Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Mindenféle videó felkerül a meccsek után, hogy ki mit szokott mondani az oldalvonal mellett, de persze egy ilyen Ramsey-Green csata nem kerül ki, pedig kíváncsi lettem volna miket mondtak 😀 Összességében nem értem azokat akik most emiatt előveszik Ramsey-t. Ha a nőjét szidta, az egyszerű trash talk, nem hinném, hogy bármiért meg kéne büntetni. Jordan-t se vették elő a midgetezés miatt, Materazzi se kapott semmit, egyedül az ugrik be, amikor Suarez n*ggerezett, de az azért mást téma. Belemászott Green arcába és kihozta a sodrából, amiért végül elkattant a srác, ennyi. Ki se kellett volna állítani, csak Green-t, és mehetett volna tovább a meccs.
kisvanek4
Pontosan.
Akinek gyengék az idegei, az ne menjen focistának.
És különben is:

(Ő az asszony.)

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
voltmár?
 www.youtube.com/watch?v=qPdIb6uKkBI
rva
Nem még, köszi.
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Mindenféle videó felkerül a meccsek után, hogy ki mit szokott mondani az oldalvonal mellett, de persze egy ilyen Ramsey-Green csata nem kerül ki, pedig kíváncsi lettem volna miket mondtak 😀 Összességében nem értem azokat akik most emiatt előveszik Ramsey-t. Ha a nőjét szidta, az egyszerű trash talk, nem hinném, hogy bármiért meg kéne büntetni. Jordan-t se vették elő a midgetezés miatt, Materazzi se kapott semmit, egyedül az ugrik be, amikor Suarez n*ggerezett, de az azért mást téma. Belemászott Green arcába és kihozta a sodrából, amiért végül elkattant a srác, ennyi. Ki se kellett volna állítani, csak Green-t, és mehetett volna tovább a meccs.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
voltmár?

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow ha ez igaz! És csak 12 snapet játszott, igaz az egész D 37 snapet volt fent.
 twitter.com/MattHarmon_BYB/status/927575448476778497

És ha már D. Nem sokat voltak fent, de össz-vissz volt 2 rossz play a részükről.
 twitter.com/ryanohalloran/status/927556397495091200
2 elhibázott szerelésünk volt, mindkettő egy playben Kroft hosszú elkapásánál ami megágyazott a Bengals TD-jének.


3-0-al állunk az AFC North ellen, mindegyik kiütéses W volt(97-23-as pontarány jött össze a 3 meccsen)...ÉS A BROWNS MÉG HÁTRAVAN! 😊
iktriad
Aztán meg tőlünk szoptok ki 😀
zsutu
Minden lehetséges, de páratlan héten lesz a meccs 2 hét múlva, és eddig 5-0-ával állunk a páratlan héten 153-30-as pontkülönbséggel. A legtöbb pont, amit ilyenkor kaptunk 9 pont volt a Steelerstől. Idegenben.
Persze nem becsülöm le a Brownst, mert Gregg Williams védelmei mindig veszélyesek. De házat, kocsit nem tennék egy Browns W-re ellenünk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
3-0-al állunk az AFC North ellen, mindegyik kiütéses W volt(97-23-as pontarány jött össze a 3 meccsen)...ÉS A BROWNS MÉG HÁTRAVAN! 😊
iktriad
Aztán meg tőlünk szoptok ki 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Trump >>> Coughlin. :/
Sobri Jóska
Coughlin legyőzte a legjobb QB - HC párost evör. Kétszer. Coughlin >>>>>>>>>>>>>>>> Trump.
Ja, majd nézz be majd a Steelers topicba is. Ott láthatod mit hoz ki belőlem a pozitív mentalitásod.
iktriad
Coughlint imádom is.
De Trump egy egész világot győzött le, hekkelt meg.
Trump>>>bárki. 😉
Sobri Jóska
hagyjuk már, BilGéc> Bárki
és amúgy is George Soros>>>> DonalTrump, mert ő idegenben is aláz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik se Green, se Ramsey nem lesz eltiltva.
 twitter.com/ryanohalloran/status/927643161198985217
Előbbi is jó nekünk, mert Titans - Bengals lesz vasárnap.

Ezen a héten se lesz Westbrook?
 twitter.com/phillip_heilman/status/927635394702782465
Adják már oda Bortlesnek a DeDet (ha már Lindsey Duke rég lelépett). 😊

Az ziher, hogy lesz új QB a kereten nyárig, de pont a szerződése miatt Bortlest nem lehet egyszerüen csak megversenyeztetni. Ennyi pénzért vagy marad kezdőnek (es nem fér be mellé egy FA QB) vagy megy. Abban nem vagyok biztos, hogy hogyan lehetne machinálni a szerződésével kvázi arany középútként.
winston
Vagy egyszerűen cutoljuk a szezon végén (ha nem sérül le) vagy megkínáljuk egy olyan szerződéssel, amiben több a garantáltja(3 év 36 millió, 22 garantált), mint ami az 5. éves opció lenen, ha TC úgy határoz, hogy még maradhat, és viszünk egy új QB-t Coughlin money roundjában, a 4.-ben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Trump >>> Coughlin. :/
Sobri Jóska
Coughlin legyőzte a legjobb QB - HC párost evör. Kétszer. Coughlin >>>>>>>>>>>>>>>> Trump.
Ja, majd nézz be majd a Steelers topicba is. Ott láthatod mit hoz ki belőlem a pozitív mentalitásod.
iktriad
Coughlint imádom is.
De Trump egy egész világot győzött le, hekkelt meg.
Trump>>>bárki. 😉

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Halloran 10 megjegyzése a Bengals meccsről.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-11-06/10-takeaways-jaguars-win-over-cincinnati
Mi lesz akkor ha Bortles mostantol ilyesmi formában játssza végig az idényt? Szerintem akkor sem érné meg a pénzét, de vajon mit fog gondolni erről Coughlin?
winston
Egy felelos Gm nem hagyatkozhat arra a velelemre, hogy Bortels “helyre jott”. Ha innentol jol jatszik, akkor maximum nem piacrol nagy loveert kell FA-t szerezni, hanem hozni ketto rookiet, es versenyeztetni offseasonban. Amit nem szabad az az, hogy egy esetleges jo szezonzaras utan (Bortles reszerol) elhiszik, hogy nem kell qb. Tul ertekes a rookienkontrakt alatt levo allomany ahhoz, hogy hosszu tavon egyutt lehessen tartani a jelenlegi keretet, szoval a jovo evre garancia kell, hogy lesz valaki a QB posztra.
undisputedly
Mindenképpen lesz vagy QB draft vagy ha TC nem Bortlesszel képzeli el a jövőt, akkor QB draft és FA igazolás (Cousins, A. Smith)
iktriad
Az ziher, hogy lesz új QB a kereten nyárig, de pont a szerződése miatt Bortlest nem lehet egyszerüen csak megversenyeztetni. Ennyi pénzért vagy marad kezdőnek (es nem fér be mellé egy FA QB) vagy megy. Abban nem vagyok biztos, hogy hogyan lehetne machinálni a szerződésével kvázi arany középútként.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trump >>> Coughlin. :/
Sobri Jóska
Coughlin legyőzte a legjobb QB - HC párost evör. Kétszer. Coughlin >>>>>>>>>>>>>>>> Trump.
Ja, majd nézz be majd a Steelers topicba is. Ott láthatod mit hoz ki belőlem a pozitív mentalitásod.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
No comment 😊
 twitter.com/ryanohalloran/status/927572825510154240


Azt hiszem elértünk arra a pontra, amit a cím sugall.*
 www.bigcatcountry.com/2017/11/6/16612870/jacksonville-jaguars-are-officially-good-again
*Bár az igazi nagy teszt szerintem most vasárnap jön. Ha legyőzzük Riverst, aki 6-1-es örök mérleggel rendelkezik a Jags ellen, és azt csinált az utóbbi években velünk, amit akart, akkor már én is azt mondom, hogy lehetnek merész álmaink januárral kapcsolatban.
De a sorsolást látva már én is ott tartok, mint a Varjú utolsó mondata. Ha ez a csapat,.ezzel a sorsolással nem tud playoffba kerül, az innentől (hacsak dől ki meccsenként a szezonra 2-3 kulcsember) csalódás.
iktriad
De nézd logikusan:
Miért ne tudna?!
Nem tudsz rá legitim érvet.
Valamint tudod mennyi a relevanciája a Chargers elleni meccsünkön annak, hogy az eddigi meccseinken mi volt az eredmény?
Tippeld meg, megmondom eltaláltad e.
És különben is:

 kephost.com/images/2017/11/06/jags3.png
Sobri Jóska
Nem mondtam, hogy nem tudunk. Csak a múltban nem igazán sikerült. Ez persze egy új Jags, amely képes lehet rá.
Mellesleg arra bezzeg nem figyelsz fel, hogy azt írtam, hogy ha nem jutunk playoffba idén, az már számomra is csalódás lenne. Tipikus. 😊 😊 😊
Tényleg, ha már itt vagy, miért nem cseréld le az avatarodat Coughlinra? Szerintem hihetetlen mértékben megnövelné a Superbowl esélyeinket. 😊
iktriad
A múltnak semmi relevanciája nincs a jövő szempontjábol a sportban.
(Mint amikor gurulósfociban a válogatott játszik mndjuk Brazíliával, és előkerül, hogy az eddigi meccseink 60 százalékát megnyertük ellenük. Ja. És? Attól nem ők a favoritok? Dehogynem.)
De, figyelek, csak nem koherensek a megjegyzéseid, kizökkentenek lényegtelen apróságok.
Trump >>> Coughlin. :/

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloran 10 megjegyzése a Bengals meccsről.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-11-06/10-takeaways-jaguars-win-over-cincinnati
Mi lesz akkor ha Bortles mostantol ilyesmi formában játssza végig az idényt? Szerintem akkor sem érné meg a pénzét, de vajon mit fog gondolni erről Coughlin?
winston
Egy felelos Gm nem hagyatkozhat arra a velelemre, hogy Bortels “helyre jott”. Ha innentol jol jatszik, akkor maximum nem piacrol nagy loveert kell FA-t szerezni, hanem hozni ketto rookiet, es versenyeztetni offseasonban. Amit nem szabad az az, hogy egy esetleges jo szezonzaras utan (Bortles reszerol) elhiszik, hogy nem kell qb. Tul ertekes a rookienkontrakt alatt levo allomany ahhoz, hogy hosszu tavon egyutt lehessen tartani a jelenlegi keretet, szoval a jovo evre garancia kell, hogy lesz valaki a QB posztra.
undisputedly
Mindenképpen lesz vagy QB draft vagy ha TC nem Bortlesszel képzeli el a jövőt, akkor QB draft és FA igazolás (Cousins, A. Smith)


Green szerint mivel baszogatta Ramsey őt?
braxa88
Állítólag arról mesélt neki egész félidő alatt, hogy mit csinálna A. J feleségével(hát nem piknikezni vitte volna).

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Green szerint mivel baszogatta Ramsey őt?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi lesz akkor ha Bortles mostantol ilyesmi formában játssza végig az idényt? Szerintem akkor sem érné meg a pénzét, de vajon mit fog gondolni erről Coughlin?
winston
Egy felelos Gm nem hagyatkozhat arra a velelemre, hogy Bortels “helyre jott”. Ha innentol jol jatszik, akkor maximum nem piacrol nagy loveert kell FA-t szerezni, hanem hozni ketto rookiet, es versenyeztetni offseasonban. Amit nem szabad az az, hogy egy esetleges jo szezonzaras utan (Bortles reszerol) elhiszik, hogy nem kell qb. Tul ertekes a rookienkontrakt alatt levo allomany ahhoz, hogy hosszu tavon egyutt lehessen tartani a jelenlegi keretet, szoval a jovo evre garancia kell, hogy lesz valaki a QB posztra.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mi lesz akkor ha Bortles mostantol ilyesmi formában játssza végig az idényt? Szerintem akkor sem érné meg a pénzét, de vajon mit fog gondolni erről Coughlin?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No comment 😊
 twitter.com/ryanohalloran/status/927572825510154240


Azt hiszem elértünk arra a pontra, amit a cím sugall.*
 www.bigcatcountry.com/2017/11/6/16612870/jacksonville-jaguars-are-officially-good-again
*Bár az igazi nagy teszt szerintem most vasárnap jön. Ha legyőzzük Riverst, aki 6-1-es örök mérleggel rendelkezik a Jags ellen, és azt csinált az utóbbi években velünk, amit akart, akkor már én is azt mondom, hogy lehetnek merész álmaink januárral kapcsolatban.
De a sorsolást látva már én is ott tartok, mint a Varjú utolsó mondata. Ha ez a csapat,.ezzel a sorsolással nem tud playoffba kerül, az innentől (hacsak dől ki meccsenként a szezonra 2-3 kulcsember) csalódás.
iktriad
De nézd logikusan:
Miért ne tudna?!
Nem tudsz rá legitim érvet.
Valamint tudod mennyi a relevanciája a Chargers elleni meccsünkön annak, hogy az eddigi meccseinken mi volt az eredmény?
Tippeld meg, megmondom eltaláltad e.
És különben is:

 kephost.com/images/2017/11/06/jags3.png
Sobri Jóska
Nem mondtam, hogy nem tudunk. Csak a múltban nem igazán sikerült. Ez persze egy új Jags, amely képes lehet rá.
Mellesleg arra bezzeg nem figyelsz fel, hogy azt írtam, hogy ha nem jutunk playoffba idén, az már számomra is csalódás lenne. Tipikus. 😊 😊 😊
Tényleg, ha már itt vagy, miért nem cseréld le az avatarodat Coughlinra? Szerintem hihetetlen mértékben megnövelné a Superbowl esélyeinket. 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Azt hiszem elértünk arra a pontra, amit a cím sugall.*
 www.bigcatcountry.com/2017/11/6/16612870/jacksonville-jaguars-are-officially-good-again
*Bár az igazi nagy teszt szerintem most vasárnap jön. Ha legyőzzük Riverst, aki 6-1-es örök mérleggel rendelkezik a Jags ellen, és azt csinált az utóbbi években velünk, amit akart, akkor már én is azt mondom, hogy lehetnek merész álmaink januárral kapcsolatban.
De a sorsolást látva már én is ott tartok, mint a Varjú utolsó mondata. Ha ez a csapat,.ezzel a sorsolással nem tud playoffba kerül, az innentől (hacsak dől ki meccsenként a szezonra 2-3 kulcsember) csalódás.
iktriad
De nézd logikusan:
Miért ne tudna?!
Nem tudsz rá legitim érvet.
Valamint tudod mennyi a relevanciája a Chargers elleni meccsünkön annak, hogy az eddigi meccseinken mi volt az eredmény?
Tippeld meg, megmondom eltaláltad e.
És különben is:

 kephost.com/images/2017/11/06/jags3.png

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem elértünk arra a pontra, amit a cím sugall.*
 www.bigcatcountry.com/2017/11/6/16612870/jacksonville-jaguars-are-officially-good-again
*Bár az igazi nagy teszt szerintem most vasárnap jön. Ha legyőzzük Riverst, aki 6-1-es örök mérleggel rendelkezik a Jags ellen, és azt csinált az utóbbi években velünk, amit akart, akkor már én is azt mondom, hogy lehetnek merész álmaink januárral kapcsolatban.
De a sorsolást látva már én is ott tartok, mint a Varjú utolsó mondata. Ha ez a csapat,.ezzel a sorsolással nem tud playoffba kerül, az innentől (hacsak dől ki meccsenként a szezonra 2-3 kulcsember) csalódás.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey szépen elindult a Cortland Finnegan úton. sajnálom ezt 😕
braxa88
Nem feltétlenül. Alshon Jeffreyvel pl tavaly agyon dicsérték egymást a meccs után. Idén Antonio Brownt méltatta többször is, mióta játszottunk a Steelersel. Tény, hogy trash talkban is a csapat egyik, ha nem a legjobbja. Azt mondjuk remélem , hogy nem olyan eszközökkel próbálta Greent provokálni, mint amit A. J. mondott, mert az tényleg tahóság.
Remélem, hogy Marrone vagy TC elbeszélget vele a héten. És remélem nem tiltják el se őt, se Greent.

A Florida Times-Union sportrovatának mai címoldala.


Marrone lett a hét HC-je Peter Kingnél a Fournette döntés és a W miatt,
COACH OF THE WEEK

Doug Marrone, head coach, Jacksonville. His decision to deactivate the best player on his team with the division lead on the line was a bold one. Marrone sat running back Leonard Fournette knowing—presumably—that he had a slew of players in his locker room wondering: Are you going to let this guy get away with three or four violations that none of the rest of us are guilty of? Marrone banished Fournette … and the team responded: 40 Fournette-less carries, 149 yards, a 40:14 time of possession in a 23-7 win over Cincinnati.
Calais nála az egyedüli védő az MVP jelöltek listáján (11.)

Méltatta Keelan Cole elkapását
j. Catch of the Day: Jacksonville wideout Keelan Cole, with a twisting, one-handed, awkward catch plucked out of the sky on a pass by Blake Bortles. You know Cole. Free-agent from Kentucky Wesleyan. Sure.
Illetve írt arról milyen gyorsan kiszivárgott, hogy Fournette miért lett eltiltva, annak ewllenére, hogy Marrone azt mondta, nem közöl az okokról infókat.
 www.si.com/nfl/2017/11/06/jared-goff-los-angeles-rams-sean-mcvay-first-place-week-9-mmqb
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ramsey szépen elindult a Cortland Finnegan úton. sajnálom ezt 😕
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
minek kéne ahhoz történnie, hogy megértsd, elhidd, felfogd, hogy a fociban nem 1-1 játékosok döntenekSobri Jóska
Attól még tény hogy azóta szárnyal a csapat amióta Myles Jack kezdő.
Előtte meg évekig vergődtek, ekkora véletlenek nincsenek, te sem gondolod komolyan. . .
eaglesmcnabb
Ha már itt tartunk Todd mester sincs már nálunk oszt nézd meg egész jól alakulunk. Ekkora véletlenek nincsnek.... 😉 😛
dande
a köztes években sem volt, és mégsem ment a csapatnak, sőt... szóval erre már nem illik a képlet!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
minek kéne ahhoz történnie, hogy megértsd, elhidd, felfogd, hogy a fociban nem 1-1 játékosok döntenekSobri Jóska
Attól még tény hogy azóta szárnyal a csapat amióta Myles Jack kezdő.
Előtte meg évekig vergődtek, ekkora véletlenek nincsenek, te sem gondolod komolyan. . .
eaglesmcnabb
Ha már itt tartunk Todd mester sincs már nálunk oszt nézd meg egész jól alakulunk. Ekkora véletlenek nincsnek.... 😉 😛
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
minek kéne ahhoz történnie, hogy megértsd, elhidd, felfogd, hogy a fociban nem 1-1 játékosok döntenekSobri Jóska
Attól még tény hogy azóta szárnyal a csapat amióta Myles Jack kezdő.
Előtte meg évekig vergődtek, ekkora véletlenek nincsenek, te sem gondolod komolyan. . .

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Kaye 10 észrevétele a tegnapi meccsről.
 www.firstcoastnews.com/sports/nfl/jacksonville-jaguars/jaguars-vs-bengals-10-observations-backup-rbs-make-up-for-fournette-loss-bortles-plays-very-well/489241079