Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Carr maradjon idén, ha szarul megy neki, akkor jövőre is lesz két első pickünk húzni irányítót helyette. Csak mondjuk az ő csereértékét jócskán csökkenti ha szarul teljesít.
Legkevésbé egyébként Williams-nek örülnék, mert nekünk Edge kell mindenképpen és nem DT.

De egyébként abban reménykedem, hogy nem lesz az első két napon agyfaszt okozó választásunk vagy cserénk, de erre azért nagy összeget nem tennék...
Bruce
Pontosan! Maradjon Carr és, ha szar, akkor úgyis megint korai pickünk lesz, amihez lesz egy extra első körünk is, így ha kell tudunk felfele is menni jövőre QB-ért...

Williamsnak én tudnék örülni. PG sémájában fontosabb a belső pusztító, mint a király EDGE és azért a Hurst, Hall, Williams trió már nem vicc kategória lenne. Utána lehet duplázni EDGE posztra és hajrá...

A tavalyi első 3 kör után nincsenek komoly reményeim amúgy, mert továbbra is Gruden a végső igen birtokosa...csak abban tudok bízni, hogy Mayock boardja alapján mennek majd és max a 2-3 Mike szerint előre sorolt ember közül választ majd Gruden. Persze élesben Mike BigBoardja sem volt még sose kipróbálva, de azért abban bízom, hogy nem a tavalyihoz hasonló ámokfutás lesz a draftunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyetértünk alatriste több ponton is 😊

Szerintem is ökörség lenne ekkora DM-et bevállalni Carr kapcsán. Szerintem is top 10 teljesítményt nyom majd Carr ( nálam ez nem annyira bold, mint nálad 😊 ).

1\4 sima DL pick vagy trade down nálam. A Murray-Bosa páros szerintem is kimegy, a wild card a Jets...maradnak és viszik Allen-t? maradnak és viszik Q-t? Lecserélnek és valaki viszi Haskins-t?

Szerintem a mi boardunk 1. Bosa, 2. Williams, 3. jó áron trade back. Nem nagy trade back, de ha nincs benn Bosa vagy Q akkor jó lenne kicsit hátra mozogni és ott kilőni a következő tier DL emberek egyikét...Ha nincs jó ajánlat jöhet Allen, Sweat, Gary, Oliver vagy akit legjobb fitnek és legjobb játékosnak gondolnak, de mennyivel jobb lenne ezt 6-10 helyen húzni és bezsebelni némi extra lőszert...
Rolni
Én továbbra is csak akkor tartom jónak Carr elküldését, ha helyette Rosen jön és nem egy most draftolt újonc. De erre szerintem nincs sansz, meg mondjuk ha Rosen az alacsony fizetésével kerül egy első kör végi pickbe, akkor kb Carr-ért is max annyit lehet kapni vagy egy picit magasabbat, ami viszont már nem érné meg.

Carr maradjon idén, ha szarul megy neki, akkor jövőre is lesz két első pickünk húzni irányítót helyette. Csak mondjuk az ő csereértékét jócskán csökkenti ha szarul teljesít.
Legkevésbé egyébként Williams-nek örülnék, mert nekünk Edge kell mindenképpen és nem DT.

De egyébként abban reménykedem, hogy nem lesz az első két napon agyfaszt okozó választásunk vagy cserénk, de erre azért nagy összeget nem tennék...
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egyetértünk alatriste több ponton is 😊

Szerintem is ökörség lenne ekkora DM-et bevállalni Carr kapcsán. Szerintem is top 10 teljesítményt nyom majd Carr ( nálam ez nem annyira bold, mint nálad 😊 ).

1\4 sima DL pick vagy trade down nálam. A Murray-Bosa páros szerintem is kimegy, a wild card a Jets...maradnak és viszik Allen-t? maradnak és viszik Q-t? Lecserélnek és valaki viszi Haskins-t?

Szerintem a mi boardunk 1. Bosa, 2. Williams, 3. jó áron trade back. Nem nagy trade back, de ha nincs benn Bosa vagy Q akkor jó lenne kicsit hátra mozogni és ott kilőni a következő tier DL emberek egyikét...Ha nincs jó ajánlat jöhet Allen, Sweat, Gary, Oliver vagy akit legjobb fitnek és legjobb játékosnak gondolnak, de mennyivel jobb lenne ezt 6-10 helyen húzni és bezsebelni némi extra lőszert...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 241 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kimegy előttetek Murray - Bosa duó szinte tuti és vagy QWill vagy Oliver elérhető lesz a picken. Nem tudom miért nyelne be ilyen kemény dm-et a csapat egy amúgy simán jó QB után főleg egy olyan évben ahol (persze minden évben az adott évi class az elmúlt évek legrosszabbja), de tényleg idén elég gyengüsz a felhozatal...

Sima Dl/Edge pick lesz amit csak "édesebbé" tehet, ha hátracserélve jön össze.
Ja, és Carr top10 teljesítményt nyom majd le, de ez már a bold része 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
draftnight trade keretein belül megy Carr és kapunk még egy első kört.
Amadeus
itt mi a konkrét elképzelés? 1/4+Carr cserébe 1/x+2020 1/x? Vagy 1/4-re jön qb és 24 vagy 27+Carr cserébe 2 első kör?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nagyon nyomják, h Gruden bele van zúgva Haskins-ba...remélem csak smoke, hogy valaki ugorjon elénk érte...
Rolni
Egyszerre van belezúgva Drew Lockba, Murraybe és Haskinsbe. Ezeket mind leírták mockokban a legnagyobb oldalak. Ezért fogjuk Williamst húzni. Mernék rá fogadni egy nagyobb tételben.
Amadeus
Én is ezt gondolom, meg baromira bízom benne 😊
Rolni
emberünk master kommunikációból (mármint Master diplomája van), Mayock mellette meg uszkve 30 éve van benne minimum az nfl körüli médiában. Még mindig DL a legnagyobb need és még mindig 20m dm lenne Carr után, cserébe annyira nyomják az összes QB-ra, hogy kell nekünk, hogy szinte ordít, hogy be akarunk valakit ugratni magunk elé. Volt már Murray, Haskins, Grier, Lock. Lassan csak mi draftolunk első körben irányítót. Vagy DL-t húzunk, vagy draftnight trade keretein belül megy Carr és kapunk még egy első kört. Előbbit tartom sanszosnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagyon nyomják, h Gruden bele van zúgva Haskins-ba...remélem csak smoke, hogy valaki ugorjon elénk érte...
Rolni
Egyszerre van belezúgva Drew Lockba, Murraybe és Haskinsbe. Ezeket mind leírták mockokban a legnagyobb oldalak. Ezért fogjuk Williamst húzni. Mernék rá fogadni egy nagyobb tételben.
Amadeus
Én is ezt gondolom, meg baromira bízom benne 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nagyon nyomják, h Gruden bele van zúgva Haskins-ba...remélem csak smoke, hogy valaki ugorjon elénk érte...
Rolni
Egyszerre van belezúgva Drew Lockba, Murraybe és Haskinsbe. Ezeket mind leírták mockokban a legnagyobb oldalak. Ezért fogjuk Williamst húzni. Mernék rá fogadni egy nagyobb tételben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagyon nyomják, h Gruden bele van zúgva Haskins-ba...remélem csak smoke, hogy valaki ugorjon elénk érte...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Richard aláírt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Shane Ray vizitelt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Pre 1.meccs: Rams, 2: Cards 3: Packers 4: Seahawks.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amadeus ne mondjál ilyeneket. Ők mind atombiológusok kik a szociálpolitikát és helyesírást szem előtt tartva nyilvánítják kik a véleményüket.

Amúgy belsős infóból tudom, hogy AB, Gruden és Mayock a sólyomalakúak rendjébe tartozó vándorsólyom költőterületéről és táplálkozási szokásairól váltottak eszmecserét. Mint elmondták, kivételes esetekben hüllőkkel is táplálkoznak. Általában edzés után.

Juju csak féltékeny!

Szerkesztette: TST
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem tetszik nekem, hogy AB primadonnáskodik,vele szemben Bell-en meg látszik a Jetsnél, hogy meg akarja mutatni, csakazértis... Félek, mikor robban ki az első balhéja Brown-nak....
skat
Unatkozó dollármilliomos fekák felszabadultak a netre. El fog múlni, ha melózniuk kell. Nem kell nagy fenék ennek a storynak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem tetszik nekem, hogy AB primadonnáskodik,vele szemben Bell-en meg látszik a Jetsnél, hogy meg akarja mutatni, csakazértis... Félek, mikor robban ki az első balhéja Brown-nak....
skat
Az első olyan meccsen, amikor nem megy felé elég labda, nem lesz elég elkapása, nem lesz elég yardja.

Steelers fan
több mint 5 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Nem tetszik nekem, hogy AB primadonnáskodik,vele szemben Bell-en meg látszik a Jetsnél, hogy meg akarja mutatni, csakazértis... Félek, mikor robban ki az első balhéja Brown-nak....
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Csak sajnos az öreg AL nem tudott ilyen playákat draftolni...
Rolni
Szélsőséges volt az utsó 10 draftja, mondjuk így, plusz Akkoriban az is bust lett nálunk, akit fixre faszára mondtak: JMR, McClain, DMC, Gallery.

Gondolj bele, Russellnek most kéne csúcson lennie, erre a 3. Rebuildünk megy az ő draftolása óta.
Amadeus
Na ja. Mondjuk JMR kapcsán már a draft előtt mondták, h lusta és beleszarik...combinera is behízva ment, ha jól rémlik...az volt az első draft amit követtem 😊
Persze erősen vakon voltam még és baromira őrültem az új franchise QB-nak

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Csak sajnos az öreg AL nem tudott ilyen playákat draftolni...
Rolni
Szélsőséges volt az utsó 10 draftja, mondjuk így, plusz Akkoriban az is bust lett nálunk, akit fixre faszára mondtak: JMR, McClain, DMC, Gallery.

Gondolj bele, Russellnek most kéne csúcson lennie, erre a 3. Rebuildünk megy az ő draftolása óta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Csak sajnos az öreg AL nem tudott ilyen playákat draftolni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Érdekes lesz nézni a mi és a Cowboys következő 5 évét sztem.

Mi elcseréltük Mack-et, ők megfizették Lawrence-t.
Mi elcseréltük Cooper-t, ők várhatóan megfizetik Cooper-t.
Mi megfizettük Carr-t, ők várhatóan megfizetik Dak-ot.
Emellett ők várhatóan szépen megfizetik Zeke-t is.

Mi csak a saját nevelésű QB-ra költöttünk sokat, de azóta FA-n meg bevásároltunk, persze kisebb garantált tartalmakkal...

2 irány, érdekes lesz látni melyik lesz eredményesebb.
Rolni
+ a támadó faluk, Jaylon Smith, vander Esch, plusz a cornerük aki megy most felfele. Jerry elég win now-t nyom, engem kicsit Al utolsó éveire emlékeztet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Érdekes lesz nézni a mi és a Cowboys következő 5 évét sztem.

Mi elcseréltük Mack-et, ők megfizették Lawrence-t.
Mi elcseréltük Cooper-t, ők várhatóan megfizetik Cooper-t.
Mi megfizettük Carr-t, ők várhatóan megfizetik Dak-ot.
Emellett ők várhatóan szépen megfizetik Zeke-t is.

Mi csak a saját nevelésű QB-ra költöttünk sokat, de azóta FA-n meg bevásároltunk, persze kisebb garantált tartalmakkal...

2 irány, érdekes lesz látni melyik lesz eredményesebb.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na ha erre még drafton is jon S, be se férnek majd a DB roomba 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Jordan Richards jött

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
The Raiders announce that they have signed DE Alex Barrett. He played for the San Diego Fleet of the AAF. Spent time on Detroit's practice squad before that, with two game appearances.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 syndication.bleacherreport.com/amp/2829494-matt-millers-scouting-notebook-nfl-insiders-believe-top-5-picks-are-a-lock.amp.html?__twitter_impression=true

1/4 Q.Williams
Back up plan D.White

Meglássuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!