Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Insiderek szerint a Cards elviszi Bosa-t 1/1-re.


Lécci ne Murrayt 1/4-re.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
sztem 1/4-re Oliver lesz a pick. aztán egy edge rusher, majd CB. 2. körben TE vagy RB.
d3Y
Mostanában Olivert a Jets-hez is mondogatják...

Szerintem benn lehet nálunk simán a pakliban Oliver. Kérdés, hogy azért meglepi, mert mondjuk úgy visszük,Rolni
Am ez az Oliver Jets+Raiders lámúr csak a héten került elő...vmiért nagyon gyanús h pont draft hetében érkeznek ilyen hírek. 😀
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
sztem 1/4-re Oliver lesz a pick. aztán egy edge rusher, majd CB. 2. körben TE vagy RB.
d3Y
Mostanában Olivert a Jets-hez is mondogatják...

Szerintem benn lehet nálunk simán a pakliban Oliver. Kérdés, hogy azért meglepi, mert mondjuk úgy visszük, hogy még Williams is benn van?
Oliver egyébként remek fit a mi sémánkba és bár sokan erőltetik az Aaron Donald hasonlatot, sztem Geno Atkins jobb comp és ugye Ő meg PG rendszerének volt az alapja Cincy-ben...
A kérdés az, hogy Mo Hurst marad akkor hosszabb távon back up mögötte? Mondjuk miután 5. körös pick volt beleférhet és belülre amúgy is kell az erős rotáció mindig...Hall meg lehet pakol még izmot, súlyt magára és megy Hankinssel NT-be rotálni...pofás DT egység lenne.

1\24-en nem tudom ki lesz elérhető impact EDGE...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
sztem 1/4-re Oliver lesz a pick. aztán egy edge rusher, majd CB. 2. körben TE vagy RB.
d3Y
csütörtökön imádkozzál értem, hogy elkerüljem Kisfát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 658
sztem 1/4-re Oliver lesz a pick. aztán egy edge rusher, majd CB. 2. körben TE vagy RB.

choose life
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Kolton Miller:
I am close to 330 pounds right now and bench and my squat have gone up. I was throwing around 505 pounds in the back squat and benching 320 like it was nothing. I got a lot stronger.


Jelly főleg akkor lehet létszám feletti, ha érkezik korán még DT...
Rolni
Hankins jobb játékos, plusz Hurst, Hall, Eddie is ott van.
Amadeus
Hankins sztem elég hasonló amúgy...Eddie azzal az injury history-val nem olyan játékos, aki miatt mozgatnám Jelly-t...1/4-en Williams vagy Oliver már ez a kategória lehet...főleg, hogy egy ilyen pick után Hall jó eséllyel átkerülhet NT rotációba...


Nagyon meglepi pickről beszélnek velünk kapcsolatban, de senki nem tud semmit 😊 lehet az lesz a meglepi, hogy faszát húzunk...lehet csere is, meg persze vmi ordas reach is 😉
Na most sztem elég jól megmondtam a dolgot...#insider
Rolni
Igen, én is arra gondoltam, hogy szabályosan sokkolni fogjuk a ligát egy jó pickkel. Nálam:
1/4 Williams
1/24 Ferrell
1/27 Mack Wilson/Legjobb edge

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kolton Miller:
I am close to 330 pounds right now and bench and my squat have gone up. I was throwing around 505 pounds in the back squat and benching 320 like it was nothing. I got a lot stronger.


Jelly főleg akkor lehet létszám feletti, ha érkezik korán még DT...
Rolni
Hankins jobb játékos, plusz Hurst, Hall, Eddie is ott van.
Amadeus
Hankins sztem elég hasonló amúgy...Eddie azzal az injury history-val nem olyan játékos, aki miatt mozgatnám Jelly-t...1/4-en Williams vagy Oliver már ez a kategória lehet...főleg, hogy egy ilyen pick után Hall jó eséllyel átkerülhet NT rotációba...


Nagyon meglepi pickről beszélnek velünk kapcsolatban, de senki nem tud semmit 😊 lehet az lesz a meglepi, hogy faszát húzunk...lehet csere is, meg persze vmi ordas reach is 😉
Na most sztem elég jól megmondtam a dolgot...#insider

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Kolton Miller:
I am close to 330 pounds right now and bench and my squat have gone up. I was throwing around 505 pounds in the back squat and benching 320 like it was nothing. I got a lot stronger.


Jelly főleg akkor lehet létszám feletti, ha érkezik korán még DT...
Rolni
Hankins jobb játékos, plusz Hurst, Hall, Eddie is ott van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kolton Miller:
I am close to 330 pounds right now and bench and my squat have gone up. I was throwing around 505 pounds in the back squat and benching 320 like it was nothing. I got a lot stronger.


Jelly főleg akkor lehet létszám feletti, ha érkezik korán még DT...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Jellyt áruljuk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/VicTafur/status/1119291086587908096?s=19

Ebben mondjuk van valami.
Levi
ha minden igaz a scoutok zömét Mayock kirúgja, mert nem egészen tetszettek neki a dolgok.
Amadeus
Engem nem különösebben izgat a sztori. Röhögjön meg pofázzon akinek jól esik. A lényeg, hogy jól sikerüljön a draft.

| Meg valamikor basszák ki Cablet 😊 |
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 twitter.com/VicTafur/status/1119291086587908096?s=19

Ebben mondjuk van valami.
Levi
ha minden igaz a scoutok zömét Mayock kirúgja, mert nem egészen tetszettek neki a dolgok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/VicTafur/status/1119291086587908096?s=19

Ebben mondjuk van valami.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1119279975645925376?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1119279975645925376&ref_url=https%3A%2F%2Fraiderforums.com%2Fviewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D14950%26view%3Dunread%23unread

annyira nem.
Amadeus
Jó DJ védi az ex főnökét 😊

Amúgy félig érthető, úgyse kellenek a Warroomba és mivel GM cserénk volt ezeknek a scoutoknak a jó része úgyse tér vissza, csak megint egy hír a médiában, amin aztán lehet röhögni, csámcsogni...megint melyik csapat fest dilettánsnak, bénának draft előtt?...mi...

Persze ha ezzel elkerülhető pl, h draft előtti napon egy LaCanfornya beírja kit húzunk -akkor még üdvözlöm is a dolgot, főleg egy olyan draft előtt ahol ennyi pickünk van és tradelgetni is akarunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
@RapSheet: Sources: #Raiders coach Jon Gruden and GM Mike Mayock sent their scouts home for the weekend and they are not expected to return by draft time. The belief is they don’t know who to trust and wanted to clear the room.

Senkiben sem lehet megbízni.
Bazzani
Kabaré 😀
Rolni
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1119279975645925376?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1119279975645925376&ref_url=https%3A%2F%2Fraiderforums.com%2Fviewtopic.php%3Ff%3D3%26t%3D14950%26view%3Dunread%23unread

annyira nem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
@RapSheet: Sources: #Raiders coach Jon Gruden and GM Mike Mayock sent their scouts home for the weekend and they are not expected to return by draft time. The belief is they don’t know who to trust and wanted to clear the room.

Senkiben sem lehet megbízni.
Bazzani
Kabaré 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: Sources: #Raiders coach Jon Gruden and GM Mike Mayock sent their scouts home for the weekend and they are not expected to return by draft time. The belief is they don’t know who to trust and wanted to clear the room.

Senkiben sem lehet megbízni.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Igazából kurvára az van, hogy kb szept közepén lehet először látni, hogy kinek milyen éve lesz. Mockolhatunk itt, de simán összeeshet bárki akitől tartunk most, és feljöhet olyan csapat, akit most nem érzünk erősnek + sérülések.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Remélhetőleg a szezon második fele könnyebb lesz. Ha sikerülne a Denver és KC meccset rögtön az elején megfogni még jól is elsülhet az idény...
Mondjuk sokkal jobb lett volna ha pont fordított lenne a sorsolás. Bár tudja a fene...

Ez van, mindenkit ki kell tömni!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Legalább amikor már elment a szezon lesz esélyünk nyerni 3-4 meccset!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
Sziasztok. Bocs az off topicért. Játszik innen valaki az NFL manager 2019 mobilos játékkal?
több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Szamarak ellen kezdünk, MNF.
Amadeus
Íme a többi része a menetrendnek.

Lesz egy TNF is a Chargers ellen.
iktriad
0-6-os kezdéstől egy 4-2-es ig minden benne van.
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
De szar ez a menetrend anyám...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szamarak ellen kezdünk, MNF.
Amadeus
Íme a többi része a menetrendnek.

Lesz egy TNF is a Chargers ellen.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Szamarak ellen kezdünk, MNF.

criminal lawyer or criminal lawyer?