NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez megvan? Nem gondolnam hogy ez egy valos dolog, de erdekessegnek jo.

 index.hu/sport/amerikaifutball/2015/07/10/nfl-be_koltozik-e_a_jaguars_ha_megveszi_a_tottenhamet_khan/Delonso_
Oltári nagy kamu, minden forrás baromságnak minősítette, Shao Khannal az élen.
 www.bigcatcountry.com/2015/7/10/8927957/the-jaguars-are-not-moving-to-white-hart-lane
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez megvan? Nem gondolnam hogy ez egy valos dolog, de erdekessegnek jo.

 index.hu/sport/amerikaifutball/2015/07/10/nfl-be_koltozik-e_a_jaguars_ha_megveszi_a_tottenhamet_khan/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Walterfasz kollégája, Charlie szerint az AJ Cann pick alternatívája Jaelen Strong volt:
 walterfootball.com/nfldraftrumormill.phpphylos
Milyen szép lett volna ha GM Gameben(ahol ő volt az 1. körös pickkem...) és IRL is ide kerül. 😀 Mondjuk remélem Greene jobban beválik majd nekünk, mint Strong a Texansnál.
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Walterfasz kollégája, Charlie szerint az AJ Cann pick alternatívája Jaelen Strong volt:
 walterfootball.com/nfldraftrumormill.php

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a Yahoo részletes szezonelőzetese rólunk:
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/shutdown-countdown--jaguars-to-find-out-what-they-have-with-blake-bortles-222938399.html
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hurns rajongók figyelem! Ma kedvencetek volt a Jaguars Live vendége:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguarscom-LIVE-Allen-Hurns/47b0f119-783d-490a-8749-c97fcebf313a

Egyelőre nem tudni, lesz-e hatása ránk a ma bejelentett 10 éves szerződésnek az NFL és a Tottenham között (a Spurs új stadionja 10 évig évi 2 NFL meccsnek ad majd otthont).
Khan ma kiadott egy közleményt az ügyben:
“The NFL’s commitment to the UK is absolute and the Jacksonville Jaguars are extremely proud to be a part of it. We’ve seen incredible growth in the Jaguars’ international following that can traced specifically to our agreement to play a home game at Wembley Stadium through 2016. We’ve been thrilled with our experience and association with everyone at Wembley Stadium and continue to work closely with the team there as we prepare for our game this October and again next fall [2016].”
Egyesek szerint lehet, hogy hamarosan bejelentjük, hogy a 4 éves londoni szerződést meghosszabbítjuk majd, de Halloren egyelőre semmi konkrétumról nem hallott.

Jövőre biztos, hogy a 7., 8. és 9. héten nem tudja a Jaguars igénybe venni az Everbank Fieldet a Cocktail Party (Florida - Georgia) és a Navy - Notre Dame meccsek miatt. Valószínűleg majd ekkor lesz a 2016os londoni túránk és a bye week plusz egy másik idegenbeli meccs.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy eléggé lehangoló stat Hallorentől a közelmúltunkról. Az elmúlt 63 meccsen összesen négyszer(4NÉGY4!!!4!!444) volt a Jaguars a favorit a saját meccsén Vegasnál.
2011ben a 2-14el végző Manning nélküli Colts ellen kétszer
2012ben a Benglas ellen otthon a 4. héten (WTF?)
És tavaly a TNFen a Titans ellen.

Az öröm az ürömben, hogy 3-1re hoztuk ezeket a meccseket... 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak a TC nyilt edzésnapjainak időpontjai: Július 31.-án lesz az első edzés, a scrimmagere augusztus 8.-án kerül sor. Ahogy tavaly, idén is ellátogat a csapat a helyi Mandarin High Schoolba augusztus 3.-án. A rookiek és a QBk július 27én jelentkeznek majd be, a többiek 30.-án.
OPEN PRACTICE TIMES

July 31: 9:55 a.m. (season ticket holders only).
Aug. 1: 9:55 a.m.
Aug. 2: 9:55 a.m.
Aug. 3: 6 p.m. at Mandarin High School, Jacksonville.
Aug. 5: 9:55 a.m. (first day of full pads.
Aug. 6: 9:55 a.m.
Aug. 7: 9:55 a.m.
Aug. 8: Scrimmage 6:15 p.m. at stadium.
Aug. 10: 9:55 a.m.
Aug. 11: 9:55 a.m.
Aug. 12: 9:55 a.m.

És TC előzetes - Brian Sexton ezúttal a cornerbackeket vette nagyító alá:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Camp-Battles-Cornerback/52454ff8-6fcf-4aa9-afb3-e03b2e237013
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam sem biztos, hogy a Titans előtt lenne a Jax, hanem hogy kb az lehet a cél, hogy a Tennessee-vel szembeni előnyét megőrizze a csapat

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez érdekes, mert én egy megerősödött offseasonnal együtt is simán a csoport 4. helyére raknám a Jaxet. Tudjuk, hogy egy jó QB mit adhat hozzá egy csapathoz, ilyenformán Mariotával én még a Titanset sem mondom rosszabbnak a Jaxnél, sőt. Nyilván az lesz a nagy kérdés, hogy mindeközben Bortles mekkora fejlődést mutat fel.

De jelenleg nálam Mariota a Titans felé billenti a mérleget.Stez
Névre persze, hogy nagy erősítésnek tűnik Mariota, de én nem vagyok biztos abban, hogy nem fog idén még szenvedni Wisenhunt rendszerében. Ne felejtsük el, hogy ő egy (remek) system QB volt az Oregonban. Benne van a pakliban persze, hogy vele hatalmasat javul a Titans, de az is, hogy úgy fog szenvedni idén, mint Bortles tavaly.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Értem én, hogy szívesebben látnád előrébb a csapatot, meg hogy amúgy egy vicc volt a csoport az elmúlt négy évben, de miben látod annak nyitját, hogy ez be is következik majd?

A Titans szerintem a fiatal playmakerekkel, akiket most draftolt, és a megerősített futójátékkal lehet, hogy máris elég szépen előre lép.

A Houston tavaly irányító nélkül is majdnem PO-ba jutott, az a védelem, ha Clowney is tud játszani legalább valamennyit, azért eléggé állat lehet idén is, aztán lehet, hogy most már a támadók részéről is lesz valami.

A Coltsnak meg ezekkel az igazolásokkal csak az SB lehet a cél, de reálisan nézve simán hozzák is a csoportot Luckék.

Szóval, szerintem hiába a nagyszerű draft, meg a láthatóan jó irány, a két fogható csapat is hasonlóan jól draftolt, úgyhogy nem biztos, hogy lesz bármiféle előrelépés. Már a csoport harmadik helyéhez képest, mert nálam ez elég sima Colts, Texans 1-2. (fordítva jobb lenne 😀), ez a kettő még PO-ba is mehet, innentől a max a Titans megelőzése, és egy 6-8 W.

De persze simán lehet, hogy a teljesen kicserélt támadósor idén, vagy 2016-ban dobbant egy jó nagyot, és utána meccsenként 25-30 pontot szereztek, és a védelem is szépen teljesít majd. De egyelőre szerintem teljesen reális, hogy nem rakják a 3. helynél előrébb a csapatot 😊Wyatt
Ez érdekes, mert én egy megerősödött offseasonnal együtt is simán a csoport 4. helyére raknám a Jaxet. Tudjuk, hogy egy jó QB mit adhat hozzá egy csapathoz, ilyenformán Mariotával én még a Titanset sem mondom rosszabbnak a Jaxnél, sőt. Nyilván az lesz a nagy kérdés, hogy mindeközben Bortles mekkora fejlődést mutat fel.

De jelenleg nálam Mariota a Titans felé billenti a mérleget.

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Ezt nektek speciálba küldöm.


| Én a Titansel voltam, mint futó, semmi csalás nincs benne. |
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Értem én, hogy szívesebben látnád előrébb a csapatot, meg hogy amúgy egy vicc volt a csoport az elmúlt négy évben, de miben látod annak nyitját, hogy ez be is következik majd?

A Titans szerintem a fiatal playmakerekkel, akiket most draftolt, és a megerősített futójátékkal lehet, hogy máris elég szépen előre lép.

A Houston tavaly irányító nélkül is majdnem PO-ba jutott, az a védelem, ha Clowney is tud játszani legalább valamennyit, azért eléggé állat lehet idén is, aztán lehet, hogy most már a támadók részéről is lesz valami.

A Coltsnak meg ezekkel az igazolásokkal csak az SB lehet a cél, de reálisan nézve simán hozzák is a csoportot Luckék.

Szóval, szerintem hiába a nagyszerű draft, meg a láthatóan jó irány, a két fogható csapat is hasonlóan jól draftolt, úgyhogy nem biztos, hogy lesz bármiféle előrelépés. Már a csoport harmadik helyéhez képest, mert nálam ez elég sima Colts, Texans 1-2. (fordítva jobb lenne 😀), ez a kettő még PO-ba is mehet, innentől a max a Titans megelőzése, és egy 6-8 W.

De persze simán lehet, hogy a teljesen kicserélt támadósor idén, vagy 2016-ban dobbant egy jó nagyot, és utána meccsenként 25-30 pontot szereztek, és a védelem is szépen teljesít majd. De egyelőre szerintem teljesen reális, hogy nem rakják a 3. helynél előrébb a csapatot 😊Wyatt
Nem kell engem ebben győzködnöd, szerintem is megint a 3. hely a realitás nekünk (de jó lesz majd hónapokig viselni a télen a "Back-to-Back-To-Back" AFC South Champions - Third Place" siget. 😀), szóval én is oda várom a csapatot, remélhetőleg 6-8 Wvel, ahogy írtad. Az idei elvárás a csapat és Bradley felé is körülbelül ez lehet Khan részéről.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Értem én, hogy szívesebben látnád előrébb a csapatot, meg hogy amúgy egy vicc volt a csoport az elmúlt négy évben, de miben látod annak nyitját, hogy ez be is következik majd?

A Titans szerintem a fiatal playmakerekkel, akiket most draftolt, és a megerősített futójátékkal lehet, hogy máris elég szépen előre lép.

A Houston tavaly irányító nélkül is majdnem PO-ba jutott, az a védelem, ha Clowney is tud játszani legalább valamennyit, azért eléggé állat lehet idén is, aztán lehet, hogy most már a támadók részéről is lesz valami.

A Coltsnak meg ezekkel az igazolásokkal csak az SB lehet a cél, de reálisan nézve simán hozzák is a csoportot Luckék.

Szóval, szerintem hiába a nagyszerű draft, meg a láthatóan jó irány, a két fogható csapat is hasonlóan jól draftolt, úgyhogy nem biztos, hogy lesz bármiféle előrelépés. Már a csoport harmadik helyéhez képest, mert nálam ez elég sima Colts, Texans 1-2. (fordítva jobb lenne 😀), ez a kettő még PO-ba is mehet, innentől a max a Titans megelőzése, és egy 6-8 W.

De persze simán lehet, hogy a teljesen kicserélt támadósor idén, vagy 2016-ban dobbant egy jó nagyot, és utána meccsenként 25-30 pontot szereztek, és a védelem is szépen teljesít majd. De egyelőre szerintem teljesen reális, hogy nem rakják a 3. helynél előrébb a csapatot 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hétfő esti mix:

Az MMQB QB power rankingjében Bortles 25. lett, DE
25. Blake Bortles, Jaguars
Much better athlete than we realize. Very possible he jumps 10 or more spots on this list in 2016.
 mmqb.si.com/2015/07/03/nfl-quarterback-rankings/

Rotoworld (fantasy) előzetes az offensünkről.
 www.rotoworld.com/articles/nfl/55051/59/jaguars-fantasy-preview

Meglepő módon Walterfasz is egész normális szezonelőzetest írt rólunk, több helyen dicsérve minket, kevés tárgyi tévedéssel(és jósolt nekünk egy 6-10et, ami tőle elég nagy szó).

Lageman elkezdte a laikusok felkészítését a training campre:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Learning-with-Lageman-Defensive-Line/b47de6d1-750a-4a7e-a97e-4a4f1c0ab640

És a BCCn már elkezdték a 2016os draftra való felkészítés(!). Hank Joness 3 LBt scoutolt, hogy mennyire lennének jók a Jaguarsba jövőre:
 www.bigcatcountry.com/2015/7/5/8859603/2016-linebacker-preview
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy "kis" vasárnapi mix

Olson nem kevés házi feladatot adott Bortlesnek a dead zone idejére. Összességében elégedett mind vele, mind az offense többi tagjával.
Olson presented his whole system to the players during the nearly two-month program.

“Actually, it’s gone a little bit better than I hoped,” Olson said after minicamp wrapped up. “It’s a really intelligent football team from position to position and that’s made the transition much smoother for them and me.”

Olson said the transition to working with quarterback Blake Bortles was also without any bumps.

“His reputation coming out of college was that he was a mentally and physically tough player and I enjoy the type of player with that attitude,” Olson said. “He’s no-nonsense. He’s very mature about how he does his work. That’s a good quality to have.”

Before the six-week vacation started, Olson gave Bortles what he called a “checklist.”

“A lot of it is him homing in on the protections,” Olson said. “When he gets back here, we want him to be completely clear on what he’s doing at the line of scrimmage in terms of that.”

Olson also prepared several video packages that Bortles can watch inside and away from the stadium.

“He has a number of concept tapes showing him the different route structures and progressions and they include examples of players running the plays,” Olson said.


Linder szerint nincs nagy változás a blokkolási sémában/filozófiában nálunk, bár Marrone egy-két apróbb dolgot változtatott az O-fal tagjai számára.
Same, but different

One of the talking points around the Jaguars was how their run game was going to meld some of the old system (zone scheme, which calls for the lineman to be more athletic and block a certain zone) with the new system (gap — or man — scheme, which calls for the linemen to be more physical because the assignment is a specific defender).

I asked right guard Brandon Linder about the differences in Olson’s playbook.

“It’s the same kind of movements; it’s the same stuff we’ve been doing,” Linder said. “I’m still blocking the same way.”

I asked Linder to elaborate and he did. On a run play, his assignment might be the same as last year, but offensive line coach Doug Marrone is instructing him to use a different technique to get the job done.

“Doug is big on the little things, like striking with your hands and getting your feet into position to succeed,” Linder said.
Kijött már pár szezonelőzetes különböző kiadványoktól. Íme 4 vélemény rólunk:

Athlon’s: A Jaguars 3. AFC Southban és 15. az AFC power rankingjében.

Pro Football Weekly: A Jaguars 3. az AFC Southban (5-11) és 29. a power rankingsben

Sporting News: A Jaguars (nem fogjátok kitalálni) 3. az AFC Southban és 26. a power rankingsben

USA Today Sports: A Jaguars a (meglepetés) 3. AFC Southban (7-9el) és 22. a power rankingsben.

Látom konszenzus van kialakulóbban, hogy hol végzünk a csoportban (már megint...). Mondjuk a 4 jóslatból csak a USA Todayes lenne jó Bradleynek, hogy jövőre is HC legyen nálunk... Egyébként az a 7-9et elfogadnám látatlanban.

Ó és jött Sen'Derrick Markstól két teaser tweet a héten, videókkal megspékelve:
1.  twitter.com/senmarks/status/616296432333647872
2.  twitter.com/senmarks/status/616296699976372224
Mind a kettő egy dátummal van ellátva - #9.13.15 - a Carolina elleni szezonnyitó időpontja. Szerintem Sen'Derrick nem PUPn akarja elkezdeni a szezont....
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 3 másik AFC Southos ESPN blogger (Tania Ganguli, a Jax ex-beat writere az FTUnál, aki most a Houstonnál végez hasonló munkát, az általam nagyon tiszetelt Paul Kuharsky és Mike Wells, aki a Coltsról tudósít) alapvetően egyetért abban, hogy Caldwell és Bradley sokat javított a csapat erősségén, igaz Kuharsky szerint ideje lenne ennek a győzelmek számában is megmutatkoznia(egyetértünk).
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/13389/afc-south-qa-have-jaguars-improved-since-the-arrival-of-gm-david-caldwell
Azt Kuharsky is elismeri, hogy a késői Del Rio évek (helló Raiders!) és a Mularkey év idején morálisan nem volt éppen a topon a csapat, míg mostanában a játékosok többször is bizonyították, hogy még decemberben is odateszik magukat Bradleyért, amikor már semmi, de semmi tét nincs.

BCC-s Q&A-ből ennél a résznél azért néztem egy nagyot!

"Thomas from Fleming Island, FL

Q: David Caldwell looks back at his draft classes and his biggest regret is...?

A: If you asked me this before the Dante Fowler injury, I would say picking him over Vic Beasley. So, yeah, the answer there is still the same."

 www.bigcatcountry.com/2015/7/2/8881127/thursday-q-a-dave-caldwells-biggest-regret-in-the-nfl-draftHúsrágó
Sokan nagyon odavoltak Beasleyért, köztük én is, és sokan nem voltak elájulva a draft előtt Fowlertől (köztük én se). Mondjuk a hozzáállása a sérülés után és a lelkesedése, hogy a Jagsben játszhat sokak szemében pozitívan árnyalt azért a képen(köztük nálam).
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
BCC-s Q&A-ből ennél a résznél azért néztem egy nagyot!

"Thomas from Fleming Island, FL

Q: David Caldwell looks back at his draft classes and his biggest regret is...?

A: If you asked me this before the Dante Fowler injury, I would say picking him over Vic Beasley. So, yeah, the answer there is still the same."

 www.bigcatcountry.com/2015/7/2/8881127/thursday-q-a-dave-caldwells-biggest-regret-in-the-nfl-draft
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha valaki még gondolkodik, hogy kimenjen-e az idei londoni meccsünkre, annak mondom, hogy az Ohio State marching bandje is fellép. iktriad
Aztamindenit. Sose gondoltam volna, hogy egy marching bandet egy percnél tovább tudok nézni, de ezt háromszor egymás után megnéztem. Bravúros.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
David Garrard idén sokkal jobb szezont vár Bortlestől a tavalyihoz képest. Íme az indokai:
 www.firstcoastnews.com/story/sports/2015/06/30/jacksonville-jaguars-david-garrard-blake-bortles-allen-robinson-improvement/29492591/

A USA Todays Tom Pelliserro beszélgetett Caldwellel Bortlestől, és Caldwell szerint Blaket a szezon második felében számos sérülés hátráltatta,
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/jaguars/2015/07/02/blake-bortles-jacksonville-sore-shoulder-throwing-arm-dave-caldwell-gus-bradley/29587683/
Caldwell szerint ha jobb védelmet tud kapni, és egészségesebb marad a szezn második felére az nagyban javíthatja a Jags esélyeit egy jó szezonra.

És Húsrágó nagy kedvence LaRoy 'nincs szükségem sisakra' Reynolds beszélt a special team fontosságáról önmaga számára és az új, fiatal LBkről.
 www.firstcoastnews.com/story/sports/2015/07/01/jacksonville-jaguars-laroy-reynolds-linebacker-special-team-inspiration/29577111/iktriad
Poz szerepét ő is kiemeli, ahogy már tették páran. Nagy hasznára válik a csapatnak azzal (is), hogy helyes-profi mentalitású életvitelből példát mutat az erre fogékonyaknak. Így tovább! És persze hajrá LaRoy! Már csak pár győzelem és JB14 hiányzik a teljes lelki békémhez, bár inkább ne rondítson bele a fiatalok fejlődésébe...😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha valaki még gondolkodik, hogy kimenjen-e az idei londoni meccsünkre, annak mondom, hogy az Ohio State marching bandje is fellép.
Great to see that @TBDBITL will be performing at the Jaguars-Bills game at Wembley Stadium. Should be stunning to watch them in the UK !(Neil Reynolds, Sky Sports)
Egy kis ízelítő arra, hogy mire lehet számítani.

Remélem ez majd feldobja Michael Bennettet, ha netán pályára kerül. 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
David Garrard idén sokkal jobb szezont vár Bortlestől a tavalyihoz képest. Íme az indokai:
 www.firstcoastnews.com/story/sports/2015/06/30/jacksonville-jaguars-david-garrard-blake-bortles-allen-robinson-improvement/29492591/

A USA Todays Tom Pelliserro beszélgetett Caldwellel Bortlestől, és Caldwell szerint Blaket a szezon második felében számos sérülés hátráltatta,
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/jaguars/2015/07/02/blake-bortles-jacksonville-sore-shoulder-throwing-arm-dave-caldwell-gus-bradley/29587683/
Caldwell szerint ha jobb védelmet tud kapni, és egészségesebb marad a szezn második felére az nagyban javíthatja a Jags esélyeit egy jó szezonra.

És Húsrágó nagy kedvence LaRoy 'nincs szükségem sisakra' Reynolds beszélt a special team fontosságáról önmaga számára és az új, fiatal LBkről.
 www.firstcoastnews.com/story/sports/2015/07/01/jacksonville-jaguars-laroy-reynolds-linebacker-special-team-inspiration/29577111/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyszerű írás Cole Hartleytól, amely Bortles rolloutjait és mobilitását elemzi.
 www.bigcatcountry.com/2015/7/1/8872843/rolling-out-blake-bortles
Remélem Olson jobban kihasználja majd Blake mozgékonyságát, mint mondjuk Fisch tette.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 401 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brian Sexton a safety posztot elemzi:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Camp-Battles-Safety/8e526633-6882-411b-8fe2-a7a7717b8bee

És csak Sixo kedvéért bemutatkozik A. J. Cann
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Rookie-101--AJ-Cann/a679faf3-aab5-47de-9bfc-0096eb395167
A Spurrieres sztori jó. 😀

A keretszűkéseknél néhány jobb csapattól leeshet esetleg a mélységet jelentő LB(k).Húsrágó
csak nem a Seahawks-ra gondolsz?

btw: én pl. az AFC északi oldaláról várok ilyen embereket.phylos
a Dallasban is rengeteg LB van.rva
Remélem tőletek, vagy valahonnan sikerül majd halászni 1 fiatal minőségi csere LBt.
több mint 9 éve
rva 4 096 — Me for President!
A keretszűkéseknél néhány jobb csapattól leeshet esetleg a mélységet jelentő LB(k).Húsrágó
csak nem a Seahawks-ra gondolsz?

btw: én pl. az AFC északi oldaláról várok ilyen embereket.phylos
a Dallasban is rengeteg LB van.