Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Merriman only worked individual drills. Expect ESPN to spend time showing him on sideline Monday night.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
B. Hughes fog menni valószínűleg.szaba
Így van, ő ment. Valószínűleg Ottersonnal együtt PS lesz a sorsa.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
http://www.signonsandiego.com/video/?bcpid=33836215001&bclid=46882334001&bctid=604521986001

Nekem nagyon szimpatikus Crayton. Remélem a játéka is az lesz 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Srácok, Merriman-nel mi a helyzet?
Hihetetlen, hogy 2 éve még a liga egyik legjobb passrushere-ként volt számon tartva, most meg egy szaros hírmorzsát nem találni róla.CarioN
Az akhilleszével bajlódik jelenleg, talán játszhat majd a Chiefs ellen. Idén van még esélye, hogy mutasson valamit...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok, Merriman-nel mi a helyzet?
Hihetetlen, hogy 2 éve még a liga egyik legjobb passrushere-ként volt számon tartva, most meg egy szaros hírmorzsát nem találni róla.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Végül Stuckey vagy Gregory lett a kezdő SS?somoskovig
Egynelőre Gregory, sokkal magabiztosabb. Sztem Stuck idén nem is lesz kezdő - muhaha, Greg nálam van GM-ben, nálad meg Stuck 😛szaba
Ja, csak nálam Stuckey PS-en van, Nálad Gregory meg gondolom nem... 😛somoskovig
Nem, de minimumért bohóckodik még évekig 😊 Amúgy nálam ő az egyik meglepetésember, nagyon sokat fejlődött. Stuckeynak még meg kell tanulnia olvasni a játékot, amúgy minden adottsága meg van, hogy stabil kezdő legyen.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Végül Stuckey vagy Gregory lett a kezdő SS?somoskovig
Egynelőre Gregory, sokkal magabiztosabb. Sztem Stuck idén nem is lesz kezdő - muhaha, Greg nálam van GM-ben, nálad meg Stuck 😛szaba
Ja, csak nálam Stuckey PS-en van, Nálad Gregory meg gondolom nem... 😛

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Végül Stuckey vagy Gregory lett a kezdő SS?somoskovig
Egynelőre Gregory, sokkal magabiztosabb. Sztem Stuck idén nem is lesz kezdő - muhaha, Greg nálam van GM-ben, nálad meg Stuck 😛
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
Végül Stuckey vagy Gregory lett a kezdő SS?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Én is hasonló véleményen vagyok. B. Hughes fog menni valószínűleg. Nem oszt, nem szoroz...
Szerk: bár idén játszunk a friscoval 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 238 — Csodabogár
Chargers signed free agent quarterback J.T. O’Sullivan to a one-year contract.

😂

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Nem kizárt h szivatja. Mind1, AJ már csak ilyen. Jó neki a comp. pick 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Egy másik hír szerint pedig AJ miatt nem lett VJ trade... 😀

Bill Williamson at espn.com reports that Jackson and his agents were in fact able to come to terms on a contract with a new team, and one they had permission to talk to. However, the trade fell apart because that team and the Chargers were unable to come to terms on trade compensation.

Re-commence to blaming AJ Smith.

több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
Felszedtük Adam Terry OT-t. Neki Otterson (szintén OT) adta át a helyét.LTChargers
Sikerült nem észrevenni, h 4 hsz-el feljebb ugyanezt írtam 😀szaba
Sorry, jobb kétszer mint egyszer sem 😀 A PS-t láttam de ezt nem figyeltem 😊

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Felszedtük Adam Terry OT-t. Neki Otterson (szintén OT) adta át a helyét.LTChargers
Sikerült nem észrevenni, h 4 hsz-el feljebb ugyanezt írtam 😀
több mint 13 éve
LTChargers Los Angeles Chargers San Diego State Aztecs 83 — Chargers fan
Felszedtük Adam Terry OT-t. Neki Otterson (szintén OT) adta át a helyét.

"Amibe nem halsz bele, attól erősebb leszel!"
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
At first, one NFC general manager told me, they asked for first- and third-round draft picks as compensation, but when that didn't fly they lowered their demands. In the end, he said, the price dropped so much so that, by the close of business Saturday, "they'd take almost anything."

Yet no deal was made, and there's a reason.

"The money," he said. "It's way too much. They're asking for more than Brandon Marshall [five years, $50 million], and there's no way people are interested."

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Tutu, Brinkley, Crompton, Epps, Wilson, Richmond, Hansen, Goodman all signed to Chargers practice squad.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Nem tudom szebben összefoglalni:

Vincent Jackson, WR, San Diego: Looks like you should've believed A.J. Smith, Vincent. The Chargers have moved on, while you ... well, you're going to miss the next six games. You could have played one year at $3.268 million, but, no, you had a better idea. You refused to sign the tender, with this year's contract dropping to $583,000 on June 15. Now you just sit and wait for something, anything, to happen -- only nothing does. Congratulations on a brilliant career move.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Chargers sign T Adam Terry who had been cut by Colts
- La Canfora

Érdekes. Kíváncsi vagyok meik CB/LB mehet.

szerk: Otterson, bocsánat. Gondolom ő repül.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
állítólag Vincy megegyezett egy csapattal ami hajlandó kifizetni.
most épp az ellenértékről tárgyalnak a chargers fejeseivelHöri
Rams - Rams - Rams - Rams - Rams
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
állítólag Vincy megegyezett egy csapattal ami hajlandó kifizetni.
most épp az ellenértékről tárgyalnak a chargers fejeseivel

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
De mind a 3 TE nagyon jól kap el és TC alatt elég sokat gyakorolt a csapat a hírek szerint 3 TE-es felállásokat, amiből a preseason alatt semmit sem láttunk, kíváncsi leszek rá. És Sproles sem elhanyagolható fegyver 😊barney
Sztem is elég 8 célpont. Meg amúgy is, egyszerre csak 1-nek tud passzolni. PS-en sztem akár 2 WR is lehet.

A Lions kirakta Jon Jansent (térde már sajna nincs), a Skins Selvish Caperst (idei 7. körös rookie, kicsit alulmértezett), a Panthers Rob Pettitit (bűnrossz viszont legalább már van kezdő tapasztalata), a Bucs Xavier Fultont (tavalyi 5. körös 0 meccstapasztalat), az Eagles Fenuki Tupout (tavalyi 5. körös, 0 meccstapasztalat)
Tán még ők a legjobbak...empty taxi
Vmi trade kéne. Nem tudom hol van fölösleges T, de el kéne rabolni. Jansen felejtős - Tra Thomas elég volt - a többi meg semmit nem tud, ami miatt kéne.szaba
Baltimore?empty taxi
Pl. Azt kapnak egy CB-t, ott úgyis szarok 😀 Gaithert de nézném nálunk...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Azért az nem kicsit durva, hogy 21 fős az O és 29 a D.
Egy Rivers mellett pedig 4 WR van rosteren. Fura.Robilluma
De mind a 3 TE nagyon jól kap el és TC alatt elég sokat gyakorolt a csapat a hírek szerint 3 TE-es felállásokat, amiből a preseason alatt semmit sem láttunk, kíváncsi leszek rá. És Sproles sem elhanyagolható fegyver 😊barney
Sztem is elég 8 célpont. Meg amúgy is, egyszerre csak 1-nek tud passzolni. PS-en sztem akár 2 WR is lehet.

A 6 db cornert luxusnak érzem, de sztem számolnak sérüléssel már az elején. Egy T még nagyon kéne...szaba
A Lions kirakta Jon Jansent (térde már sajna nincs), a Skins Selvish Caperst (idei 7. körös rookie, kicsit alulmértezett), a Panthers Rob Pettitit (bűnrossz viszont legalább már van kezdő tapasztalata), a Bucs Xavier Fultont (tavalyi 5. körös 0 meccstapasztalat), az Eagles Fenuki Tupout (tavalyi 5. körös, 0 meccstapasztalat)
Tán még ők a legjobbak...empty taxi
Vmi trade kéne. Nem tudom hol van fölösleges T, de el kéne rabolni. Jansen felejtős - Tra Thomas elég volt - a többi meg semmit nem tud, ami miatt kéne.szaba
Baltimore?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Azért az nem kicsit durva, hogy 21 fős az O és 29 a D.
Egy Rivers mellett pedig 4 WR van rosteren. Fura.Robilluma
De mind a 3 TE nagyon jól kap el és TC alatt elég sokat gyakorolt a csapat a hírek szerint 3 TE-es felállásokat, amiből a preseason alatt semmit sem láttunk, kíváncsi leszek rá. És Sproles sem elhanyagolható fegyver 😊barney
Sztem is elég 8 célpont. Meg amúgy is, egyszerre csak 1-nek tud passzolni. PS-en sztem akár 2 WR is lehet.

A 6 db cornert luxusnak érzem, de sztem számolnak sérüléssel már az elején. Egy T még nagyon kéne...szaba
A Lions kirakta Jon Jansent (térde már sajna nincs), a Skins Selvish Caperst (idei 7. körös rookie, kicsit alulmértezett), a Panthers Rob Pettitit (bűnrossz viszont legalább már van kezdő tapasztalata), a Bucs Xavier Fultont (tavalyi 5. körös 0 meccstapasztalat), az Eagles Fenuki Tupout (tavalyi 5. körös, 0 meccstapasztalat)
Tán még ők a legjobbak...empty taxi
Vmi trade kéne. Nem tudom hol van fölösleges T, de el kéne rabolni. Jansen felejtős - Tra Thomas elég volt - a többi meg semmit nem tud, ami miatt kéne.