Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Dielman (sick) and Siler (foot) should play Sunday. Not as hopeful re: Merriman (calf)

Applewhite fog kezdeni valoszinuleg, kivancsi vagyok mire lesz kepes, de Tucker is eleg sokat lesz bent gondolom. Pass rusht illetoen nem hiszem, hogy el leszunk kenyeztetve :/

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ethan Albright is the new long snapper. James Holt and Ryan Neill to IR. Quinton Teal and Dante Hughes signed. Curtis Brinkley waived.barney
Na ilyen már tényleg nincs. 16 évig kibírtátok egy snapperrel, most meg már a negyediket fogyasztjátok. 😀Döme
Lehet ha nem mindig a LS-nek kéne a szereléseket csinálni, nem lenne gáz...
English 4-6 hétig nem játszik. Sztem Alma kijátsza simán...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 718 — Sworn to the Black
Ethan Albright is the new long snapper. James Holt and Ryan Neill to IR. Quinton Teal and Dante Hughes signed. Curtis Brinkley waived.barney
Na ilyen már tényleg nincs. 16 évig kibírtátok egy snapperrel, most meg már a negyediket fogyasztjátok. 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ethan Albright is the new long snapper. James Holt and Ryan Neill to IR. Quinton Teal and Dante Hughes signed. Curtis Brinkley waived.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Alma pusztít. Egyébként Jammer is jelezte, hogy játszik ST-ben, mert minden segítséget megad, h nyerjünk 😀szaba
Siler is azt mondta, hogy azert lenne jo LS-nek, mert eggyel tobb hasznalhato ember lenne punt coveragenel... 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Larry English had foot surgery on Tuesday and will miss at least some time. He will not be placed on injured reserve.
The Chargers have also re-signed safety Quinton Teal, who was released Sept. 4. Teal is likely being brought into work on special teams. The corresponding roster move is not known.

Hmm, erdekes lesz igy a pass rush, foleg akkor, ha Merriman sem tud jatszani...barney
Alma pusztít. Egyébként Jammer is jelezte, hogy játszik ST-ben, mert minden segítséget megad, h nyerjünk 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Larry English had foot surgery on Tuesday and will miss at least some time. He will not be placed on injured reserve.
The Chargers have also re-signed safety Quinton Teal, who was released Sept. 4. Teal is likely being brought into work on special teams. The corresponding roster move is not known.

Hmm, erdekes lesz igy a pass rush, foleg akkor, ha Merriman sem tud jatszani...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Vasqeuz nélkül claryt megeszi campbell meg porter...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Right guard Louis Vasquez will not need surgery but will likely miss at least two games as he recovers from an MCL sprain suffered Sunday at Seattle.

While he believes he can practice this week and play against the Arizona Cardinals, Merriman also does not want to be hindered by recurring "smaller" injuries when he returns.

Mathews valoszinuleg tenyleg jatszhat mar a heten, Ryan Neill is osszeszedett egy kisebb serulest, ha esetleg nem tudna jatszani, lehet, hogy Siler lenne a LS.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Amúgy én is csak röhögök ezen a vereségen. Pár pozitívum van:
- jó a runblock, és Tolbert is jól fut
- Buster!!! nagyon jó
- Gates nem normális
- a defense sztem nagyon alájátszik az offensenek, csak ki kéne használni.

Más: állítólag Siler is megsérült, bár azt mondják nem komoly...szaba
Igen, egesz jo atlaggal futottunk a Seahawks ellen, ez meglepett. Azert eleg csaloka az eddigi kep a defenserol, komoly offenense ellen meg nem jatszottunk (leszamitva a KC rush offense-et), van egy olyan erzesem, hogy egy komoly tamado sor ellen nem lesz valami jo a vedelem, de ne legyen igazam.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pedig Cro utan azt hinne az ember, nem akartok tobb zsakolasrol hallani 😊Delonso_
Hat Cro zsakolasairol nem is. Mondjuk allitolag most nagyon szerelmes, biztos huseges marad 😀


Azert az vicces, hogy total offenseben elsok, total defenseben meg negyedikek ( 😂 ) vagyunk es megis 1-2-vel allunk.barney
Amúgy én is csak röhögök ezen a vereségen. Pár pozitívum van:
- jó a runblock, és Tolbert is jól fut
- Buster!!! nagyon jó
- Gates nem normális
- a defense sztem nagyon alájátszik az offensenek, csak ki kéne használni.

Más: állítólag Siler is megsérült, bár azt mondják nem komoly...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Pedig Cro utan azt hinne az ember, nem akartok tobb zsakolasrol hallani 😊Delonso_
Hat Cro zsakolasairol nem is. Mondjuk allitolag most nagyon szerelmes, biztos huseges marad 😀


Azert az vicces, hogy total offenseben elsok, total defenseben meg negyedikek ( 😂 ) vagyunk es megis 1-2-vel allunk.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat ez tipikusan olyan meccs volt, amikor szinte semmi nem jott ossze. Kezdve a ST balfaszkodasaival, ami sajnos mar kezd altalanossa valni (es a legszebb az, hogy a 2 beszopott return TD-on kivul is lehetett volna meg egy, csak akkor Washington elesett a sajat labaiban kb...), folytatva a fumble-okkel, buntetesekkel, amik termeszetesen foleg a RZ-ban jottek... Es meg igy is egyenlithettunk volna a legvegen, az utolso driveban volt egy szerintem megadhato DPI es ugye ott volt, amikor a kedves birok elfelejtettek megallitani orat, amig azt targyaltak ki, hogy intentional grounding volt-e, vagy nem, igy viszont delay of game lett. Persze nem akarom rajuk kenni, mert ezt a meccset siman hozni kellett volna, de akkor sem volt szep...

A vedelmet tulajdonkeppen dicserhetjuk, mert 3 hosszu playt leszamitva jok voltak (igaz annyira nem volt nehez dolguk, mert foleg a masodik felidoben Hasselbecknek koszonhetoen eleg impotens volt a Seahawks offense), kulon kiemelnem Siler teljesitmenyet (en nagyon orulnek, ha ezutan is kezdo maradna, mondjuk ezt mar a szezon elott is mondtam 😀 ) es Weddlet, aki a szezonban eloszor vegre jol jatszott, ketszer is TD-tol mentette meg a csapatot.
A tamadokat annak ellenere nem lehet dicserni, hogy 500 yard folott termeltek. 5 TO, 4 engedelyezett sack, plusz ezen kivul 2 driveot kiveve folyamatos nyomas volt Riversen, false startok, delay of game, volt itt minden. Vasquez serulese remelem nem komoly, mert az o kiallasaval kezdett el jonni kozeprol is a nyomas, nagyon nem lenne jo, ha hosszabb idore kidolne...
A ST-rol inkabb nem szeretnem leirni a velemenyemet...

Nezzuk a pozitivumokat is. Ennel szanalmasabb/szerencsetlenebb teljesitmeny mar nem nagyon johet es azt is megtudtuk az egyik kommentatortol, hogy Tolbert allitolag tud zsakolni, amit azert en szivesen megneznek 😀barney
Pedig Cro utan azt hinne az ember, nem akartok tobb zsakolasrol hallani 😊
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Hat ez tipikusan olyan meccs volt, amikor szinte semmi nem jott ossze. Kezdve a ST balfaszkodasaival, ami sajnos mar kezd altalanossa valni (es a legszebb az, hogy a 2 beszopott return TD-on kivul is lehetett volna meg egy, csak akkor Washington elesett a sajat labaiban kb...), folytatva a fumble-okkel, buntetesekkel, amik termeszetesen foleg a RZ-ban jottek... Es meg igy is egyenlithettunk volna a legvegen, az utolso driveban volt egy szerintem megadhato DPI es ugye ott volt, amikor a kedves birok elfelejtettek megallitani orat, amig azt targyaltak ki, hogy intentional grounding volt-e, vagy nem, igy viszont delay of game lett. Persze nem akarom rajuk kenni, mert ezt a meccset siman hozni kellett volna, de akkor sem volt szep...

A vedelmet tulajdonkeppen dicserhetjuk, mert 3 hosszu playt leszamitva jok voltak (igaz annyira nem volt nehez dolguk, mert foleg a masodik felidoben Hasselbecknek koszonhetoen eleg impotens volt a Seahawks offense), kulon kiemelnem Siler teljesitmenyet (en nagyon orulnek, ha ezutan is kezdo maradna, mondjuk ezt mar a szezon elott is mondtam 😀 ) es Weddlet, aki a szezonban eloszor vegre jol jatszott, ketszer is TD-tol mentette meg a csapatot.
A tamadokat annak ellenere nem lehet dicserni, hogy 500 yard folott termeltek. 5 TO, 4 engedelyezett sack, plusz ezen kivul 2 driveot kiveve folyamatos nyomas volt Riversen, false startok, delay of game, volt itt minden. Vasquez serulese remelem nem komoly, mert az o kiallasaval kezdett el jonni kozeprol is a nyomas, nagyon nem lenne jo, ha hosszabb idore kidolne...
A ST-rol inkabb nem szeretnem leirni a velemenyemet...

Nezzuk a pozitivumokat is. Ennel szanalmasabb/szerencsetlenebb teljesitmeny mar nem nagyon johet es azt is megtudtuk az egyik kommentatortol, hogy Tolbert allitolag tud zsakolni, amit azert en szivesen megneznek 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kétszer annyi yard, mínusz 7 pont. Még mindig nevetséges... Nem értem, miért nem rúgta ki a 2. Washington td előtt nate. Jöjjenek 40ről, azt kész...
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Mekkora szerencse, hogy nem láttam a meccset. Csak felhúztam volna az agyam. :/

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó, hát ST nélkül nem fog menni. Turnoveket meg nem is mondom...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
d. hughes cut, c. brinkley in da house.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na vegre 😊 Varhato volt, hogy elobb-utobb ala fog irni, vele hosszabb tavon szamoltunk, ellentetben Jacksonnal.

Azt csak en is remelni tudom, hogy Clarybol mar csak 3 meccset kell kibirni.barney
Mondjuk inkább Greent nézném. Vagy Terryt 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Na vegre 😊 Varhato volt, hogy elobb-utobb ala fog irni, vele hosszabb tavon szamoltunk, ellentetben Jacksonnal.

Azt csak en is remelni tudom, hogy Clarybol mar csak 3 meccset kell kibirni.

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
aláírta az RFA tendert McNeillHöri
YEEEHAW!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor a 6. héttől remélhetőleg Claryt pálya közelében nem látjuk.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
aláírta az RFA tendert McNeillHöri
AJ zseni vagy zseni? 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aláírta az RFA tendert McNeill

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Going into Sunday's game at Seattle, the Chargers’ injury list includes three linebackers as questionable. On Friday, a flare-up of a foot problem put outside 'backer Larry English into that category with fellow linebackers Stephen Cooper and Jyles Tucker. Cooper was limited in practice with a knee issue and Tucker was excused all week to deal with a family matter.

Szerencse, hogy eleg sok LB van rosteren.


Es egy erdekes kis oldal. Az OL munkajat elemzi ki minden meccsen playrol playre, akinek van ideje, megeri olvasgatni.
http://pacstud.webs.com/