Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 858 — Chalk Dawk fan
Egy RT draft ráférne erre a csapatra, Pasztor sem életbiztosítás. Scherff tudomásom szerint nem játszott a jobb oldalon soha, de akár őt el lehetne hozni, mondjuk Joeckel RT-be mozgatásával ő dominálna LT-ben. Hátha Joeckel is javulna a jobb oldalon, nem tudom...mustaine
Joeckel elsősorban LT, szóval itt meg is bukik az ötlet. RT szerintem lesz hozva, de nem hiszem, hogy túl magas pickkel vagy FAben túl drágán hoznánk egyet.iktriad
Pedig rengeteget dobna a csapaton. Még egy WR kell Shorts helyett, talán egy RB, meg persze TE, és minden adott lenne Bortlesnek, hogy jó szezont fusson.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy RT draft ráférne erre a csapatra, Pasztor sem életbiztosítás. Scherff tudomásom szerint nem játszott a jobb oldalon soha, de akár őt el lehetne hozni, mondjuk Joeckel RT-be mozgatásával ő dominálna LT-ben. Hátha Joeckel is javulna a jobb oldalon, nem tudom...mustaine
Joeckel elsősorban LT, szóval itt meg is bukik az ötlet. RT szerintem lesz hozva, de nem hiszem, hogy túl magas pickkel vagy FAben túl drágán hoznánk egyet.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 858 — Chalk Dawk fan
Egy RT draft ráférne erre a csapatra, Pasztor sem életbiztosítás. Scherff tudomásom szerint nem játszott a jobb oldalon soha, de akár őt el lehetne hozni, mondjuk Joeckel RT-be mozgatásával ő dominálna LT-ben. Hátha Joeckel is javulna a jobb oldalon, nem tudom...

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
13 pontos underdogok vagyunk vasárnapra a Ravens ellen. Kevés.iktriad
vagy éreznek valamit 😉

Kicsit örülök, hogy erről meccsről lemaradtam. JJ Watt - Marks párharcban Marks hozta a spreadet, ahogy meg lehet ítélni 😊Húsrágó
A statok nem mutatják meg igazán, mennyire dominált tegnap Watt. Sam Youngot megette reggelire, aztán még megitta a kávéját és utána még így is odaért általában Bortlesre.
És ebből még lesz idén még egy 60 perces kiadás - idegenben....
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
13 pontos underdogok vagyunk vasárnapra a Ravens ellen Kevés.iktriad
vagy éreznek valamit 😉

Kicsit örülök, hogy erről meccsről lemaradtam. JJ Watt - Marks párharcban Marks hozta a spreadet, ahogy meg lehet ítélni 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scobee tegnap megszerezte 1000. pontját is, ezzel ő az első ilyen jaguár játékos. Jelenleg ő a 11. aktív játékos az NFLben, aki átlépte ezt a határt.

Továbbra is 3. vagyunk sackekben 39el.

13 pontos underdogok vagyunk vasárnapra a Ravens ellen Kevés.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(és még a Derrick Harvey draftot is alulmúlja, pedig az már teljesítmény, figyelembe véve, hogy a fél akkori draftunkat eltradeltük érte...)! Köszi Gene még egyszer...iktriad
half-off
az a 2008-as DE class minden pénzt megér, az első 4 pick már nincs a ligában 😀😀😀 Gholston, Harvey, Lawrence Jackson és Merling. Calais Campbell meg rendszeridegen lett volna, pech. Még Cliff Avril a 3. körben lett volna leginkább használható, ezt meg senki nem tudta előre.Höri
Emlékszem a Big Cat Countryn a draft napján anno azt jósolták, hogy maradunk a helyünkön, és visszük Kentwan Balmert, mert minden jel szerintük akkor erre mutatott. Na vele is kint lettünk volna a vízből... Azt meg még Vic Ketchmantől tudom, hogy Gene Smith meg Terry McDonough és a scoutok meg odáig voltak Jeff Otahért. Egyik "jobb" forgatókönyv, mint a másik. 😀😀

A 2008as 3. kört meg ne emlegesd. Volt eredetileg három db 3. körös pickünk is. Aztán a 2 trade miatt (mert ugye Grovesért is feltradetünk, mert why the fuck not) a 2. kör után legközelebb az 5. körben választottunk...iktriad
az volt ám a biznisz.Amadeus91
Most se értem hogy tudtuk nektek elpasszolni egy 5. körösért. 😀😀 Grat a mai Whez amúgy.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 283
(és még a Derrick Harvey draftot is alulmúlja, pedig az már teljesítmény, figyelembe véve, hogy a fél akkori draftunkat eltradeltük érte...)! Köszi Gene még egyszer...iktriad
half-off
az a 2008-as DE class minden pénzt megér, az első 4 pick már nincs a ligában 😀😀😀 Gholston, Harvey, Lawrence Jackson és Merling. Calais Campbell meg rendszeridegen lett volna, pech. Még Cliff Avril a 3. körben lett volna leginkább használható, ezt meg senki nem tudta előre.Höri
Emlékszem a Big Cat Countryn a draft napján anno azt jósolták, hogy maradunk a helyünkön, és visszük Kentwan Balmert, mert minden jel szerintük akkor erre mutatott. Na vele is kint lettünk volna a vízből... Azt meg még Vic Ketchmantől tudom, hogy Gene Smith meg Terry McDonough és a scoutok meg odáig voltak Jeff Otahért. Egyik "jobb" forgatókönyv, mint a másik. 😀😀

A 2008as 3. kört meg ne emlegesd. Volt eredetileg három db 3. körös pickünk is. Aztán a 2 trade miatt (mert ugye Grovesért is feltradetünk, mert why the fuck not) a 2. kör után legközelebb az 5. körben választottunk...iktriad
az volt ám a biznisz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az asszony győzköd, hogy menjünk jövőre Londonba, én meg próbálom arra terelni, hogy inkább gyűjtsünk egy újabb amerikai tripre... na ennyit erről.Maka
Miért, a Bills ellen talán lesz végre reális sanszunk egy szoros meccsre. 😀😀
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Ha egyszer újra releváns csapatunk (értsd, nyer legalább 5-6 meccset) lesz, akkor visszatérek majd a topicba, addig csendben gyászolva követem az eredményeket és híreket.

Most például azt olvastam valahol, hogy minden jel arra mutat, hogy jövőre Blackmon kerettag lehet, ennek nem tudom mennyire örülünk, bár amit Shorts ma is mutatott (10 target, 2 elkapás, 3 yard), annál bebaszva is jobbat lehet hozni. Na nem mintha az elkapókkal lenne a legnagyobb baj...

Az asszony győzköd, hogy menjünk jövőre Londonba, én meg próbálom arra terelni, hogy inkább gyűjtsünk egy újabb amerikai tripre... na ennyit erről.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig olyan jól néztek ki a dolgok a félidőben...

Kb a Giants meccset láttuk, csak fordított félidőkkel.

Pozitívumok:
Marks már 8.5 sacknél jár.
Hurnsnek megvan a rookie franchise TD elkapás rekord (eddig Füves Alkesszel és Reggie 'Don't tease me bro' Williamsszel együtt volt neki 5 db hatpontosa)
Lee egyre jobb, ahogy Telvin is.

Viszont a pass protection borzalom, a run Dnk szintén(Poz ma nagyon hiányzott). Bortles újra egyedül vezeti a pick listát. 😕

Ebből 3-13 lesz. A Titanst csak megverjük a TNFen, nekik úgyis szívni kell Mariotáért.

A legnagyobb baj az, hogy a 17. héten még a mostaninál is nagyobb verést fogunk kapni.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rohan az idő. a Jaguars idén utoljára játszik vasárnap otthon.

Nincs meglepetés az inaktívaink között. Szegény Storm be fog rozsdásodni. 😕
DE Andre Branch LB Khariri Fortt LB A. J. Edds OG Tyler Shatley RB Storm Johnson CB Jeremy Harris WR Tommy Streeter
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Otah jó játékos volt, csak hamar kisérült a ligából, az is pech. Igaz RT-only játékosért nem feltétlen adsz első kört csak ha Andre Smith a neve.Höri
Vagy ha egy Gene Smith kaliberű GM draftol...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Otah jó játékos volt, csak hamar kisérült a ligából, az is pech. Igaz RT-only játékosért nem feltétlen adsz első kört csak ha Andre Smith a neve.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(és még a Derrick Harvey draftot is alulmúlja, pedig az már teljesítmény, figyelembe véve, hogy a fél akkori draftunkat eltradeltük érte...)! Köszi Gene még egyszer...iktriad
half-off
az a 2008-as DE class minden pénzt megér, az első 4 pick már nincs a ligában 😀😀😀 Gholston, Harvey, Lawrence Jackson és Merling. Calais Campbell meg rendszeridegen lett volna, pech. Még Cliff Avril a 3. körben lett volna leginkább használható, ezt meg senki nem tudta előre.Höri
Emlékszem a Big Cat Countryn a draft napján anno azt jósolták, hogy maradunk a helyünkön, és visszük Kentwan Balmert, mert minden jel szerintük akkor erre mutatott. Na vele is kint lettünk volna a vízből... Azt meg még Vic Ketchmantől tudom, hogy Gene Smith meg Terry McDonough és a scoutok meg odáig voltak Jeff Otahért. Egyik "jobb" forgatókönyv, mint a másik. 😀😀

A 2008as 3. kört meg ne emlegesd. Volt eredetileg három db 3. körös pickünk is. Aztán a 2 trade miatt (mert ugye Grovesért is feltradetünk, mert why the fuck not) a 2. kör után legközelebb az 5. körben választottunk...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(és még a Derrick Harvey draftot is alulmúlja, pedig az már teljesítmény, figyelembe véve, hogy a fél akkori draftunkat eltradeltük érte...)! Köszi Gene még egyszer...iktriad
half-off
az a 2008-as DE class minden pénzt megér, az első 4 pick már nincs a ligában 😀😀😀 Gholston, Harvey, Lawrence Jackson és Merling. Calais Campbell meg rendszeridegen lett volna, pech. Még Cliff Avril a 3. körben lett volna leginkább használható, ezt meg senki nem tudta előre.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, a tegnapi kerekaszal beszélgetés egyik témája az volt, hogy melyik lépés sújtja jobban a Jagst - a Gabbert draft vagy hogy így JJ Watt a Texanshoz került?
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-of-the-Round-Table/2af6a4d8-7a16-4aab-a88f-31be48c7fd16
Szerintem a kettő együtt kitesz egy EPIC FAIL + JESUS FACEPALM kombinációt(és még a Derrick Harvey draftot is alulmúlja, pedig az már teljesítmény, figyelembe véve, hogy a fél akkori draftunkat eltradeltük érte...)! Köszi Gene még egyszer...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marks, Branch és Fortt ma se edzett, de Halloren szerint Sen'Derrick játszani fog vasárnap. Branch biztosan nem játszik.

Végső injury report:
Branch, Fortt - Out
Streeter, Reynolds - kérdéses
Marks - valószínű

Brian Sexton pedig a practice squados FBnkkel, Eric Kettiani hadnaggyal ült le beszélgetni:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/A_Few_Good_Minutes_Eric_Kettani/ad243027-fac4-4c26-a4ce-e345f19f74c3
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
most ezen kiakadni olyan, mintha egész életedben a megélhetési 47.000 ft-ért gürizel, aztán megnyered a lottót és megengedsz magadnak olyan dolgokat amikről azelőtt csak fantáziáltál. pl. egy jó vacsit egy puccos helyen. sztem nincs ezzel semmi baj... 😊peach
Csak ha megnyered a lottót, az már biztos. Lostont meg bármikor kirakhatják(ahogy írtam UDFA rookie, aki elsősorban ST játékos, szóval beáldozható)...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 380 — a new hope (again)
most ezen kiakadni olyan, mintha egész életedben a megélhetési 47.000 ft-ért gürizel, aztán megnyered a lottót és megengedsz magadnak olyan dolgokat amikről azelőtt csak fantáziáltál. pl. egy jó vacsit egy puccos helyen. sztem nincs ezzel semmi baj... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 826 — SuperLOL
Most miért csodálkoztok? Nem megéri egy kis spenót és sajtoskrumlpi ezt a rongyos kis összeget? Adtak hozzá jégkrémet is!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Na ezért csődöl be egy csomó profi sportoló a karrierje alatt/után - Az UDFA rookie(!) Craig Loston vacsorázott egy jót - és fizetett majdnem 20000 $-t(annyiért lehet venni egy új kocsit...).

Még ha tényleg 8 felé is osztják a számlát, ahogy írta, még az is kb. 2500$ (több mint 500000 Ft)

Lageman pénteki filmelemzése - fókuszban Telvin, Sen'Derrick és a győztes drive két 2&15:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/02287042-6ac9-42d6-ba07-9b94f9323890
Valamint a benyelt sackek - Denard tényleg rossz pass protectionben.iktriad
5 millás vacsi.. Kb egy kissebb lakás ára... És remélem oda is éget a kaja :-P

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ezért csődöl be egy csomó profi sportoló a karrierje alatt/után - Az UDFA rookie(!) Craig Loston vacsorázott egy jót - és fizetett majdnem 20000 $-t(annyiért lehet venni egy új kocsit...).

Még ha tényleg 8 felé is osztják a számlát, ahogy írta, még az is kb. 2500$ (több mint 500000 Ft)

Lageman pénteki filmelemzése - fókuszban Telvin, Sen'Derrick és a győztes drive két 2&15:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/02287042-6ac9-42d6-ba07-9b94f9323890
Valamint a benyelt sackek - Denard tényleg rossz pass protectionben.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 244 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött Shao Khan új jachtja Jacksonvillebe. Itt lesz egész decemberben.

Mi az , hogy csak az utóbbi? Ki akarod érdemelni a haragom?Sixo67
Jadeveon még nem sokat mutatott az NFLben. Chris Smith produktívabb volt nála a 1.5 sackjével és FFjével...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 823 — LIGHTS OUT!
Mi az , hogy csak az utóbbi? Ki akarod érdemelni a haragom?