NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppácska - Halloren visszanézte a tegnapi meccs felvételeit és szerinte Watt se Lindert, se Joeckelt nem tudta megverni tegnap 1 az 1ben!
Texans' J.J. Watt went 1-on-1 against Sam Young 17 times (four wins), but was 0-for-8 against Brandon Linder and 0-for-9 vs. Luke Joeckel
És a BCC szerint Young sem volt annyira gáz ellene.
 www.bigcatcountry.com/2014/12/8/7354121/gene-frenette-j-j-watt-was-not-a-defensive-monster-texans-vs-jaguars
Érdekes, hogy míg Prisco azt írta twitteren, hogy a fal nem volt túl jó Blake előtt(és a pick megint nagyon csúnya volt- ez igaz), Lagemanék szerint is kifejezetten jó meccset hoztak le Bowankoék:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-A-Look-Back/6fd23e2e-49e1-4b76-9381-19f85f6ee6d1

És ezt támasztja alá a PFF is. Watt "csak" +1.4el zárt, ami tőle kevés. És Linder +4,5ös osztályzatot kapott!
Brandon Linder, RG: +4.5

Breakdown: Jackpot. The scouting department are patting themselves on the back right now given the progress of Linder who has excelled in year one. He had help when dealing with Watt but he still deserves credit for allowing no pressure, while he continues to get better in the run game. A real bright spot.

Signature Play: Watch the movement the rookie gets on Jared Crick with 5.53 to go in the first. There isn’t a coach alive who doesn’t want to see that from their player.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/12/08/refo-texans-jaguars-week-14-2/
WOW!
Legközelebb, ha netán meghívnak a bowl.hu draft showjába, minden Jags pick miatt fogom majd a fejem - ez Allen Robinsonnál és Lindernél is bevált 😀😀 (Igaz az általam májusban dicsért Marqise is kezd egyre jobb lenni. Jelenleg állítom ő a legjobb formában lévő WRünk)
Bortles osztályzata viszont elég gáz. Mondjuk az első félidőben szerintem kifejezetten jól játszott.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren véleménye Colvinról(azt kell mondjam egyetértek vele):
Aaron Colvin has played three games ... and he may already be the Jaguars best defensive back.
Én már a hátralévő 3 meccsen is már őt és McCrayt kezdetném, Gratz meg menjen nickel CBbe. Jövőre úgyis szinte biztosan ez a páros kezd CB poszton, ha nem lesz valami drámai változás (sérülés, eltiltás).

Bár nagyon szenvedős ez a szezon (is), azért egyelőre a mostani draft class és Hurns elég ütősre sikerült. A 10 emberből (a 9 draftolt + Hurns) sanszosan 7 kezdeni fog jövőre(Bortles, Allen Robinson, Lee, Linder, Colvin, Telvin, Bowanko) ha valami drasztikus nem történik velük a holtszezonban.

Ha már rookiek. remélem Jeremaih George visszatér MLBben vasárnap, mert egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy J T Thomas inkább az OTTOba való. Zsinórban 6 meccs óta 100 futott yard felett zár az ellenfél. Ebből a szempontból Poz hiányát tényleg megérezzük.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Shoelace kap egy intenzív blokkolási tréninget januártól szeptemberig, akkor nem kell annyira kapirgálni. Sőt UDFA futó is jó lehet, ha tud irányt váltani és blokkolni, akkor rögvest két olyan dologra is képes, amire a most kereten lévő futók csak együttvéve képesek. 😊

Shorts helyett jöhet vissza Alkesz!Húsrágó
Jó, csak ki tudja milyen formában lesz... Szerintem a FS mellett egy WR (vagy egy passzelkapó TE) lesz a fő célpontunk jövőre FAben. Csak tartok tőle, hogy megint elkövetünk egy kapitális (és jó sokba kerülő) baklövést, mint amit anno Jerry Porterrel, vagy Laurent Robinsonnal csináltunk....iktriad
Azzal azért nehéz számolni, hogy sorozatos agyrázkódásokat szenved majd az elkapód, aki korábban Dallasban jó volt, bár ugye csak mellékszereplőként. Ahogy Clint hasonló sérülését se rónám fel az FO-nak. Sajnos mindkét esetben a Jaguars volt sz.póágon (kifizette a nagy lóvét az aláírásért, aztán hamar visszavonultak). Cserébe jön egy Hurns, vagy egy Marks és ezzel kárpótol az élet kicsit. Már ha igyekszel ezen minta mentén pozitívan gondolkodni, akkor hamarosan ráébredsz, hogy Gabbert és Harvey ellenértékével még tartozik az élet! Még a gondolata is kellemes borzongással tölt el, hogy mivel tudja majd ezeket ellensúlyozni 😉Húsrágó
Lassan a testtel ezzel a teóriával: Szerintem Harverval csak a Fred Taylor draftot(=a Bills egy besült projectért- Rob Johnson- odaadta a Top 10es pickjüket) egyenlítette ki az élet, Gabbertért meg ott volt anno Brunell aki kvázi a semmiből lett a liga egyik legjobb QBja nálunk.
És ha ezt a logikát követjük, tartok tőle, hogy Joeckel meg épp most Bosellit egyenlíti ki (bár egyes szagértők szerint Luke egész jól játszott tegnap...).
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
Ha Shoelace kap egy intenzív blokkolási tréninget januártól szeptemberig, akkor nem kell annyira kapirgálni. Sőt UDFA futó is jó lehet, ha tud irányt váltani és blokkolni, akkor rögvest két olyan dologra is képes, amire a most kereten lévő futók csak együttvéve képesek. 😊

Shorts helyett jöhet vissza Alkesz!Húsrágó
Jó, csak ki tudja milyen formában lesz... Szerintem a FS mellett egy WR (vagy egy passzelkapó TE) lesz a fő célpontunk jövőre FAben. Csak tartok tőle, hogy megint elkövetünk egy kapitális (és jó sokba kerülő) baklövést, mint amit anno Jerry Porterrel, vagy Laurent Robinsonnal csináltunk....iktriad
Azzal azért nehéz számolni, hogy sorozatos agyrázkódásokat szenved majd az elkapód, aki korábban Dallasban jó volt, bár ugye csak mellékszereplőként. Ahogy Clint hasonló sérülését se rónám fel az FO-nak. Sajnos mindkét esetben a Jaguars volt sz.póágon (kifizette a nagy lóvét az aláírásért, aztán hamar visszavonultak). Cserébe jön egy Hurns, vagy egy Marks és ezzel kárpótol az élet kicsit. Már ha igyekszel ezen minta mentén pozitívan gondolkodni, akkor hamarosan ráébredsz, hogy Gabbert és Harvey ellenértékével még tartozik az élet! Még a gondolata is kellemes borzongással tölt el, hogy mivel tudja majd ezeket ellensúlyozni 😉
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Shoelace kap egy intenzív blokkolási tréninget januártól szeptemberig, akkor nem kell annyira kapirgálni. Sőt UDFA futó is jó lehet, ha tud irányt váltani és blokkolni, akkor rögvest két olyan dologra is képes, amire a most kereten lévő futók csak együttvéve képesek. 😊

Shorts helyett jöhet vissza Alkesz!Húsrágó
Jó, csak ki tudja milyen formában lesz... Szerintem a FS mellett egy WR (vagy egy passzelkapó TE) lesz a fő célpontunk jövőre FAben. Csak tartok tőle, hogy megint elkövetünk egy kapitális (és jó sokba kerülő) baklövést, mint amit anno Jerry Porterrel, vagy Laurent Robinsonnal csináltunk....
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
Egy RT draft ráférne erre a csapatra, Pasztor sem életbiztosítás. Scherff tudomásom szerint nem játszott a jobb oldalon soha, de akár őt el lehetne hozni, mondjuk Joeckel RT-be mozgatásával ő dominálna LT-ben. Hátha Joeckel is javulna a jobb oldalon, nem tudom...mustaine
Joeckel elsősorban LT, szóval itt meg is bukik az ötlet. RT szerintem lesz hozva, de nem hiszem, hogy túl magas pickkel vagy FAben túl drágán hoznánk egyet.iktriad
Pedig rengeteget dobna a csapaton. Még egy WR kell Shorts helyett, talán egy RB, meg persze TE, és minden adott lenne Bortlesnek, hogy jó szezont fusson.mustaine
Shorts sanszosan megy, hacsak nem ír alá itt 2 zacskó mogyoróért. Tegnap pl kifejezetten indiszponáltnak tűnt. TE szerintem prioritás lesz az offseasoban, RBt meg lehet majd draftolunk megint. Mondjuk Stormból sokat nem láttunk idén még.iktriad
Ha Shoelace kap egy intenzív blokkolási tréninget januártól szeptemberig, akkor nem kell annyira kapirgálni. Sőt UDFA futó is jó lehet, ha tud irányt váltani és blokkolni, akkor rögvest két olyan dologra is képes, amire a most kereten lévő futók csak együttvéve képesek. 😊

Shorts helyett jöhet vissza Alkesz!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy RT draft ráférne erre a csapatra, Pasztor sem életbiztosítás. Scherff tudomásom szerint nem játszott a jobb oldalon soha, de akár őt el lehetne hozni, mondjuk Joeckel RT-be mozgatásával ő dominálna LT-ben. Hátha Joeckel is javulna a jobb oldalon, nem tudom...mustaine
Joeckel elsősorban LT, szóval itt meg is bukik az ötlet. RT szerintem lesz hozva, de nem hiszem, hogy túl magas pickkel vagy FAben túl drágán hoznánk egyet.iktriad
Pedig rengeteget dobna a csapaton. Még egy WR kell Shorts helyett, talán egy RB, meg persze TE, és minden adott lenne Bortlesnek, hogy jó szezont fusson.mustaine
Shorts sanszosan megy, hacsak nem ír alá itt 2 zacskó mogyoróért. Tegnap pl kifejezetten indiszponáltnak tűnt. TE szerintem prioritás lesz az offseasoban, RBt meg lehet majd draftolunk megint. Mondjuk Stormból sokat nem láttunk idén még.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Egy RT draft ráférne erre a csapatra, Pasztor sem életbiztosítás. Scherff tudomásom szerint nem játszott a jobb oldalon soha, de akár őt el lehetne hozni, mondjuk Joeckel RT-be mozgatásával ő dominálna LT-ben. Hátha Joeckel is javulna a jobb oldalon, nem tudom...mustaine
Joeckel elsősorban LT, szóval itt meg is bukik az ötlet. RT szerintem lesz hozva, de nem hiszem, hogy túl magas pickkel vagy FAben túl drágán hoznánk egyet.iktriad
Pedig rengeteget dobna a csapaton. Még egy WR kell Shorts helyett, talán egy RB, meg persze TE, és minden adott lenne Bortlesnek, hogy jó szezont fusson.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy RT draft ráférne erre a csapatra, Pasztor sem életbiztosítás. Scherff tudomásom szerint nem játszott a jobb oldalon soha, de akár őt el lehetne hozni, mondjuk Joeckel RT-be mozgatásával ő dominálna LT-ben. Hátha Joeckel is javulna a jobb oldalon, nem tudom...mustaine
Joeckel elsősorban LT, szóval itt meg is bukik az ötlet. RT szerintem lesz hozva, de nem hiszem, hogy túl magas pickkel vagy FAben túl drágán hoznánk egyet.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Egy RT draft ráférne erre a csapatra, Pasztor sem életbiztosítás. Scherff tudomásom szerint nem játszott a jobb oldalon soha, de akár őt el lehetne hozni, mondjuk Joeckel RT-be mozgatásával ő dominálna LT-ben. Hátha Joeckel is javulna a jobb oldalon, nem tudom...

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
13 pontos underdogok vagyunk vasárnapra a Ravens ellen. Kevés.iktriad
vagy éreznek valamit 😉

Kicsit örülök, hogy erről meccsről lemaradtam. JJ Watt - Marks párharcban Marks hozta a spreadet, ahogy meg lehet ítélni 😊Húsrágó
A statok nem mutatják meg igazán, mennyire dominált tegnap Watt. Sam Youngot megette reggelire, aztán még megitta a kávéját és utána még így is odaért általában Bortlesre.
És ebből még lesz idén még egy 60 perces kiadás - idegenben....
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
13 pontos underdogok vagyunk vasárnapra a Ravens ellen Kevés.iktriad
vagy éreznek valamit 😉

Kicsit örülök, hogy erről meccsről lemaradtam. JJ Watt - Marks párharcban Marks hozta a spreadet, ahogy meg lehet ítélni 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Scobee tegnap megszerezte 1000. pontját is, ezzel ő az első ilyen jaguár játékos. Jelenleg ő a 11. aktív játékos az NFLben, aki átlépte ezt a határt.

Továbbra is 3. vagyunk sackekben 39el.

13 pontos underdogok vagyunk vasárnapra a Ravens ellen Kevés.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(és még a Derrick Harvey draftot is alulmúlja, pedig az már teljesítmény, figyelembe véve, hogy a fél akkori draftunkat eltradeltük érte...)! Köszi Gene még egyszer...iktriad
half-off
az a 2008-as DE class minden pénzt megér, az első 4 pick már nincs a ligában 😀😀😀 Gholston, Harvey, Lawrence Jackson és Merling. Calais Campbell meg rendszeridegen lett volna, pech. Még Cliff Avril a 3. körben lett volna leginkább használható, ezt meg senki nem tudta előre.Höri
Emlékszem a Big Cat Countryn a draft napján anno azt jósolták, hogy maradunk a helyünkön, és visszük Kentwan Balmert, mert minden jel szerintük akkor erre mutatott. Na vele is kint lettünk volna a vízből... Azt meg még Vic Ketchmantől tudom, hogy Gene Smith meg Terry McDonough és a scoutok meg odáig voltak Jeff Otahért. Egyik "jobb" forgatókönyv, mint a másik. 😀😀

A 2008as 3. kört meg ne emlegesd. Volt eredetileg három db 3. körös pickünk is. Aztán a 2 trade miatt (mert ugye Grovesért is feltradetünk, mert why the fuck not) a 2. kör után legközelebb az 5. körben választottunk...iktriad
az volt ám a biznisz.Amadeus91
Most se értem hogy tudtuk nektek elpasszolni egy 5. körösért. 😀😀 Grat a mai Whez amúgy.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
(és még a Derrick Harvey draftot is alulmúlja, pedig az már teljesítmény, figyelembe véve, hogy a fél akkori draftunkat eltradeltük érte...)! Köszi Gene még egyszer...iktriad
half-off
az a 2008-as DE class minden pénzt megér, az első 4 pick már nincs a ligában 😀😀😀 Gholston, Harvey, Lawrence Jackson és Merling. Calais Campbell meg rendszeridegen lett volna, pech. Még Cliff Avril a 3. körben lett volna leginkább használható, ezt meg senki nem tudta előre.Höri
Emlékszem a Big Cat Countryn a draft napján anno azt jósolták, hogy maradunk a helyünkön, és visszük Kentwan Balmert, mert minden jel szerintük akkor erre mutatott. Na vele is kint lettünk volna a vízből... Azt meg még Vic Ketchmantől tudom, hogy Gene Smith meg Terry McDonough és a scoutok meg odáig voltak Jeff Otahért. Egyik "jobb" forgatókönyv, mint a másik. 😀😀

A 2008as 3. kört meg ne emlegesd. Volt eredetileg három db 3. körös pickünk is. Aztán a 2 trade miatt (mert ugye Grovesért is feltradetünk, mert why the fuck not) a 2. kör után legközelebb az 5. körben választottunk...iktriad
az volt ám a biznisz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az asszony győzköd, hogy menjünk jövőre Londonba, én meg próbálom arra terelni, hogy inkább gyűjtsünk egy újabb amerikai tripre... na ennyit erről.Maka
Miért, a Bills ellen talán lesz végre reális sanszunk egy szoros meccsre. 😀😀
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Ha egyszer újra releváns csapatunk (értsd, nyer legalább 5-6 meccset) lesz, akkor visszatérek majd a topicba, addig csendben gyászolva követem az eredményeket és híreket.

Most például azt olvastam valahol, hogy minden jel arra mutat, hogy jövőre Blackmon kerettag lehet, ennek nem tudom mennyire örülünk, bár amit Shorts ma is mutatott (10 target, 2 elkapás, 3 yard), annál bebaszva is jobbat lehet hozni. Na nem mintha az elkapókkal lenne a legnagyobb baj...

Az asszony győzköd, hogy menjünk jövőre Londonba, én meg próbálom arra terelni, hogy inkább gyűjtsünk egy újabb amerikai tripre... na ennyit erről.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig olyan jól néztek ki a dolgok a félidőben...

Kb a Giants meccset láttuk, csak fordított félidőkkel.

Pozitívumok:
Marks már 8.5 sacknél jár.
Hurnsnek megvan a rookie franchise TD elkapás rekord (eddig Füves Alkesszel és Reggie 'Don't tease me bro' Williamsszel együtt volt neki 5 db hatpontosa)
Lee egyre jobb, ahogy Telvin is.

Viszont a pass protection borzalom, a run Dnk szintén(Poz ma nagyon hiányzott). Bortles újra egyedül vezeti a pick listát. 😕

Ebből 3-13 lesz. A Titanst csak megverjük a TNFen, nekik úgyis szívni kell Mariotáért.

A legnagyobb baj az, hogy a 17. héten még a mostaninál is nagyobb verést fogunk kapni.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rohan az idő. a Jaguars idén utoljára játszik vasárnap otthon.

Nincs meglepetés az inaktívaink között. Szegény Storm be fog rozsdásodni. 😕
DE Andre Branch LB Khariri Fortt LB A. J. Edds OG Tyler Shatley RB Storm Johnson CB Jeremy Harris WR Tommy Streeter
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Otah jó játékos volt, csak hamar kisérült a ligából, az is pech. Igaz RT-only játékosért nem feltétlen adsz első kört csak ha Andre Smith a neve.Höri
Vagy ha egy Gene Smith kaliberű GM draftol...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Otah jó játékos volt, csak hamar kisérült a ligából, az is pech. Igaz RT-only játékosért nem feltétlen adsz első kört csak ha Andre Smith a neve.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(és még a Derrick Harvey draftot is alulmúlja, pedig az már teljesítmény, figyelembe véve, hogy a fél akkori draftunkat eltradeltük érte...)! Köszi Gene még egyszer...iktriad
half-off
az a 2008-as DE class minden pénzt megér, az első 4 pick már nincs a ligában 😀😀😀 Gholston, Harvey, Lawrence Jackson és Merling. Calais Campbell meg rendszeridegen lett volna, pech. Még Cliff Avril a 3. körben lett volna leginkább használható, ezt meg senki nem tudta előre.Höri
Emlékszem a Big Cat Countryn a draft napján anno azt jósolták, hogy maradunk a helyünkön, és visszük Kentwan Balmert, mert minden jel szerintük akkor erre mutatott. Na vele is kint lettünk volna a vízből... Azt meg még Vic Ketchmantől tudom, hogy Gene Smith meg Terry McDonough és a scoutok meg odáig voltak Jeff Otahért. Egyik "jobb" forgatókönyv, mint a másik. 😀😀

A 2008as 3. kört meg ne emlegesd. Volt eredetileg három db 3. körös pickünk is. Aztán a 2 trade miatt (mert ugye Grovesért is feltradetünk, mert why the fuck not) a 2. kör után legközelebb az 5. körben választottunk...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(és még a Derrick Harvey draftot is alulmúlja, pedig az már teljesítmény, figyelembe véve, hogy a fél akkori draftunkat eltradeltük érte...)! Köszi Gene még egyszer...iktriad
half-off
az a 2008-as DE class minden pénzt megér, az első 4 pick már nincs a ligában 😀😀😀 Gholston, Harvey, Lawrence Jackson és Merling. Calais Campbell meg rendszeridegen lett volna, pech. Még Cliff Avril a 3. körben lett volna leginkább használható, ezt meg senki nem tudta előre.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, a tegnapi kerekaszal beszélgetés egyik témája az volt, hogy melyik lépés sújtja jobban a Jagst - a Gabbert draft vagy hogy így JJ Watt a Texanshoz került?
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-of-the-Round-Table/2af6a4d8-7a16-4aab-a88f-31be48c7fd16
Szerintem a kettő együtt kitesz egy EPIC FAIL + JESUS FACEPALM kombinációt(és még a Derrick Harvey draftot is alulmúlja, pedig az már teljesítmény, figyelembe véve, hogy a fél akkori draftunkat eltradeltük érte...)! Köszi Gene még egyszer...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marks, Branch és Fortt ma se edzett, de Halloren szerint Sen'Derrick játszani fog vasárnap. Branch biztosan nem játszik.

Végső injury report:
Branch, Fortt - Out
Streeter, Reynolds - kérdéses
Marks - valószínű

Brian Sexton pedig a practice squados FBnkkel, Eric Kettiani hadnaggyal ült le beszélgetni:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/A_Few_Good_Minutes_Eric_Kettani/ad243027-fac4-4c26-a4ce-e345f19f74c3