Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
AJ Cole all pro

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Továbbra is azt gondolom, hog nem bánnám. RB szerintem one year wonder, sőt, az offense kifejezetten szarul festett a szezon második felében, egy kisebb csoda, hogy bejutottunk a PO-ba. Egyszerűen nem látom, hogy RB alatt itt összeáll valamit programszinten.
Amadeus
Hát Haribo-t én se bánnám és a stábja kapcsán se aggódnék túlzottan az elején.

Bisaccia kapcsán én is azt érzem, h ez a fajta szívből átmegyünk a falon nem fenntartható. Ha Ő marad azt csak akkor tudnám elfogadni jó érzéssel, ha erős OC-t tudna hozni valahogy/valahonnan.
Rolni
Teljesen Tony Sparano dejavu. Teljesen.

Ő is szerethető volt, csupaszív, digó, de upgrade volt hozzá képest JDR. (nyugodjon békében)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Továbbra is azt gondolom, hog nem bánnám. RB szerintem one year wonder, sőt, az offense kifejezetten szarul festett a szezon második felében, egy kisebb csoda, hogy bejutottunk a PO-ba. Egyszerűen nem látom, hogy RB alatt itt összeáll valamit programszinten.
Amadeus
Hát Haribo-t én se bánnám és a stábja kapcsán se aggódnék túlzottan az elején.

Bisaccia kapcsán én is azt érzem, h ez a fajta szívből átmegyünk a falon nem fenntartható. Ha Ő marad azt csak akkor tudnám elfogadni jó érzéssel, ha erős OC-t tudna hozni valahogy/valahonnan.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Scott Turner bénázott egyet a Twitter profil képével és most mindenki azt gondolja, h jön Harbaugh és Turner lesz az OC-je...


Ilyen ez a média business, de persze lehet igaz 😊
Rolni
Továbbra is azt gondolom, hog nem bánnám. RB szerintem one year wonder, sőt, az offense kifejezetten szarul festett a szezon második felében, egy kisebb csoda, hogy bejutottunk a PO-ba. Egyszerűen nem látom, hogy RB alatt itt összeáll valamit programszinten.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Scott Turner bénázott egyet a Twitter profil képével és most mindenki azt gondolja, h jön Harbaugh és Turner lesz az OC-je...


Ilyen ez a média business, de persze lehet igaz 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Mondjuk egyszer nem láttam itt leírva, h. mekkora mákotok volt ellenünk, ahol egy utolsó másodperces FG-val nyertetek, úgy, h. a kezdőnk fele nem játszhatott a nevetséges COVID szabályok miatt, amit éppen 1 héttel később meg is változtatott az NFL 😊 Ha nincs az a W, most mi vagyunk a PO-ban (nem lett volna ott a helyünk). Ilyen a szurkoló, csak arra emlékszik, ami őt sújtja. Nem elvitatva semmit, mert tényleg a padlóról álltatok fel.

Sok sikert a Bengals ellen, sztem meglesz!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
FK- nél abszolút kukáznak minket. Tetszik Höri permanens utálata, emlékszem az augusztusi youtube videójára, rólunk.... nem változott semmi 😀
a legpozitívabb okfejtés az ez:
Leonidasz007:
"A Bengals-Raiders meccsen a többség Bengals győzelmet vár, de szerintem a fiatal csapat eszét kicsit elveszi az elmúlt hetek őrülete és nagy mellénnyel mennek ki a pályára. A Raiders ellenben továbbra is szinte tét nélkül megy ki, mert nekik már minden meccs ajándék. A Bengals O-line nem tudja megtartani majd a Raiders védőfalát és ez lesz a döntő faktor.

A következő körben aztán a Raiders tanul az alapszakaszbeli hibáiból és változtat a védekezésén a Chiefs ellen, de secondaryben annyira gyengék, hogy ezt Andy Reid ki fogja használni. Mellesleg itt az O-line vs D-line párharcot sem tudja megnyerni a Las Vegas. .."

Hiába na aki spártai az a nehezebb utat választja. Remélem igaza lesz az okfejtés első részében, a többit majd utána. 😉
Surda
Nem tudom mi kell hozzá, hogy mindenki megértse: Höri egy hozzánemértő faszi.

Évek óta abból él, hogy szabadidejében lóg a Twitteren és hülyeségeket puffogtat. Előnyére vált, hogy az elsők között kezdte el. Ha Super Bowlt nyernénk, ő akkor is bottom 10-be tenne minket.

Tök mindegy mi történik.

Le kell szarni.
Amadeus
Az hogy valakinek unszimpatikus egy csapat még nem jelenti azt, hogy nem ért hozzá. Inkább nem tud teljesen objektív lenni bizonyos csapatokkal, de alapvetően szerintem a szakmai tudása megvan ahhoz, hogy hazai szinten szakértőként lehessen rá tekinteni. Látszik azért a belefektetett energia mindenképpen.
Nekünk is kell változnunk amikor ilyen cikkeket olvasunk, lehet hogy egy teljesen reális cikket, hater-ként fogunk fel, mert az író személye nem szimpatikus.
Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit és kit olvas. Én is előfizetője vagyok az FK-nak, mert szeretem magyar nyelven olvasni a cikkeket. Ettől függetlenül néha felidegesedek és akkor elhatározom, hogy törlöm a regisztrációmat az oldalról, de eddig még mindig elmúlt 😀
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
FK- nél abszolút kukáznak minket. Tetszik Höri permanens utálata, emlékszem az augusztusi youtube videójára, rólunk.... nem változott semmi 😀
a legpozitívabb okfejtés az ez:
Leonidasz007:
"A Bengals-Raiders meccsen a többség Bengals győzelmet vár, de szerintem a fiatal csapat eszét kicsit elveszi az elmúlt hetek őrülete és nagy mellénnyel mennek ki a pályára. A Raiders ellenben továbbra is szinte tét nélkül megy ki, mert nekik már minden meccs ajándék. A Bengals O-line nem tudja megtartani majd a Raiders védőfalát és ez lesz a döntő faktor.

A következő körben aztán a Raiders tanul az alapszakaszbeli hibáiból és változtat a védekezésén a Chiefs ellen, de secondaryben annyira gyengék, hogy ezt Andy Reid ki fogja használni. Mellesleg itt az O-line vs D-line párharcot sem tudja megnyerni a Las Vegas. .."

Hiába na aki spártai az a nehezebb utat választja. Remélem igaza lesz az okfejtés első részében, a többit majd utána. 😉
Surda
Nem tudom mi kell hozzá, hogy mindenki megértse: Höri egy hozzánemértő faszi.

Évek óta abból él, hogy szabadidejében lóg a Twitteren és hülyeségeket puffogtat. Előnyére vált, hogy az elsők között kezdte el. Ha Super Bowlt nyernénk, ő akkor is bottom 10-be tenne minket.

Tök mindegy mi történik.

Le kell szarni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az FK-nél általánosságban nem szeretik a Raiderst, ami nem csoda, hiszen hosszú ideig voltunk szopóágon (igazság szerint most is azon vagyunk) és ettől függetlenül továbbra sincsen rendben sok minden. És egyébként is, ha valakinek nem szimpatikus egy csapat, ahhoz nagyon sok mindennek kell változnia, hogy akár semleges legyen vele kapcsolatban vagy netán pozitív dolgokat is le tudjon róla írni. Szóval ez marad így már egy ideig 😊
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
FK- nél abszolút kukáznak minket. Tetszik Höri permanens utálata, emlékszem az augusztusi youtube videójára, rólunk.... nem változott semmi 😀
a legpozitívabb okfejtés az ez:
Leonidasz007:
"A Bengals-Raiders meccsen a többség Bengals győzelmet vár, de szerintem a fiatal csapat eszét kicsit elveszi az elmúlt hetek őrülete és nagy mellénnyel mennek ki a pályára. A Raiders ellenben továbbra is szinte tét nélkül megy ki, mert nekik már minden meccs ajándék. A Bengals O-line nem tudja megtartani majd a Raiders védőfalát és ez lesz a döntő faktor.

A következő körben aztán a Raiders tanul az alapszakaszbeli hibáiból és változtat a védekezésén a Chiefs ellen, de secondaryben annyira gyengék, hogy ezt Andy Reid ki fogja használni. Mellesleg itt az O-line vs D-line párharcot sem tudja megnyerni a Las Vegas. .."

Hiába na aki spártai az a nehezebb utat választja. Remélem igaza lesz az okfejtés első részében, a többit majd utána. 😉

Szerkesztette: Surda
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
 pbs.twimg.com/media/FI_TYDjVIAI5lAv?format=jpg&name=4096x4096
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Nekem Bisacciaban az tetszik, hogy tokos pali. Olyan negyedik kiserleteknek megy neki remeges nelkul, hogy ihaj! Annyira agressziv neha a playhivas, hogy forro a monitor. Es ezek nem hoskodesek, mert az osszes meccs, igy fejbol, 1-2-3-4 ponttal lett elhozva. Nem hiszek benne, hogy nagy HC lesz, viszont az en szimptatiamat kivivta. Es ezzel, hogy o bizony nekiment minden meccsnek kemenyen a gyozelemert (nem voltak gagyi ellenfelek), a jatekosok is hittek a csapatban.
ulpianus
olaszmeló.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Nekem Bisacciaban az tetszik, hogy tokos pali. Olyan negyedik kiserleteknek megy neki remeges nelkul, hogy ihaj! Annyira agressziv neha a playhivas, hogy forro a monitor. Es ezek nem hoskodesek, mert az osszes meccs, igy fejbol, 1-2-3-4 ponttal lett elhozva. Nem hiszek benne, hogy nagy HC lesz, viszont az en szimptatiamat kivivta. Es ezzel, hogy o bizony nekiment minden meccsnek kemenyen a gyozelemert (nem voltak gagyi ellenfelek), a jatekosok is hittek a csapatban.
ulpianus
Vaaaagy, mivel ST guru ismeri a saját ST-jét, így inkább nekimegy az O-val… 🤔
Nem, csak viccelek! Szimpi a pasas tökössége. Azt is hozzá kell azért tenni az objektivitás kedvéért, hogy megbízott HC-ként könyebb szívvel kockáztathatott, mert mi van ha nem sikerül? De mégegyszer, nekem szimpatikus!

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nekem Bisacciaban az tetszik, hogy tokos pali. Olyan negyedik kiserleteknek megy neki remeges nelkul, hogy ihaj! Annyira agressziv neha a playhivas, hogy forro a monitor. Es ezek nem hoskodesek, mert az osszes meccs, igy fejbol, 1-2-3-4 ponttal lett elhozva. Nem hiszek benne, hogy nagy HC lesz, viszont az en szimptatiamat kivivta. Es ezzel, hogy o bizony nekiment minden meccsnek kemenyen a gyozelemert (nem voltak gagyi ellenfelek), a jatekosok is hittek a csapatban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Egy ST coach, legyen akármilyen jó emberileg az hosszabb távon nem lesz elég, mert szakmailag is oda kell szagolnia, ami jelenleg nincs meg.Bruce
Mi a bajod John Harbaugh-val?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
A fogadóirodáknál 5,5 - 5 pontos favorit a Bengals. Az azért elég nagy különbség.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ilyen pechesek már nem lehetünk, hogy 20 év alatt 2x jutunk playoffba, és egyiknél Carr sérül le előtte közvetlen, most meg Renfrow lenne covid miatt hiányzó.
zavi27
egyelőre sehol nem olvastam ilyen hírt az elműlt 24 órában, bizzunk benne h kacsa
Pari
Én is csak egy twitter oldalon:

Bruce
tested positive for being unguardable.

😉 😀
warr_b
de még a twitter is hozzákapcsolta, hogy coviddal kapcsolatos hír (legalábbis nálam van egy ilyen link a bejegyzés alján. 😊 )
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ilyen pechesek már nem lehetünk, hogy 20 év alatt 2x jutunk playoffba, és egyiknél Carr sérül le előtte közvetlen, most meg Renfrow lenne covid miatt hiányzó.
zavi27
egyelőre sehol nem olvastam ilyen hírt az elműlt 24 órában, bizzunk benne h kacsa
Pari
Én is csak egy twitter oldalon:

Bruce
tested positive for being unguardable.

😉 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Ilyen pechesek már nem lehetünk, hogy 20 év alatt 2x jutunk playoffba, és egyiknél Carr sérül le előtte közvetlen, most meg Renfrow lenne covid miatt hiányzó.
zavi27
egyelőre sehol nem olvastam ilyen hírt az elműlt 24 órában, bizzunk benne h kacsa
Pari
Én is csak egy twitter oldalon:
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Ilyen pechesek már nem lehetünk, hogy 20 év alatt 2x jutunk playoffba, és egyiknél Carr sérül le előtte közvetlen, most meg Renfrow lenne covid miatt hiányzó.
zavi27
egyelőre sehol nem olvastam ilyen hírt az elműlt 24 órában, bizzunk benne h kacsa
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Ilyen pechesek már nem lehetünk, hogy 20 év alatt 2x jutunk playoffba, és egyiknél Carr sérül le előtte közvetlen, most meg Renfrow lenne covid miatt hiányzó.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Én nem tartanám meg Bisaccia-t, maximum maradna mint ST coach. Hosszú távon nem ő a megoldás, alá nagyon erős OC kellene.
Bruce
Egy védő szaki HC alá is nagyon erős OC kellene 😊

Ha Bisaccia megtartja Bradley-t, akkor "csak" egy jó OC-t kell találnia, ami persze rohadt nehéz feladat, de egy Todd Bowles-nek is ugyan úgy nehéz lesz pl.

Nem vagyok én túzottan Rich pártján, de azért nem lehet az idei teljesítményét csak úgy besöpörni a szőnyeg alá. Ahogy átvette az már rendhagyó volt, aztán jött a Ruggs tragédia és az Arnette agymenés...jött egy lejtmenet és aztán valahogy felállt a csapat! Minden játékos nagyon dícséri és azért van pl a Ravens élén egy korábbi ST coach elég jó sikerességgel évek óta...
Rolni
Nekem jobban tetszik az a vonulat, amikor valaki HC-ként az O-ért felel és egy olyan OC-ja van, aki ha baj van, akkor át tudja venni a koncepcióját és a játékhívásokat és a DC meg egy erős független edző. Tehát azt kell mondjam, hogy a Gruden féle felállás számomra az ideális.
Egy ST coach, legyen akármilyen jó emberileg az hosszabb távon nem lesz elég, mert szakmailag is oda kell szagolnia, ami jelenleg nincs meg.
Viszont ha jön egy erős GM emberke, aki kvázi a főnök lesz, akkor el tudom képzelni ezt a felállást is, csak hát OC-nak elcsábítani valakit, aki már eddig is OC volt, az nem lesz könnyű feladat. De tőlem maradhat Olson is (legalább lesz kire fogni), de ebben azért hosszú távon nem hiszek.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Én nem tartanám meg Bisaccia-t, maximum maradna mint ST coach. Hosszú távon nem ő a megoldás, alá nagyon erős OC kellene.
Bruce
Egy védő szaki HC alá is nagyon erős OC kellene 😊

Ha Bisaccia megtartja Bradley-t, akkor "csak" egy jó OC-t kell találnia, ami persze rohadt nehéz feladat, de egy Todd Bowles-nek is ugyan úgy nehéz lesz pl.

Nem vagyok én túzottan Rich pártján, de azért nem lehet az idei teljesítményét csak úgy besöpörni a szőnyeg alá. Ahogy átvette az már rendhagyó volt, aztán jött a Ruggs tragédia és az Arnette agymenés...jött egy lejtmenet és aztán valahogy felállt a csapat! Minden játékos nagyon dícséri és azért van pl a Ravens élén egy korábbi ST coach elég jó sikerességgel évek óta...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
A tightend "vonal" helyett mást mondanál a védelmetek ellen legjobb fogásnak?
Rolni
Eli Apple.
Miknar
Sajnos igen. Az nem kérdés hogy jobb a védelem nálatok, a Bengals meg jobb támadó oldalon. Nem is itt fog eldőlni (sajnos) A mi védelmünk baromi inkonzisztens. Carr képes megveri simán futással megtámogatva. De én őt sem látom már az utolsó tán 10 meccsen sem csillogni. Két igen jó Raiderses barátommal fogom nézni. ISzunk az tuti

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president