Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus szerint a mai edzés is nagyon király volt(a 3. zsinórban a héten), sőt a 2 edzésbeli kakaskodást is kvázi örömmel nyugtázta. 😀😀
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley_Really_pleased_with_Thursdays_practice/b37aed82-435f-43ef-9cd8-7342097da310
Ha holnap is ilyen pozítiv lesz az edzésről, és vasárnap hatalamasat szívunk, akkor ez megy nálunk edzéseken(edzések helyett). 😀😀

Marcedest, Bortelst és Cyprient külön kiemete Gus a mai teljesítményükért.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jeremiah George és Branch nem edzett, Clemons és Hayes pihinapot kapott. M indenki más teljese értéküen edzett, így Hurns, Colvin, Pasztor és Linder is.

Érdekes cikk a Jaguars pass rushról, amiről senki nem tudja eldőnteni, hogy most jó vagy sem.
 bleacherreport.com/articles/2274773-just-how-good-is-the-jacksonville-jaguars-pass-rush
A Football Outsiders Adjusted Sack Rate listáján 2.-ak vagyunk (tavaly 30. voltunk), viszont csak 27. helyen vagyunk a PFFnél, mint D-line(Sne' Derrick Marks, amellewtt, hogy már karriercsúcson van sackekben és 15 QB hurrynél jár, mint DT. Wow)..
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajtóinformációk szerint Roethlisberger átment Jacksonville-be és megbaszta Lindseyt, ezt Bortles megtudta, és piásan ment edzésre, ahol kiderült, Gratz is megbaszta Lindseyt, ráadásul rágógumit húzott fel, a csaj így teherbe esett. Mivel Lindsey megpróbálta beadni Blakenek, hogy tőle terhes, ebből lett a balhé. Gratzet természetesen megütötte Blake, aki tovább heccelte Blaket, és rágógumival dobálta meg.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 820 — LIGHTS OUT!
Persze, hogy ne küldenétek el a liga 3. legjobb átlagával dolgozó PR-t, úgyis olyan jól álltok a tehetséggel.
Tök mind1 milyen az WR sorotok, Bortles úgyis csak védőknek passzol !Sixo67
Egy kezemen meg tudom számolni a jobb PRjeit idén, és nem kell hozzá az összes ujjam...iktriad
Akkor bizony Csernobil-ben születtél és van vagy 50 ujjad.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, 2 verekedés is volt ma az edzésen! Gus nem kommentálta kik, de nem O-line/D-line összeugrás volt. Lehet egy védő beszólt Blakenek Lindsey kapcsán? Aztán meg Henne folytatott Anger managementet a punterünkön? 😀😀

Remélem Gus most is azt mondja majd, hogy nagyon király volt a mai edzés(mint a héten eddig már 2×). 😀😀

Hochuli lesz a főzebra vasárnap, tehát minden rendben lesz a bíráskodással. | (Meg a faszt) |

Itt vannak a részletek Blackmonnal kapcsolatban.
 bleacherreport.com/articles/2274752-justin-blackmon-pleads-no-contest-to-misdemeanor-marijuana-possession
Ma járt az oklahomai ügyészségen az idei letartóztatása miatt.


Persze, hogy ne küldenétek el a liga 3. legjobb átlagával dolgozó PR-t, úgyis olyan jól álltok a tehetséggel.
Tök mind1 milyen az WR sorotok, Bortles úgyis csak védőknek passzol !Sixo67
Egy kezemen meg tudom számolni a jobb PRjeit idén, és nem kell hozzá az összes ujjam...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 820 — LIGHTS OUT!
Persze, hogy ne küldenétek el a liga 3. legjobb átlagával dolgozó PR-t, úgyis olyan jól álltok a tehetséggel.
Tök mind1 milyen az WR sorotok, Bortles úgyis csak védőknek passzol !

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön az idei 487. különböző LB felállás.
HC Bradley says if Telvin, J.T. & Geno are on the field at the same time, Geno would play the Otto.
És Geno Hayes fog OTTOt játszani. Mert why the fuck not? 😀

Linder mar teljes ertekuen edz?Delonso_
Igen szerencsére. Most Pasztorért aggódunk valamennyire.


Valamint ahogy azt sejteni lehetett, az elmúlt hónapokban elvonón volt, és most jött ki onnan, sikeresen elvégezte azt.
Úgyhogy adja magát, hogy majd offseasonban, mikor unalom van, megint csinál valami cirkuszt.
Vagy ha nem, akkor jövőre Hurns helyén játszhat is. 😀Stez
Egy Allen Robinson, Alkesz, Lee, Hurns, Cecil vagy valami minőségi WR FAről) elkapó 5ös már elég komolyan büntetene.


Nah bakker, megint elszabadul, oszt leitatja szegény Ace-t.Sixo67
Nem akarlak elkeseríteni, de Acenek nagyon meg kell akkor dolgoznia a rosterre kerülésnél. Könnyen lehet már a 75 szükitésnél vagy előbb elengedjük(és ezt minden elfogultság nélkül mondom - idén még nem sokat csinált, mióta visszajött, az egy idei emlékeztes megmozdulása meg kinyírta a momentumunkat a Dallas ellen).
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 820 — LIGHTS OUT!
Végre bíztató hírek Alkeszről.
"If Blackmon does not commit any crimes in the next six months, the charge will be dropped to a misdemeanor count of disorderly conduct. "
Szóval ha nem csinál semmit addig, akkor jó esély van arra, hogy 2015ben játszhat nálunk. #Fingerscrosseed


Közben Garrard ma a rádióban mesélt egy sztorit Gene Smithről, hogy azért nem hosszabított valakivel anno nálunk, mert a játékos nem volt házas. #EpicFacepalm.iktriad
Nah bakker, megint elszabadul, oszt leitatja szegény Ace-t.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Végre bíztató hírek Alkeszről.
"If Blackmon does not commit any crimes in the next six months, the charge will be dropped to a misdemeanor count of disorderly conduct. "
Szóval ha nem csinál semmit addig, akkor jó esély van arra, hogy 2015ben játszhat nálunk. #Fingerscrosseed


Közben Garrard ma a rádióban mesélt egy sztorit Gene Smithről, hogy azért nem hosszabított valakivel anno nálunk, mert a játékos nem volt házas. #EpicFacepalm.iktriad
Valamint ahogy azt sejteni lehetett, az elmúlt hónapokban elvonón volt, és most jött ki onnan, sikeresen elvégezte azt.
Úgyhogy adja magát, hogy majd offseasonban, mikor unalom van, megint csinál valami cirkuszt.
Vagy ha nem, akkor jövőre Hurns helyén játszhat is. 😀

több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Linder mar teljes ertekuen edz?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre bíztató hírek Alkeszről.
"If Blackmon does not commit any crimes in the next six months, the charge will be dropped to a misdemeanor count of disorderly conduct. "
Szóval ha nem csinál semmit addig, akkor jó esély van arra, hogy 2015ben játszhat nálunk. #Fingerscrosseed


Közben Garrard ma a rádióban mesélt egy sztorit Gene Smithről, hogy azért nem hosszabított valakivel anno nálunk, mert a játékos nem volt házas. #EpicFacepalm.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vasárnapi nem túl titkos fegyverünk így marad jó formában:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/NFL_UP_Marcedes_Lewis/ce84f617-5048-4cbf-87aa-96b51060c26b


A jelenlegi 53as keret képekben
 www.jaguars.com/media-gallery/photo-gallery/Jaguars-53-Man-Roster/af2ef2e7-af6c-4fb6-b2b4-6b681da68937#start
Ki hány emberről nem tudta, hogy a keretünkün van jelenleg? 😀😀

Cyp a Colts offenseről:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Cyprien_Colts_are_explosive/ba85b4c1-d4c6-4e2f-ae84-65924c8904b8

És a mi legjobb játékosiunk (Sen'Derrick) a Colts legjobb játékosáról (Luck):
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marks_We_need_to_lead_better/7a632a51-9f0c-455c-b1b2-54e71846114d
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hurns kmegcsinálta az agyrázkódásteszet, szóval pályán lehet vasárnap!

Rágógumi tegnapi rövid sajtótájékozatója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Gratz_I_made_a_mistake/5f08ba11-e6bd-4424-a452-b431fd2a4290
Gus megerősítette, hogy Gratz játszik vasárnap.Bradley sajtótájékoztatója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley_Play_with_that_clear_mind/6b0d23a9-3249-447d-9f1c-b0e94ecec0c3
LB poszton Geno, Telvin és J.T. lesz fent, akár lehet ez is a kezdő 3as!
Marcedes visszatérése azt jelentheti, hogy gyakran használunk majd 2 TEs formációkat vele és Harborral.
Az utolsó több mint egy perc meg Luckról szólt...

Fisch sajtótájékoztatója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Fisch_We_need_to_capitalize_on_opportunities/3e8a4144-756b-48e2-afef-8380f7e05285
Megnézték mind az 52 driveot, ami ártment a félpáylán, és Jedd azt elemzte, miért nem sikerült a nagy többségükből poontokat szerezni.
Jedd szertné, ha Marcedes lenne az utolsó 6 hétben az a célpont, aki Allen Robinson volt Blake számára.
Fisch arra fókuszált Blakekkel, hogy az első 2 downnál jobban vigyázzon a labdára. 3.nál ha kockáztatni kell, és TO lesz belőle, nem jó, de valamennyire érthető.

És tegnapi összefoglaló:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside_the_Jaguars_Preparing_for_Indy/89d44f33-2c64-4950-8e18-8d04d60cb80e
Blake Marcedesről annyit mondott, hogy ilyen paraméterekkel egy mondjuk KFL meccs előti drafton alapból 1. pick lenne, függetlenül attól, tud-e játszani vagy sem. 😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai injury report
DNP -- George (ankle), Branch (groin), Brown (personal).
Limited -- Pasztor (hamstring).
George annyit mondott, hogy szerinte a héten nem, a Giants ellen már játszni tud. Akkor J. T. Thomas marad MLBben. Kiváncsi leszek, most hogy nincs Dekoda, ki lesz az új kezdő OTTO. Reynolds? Fortt? Netán Vincze? 😀😀

Jó lenne, hogy ha megfizetné a csapat Gratzet, egészen elképesztő, hogy szegénynek már rágógumival kell fizetnie a boltban.Stez
Ma nem kommentálta ezt a részét a szorinak. 😀😀


Mit tesz az unalom 😀


mustaine
Lassan nagyobb fanja leszel Hurnsnek, mint Sobri Tebownak(bocsánat az istenkáromlásért, Jóska!)
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 857 — Chalk Dawk fan
Mit tesz az unalom 😀



több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó lenne, hogy ha megfizetné a csapat Gratzet, egészen elképesztő, hogy szegénynek már rágógumival kell fizetnie a boltban.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Se Blount, se Tate után nem ácsingózik a Jags Halloren infója szerint.

Gratz ma a csapatmeetingen elnézést kért a hétvégi incides miatt, és megígérte, hogy nem fordul elő ilyesmi többet. Valószinüleg aktív lesz vasárnap, szóval a Colts drukkeret készíthetik a rágógumikat, amikkel megdobálhatják. 😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már értem, hogy miért állunk ilyen szarul:
 bustedcoverage.com/2014/11/18/blake-bortles-dumped-lindsey-duke/npetiii
Kár érte (kiváló ügynök volt). Akkor be kell érnünk Henne feleségével, mint valamelyik QBnk hottie csaja. 😀😀
több mint 9 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Már értem, hogy miért állunk ilyen szarul:
 bustedcoverage.com/2014/11/18/blake-bortles-dumped-lindsey-duke/

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, valami pozitív dologban liga elsők vagyunk!
Quick, who has the best defensive red zone efficiency in the league? And how many guesses would it have taken to get to the Jaguars (41.7%)?
Már csak a sok 20+ yardos TDt kéne limitálni. 😀😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 820 — LIGHTS OUT!
Én is csak vagy 1-2 hete tudtam meg, hogy ő szedte le FA piacon, oszt azóta sztárolja, hogy többet érjen neki.Sixo67
Mustaine már kb a nyitóforduló után megalapította a Hurns bandwagont. 😀😀
iktriad
Jah , szezon előtt szedte le, de én csak most tudtam meg, eddig jól titkolta.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 058 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én is csak vagy 1-2 hete tudtam meg, hogy ő szedte le FA piacon, oszt azóta sztárolja, hogy többet érjen neki.Sixo67
Mustaine már kb a nyitóforduló után megalapította a Hurns bandwagont. 😀😀

En ugyanolyannak itelem. (persze neki nem fognak annyit fizetni)
Anno Gerhartot is elegge booztam, de...
Mit ersz egy tehetseges futoval ha keptelen jatszani?

Par meccsre erosites.Delonso_
58 meccse volt az NFL-ben, ebből 48x pályán volt. Nem vészes arányHöri
Es hany meccsen hatraltatta ot ebbol serules?
Es ugy hogy a snapek nagyreszet nem o vitte.Delonso_
Mondjuk azt itt se kéne neki Denard mellett...
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En ugyanolyannak itelem. (persze neki nem fognak annyit fizetni)
Anno Gerhartot is elegge booztam, de...
Mit ersz egy tehetseges futoval ha keptelen jatszani?

Par meccsre erosites.Delonso_
58 meccse volt az NFL-ben, ebből 48x pályán volt. Nem vészes arányHöri
Es hany meccsen hatraltatta ot ebbol serules?
Es ugy hogy a snapek nagyreszet nem o vitte.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 820 — LIGHTS OUT!
A fantasy butít és nyomorba dönt. 😀😀iktriad
Szerintem inkább GM játék nem fantasy.Sixo67
Akkor nem szóltam. 😀😀iktriad
Én is csak vagy 1-2 hete tudtam meg, hogy ő szedte le FA piacon, oszt azóta sztárolja, hogy többet érjen neki.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
En ugyanolyannak itelem. (persze neki nem fognak annyit fizetni)
Anno Gerhartot is elegge booztam, de...
Mit ersz egy tehetseges futoval ha keptelen jatszani?

Par meccsre erosites.Delonso_
58 meccse volt az NFL-ben, ebből 48x pályán volt. Nem vészes arány