük idénre, de legalábbis szvsz jó daabig nem látjuk . Nem így akartam, hogy Mickens és Greene is keretre kerüljön....


A jó hírek.
Megint vezetünk a félidőben, a 3. tavalyi playoff ellenfél ellen is.

Total yardok első félidő : jaguars - Falcons 236-97 És mindezt úgy, hogy a passzjáték időként szenvedett.

Bortles megint dobott egy nem szép picket, hogy aztán vezessen egy 98 yardos TD driveot. Felőlem dobálhatja a pickeket, ha 1; a védelem egyből visszaveszi 2; utána jön a TD drive.
A 3 RB-nk - Fournette, Yeldon és Corey Grant szép 3-fejű szörny lehet idén.
165-ön vagyunk engedett 3rd downokban, az egyetlen sikeres Falcons kisérlet egy büntiből jött. Múlt héten ugye 0/12-el véáégzett a Vikes.
Moncrief és ASJ is produkált 1-1 szép elkapást.
Malik Jackson is jelzi egész előszezonban, hogy ő is szeretne év védője lenni, A végén azért nem lesz jaguár az év védője, mert szétoszlik a szavazat a sok jelöltünk között. 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma Bouye pihen, meg az előző meccs hőse Harrison.
 twitter.com/TDickman89/status/1033466701231398913
Eli Ankou meg Smoot meg nem tudom hogy fog keretre kerülni, ha sose bevethetők...Payne meg a Tampa meccsre rak fel mindent, ha ma nem tud játszani.

Bryan, Norwell és Parnell visszatér csakúgy mint Fowler és Ramsey. Kíváncsi leszek Ryan mer-e dobni rá, hogy elégtételt vegyen a GQ-s interjúért.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Blair Brown és Donald Payne teljesen tisztában vannak vele, hogy ma (és jövő csütörtökön) baromi jól kell teljesíteniük a védelemben és ST-ben is, hogy idén is az bekerüljenek a Jaguars 53-as keretébe,
 www.jacksonville.com/sports/20180824/jaguars-lb-blair-brown-ive-got-to-find-where-i-can-fit-so-i-can-make-team
Az mondjuk nem tesz jót mindkettőjük esélyeinek, hogy Paynet átmozgattuk a héten WLB-be(ahol Blair Brown próbál keretre kerülni), hogy másokat is megnézzen a stáb MLB-ben (pl a héten igazolt DeLucat, aki az NDSU-ban középen játszott. Érdekes lesz, hogy hogy fog kinézni a depth 2 hét múlva Telvin, Myles és Jacobs mögött.
Lehet a PFF-es cikkek mondatják vele, de én még bízom Brownban, szóval remélem legalább neki sikerül venni ezt az akadályt, de a helye jelenleg igencsak ingatag,
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Facepalm a köbön - $13,369 bünti egy sack utáni ünneplésért (ami szerintem nem is volt olyan vészes).
 twitter.com/phillip_heilman/status/1033095167467773953
Ez még mindig a No Fun League...

Úgy tűnik végre proxy nélkül is elérhető pl. az FTU oldala, íme a beharangozójuk holnapra, mellé 5 játékos nevével amire érdemes lesz figyelni.
 www.jacksonville.com/sports/20180824/5-players-to-watch-jaguars-vs-falcons
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszahoztuk a CB Charlie Millert, így újra 90 főből áll a keret.

És Phillip Heilman és Gene Frenette beharangozó podcastje a holnapi Falcon s meccs elé.
 omny.fm/shows/jaguars-extra/previewing-falcons-jaguars-preseason-matchup

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
J.P. Shardrick, Jeff Lageman és Tony Boselli többek közt elmélkedtek arról, mi miatt aggódnak a leginkább jelenleg a Jags-el kapcsolatban.
iktriad
Csak ne aggódjanak semmin.
Amióta megalakult ez a franchise, még ilyen erős, ambíciózus, kompakt csapata nem volt a Jaxnek.
Sobri Jóska
Ezt csak azért mondod, mert nem ismered elég alaposan a történetünket. Az 1999-es 14-2-es, Marinot a playoffban 62-7-el visszavonultató alakulat szerintem el tudná verni a mostani Jagst.
iktriad
40-45 évesen? Kizártnak tartom.
Azért ebben a sportban a kondíció is sokat számít.
Azért mondom, hogy nincs aggódnivalónk, mert így is gondolom. Valamint ha valamit megtanultam az életben, az az, hogy megfelelően fel kell készülni, el kell végezni a szükséges munkát, és utána már aggodalomra semmi ok.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J.P. Shardrick, Jeff Lageman és Tony Boselli többek közt elmélkedtek arról, mi miatt aggódnak a leginkább jelenleg a Jags-el kapcsolatban.
iktriad
Csak ne aggódjanak semmin.
Amióta megalakult ez a franchise, még ilyen erős, ambíciózus, kompakt csapata nem volt a Jaxnek.
Sobri Jóska
Ezt csak azért mondod, mert nem ismered elég alaposan a történetünket. Az 1999-es 14-2-es, Marinot a playoffban 62-7-el visszavonultató alakulat szerintem el tudná verni a mostani Jagst. A franchise törtnének 3 legjobb játékosa(Boselli, Jimmy Smith, Fred Taylor), legjobb irányítója(Brunell),a 2. legjobb elkapója (McCardell) is játszott még, és a védelem is ha jól tévedek a legjobb volt abban az évben az egész NFL-ben. Csak Coughlin kriptonitja (a Titans) ne lett volna...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
J.P. Shardrick, Jeff Lageman és Tony Boselli többek közt elmélkedtek arról, mi miatt aggódnak a leginkább jelenleg a Jags-el kapcsolatban.
iktriad
Csak ne aggódjanak semmin.
Amióta megalakult ez a franchise, még ilyen erős, ambíciózus, kompakt csapata nem volt a Jaxnek.
Hogy ez mire elég, az egy dolog (szerintem top contenderek vagyunk), de aggódnivaló egy fikarcnyi sincs.
A PO-ba jutás az trivialitás, a hazai pálya valószínű, így 2 érdemi meccs lesz, a Pats elleni, és ha az megvan, akkor még a SB. Kb az azokon nyújtott fókuszáltság és napi forma fog dönteni.
Talenttömeg van, PO rutin van, Coughlin van.
Aggodalomra semmi ok.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J.P. Shardrick, Jeff Lageman és Tony Boselli többek közt elmélkedtek arról, mi miatt aggódnak a leginkább jelenleg a Jags-el kapcsolatban.
Shadrick kapásból az LB depthet mondta, Lageman a passzjáték ritmusával a legelégedetlenebb, és nem Blakere kell elsősorban gondolni, hanem inkább az elkapókra, akik közül senki sem tűnt ki eddig nagyon az előszezonban. Boselli pedig egykori posztjának mostani tulajdonosa miatt aggódik. Szerinte az egész Vikings héten szenvedett Cam Robinson Danielle Hunter ellen, mnem csak a meccsen, aki nem is a legjobb pass rusher a Minnesotában. Mint elmondta, úgy veszi észre a mozgásában felvett rossz szokásokat és ezekről gyorsan le kéne szoknia. Prisco hétfőn kérdezte, hogy Cam kér-e tanácsokat Bosselitől, hogy javítsa a játékát. Tony szerint szoktak beszélne, de Cam nem jött még oda hozzá, hogy tanácsot kérjen. Pedig lassan meg kéne ezt lépnie, ha nem rázza gatyába a játékát. A Falcons ellen az ő játékára ajánlom, hogy figyeljünk.

Szóval vannak fejvakarós dolgok, de ha összehasonlítjuk, hogy tavaly ilyenkor súlyos irányító kérdés volt, és mindenütt, még a védelemben is több volt a kérdőjel, mint a biztos pont, ahhoz képest nincsenek nagy bajok.


Ha már Pete Priscot említettem, íme az ő benyomásai a 2018-as Jagsről.
 www.cbssports.com/nfl/news/jaguars-training-camp-why-yannick-ngakoue-will-win-defensive-player-of-the-year-and-more-notes/
Szerinte | (is) | Yannick Ngakoue lesz idén az év védője az NFL-ben!

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Norwell, Parnell és Wyatt nagy örömére Bryan úgy tűnik játszik szombaton a Falcons ellen.
 twitter.com/Jaguars/status/1032629201562525696
Az interjú végét is ajánlom - Marrone "kemény" kérdéseket kap és még "keményebb" válaszokat ad. 😊 .) 😊

A 3 fő DT-nk, Abry Jones, Dareus és Malik beszél egymásból ebben a rövid írásban.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/abry-jones-appreciates-marcell-dareus-wants-consistency-in-2018/

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én írtam, hogy Teddy jó vicc, de nem ő, mint játékos, hanem, hogy egy potenciális franchise irányítót nem adnak szerintem oda egy balhés pass rusherért. Hogy lesz-e még jövője az NFL-ben, azt nem tudom mondjuk, de szurkolok neki

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy elég jó elemzés a védelmünk legújabb és legváratlanabb kezdőjéről, Leon Jaconsról
 www.bigcatcountry.com/2018/8/22/17770150/leon-jacobs-is-the-latest-draft-day-steal-for-dave-caldwell


Az már biztos, hogy az AFC döntő visszavágót a 2. héten ugyanaz a duó közvetíti majd, mint az 1. felvonást - Nantz és Romo jön majd Jacksonville.

Itt a mini Hard Knocks-unk 3. része
 twitter.com/Jaguars/status/1032409584001007616


Arra gondoltam, hogy Teddyt nem fogják odaadni egy folyton balhézó pass rusherért, most, hogy úgy tűnik, a súlyos sérülését maga mögött tudta, és biztatóan tért vissza
Wyatt
Teddy a Jagsnek nem kellett akkor sem, mikor még full egészséges volt kijőve collegeból. Én kedvelem, szeretettem volna, ha idejön, de most csak zavart hozna, ha Blake mögé jönne. Nem beszélve arról, hogy Kessler sem tűnik elveszettnek. Nem egy Teddy, de szinte ingyen jött a Barnáktól ahhoz képest, amibe Teddy kerülne. Egyébként mennyit változott a világ 1 év alatt. Tavaly pont ilyenkor -ha emlékeztek még- Chad Henne volt a kezdő QB (igaz csak 1 hétre). Blake viccesen megjegyezte tegnap, hogy örül, hogy ilyen gondja nincs idén.
 twitter.com/Jaguars/status/1032333437477089281


Egy számomra (és mivel pl. Sobri is olvassa az FCS topikot, neki sem lesz új név) ismerős játékost sikerült igazolni.
iktriad
Persze, hogy olvasom.
Egy időben a Jax draftjának feldolgozásához ismerni kellett az alsóbb osztályokat is. És már akkor lappangott bennem a Jax-fan, csak még vártam egy SB-győzelmet, hogy teljesen feltörjön.
Sőt, az utóbbi időben annyira ide fókuszálok, hogy nem figyeltem, és nem tudom, hogy lett Bridgewaterből, évfolyama egyik legjobb QB-jából a vicc kategória. Elárulod mi történt vele az elmúlt pár évben?
Sobri Jóska
A vicc kategória az túlzás, de a sérülése előtt én olvastam olyan hangokat, hogy nem voltak vele túlságosan megelégedve Minneapolisban. És utána majdnem derékba tört a pályája a térde miatt. Szerintem lesz ő még egy NFL csapat kezdő QB-ja, de a világot nem hiszem, hogy megváltja majd. Pedig szimpi srác.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra gondoltam, hogy Teddyt nem fogják odaadni egy folyton balhézó pass rusherért, most, hogy úgy tűnik, a súlyos sérülését maga mögött tudta, és biztatóan tért vissza

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Egy számomra (és mivel pl. Sobri is olvassa az FCS topikot, neki sem lesz új név) ismerős játékost sikerült igazolni.
iktriad
Persze, hogy olvasom.
Egy időben a Jax draftjának feldolgozásához ismerni kellett az alsóbb osztályokat is. És már akkor lappangott bennem a Jax-fan, csak még vártam egy SB-győzelmet, hogy teljesen feltörjön.
Sőt, az utóbbi időben annyira ide fókuszálok, hogy nem figyeltem, és nem tudom, hogy lett Bridgewaterből, évfolyama egyik legjobb QB-jából a vicc kategória. Elárulod mi történt vele az elmúlt pár évben?

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem örülnék, ha most jönne Bridgewater. Lehet, hogy jobb lenne, mint Bortles, de úgysem lenne kezdő egy darabig, ezzel csak megzavarnánk Blake önbizalmát. Meg amúgy is, dehogy lenne jobb nála! cserének pedig tökéletes Kessler.

A Jets rostert nézve nem nagyon látom, ki jöhetne, pedig jó lenne valaki, aki már most erősítés lehet. Pick is megtenné, de őszintén szólva fogalmam sincs hányadik kört ér Fowler.
winston
Meglepne, ha nagy ellenértékben kellene gondolkodni, Teddy aranyos vicc, Leonard pedig még viccnek is durva már.

Ami vicces lenne, ha valamiféle trade-ben Darron Lee érkezne, akkor arról a draftról lenne egy 1. és egy 2. körös LB-tek is, meg egy 2015-ös 1. körösért jönne egy 2016-os. De nem hinném, hogy túl nagy lenne az ellenérték Fowlerért. Mondjuk a Jetsnek igazából végre valami olyan lépés lenne, ami a pass rush feljavítására irányulna, meg is lep

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem örülnék, ha most jönne Bridgewater. Lehet, hogy jobb lenne, mint Bortles, de úgysem lenne kezdő egy darabig, ezzel csak megzavarnánk Blake önbizalmát. Meg amúgy is, dehogy lenne jobb nála! cserének pedig tökéletes Kessler.

A Jets rostert nézve nem nagyon látom, ki jöhetne, pedig jó lenne valaki, aki már most erősítés lehet. Pick is megtenné, de őszintén szólva fogalmam sincs hányadik kört ér Fowler.
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Állítólag a Jets csereajánlatot tett Fowlerért.
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1031898728226021376
Kíváncsi vagyok mit adnának érte. A sokak által hozzánk követelt Teddy Bridgewater Mark Long szerint nem téma a Jagsnél.
 twitter.com/APMarkLong/status/1031617672881078272
Leonard Williamsért cserébe vihetik Fowlert. 😊
iktriad
Nagyon kíváncsi lennék kire lehetne cserélni. Érdemes lenne draft picket szerezni érte, csökkentve a cap vészhelyzetet a jövőben. Majd házon belül megpróbálhatnánk pótolni. (Smoot?)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy számomra (és mivel pl. Sobri is olvassa az FCS topikot, neki sem lesz új név) ismerős játékost sikerült igazolni. A LB Nick DeLuca érkezett, aki a North Dakota State védelmének szíve és lelke volt és nyertek vele pár FCS bajnoki címet az elmúlt 5 évben (4-et egész pontosan). Kulcsjátékos volt a Bisonban, de nagyon sokat és sokszor volt sérült.
A Titansben, ahonnan nemrég elküldték, TE-nek(!) és FB-nek(!) is próbálgatták.
Lageman szerint az LB depthünk (még a PFF liebling Blair Brown és Payne is) elég harmatosak eddig, szóval nem árt oda egy kis erősítés.

Nem Ellis roster helyére jött, mert Don Carey ment IR-ra miatta. Nem nagyon vált be Donnak ez a 2. Jaguars-os próbálkozás neki. Továbbra is 89-en vannak a kereten.

Brook Ellis amúgy ha minden igaz azért ment el, mert orvosi karrierjét építgeti és kapott vagy egy konkrét állásajánlatot vagy egy orvosi ösztöndíjat. Pech mert Lageman szerint még ő volt a legjobb csere LB a kereten idén....

Ezt ajánlom meghallgatni Lagemannel egy kis keretelemzés, plusz Manish Menthát is felhívták, aki először írt a Fowler trade lehetőségről,hogy mi újság a trade tapogatózásokkal és persze Teddyvel.


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, Leon Jacobs 1. számú cseréje, Brooks Ellis elhagyta a csapatot. Érdekes.... A keret most 89 emberből áll.

Chris Reed és Marcel Darius ma visszatértek edzeni.

Marronet ma kérdezték a Doug Pederson könyvében megfogalmazott kritikáról. Ez volt a nagyon kreatív válasza.
 twitter.com/APMarkLong/status/1031928743139401728
És hogy miért volt ez kreatív válasz? A könyvről, amit Marrone említett, hogy olvas azóta kiderült a címe: "The Subtle Art of Not Giving a Fuck: A Counterintuitive Approach to Living a Good Life,"
😊 😊 😊 😊 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag a Jets csereajánlatot tett Fowlerért.
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1031898728226021376
Kíváncsi vagyok mit adnának érte. A sokak által hozzánk követelt Teddy Bridgewater Mark Long szerint nem téma a Jagsnél.
 twitter.com/APMarkLong/status/1031617672881078272
Leonard Williamsért cserébe vihetik Fowlert. 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Eddig a legjobb reakció a Ramsey-féle QB-kritikára:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/38088613_227566017934338_5854807011685826560_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=4VTilSZ35EUAb73xuFl&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAKjtz7wpKGBHLi5jZ9Ojgn-90vWzb-zVzB2-6oBYqUuw&oe=662B6DB3
Oh, Phil. 🤣 | By Los Angeles ChargersFacebook
Oh, Phil. 🤣


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma visszatértek edzeni valamilyen szinten.
Cody Davis, Tashaun Gipson, Andrew Norwell, Jermey Parnell, Austin Seferian-Jenkins és Taven Bryan
Meg visszajött a kényszerpihiről Ramsey és Fowler.

Aki kényszerpihenőn vannak: Brandon Linder, Eli Ankou, Chris Reed, Dawuane Smoot, Marcell Dareus, Brooks Ellis és Don Carey
Marrone szerint nagyon elővigyázatosak Linderrel, aki még mindig szúró fájdalmat érez a térdében. Egyelőőre napról napra figyeljük az állapotát.
Ronnie Harissont és Yeldont (a talán 2 legjobbunkat szombaton) kiemelten méltatta.
És neki sem tetszik az új sisakos szabály.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1031552228535017476

Ha már Marrone, druszája, Doug | (Fucking) | Pederson az új könyvében nem kímélte őt az AFC döntős térdelések miatt.
 twitter.com/vitostellino/status/1031543395334987776
 twitter.com/vitostellino/status/1031543397708967936
Szvsz Marrone nem töketlen edző (lásd Bills PO meccs, ahol 4 & 1-re ráment az 1 yardoson TD-re egy olyan play-el, hogy Koyack volt az egyedüli elkapó opciója Blakenek, és passzjátékot hívott), de az a döntés a félidő előtt Foxboroughban nem ezt a látszatot kelti.
Majd szeptemberben a Pats, októberben az Eagles ellen Marrone megmutathatja, mennyire bevállalós (csak essen át a ló túloldalára vele).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 028 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
BCC-s "ki segített magán, ki nem" irás tegnapról.
 www.bigcatcountry.com/2018/8/19/17755968/jacksonville-jaguars-stock-up-stock-down-preseason-week-2


DL: Ngakoue, Dareus, M. Jackson, Campbell, Bryan, Smoot, A. Jones, Fowler, McCray, SmootWyatt
Smoot a keretben maradás határán táncol. És sajna sokat sérült. AZért remélem bent marad, ha már egy 3. körös pick volt tavaly.
Segítek 😊
iktriad
Ouch. Javítva. És így lett hely egy 4. TE-nek. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Blair Brownt a kezdőbe!

Amúgy Smoot helyzetével nem vagy kibékülve, egyszer tuti kerettag, kicsit később meg kérdőjeles nálad a DL-nél

Úgy látom, a lényeget nem érted: a sack önmagában még csak egy kategória. Biztosan jól teljesít majd ebben Ngakoue, mert egyrészt jó pass rusher, másrészt a DL többi tagját sem fogják tudni tartani, így meg valakinek mindig jó esélye lesz sacket szerezni, Neki van spec kiemelt pass rusherként a legjobban zárni ebben a kategóriában. Ettől még az Év védőjétől marha messze van, csak hogy valami reális opciót mondjak neked a DL-ből, Calais Campbell az ezerszer jobb szezonjával nem volt igazából esélyes erre a címre. És őt meg hamarosan leváltja Taven, szóval Ngakoue nem lesz Év védője, sajnálka (nem az NFL-ben, de a Jaguarsban sem)
Wyatt
Brown biztosan csere lesz. Nem is probálgattuk Jacobs posztján, aki tényleg olyan jónak tűnik, mint a TC-s tudósítások szóltak róla. iktriad
Tudom, ez csak a tavalyi megszokás, és Jacobs is bőven jó

DL: Ngakoue, Dareus, M. Jackson, Campbell, Bryan, Smoot, A. Jones, Fowler, McCray, Smootiktriad
Smoot a keretben maradás határán táncol. És sajna sokat sérült. AZért remélem bent marad, ha már egy 3. körös pick volt tavaly.iktriad
Segítek 😊

Ngakouéra én nem látok esélyt, de jó a védelmetek na 😊