Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Zimmer 4-3, ezért nem. És nézzük még: ha D ember jön, az egész staff kuka, hiszem akkor Manusky tuti nem kell, viszont offensebe kell playcaller, kb csak Joiner maradhatna...szaba
Vezetőedzőt kerestek, nem koordinátort.
Mindegy is hogy 3-4, vagy 4-3, Zimmer kaliberű szakembernek preferenciái vannak, de meg tud ő birkózni 34-el, 43-al, sőt a nem pozícióssal is.
Mike Tomlin építette a vikings4-3-as védelmét, egészen jól elboldogul a steelers védelmével, illetve hagyja, hogy papa coach tegye a dolgát.
Az O-ba így is úgy is kell playcaller, mert Norv rendszere extrém. Nagyban külnbözik azoktól, amelyekkel manpság sb-t szoktak nyerni.

Üdv H
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Zimmer 4-3, ezért nem. És nézzük még: ha D ember jön, az egész staff kuka, hiszem akkor Manusky tuti nem kell, viszont offensebe kell playcaller, kb csak Joiner maradhatna...
több mint 14 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Szaba,

Igen a jetses! Qrva jó arc, leszámítva a tényt, hogy Jets edző! Elég kemény srác hírében áll.

Szerinted Gruden mit nyerhet azon, ha visszatér edzőnek?!
Pénze, mint a szemét, nem hiszem, hogy hiányzik neki, hogy AJ legyen a főnöke. Csak saját legendáját rombolhatja le.

Mit nyerhet AJ?
Wiki nélkül valaki fel tud sorolni 10 nél több játékost a bajnok Tampából? Sapp, Lynch, Barber, Brooks, Simeon Rice,..., Keyshawn..., Alstott,őőőő, őőőőőő McCardel?! Mindenkinek az első néhány név ugrik be, de mindenek előtt Gruden, ez Gruden csapata! (pedig még csak nem is teljesen igaz)

Látszólag AJ csak akkor nyer, ha Gruden gyűrűt nyer. Egyébként kapna egy olyan HC-t, aki még nála is konokabb, megkockáztatom kicsit nárcisztikus! Annyira erős médiaszemélyiség lett Gruden, annyira népszerű, hogy ha nem jön be a projekt, akkor abból AJ csak nagyon rosszul tud kijönni. Viszont miután szerintem így is úgy is utolsó dobása AJ-nek, lehet, hogy meg kéne próbálnia!

Ha AJ megy, akkor én elgondolkodnék Grudenen, csak nem Jon, hanem Jay Grudenen! Nagyon-nagyon színvonalas munka folyik a Bengalsnál a laszti mindkét oldalán! Ja igen Mike Zimmer a kedvenc edzőm, őt is szívesen látnám HC székben. Tudom nem D szakember jön!
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
tavaly az offensünk tényleg zseniális volt, idén sajnos gyengébb, ettől függetlenül meglepne ha jövőre nem valamelyik másik csapat HC-a ként látnánk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Gruden amúgy is szereti a csapatot, jó az idő, sztem simán jó lenne. Nem tudom, van-e most olyan OC, akit jövőbeli HC-ként látnának Spanosék, nekem nem ugrik be egy sem.
szaba
Mint néhány hsz-szel korábban írtam Mularkey 😊 Tavaly fél nfl várta HC-interjúra. Anno Buffaloban egy 6-10-es csapatot vett át, köv szezonba (2004) összehozott egy 9-7-et. Azóta se volt pozitív mérleg Buffaloban, mondjuk ebben vastagon benne volt a FO is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
grudennek nem tévés szerződése van 2016-ig? :rolleyes:peach
Az van, de úgy tudom, hogy HC ajánlat esetén kiléphet.

Én meg Kis Schottie-t, de ő nem fog AJ-vel szóba állni!

Perry Fewell-t bármennyire jó D szakembernek tartom, work ethic, hát hogy is fogalmazzak... vannak gondok ezen a téren,
Kirby Smart-nak adnék egy esélyt, és OCnek hoznám Jeremy Bates-t.Helmut Zimmer
Kis Schottie? Az, aki a Jetsben most OC? Hááát.... Inkább ne. Perry jóarc, de sztem tuti nem D# vonalról hozunk emberkét.

Na akkor kicsit izgibb téma: ki jöjjön Norv helyére? Én Grudent akarom.szaba
Én sem bánnám. Szerinted lecserélik Norvot szezon közben (ha nem jönnek az eredmények ofkorsz) vagy várnak az off season-ig?Gabesz92
Nem váltunk szezon közben, bármi is legyen. Ez biztos.

Gruden amúgy is szereti a csapatot, jó az idő, sztem simán jó lenne. Nem tudom, van-e most olyan OC, akit jövőbeli HC-ként látnának Spanosék, nekem nem ugrik be egy sem.

DC-k közül meg ugye csak a 3-4esek jöhetnének szóba, de továbbra is azt mondom, nem erről a vonalról jön majd a megoldás.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
itt kissé off de szvsz Grudennel az fog történni mint Maddennel, nagyszerű edző volt, viszont annyira élvezi a kommentálást h nem lesz újra HC


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
grudennek nem tévés szerződése van 2016-ig? :rolleyes:



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Na akkor kicsit izgibb téma: ki jöjjön Norv helyére? Én Grudent akarom.szaba
Nem volt még olyan HC aki 2 különböző csapattal nyert SB-t 😊
Manusky előléptetése lehet nem volna hülyeség. Bár ha AJ tabula rasa-t akar akk Zimmert v. Mularkey-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Na akkor kicsit izgibb téma: ki jöjjön Norv helyére? Én Grudent akarom.szaba
Én sem bánnám. Szerinted lecserélik Norvot szezon közben (ha nem jönnek az eredmények ofkorsz) vagy várnak az off season-ig?

több mint 14 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Én meg Kis Schottie-t, de ő nem fog AJ-vel szóba állni!

Perry Fewell-t bármennyire jó D szakembernek tartom, work ethic, hát hogy is fogalmazzak... vannak gondok ezen a téren,
Kirby Smart-nak adnék egy esélyt, és OCnek hoznám Jeremy Bates-t.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Na akkor kicsit izgibb téma: ki jöjjön Norv helyére? Én Grudent akarom.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Turner egy retardált. Nem sikerült neki észrevenni, hogy a liga egyik legrosszabb STje játszik legjobb ellen? Mi köszönjük, hogy odalövöldözték a labdákat. Egy jó pillanatban szerzett turnover eldöntötte a meccset. Az OL pedig dominált. Ez ölég szégyen ránk nézve.tüsi91
Azért idén nem bottom a ST. DE nem értem miért kellett rúgdosni Hesternek... Nyilvánvaló hibák tömkelege okozta ismét a vesztünket, az az idény / csapat már csak ilyen.
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Turner egy retardált. Nem sikerült neki észrevenni, hogy a liga egyik legrosszabb STje játszik legjobb ellen? Mi köszönjük, hogy odalövöldözték a labdákat. Egy jó pillanatban szerzett turnover eldöntötte a meccset. Az OL pedig dominált. Ez ölég szégyen ránk nézve.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Aggodalomra semmi ok, jobban állunk mint a Colts. Ez elég szokott lenni a PO-hoz. 😀
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Lehet, hogy McNeill is IR lesz ... Szép meccsek várnak még ránk ... meg hosszúak is.szaba
Most közvetlen mindjárt fini lesz a medvék ellen. Cutler visszavág!ulpianus
Lehet vakmerő vagyok, de szerintem Domb nem lesz annyira gondban Pep ellen. Neki inkább a kis gizdákkal van gondja, akik a könyöke alatt mennek el ...
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Lehet, hogy McNeill is IR lesz ... Szép meccsek várnak még ránk ... meg hosszúak is.szaba
Most közvetlen mindjárt fini lesz a medvék ellen. Cutler visszavág!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Lehet, hogy McNeill is IR lesz ... Szép meccsek várnak még ránk ... meg hosszúak is.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Tweet Kevin Aceenek, válasszal: Is Floyd gonna play this weekend? -> No. Unless Tim Tebow says it will be so.
😀
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Hát ez azért Schillingről is elárul ezt-azt h egy az utcáról kukázott career backupot ink raknak a kezdőbe, mint őt.empty taxi
Már változott a felállás, lehet hogy ő fog kezdeni, még nem dőlt el.szaba
komoly position battle...empty taxi
Úgy érzem vasárnap nem csak a MSG-ben lesz survivor series, hanem a Soldier Fielden is. Bears D hendikep meccse Rivers ellen.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Hát ez azért Schillingről is elárul ezt-azt h egy az utcáról kukázott career backupot ink raknak a kezdőbe, mint őt.empty taxi
Már változott a felállás, lehet hogy ő fog kezdeni, még nem dőlt el.szaba
komoly position battle...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Hát ez azért Schillingről is elárul ezt-azt h egy az utcáról kukázott career backupot ink raknak a kezdőbe, mint őt.empty taxi
Már változott a felállás, lehet hogy ő fog kezdeni, még nem dőlt el.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Hát ez azért Schillingről is elárul ezt-azt h egy az utcáról kukázott career backupot ink raknak a kezdőbe, mint őt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 881
Kris Dielman is expected to play in 2012 ... His continued symptoms place more scrutiny on Chargers failure to remove him from oct. 23 game.

Tony Moll, signed Tuesday, might start at right guard vs. Bears. Tyronne Green not practicing. Hurt hand vs. KC ... McNeill not practicing.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Schefter: Chargers are considering placing Pro Bowl G Kris Dielman, who suffered a concussion against the Jets, on injured reserve as early as today.vassadi
Agyrázkódással IR-re...ilyet se hallottam még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM