Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elnézve a Colts mai meccsét a Pats ellen van 1 jó, meg 1 rossz következménye ránk nézve annak a találkozónak:

A jó hír: a Colts régi önmagát idézte a futás elleni védelmével (=jó szar volt). Ez jó lehet Denardnak vasárnapra, főleg ha Linder is játszik. 😊

A rossz hír: a vereség miatt extra motiváltak lesznek most vasárnap, szóval akár megint kinézhet nekünk egy nagyon csúnya verés. 😕
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis olvasnivaló - kik mehetnek és kik jöhetnek az offseasonban:
 www.bigcatcountry.com/2014/11/14/7219833/nfl-free-agency-2015-jacksonville-jaguars
Érdekes Scobbe és Clemons nevét is a listán látni, bár egyik sem meglepő. És végre valalkki rajtam kívül, aki szerint Marcedes igenis jó TE. 😀
Érdekesek Varjú fő kiszemeltjei is (Charles Clay, KJ Wright, Cliff Avril).

Ryan Day és a varjú szerint minden fő poszton van legalább 1 olyan játékos, aki miatt bizakodóak lehetünk:
 www.bigcatcountry.com/2014/11/16/7184865/jaguars-have-reason-to-hope-with-young-prospects-at-every-position
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, hogy csak a siker széria, vagy valamit tényleg tudnak Dallasban, de sok lemondott emberből lett már itt valaki.

A legújabb Dekoda Watson.rva
Ha belőle lesz valaki, akkor az offseasobnban elraboljuk Murray és Dez Bryantet!
Egyébként Dekoda kurvaszarul játszott, szóval nem tudom, mivel győzte meg Jerry bácsit.
iktriad
 cowboysblog.dallasnews.com/2014/11/source-dallas-cowboys-adding-lb-dekoda-watson-to-the-active-roster.html/
ez a rész érdekes:

Watson played for Rich Bisaccia, the Cowboys special teams coordinator, and Joe Baker, Dallas’ assistant secondary coach, as a rookie with Tampa Bay in 2010.cowboysblog
nem Jerry bácsit kellett meggyőzni, voltak már ott emberek, akik meg voltak győzve. Főleg, hogy a Jags kifizette a pénze nagy részét...rva
1,5 milla garantáltat kapott idénre, szóval olyan sokat nem buktunk rajta - anyagilag.
több mint 9 éve
rva 4 034 — Me for President!
Nem tudom, hogy csak a siker széria, vagy valamit tényleg tudnak Dallasban, de sok lemondott emberből lett már itt valaki.

A legújabb Dekoda Watson.rva
Ha belőle lesz valaki, akkor az offseasobnban elraboljuk Murray és Dez Bryantet!
Egyébként Dekoda kurvaszarul játszott, szóval nem tudom, mivel győzte meg Jerry bácsit.
iktriad
 cowboysblog.dallasnews.com/2014/11/source-dallas-cowboys-adding-lb-dekoda-watson-to-the-active-roster.html/
ez a rész érdekes:

Watson played for Rich Bisaccia, the Cowboys special teams coordinator, and Joe Baker, Dallas’ assistant secondary coach, as a rookie with Tampa Bay in 2010.cowboysblog
nem Jerry bácsit kellett meggyőzni, voltak már ott emberek, akik meg voltak győzve. Főleg, hogy a Jags kifizette a pénze nagy részét...
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 021 — Stromfeld Aurél fan
Egyébként Dekoda kurvaszarul játszott, szóval nem tudom, mivel győzte meg Jerry bácsitiktriad
Az öreg Jones szerintem azt sem tudta, hogy létezik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként Dekoda kurvaszarul játszott, szóval nem tudom, mivel győzte meg Jerry bácsit.
iktriad
amivel Brewster a Miamit 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter írt egy cikket, hogy milyen jól teljesítenek idén a rookie WRek. Na kiket hagyott teljesne ki? Na kiket?
 espn.go.com/nfl/story/_/page/blitz141113/rookie-wideouts-living-hype-adam-schefter-blitz
Minek is berakni Allen Robinsont aki vezeti a ligát a rookiek között elkapásokban, volt 1 dropja, és 4. elkapott yardokban, miközben Allen Hurns UDFA létére 1. elkapott TDkben...
De nem pikkelnek ránk az országos médiában, ahogy az is csak véletlen, hogy mindig a Jags pickje előtt szoktak a drafton elmenni reklámozni...

Nem tudom, hogy csak a siker széria, vagy valamit tényleg tudnak Dallasban, de sok lemondott emberből lett már itt valaki.

A legújabb Dekoda Watson.rva
Ha belőle lesz valaki, akkor az offseasobnban elraboljuk Murray és Dez Bryantet!
Egyébként Dekoda kurvaszarul játszott, szóval nem tudom, mivel győzte meg Jerry bácsit.


Szóval - hol vagyok demagóg?iktriad
Abban hogy legitimálod azt, hogy elengedték ezeket a játékosokat. Ami lehet edzői, lehet GM hiba, de már az új éra hibája!
másrészt az opportunity cost az ami igazán fájó, és ez hosszú évekbe kerül ebben a sportban!sapka
Nem legitimálom, de jó okuk volt lemondani róluk szinte minden esetben, és van aki nem akart itt maradni.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 32 759 — LIGHTS OUT!
Most hallgatom, hogy Sanyi állítólag egy Jags-es CB-vel beszélgetett csak nem ismerte fel , hogy kicsoda. Sanyit ismerve ez egy random Jags fan volt egy Jags CB mezben, vagy egy Jags játékos de tuti nem CB, mondjuk Lee. xD

több mint 9 éve
rva 4 034 — Me for President!
Nem tudom, hogy csak a siker széria, vagy valamit tényleg tudnak Dallasban, de sok lemondott emberből lett már itt valaki.

A legújabb Dekoda Watson.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 587 — sapka
Szóval - hol vagyok demagóg?iktriad
Abban hogy legitimálod azt, hogy elengedték ezeket a játékosokat. Ami lehet edzői, lehet GM hiba, de már az új éra hibája!
másrészt az opportunity cost az ami igazán fájó, és ez hosszú évekbe kerül ebben a sportban!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LT-DT-LB-CB-RB posztról elmentek a(z akkori) legjobbak, csakúgy. Akik most is egy-egy csapatban kulcsfeladatokat látnak el.
sapka
RB- Ahogy Húsrágó is írta, Jennings 3szor is kapott esélyt 2012ben a szezon különböző pontjain, hogy bizonyítson kezdőként. Nem ment neki. Abban az évben Keith Toston(ki?) jobb formát mutatott nála. Te megtartottad volna ezek után? (MJDbe meg itt most nem rúgnék bele. Maradjunk annyiban, hogy Gerhart idei szezonja az ővéhez képest fantasztikus...)
CB-Mathis 30on felül volt ACL szakadással és többször volt sérült, mint egészséges. És ha bent volt, akkor sem ment neki az utolsó években. Egy kisebb csoda az, ahogy a Lionsban szerepel. És mellesleg nem megoldás hosszú távon. És Alan Ball a mostani sérüléséig tökéletesen pótolta.
LB-Én is sajnálom Darylt, szerintem már Caldwell is. Elkúrtuk, Nem kicsit, nagyon. Az más kérdés, hogy egy 30 feletti LBről beszélünk, aki pont addigra fog kiöregedni, amikor igazán kéne oda egy playmaker...
DT-Knighton 2012ben nem játszott jól, plusz maradni se akart. Mellesleg ha van poszt, ahol sikerült megfelelő pótlást találni, az pont a DT.
LT-1/2ön draftoltunk embert a helyére, plusz kaptunk érte 2 draft picket. Ha elengedjük csak úgy, szezon végén, nem kapunk érte semmit a mostani offseasonbeli költelkezéseink miatt.

Szóval - hol vagyok demagóg?
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Vannak abban a keretben vicces dolgok.
Brandon Marshall és Knighton Denverben - utóbbira lehetett volna fr.taget rakni ha nagyon akartok.
Monroe és Daryl Smith Baltimore-ben - mindkettőről ti mondtatok le.
Rashad Jenningsért rimánkodnak a Giants drukkerek, hogy épüljön fel.
Mincey és Selvie a Dallas kezdő DE párosa 😀
Landry és Mathis mai napig kezdők a Jetsben meg a Lionsban. Mondjuk itt tényleg borzasztók voltak már a végén.
Lowery felépült és játszik (nem jól) Atlantában.
Mosley 3. számú DT szintén Detroitban.
Antwon Blake is hasznos kiegészítőember lett Pittsburghben.

Szóval ha időben elkerülsz innen, még lehet belőled valami :A:Höri
A denveriek közül mondjuk Brandon II Marshall a szokásos Gene Smith reach-bustnak nézett ki 2012ben, és ő nem akart itt maradni a csapatnál 2013ban, pedig felajánlottunk neki egy helyet a practice squadban. Knighton szintén menni akart, ezért is lett hozva a 2013as FA első hetében a helyére Miller. Plusz 2012ben ő se játszott túl jól, igaz abban szerintem benne volt a bárbeli incidens miatti szemműtéte is.
A 2 baltimore emberünk elengedése tényleg nagy hiba, bár Daryl 30on felül volt 2012ben és játszott abban az évben össz-vissz 2 meccset. De benéztük, na.
Monroenak meg a Joeckel draft tett be, de egyelőre sajnos nem jöttek be Caldwell számításai.
Jennings megkapta az esélyt 2012ben, mikor MJD IRre ment 6 hét után, hogy megszilárdítsa itt a helyét és kapjon egy méltányos szerződéshosszabbítást. Akkor nem élt vele, amit nagyon sajnálok, mert vele meg Denarddal ütőképesek lennénk és nem kellene Gerhart szenvedéseit sem nézni.
Ez az az 5 ember, akire azt mondtam, hogy 1 kezem meg tudom számolni, kikért kár, hogy elmentek/elengedtük őket.

+Lowery+Mosley (aki elég jó a Lionsban...)
iktriad
Bírom ezt az iktriad-féle demagógiát 😊😊.
Nem baj, hogy elmentek a kulcsemberek, mert jöttek helyette mások.
Igen, de ha nem mentek volna el, akkor az újak nem a helyükre jöttek volna!!, értsd nem egy helyben topognátok, hanem sikerült volna előrefelé lépni.
Pláne akkor kiemelten fontos ez, ha a roster talent állománya nem túl magas. Pont akkor kellene megtartani a bevált kulcsembereket.
LT-DT-LB-CB-RB posztról elmentek a(z akkori) legjobbak, csakúgy. Akik most is egy-egy csapatban kulcsfeladatokat látnak el.
Most erre nem lehet mást mondani, hanem hogy micsoda elképesztő hiba mindegyik!sapka
A rendszeridegen játékosok esetében hiába jók máshol, itt nem lennének azok. Jennings pedig remek backup volt, mi is reménykedtünk, hogy MJD-t jól pótolja majd a sérülése alatt, de nem jöttek neki yardok. Elengedésén nincs mit csodálkozni.

Monroe szerintem menni akart. Tudta, hogy elég jó, hogy egy PO esélyes csapatban legyen kezdő. És amikor megvolt a lehetősége, akkor lépett. Én is sajnáltam.

Antwon Blake viszont egy szimpatikus srác 😊
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 587 — sapka
Vannak abban a keretben vicces dolgok.
Brandon Marshall és Knighton Denverben - utóbbira lehetett volna fr.taget rakni ha nagyon akartok.
Monroe és Daryl Smith Baltimore-ben - mindkettőről ti mondtatok le.
Rashad Jenningsért rimánkodnak a Giants drukkerek, hogy épüljön fel.
Mincey és Selvie a Dallas kezdő DE párosa 😀
Landry és Mathis mai napig kezdők a Jetsben meg a Lionsban. Mondjuk itt tényleg borzasztók voltak már a végén.
Lowery felépült és játszik (nem jól) Atlantában.
Mosley 3. számú DT szintén Detroitban.
Antwon Blake is hasznos kiegészítőember lett Pittsburghben.

Szóval ha időben elkerülsz innen, még lehet belőled valami :A:Höri
A denveriek közül mondjuk Brandon II Marshall a szokásos Gene Smith reach-bustnak nézett ki 2012ben, és ő nem akart itt maradni a csapatnál 2013ban, pedig felajánlottunk neki egy helyet a practice squadban. Knighton szintén menni akart, ezért is lett hozva a 2013as FA első hetében a helyére Miller. Plusz 2012ben ő se játszott túl jól, igaz abban szerintem benne volt a bárbeli incidens miatti szemműtéte is.
A 2 baltimore emberünk elengedése tényleg nagy hiba, bár Daryl 30on felül volt 2012ben és játszott abban az évben össz-vissz 2 meccset. De benéztük, na.
Monroenak meg a Joeckel draft tett be, de egyelőre sajnos nem jöttek be Caldwell számításai.
Jennings megkapta az esélyt 2012ben, mikor MJD IRre ment 6 hét után, hogy megszilárdítsa itt a helyét és kapjon egy méltányos szerződéshosszabbítást. Akkor nem élt vele, amit nagyon sajnálok, mert vele meg Denarddal ütőképesek lennénk és nem kellene Gerhart szenvedéseit sem nézni.
Ez az az 5 ember, akire azt mondtam, hogy 1 kezem meg tudom számolni, kikért kár, hogy elmentek/elengedtük őket.

+Lowery+Mosley (aki elég jó a Lionsban...)
iktriad
Bírom ezt az iktriad-féle demagógiát 😊😊.
Nem baj, hogy elmentek a kulcsemberek, mert jöttek helyette mások.
Igen, de ha nem mentek volna el, akkor az újak nem a helyükre jöttek volna!!, értsd nem egy helyben topognátok, hanem sikerült volna előrefelé lépni.
Pláne akkor kiemelten fontos ez, ha a roster talent állománya nem túl magas. Pont akkor kellene megtartani a bevált kulcsembereket.
LT-DT-LB-CB-RB posztról elmentek a(z akkori) legjobbak, csakúgy. Akik most is egy-egy csapatban kulcsfeladatokat látnak el.
Most erre nem lehet mást mondani, hanem hogy micsoda elképesztő hiba mindegyik!

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, Hurnsnél nincs odaírva, hogy ha elkapná Blake passzait, akkor minden szebb és jobb lenne.
De hát fakezű. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az NFL.com a 3. helyre rakja a rookie classunkat a Raiders és a Vikings mögött.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/m3bk0umqnt3petxrjqfp
Oakland Raiders lead list of top 10 rookie classes
Khalil Mack and Derek Carr have the look of future stars in Oakland. Find out which other teams are featured on our list of the top 10 draft classes from this year.

Jelenleg Blake tart vissza minket kb az 1. helytől. De bízom benen, hogy a szezon végére akár 1. is lehetünk.

lowery az első pár hét bénázása után magára talált, abszolút korrekt teljesítményt hoz, szvsz ide (is) erősítést jelentene....peach
Akkor növesztenem kell egy 6. ujjat. 😀

Minceyről már írtam eleget, ő itt leírta magát a sorozatos késésekkel, elalvásokkal csapatmegbeszélések idején és 1× a valamelyik idegenbeli meccsünknél a repülőről is sikerült lemaradnia. iktriad
Szerintem az ok-okozati összefüggés úgy nézett ki, hogy JDR felhívta Mincey-t, hogy a SB felé menetelő Denver keretében lenne neki hely, de nem fognak érte picket ajánlani. De ha véletlenül kirúgnák, akkor oda beférne.
Aztán "elaludt", "lemaradt", "lekéste" amit lehetett, hogy gyorsan kivágják és mehessen gyűrűt nyerni. Érdekes módon azóta nincs gond a moráljával. Sőt, hozzá tenném, hogy amikor idejött, akkor is az volt az egyik fő érv mellette (mert nem a rengeteg sackje győzte meg a stábot), hogy egy igazi munkamániás! És aztán váratlanul, egyik pillanatról a másikra elkezdett hanyag hülyegyerek lenni, és ahogy ez lenni szokott egy olyan játékossal, akinek mindössze egyetlen egy jó szezonja volt és magatartásproblémákkal küzd, azonnal lecsap rá a SB fő esélyese... vagyis... ja nem... szóval Mincey sz.pjon le egy lovatHúsrágó
Igen elég érdekes, hogy idén már Dallasban is minden a legnagyobb rendben van v ele. Mondjuk tavaly sokat nem segített a Denveren. És valahogy nem is marasztalták...
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 033 — Jaguars fan
Minceyről már írtam eleget, ő itt leírta magát a sorozatos késésekkel, elalvásokkal csapatmegbeszélések idején és 1× a valamelyik idegenbeli meccsünknél a repülőről is sikerült lemaradnia. iktriad
Szerintem az ok-okozati összefüggés úgy nézett ki, hogy JDR felhívta Mincey-t, hogy a SB felé menetelő Denver keretében lenne neki hely, de nem fognak érte picket ajánlani. De ha véletlenül kirúgnák, akkor oda beférne.
Aztán "elaludt", "lemaradt", "lekéste" amit lehetett, hogy gyorsan kivágják és mehessen gyűrűt nyerni. Érdekes módon azóta nincs gond a moráljával. Sőt, hozzá tenném, hogy amikor idejött, akkor is az volt az egyik fő érv mellette (mert nem a rengeteg sackje győzte meg a stábot), hogy egy igazi munkamániás! És aztán váratlanul, egyik pillanatról a másikra elkezdett hanyag hülyegyerek lenni, és ahogy ez lenni szokott egy olyan játékossal, akinek mindössze egyetlen egy jó szezonja volt és magatartásproblémákkal küzd, azonnal lecsap rá a SB fő esélyese... vagyis... ja nem... szóval Mincey sz.pjon le egy lovat
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 375 — a new hope (again)
lowery az első pár hét bénázása után magára talált, abszolút korrekt teljesítményt hoz, szvsz ide (is) erősítést jelentene....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vannak abban a keretben vicces dolgok.
Brandon Marshall és Knighton Denverben - utóbbira lehetett volna fr.taget rakni ha nagyon akartok.
Monroe és Daryl Smith Baltimore-ben - mindkettőről ti mondtatok le.
Rashad Jenningsért rimánkodnak a Giants drukkerek, hogy épüljön fel.
Mincey és Selvie a Dallas kezdő DE párosa 😀
Landry és Mathis mai napig kezdők a Jetsben meg a Lionsban. Mondjuk itt tényleg borzasztók voltak már a végén.
Lowery felépült és játszik (nem jól) Atlantában.
Mosley 3. számú DT szintén Detroitban.
Antwon Blake is hasznos kiegészítőember lett Pittsburghben.

Szóval ha időben elkerülsz innen, még lehet belőled valami :A:Höri
A denveriek közül mondjuk Brandon II Marshall a szokásos Gene Smith reach-bustnak nézett ki 2012ben, és ő nem akart itt maradni a csapatnál 2013ban, pedig felajánlottunk neki egy helyet a practice squadban. Knighton szintén menni akart, ezért is lett hozva a 2013as FA első hetében a helyére Miller. Plusz 2012ben ő se játszott túl jól, igaz abban szerintem benne volt a bárbeli incidens miatti szemműtéte is.
A 2 baltimore emberünk elengedése tényleg nagy hiba, bár Daryl 30on felül volt 2012ben és játszott abban az évben össz-vissz 2 meccset. De benéztük, na.
Monroenak meg a Joeckel draft tett be, de egyelőre sajnos nem jöttek be Caldwell számításai.
Jennings megkapta az esélyt 2012ben, mikor MJD IRre ment 6 hét után, hogy megszilárdítsa itt a helyét és kapjon egy méltányos szerződéshosszabbítást. Akkor nem élt vele, amit nagyon sajnálok, mert vele meg Denarddal ütőképesek lennénk és nem kellene Gerhart szenvedéseit sem nézni.
Ez az az 5 ember, akire azt mondtam, hogy 1 kezem meg tudom számolni, kikért kár, hogy elmentek/elengedtük őket.

A többiek?
Selvieről nem tudom, mennyire alkalmas lenne Gus Djébe, gondolom azért nem marasztaluk 2013ban, mert úgy tartották, hogy nem volt az.
Minceyről már írtam eleget, ő itt leírta magát a sorozatos késésekkel, elalvásokkal csapatmegbeszélések idején és 1× a valamelyik idegenbeli meccsünknél a repülőről is sikerült lemaradnia.
Landryt túlfizettük és nem csinált érte semmit, szóval nem csak a végén volt szar(máig dühös vagyok, hogy 2011ben meg lehet volna szerezni akár Weddlet is, de meg se próbáltuk, helyette csak Landryre fókuszáltunk...), helyette Lowery csinálta meg mindig a nagy playeket. Szegényt szerintem túl hamar engedtük el, hiába játszik viszonylag jól mostanában Evans, az FS poszt, máig nagy kérdőjel. De mint írtad, ő se lenne jelen formájában túlságosan a hasznunkra.
Mathisről még a Lionsban sem gondolták, hogy ennyi ideig tartani tudja még a kezdőposztot. A helyére jött Alan Ball tavaly kellemes meglepetés volt (és van 4 draftolt CBnk mellé még). Mosley és Blake kb nem oszt, nem szoroz, hasonló embereket találunk itt is a posztjukon (Abry Jones, Sherrod Martin vagy Loston).
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vannak abban a keretben vicces dolgok.
Brandon Marshall és Knighton Denverben - utóbbira lehetett volna fr.taget rakni ha nagyon akartok.
Monroe és Daryl Smith Baltimore-ben - mindkettőről ti mondtatok le.
Rashad Jenningsért rimánkodnak a Giants drukkerek, hogy épüljön fel.
Mincey és Selvie a Dallas kezdő DE párosa 😀
Landry és Mathis mai napig kezdők a Jetsben meg a Lionsban. Mondjuk itt tényleg borzasztók voltak már a végén.
Lowery felépült és játszik (nem jól) Atlantában.
Mosley 3. számú DT szintén Detroitban.
Antwon Blake is hasznos kiegészítőember lett Pittsburghben.

Szóval ha időben elkerülsz innen, még lehet belőled valami :A:

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akarjátok tudni, miért állunk idén is (zsinórban harmadszor) 1-9el a 11. héten? Nos tessék erre itt egy pillantást vetni. Íme a Jaguars kerete, mikor Shao Khan fatalityt hajtott Gene Smithen:

Kevesebb, mint 2 évvel később listán olvasható nevek fele már nincs az NFLben sem.
Ha a practice squados Drew Nowakot is hozzászámolom, 12 ember maradt az itt lévő 74ből - és abból 2 ST játékos!
Volt pár jó játékos, aki elment? Igen (bár 1 kézen meg lehet számolni őket...). De lehet látni, hogy Gene alatt mennyire lepusztult a keret tehetségállománya.
A 2013 Jaguars gyakorlatilag egy olyan csapat kerete volt, mint akinek akkor adták meg az NFLben az indulási jogot és nem tarthatott expension draftot (amit a Jags és a Panthers megtehetett 95ben a többi keretből). Tehát tényleg szinte a 0áról építkezünk.
Tarthatnánk előrébb? Persze. Lehetne idén több Wnk? Naná. A mostani front office ligalelit vagy akár nagyon jó? Jelenleg a válasz erre, nem. De ennyire lepusztított keretszituációra, amit Caldwell átvett, szerintem az utóbbi 20-30 évben nem volt példa az NFLben. Na ezért van jelenleg 30 rookie vagy másodéves a keretben.

Szóval igen, szar dolog, hogy szinte minden meccsen 10+ pontos underdogok vagyunk, és utoljára talán a 2011es 2-13as Colts ellen voltunk esélyesnek tartva egy találkozón (és mint utólag kiderült, milyen "jól" jártunk azzal a Wvel is - elintéztük a Coltsnak, hogy a mi divíziónkba kerüljön az utóbbi évek toronymagasan legjobb fiatal QBja....), és kurva szar azt hallani/olvasni/látni mindenhol és mindenkitől hogy majd jövőre (vagy még akkor sem) talán esélyesek leszünk nagyobb dolgokra is, de mindenkinek meg kell értenie, hogy a mostani rezsim olyan rossz szituációt örökölt, amire szerintem nagyon kevés precedens van az NFL történetében, már ha volt egyáltalán!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Off:
Sejtem, hogy nem volt egy nagy élmény a hétvégi meccs, de ha valakinek kellene, elhoztam a Wembley-ből a szurkolói kis zászlót, szívesen odaadom valakinek, ha igény van rá. Írjatok privátot bátran.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Denard fejlődéséről beszélnek az NFL Networkön ezen a videóban:
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_editorial_landscape_8_desktop_mobile/t_lazy/f_auto/league/zmyrnbknxfrfdivuyxpn.jpg
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
HURNS TIME!!!!!4444!mustaine
Látod, minden a szerelmed kezére játszik. Ezek után ha nem lesz beast, az már tényleg ciki. 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kimaradt a tegnapi felsorolásból, hogy Pasztor is összeszedett egy hamstring sérülést. Remélem a 2 hét elegendő lesz neki, hogy kikúrálja magát belőle.

Halloren ihletett formában volt twitteren a Dekoda Watson cut után:
-Dekoda Watson had more press conferences (1) than big plays (0).
-Watson $1.5M guaranteed for 133 defensive snaps.
-I know what @HaysCarlyon is thinking -- Watson's release creates another $500K or so to give Suh.
😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá - Kiraktuk Dekoda Watsont! Hát ennyit a nagy sleeper igazolásról.iktriad
Épp ideje volt.mustaine
Semmi Hurnsel kapcsolatos megjegyzés? WTF? 😀😀