Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Ed Werder
@WerderEdESPN
Per @ESPNStatsInfo: As clutch as Derek Carr has been at times this season, it's Carr's 9th turnover in the 4th quarter/OT this season including playoffs. That's the most by any player in the NFL.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Ez az utolsó 4 play olyan, ami innentől minden érintett esetében fel fog merülni interjúkon, meg úgy általában ha szóba kerül a nevük. Már a spike is felesleges volt, nem tartott ott az óra. Ha eltökölnek pár mp-t egy 4-5 yardos sideline catchel Wallernek, akkor is marad 25 mp 3 további dobásra. Azt sem értem miért kellett 2. és 4. kísérletre ugyanazt a rossz playt behívni, ha már elsőre is majdnem int lett belőle. Másodjára ráadásul a megvalósítás is rossz volt, ha el is kapja, nem tudta volna sehogy benyújtani. Ennyire ez lett volna a tuti play, hogy Zay Jonest egyből mellkasba dobja, ráadasul a pálya közepén, hogy 3 sanszból kétszer meg kell próbálni?

Harmadik kísérletnél 0 end zone-ba tartó route volt első szándékra, míg Carr végig oda akarta bedobni, hisz az üres rövidítést nem dobta meg Renfrow-nak miközben látta hogy üresre játszotta magát az oldalvonal felé futva. Negyedikre 1 ember futott be oda, de nem az, akinek dobta.

Kár érte, mert egyébként pazar drive volt a spike-ig, de itt nem egészen értem mi történt.
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Az a bajom, hogy nem éreztem az esélyt a meccs folyamán, de a végére azért majdnem összejött, szóval nem vallottunk szégyent. Amit hibának láttam, az az hogy az utolsó előtti támadáskor neki kellett volna menni a 4&3-ra. Ha meg már nem mentünk neki akkor az a spike a végén nem kellett volna, volt annyi idő, hogy beleférnek. Az az egy kísérlet még jó lett volna. De mindegy izgalmas volt a vége legalább. 🙂
Ami biztos, hogy a falat meg kell erősíteni, meg kell egy fiatal D-Jax. Carr-t meg meglátjuk. (A nagy pénz miatt inkább elcserélném, de vele meg majdnem kész a csapat).
A védelem erősítése meg a DC személyétől is függ, de LB-n kívül bárhová jöhet erősítés.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Azért 🦓 nem igazán PO szintén voltak.
Surda
Soha nincsenek semmilyen szinten.
ulpianus
Azért kószafüttyök eddig nem voltak.
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Minden viszontagság ellenére nagyon komoly szezont hoztatok le… csoportellenfélként rendszerint a padtársnak drukkolok és idén végül sok ++++ kerül a nevetek mellé. Carrt el ne engedjétek.. Respekt az idei produkcióért.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Melegbe meglett volna! 🤣
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 254
Jó meccs volt, grat a Raidersnek! Kár a 2.-3. negyedes bírói bakikért.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Azért 🦓 nem igazán PO szintén voltak.
Surda
Soha nincsenek semmilyen szinten.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
A támadófalat kell rendberakni és kell egy igazi no1 elkapó. Jó meccs volt, kár a sok elbaszott időkérésért, jól jött volna a végén...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Azért 🦓 nem igazán PO szintén voltak.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Kemény, izgalmas egy szezonunk volt!
Tovább tartott, mint azt legtöbben gondoltuk a Gruden balhé után vagy a Ruggs balhé után vagy az Arnette ügy után vagy a Chiefs zakó után.

Ezen a meccsen is valahogy az utolsó játékig ott volt a lehetőség, pedig milyen borzalmasan játszott ma (is) az OL...

Nagyot küzdöttek ma is a fiúk, pedig látszott a talent és a coaching téren is odaát volt az előny. Szerintem erre a küzdeni akarásra és a csapategységre lehet építeni! Hogy kinek?
Na ez a következő kérdés!

Én most így a kiesés után hirtelen azt mondom, hogy jöjjön új GM, új HC és ők döntsenek Carr-tól kezdve minden játékosról majd.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Jo szezon volt sztem. Jo meccs is volt. Egy honapja nem sokat adtam volna, hogy PO lesz. Madjnem meglett a tovabbjutas is. Ez van. De sztem tenyleg nem volt ez rossz, ha mindent figyelembe veszunk. Ez ma senkit nem vigasztal.
ulpianus
A mai meccs mutatta meg igazán, hogy miért nem maradhat RB a hc.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szörnyen felkészületlen volt az o.
Amadeus
Ennek ellenére meccsben voltunk. Srácok végig izgulhattunk! Lehet én vagyok a csicska de már az első negyed végén elmehetett volna... Végig izgultunk, majdnem OT! Ne szomorkodjunk! 🙂
Majd holnap!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jo szezon volt sztem. Jo meccs is volt. Egy honapja nem sokat adtam volna, hogy PO lesz. Madjnem meglett a tovabbjutas is. Ez van. De sztem tenyleg nem volt ez rossz, ha mindent figyelembe veszunk. Ez ma senkit nem vigasztal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Beers&Beards Las Vegas Raiders 95
Szörnyen sok volt a flag megint, nade, akkor jöhet az új vezetői gárda 😊

Szerkesztette: Beers&Beards
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Szörnyen felkészületlen volt az o.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Érzem, hogy most egyensúlyba kerül az univerzum és revansot veszünk a tampán a bukott sb-ért, illetve bradyn a tuck rule-ért. (szal sb-t nyerünk, ha nem lenne egyértelmű)
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936


Ha volt már sorry 😀
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Cook remekül helyettesítette pedig 😁
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
2006 óta nézem az NFL-t, drukkolok a Raiders-nek.
Ma először nézek playoff meccset, aminek tétje van számomra/számunkra is!!

Just Win, Baby!
Rolni
A 2016-os WC meccs miért nem számít?
r.baggio
mert nem volt tétje úgy hogy Carr lesérült előtte.
deyell
Óó igen, az kimaradt, sorry


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
2006 óta nézem az NFL-t, drukkolok a Raiders-nek.
Ma először nézek playoff meccset, aminek tétje van számomra/számunkra is!!

Just Win, Baby!
Rolni
A 2016-os WC meccs miért nem számít?
r.baggio
mert nem volt tétje úgy hogy Carr lesérült előtte.

choose life
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
2006 óta nézem az NFL-t, drukkolok a Raiders-nek.
Ma először nézek playoff meccset, aminek tétje van számomra/számunkra is!!

Just Win, Baby!
Rolni
A 2016-os WC meccs miért nem számít?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
2006 óta nézem az NFL-t, drukkolok a Raiders-nek.
Ma először nézek playoff meccset, aminek tétje van számomra/számunkra is!!

Just Win, Baby!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
PLAYOFFF DAY!
több mint 2 éve
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
FK- nél abszolút kukáznak minket. Tetszik Höri permanens utálata, emlékszem az augusztusi youtube videójára, rólunk.... nem változott semmi 😀
a legpozitívabb okfejtés az ez:
Leonidasz007:
"A Bengals-Raiders meccsen a többség Bengals győzelmet vár, de szerintem a fiatal csapat eszét kicsit elveszi az elmúlt hetek őrülete és nagy mellénnyel mennek ki a pályára. A Raiders ellenben továbbra is szinte tét nélkül megy ki, mert nekik már minden meccs ajándék. A Bengals O-line nem tudja megtartani majd a Raiders védőfalát és ez lesz a döntő faktor.

A következő körben aztán a Raiders tanul az alapszakaszbeli hibáiból és változtat a védekezésén a Chiefs ellen, de secondaryben annyira gyengék, hogy ezt Andy Reid ki fogja használni. Mellesleg itt az O-line vs D-line párharcot sem tudja megnyerni a Las Vegas. .."

Hiába na aki spártai az a nehezebb utat választja. Remélem igaza lesz az okfejtés első részében, a többit majd utána. 😉
Surda
Nem tudom mi kell hozzá, hogy mindenki megértse: Höri egy hozzánemértő faszi.

Évek óta abból él, hogy szabadidejében lóg a Twitteren és hülyeségeket puffogtat. Előnyére vált, hogy az elsők között kezdte el. Ha Super Bowlt nyernénk, ő akkor is bottom 10-be tenne minket.

Tök mindegy mi történik.

Le kell szarni.
Amadeus
Az hogy valakinek unszimpatikus egy csapat még nem jelenti azt, hogy nem ért hozzá. Inkább nem tud teljesen objektív lenni bizonyos csapatokkal, de alapvetően szerintem a szakmai tudása megvan ahhoz, hogy hazai szinten szakértőként lehessen rá tekinteni. Látszik azért a belefektetett energia mindenképpen.
Nekünk is kell változnunk amikor ilyen cikkeket olvasunk, lehet hogy egy teljesen reális cikket, hater-ként fogunk fel, mert az író személye nem szimpatikus.
Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit és kit olvas. Én is előfizetője vagyok az FK-nak, mert szeretem magyar nyelven olvasni a cikkeket. Ettől függetlenül néha felidegesedek és akkor elhatározom, hogy törlöm a regisztrációmat az oldalról, de eddig még mindig elmúlt 😀
Bruce
Mindenki hülye főleg a fogadóirodák. Futni rohanni 5.5 favorit a Bengals. Házat kocsit ellene és már hiteles is minden kritika

Lou Anarumo for president