Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
esetleg még Mel Kiper vagy Stephen A. Smith jöhetne GM interjúra.
deyell
Mi bajod a GM listánkkal?
Vagy csak túl professzionális és a szemed kíván egy kis nyalánkságot?


Közben Ed Dodds visszalépett a Bears GM versenyből...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
esetleg még Mel Kiper vagy Stephen A. Smith jöhetne GM interjúra.

choose life
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Champ Kelly (Chicago) jön interjúra (GM)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Nagyon sok helyen Ed Dodds-t írják kívánságnak a GM posztra, hogy ő a legjobb jelölt.
Edzőnek én Harbaugh mellett tenném le a voksomat és akkor akár lehetne tartani Bradley-t, de jobban örülnék egy Fangio-nak pl. Az OC személye meg akkor már nem lenne olyan fontos.
Az meg nem tudom, hogy jó ötlet lenne e, ha Bisaccia-t meg megtartanánk ST/Asst. HC pozícióban. Lehet hogy kezelhetetlen szitut szülne.
Bruce
Én a legeleje óta Ed Dodds-ot a kívánságlistám elején tartom Joe Hortiz mellett. Azóta kiderült még számomra, hogy Dodds anno Al Davis alatt kezdte a karrierjét a personel oldalon és így van Raiders kötődése. Ez bár egyfelől apróság, de azért mégis plusz pont. Ha Őt meg tudná szerezni Mark Davis az szerintem nagy fogás lenne.

Neki amúgy némi kötődése van Harbaugh-hoz is, hiszen Jim épp QB coach volt nálunk akkor, amikor Ő itt volt a front office-ban gyakornokként. Persze ez vélhetően inkább csak közvetett kapcsolat kettőjük között...

Harbaugh kapcsán továbbra is elég nagy a csend és csak találgatások vannak. Van aki abba kapaszkodik ugye, hogy igazolt edzőt nemrég a Michigan-hez maga alá és járja éppen a recruting útját is. Megint mások meg azt mondják, hogy igazából már csak a szerződésének a feltételeit kell elsimítani Davis-sel és amúgy már megvan az egyezség. Ezért nincs egyenlőre hosszabbítás a remek szezon után a Michigan-nel.

Mark-nak figyelnie kell a Rooney rule-ra, mert ugye anno a Gruden kinevezés kapcsán meg is büntették és igen mérges volt rá az egész NFL. Tehát sokan úgy gondolják, hogy lefutja a kötelező köröket Mayo-val és Bowles-el, aztán majd jön a nagy hír, miszerint leül Harbaugh-val is és az már igazából csak formaság lesz. Ugyanezek az emberkék azt gondolják, hogy ez a GM lista már Davis-Habraugh közös GM lista, hogy haladjon ez a vonal is...és ugye ott az a Dodds kapocs, amibe lehet kapaszkodni...

Igazából vakon van mindenki egyenlőre szerintem és gyanítom Al emiatt fenn erősen mosolyog 😊


Amúgy én Dodds esetleges megszerzése után nem esnék kétségbe akkor se, ha nem jön Haribo. Vannak azért jó edzők rajta kívül...sőt ugye vannak akik szerint Jim nem jó és elég megnézni a komoly egyetemi csapatok elleni mutatóját stb...


HA valóban érkezik a Dodds-Harbaugh páros az elég komoly lenne papíron és a Raiders megítélésén szerintem emelne egy nagyot. Nem két tévés bohóc lenne a csapat arca, hanem két saját szakmájában elfogadott ember.

Harbaugh alá ugye eléggé adja magát Fangio és simán elfogadnám Bradley helyett DC-nek. OC kérdésben Pep Hamilton nevét emlegetik többen (aki elvileg visszalépett a Panthers OC interjútól mostanság (biztos megvan már a helye ugye Vegasban 😊)). Scott Turner neve merült még fel egy twitter profil képes varia kapcsán és ugye neki is van Harbaugh kötődése.
Ezektől függetlenül meg a mostani Michigan-i stábból is választhat, bár gondolom azért az almamaterét nem fogja teljesen lerabolni...

Bisaccia szerintem vagy HC lesz vagy lelép. Nem hiszem, hogy egészséges lenne, ha ez a szezon után maradna ST edző...Ő azért masszívan Gruden embere ugyebár és várhatóan az új rezsim teljesen elválasztja majd magát Gruden-től.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nagyon sok helyen Ed Dodds-t írják kívánságnak a GM posztra, hogy ő a legjobb jelölt.
Edzőnek én Harbaugh mellett tenném le a voksomat és akkor akár lehetne tartani Bradley-t, de jobban örülnék egy Fangio-nak pl. Az OC személye meg akkor már nem lenne olyan fontos.
Az meg nem tudom, hogy jó ötlet lenne e, ha Bisaccia-t meg megtartanánk ST/Asst. HC pozícióban. Lehet hogy kezelhetetlen szitut szülne.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
“ Brown has also interviewed for General Manager jobs in the NFL for the Buffalo Bills in May 2017 and for the Oakland Raiders in December 2018. “

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Tom Pelissero
@TomPelissero
The #Raiders have contacted the #Bengals to request an interview with Trey Brown for their vacant GM job, per source. Brown is regarded in NFL circles as sharp, knowledgeable and a relentless worker, and he has impressed ownership in multiple GM interviews.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Josh Dubow
@JoshDubowAP
#Raiders have nearly $27 million in bonuses already paid to Cory Littleton, Nick Kwiatkoski, Carl Nassib and Jalen Richard that hasn't hit the cap yet but will in coming years as either dead money or on top of their 2022 salaries

Littleton és Kwiatowski érdekes lehet, ha 3-4re váltunk. Nassib és Richard kidobott pénz volt.
Amadeus
Littleton annyira nem teszi oda magát, h néha rossz nézni. Sztem neki mindegy már a séma. Inkább sétáljon egy june 1 utáni cut-tal. 8M cap saving

Kwia esetleg, bár 3-4 esetén is ott van Perryman a helyén...sztem Ő is sétál majd. 3M cap saving.

Nassib helyzete érdekesebb semától függően talán, bár vszeg sehol nem ér ennyit. 3M-t lehet sima cut esetén vele spórolni.

Azt a 14M-t lehet jobban is felhasználni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Daniels is the assistant director of player personnel in Las Vegas and is well liked. He was hired away from New England in 2019 where he was a scout.

DuJuan Daniels előléptetése is felmerült. Szintén ex-patriot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Josh Dubow
@JoshDubowAP
#Raiders have nearly $27 million in bonuses already paid to Cory Littleton, Nick Kwiatkoski, Carl Nassib and Jalen Richard that hasn't hit the cap yet but will in coming years as either dead money or on top of their 2022 salaries

Littleton és Kwiatowski érdekes lehet, ha 3-4re váltunk. Nassib és Richard kidobott pénz volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Todd Bowles várhatóan jönni fog interjúra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Egy tökéletesen működő franchise:
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
The Athleticen van egy cikk, hogy miért ment MM:

Ferrell, Nassib, Arnette az ő picje volt. Ruggs Gruden volt, Abram kőzös siker volt. Leatherwoodot tényleg Cable kérte.

Igazi felszabadulás volt neki, mikor Gruden lelépett. Elég hullámzó volt a kapcsolatuk, Gruden Ferrell miatt baszogatta.

“He had to play bad cop after Gruden’s infatuation with and trade for Antonio Brown blew up in the team’s face. He had to figure out the balance sheet when Gruden wanted to break the bank for offensive linemen Trent Brown and Rodney Hudson, and then again when Gruden wanted to trade them and Gabe Jackson when they refused pay cuts. And he had to smile when Gruden wanted to give a 38-year-old, third-string tight end (Jason Witten) $4 million“

“ Gruden’s opinions of players would change daily. And after the Raiders had some success in free agency this season — Yannick Ngakoue, Quinton Jefferson, Solomon Thomas, Kenyan Drake, Darius Philon, Hayward — you would think maybe it would be interesting (and fair?) to see what Mayock could have down on his own.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Jumbo Elliott
@JumboElliott76
Little Birdie says coach Harbaugh eyeing Raiders & Giants.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Jaj, a fenebe. Akkor megint minden drafton ott ul majd, es kivetel nelkul mindegyik picknel hat percig ismetelgeti, hogy "this is a good pick". 😀
Stez
I like this pick - pontosabban. 😀 vagy this is an excellent pick for xy 😀

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Eddig jó.
Én örülök Mike Mayock menesztésének.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Expect the #Raiders to put in a request for #Colts executive Ed Dodds, as well.

Ian Rapoport
@RapSheet
The #Raiders have put in a request to interview #Patriots defensive assistant Jerod Mayo, source said. Their search begins. And that’s not all. They also requested de facto GM Dave Ziegler.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
#1carrsupporter
@fattestmallon
The raiders and harbaugh are about 4 million apart on annual compensation, will mark Davis spend up or just run it back?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaj, a fenebe. Akkor megint minden drafton ott ul majd, es kivetel nelkul mindegyik picknel hat percig ismetelgeti, hogy "this is a good pick". 😀

több mint 2 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Mayock kuka
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
The Raiders have put in a request to interview Patriots defensive assistant Jerod Mayo, source said. Their search begins. And that’s not all. They also requested de facto GM Dave Ziegler.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Mayo neee

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Bisaccia sajtó tájékoztatójának elég viszlát benyomása volt.

Elvileg egyeztet még a héten Mark Davis-sel a rendes HC állás kapcsán.

Egyenlőre tehát mind Bisaccia, mind Mayock a helyén, de közben megvannak az első hivatalos interjú kérelmek is Schefter szerint.

Jerod Mayo HC interjúra, illetve Dave Ziegler GM interjúra a Patriots-tól.

Mayo nagyon nem tetszene, (lehet Ő inkább Rooney rule emberke amúgy...) mert nincs kellő tapasztalata szerintem. Ziegler érdekes név, de Ő meg nem tudom jönne-e...

Rapoport szerint Ed Dodds is fog megkeresést kapni hamarosan. Dodds amúgy Al Davis alatt kezdte intern-ként a personel karrierjét Tashan Reed tweet-je szerint anno (2003-2006).

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Remélem marad a csapatnál, lehet nem HC-ként, de ilyen emberi karakterre szükségünk van.


 dailysnark.com/2022/01/16/raiders-interim-coach-rich-bisaccia-spent-night-after-postseason-defeat-hand-writing-letters-to-every-single-player/
Surda
Ha nem tartják meg HC-nek nem hinném, hogy maradna. Arról nem is beszélve, hogy az új HC se hiszem, hogy megtartaná...

Rich vagy a HC-nk lesz vagy egy másik csapat ST edzője (és ass.HC-ja) lesz sztem...
Rolni
Nagyon remélem, hogy nem emocionális döntés lesz és elküldjük.

Nem volt a csapat rendesen felkészítve sem a PO-ra, sem a korábbi meccsekre. Ez a csapat nem azért lett PO, mert jó volt RB és Carr, hanem annak ellenére, hogy velük mentünk. Egy normális QB-val és egy nagyon patika HC-val ez a keret SB matéria lehetne rövidtávon. Greg Olson egyenesen horribilis volt az év nagy részében.
Amadeus
Tehát "csak" a két legfontosabb láncszem hiányzik itt, h. SB legyen 😀
Joey Tribbiani
Van ez így, ld. Tampa 2002. Egy edző kellett nekik.
Amadeus
Oké, csak úgy írod, mintha egy backup guard kéne, amit minden bokorban találni. Egy edző, meg egy QB, ezt hajkurássza jelenleg kb. 26 franchise a 32-ből.

Kicsit úgy látom Carr-t, mint Bakert, komoly upgradet idén nehéz találni, és mindkettő bebizonyította, h. a PO-ig el lehet velük menni. Talán Aaron-t Vegas jobban érdekli, mint Cleveland, nála lehet bepróbálkoznék, és vele jönne a HC is akivel szívesen dolgozna... Wilson kétlem, h. mozdítható.
Joey Tribbiani
Igazából, ha van egy HC/OC aki képes rendszert alkotni, akkor egy megbízható system QB elvisz a super bowlig.

Goff így került oda, Brad Johnson is. Kaepernickről nem is beszélve. Sőt pár évvel ezelőtt a nyugdíjas Carson Palmer is elment az NFC döntőig.

Bakerrel és Carral az a baj, hogy nem megbízhatók.
Amadeus
SB-ig azért túlzás, PO-ig tuti. De egy Mahomes/Allen/A-Rod ellen azért több kell, mint egy system QB.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964