Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
 www.sportscasting.com/derek-carr-may-request-trade-rich-bisaccia-doesnt-get-las-vegas-raiders-job-according-nfl-insider-ian-rapoport/?fbclid=IwAR0hmjeL4l_E97tU1fBWsaxRZfN4FvlN4DHtjslx2yHIJOjv09GDOJe9MtI

Looool

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Martindale mint DC?
Bruce
Nem lenne vele bajom.
JMD alatt volt Ő anno DC a Broncos-nál...ha ez a package akkor inkább skippelem mondjuk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Martindale mint DC?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Demeco Ryans lehet Mayo után a 2. Rooney rule interjúnk a hírek szerint

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Rolni majd lesz valahogy.
Amadeus
Alap 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Rolni majd lesz valahogy.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Amúgy még novemberben bedobtam 3 párost:
Dodds-Eberflus
Schoen-Daboll
Hortiz-Hackett

Ezek közül jó esély van arra, hogy a Giants viszi a középsőt, viszont a többi ember még elérhető.

Dodds interjúzott a Bears (utána visszalépett) és bár nincs időpontja, de elvileg érkezik majd hozzánk is a GM pozira.
Eberflus interjúzott a Bears (ahol 2. körbe jutott), a Jaguars (ahol 2. körbe jutott) HC posztjaira.
Nálunk nem merült fel Eberflus neve eddig, ami még nem jelent sokat, mert összesen Bisaccia és Mayo neve van eddig a kalapban hivatalosan (bár utóbbihoz nincs időpont egyenlőre), ugyanakkor ha nem sietnek a Dodds interjúval és esetleges kinevezéssel, akkor le is csúszhatunk a Dodds-Eberflus párosról, mert jó eséllyel a Bears vagy a Jags lecsap rá addig...

Hortiz interjúzott a Giants GM pozijára, de lecsúszott róla. Én örültem volna neki, ha bekerül a kalapba, jobb jelöltnek érzem Champ Kelly-nél, Trey Brown-nál vagy akár Dave Ziegler-nél.
Hackett interjúzott a Vikings, a Denver, a Bears HC és a Jaguars HC pozijára. Hozzánk Ő sincs beharangozva egyenlőre.

Schoen interjúzott a Bears és a Giants GM pozijára és az utóbbit el is nyerte
Daboll interjúzott a Miami, a Bears és Schoen kinevezését követően rögtön a Giants HC pozijára is.
Szerintem a Giants-nál létrejön az egyik általam magunknak kinézett páros. Jó nekik...


Mivel nem bővül a GM jelültjeink listája várhatóan a Champ Kelly, Trey Brown, Dave Ziegler, Ed Dodds négyesből kerül ki a befutó, bár ugye Dodds esetében nincs még hivetalos időpont, lehet kikérő is csak média szinten van...nem örülnék. Amúgy a Kelly-Brown párosé simán lehet csak Rooney rule interjú, míg a Dodds meg kis média szellőztetés, hogy ne legyen túl levágós, hogy MD egy lóra tette fel a tétet Dave Ziegler személyében. Hát én őszintén remélem nem erről van szó, mert mint már többször leírtam HC kérdés kapcsán is, nálam szabély, hogy a BB/Pats fáról nem szabad gyümölcsöt szedni...
Na és ugye ezután kezdték még szellőztetni ezt a remek Josh McDaniels nevet HC posztra, meg persze rögtön van, aki a Mayo interjúban már a Rooney rule-on túl látja a DC interjút is...

Hát egy
GM: Ziegler
HC/OC: McDaniels
DC: Mayo
brigádtól kiverne a víz rendesen...

Akkor már komolyan mondom maradhatott volna Mayock is felőlem Bisaccia-val. Az még vhogy szódával lement volna, ha hoznak új OL edzőt és OC-t...


Na talán ezzel a rémképpel, (mert ugye egy Raiders fan sajnos mindig a legrosszabra kell, hogy készüljön) nagyon is vonzó egy Jim Harbaugh neve!
Róla elhiszem, hogy összerak egy stábot, ami nem közröhej tárgya és ad a csapatnak egy tartást, identitást és nem törlik fel velünk a padlót hétről hétre. Róla elhiszem, hogy stabil PO csapatot csinál belőlünk és ha nem is nyer SB-t, de szintet lép a gárda.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
 www.cbssports.com/nfl/news/raiders-nate-hobbs-cited-for-driving-110-mph-weeks-after-being-arrested-for-dui-per-report/
empty taxi
Hiába jo NCB, ha ennyi esze van hamar ligan kívül találja magát...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 www.cbssports.com/nfl/news/raiders-nate-hobbs-cited-for-driving-110-mph-weeks-after-being-arrested-for-dui-per-report/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Hát én kurva mérges leszek, ha Jim Harbaugh helyett Josh "gerinctelen" McDaniels lesz a HC...
Rolni
Én vagyok az egyetlen amúgy aki ezt a Harbaugh projektet nem látja olyan fényesen?
Én a többet vártam tőle a Wolverines-nél, volt pár igen gyenge időszak. A védelem so-so, de normális támadósort nem nagyon tudott összerakni.
Bazzani
Én nem nézek egyetemi meccseket csak a rekordokat látom. Inkább a 49ers-es NFL ideje izgatja a fantaziamat amúgy is. Mondjuk a Stanford, a 49ers és azért idén a Michigan kapcsán is lehet azt mondani, h felhúzta a csapatokat egy korábban rég látott szintre.

Nem azt mondom, h Ő lesz a megváltó, de egy Todd Bowles helyett sokkal jobb esélyt látok benne. Vagy pláne egy JMD helyett...
Nekem Bisaccia-t is el lehet adni simán egy lecserélt O stábbal csak azt nem szeretném ha olyan ember jönne akiben nulla fantáziát látok és utálom az első pillanattól, mint legutóbb Gruden-t...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát én kurva mérges leszek, ha Jim Harbaugh helyett Josh "gerinctelen" McDaniels lesz a HC...
Rolni
Én vagyok az egyetlen amúgy aki ezt a Harbaugh projektet nem látja olyan fényesen?
Én a többet vártam tőle a Wolverines-nél, volt pár igen gyenge időszak. A védelem so-so, de normális támadósort nem nagyon tudott összerakni.

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Hát én kurva mérges leszek, ha Jim Harbaugh helyett Josh "gerinctelen" McDaniels lesz a HC...
Rolni
Maradjon Rich akkor már és hozzon új OL edzőt meg OC-t és kész...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Hát én kurva mérges leszek, ha Jim Harbaugh helyett Josh "gerinctelen" McDaniels lesz a HC...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Raiders rookie S Trevon Moehrig played 99.48% (1,152 of 1,158) snaps this season, flashing excellent coverage skills too.

That 99.48% of snaps was the 2nd-highest for any defensive player in the NFL.

Not bad for a guy who slid in the draft due to injury concerns.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Carr-nak mi lehet a csereértéke most?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Great dude! Ahogy az angol mondaná...

 twitter.com/i/status/1484200335283408896

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Agholor?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Bears interviewed former Raiders GM Reggie McKenzie for their GM vacancy

Saints defensive coordinator Dennis Allen is interviewing with the Bears next week


milyen szép lenne ha újra összeállna az Allen - McKenzie páros 😀
deyell
De milyen kínos lenne, ha utána meg jól szerepelnének...
Pari
Egyébként meg ami nem működik a Raidersnél, az működik máshol.
Bruce
és vica versa.

Ulpianus tétele, avagy a Philipp Wheeler rule.
Amadeus
+ Nnamdi Asomugha, Stanford Routt stb.
deyell
Reece, Tyvon Branch, Jacoby Ford, Alex Barron.

Bezzeg Kalifa!

Mindenhol ugyanazt hozta!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Bears interviewed former Raiders GM Reggie McKenzie for their GM vacancy

Saints defensive coordinator Dennis Allen is interviewing with the Bears next week


milyen szép lenne ha újra összeállna az Allen - McKenzie páros 😀
deyell
De milyen kínos lenne, ha utána meg jól szerepelnének...
Pari
Egyébként meg ami nem működik a Raidersnél, az működik máshol.
Bruce
és vica versa.

Ulpianus tétele, avagy a Philipp Wheeler rule.
Amadeus
+ Nnamdi Asomugha, Stanford Routt stb.

choose life
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Bears interviewed former Raiders GM Reggie McKenzie for their GM vacancy

Saints defensive coordinator Dennis Allen is interviewing with the Bears next week


milyen szép lenne ha újra összeállna az Allen - McKenzie páros 😀
deyell
De milyen kínos lenne, ha utána meg jól szerepelnének...
Pari
Egyébként meg ami nem működik a Raidersnél, az működik máshol.
Bruce
és vica versa.

Ulpianus tétele, avagy a Philipp Wheeler rule.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Bears interviewed former Raiders GM Reggie McKenzie for their GM vacancy

Saints defensive coordinator Dennis Allen is interviewing with the Bears next week


milyen szép lenne ha újra összeállna az Allen - McKenzie páros 😀
deyell
De milyen kínos lenne, ha utána meg jól szerepelnének...
Pari
Nem lenne az kínos.
Allen azért sokat fejlődhetett az utóbbi időben.
McKenzie igaz, hogy hozott fura döntéseket, de azért ő vakarta ki a cap hell-ből a csapatot.

Egyébként meg ami nem működik a Raidersnél, az működik máshol.
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Bears interviewed former Raiders GM Reggie McKenzie for their GM vacancy

Saints defensive coordinator Dennis Allen is interviewing with the Bears next week


milyen szép lenne ha újra összeállna az Allen - McKenzie páros 😀
deyell
De milyen kínos lenne, ha utána meg jól szerepelnének...
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Bears interviewed former Raiders GM Reggie McKenzie for their GM vacancy

Saints defensive coordinator Dennis Allen is interviewing with the Bears next week


milyen szép lenne ha újra összeállna az Allen - McKenzie páros 😀

choose life
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Vincent Bonsignore
@VinnyBonsignore
For the record: I do believe the potential of Jim Harbaugh to @Raiders is more fact than fiction. I'll be posting a story explaining why soon. But, the Raiders are being meticulous in their search, as they should be, for both HC and GM jobs. Both of which are highly attractive

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ő állítólag valami kurva fasza zone corner volt.

Csak Cov2 zoneban volt picsahülye.
Amadeus
Az Ohio St. nem jatszott tiszta zonazast. Volt ott boven emberezes a CBknek. Cover1 - Cover 3 volt az alap. Csak ugye az volt az egyik, ha nem a legjobb vedelem egyetemi szinten. Ket kivalo kulso CBvel (+nickel), fantasztikus box vedokkel. Egyszeru de hatekony semaval. Pont azert nem tartottak Arnette jatekat konnyen megitelhetonek, vagy epp ot nem elsokoros tehetsegnek, mert nem o volt ott a legjobb jatekos. Egyszeru vedelem volt, par ertheto utasitassal. Es fizikalisan megnyertek 1-1ben a parharcaikat. Arnette gondja az a Raidersben, hogy nem erti a posztjat, bonyolultabb a sema, o meg nem okos.
ulpianus
most hogy mondod...

Chiefs have signed former Raiders first round CB Damon Arnette to a Reserve/Futures contract.

sok szerencsét hozzá 😀
deyell
Nalunk mast kell jatszani. De gondolom azert hoztak, mert az ex elso koros (bust) Hughes nem kicsit beegett megint.


Állat vagyok, ami enni kér...