NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
lássuk a cornerbackjeink legutóbbi social media tevékenységét:




Conley ezt lájkolta:


choose life
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az a baj, hogy lehet hogy Grudennek van koncepciója, meg töke, meg hatalma, de közben meg lehet hogy tönkrebassza pár játékos karrierjét, ami kurvára nem vicces az ő szemszögükből. Aki meg Carr-t most bántja, az gondoljon bele, hogy milyen érzés volt, mikor vitte előre a csapatot. Nem azt mondom, hogy ő tökéletes meg fedhetetlen, de szerintem több csapat is elfogadta volna akár kezdő QB-nek.
Pizsama
Tönkre bsza pár játêkos karierjét?
Ember ez az NFL üzlet!
Se itt se máshol nincs ilyen empatia.
BB tudna mesélni, ha foglalkozna ilyen kérdésekkel.
Carr akkor ott jó volt
Köszönjük, fizettünk, tovább lépünk.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/derekcarrqb/status/1054752672048340993?s=19

Carr aszongya h o biza nem pityergett.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Az a baj, hogy lehet hogy Grudennek van koncepciója, meg töke, meg hatalma, de közben meg lehet hogy tönkrebassza pár játékos karrierjét, ami kurvára nem vicces az ő szemszögükből. Aki meg Carr-t most bántja, az gondoljon bele, hogy milyen érzés volt, mikor vitte előre a csapatot. Nem azt mondom, hogy ő tökéletes meg fedhetetlen, de szerintem több csapat is elfogadta volna akár kezdő QB-nek.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
 twitter.com/Super70sSports/status/1054736995132600325

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Sajnálom Cooper-t, az a csávó minden route-t meg tudott futni, ami csak van egy playbookba, nem tudom, hogy nem tudtuk rendesen kihasználni
Pari
Tény hogy tudja/erti a route-kat s bár tehetséges de nem elég tökös hogy ezt kihasználja és igazi #1 domináns elkapo legyen. #2 vagy #3-nek meg drága lenne. S akkor még ott vannak a droppok is. Sajnálom mert kedveltem de ha nem az embert hanem a csapatot nézem jó move így első körrel meg pláne!



több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Váááá.... viharos sebességgel sikerült teljesen lerombolni egy két éve még playoff-os csapatot... Azért ilyet se gyakran látunk. Innen már csak felfelé vezethet az út... ugye?
Go Vikings!
Te egyébként láttad azt a playoffos csapatot és szezont?
Amadeus
Persze, néhányszor, full meccset talán csak a Saints ellenit, de az remek kis összecsapás volt. Én láttam az akkori Raiders-ben perspektívát, és féltettem is tőlük a Chiefs-t (bocsi, de az AFC-ben ők a kedvenceim...).
Go Vikings!
Amíg az O kihúzta a szarból a D-t.
Amint romlott az O már esély sem volt a pora.
Na ezek lesznek helyre rakva
15 év toldozgatás helyett valóban alapjaiban változtatunk.
Grudennek elődjeivel ellentétben, van töke és ami fontos felhatalmazása hozzá. Ezt végig viszik, trollkodjon bárki bármit.
Ha meg bejön, jöhrt abfelszopásunk én spec bőnyállal szeretem.
Surda
Ha meg nem jön be... akkor is felszophatnak minket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Váááá.... viharos sebességgel sikerült teljesen lerombolni egy két éve még playoff-os csapatot... Azért ilyet se gyakran látunk. Innen már csak felfelé vezethet az út... ugye?
Go Vikings!
Te egyébként láttad azt a playoffos csapatot és szezont?
Amadeus
Persze, néhányszor, full meccset talán csak a Saints ellenit, de az remek kis összecsapás volt. Én láttam az akkori Raiders-ben perspektívát, és féltettem is tőlük a Chiefs-t (bocsi, de az AFC-ben ők a kedvenceim...).
Go Vikings!
Amíg az O kihúzta a szarból a D-t.
Amint romlott az O már esély sem volt a pora.
Na ezek lesznek helyre rakva
15 év toldozgatás helyett valóban alapjaiban változtatunk.
Grudennek elődjeivel ellentétben, van töke és ami fontos felhatalmazása hozzá. Ezt végig viszik, trollkodjon bárki bármit.
Ha meg bejön, jöhrt abfelszopásunk én spec bőnyállal szeretem.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Raiders QB Derek Carr reportedly has a "fractured relationship" with teammates, due in part to the perception that he cried after being injured  t.co/dSvPc50wYe

Nem hiszem, h Carr marad a szezon vége után...kérdés bedobják-e esetleg McCarron-t a helyére még idén...
Rolni
Ilyen ez a popszakma. Jo elet volt, amig elotted volt a liga legjobb fala, ami mogott fuves sutit suthettel. 8)
En mar regebben is irtam, hogy valamiert nem erzem, hogy Carr mentalisan eleg lenne ahhoz, hogy elvezessen egy csapatot, de mondjuk azt nem vartam volna, hogy emberunk igy roppan ossze, ez meglep. De fokent az, hogy az o gyokerkedese mar a szezon elejen elkezdodott, nem csak most. Hogy itt mi lehet a hatterben Gruden es kozte, azt nem tudom, de valahogy azt sem erzem, hogy a fonok ur olyan elkepesztoen kiallna Carr mellett, mintha o is erezne es tudna, hogy hosszu tavon nem ra szandekozni epiteni a csapatot.

Foleg Gruden, aki aztan vegkepp gyuloli az ilyen tutyimutyi lelkuletu embereket, az o stilusa nem az, hogy minden erejevel vedi oket, hanem meg egyszer belejuk rug, mert igy probalja elerni, hogy XY szedje ossze magat.

Ha ez igaz, akkor igazabol az is meglepne, hogyha Gruden nem cserelne le mar az iden Carrt, vagy elpasszolja vagy padoztatja, aztan a szezon utan mehet. NNyaron meg majd johet a Gruden-camp az ujonc kube prospecteknek, akik azert kuzdhetnek, hogy maga Gruden melyikuket rantsa be 1/1-en. Micsoda buli lesz. XD

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Váááá.... viharos sebességgel sikerült teljesen lerombolni egy két éve még playoff-os csapatot... Azért ilyet se gyakran látunk. Innen már csak felfelé vezethet az út... ugye?
Go Vikings!
Te egyébként láttad azt a playoffos csapatot és szezont?
Amadeus
Persze, néhányszor, full meccset talán csak a Saints ellenit, de az remek kis összecsapás volt. Én láttam az akkori Raiders-ben perspektívát, és féltettem is tőlük a Chiefs-t (bocsi, de az AFC-ben ők a kedvenceim...).
Go Vikings!
hát, ha te az alapján a Saints meccs alapján láttál perspektívát a csapatban, akkor most is kellene. A jó isten segedelmével nyertük azt meg anno, ahogy a 12-4ben is vastagon benne volt sok minden. Abból a csapatból Az O-line, Crabtree és Carr volt elit. A védelemmel Mackel együtt volt bottom10, Cooper dropolt ugyanúgy, TE poszton, RB poszton meg gyengébbek voltunk, mint most. Az O-linet egyébként meg Del Rio kezdte el szétbaszni azzal, hogy elköszöntek Howardtól. Azóta süllyedünk lefele.



Raiders QB Derek Carr reportedly has a "fractured relationship" with teammates, due in part to the perception that he cried after being injured  t.co/dSvPc50wYe

Nem hiszem, h Carr marad a szezon vége után...kérdés bedobják-e esetleg McCarron-t a helyére még idén...
Rolni
Írták már decemberben is, hogy Carrnak nem jó a kapcsolata többek közt az O-line tagjaival és Crabtreevel sem állnak szóba egymással. Del Rio és Downing úgy emelte ki a rosterből, hogy közben nem hozott olyan teljesítményt, plusz a sérülése után egyáltalán nem bízott az előtte lévő emberekben. Azt gondolom, hogy ez az interior támadófal még mindig elit, Kolton is ígéretes, szvsz nehezebb újra összerakni a falat, mint szerezni egy Carr szintű irányítót. Nézzük meg mit tud A.J. aki játszott már eredménykényszer alatt, aztán max tavasszal Fitzmagic, rookie qb, akárki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Váááá.... viharos sebességgel sikerült teljesen lerombolni egy két éve még playoff-os csapatot... Azért ilyet se gyakran látunk. Innen már csak felfelé vezethet az út... ugye?
Go Vikings!
Te egyébként láttad azt a playoffos csapatot és szezont?
Amadeus
Persze, néhányszor, full meccset talán csak a Saints ellenit, de az remek kis összecsapás volt. Én láttam az akkori Raiders-ben perspektívát, és féltettem is tőlük a Chiefs-t (bocsi, de az AFC-ben ők a kedvenceim...).

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Raiders QB Derek Carr reportedly has a "fractured relationship" with teammates, due in part to the perception that he cried after being injured  t.co/dSvPc50wYe

Nem hiszem, h Carr marad a szezon vége után...kérdés bedobják-e esetleg McCarron-t a helyére még idén...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Váááá.... viharos sebességgel sikerült teljesen lerombolni egy két éve még playoff-os csapatot... Azért ilyet se gyakran látunk. Innen már csak felfelé vezethet az út... ugye?
Go Vikings!
Te egyébként láttad azt a playoffos csapatot és szezont?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Váááá.... viharos sebességgel sikerült teljesen lerombolni egy két éve még playoff-os csapatot... Azért ilyet se gyakran látunk. Innen már csak felfelé vezethet az út... ugye?

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 976
A szezon utan pedig csomagolhat Carr is szerintem.
Stez
Pedzegetik, hogy a Giants vele pótolná Eli-t.

Rapoport szerint Carr és Conley nincs blockon, Karl Joseph viszont bármikor mehet.
Amadeus
A Giants nem fogja odaadni 1/5 alatti 19-es Pickjét érte.
KeyG
Hat hat nem tudom, nem lesz QB drafton többi posztot meg “könnyebb” megoldani FArol, szóval még azt se tartom elképzelhetetlennek. Én mint szurkoló remelem nem tankolunk mert akkor ettől a sporttol is elmegy a kedvem 😁
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Kar erte, meg ha dallasban jo is lesz (remelem) ti akkor sem jartok rosszul, mert valahogy itt sohasem tudott kiteljesedni.
eaglesmcnabb
Ott sem fog.
Amadeus
Stez azt mondta hogy jo playa, muszaj hinnem neki.

Egyszeruen nem ertem, mi az hogy egyik meccsen kap 11 passzt 100yard folott, utana meg fele se nez a qb.
eaglesmcnabb
Ennyit számít h egyik meccsen jammelnek a cornerek, másikon meg nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kar erte, meg ha dallasban jo is lesz (remelem) ti akkor sem jartok rosszul, mert valahogy itt sohasem tudott kiteljesedni.
eaglesmcnabb
Ott sem fog.
Amadeus
Stez azt mondta hogy jo playa, muszaj hinnem neki.

Egyszeruen nem ertem, mi az hogy egyik meccsen kap 11 passzt 100yard folott, utana meg fele se nez a qb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Joel Segal tuti megdugta Gruden nejet, ezert paterolja el a fonok az osszes ugyfelet a csapattol.

több mint 5 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Sajnálom Cooper-t, az a csávó minden route-t meg tudott futni, ami csak van egy playbookba, nem tudom, hogy nem tudtuk rendesen kihasználni
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Kar erte, meg ha dallasban jo is lesz (remelem) ti akkor sem jartok rosszul, mert valahogy itt sohasem tudott kiteljesedni.
eaglesmcnabb
Ott sem fog.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kar erte, meg ha dallasban jo is lesz (remelem) ti akkor sem jartok rosszul, mert valahogy itt sohasem tudott kiteljesedni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 165
A szezon utan pedig csomagolhat Carr is szerintem.
Stez
Pedzegetik, hogy a Giants vele pótolná Eli-t.

Rapoport szerint Carr és Conley nincs blockon, Karl Joseph viszont bármikor mehet.
Amadeus
A Giants nem fogja odaadni 1/5 alatti 19-es Pickjét érte.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
And … #Raiders have placed Marshawn Lynch on injured reserve. Earliest he can come back is Christmas Eve

Akkor szerintem ez ennyi volt BeastMode-nak.
Örülök, h láthattam hazai színekben is rombolni kicsit 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
A szezon utan pedig csomagolhat Carr is szerintem.
Stez
Pedzegetik, hogy a Giants vele pótolná Eli-t.

Rapoport szerint Carr és Conley nincs blockon, Karl Joseph viszont bármikor mehet.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
FinoDaLungovillagio Las Vegas Raiders 88
"Amid a flurry of trade rumors, NFL Media’s Ian Rapoport painted a picture of a disorganized Raiders organization. When teams call to gauge the team on a trade offer, the Raiders’ potential trade partners might call McKenize before wondering whether Gruden might give them a better offer.

The Raiders’ two leaders could be making two different deals with the same team. With the Raiders making every player on their roster available in a trade, according to NFL Media, that’s an embarrassing revelation for Oakland.

There’s a chance this method has worked for a Raiders’ trade partner. After all, Gruden said he played no part in including the second-round pick that went back to the Bears in the Mack trade. That likely means McKenzie added that compensation to the deal. Was it without Gruden’s consent?"

találós kérdés: ki lesz kirúgva a szezon után a McKenzie - Gruden párosból?

 www.chicitysports.com/forum/showthread.php/98950-Time-to-bench-Mack-for-being-useless

A mackó fanoknál közben jó a hangulat odakint.
Amadeus
A találós kérdésre egyértelmű a válasz.Gruden érinthetetlen. Nekünk Raiders szurkolóknak most már együtt kell élnünk ezzel. CHUCKY THE BUILDER éra jön/van.
Szóval lehet szomorkodni, meg pityeregni a sarokban, de azzal nem megyünk sokra. Innentől támogassuk a Davis-i Las Vegas víziót, melynek megvalósításával ép Grudent bízta meg M.D., mert erről az útról nem téríti el őket az atyaúristen sem!