Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Carr elképzelései 35-40 millió körül vannak.
Amadeus
Jó neki 😊
Spotrac amúgy 31,2M-ra teszi őt.

Ugyanitt Renfrow 17M, míg Crosby 13,9M.

Szerintem Renfrow túl van lőve kicsit, viszont Crosby nagyon alá van lőve. Lehet Carr akkor pont jó 😀
Rolni
Renfrow kicsit van túllőve csak, Crosby teljesen reális szerintem.
Amadeus
Crosby 20+
Nézd meg a passrusher fizukat.
Watt 4 ev 112. Szted Crosby alair a feleert?
Es brutalisan emelkedni fog a sapka.
gabokocka
Én is így látom!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Carr elképzelései 35-40 millió körül vannak.
Amadeus
Jó neki 😊
Spotrac amúgy 31,2M-ra teszi őt.

Ugyanitt Renfrow 17M, míg Crosby 13,9M.

Szerintem Renfrow túl van lőve kicsit, viszont Crosby nagyon alá van lőve. Lehet Carr akkor pont jó 😀
Rolni
Renfrow kicsit van túllőve csak, Crosby teljesen reális szerintem.
Amadeus
Crosby 20+
Nézd meg a passrusher fizukat.
Watt 4 ev 112. Szted Crosby alair a feleert?
Es brutalisan emelkedni fog a sapka.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Carr elképzelései 35-40 millió körül vannak.
Amadeus
Jó neki 😊
Spotrac amúgy 31,2M-ra teszi őt.

Ugyanitt Renfrow 17M, míg Crosby 13,9M.

Szerintem Renfrow túl van lőve kicsit, viszont Crosby nagyon alá van lőve. Lehet Carr akkor pont jó 😀
Rolni
Renfrow kicsit van túllőve csak, Crosby teljesen reális szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Carr elképzelései 35-40 millió körül vannak.
Amadeus
Jó neki 😊
Spotrac amúgy 31,2M-ra teszi őt.

Ugyanitt Renfrow 17M, míg Crosby 13,9M.

Szerintem Renfrow túl van lőve kicsit, viszont Crosby nagyon alá van lőve. Lehet Carr akkor pont jó 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
John U. Bacon
@Johnubacon
Harbaugh Watch, Day 23: Nobody Knows Anything.
But, FWIW, I'm hearing the NFL possibilities seem to be shrinking, not expanding, especially with probably the best fit, Las Vegas. Flip side, just heard, "Don't count the Vikings out."
See you tomorrow!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Carr elképzelései 35-40 millió körül vannak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Guenther katasztrófa volt. Jó lecke, hogy defensive hc alól nem szabad dc-t hozni.
Amadeus
Marky Mark nem tudom figyelt-e...éppen egy all time defensive HC alól hallgatunk meg egy 35 éves még csak nem is DC-t a HC pozinkra 😀

Moe véleménye:
 sportsnaut.com/jerod-mayo-las-vegas-raiders-candidate/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Arden Key lehozott egy 6 sackes szezont Friscoban.
Amadeus
Azt hiszem 8 az a 6.
kristóf17
Pláne
Amadeus
Közben meg lenyilatkozta, hogy az a move, amivel idén szárnyal eddig a Raiders DC által tiltva volt neki...PG nagy szakértő volt!


Közben:
Mike Jones@ByMikeJones
Raiders are interviewing director of pro personnel Dwayne Joseph for their general manager opening, league source says.

Ez új dolog...házon belüli jelöltnek eddig nem Ő volt bedobva a médiába 😊
Rolni
Guenther katasztrófa volt. Jó lecke, hogy defensive hc alól nem szabad dc-t hozni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Arden Key lehozott egy 6 sackes szezont Friscoban.
Amadeus
Azt hiszem 8 az a 6.
kristóf17
Pláne
Amadeus
Közben meg lenyilatkozta, hogy az a move, amivel idén szárnyal eddig a Raiders DC által tiltva volt neki...PG nagy szakértő volt!


Közben:
Mike Jones@ByMikeJones
Raiders are interviewing director of pro personnel Dwayne Joseph for their general manager opening, league source says.

Ez új dolog...házon belüli jelöltnek eddig nem Ő volt bedobva a médiába 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Arden Key lehozott egy 6 sackes szezont Friscoban.
Amadeus
Azt hiszem 8 az a 6.
kristóf17
Pláne

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Arden Key lehozott egy 6 sackes szezont Friscoban.
Amadeus
Azt hiszem 8 az a 6.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Arden Key lehozott egy 6 sackes szezont Friscoban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Felőlem aztán jöhet Demeco Ryans is, Ha rendes stábot tud összerakni.
Egy minimális tapasztalattal rendelkező fiatal edzőnél ez bazi nagy kérdés. Főleg, ha védő oldalról jön szerintem.

Mire ment Mahomes-ék ellen a Bills ligaelit védelme?
Nem tudom lehet-e ilyen módon építkezni a Chiefs ellen...
Mondjuk azt is lehet mondani, hogy sose lesz olyan QB-nk, veszélyes O-nk, szóval csak a másik oldalról van értelme építkezni.
Atom védelem, iszonyat pass rush-al és persze remek coverage-val. Mellé még felraksz egy potens, időhúzós run heavy O-t. Mondjuk annak is kb mindig pontokat kell szereznie azért...

A lényeg, h iszonyat nehéz dolog lesz ebben az AFC Westben életképes csapatot építeni Mahomes és Herbert mellett. Ha ez meglenne, akkor jöhetne az Allen, Burrow falat divízió kívül 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
#1carrsupporter
@fattestmallon
Interested to see what happens this week in Vegas…. The harbaugh stuff has halted

As the raiders are interested I believe mark Davis isn’t interested in being leverage

A csávó kurva nagy insider, elsőként hozta le a Ruggs és Arnette storykat.

Harbaugh állítólag nyomásgyakorlásképp nem veszi fel a telefont, Mark sürgeti, hogy döntse el mit akar. Demeco Ryans komoly opció.

#1carrsupporter
@fattestmallon
Válasz
@BigWorm_____
felhasználónak
There are people in the building g that don’t want harbaugh

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
#Patriots de facto defensive coordinator Jerod Mayo flies to Las Vegas today to interview for the #Raiders HC job tomorrow
Beki
Rooney rule 1.0

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
#Patriots de facto defensive coordinator Jerod Mayo flies to Las Vegas today to interview for the #Raiders HC job tomorrow
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Vic Tafur
@VicTafur
"Is he a dude or not a dude? Is he a baller or not?" -- It's something Colts assistant GM Ed Dodds says a lot to describe player evaluation.
He is coming in to interview for #Raiders GM position. Fourth candidate to interview. Strong Al Davis connection.
8:29 PM · Jan 23, 2022

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Pookie Alzado
@pookiealzado
#RaiderNation should pull up to the facility in Henderson tomorrow when Dodds interviews with “WE WANT HARBAUGH” & “WE WANT DODDS” signs.
Brandon Brown
@BSB_Wolverine
If the Raiders hire Dave Ziegler or anyone with ties to the Pats as the GM, that's a wrap on Harbaugh. It'll be Josh McDaniels. If it ends up being Ed Dodds, who the Raiders asked to interview after interviewing Ziegler, that increases the chances for Harbaugh to head to LV.


Elvileg ma interjúzik Dodds.
Amadeus
Egy kis Pookie 😉







na ez a stil hiányzik LV-ból.
ezek az arcok, akik Pennt kiszállították a kocsiból......

Szerkesztette: Surda
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Ted szerint outside zone alapú futosemat és sok playaction passzal operáló légi parádét kéne az új HC-nak hoznia. Erre lenne legjobb a keret kezdve Carral és Jacobssal.
Rolni
Carr az egyik legfosabb pa qb a ligában.
Amadeus
Lószart
Az egyik legpontosabb QB PA-ból csak a kretén Gruden és Olson alig használta.
Rolni
Kinti fórumon olvastam valami insidert, hogy azért mellőzte a PA-t Gruden és Olson, mert Carr PA motionje szar. Nem a pontossága, hanem egyszerűen nem tudja eladni a PA-t rendesen. Nem tudom igaz-e, de a kintieknek e tekintetben lesújtó a véleménye.
Amadeus
Na így már van igazság tartama annak amit írsz 😊

Nem adja el jól Carr a PA-t, ezt Ted is mondja, de ez igen könnyen kijavítják ha az edzők nyomják. Ha viszont passzol belőle nagyon hatékony. Ha ugye lenne egy erős futojatek akkor meg könnyebb is eladni a PA-t.
Rolni
Az a baj, hogy ez meg már olyan szakkérdés, amit nem itt fogunk tudni megszakérteni. Valami oka volt annak, hogy sem Gruden, sem a PA heavy rendszerből érkező Olson - ld. McVay jet motion-re épülő rendszere - nem erőltette azt, hogy Carr-t ebbe az irányba fejlessze. Hogy őszinte legyek én Carr-t egy olyasmi témában tudnám elképzelni, mint amit a Tampa futtatott Winstonnal még Brady előtt, de már Arians alatt. Ezt a fineszes PA-ra épülő rendszert nem látom magam előtt Carr-ral.

Azt sem értem, hogy miért kell erőltetni bármilyen sémát az új OC-ra/HC-ra. Teljes agyfasz a fal jelenleg Koltont leszámítva, amiből jön az is, hogy bármilyen séma irányába el lehet mozdulni.

Legokosabb az lenne, hogy Dodds hire, ő kiválasztja a HC-t, HC kiválasztja a staffot, aztán eldöntik, hogy mi legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Ted szerint outside zone alapú futosemat és sok playaction passzal operáló légi parádét kéne az új HC-nak hoznia. Erre lenne legjobb a keret kezdve Carral és Jacobssal.
Rolni
Carr az egyik legfosabb pa qb a ligában.
Amadeus
Lószart
Az egyik legpontosabb QB PA-ból csak a kretén Gruden és Olson alig használta.
Rolni
Kinti fórumon olvastam valami insidert, hogy azért mellőzte a PA-t Gruden és Olson, mert Carr PA motionje szar. Nem a pontossága, hanem egyszerűen nem tudja eladni a PA-t rendesen. Nem tudom igaz-e, de a kintieknek e tekintetben lesújtó a véleménye.
Amadeus
Na így már van igazság tartama annak amit írsz 😊

Nem adja el jól Carr a PA-t, ezt Ted is mondja, de ez igen könnyen kijavítják ha az edzők nyomják. Ha viszont passzol belőle nagyon hatékony. Ha ugye lenne egy erős futojatek akkor meg könnyebb is eladni a PA-t.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Pookie Alzado
@pookiealzado
#RaiderNation should pull up to the facility in Henderson tomorrow when Dodds interviews with “WE WANT HARBAUGH” & “WE WANT DODDS” signs.
Brandon Brown
@BSB_Wolverine
If the Raiders hire Dave Ziegler or anyone with ties to the Pats as the GM, that's a wrap on Harbaugh. It'll be Josh McDaniels. If it ends up being Ed Dodds, who the Raiders asked to interview after interviewing Ziegler, that increases the chances for Harbaugh to head to LV.


Elvileg ma interjúzik Dodds.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Ted szerint outside zone alapú futosemat és sok playaction passzal operáló légi parádét kéne az új HC-nak hoznia. Erre lenne legjobb a keret kezdve Carral és Jacobssal.
Rolni
Carr az egyik legfosabb pa qb a ligában.
Amadeus
Biztosan nem ezt hozta volna ki Ted, ha Carr nem lenne ezt képes játszani. Azért ő elég régóta ott van a Raiders és Carr körül, hogy képben legyen ezen a fronton.
Bruce
Szerintem rohadtul bizonytalan minden. Szerintem benne van a pakliban, hogy nem látjuk többet Carr-t a Raidersben. Teljesen ingoványos jelenleg minden.
Amadeus
Én sem vagyok abban biztos, hogy marad Carr.
Azért is kérdeztem korábban, hogy :
Carr-nak mi lehet a csereértéke most?
Bruce
Továbbra is Deshaun Watson lenne nálam a top.
Bruce
Szerintem valahol Stafford környékén lehet az ára.
Amadeus
Watsonért Carr+első kör jó lenne? Én benne lennék.
Bruce
Watson még mindig nem tisztázott. Sem a büntetőügye, sem az eljárás a ligában.
Amadeus
Úgyis tisztázza magát. Neki is érdeke, meg mindenki másnak. Ezek a nőügyek annyira nehezen értelmezhetőek. Itt aztán nehéz bizonyítani bármit. Egyébként is nekem az a gyanús, hogy nem akar egyezkedni velük Watson, így szerintem elég biztos a dolgában. Szerintem felgyorsulnak a dolgok a draftig.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Ted szerint outside zone alapú futosemat és sok playaction passzal operáló légi parádét kéne az új HC-nak hoznia. Erre lenne legjobb a keret kezdve Carral és Jacobssal.
Rolni
Carr az egyik legfosabb pa qb a ligában.
Amadeus
Biztosan nem ezt hozta volna ki Ted, ha Carr nem lenne ezt képes játszani. Azért ő elég régóta ott van a Raiders és Carr körül, hogy képben legyen ezen a fronton.
Bruce
Szerintem rohadtul bizonytalan minden. Szerintem benne van a pakliban, hogy nem látjuk többet Carr-t a Raidersben. Teljesen ingoványos jelenleg minden.
Amadeus
Én sem vagyok abban biztos, hogy marad Carr.
Azért is kérdeztem korábban, hogy :
Carr-nak mi lehet a csereértéke most?
Bruce
Továbbra is Deshaun Watson lenne nálam a top.
Bruce
Szerintem valahol Stafford környékén lehet az ára.
Amadeus
Watsonért Carr+első kör jó lenne? Én benne lennék.
Bruce
Watson még mindig nem tisztázott. Sem a büntetőügye, sem az eljárás a ligában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Ted szerint outside zone alapú futosemat és sok playaction passzal operáló légi parádét kéne az új HC-nak hoznia. Erre lenne legjobb a keret kezdve Carral és Jacobssal.
Rolni
Carr az egyik legfosabb pa qb a ligában.
Amadeus
Biztosan nem ezt hozta volna ki Ted, ha Carr nem lenne ezt képes játszani. Azért ő elég régóta ott van a Raiders és Carr körül, hogy képben legyen ezen a fronton.
Bruce
Szerintem rohadtul bizonytalan minden. Szerintem benne van a pakliban, hogy nem látjuk többet Carr-t a Raidersben. Teljesen ingoványos jelenleg minden.
Amadeus
Én sem vagyok abban biztos, hogy marad Carr.
Azért is kérdeztem korábban, hogy :
Carr-nak mi lehet a csereértéke most?
Bruce
Továbbra is Deshaun Watson lenne nálam a top.
Bruce
Szerintem valahol Stafford környékén lehet az ára.
Amadeus
Watsonért Carr+első kör jó lenne? Én benne lennék.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Ted szerint outside zone alapú futosemat és sok playaction passzal operáló légi parádét kéne az új HC-nak hoznia. Erre lenne legjobb a keret kezdve Carral és Jacobssal.
Rolni
Carr az egyik legfosabb pa qb a ligában.
Amadeus
Biztosan nem ezt hozta volna ki Ted, ha Carr nem lenne ezt képes játszani. Azért ő elég régóta ott van a Raiders és Carr körül, hogy képben legyen ezen a fronton.
Bruce
Szerintem rohadtul bizonytalan minden. Szerintem benne van a pakliban, hogy nem látjuk többet Carr-t a Raidersben. Teljesen ingoványos jelenleg minden.
Amadeus
Én sem vagyok abban biztos, hogy marad Carr.
Azért is kérdeztem korábban, hogy :
Carr-nak mi lehet a csereértéke most?
Bruce
Továbbra is Deshaun Watson lenne nálam a top.
Bruce
Szerintem valahol Stafford környékén lehet az ára.

criminal lawyer or criminal lawyer?