Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bővebb Pro Football Focus értékelés a Colts mecsről:
 blackandteal.com/2014/11/26/jacksonville-jaguars-week-12-pro-football-focus-review/2/#
Elég gáz, hogy az offensben Pasztor +0.9-e volt a legmagasabb érték. Jó látni viszotn, hogy Beadles megint a legjobbak között volt. És Gerhart is (WTF?). A legrosszabbul teljesítők között 3 rookie volt. Bortles, Bowanko és (mustaine most ne nézz ide!) - Hurns!

A védelemben Clemons után Ziggy Hood kapta a legjobb osztályzatot!
 blackandteal.com/2014/11/26/jacksonville-jaguars-week-12-pro-football-focus-review/3/
Sokan mondják, hogy Soggy Ziggy egyre jobban játszik, mint Marks cseréje, és így Sen'Derrick többet pihehet. Mögöttük Geno hayes végzett a 3. helyen. A negatív tartományban 2 safety végzett az első 2 helyen- Sherrod Martin és Evans. Red Bryantnek sem volt jó mecs a PFF szerint.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai injury report.
LaRoy Reynolds nyak, Cecil Shorts betegség miatt nem edzett. Jeremaih George és Andre Branch is limitált volt. Bortles, Linder és Colvin teljes értékűen edzett.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mea Culpa, Eric Foster a láb törött. Mea Culpa Maxima 😀Stev85
Minden meg van bocsátva.iktriad
Nálam ha agyrázkodás akkor Collie.. Mekkora Wr lehetett volna....😕 Ha még akarja használni az agyát akkor vissza kéne vonulnia.Stev85
Az is egy nagyon szomorú história. Mondjuk Sessionnél meg 1 meccsen(a Browns ellen) jött össze 2 is és ezzel neki ennyi is volt az NFL. Nagyon remélem, hogy amennyire lehet, teljes életet tud élni jelenleg.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mea Culpa, Eric Foster a láb törött. Mea Culpa Maxima 😀Stev85
Minden meg van bocsátva.iktriad
Nálam ha agyrázkodás akkor Collie.. Mekkora Wr lehetett volna....😕 Ha még akarja használni az agyát akkor vissza kéne vonulnia.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mea Culpa, Eric Foster a láb törött. Mea Culpa Maxima 😀Stev85
Minden meg van bocsátva.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A nap aranyköpése Tom Coughlintól:
Az 1995-96os Jaguars volt a legösszetartóbb csapat, akit valaha edzettem, mert mindenki 1 emberként utált engem az öltőzőben. :
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀

Ez egyébként igaz, 95ben vagy talán inkább 96ban, amikor Coughlin kidobta Andre Risont (aki nagy FA igazolás volt abban az évben, csak állandóan balhézott, ha jól tudom - természetesen egy WRről van szó...) még volt egy team meeting is, aminek az volt a témája, hogy megbuktassák-e Coughlint a játékosok, és csak a csapatnál lévő veteránok (mint pl. Lageman) miatt nem került végül erre sor. Szóval Tom igazi kőkemény, szemétláda edző volt, de végül csak összehozott két AFC Central győzelmet és 2 AFC döntőt. Igaz, hihetetlenül jó kerete volt hozzá (két ligaelit OT -Boselli és Searcy-, Brunell, Thunder és Lightening -Jimmy és Keenan-, Lageman, Tony Brackens, Kvázi a franchise történetének legjobb OT párosa, DEjei, WRei és irányítója egyszerre). Ha nem szúrja el a salary capet olyan hihetetlen mértékben anno, talán még mindig ő lenne a HC (és GM) nálunk....
Egyébként még mindig van háza Jacksonvilleben, alapítványa is, és ha visszavonul, nálunk fog majd élni, ezt többször is elmondta.

Lényeg Anger ott van :-P
Szerencsétlen Session... Tudnám feledni a lábtörését...Stev85
Én inkább szegény agyrázkódásait sajnálom. Remélem jól van, de mikor legutóbb halottam Clint felől, azt mondták, hogy nagyon komoly gondjai vannak emiatt. Remélem azóta már jobban van. 😕
Egyébként mostanában minden évben vesztettünk valakit 2010 óta valami súlyos sérülés miatt:
2010. Kampman ACL (Ugyan ő visszatért 2011ben is, de már árnyéka volt önmagának- pedig az első 8 meccsen '10ben milyen jól játszott... 😕 )
2011: Sessions agyrázkódás
2012: Laurent Robinson agyrázkódás
2013: Russell Allen stroke
Komolyan remélem, nem folyatódik ez a tradíció idén.iktriad
Mea Culpa, Eric Foster a láb törött. Mea Culpa Maxima 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap aranyköpése Tom Coughlintól:
Az 1995-96os Jaguars volt a legösszetartóbb csapat, akit valaha edzettem, mert mindenki 1 emberként utált engem az öltőzőben. :
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀

Ez egyébként igaz, 95ben vagy talán inkább 96ban, amikor Coughlin kidobta Andre Risont (aki nagy FA igazolás volt abban az évben, csak állandóan balhézott, ha jól tudom - természetesen egy WRről van szó...) még volt egy team meeting is, aminek az volt a témája, hogy megbuktassák-e Coughlint a játékosok, és csak a csapatnál lévő veteránok (mint pl. Lageman) miatt nem került végül erre sor. Szóval Tom igazi kőkemény, szemétláda edző volt, de végül csak összehozott két AFC Central győzelmet és 2 AFC döntőt. Igaz, hihetetlenül jó kerete volt hozzá (két ligaelit OT -Boselli és Searcy-, Brunell, Thunder és Lightening -Jimmy és Keenan-, Lageman, Tony Brackens, Kvázi a franchise történetének legjobb OT párosa, DEjei, WRei és irányítója egyszerre). Ha nem szúrja el a salary capet olyan hihetetlen mértékben anno, talán még mindig ő lenne a HC (és GM) nálunk....
Egyébként még mindig van háza Jacksonvilleben, alapítványa is, és ha visszavonul, nálunk fog majd élni, ezt többször is elmondta.

Lényeg Anger ott van :-P
Szerencsétlen Session... Tudnám feledni a lábtörését...Stev85
Én inkább szegény agyrázkódásait sajnálom. Remélem jól van, de mikor legutóbb halottam Clint felől, azt mondták, hogy nagyon komoly gondjai vannak emiatt. Remélem azóta már jobban van. 😕
Egyébként mostanában minden évben vesztettünk valakit 2010 óta valami súlyos sérülés miatt:
2010. Kampman ACL (Ugyan ő visszatért 2011ben is, de már árnyéka volt önmagának- pedig az első 8 meccsen '10ben milyen jól játszott... 😕 )
2011: Sessions agyrázkódás
2012: Laurent Robinson agyrázkódás
2013: Russell Allen stroke
Komolyan remélem, nem folyatódik ez a tradíció idén.
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Csak most tudtam meghallgatni Priscojék hétfői értékelését a meccsről. Pete szerint Blake jelenleg túlságosan gúzsba van kötve, elsősorban a pickek miatt, ami nem teszi lehetővé, hogy kiélje magát. Ebben igaza van: 1 azaz EGY passza volt, ami 10 yardnál többet tett meg a levegőben. Emlékeztetőül a preseasonben vezette a statisztikákat a 20 vagy annál nagyobb yardos passzokban
Lényegében ő egy lövész, akinek szinte meg van tiltva, hogy lőjön.
Pete szerint az utolsó 5 hétben minden terhet le kell venni a válláról, hagyni játszani, nem túlgondolni a dolgokat (ismerős ez a kifejezés?...) , ha picket dob, picket dob, a mérleg szempontjából már úgyis mindegy, csak játsszon. Ha úgy sem jönnek az eredmények, akkor tényleg nagy baj van. De ha visszatér. ha meg visszatér az első 2-3 meccsen mutatott jó formájához, akkor tudjuk, merre és min kell vele dolgozni.
Mondjuk nem hiszem, hogy Gusék elengednék most a gyeplőt, pedig azt kéne tenni.
Ami a legaggasztóbb: Prisco először látta Bortles arcán a Colts elleni pick után a "basszus már megint eladtam a labdát" kifejezést. Ami nem jó jel. Nagyon nem.

Abban is egyetértettek, hogy a Bortles körül lévőknek i(főleg a skill playereknek) ideje lenne szintén összekapni magukat.

A támadófal kapcsán Boselli megerősítette, hogy a falnak remek napja pass protectionben (szerinte Joeckel eddigi legjobb meccsén van túl, neki elhiszem), igaz visszatért a szezon eleji futásblokkolás probléma. A 4 sack Boselli szerint is RBknek vagy TEknek a számlájára írható, 1 esetben pedig Bortleséra.

A 20. Jaguars szezon highlightjait bemutató sorozatban az első (győztes!) prime time meccsünkre, és MNFünkre emlékeznek vissza Sextonék.(nagyon ajánlott videó!)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-20th-Jaguars-Monday-Night-Football-Debut/af2b952b-8362-4489-bc90-0e3afb61c36f
Ez volt az a meccs, amikor majdnem pályára lépett, hogy szerelje a visszafutó Chris Hustont a találkozó végén.

És ha már a múlt, újabb Varjú cikk arról, hogy miért is vagyunk ilyen szarok (és miért volt Gene Smith az egyik legrosszabb GM az NFL történetében):
 www.bigcatcountry.com/2014/11/25/7280033/why-is-the-jaguars-rebuild-taking-so-long
Íme a Gene Smith által hozott emberek (Draft + FA 2009-2012)

Zöld: A Jaguarsban vannak
Fehér Még az NFLben vannak
Piros: Nincsenek kereten az NFLben sehol jelenleg
Sárga: Füves Alkesz(eltiltottak)
37 emberből 5 maradt a csapatnál, 18 nincs a ligában sem.

Összehasonlításképpen - íme a Bengals (egy jól építkező csapat) draftjai (csak a draftjai!)a kérdéses időpontban:

38 picből 16 még a csapatnál van, további 8 a ligában (Herront pl. vasárnap testközelből láthattuk, nem egy rossz játékos).

Ez természetesen nem felmentés a jelenlegi rezsimnek, főleg a 2013as draft pickjeik miatt, akikből talán 2 esetleg 3 (Denard, McCray talán Evans) fejlődött tavalyhoz képest, de mint már párszor említettem, borzalmas szituációt örököltek.iktriad
Lényeg Anger ott van :-P
Szerencsétlen Session... Tudnám feledni a lábtörését...

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak most tudtam meghallgatni Priscojék hétfői értékelését a meccsről. Pete szerint Blake jelenleg túlságosan gúzsba van kötve, elsősorban a pickek miatt, ami nem teszi lehetővé, hogy kiélje magát. Ebben igaza van: 1 azaz EGY passza volt, ami 10 yardnál többet tett meg a levegőben. Emlékeztetőül a preseasonben vezette a statisztikákat a 20 vagy annál nagyobb yardos passzokban
Lényegében ő egy lövész, akinek szinte meg van tiltva, hogy lőjön.
Pete szerint az utolsó 5 hétben minden terhet le kell venni a válláról, hagyni játszani, nem túlgondolni a dolgokat (ismerős ez a kifejezés?...) , ha picket dob, picket dob, a mérleg szempontjából már úgyis mindegy, csak játsszon. Ha úgy sem jönnek az eredmények, akkor tényleg nagy baj van. De ha visszatér. ha meg visszatér az első 2-3 meccsen mutatott jó formájához, akkor tudjuk, merre és min kell vele dolgozni.
Mondjuk nem hiszem, hogy Gusék elengednék most a gyeplőt, pedig azt kéne tenni.
Ami a legaggasztóbb: Prisco először látta Bortles arcán a Colts elleni pick után a "basszus már megint eladtam a labdát" kifejezést. Ami nem jó jel. Nagyon nem.

Abban is egyetértettek, hogy a Bortles körül lévőknek i(főleg a skill playereknek) ideje lenne szintén összekapni magukat.

A támadófal kapcsán Boselli megerősítette, hogy a falnak remek napja pass protectionben (szerinte Joeckel eddigi legjobb meccsén van túl, neki elhiszem), igaz visszatért a szezon eleji futásblokkolás probléma. A 4 sack Boselli szerint is RBknek vagy TEknek a számlájára írható, 1 esetben pedig Bortleséra.

A 20. Jaguars szezon highlightjait bemutató sorozatban az első (győztes!) prime time meccsünkre, és MNFünkre emlékeznek vissza Sextonék.(nagyon ajánlott videó!)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-20th-Jaguars-Monday-Night-Football-Debut/af2b952b-8362-4489-bc90-0e3afb61c36f
Ez volt az a meccs, amikor majdnem pályára lépett, hogy szerelje a visszafutó Chris Hustont a találkozó végén.

És ha már a múlt, újabb Varjú cikk arról, hogy miért is vagyunk ilyen szarok (és miért volt Gene Smith az egyik legrosszabb GM az NFL történetében):
 www.bigcatcountry.com/2014/11/25/7280033/why-is-the-jaguars-rebuild-taking-so-long
Íme a Gene Smith által hozott emberek (Draft + FA 2009-2012)

Zöld: A Jaguarsban vannak
Fehér Még az NFLben vannak
Piros: Nincsenek kereten az NFLben sehol jelenleg
Sárga: Füves Alkesz(eltiltottak)
37 emberből 5 maradt a csapatnál, 18 nincs a ligában sem.

Összehasonlításképpen - íme a Bengals (egy jól építkező csapat) draftjai (csak a draftjai!)a kérdéses időpontban:

38 picből 16 még a csapatnál van, további 8 a ligában (Herront pl. vasárnap testközelből láthattuk, nem egy rossz játékos).

Ez természetesen nem felmentés a jelenlegi rezsimnek, főleg a 2013as draft pickjeik miatt, akikből talán 2 esetleg 3 (Denard, McCray talán Evans) fejlődött tavalyhoz képest, de mint már párszor említettem, borzalmas szituációt örököltek.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És a pénz meg is tette a hatását a D-falban, látványos eredménye van az új érkezőknek. Ugyanilyen hatást tudnék elképzelni offense oldalon is.
Ha a fal ilyen betonbiztos, akkor miért van az, hogy folyamatosan nyomás alatt van Bortles? :SHulkeinstein
Mert mindig másnak van kicsit gyengébb meccse. Plusz sokszor a TE vagy RB poszton lévő ember nem tudja jól végrehajtani a blokkját és onnan jön a nyomás/sack. A legjobb példa erre a vasárnapi meccs:

Az FTU elemzése a 4 Colts sackről:
* Indianapolis’ four sacks of Bortles: 1. Second-and-15, Jaguars 15. Five-man rush vs. six-man protection. Bortles dropped the shotgun snap and fell down for the Colts’ “team” sack. 2. First-and-10, Jaguars 20. Six-man rush vs. seven-man protection. Walden beat Lewis and LB D’Qwell Jackson came on a delayed blitz to get the sack in 3.94 seconds. 3. First-and-10, Jaguars 31. Five-man rush vs. six-man protection. Freeman blitzed and was followed by S LaRon Landry. Robinson picked up Freeman, allowing Landry to get the sack in 1.97 seconds. 4. Second-and-17, Jaguars 24. Five-man rush vs. six-man protection. On the next play, Freeman and Landry again blitz. Robinson whiffed on Freeman, who split the sack with Landry (1.91 seconds).
Lehet, hogy én látok rosszul, de egyik helyen sem olvasok O.falember nevet, mint akit megvert a sack okozója.... Viszont Denard 2ben is sáros volt.

Egyébként elképzelhetőnek tartok egy FA piacon a támadókra, drafton a védőkre összpontosító offseasont(DE, FS, 1-2 LB, talán egy DT minimum várható onnan). Az elmúlt 6 drafton mindössze 2(!!!!) védő jött az első 2 körben (Alaualu- 2010, Cyp - 2013). Ideje pár magas draft cetlit oda is áldozni.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Idén is minimum 50 millió lett elköltve emberekre, csak szólok.
A O-falról már írtam (max 1 ember fog ott változni).
Draftról a secondaryben max egy FS (esetleg egy SS nagyon későn) fog jönni, 4 pick ment CBre az elmúlt 2 évben. Colvin és McCray szerintem meg tudja oldani a posztot.
RB drafot sem látok nagyon korán, Denard személyében kezdő már van, kell hozzá egy jó csere, azt meg akár még UDFAk között is lehet találni, mint ahogy azt a Browns vagy a Chargers idén is bizonyítja.
Elit 1. számú WR - na az nem lenne rossz. Megmondom őszintén, ha a Tampa fel akarna tradelni Mariotálért, én Caldwell helyében Vincent Jacksont kérném cserébe meg egy 2.-3. körös picket(az a Tampa 1. köröse mellé persze). Lehetne így ő Blake Reggie Wayneje, miközben ott lesz Allen Robinson, Hurns és Lee is.
iktriad
És a pénz meg is tette a hatását a D-falban, látványos eredménye van az új érkezőknek. Ugyanilyen hatást tudnék elképzelni offense oldalon is.
Ha a fal ilyen betonbiztos, akkor miért van az, hogy folyamatosan nyomás alatt van Bortles? :S
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lageman elemzi a hibáinkat az offenseben
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-Film-Room/f3c35060-a0c2-4945-8e0a-0ee1600c2b7a
Sajnos a 2. playben ott van mustaine fő gondja Blakekel, ott volt Lee tök üresen, erre Todmannek dobta a passzt, amiből nem lett meg a 1st down. Ezen nagyon sokat kell javítani az offseasonban.
Egy kis beszélgetés/elemzés aaz Indy meccsről Bowankoval
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All_Access_Luke_Bowanko/01467f8a-2b43-47c4-bb4b-39e7380b78c3

Huh, reagálások a leírtakra:

Az O-falból egyedül Pasztornak van/lehet veszélyben a helye. Linder és Bowanko jó, Beadlest meg Joeckelt meg nem fogjuk kirakni(előbbi jól is játszik mostabnság - plusz az ő kivágása nem lenne okos anyagi szempontból se, utóbbi 1/2es pick volt, és játszott eddig 16 meccset, abból 11et LTben!). Lesz csere hozva mögéjük, de RT poszton kívül nem lesz változás - szerintem.

A nagyon nagy költés meg látjuk milyen jól bejön a Tampának. Minden évben királyul igazolnak, és 2-9el állnak (Ennyit számít a QB...)

mustaine
A pick neki ment volna, utána Fisch behúzta a kéziféket Bortlesen. Hiba volt Jedd részéről.

Pont ez tetszik Caldwellék munkájában, hogy nem a sztárokat célozták meg (az új csapatában elkényelmesedő Michael Johnson helyett pl Clemons jött meg Red Bryant)
Gerhartot valahogy észrevehették volna, hogy szar, mert ő sem a FA sztárok között volt (ha volt ilyen RB egyáltalán, talán Ben Tate volt a legnagyobb név)
Beadles szerintem korrekt, eleinte bénázott.
Dekoda Watson no komment.
Ziggy Hood meg kezdő pénzzel csere.mustaine
Mondjuk Beadlest leszámítva mindenki kirakható bármikor, mert a garantált összegeket és nagy költségeket már kifizettük belőle idén, ezért is lesz jövőre 70 millió a sapka alatt. Minimum.

Én állítom, hogy egy offensive coordinatorra van a Jaguars a 8-8 körüli mérlegtől. A vak is látta, hogy amikor jó volt Bortles, akkor középtávoli passzokkal operált, és a vertikális passzjátékot erőltették.

Ha nem használják ki az irányító erősségeit, (bár ebben nyilván Bortles is benne van) nem csoda, hogy impotens az offense.mustaine
Jedd jó OC, ezt tartom(lásd tavalyi szezon), csak ő is próbál megoldásokat találni, hogy hogyan lehetne Blaket a gödörből kihozni. Hiába hangoztatja, hogy nem baj, ha Blake INTet dob, szerintem most egyből felkerült a rövid póráz Blakere az 1. pick után és ezzel ki is nyírtuk a támadójátékunkat, miután a futójáték megint a Denard előtti időkre emlékeztetett. Szerintem neki és Blakenek meg kéne nézni a Colts, Chargers, Steelers, Titans meccsek game tapejeit, ahol még több mint jól ment Blakenek a játék, és az alapján kéne egy game plant összehozni.


Agresszív FA-zás. Szerezni kell sztárokat, ennyi cap space-szel még a túlfizetés is belefér, a lényeg hogy legyenek húzóemberek. Bortles elé hozni egy fél falat, meg egy elit no1 WR-t a fiatalok mentoraként. Ez kb. egy 50 milliós befektetés/év, de felrázná a csapatot, és pont ez kell. A defense fallal szart sem érsz, ha ilyen az O, lsd Rams, Bills. Kell egy offense, ami húzza a csapatot.
Draftról mellé jöhet a DE, meg emberek a secondarybe, esetleg 2/1-re egy elit RB.Hulkeinstein
Idén is minimum 50 millió lett elköltve emberekre, csak szólok.
A O-falról már írtam (max 1 ember fog ott változni).
Draftról a secondaryben max egy FS (esetleg egy SS nagyon későn) fog jönni, 4 pick ment CBre az elmúlt 2 évben. Colvin és McCray szerintem meg tudja oldani a posztot.
RB drafot sem látok nagyon korán, Denard személyében kezdő már van, kell hozzá egy jó csere, azt meg akár még UDFAk között is lehet találni, mint ahogy azt a Browns vagy a Chargers idén is bizonyítja.
Elit 1. számú WR - na az nem lenne rossz. Megmondom őszintén, ha a Tampa fel akarna tradelni Mariotálért, én Caldwell helyében Vincent Jacksont kérném cserébe meg egy 2.-3. körös picket(az a Tampa 1. köröse mellé persze). Lehetne így ő Blake Reggie Wayneje, miközben ott lesz Allen Robinson, Hurns és Lee is.

| Demaryius Thomason például valaki kurva nagyot fog bukni szerintem | mustaine
Egyetértünk, de nem írok semmit, mert eljinxelem a dolgot, és itt köt ki...
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nyilván nem rögtön playoff a cél, és nem hipergigamegaszupersztárokra gondoltam én sem. A pénz a falra menne el, ott szerintem nem lehet kukázásból építkezni, ki kell fizetni a jó falembereket, és az újoncok lassan jönnek bele, ide impact kell. A lassú építkezés pont hogy nem jött be sem az Oaklandnak, sem a Jaguarsnak.

Bortles-t meg kell védeni, mert szó szerint szétverik. Előbb-utóbb ebből sérülés lesz, az meg lehet az egész karrierjét kukába dobja. + hatalmas önbizalmat adhat neki is, ha nem félve kell felmennie mindig, és hátrafele kacsingatnia. A csapat többi részét tényleg draftról lehet összeszedni. Nem primadonnák kellenek, hanem tényleg egy jó fal (ez $$$$), meg egy tapasztalt mentor WR.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 857 — Chalk Dawk fan
Bortles semmiben sincs benne. Csak erősségei vannak, egy gyengéje van, őt Allen Hursnek hívják. 😀Stez
Őt nem ismerem.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Bortles semmiben sincs benne. Csak erősségei vannak, egy gyengéje van, őt Allen Hursnek hívják. 😀

Amúgy idén most már nyilván nem változtatnak ezen. Fisch mentorként nem rossz, én nem tudom, hogy OC-nak ő milyen.
Mondjuk TE nélkül, fél fallal, fos futóval baromi nehéz bármibe belekezdeni. Emiatt kéne pár okos igazolás, hogy Bortles is kényelmesebben dobálhasson, meg legyen több, biztos célpontja, mert ez sem állapot.
Meg hát védelem.
Clemonsék pedig Bradley miatt írtak alá leginkább, de mi most nem ex-Hawks játékosokról beszélünk szerintem. Tény, hogy 1-2 nagynevű FA is kell, de melléjük viszont nem kell több sztár. Most offseasonban sok mindenre választ kapunk majd, ami a Jaxet illeti. Ígérgetik, hogy agresszívak lesznek, kíváncsian várom.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 857 — Chalk Dawk fan
Agresszív FA-zás. Szerezni kell sztárokat, ennyi cap space-szel még a túlfizetés is belefér, a lényeg hogy legyenek húzóemberek. Bortles elé hozni egy fél falat, meg egy elit no1 WR-t a fiatalok mentoraként. Ez kb. egy 50 milliós befektetés/év, de felrázná a csapatot, és pont ez kell. A defense fallal szart sem érsz, ha ilyen az O, lsd Rams, Bills. Kell egy offense, ami húzza a csapatot.
Draftról mellé jöhet a DE, meg emberek a secondarybe, esetleg 2/1-re egy elit RB.Hulkeinstein
És mivel fogod motiválni a free agencyről szerződtetett sztárokat? Tegyük fel, megkapja az első szerződését a rookie contract után (amiért hajtott 4 évig), aztán örül, mint majom a farkának, hogy van pénze, teljesíteni meg nyilván nem úgy fog, mint egy évvel azelőtt, amikor a nagy szerződésért hajtott. Jó idő van Floridában, aki ide igazol, az sajnos nem a gyűrűért fog küzdeni, és ezt a játékosok is tudják. Az előző 5 rebuilding (itt is, Oaklandben is, meg a hasonlóan szenvedő csapatoknál) pont ezen bukott el.
Szerintem egy jó csapat alapját a draftról kell összeszedni (ami itt egy bizonyos Gene Smith miatt hiányzik, bár az új FO és Caldwell tevékenysége nekem egyelőre tetszik), ami nyilván bonyolultabb, mint odanyomni a nagy contractot az aktuális free agency sztárjainak. | Demaryius Thomason például valaki kurva nagyot fog bukni szerintem |

Ja, és egy QB is kell Jacksonvillebe.mustaine
Ez játékosfüggő.
Sok van, aki szarik bele, sok van, aki viszont egy ő csapatban is odateszi magát, hiába szar a csapat.
Mondjuk épp ezért szerintem nem a legnagyobb sztárokat kell gigáért idehozni, hanem okosan igazolni. Nem egyből PO-ba kell jutni, hanem először a cél a középmezőny. Ahhoz nem kell 20 sztár.Stez
Jó, nyilván azt nem jelentem ki, hogy minden játékos baszik az egészbe, miután megkapta a pénzét, de sokszor ez a tendencia.

Pont ez tetszik Caldwellék munkájában, hogy nem a sztárokat célozták meg (az új csapatában elkényelmesedő Michael Johnson helyett pl Clemons jött meg Red Bryant)
Gerhartot valahogy észrevehették volna, hogy szar, mert ő sem a FA sztárok között volt (ha volt ilyen RB egyáltalán, talán Ben Tate volt a legnagyobb név)
Beadles szerintem korrekt, eleinte bénázott.
Dekoda Watson no komment.
Ziggy Hood meg kezdő pénzzel csere.

Én állítom, hogy egy offensive coordinatorra van a Jaguars a 8-8 körüli mérlegtől. A vak is látta, hogy amikor jó volt Bortles, akkor középtávoli passzokkal operált, és a vertikális passzjátékot erőltették.

Ha nem használják ki az irányító erősségeit, (bár ebben nyilván Bortles is benne van) nem csoda, hogy impotens az offense.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Agresszív FA-zás. Szerezni kell sztárokat, ennyi cap space-szel még a túlfizetés is belefér, a lényeg hogy legyenek húzóemberek. Bortles elé hozni egy fél falat, meg egy elit no1 WR-t a fiatalok mentoraként. Ez kb. egy 50 milliós befektetés/év, de felrázná a csapatot, és pont ez kell. A defense fallal szart sem érsz, ha ilyen az O, lsd Rams, Bills. Kell egy offense, ami húzza a csapatot.
Draftról mellé jöhet a DE, meg emberek a secondarybe, esetleg 2/1-re egy elit RB.Hulkeinstein
És mivel fogod motiválni a free agencyről szerződtetett sztárokat? Tegyük fel, megkapja az első szerződését a rookie contract után (amiért hajtott 4 évig), aztán örül, mint majom a farkának, hogy van pénze, teljesíteni meg nyilván nem úgy fog, mint egy évvel azelőtt, amikor a nagy szerződésért hajtott. Jó idő van Floridában, aki ide igazol, az sajnos nem a gyűrűért fog küzdeni, és ezt a játékosok is tudják. Az előző 5 rebuilding (itt is, Oaklandben is, meg a hasonlóan szenvedő csapatoknál) pont ezen bukott el.
Szerintem egy jó csapat alapját a draftról kell összeszedni (ami itt egy bizonyos Gene Smith miatt hiányzik, bár az új FO és Caldwell tevékenysége nekem egyelőre tetszik), ami nyilván bonyolultabb, mint odanyomni a nagy contractot az aktuális free agency sztárjainak. | Demaryius Thomason például valaki kurva nagyot fog bukni szerintem |

Ja, és egy QB is kell Jacksonvillebe.mustaine
Ez játékosfüggő.
Sok van, aki szarik bele, sok van, aki viszont egy szar csapatban is odateszi magát, hiába szar a csapat.
Mondjuk épp ezért szerintem nem a legnagyobb sztárokat kell gigáért idehozni, hanem okosan igazolni. Nem egyből PO-ba kell jutni, hanem először a cél a középmezőny. Ahhoz nem kell 20 sztár.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 857 — Chalk Dawk fan
Agresszív FA-zás. Szerezni kell sztárokat, ennyi cap space-szel még a túlfizetés is belefér, a lényeg hogy legyenek húzóemberek. Bortles elé hozni egy fél falat, meg egy elit no1 WR-t a fiatalok mentoraként. Ez kb. egy 50 milliós befektetés/év, de felrázná a csapatot, és pont ez kell. A defense fallal szart sem érsz, ha ilyen az O, lsd Rams, Bills. Kell egy offense, ami húzza a csapatot.
Draftról mellé jöhet a DE, meg emberek a secondarybe, esetleg 2/1-re egy elit RB.Hulkeinstein
És mivel fogod motiválni a free agencyről szerződtetett sztárokat? Tegyük fel, megkapja az első szerződését a rookie contract után (amiért hajtott 4 évig), aztán örül, mint majom a farkának, hogy van pénze, teljesíteni meg nyilván nem úgy fog, mint egy évvel azelőtt, amikor a nagy szerződésért hajtott. Jó idő van Floridában, aki ide igazol, az sajnos nem a gyűrűért fog küzdeni, és ezt a játékosok is tudják. Az előző 5 rebuilding (itt is, Oaklandben is, meg a hasonlóan szenvedő csapatoknál) pont ezen bukott el.
Szerintem egy jó csapat alapját a draftról kell összeszedni (ami itt egy bizonyos Gene Smith miatt hiányzik, bár az új FO és Caldwell tevékenysége nekem egyelőre tetszik), ami nyilván bonyolultabb, mint odanyomni a nagy contractot az aktuális free agency sztárjainak. | Demaryius Thomason például valaki kurva nagyot fog bukni szerintem |

Ja, és egy QB is kell Jacksonvillebe.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
!

 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/jacksonville_jaguars/887928baggio
Ahelyett hogy a múltban vájkálnánk, te mit javasolnál nekünk, mint megoldás 2015re nézve?iktriad
minden követ megmozgatnák Urban Meyer leigazolásáértbaggio
És aztán Tebowért? Mert ő nem kompatibilis Caldwellel. 😀iktriad
vagy Shoelace is mehetne (vissza) QB-nek 😊 a lényeg, amit az idézett vitánál is írtam, hogy bármit megtennék, ami MÁS az eddigi gyakorlatnál, mert itt már strukturális szinten vannak problémák...

de lehet, hogy épp most fog bejönni a "majd jövőre (jönnek azok, akikkel majd a következőt követő évben) jók leszünk!" hozzáállás 😊baggio
Idén volt QB váltás, új emberek szinte minden poszton, az eredmény ugyanaz. Mi más tudunk még csinálni? Mariota draft 1/1re(az nem lesz) vagy mi?iktriad
Agresszív FA-zás. Szerezni kell sztárokat, ennyi cap space-szel még a túlfizetés is belefér, a lényeg hogy legyenek húzóemberek. Bortles elé hozni egy fél falat, meg egy elit no1 WR-t a fiatalok mentoraként. Ez kb. egy 50 milliós befektetés/év, de felrázná a csapatot, és pont ez kell. A defense fallal szart sem érsz, ha ilyen az O, lsd Rams, Bills. Kell egy offense, ami húzza a csapatot.
Draftról mellé jöhet a DE, meg emberek a secondarybe, esetleg 2/1-re egy elit RB.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 857 — Chalk Dawk fan

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus tegnapi sajtótájékoztatója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley-Weve-got-to-get-it-corrected/f8492660-a3ca-41ee-975e-e15f954115a1
Ő még a STben is látott pozítivumokat vasérnap... Az offensben már ő sem.

Tegnapi értékelés a Colts meccsről (hú az a pick visszanézve megint de csúnya volt):
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Looking-Back/3151c9d6-eb16-4548-993d-3d771dbfb94f
És a hivatalos oldalon is felhozták a tegnapi playcallingot. Ennyire szar volt....
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jeremiah George és Branch is edzeni fog szerdán.

Ja és Gus többet vár Bortlestől!
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/9811/gus-bradley-wants-blake-bortles-to-feel-no-fear

Halloren szerint csak hagyni kéne játszani:
Only seven of Bortles' 27 passes Sunday vs. Colts traveled more than 6 yards downfield ... 11 didn't cross line. Of Bortles' 146 yards passing, 52.1 percent (76) came on passes caught behind the line. Jaguars. (Let the kid play).
Egyetértünk.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vegaban elmentek otthonról, csak 2 pontos underdogok vagyunk a Giants ellen vasárnapra. Látták ezek a tegnapi meccsünket?

Ha már tegnapi meccs - Jedd Fisch megkapta az 1. figyelmeztetést!
 www.bigcatcountry.com/2014/11/24/7275389/jaguars-vs-colts-results-jedd-fisch-playcalling

Peter King megint beszólt Bortlesnek (komolyan nem értem, miért kell minden héten baszogatni, már 4 hete zsinórban - leszámítgat a byet):
h. Blake Bortles’ first-quarter throw—late and behind tight end end Marcedes Lewis—that Vontae Davis intercepted.
Jó, hogy fair legyek, kaptunk dicséretet is:
o. Nice job by the Jags’ pass-rush (this means you, Chris Clemons), with three sacks of Andrew Luck in the first 10 minutes at Indy.
 mmqb.si.com/2014/11/24/odell-beckham-catch-new-york-giants-week-12-nfl/6/

A PFFnél Chris Clemons és Telvin Smith nagyon jó érdemjeggyel zárt, Blake nagyon szarral:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/11/24/refo-jaguars-at-colts-week-12/
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 201 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap lesújtó statja: amióta Gus a Jaguars HCje, a Colts 133-34re ver minket pontokban és 1734-1093ra yardokban! (És abból 17 jött a 3. héten kvázi a garbage time*-ban...)


Bár csak fél szemmel követtem a mai meccset, ami számomra továbbra is hihetetlen, hogy Bortles ugyanazt játssza, mint nálunk Foles. Egyszerűen nem veszi észre az üres célpontokat. Lehet üresen Lee, Shorts, Marcedes vagy Hurns, tök mindegy. Csak a primary receivert nézi, ha ketten védekeznek rajta, akkor még megpróbálja, háromnál inkább megdobja a checkdownt (ha van) 0 yardért. Ha néha jobban szétnézne, jobban működne ez az offense is.mustaine
Carr-nak is ez a legnagyobb hibája.
Kár még aggódni.Pari
A tegnapi produktumát elnézve én lassan elkezdek egy picit... Tegnap mintha egy tökösebb, pocket presenceszel rendelkező verziót láttam volna Gabbertből. Ami nem túl jó jel.

* Jaguars Football Time
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 626 — Rise My Nation!
Bár csak fél szemmel követtem a mai meccset, ami számomra továbbra is hihetetlen, hogy Bortles ugyanazt játssza, mint nálunk Foles. Egyszerűen nem veszi észre az üres célpontokat. Lehet üresen Lee, Shorts, Marcedes vagy Hurns, tök mindegy. Csak a primary receivert nézi, ha ketten védekeznek rajta, akkor még megpróbálja, háromnál inkább megdobja a checkdownt (ha van) 0 yardért. Ha néha jobban szétnézne, jobban működne ez az offense is.mustaine
Carr-nak is ez a legnagyobb hibája.
Kár még aggódni.