NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milyen szomorú lesz, amikor visszaesik a második helyre a csapaton belül a futóknál :o

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
Vajon ki pótolhatja Hunter Henry-t? Könnyen lehet, hogy erre a kérdésre nem egy ember a válasz. Ha lenne megfelelő TE a szabad ügynökök között, vagy esetleg értelmes trade célpont, akkor ezeket a lépéseket már megtettük volna szerintem. Valószínűbb, hogy Henry labdái a már rosteren lévők között lesznek szétosztva.
RB-ek még több labdát kaphatnak, mint tavaly. Ekeler már tavaly is erőssége volt a passzjátéknak és Gordon is közel 500 elkapott yard-al zárt. Utóbbi esetében hozzá kell tenni, hogy közel sem mindig volt ilyen hatékony a játék ezen elemében. Badgers-es évei alatt mindösszesen 22 elkapást jegyzett. Ám ebben segítségére volt LaDainian Tomlinson, edzések után plusz munkával nagyon sokat dolgozott a technikáján. Futók passzjátékba történő bevonása nem csak nálunk növekszik, erős trend NFL szerte is. Egyébként nem csak ebben fejlődött tavalyra Gordon, a 2. legtöbb missed tackle-t ( robi kedvéért miss tackle !!!) rajta követték el:



Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Srácok, Philontól milyen idény várható? Odaérhet a kezdő közelébe vagy marad rotációs pr DT?
gordon
Early downokon tavaly is kitolták LDE-be h pihenjen Bosa (DE-depth nem volt).
Mivel DE-depthet nem mélyítettük, így ez a szerepköre sztem megmarad, viszont Liuget (kezdő UT) annyit keres h nem fogják kispadra tenni, Philon NT-ként meg nálam elképzelhetetlen.
Szal elvileg ugyanazt szánják neki mint, tavaly, a kérdés az h ki sérül meg előbb, ő vagy a többiek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Srácok, Philontól milyen idény várható? Odaérhet a kezdő közelébe vagy marad rotációs pr DT?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És közös bennük, hogy 3. nap elején is bőven várhatónak tűntek a drafton. Ha UDFA-ként sem keltenek feltűnést, kellemetlen lenne

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Facyson klasszik VT CB, azaz a turnoverhez van érzéke, de tényleg nagyon mély a bagázs | mondjuk úgyis ledöglik mindenki | . Amilyen ócska depth DT-ben, Mr. Richardson még 53-at is foghat.
D'Juan Harris meg alátámasztja az "Iktriad is coming" elméletemet, elvégre majdnem az a neve, mint az egykori JAX-futónak, DuJuan Harrisnek. Véletlen? Aligha!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
Egy kis szösszenet az idei UDFA-k eddigi teljesítményéről az OTA-ken:



Az utóbbi 1-2napban feltűnt egy bizonyos Steven Richardson. Egy alul méretezett ( 6'0 , 290) DT MInnesota-ból, aki futás ellen nem a legjobb, de az egyik legjobb bull rush-a van a csapatban. Híznia kell és ott lehet az 53ban.


Szintén remekelt D'Juan Harris a Houston egykori LB-e. Kicsit tapasztalatlan, csak 1 kezdő szezonja volt egyetemen, talán pont ezért legnagyobb gyengéje a játék olvasása. Viszont atletikus , jó coverage-ben. Egy igazi tackle gyár, jó technikával, amire nagy szükség lehet , mert ebben nem remekeltünk tavaly. A LB sorunk elég foghíjas, van ott még hely, illetve első sorban ST-ben tudna játékidőhöz jutni eleinte. Ha így folytatja PS-ban benne lesz szerintem, még akár feljebb is.


Egy újabb tehetséges CB tűnt fel , Brandon Facyson. Egy magas feka a Virginia Techről, ha 3 évvel fiatalabb lenne meki tuti ódákat zengene róla. Ami vele kapcsolatban nekem fura, hogy a combine-os súlyához képest a csapat honlapján megjelenített súlya 15 fonttal kevesebb , ami egy 200 fontos CB esetén nagyon soknak hangzik. Jó kis cover CB, sajnos nagyon sok jó CB-nk van így ha nem nyújt kimagaslót a PS lehet a tető neki.

Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
Edzéseken leginkább egy kansas-i TE Ben Johnson volt aki legtöbbet és legjobban játszott Hunter helyén. Idei udfa-nk, seniorként érkezett , utolsó szezonjában all big-12 2. csapatos , mind elkapásban mind blokkolásban használható TE. Special teamben is jól játszott. Egy kis súlyt talán még magára tehetne egyetemi súlya alapján.

több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Julius Thomast pletykálják, de előbb jöjjön vissza Gates, mint ő 😕

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Na akkor mégis maradunk és itt készülünk a SB győzelemre 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Nem is fog, a broncos topicba vagy az nfl csevegőbe leírtuk miért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Még nem zárt be a bazár...
De TE-et még nem sikerült találnunk

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van pár TE akik még FA-k és pass játékban hozzá tudnak tenni, igyekeztem visszavonultakat nem írni :
Antonio Gates (37) , Coby Fleener (29) , Julius Thomas (30) , Brent Celek (33) , Marcedes Lewis (34) , Anthony Fasano (34) , Zach Miller (33) , Mychal Rivera (27) , Clay Harbor (30) , Jeff Cumberland (31)
Sixo
Marcedes aláírt a héten Green Bayben. Gus talán ide tudja csábítani Julius Thomast...


Komolyan mondom iktriad jöjjön át Chargers drukkernek, lenne itt olyan dögrovás, hogy az épülőben lévő inglewoodi stadion is összedől 😀
empty taxi
Összekeversz a Szent András törésvonallal. 😊
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
Itt van pár TE akik még FA-k és pass játékban hozzá tudnak tenni, igyekeztem visszavonultakat nem írni :
Antonio Gates (37) , Coby Fleener (29) , Julius Thomas (30) , Brent Celek (33) , Marcedes Lewis (34) , Anthony Fasano (34) , Zach Miller (33) , Mychal Rivera (27) , Clay Harbor (30) , Jeff Cumberland (31)

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A gyűlölet nem pálya... 😛
Asbee
Meg amúgy is jobban járt mindkét csapat így | nyilván a Chargers és a Giants a draftos cumóval kapcsolatban |

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A gyűlölet nem pálya... 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
gordon
csak 2 SB-n voltam ,mert utáltam manninget
Sixo
Kösz..., akkor már megvan a hibás 😀
Wyatt
jah manning, de hogy ezt 10 év távlatában nekem kell közölnöm veled ...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
gordon
csak 2 SB-n voltam ,mert utáltam manninget
Sixo
Kösz..., akkor már megvan a hibás 😀

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
gordon
csak 2 SB-n voltam ,mert utáltam manninget

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
Én érzem megsértve magam. Összekevertek egy nyíregyivel. Diósgyőri stadionban ilyenért kivégzéseket rendeztek anno ...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk Szabát amúgy sem volt könnyű 😀

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Régi szép idők, amikor Tomlinson21 (aka Szaba) volt az egyetlen Chargeres fan fórumozó. Nem volt kit kivel összekeverni. 😛 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀
Chargers LT
egyébként is Tixo Pats drukker...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Amúgy én úgy vagyok ezzel, hogy ha így érkezünk el a szezon kezdésre, hogy "csak" 1 IResünk van a kezdők közül akkor már örülni fogok.
Sixo
Először beírod, h a csoportot magabiztosan nyerni kell...gondoltam írom is, h kár ilyennel ilyen korán eljinxelni a dolgokat...aztán jön a Henry sérülés...most meg leírod, hogy ok, ha csak 1IR lesz...hát kíváncsi leszek mikor, ki a következő ezután...és nem a rosszindulat mondatja ezt velem...
Rolni
Ilyent én mikor írtam ?
Sixo
Én is mindig keverlek Chargers LT-vel, nem csodálkozom, ha más is 😀
Wyatt
Na hogy kapjátok be 😀 😀
Pedig nem is hasonlítunk...Sixo nagyobb darab és a draft boardja papír alapú 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Komolyan mondom iktriad jöjjön át Chargers drukkernek, lenne itt olyan dögrovás, hogy az épülőben lévő inglewoodi stadion is összedől 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...