Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Barney, egy roster/cut totóra vevő lennél? 😛szaba
Persze. (Csak az a kérdés, hogy mit értesz a roster/cut totón? 😀 )

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Barney, egy roster/cut totóra vevő lennél? 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egyre valószínűtlenebb a VJ trade, mert már csak 2 nap van rá, mivel ha addig nem ír alá, akkor valószínűleg 6 meccsesre nyúlik az eltiltás, úgy pedig nem hiszem, hogy bárkinek megérné, főleg úgy, hogy állítólag AJ egy 2011-es 2. és egy 2012-es 3. kört kér érte.barney
Sajnálom, mert rohadt nagy játékos, és hiányozni fog, de ha sikerül elcserélni, az nem lenne hátrány. És biztos jól jár vele, akinek lesz pénze rá.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Egyre valószínűtlenebb a VJ trade, mert már csak 2 nap van rá, mivel ha addig nem ír alá, akkor valószínűleg 6 meccsesre nyúlik az eltiltás, úgy pedig nem hiszem, hogy bárkinek megérné, főleg úgy, hogy állítólag AJ egy 2011-es 2. és egy 2012-es 3. kört kér érte.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ellenben jött egy 30 éves punter, greg pakulak.... Minek...szaba
Azért, hogy 49ers ellen legyen valaki Scrifes helyett. Én szívesebben néztem volna meg Cort Johnsont, hogy milyen.


English újra edzett, ami azért lehet fontos, mert van rá esély, hogy Merriman nem épül föl az első meccsre.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
jött fred bennett cb, texans waiver-ről, cut: bingham.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Beckwith 😊

Butler pedig nem meglepően IR.barney
telcsiről írtam még, aztán nem figyeltem 😛 Kár, hogy nem lesz rosteren, én szeretem.szaba
Igen, tényleg nem volt rossz a preseason alatt, de normál esetben nem nagyon lenne pályán, Holt meg volt olyan jó szerintem, mint ő, plusz ő ST-ben is fontos lehet. Az engem is meglepett, hogy már most cut lett belőle.barney
Ja. Talán most akarják, hogy átmenjen waiveren, nem villogjon még az utcsó ps meccsen is. Ellenben jött egy 30 éves punter, greg pakulak.... Minek...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
cuts - banks, backwith, grimes, mason. backwith remélem ps lesz...szaba
Beckwith 😊

Butler pedig nem meglepően IR.barney
telcsiről írtam még, aztán nem figyeltem 😛 Kár, hogy nem lesz rosteren, én szeretem.szaba
Igen, tényleg nem volt rossz a preseason alatt, de normál esetben nem nagyon lenne pályán, Holt meg volt olyan jó szerintem, mint ő, plusz ő ST-ben is fontos lehet. Az engem is meglepett, hogy már most cut lett belőle.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
cuts - banks, backwith, grimes, mason. backwith remélem ps lesz...szaba
Beckwith 😊

Butler pedig nem meglepően IR.barney
telcsiről írtam még, aztán nem figyeltem 😛 Kár, hogy nem lesz rosteren, én szeretem.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
cuts - banks, backwith, grimes, mason. backwith remélem ps lesz...szaba
Beckwith 😊

Butler pedig nem meglepően IR.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
cuts - banks, backwith, grimes, mason. backwith remélem ps lesz...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Acee véleménye a Jackson ügyről: http://www.signonsandiego.com/news/2010/aug/27/looking-reason-vj-not-made-available-all/


Valamint egy cikk Garayról, aki talán a legjobb defensive lineman volt a preseason során: http://www.signonsandiego.com/news/2010/aug/29/garays-comeback-wasnt-kids-play/barney
Jól van, Garayt megérte behúznom 630k-ért GM-ben 😊szaba
Off: Látom, eléggé szétszedted a csapatot... :obarney
Jó lesz az 😛 Kell pár skill-poszt császár, aztán kész 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Acee véleménye a Jackson ügyről: http://www.signonsandiego.com/news/2010/aug/27/looking-reason-vj-not-made-available-all/


Valamint egy cikk Garayról, aki talán a legjobb defensive lineman volt a preseason során: http://www.signonsandiego.com/news/2010/aug/29/garays-comeback-wasnt-kids-play/barney
Jól van, Garayt megérte behúznom 630k-ért GM-ben 😊szaba
Off: Látom, eléggé szétszedted a csapatot... :o

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Smith is not interested in helping players or their agents. I don't believe he spoke to Jackson's agent when he called the Chargers to try to get them to help facilitate a trade. But a conversation would have gone something like this:

"Hey, AJ. Neil Schwartz here. How about we --"

"Whoa! Neil, there's no 'we' here."

- ez de nagy 😂szaba
És még van is realitása 😀


Merriman ran on side for just a few min. while team practiced. Johnson, Mruczkowski, English not practicing.

Ezek közül English edzés kihagyása csak a meglepő, erről nem találtam több infót, valószínűleg valami kisebb sérülés lehet.

Szerk.: Larry English, who started Saturday in place of Merriman, did not practice with the same foot injury that sidelined him in the preseason opener. He was walking fine afterward.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Smith is not interested in helping players or their agents. I don't believe he spoke to Jackson's agent when he called the Chargers to try to get them to help facilitate a trade. But a conversation would have gone something like this:

"Hey, AJ. Neil Schwartz here. How about we --"

"Whoa! Neil, there's no 'we' here."

- ez de nagy 😂
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Acee véleménye a Jackson ügyről: http://www.signonsandiego.com/news/2010/aug/27/looking-reason-vj-not-made-available-all/


Valamint egy cikk Garayról, aki talán a legjobb defensive lineman volt a preseason során: http://www.signonsandiego.com/news/2010/aug/29/garays-comeback-wasnt-kids-play/barney
Jól van, Garayt megérte behúznom 630k-ért GM-ben 😊
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Acee véleménye a Jackson ügyről: http://www.signonsandiego.com/news/2010/aug/27/looking-reason-vj-not-made-available-all/


Valamint egy cikk Garayról, aki talán a legjobb defensive lineman volt a preseason során: http://www.signonsandiego.com/news/2010/aug/29/garays-comeback-wasnt-kids-play/

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mi a szarnak megy bulizni ha nem bír magával....
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nem volt ez vészes, azért ne felejtsük el, hogy ki volt az ellenfél, ráadásul idegenben 😊 Casont nagyon sajnálom, mert azon a playen kívül tényleg jól játszott, sokkal jobb volt, mint tavaly nickel CB-ként.

Közben Shaun Phillipsnek ismét polgári peres ügye van...

Chargers linebacker Shaun Phillips was already being sued in one case that has the potential to disrupt his 2010 season. Now he's the defendant in another suit.

Phillips is being sued by a 54-year-old woman who says he hit her at the Planet Hollywood in Las Vegas in 2008, the San Diego Union-Tribune is reporting. In the other suit, a security guard claims he was punched in the face by Phillips in April 2009.

Phillips did not face criminal charges in either of the two cases. In the Las Vegas incident, police described Phillips as "very cooperative" and the woman who accused him of assault as "drunk."

The woman says Phillips elbowed her in the head to keep her off a dance floor. She seeks damages of more than $10,000 for injuries.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Megnéztem majd' 3 negyedet. Az 1. negyed álomszerűen indult, csodás drive, jó playcall. Aztán jött a Saints egyenlítő TD-je, Cason nagyon pechesen nyúlt bele. Mondjuk inkább most, mint egy playoff meccsen... Riversre többször került nyomás, de sacket nem nyomtak rajta, ez pozitívum. Mathews az elején villogott, aztán ráálltak, de sztem nagyon bíztató a játéka. WR poszton azt mondom, megleszünk VJ nélkül is. Persze vele jobb a keret, de nélküle se halunk éhen. A defense kapta rendesen a yardokat. Weddle ismét egyszemélyes hadsereg volt, még Burnett játszott jól, meg a hibáját leszámítva Cason is nagyon jó jeleket mutatott. DL-ből Castillo meg Garay játéka volt említésre méltó, de megmondom őszintén, annyira nem figyeltem őket. English 2-3 pressure-t csinált, de nem volt vmi egetverő. Ami hiányzott, az a nyomás Brees-en. Párszor jól menekült, meg sack, de azon kívül kegyetlen módon védték. Wilsonnak volt még egy ordas dropja, ami után meg is szakadt egy drive, pedig nagy 1st downt ért volt ha elkapja. Szerintem nagyon bíztató játékot mutatott a kezdő, a defense-nek viszont még van hová fejlődnie. Jó, hogy könnyű meccsekkel indul a szezon, belelendül a csapat, mire jönnek a komolyabb találkozók.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Injuries update
OLB Shawne Merriman (Achilles' tendon), G/C Scott Mruczkowski (ankle), OT Nick Richmond (knee), TE Richie Brockel (shoulder) and DL Ryon Bingham (back) won't play in Friday's game.

Jön ma a preseason legfontosabb meccse, 3 negyedet fognak játszani a kezdők, egyedül a DL-ban lesz majd nagy rotáció, mivel ott megy a legnagyobb harc az 53-ba kerülésért.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
AJ azt mondta, bárhová mehet, kivéve az AFC Westet 😉 Persze nyilván egy főcsoportrivális ellen egy gyenge NFC csapat prioritást élvez.szaba
Ezt azért már kicsit régebben mondta. Szerintem csak simán meg akarja mutatni, hogy ki az úr. Ha el akarnánk cserélni, nem csak a Seahawks-szal való tárgyalásra adott volna engedélyt AJ...barney
Mondjuk az a gáz, h most ugye lóg a levegőbe még +3 meccs eltiltás, mert a liga határidőt szabott Jackonak, h aláírjon.szaba
Igen, ha nem ír alá szeptember 4-ig, és nálunk marad, akkor 6 meccsesre nyúlik az eltiltás. A liga szerint akkor is marad ez a 6 forduló, ha szeptemper 4-e után elcseréljük, viszont az NFLPA szerint, ha cserére kerül sor, akkor lekerül a roster exempt listről, így az új csapatában nem kellene 6 meccset kihagynia. Egyelőre tehát ez is nehezíti a helyzetet trade szempontjából...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
AJ azt mondta, bárhová mehet, kivéve az AFC Westet 😉 Persze nyilván egy főcsoportrivális ellen egy gyenge NFC csapat prioritást élvez.szaba
Ezt azért már kicsit régebben mondta. Szerintem csak simán meg akarja mutatni, hogy ki az úr. Ha el akarnánk cserélni, nem csak a Seahawks-szal való tárgyalásra adott volna engedélyt AJ...barney
Mondjuk az a gáz, h most ugye lóg a levegőbe még +3 meccs eltiltás, mert a liga határidőt szabott Jackonak, h aláírjon.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
AJ azt mondta, bárhová mehet, kivéve az AFC Westet 😉 Persze nyilván egy főcsoportrivális ellen egy gyenge NFC csapat prioritást élvez.szaba
Ezt azért már kicsit régebben mondta. Szerintem csak simán meg akarja mutatni, hogy ki az úr. Ha el akarnánk cserélni, nem csak a Seahawks-szal való tárgyalásra adott volna engedélyt AJ...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
AJ azt mondta, bárhová mehet, kivéve az AFC Westet 😉 Persze nyilván egy főcsoportrivális ellen egy gyenge NFC csapat prioritást élvez.