Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Nyilván ezért aljas dolog, mert utólag kb. bizonyíthatatlan, hogy mit mondott. Ha nem voltak bemikrofonozva, nem hallatszott át vmi pálya közeli mikrofonba/kamerafelvételbe v. valamelyik bíró nem hallotta, akkor kb. esélytelen az igazságot kideríteni.

Ettől még valószínűbb, mint nem, hogy Jalen nem fogta vissza magát, ha már a pártatlan eljárásokról hírhedt liga szabályzatánál tartunk 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey megszólalt Green ügyben:
 www.youtube.com/watch?v=mW4x7F6v4so
Többször gyengének és puhánynak nevezte A.J.-t meccs közben, de tagadta, hogy Green feleségét becsmérelte volna a meccs alatt.
iktriad
Ismerve Ramsey trash talk előéletét és Green eddigi több éves szelid-szolid és balhémentes előéletét a ligában, nem valószínű, hogy csak AJ fizikai képességeit firtatta Jalen. Valszeg a ligában - főleg a Northban lévő CB-k - már jópárszor próbálkoztak AJ-nél ilyesmivel és arra nem volt ekkora durva túlméretezett reakció.

Szóval hajlamosabb vagyok Greennek hinni az ügyben, miszerint a feleség-kurogatással riogatta őt JR.
Fast Willie
Ramsey ezt tegnap kategorikusan cáfolta, de hacsak nem lesz róla hanganyag, a 2 ember titka lesz, hogy mi is történt a pályán vasárnap. Mindazonáltal remélem Ramsey a játékára fog fókuszálni a Chargers ellen vasárnap. Nem kell, hogy célponttá váljon az ellenfelek és a bírók körében.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Ramsey megszólalt Green ügyben:
 www.youtube.com/watch?v=mW4x7F6v4so
Többször gyengének és puhánynak nevezte A.J.-t meccs közben, de tagadta, hogy Green feleségét becsmérelte volna a meccs alatt.
iktriad
Ismerve Ramsey trash talk előéletét és Green eddigi több éves szelid-szolid és balhémentes előéletét a ligában, nem valószínű, hogy csak AJ fizikai képességeit firtatta Jalen. Valszeg a ligában - főleg a Northban lévő CB-k - már jópárszor próbálkoztak AJ-nél ilyesmivel és arra nem volt ekkora durva túlméretezett reakció.

Szóval hajlamosabb vagyok Greennek hinni az ügyben, miszerint a feleség-kurogatással riogatta őt JR.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Snapszámok eddig 8 meccs alatt.

Offense (553 snaps): RT Jermey Parnell 552, LG Patrick Omameh 551, QB Blake Bortles 544, LT Cam Robinson 474, RG A.J. Cann 461, WR Allen Hurns 430, WR Marqise Lee 419, TE Marcedes Lewis 403, WR Keelan Cole 304 RB Leonard Fournette 235( 6 meccsen!).

Defense (519 snaps): LB Telvin Smith 514, CB A.J. Bouye 505, LB Myles Jack 507, FS Tashaun Gipson 502, SS Barry Church 491, CB Jalen Ramsey 486, DE Calais Campbell 406, DE Yannick Ngakoue 382, DT Malik Jackson 365 CB Aaron Colvin 360.


Úgy tűnik, ma mindenki edz, tehát a tegnap DNP-s Lee és Dareus is, de pl. Ramsey egy ágyéksérüléssel felkerült a maródiak listájára.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ha Ramsey jobb, gyorsabb, ügyesebb lenne, mint Green, akkor nem lett volna rá szüksége, de mivel nem Pari
Úgy látszik akkor ezekben mind jobb mint Ramsey, ám ahogy az ábra mutatja Green meg mentálisan gyengébb. De ez is szerves része a sportnak. NFL-nek meg pláne.

Én szeretem Greent, Amari után a kedvenc elkapóm, de ezt ő cseszte el. Ahogy anno Zidane is elcseszte hogy megfejelte a Maseratit...
Tény és való hogy nem jellemző rá, és szerintem nem is fog még egy ilyen előfordulni nála, de kár továbbragozni.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
nyilván nem fogja elismerni, "persze, azt mondtam, de megbasznám a nőjét." ilyesmit nem fognak nyilvánosan beismerni
megyerikrisz
Én beismerem nyilvánosan: megbasznám.
Te nem?
Neked nem jön be Miranda?
Sobri Jóska
Nincs az az isten, hogy veled beszélgetésbe keveredjek. Ennél többet ér a nyugalmam. Viszlát.
megyerikrisz
Akkor ez a 3 mondat most mi?
Beismerése annak, hogy se érveid, se elszántságod?
Én tudom melyik, nem kell keveredj.
Vedd költői kérdésnek.


Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
Pari
Meg a sakkozóké.
Meg a hadvezéreke.
Meg sportolóké, vezetőké, politikusoké és mindenkié, .....
Sobri Jóska
Ha Ramsey jobb, gyorsabb, ügyesebb lenne, mint Green, akkor nem lett volna rá szüksége, de mivel nem az, így kellett.
Pari
Pontosan.
És a szükség nagy úr.

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
Pari
Szerintem enyhén túl lett pörögve ez a téma. (AJ és Ramsey is elit a posztján, bármelyiküket legyengézni eléggé érdekes kijelentés.) Inkább lapozzunk szerintem, és várjuk meg, hogy a Chargers ellen mire fog menni a gárda. Érdekes mérkőzés lesz, kb a Titans elleni után a legfontosabb a csoportgyőzelem szempontjából. Ha mégsem jönne össze a W, akkor sincs baj, mert a maradék meccsekből 5-öt illene hozni, és nem nagyon látom, hogy 10-6 az idei AFC-ben hogyan ne lenne elég egy rájátszáshoz.
kisvanek4
"a maradék meccsekből 5-öt illene hozni"

és igen kérem, ez a Jaguars topik 😊))
hol van már a kinti szurkolók beküldései a jaguars managementnek mikor megkérdezték őket, mit várnak a szezontól...

én már nagyon várom hogy megnyerjétek a csoportot
itt 80 %-ot adnak a PO-ra és 55 %-ot a csoportgyőzelemre:

 www.playoffstatus.com/nfl/afcstandings.html
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
nyilván nem fogja elismerni, "persze, azt mondtam, de megbasznám a nőjét." ilyesmit nem fognak nyilvánosan beismerni
megyerikrisz
Én beismerem nyilvánosan: megbasznám.
Te nem?
Neked nem jön be Miranda?
Sobri Jóska
Nincs az az isten, hogy veled beszélgetésbe keveredjek. Ennél többet ér a nyugalmam. Viszlát.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
Pari
Meg a sakkozóké.
Meg a hadvezéreke.
Meg sportolóké, vezetőké, politikusoké és mindenkié, .....
Sobri Jóska
Ha Ramsey jobb, gyorsabb, ügyesebb lenne, mint Green, akkor nem lett volna rá szüksége, de mivel nem az, így kellett.

aki inkább ésszel, mint erővel akarja a problémáit kezelni
Sobri Jóska
naaaa😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
nyilván nem fogja elismerni, "persze, azt mondtam, de megbasznám a nőjét." ilyesmit nem fognak nyilvánosan beismerni
megyerikrisz
Én beismerem nyilvánosan: megbasznám.
Te nem?
Neked nem jön be Miranda?

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
Pari
Meg a sakkozóké.
Meg a hadvezéreke.
Meg sportolóké, vezetőké, politikusoké és mindenkié, aki inkább ésszel, mint erővel akarja a problémáit kezelni.

több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
Pari
Szerintem enyhén túl lett pörögve ez a téma. (AJ és Ramsey is elit a posztján, bármelyiküket legyengézni eléggé érdekes kijelentés.) Inkább lapozzunk szerintem, és várjuk meg, hogy a Chargers ellen mire fog menni a gárda. Érdekes mérkőzés lesz, kb a Titans elleni után a legfontosabb a csoportgyőzelem szempontjából. Ha mégsem jönne össze a W, akkor sincs baj, mert a maradék meccsekből 5-öt illene hozni, és nem nagyon látom, hogy 10-6 az idei AFC-ben hogyan ne lenne elég egy rájátszáshoz.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Amúgy meg egy csak átlagos QB-vel Green minimum 2/66/1 TD-vel állt volna a szünetben. Ha igaza van Ramseynek, és Green gyenge, puhány és már nem elit, akkor ez hogyan minősíti az ő teljesítményét?
megyerikrisz
Több dologban is igazat adok neked ebben a történetben, de komolyan az minősíti Ramsey teljesítményét, hogy egy feltételezett másik QB-val mennyi feltételezett yardja/td-je lett volna? 😊
winston
Arra céloztam, hogy ha valóban nem a feleségével, hanem a teljesítményével heccelte, az rá nagyon rossz fényt vet, mert többször is úgy megverte (nem szó szerint 😀 ), higy egy átlag elkapótól így lemaradni égő. De szerintem értetted te, hogy mire gondoltam.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Amúgy meg egy csak átlagos QB-vel Green minimum 2/66/1 TD-vel állt volna a szünetben. Ha igaza van Ramseynek, és Green gyenge, puhány és már nem elit, akkor ez hogyan minősíti az ő teljesítményét?
megyerikrisz
Több dologban is igazat adok neked ebben a történetben, de komolyan az minősíti Ramsey teljesítményét, hogy egy feltételezett másik QB-val mennyi feltételezett yardja/td-je lett volna? 😊
winston
Hétvégén jön a jaguárgyilkos Rivers, lesz alkalom bizonyítani

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy meg egy csak átlagos QB-vel Green minimum 2/66/1 TD-vel állt volna a szünetben. Ha igaza van Ramseynek, és Green gyenge, puhány és már nem elit, akkor ez hogyan minősíti az ő teljesítményét?
megyerikrisz
Több dologban is igazat adok neked ebben a történetben, de komolyan az minősíti Ramsey teljesítményét, hogy egy feltételezett másik QB-val mennyi feltételezett yardja/td-je lett volna? 😊
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált, nem hiszem, hogy számított arra, hogy ilyen reakciót vált ki Greenből.
iktriad
Nem a fenét nem, az volt a célja, hogy kizökkentse, akármilyen következménnyel is jár. Mint minden pofázásnak, hiszen ha nem a játékra figyel, nem tudja a maximumot hozni. Amúgy meg egy csak átlagos QB-vel Green minimum 2/66/1 TD-vel állt volna a szünetben. Ha igaza van Ramseynek, és Green gyenge, puhány és már nem elit, akkor ez hogyan minősíti az ő teljesítményét? Arról meg, hogy mit mond utána a nyilatkozatban, teljesen felesleges beszélni, nyilván nem fogja elismerni, "persze, azt mondtam, de megbasznám a nőjét." ilyesmit nem fognak nyilvánosan beismerni, ahogy Green is csak cheap shotokról beszélt. Ettől függetlenül egy meccs járt volna neki, Ramsey-t pedig bizonyíték hiányában nem kellett volna leküldeni, de majd ő is az emberére talál egyszer.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a teljes Ramsey interjú.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Ramsey_Those_are_facts/e4af7be7-79e8-4d26-8226-4f347c4fb4cd
Van pár érdekes megjegyzés benne. Pl. Jalen szerint már létezik olyan, hogy Ramsey Island. 😊

A másik múlt heti renitens Fournette is beszélt az eltiltásáról.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Fournette_Were_on_to_the_LA_Chargers/43b6d089-6e72-45bc-b305-056b960762b3
Egyszer egy belga hátvéd kapta a feladatot hogy semlegesítse Kluivertet. Az első félidőben kiállították mindkettejüket, sőt talán az első 20 percben, mert a holland kergetni kezdte ellenfelét aki nem hagyta magát. Kiderült, a belga felemlegette Kluivert sötét ügyeit, csoportos nemi erőszak, halálos közúti baleset okozása, rögtön utána ittas vezetés meg a többi És mikor kiállították őket csak Kluivert tűnt dühösnek. A belga talán csak megoldotta feladatát: Kluivert nem lőtt gólt azon a meccsen 😀.
harras
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált, nem hiszem, hogy számított arra, hogy ilyen reakciót vált ki Greenből.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Egyszer egy belga hátvéd kapta a feladatot hogy semlegesítse Kluivertet. Az első félidőben kiállították mindkettejüket, sőt talán az első 20 percben, mert a holland kergetni kezdte ellenfelét aki nem hagyta magát. Kiderült, a belga felemlegette Kluivert sötét ügyeit, csoportos nemi erőszak, halálos közúti baleset okozása, rögtön utána ittas vezetés meg a többi És mikor kiállították őket csak Kluivert tűnt dühösnek. A belga talán csak megoldotta feladatát: Kluivert nem lőtt gólt azon a meccsen 😀.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey megszólalt Green ügyben:
 www.youtube.com/watch?v=mW4x7F6v4so
Többször gyengének és puhánynak nevezte A.J.-t meccs közben, de tagadta, hogy Green feleségét becsmérelte volna a meccs alatt.

Fournette ma mindenhol ott volt időben. 😊
 twitter.com/_fournette/status/928333117684887555
Fournette beszélt arról is, miért lett eltiltva múlt héten, és megígérte többet ez nem fordul elő.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-11-08/jaguars-rb-leonard-fournette-admits-mistake-and-it-will-never-happen-again

Niiiiiice
 twitter.com/MarcSesslerNFL/status/928293099561828352

És a Gus Bradley Bowl névadója beszélt arról, hogy örül, hogy a Jags idén sikeres, és nincsenek rossz érzései velünk kapcsolatban.
 www.chargers.com/news/2017/11/06/gus-bradley-opens-about-facing-former-team
Ez Gus: vezetőedzőnek szar, de amúgy baromi rendes ember

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaydon Mickens lett a hét ST játékosa az AFC-ben.
 twitter.com/RLiuNFL/status/928269713842438144

Lee ma sem edzett, Cann igen.
Dareus egy betegséggel küszködik.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(Fat) Tony Smith írása Bortlestől - lehet-e Blake az új Alex Smith? És egyáltalán mit jelent ez?
 tonysmith.live/2017/11/06/is-blake-bortles-the-next-alex-smith/amp/

Lol
Jackkel kezdőként tavaly 3–7 volt a Jaguars.
Na de amióta itt van Blair Brown, 5–3 a mérleg, amióta kerettag, azóta pedig a meccsek 67 százalékát megnyerte a csapat. És te holmi Jackekre akarod fogni a javulást...
Wyatt
nálam az nem kezdő, aki a snapek 20%-ban van fent. ha feláll az első snapre, ha nem
szóval igazából csak idéntől kezdő Jack
eaglesmcnabb
Az ebben a muris, hogy most kb Posluszny játszik annyit, mint idén Jack. 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Lol
Jackkel kezdőként tavaly 3–7 volt a Jaguars.
Na de amióta itt van Blair Brown, 5–3 a mérleg, amióta kerettag, azóta pedig a meccsek 67 százalékát megnyerte a csapat. És te holmi Jackekre akarod fogni a javulást...
Wyatt
nálam az nem kezdő, aki a snapek 20%-ban van fent. ha feláll az első snapre, ha nem
szóval igazából csak idéntől kezdő Jack

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
minek kéne ahhoz történnie, hogy megértsd, elhidd, felfogd, hogy a fociban nem 1-1 játékosok döntenekSobri Jóska
Attól még tény hogy azóta szárnyal a csapat amióta Myles Jack kezdő.
Előtte meg évekig vergődtek, ekkora véletlenek nincsenek, te sem gondolod komolyan. . .
eaglesmcnabb
Lol
Jackkel kezdőként tavaly 3–7 volt a Jaguars.
Na de amióta itt van Blair Brown, 5–3 a mérleg, amióta kerettag, azóta pedig a meccsek 67 százalékát megnyerte a csapat. És te holmi Jackekre akarod fogni a javulást...

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A pass rushunk fő statjai félidőben
 twitter.com/ryanohalloran/status/928083829155344384
És ami még megdöbbentőbb, a 35 sackből 25 jött 4 emberes pass rush által.

És az idei csapat eredményei összehasonlítva a franchsie eddigi 22 csapatával.
 twitter.com/ryanohalloran/status/928064698880274434