Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát a red zoneban ahogy olvasom voltak problémák.
V Jax nem ügyetlen ott....
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Megnéztem hosszabb összefoglalót. Pár kis észrevétel egy laikus szemével:

a, Claryt vágjuk ki, de úgy, hogy többet NFL csapat közelébe ne kerülhessen.
b, Rivers nagyon ász volt a zsebben, ami pedig távolról sem volt jó
c, Naanee clutch drop... csalódtam benne
d, ST... óriási blama, vmit ki kell találni
e, Rossz idő volt, 1. hét, Arrowhead mindig katlan, én nem bánom a vereséget, így még van idő javítani a hibákon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
del. Nem minden franchise engedheti meg anyagilag magának azt, amit pl. Cowboys. 3.2 millióért nem játszottak, akkor maradjanak otthon. Nem az lt meg a wr poszton ment el. Somos: Clary a leggyengébb láncszem évek óta. Nem lepne meg, ha Terry kiszorítaná. Nem láttam semmit, mert földmunkások elvágták a netkábelt az egész soron, ezáltal tv sincs. Szar idő volt, és a főnökök ellen mindig szenvedünk. Mindegy, így 5-1el kezdjük az idényt. 😛szaba
Riversesedsz. Nő az arcod. Pedig az nem nagy vízellenállást szül 😛
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Tudom, hogy Clary nagyon szar, de hogy ennyire, arra nem számítottam... Egy Shaun Smith rohant át rajta, aki az elmúlt két évben rosteren se nagyon volt sehol...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
del. Nem minden franchise engedheti meg anyagilag magának azt, amit pl. Cowboys. 3.2 millióért nem játszottak, akkor maradjanak otthon. Nem az lt meg a wr poszton ment el. Somos: Clary a leggyengébb láncszem évek óta. Nem lepne meg, ha Terry kiszorítaná. Nem láttam semmit, mert földmunkások elvágták a netkábelt az egész soron, ezáltal tv sincs. Szar idő volt, és a főnökök ellen mindig szenvedünk. Mindegy, így 5-1el kezdjük az idényt. 😛
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lol holdoutoltatjuk az elitjeinket, mjd pótoljuk a kertből.
AJ király vagy.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Ez az offensive line elég vékonyka, főleg a RT, nagyon durva volt, ahogy futtából rátolták a srácot a 2. félidőben Riversre (mondjuk kibújt belőle és dobott egy jó passzt, de akkor is vicces volt, mint egy bábu).

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
New leadership for Chargers: First-time captains A. Gates, Q. Jammer, N. Hardwick, D. Binn and D. Sproles join P. Rivers and S. Cooper.

Már csak 7 óra.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Csoportelőzetes:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1208Döme
Úgy legyen a super bowl-lal! 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Áh, sztem idén már jó lesz. Egy sima HoF szezont betesz, megnyeri a SB-t két TD-vel, meg egy PR-el aztán visszavonul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már két éve állandó téma az alapszakasz kezdete előtt, hogy Buster Davis képes lesz-e azt a teljesítményt nyújtani, amit elvárunk tőle. Most, hogy VJ 'kiesett', ő is nagyobb szerepet kaphat, még úgy is, hogy Floyd, Crayton és Naanee mögött a negyedik csak a depth charton. Viszont ha idén sem produkál semmit, vagy ismételten egy sérülés jön közbe, valószínűleg elköszönünk tőle...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
In five days, a hearing will be held in New York to determine whether Chargers receiver Vincent Jackson will miss six games or three games if is traded during his three-game suspension for violation of the substance-abuse policy. The NFL believes he should; the NFLPA believes he shouldn't.

Either way, word is spreading that the Vikings are the team that hopes to swing a deal for Jackson, if the ultimate absence is only three games.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Csoportelőzetes:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1208Döme
Köszi, nagyon jóra sikerült. Szeretem a cikkeidet, mert eléggé objektíven szoktál írni.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 718 — Sworn to the Black
Csoportelőzetes:
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1208
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Roster tippelde eredménye:

szaba: 5 pont
barney: 3 pont
empty: 4 pont

Hiába, kijött a tehetség. 😛 Cromptont PS-nek, B. Hughes-t rosternek vettem.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Merriman only worked individual drills. Expect ESPN to spend time showing him on sideline Monday night.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
B. Hughes fog menni valószínűleg.szaba
Így van, ő ment. Valószínűleg Ottersonnal együtt PS lesz a sorsa.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.signonsandiego.com/video/?bcpid=33836215001&bclid=46882334001&bctid=604521986001

Nekem nagyon szimpatikus Crayton. Remélem a játéka is az lesz 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Srácok, Merriman-nel mi a helyzet?
Hihetetlen, hogy 2 éve még a liga egyik legjobb passrushere-ként volt számon tartva, most meg egy szaros hírmorzsát nem találni róla.CarioN
Az akhilleszével bajlódik jelenleg, talán játszhat majd a Chiefs ellen. Idén van még esélye, hogy mutasson valamit...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok, Merriman-nel mi a helyzet?
Hihetetlen, hogy 2 éve még a liga egyik legjobb passrushere-ként volt számon tartva, most meg egy szaros hírmorzsát nem találni róla.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Végül Stuckey vagy Gregory lett a kezdő SS?somoskovig
Egynelőre Gregory, sokkal magabiztosabb. Sztem Stuck idén nem is lesz kezdő - muhaha, Greg nálam van GM-ben, nálad meg Stuck 😛szaba
Ja, csak nálam Stuckey PS-en van, Nálad Gregory meg gondolom nem... 😛somoskovig
Nem, de minimumért bohóckodik még évekig 😊 Amúgy nálam ő az egyik meglepetésember, nagyon sokat fejlődött. Stuckeynak még meg kell tanulnia olvasni a játékot, amúgy minden adottsága meg van, hogy stabil kezdő legyen.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Végül Stuckey vagy Gregory lett a kezdő SS?somoskovig
Egynelőre Gregory, sokkal magabiztosabb. Sztem Stuck idén nem is lesz kezdő - muhaha, Greg nálam van GM-ben, nálad meg Stuck 😛szaba
Ja, csak nálam Stuckey PS-en van, Nálad Gregory meg gondolom nem... 😛

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Végül Stuckey vagy Gregory lett a kezdő SS?somoskovig
Egynelőre Gregory, sokkal magabiztosabb. Sztem Stuck idén nem is lesz kezdő - muhaha, Greg nálam van GM-ben, nálad meg Stuck 😛
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Végül Stuckey vagy Gregory lett a kezdő SS?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én is hasonló véleményen vagyok. B. Hughes fog menni valószínűleg. Nem oszt, nem szoroz...
Szerk: bár idén játszunk a friscoval 😀