Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ok, látom címet tévesztetten. Te azt akarod elhinni hogy hisztizik ezekszerint.szaba
De akkor a kamera hazudik? Parancsolj kikerestem az egyik jelenetsort:
http://www.youtube.com/watch?v=8y24aLSNEYA

Elhiszem, hogy az életben egy nyugodt aranypofa. Nem erről beszélünk. Arról, hogy Rivers a sportember, a csapatember, a leader, ott toporzékol néha. És ez nem feltétlen az, amit egy irányítótól várna az ember. Legalábbis én nem, te most azt mondod ,ez teljesen jó így, elfogadom. Mert 100x jobb, mint Cassel például, ez tény.
Csak ettől még ez hiszti számomra.
Rivers jó irányító, és nekem speciel semmi bajom vele ezen kívül. Nem zavar, hogy ilyen, csak nálam így van elkönyvelve. De sztem van alapja.

A magánéletének, amivel érvelsz, ehhez sok köze nincs meglátásom szerint. Nem ismerem őt személyesen, elhiszem, hogy nyugodt otthon. Ha így van, ez akkor sem érv. A pályán nem az ettől még. Én erről beszélek.

Pont azt nem értem most, minek kell mosdatni őt egyáltalán? Miért baj, hogy ilyen? Jared Allen is olyan amilyen, nem fogom mondani, hogy másmilyen. Én szeretem őt ettől, mint játékos és tudom, hogy nem egy mindenki kedvence. Nálam ez elkülönül, nem kell hősnek lennie, vagy hibátlannak. Eszembe nem jutna vitázni azokkal, akik jogosan bírálják. Amit tesz, mond, én is tudom, csak nekem belefér. Elfogadom, mert szeretem a játékát. Miért kell őt vagy Riverst megmagyarázni? Vagy Favre vagy TO is ilyen megosztó személyiség meg van 100. És sztem ha Ward otthon virágokat ültet, akkor is amit a pályán művel az igenis elítélhető. Persze szerethető is, én ezt nem mondtam, és el tudom képzelni, hogy otthon pár fenegyerek tök normális. Csak ez két külön dolog. Már ha egyáltalán készpénznek kell venni mindent ami megjelenik egy cikkben. Mert én hozok neked cikket Sztálinról és Kádárról is, hogy mekkora jó arcok voltak. Meg bárkiről.

Remélem érthető vagyok.ulpianus
Nem értettél meg. Nem olvastad el a cikket. AZÉRT RÚGTA EL A LABDÁT, MERT NEM AKARTA, HOGY ELESSEN BENNE BÁRKI. Tavaly Hardwick így sérült meg a Raiders ellen.

szerk: “I’m amazed,” he said. “What am I supposed to say, “Hey, guys, that was a great delay of game penalty!”? The delays were all on me. I make sure my emotions don’t affect my play. It’s the way I play; it’s the way I’ve always played.”
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ok, látom címet tévesztetten. Te azt akarod elhinni hogy hisztizik ezekszerint.szaba
De akkor a kamera hazudik? Parancsolj kikerestem az egyik jelenetsort:
http://www.youtube.com/watch?v=8y24aLSNEYA

Elhiszem, hogy az életben egy nyugodt aranypofa. Nem erről beszélünk. Arról, hogy Rivers a sportember, a csapatember, a leader, ott toporzékol néha. És ez nem feltétlen az, amit egy irányítótól várna az ember. Legalábbis én nem, te most azt mondod ,ez teljesen jó így, elfogadom. Mert 100x jobb, mint Cassel például, ez tény.
Csak ettől még ez hiszti számomra.
Rivers jó irányító, és nekem speciel semmi bajom vele ezen kívül. Nem zavar, hogy ilyen, csak nálam így van elkönyvelve. De sztem van alapja.

A magánéletének, amivel érvelsz, ehhez sok köze nincs meglátásom szerint. Nem ismerem őt személyesen, elhiszem, hogy nyugodt otthon. Ha így van, ez akkor sem érv. A pályán nem az ettől még. Én erről beszélek.

Pont azt nem értem most, minek kell mosdatni őt egyáltalán? Miért baj, hogy ilyen? Jared Allen is olyan amilyen, nem fogom mondani, hogy másmilyen. Én szeretem őt ettől, mint játékos és tudom, hogy nem egy mindenki kedvence. Nálam ez elkülönül, nem kell hősnek lennie, vagy hibátlannak. Eszembe nem jutna vitázni azokkal, akik jogosan bírálják. Amit tesz, mond, én is tudom, csak nekem belefér. Elfogadom, mert szeretem a játékát. Miért kell őt vagy Riverst megmagyarázni? Vagy Favre vagy TO is ilyen megosztó személyiség meg van 100. És sztem ha Ward otthon virágokat ültet, akkor is amit a pályán művel az igenis elítélhető. Persze szerethető is, én ezt nem mondtam, és el tudom képzelni, hogy otthon pár fenegyerek tök normális. Csak ez két külön dolog. Már ha egyáltalán készpénznek kell venni mindent ami megjelenik egy cikkben. Mert én hozok neked cikket Sztálinról és Kádárról is, hogy mekkora jó arcok voltak. Meg bárkiről.

Remélem érthető vagyok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 718 — Sworn to the Black
Én ismerek egy embert, akinek a húga Riversnek csoporttársa volt az NC State-en, ő mesélte, hogy Rivers tényleg egy full normális gyerek, a focisták közül talán az egyetlen jó arc volt. És még suliba is járt. A csaját középsuli óta ismerte, leérettégiztek feleségül is vette, szóval még kurvázós korszaka sem volt.

A meccseken balfasz (?), de az életben jógyerek.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bármi lehet. De amit a pályán csinál, azt ő csinálja nem én vagy te. De persze bárki írhat cikket bármiről meg véleményt, meg könyvet vagy filmet is akár.

Én most (is) láttam a meccset, ott nem segítettek hisztizni Riversnek, teljesen egyedül megoldotta. Pedig a többiek pont ugyanannyi ponthátrányban voltak nagyjából mint möszijő Rivers. Ha akkora nagy sztoikus bölcs, akkor esetleg nem egy nagy agy, hogy mindig nyugodt és kiegyensúlyozott, csak pont a pályán, ahol ezért fizetik, és a társai játékát is lehúzza, pont csak és kizárólag ott borul ki.

Vagy lehet az van, hogy otthon is kiakad, csak azt nem látják az említett urak.

Nincs ezzel baj, ő ilyen és kész. Nem értem, minek kéne másmilyennek lennie? Mert akkor mindenki szeretné, aki most nem?ulpianus
http://www.signonsandiego.com/news/2010/sep/16/rivers-critics-target-again/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Olvasd el. Megéri.szaba
Láttam a meccseit. Megérte. Ennyire ne legyél már elvakult. Írhat bárki bármit, attól még Rivers hisztizett hétfőn. És előtte is meg előtte is. Felőlem ő lehet Buddha kedden és Gandhi szerdán, de "vasárnap" ő Rivers a San Diego irányítója, és ott néha fura dolgokat művel, már ami "a higgadt Rivers" képét sztem lerombolja. De pont ezt írtam. Lehet cikket írni bármiről ,de könyvet is. Filmet is lehet forgatni bármiről, sztán maximum torzít a kép. A rajongó azt hiszi el amit el akar hinni. És Rivers hisztizik tovább.ulpianus
Ok, látom címet tévesztetten. Te azt akarod elhinni hogy hisztizik ezekszerint.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Bármi lehet. De amit a pályán csinál, azt ő csinálja nem én vagy te. De persze bárki írhat cikket bármiről meg véleményt, meg könyvet vagy filmet is akár.

Én most (is) láttam a meccset, ott nem segítettek hisztizni Riversnek, teljesen egyedül megoldotta. Pedig a többiek pont ugyanannyi ponthátrányban voltak nagyjából mint möszijő Rivers. Ha akkora nagy sztoikus bölcs, akkor esetleg nem egy nagy agy, hogy mindig nyugodt és kiegyensúlyozott, csak pont a pályán, ahol ezért fizetik, és a társai játékát is lehúzza, pont csak és kizárólag ott borul ki.

Vagy lehet az van, hogy otthon is kiakad, csak azt nem látják az említett urak.

Nincs ezzel baj, ő ilyen és kész. Nem értem, minek kéne másmilyennek lennie? Mert akkor mindenki szeretné, aki most nem?ulpianus
http://www.signonsandiego.com/news/2010/sep/16/rivers-critics-target-again/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Olvasd el. Megéri.szaba
Láttam a meccseit. Megérte. Ennyire ne legyél már elvakult. Írhat bárki bármit, attól még Rivers hisztizett hétfőn. És előtte is meg előtte is. Felőlem ő lehet Buddha kedden és Gandhi szerdán, de "vasárnap" ő Rivers a San Diego irányítója, és ott néha fura dolgokat művel, már ami "a higgadt Rivers" képét sztem lerombolja. De pont ezt írtam. Lehet cikket írni bármiről ,de könyvet is. Filmet is lehet forgatni bármiről, sztán maximum torzít a kép. A rajongó azt hiszi el amit el akar hinni. És Rivers hisztizik tovább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bármi lehet. De amit a pályán csinál, azt ő csinálja nem én vagy te. De persze bárki írhat cikket bármiről meg véleményt, meg könyvet vagy filmet is akár.

Én most (is) láttam a meccset, ott nem segítettek hisztizni Riversnek, teljesen egyedül megoldotta. Pedig a többiek pont ugyanannyi ponthátrányban voltak nagyjából mint möszijő Rivers. Ha akkora nagy sztoikus bölcs, akkor esetleg nem egy nagy agy, hogy mindig nyugodt és kiegyensúlyozott, csak pont a pályán, ahol ezért fizetik, és a társai játékát is lehúzza, pont csak és kizárólag ott borul ki.

Vagy lehet az van, hogy otthon is kiakad, csak azt nem látják az említett urak.

Nincs ezzel baj, ő ilyen és kész. Nem értem, minek kéne másmilyennek lennie? Mert akkor mindenki szeretné, aki most nem?ulpianus
http://www.signonsandiego.com/news/2010/sep/16/rivers-critics-target-again/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Olvasd el. Megéri.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Bármi lehet. De amit a pályán csinál, azt ő csinálja nem én vagy te. De persze bárki írhat cikket bármiről meg véleményt, meg könyvet vagy filmet is akár.

Én most (is) láttam a meccset, ott nem segítettek hisztizni Riversnek, teljesen egyedül megoldotta. Pedig a többiek pont ugyanannyi ponthátrányban voltak nagyjából mint möszijő Rivers. Ha akkora nagy sztoikus bölcs, akkor esetleg nem egy nagy agy, hogy mindig nyugodt és kiegyensúlyozott, csak pont a pályán, ahol ezért fizetik, és a társai játékát is lehúzza, pont csak és kizárólag ott borul ki.

Vagy lehet az van, hogy otthon is kiakad, csak azt nem látják az említett urak.

Nincs ezzel baj, ő ilyen és kész. Nem értem, minek kéne másmilyennek lennie? Mert akkor mindenki szeretné, aki most nem?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sikerült még egy LS-t IR-re vágni 😀

The San Diego Chargers signed long snapper Ryan Neill to a one-year contract.

On Tuesday, the Chargers had to place veteran long snapper David Binn on Reserve-Injured due to a hamstring injury and they replaced him with 10-year veteran snapper James Dearth. However Dearth injured his foot during Thursday’s practice and has been placed on Reserve-Injured as well.

szerk: vasárnap 90%, hogy Siler kezd. Cooper nem fog játszani. Ezt már vártam - mmint nem a sérülést Cooptól. Remélem Siler odateszi.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rivers hatereknek kötelező cikk:
http://www.signonsandiego.com/news/2010/sep/16/rivers-critics-target-again/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterszaba
Ha már Rivers szóba került.

Az éjjel hallgatam a szokásos BCC rádióadást; és ilyenkor mindig az aktuállis ellenfél SBNation bloggere is szerepel benne- igy most a Chargers vezető bloggere(John Gennaro a Bolts From The Blue-tól). Ő azt mondta(saját személyes tapasztalatai alapján!); pályan kivül Rivers a világ legkedvesebb embere; sohasem káromkodik; mindennek az ellenkezője; amit sokan (pl. én) is gondolok róla a pályn mutatott visdelkedése alapján.iktriad
Ezt Kevin Acee, a Union Tribune beatwritere is elmondta már milliószor, és én is mondogattam, de mindig anyázás lett a vége.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rivers hatereknek kötelező cikk:
http://www.signonsandiego.com/news/2010/sep/16/rivers-critics-target-again/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterszaba
Ha már Rivers szóba került.

Az éjjel hallgatam a szokásos BCC rádióadást; és ilyenkor mindig az aktuállis ellenfél SBNation bloggere is szerepel benne- igy most a Chargers vezető bloggere(John Gennaro a Bolts From The Blue-tól). Ő azt mondta(saját személyes tapasztalatai alapján!); pályan kivül Rivers a világ legkedvesebb embere; sohasem káromkodik; mindennek az ellenkezője; amit sokan (pl. én) is gondolok róla a pályn mutatott visdelkedése alapján.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rivers hatereknek kötelező cikk:
http://www.signonsandiego.com/news/2010/sep/16/rivers-critics-target-again/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
http://www.youtube.com/watch?v=dBN6hbbp35I

Kis off 😛 Elég fura még a throwing motion. 😛szaba
Ellenben a zsebet egész jól érzi 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
San Diego Chargers wide receiver Vincent Jackson's suspension has been reduced to four games, if he is traded by next Wednesday, the NFL and the players union decided Thursday.

Ketyeg az óra.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.youtube.com/watch?v=dBN6hbbp35I

Kis off 😛 Elég fura még a throwing motion. 😛
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Dávid Binn ir. Asszem ezzel ő befejezte. James Dearth jött.szaba
Sajnálom Binnt ő volt legrégebb óta a csapatnál 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Dávid Binn ir. Asszem ezzel ő befejezte. James Dearth jött.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
azért így utólag egy vmit nem értek: Sproles miért éri meg a 7.3 misit, Mc pedig miért nem... Sztem nem is kérne annyit. Persze tudom, a tag csak 1 évre szól...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 718 — Sworn to the Black
Persze, szerintem is csak magával baszott ki, bár nem tudom mennyire szereti magát a focit, vagy csak a pénzért tolja, de azért 3 millát akkor se dobnék ki az ablakon ha már hányingerem van a sisaktól. Eltaktikázta magát...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ami odavezet a másik holdout témához.
És én sem írnék alá a helyében, amikor 30 millás szerződést köthet, mert folyamatosan jól teljesít és fiatal.Delonso_
3 meccs eltiltással én inkább csendben bejöttem volna, és csinálgatnám a dolgom, hogy ennek a szezonnak a végén kaphassak szerződést. Lehet én látom rosszul... Amúgy ha Clary így folytatja, nem kizárt, hogy McNeill kap szerződést, aztán Domb átmegy RT-be. Vagy nem tudom, de ez jól hangzott 😀szaba
A Jest meccs utáni balhé után eldöntötték, hogy nem kap hosszútávút, ha aláírja a tendert fasza, de akkor sem hosszabbítottak volna vele utána.Döme
Persze, ha ezt ki se mondták, de lehetett tudni. Amúgy a meccs előtt volt az ügy. A meccs közben csak buta bünti(ke)t csinált... Mind1, sztem akkor sem az a megoldás, hogy kimaradok. Persze, nem akar megsérülni. Hát igen, de akkor rossz sportot választott.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 718 — Sworn to the Black
Ami odavezet a másik holdout témához.
És én sem írnék alá a helyében, amikor 30 millás szerződést köthet, mert folyamatosan jól teljesít és fiatal.Delonso_
3 meccs eltiltással én inkább csendben bejöttem volna, és csinálgatnám a dolgom, hogy ennek a szezonnak a végén kaphassak szerződést. Lehet én látom rosszul... Amúgy ha Clary így folytatja, nem kizárt, hogy McNeill kap szerződést, aztán Domb átmegy RT-be. Vagy nem tudom, de ez jól hangzott 😀szaba
A Jest meccs utáni balhé után eldöntötték, hogy nem kap hosszútávút, ha aláírja a tendert fasza, de akkor sem hosszabbítottak volna vele utána.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sproles hihetetlen mennyit bénázott a returnöknél. Senki nincs a közelében fair catch. Ha visszaindult, akkor döntésképtelen és addig várt, amíg neki szaladt egy védőnek stb.

A futójátéknál viszont úgy látszik a fallal vannak gondok, mert ezt LT is hozta tavaly. Ő legalább nem verte ki Rivers kezéből a labddát play-action passz előtt. Ettől még elfogadható volt a fiatalítás a poszton, de nekem kétségeim vannak, hogy Mathews az a every down back, aki hosszútávon "pótolni" fogja Tomlinsont.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah Clary kicsit satnya lett, nekem meg itt ül jó szerződéssel.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ami odavezet a másik holdout témához.
És én sem írnék alá a helyében, amikor 30 millás szerződést köthet, mert folyamatosan jól teljesít és fiatal.Delonso_
3 meccs eltiltással én inkább csendben bejöttem volna, és csinálgatnám a dolgom, hogy ennek a szezonnak a végén kaphassak szerződést. Lehet én látom rosszul... Amúgy ha Clary így folytatja, nem kizárt, hogy McNeill kap szerződést, aztán Domb átmegy RT-be. Vagy nem tudom, de ez jól hangzott 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ami odavezet a másik holdout témához.
És én sem írnék alá a helyében, amikor 30 millás szerződést köthet, mert folyamatosan jól teljesít és fiatal.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát a red zoneban ahogy olvasom voltak problémák.
V Jax nem ügyetlen ott....Delonso_
a, ittasan vezetett, ami már csúnya dolog, de hogy a tiltott jogsijával is balhézzon, az már fekete pont nálunk
b, szart aláírni a tendert, és sztem ha kicsit is okos, 3.2M-ért játszana egy ilyen csapatban
c, nem az elkapókkal akadtak a bajok elsősorban, Rivers úgy menekült néha, mint Big Ben fénykorában.